Click to Visit
Rock - OSSIAN
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

haska e-mail | 2003-09-19 16:16:41 | 145.
meg a gyújtópontbant vagy háromszor..:))

Előzmény: Thomas (144.)
Thomas e-mail | 2003-09-19 14:46:53 | 144.
Éss mosst.... iielljáttsszukkaa...
...SÁÁTTÁÁNKÉPPÉÉBEEEEEEENN!!!!!!

haska e-mail | 2003-09-19 14:36:52 | 143.
warrior, köszönöm emberi hangon írt válaszod, ebben tényleg nem fogunk sose kiegyezni, maradjunk annyiban hogy Manowar rules:))
hallottad a black arrows számot? nem esküszöm meg hogy ők írták, jó hosszú és csak akusztikus gitár van benne. a hell on wheelsen van asszem.


Előzmény: Warrior (137.)
haska e-mail | 2003-09-19 14:33:57 | 142.
fájdalmas mi, hogy endre tesónak hívom kis barátodat mi?
én kis faszszopó numetalos geci divatrocker, aki lófaszt se ért a frankó zenékhez mert emtívín nevelkedek mi?
kedvedért ma is meghallgattam 3x az utolsó limbizkitet linkinparkot és paparócst.
nem kell itt entellektüelkedni, játszani a nagy sznobot.
ó baze, a nagyon trúmetáler, oda ne rohanjak...


Előzmény: capa2 (135.)
Razoxane e-mail | 2003-09-19 12:57:19 | 141.
A régi OSSIAN nagyon jó, egészen a Fémzenéig értem ezt az időszakot, az új viszont már csak ismételgetés. Nem tudom, hogy Endre miért nem tudta megtartani a Fémzene keményebb vonalát.
naillight e-mail | 2003-09-19 12:45:03 | 140.
hátjó,milyen zenét szeretek:

Nine Inch Nails, Akela,Moby Dick,Mötley crüe, Tool,A Perfect Circle,Nasum,Burzum,Napalm Death,Deicide,Slayer,Arch Enemy,Pearl Jam,es mostanaban ritkabban de favorizalom a regi(!)mansont[az uj image az elözövel együtt fos.),söt ujabban a sex pistols-ramones kettösre is rá vagyok kattanva,de azt télleg csak azóta mióta elkezdtem/tük játszani a számaikat(anarchy in the UK bassline az egyik kedvenc;),Skinny Puppy, King Crimson...

és most: szerinted ezek közül mégis melyik popzene?
(ha most a mansont jelölöd meg abbol megint lesz egy eszmefutattasom,de mar most megkerdem me tugyis ezlesz: hallottad e mar az antichrist superstart???mert régi alatt én ezeket a zenéit értem)
sajnos nem en tehetek arrol hogy a sulinet program kereteben szar billentyuzetek kerultek az iskolakba. es merem allitani hogy en meg mindig ertelmesen irok a foumszlenggel egyutt mint te.
most lehet orditani mint a sakal hogy hudenagy pofam van, de elotte gondolkozzal mar el melyikunk jatszik itt istent. ok nelkul lezsolok mindent? olyat nemszoktam. csakugy nem szarozok le vmit, mindig ki is fejtem h miert tartom azt a valamit ennyire kritikan alulinak.

ehh
en lennek a primitiv


"Mert ha nu-metal=szar,Ossián=szar,minden zene=szar,akkor mi?"

te komolyan azthiszed hogy a nu-metalon es az ossianon kivul semmi ms nem letezik? kapasbol mondok neked jopar bandat amiröl biztos h halvany szeles gondolatod nincs h azt vajon mivel isszák.

felmerült itt egy gondolat,miszerint ha vkinek nemteccik egy zene,miert halgatja meg??

Nos err eigen kézenfekvő a válasz,és eme kérdés feltevése számomra azt mutatja meg,hogy a kerdest feltevo egyen mindent ugy szaroz le hogy eletebe nem hallott töle albumot szamot es meg hirböl se ismeri,csakmost az tesz vkit uberrokkerré hogy fikázza a nu-metalt vagy akármi..

nekem azerrt van CDm olyna elöadoktol akiket nemszeretek, hogy ha egyszer mar kifejtem rol a velemenyemet ami adott esetben negativ,ne uresen dobalozzak mindne hulyeseggel hogy ez igy szar meg ugy szar,mikor meg semmit sme hallottam tölük...

én mielőtt véleményt mondok valamiröl előbb alaposna megvizsgálom, a lehető legtöbb szemszögből. lehet hogy csak én vagyok így vele,de kétlem..

elég kimerítő volt a válasz??




Előzmény: Warrior (138.)
Warrior e-mail | 2003-09-19 06:20:13 | 139.
Egyébként van itt Ossián rajongó?(Persze rajtam kívül:-)
Warrior e-mail | 2003-09-19 05:44:59 | 138.
naillight!Te fájdalmasan primitív vagy!Mindenkit leszólsz,mindentől függetlenül!Tanulj már meg írni,ha lehet magyarul...Például:"szal t ecska ne papoljal,ugyanugy lehordod/jatok a nu-metalt(bar en igyexme messze elkerulni d emondom van 1-2erdekes darab) mint maosk az ossiant..."Értelmes gondolat ok, de hülyeség?Találd már ki, milyen zenét szeretsz,jó?Mert ha nu-metal=szar,Ossián=szar,minden zene=szar,akkor mi?Talán a goa zene jön be?Allergiás vagy a gitárra?Akkor a pop fórumon a helyed!

Előzmény: naillight (128.)
Warrior e-mail | 2003-09-19 05:32:32 | 137.
Még 1 gondolat:IGAZAD van,az utobbi időben kiárúsitották az Ossián...Csak nekem a "régi" albumok képviselik az Ossiánt,az utóbbi kettö nem...Tudom,te azokat sem szereted,elfogadom.A skinekröl annyit, hogy az utóbbi 2 évben 3x ronggyá vertek, 1x nagyváradon,1x rákospalotai állomáson,1x a 14es villamoson.:-)Nagyon utálom őket...Általánosítva igen,de van 5-6 skinhead barátom is,ez nem kizáró,ok,attol még lehet jó fej az ember.Endre kijelentette,hogy nem erölteti meg magat a magyar rockerekért(biztos forrás),talán ezért nem olyan szinvonalu a zene ahogy te elvárnád.Nekem az életem,már nem tudom miért, de újra és újra, hagyományosan kimegyek a novemberi pecsa koncertre,pedig tavaly csalódtam benne.A régi dalokat éneklem, az újjakat hallgatom.Ha te utálod az Ossiánt,elfogadom,ezen nem veszünk össze...Ha összevesznénk, utána te ugyanugy utálnád,én továbbra is az Ossiánnak élnék,csak még egymást is utálnánk,szerintem nincs értelme.Baráti üdvözlettel:Warrior

Előzmény: haska (131.)
Warrior e-mail | 2003-09-19 05:06:27 | 136.
Hello Népek!
Haska!Örülök, hogy tudunk normális hangnemben "vitázni",remélem igy is marad,én megpróbálok törkedni rá!Azzal,hogy a Manowar ellentmondásos,azzal egyetértek,de melyik zenekar nem az?:-)Lehet,hogy a sztetikiksz emberével jóban vannak, de minden koncerten elmondják,hogy köszönik szépen a sum41-éknek, hogy megtisztelik öket,but,we hate the false metal.(Egyik sum41 klipben asszem a gityoson Manowar póló van,ezért)
Én szeretem a zenéjüket, a szövegeiket, de aki meg nem, elfogadom, nem lehet mindenki ugyanolyan,(unalmas is lenne).Nekem a Manowar,az Ossian,a Running Wild,az AC/DC,az Akela az életem,már 7 éve,nektek más határozza meg,elfogadom,ne köpködjük egymást, nagy valószínüséggel ugysem tudjuk meggyőzni a másikat.Normális hangvételü vitában szivesen benne vagyok!Üdvözlet!
Izsolt!Téged meg arra kérlek,hogy ne nekifutásból támadd az olyan embereket (Éjféli Lány) akik szeretik az Ossiánt!Továbbá nem hiszem,hogy egy olyan mozgalom,(mint a rockerek)akik a divatellenességet IS tiszteletben tartják,divatemberek lennének.Minket nem a média irányít,mint a diszkósokat,mi önnmagunk miatt öltözünk igy, magunkat vállaljuk fel.Éjféli Lány!Örülök, hogy van még olyan ember, aki szereti az Ossiánt,és kiáll érte!Stand and Fight!(Ha ritkán irnék vissza, bocsi,csak a melóhelyemen van net)

capa2 e-mail | 2003-09-18 21:36:28 | 135.
Felőlem "Endre tesó" még azt észt is oszthatja (bár nem tudom, az milyen), fogjuk rá, hogy nem tud énekelni sem, szöveget meg végképp képtelen írni, az új albumot én akkor is megvettem, és rendkívül jól érzem magam a hallgatása közben.

Ha tévedésből valaki az előttem szólók közül mondjuk erről a CD-ről a Várnak Rád című számot meghallgatná, és még mindig azt mondaná, hogy a Paksi ne a zenével foglalkozzon, akkor erősen elgondolkozom majd azon, hogy megfelelő fogalmat értek-e a "zene" szó alatt...

lzsolt e-mail | 2003-09-18 20:55:39 | 134.
"Erre ők támadtak le engem..."-Tudod...nem mindenki ért veled egyet! Elszomorító a véleményünk? Hát, engem inkább az szomorít el, hogy sz Ossianra még van, aki vevő... És Paksi nem tud énekelni. Sem szöveget írni, sem dalt szerezni. Viszont nagy az arca.
Nu-metal...ki beszélt itt nu metalról? Amúgy kétlem, hogy ismernéd az underground nu metal bandákat. A hardcore-reűal meg ne keverd össze. Ez a "nagy rokkerek" baromsága. Agyvérzést kapok tőle. "meg a többi említett baromság"-Bridge to Solace, Fallen Into Ashes, Velvet Stab-ról hallottál? Én ezeket említettem.
Manowar-t leírhatatlanul utálom. Haskának van CD-je, nem nekem, és talán azért, mert ahogy mondta, szereti a zenéjüket.
Nem az a nevetséges, ha valaki 80-as évek-beli zenéket hallgat, hanem ha "rokker"-nek öltözik, írja a csodazenekarok nevét a csodatáskájára, acélbetéte bakancs, stb. Meg persze ha az új dolgokat hozzá nem értésről tanúskodva (lásd nu metal=hardcore) durván lefikázza, és magát külön kasztba sorolja, mert ő "a divatoktól független, felsőbbrendű rokker". Nekem ez bassza a csőröm, de nagyon.
Ez a "divatrocker" szöveg meg szánalmas. A legnagyobb divatemberek az említet "igaz rokkerek" szerintem. Nézz csak körül (esetleg tükörbe...haha)!


Előzmény: Ejfeli lany (132.)
haska e-mail | 2003-09-18 20:47:18 | 133.
az a helyzet, hogy mint már 100szor leírtam, az ossian számomra nem képvisel minőséget. zsolt nem szereti a heavy metalt de én igen. viszont paksi legalább akkora antihang, mint cronos a venomból, csak cronosnak vmennyire még jól is áll. nem az a gáz, hogy endre tesó berúg, hanem hogy faszságokat beszél, káromkodik összevissza, osztja az észt. szóval a részegségére rá is tesz egy lapáttal.
sorolj fel néhány numetal előadót légyszíves!
a blind myself minőségi zenét képvisel, viszont nem tudom Te mennyit értesz ahhoz a zenei közeghez, amiben ők mozognak. kettőnk között az a különbség, hogy nem én kontárkodok bele olyanba, amit nem ismerek.
ki mondta hogy a manowar szar? annyit mondtam hogy az imidzs szar. minek nekem cd? azért mert hallgatom.
ki mondta hogy ne hallgass? azt mondtam, hogy a metal ma már nem a manowarokról szól. a maiden megjelenése is kissé anakronisztikus, de azért örülök, hogy nem hordják már gőzerővel a cicanacit. ők viszont lehet hogy gázak, de nagy istenek.
ki itt a divatrocker?
16
ez nekem szólt?
ki hallgat olyan zenét amit nem szeret?
szerinted divatrocker vagyok?


Előzmény: Ejfeli lany (132.)
Ejfeli lany e-mail | 2003-09-18 18:29:30 | 132.
A multkor en is beleolvastam,hogy vajon mirol irnak az Ossian rajongok,erre haska meg Izsolt bejegyzesein olyan ideges lettem,hogy muszaj volt beirnom,erre meg ok tamadtak le engem...na mindegy.Szoval annyira elszomorito ez a sok velemeny ezektol az emberektol.
Paksi tud enekelni!Ha iszik,az nem a zenehez tartozik.Nem is a rockerek elet stilusahoz,hanem Paksi elet stilusahoz.
Jo a zenejuk,a nu-metal pedig nevetseges szamomra.
Blind Myself vmi extra szar,meg a tobbi emlitett baromsag.
Manowar is jo.Minek nektek toluk cd,ha szerintetek szar?
Es miert ne hallgassunk"80-as evekbeli zenet"?Nem ertem,mi azon a nevetseges.
A sok divatrocker a nevetseges.
Haska hany eves vagy ha szabad megtudnom?
Attol,ha valakinek sok cd-je van,attol meg nem hozzaerto.Foleg ha ugy hallgat vmit,ha nem szereti.De akkor minek szenved vele?Ne foglalkozzon vele.Menjen divatrockernak,most ugyis az a meno...

haska e-mail | 2003-09-18 17:25:43 | 131.
én se kedvelem igazán őket:))
ez egy fórum mint írtam, és az írja ide a véleményét aki akarja. nekem nem a hevimálságukkal van a bajom, hanem a produkció minőségével. meg azzal, hogy az ossiant is eléggé kiárusították.


Előzmény: Warrior (127.)
haska e-mail | 2003-09-18 17:20:44 | 130.
semmi gond.
az, hogy nem vagyok rocker azt jelenti számomra, hogy nem verem magam arra, hogy miket hallgatok, meg a rocker szó manapság teljesen mást jelent. mer manapság majnem mindenki rokker, aki rhcpt meg linkint meg fasztuggya mit hallgat. nekem semmi bajom azzal, hogy ezekkel a bandákkal, viszont ez a trend némileg az undergroundnak is jót tesz, mert néhányan elkezdenek komolyan érdeklődni, és ezzel sokan kevésbe ismert bandák rajongói lesznek.
azért írtam amit írtam az ossianról, mert ne is haragudj, de számomra egyáltalán nem képvisel minőséget. a heavy metalt is szeretem, meg még sok mást is, de ebben a kategóriában az ossiant nem tartom az értékelhető bandák közé.
ne haragudj, koncertre meg azok járnak akik szeretik a bandát.
warriors of the world megvan, meg még néhány manowar, bár az imidzsüket+szövegeik egy részét nem bírom, mert a numetalt fikázzák, közben a sztetikeksz gityósával jóban vannak, szóval érthetetlen. amúgy manowar zeneileg ottvan.


Előzmény: Warrior (126.)
Garfield e-mail | 2003-09-18 17:20:06 | 129.
nem sznob csak van füle! Kalapács tud énekelni Paksi nem! ez ilyen egyszerű!

Előzmény: capa2 (124.)
naillight e-mail | 2003-09-18 12:47:56 | 128.
van akinek az ossian az elete(kellemetlen..),van akinek a nu-metal(bar ezse jobb)

szal t ecska ne papoljal,ugyanugy lehordod/jatok a nu-metalt(bar en igyexme messze elkerulni d emondom van 1-2erdekes darab) mint maosk az ossiant...

Warrior e-mail | 2003-09-18 11:52:04 | 127.
Még 1 utsó gondolat:Én pl utálom a skinheadeket,a hungaristákat,de mégsem megyek be a hunturul népnemzeti fórumába,és nem tiprom a sárba azt, ami FONTOS nekik!Ez tolerancia,én sem tettem volna,ha nem igy beszéltek az Ossiánról.A fórum nem attol fórum, hogy egy nicknévvel be lehet menni,és csak azért,mert nekem nem tetszik,utálom, egész más stilusu vagyok, és beszolni azoknak, akiknek az utcán nem mernétek...
Én azért léptem be ide,mert kiváncsi voltam más Ossiánosok véleményére.Erre ez fogadott.Ezért kaptam föl a vizet,bocsi!A Manowarrol annyit, hogy ha nem a Ti stílusotok, miért köpköditek?EZ A SZÁNALMAS,amit müveltek,már elnézést!Ami nektek a Blind Myself, az nekem a Manowar, ami nektek az Ektomorf,nekem az Ossian, et cetera!ennyi...Továbbra is üdv!

Warrior e-mail | 2003-09-18 08:28:18 | 126.
Haska!Az angol helyesbitésben tökéletesen igazad van,elirtam,elnézést...Ez az egyik.A másik hogy ha nem vagy rocker, akkor miért jössz ide fikázni az Ossiant?Kritizálni lehet, de izombol elhordani minden fosnak?!?Nagyon sok embernek jelenti az életét,és ezzel csak megbántasz másokat!Amit hirtelen felindulásból irtam, mintenkitöl elnézést,akit megbántottam.Csak furcsállom,hogy akik idejönnek(talán nem is voltak Ossiánon,vagy 1-2 albumot ismernek) és lehordják.Másrészt szomorú is vagyok, hogy nem igazán védi itt senki...Egyébként,Haska,megvan a Warriors of the World?
naillight e-mail | 2003-09-15 20:54:11 | 125.
sajnos volt 'szerencsem' belehallgatni egynehany albumukba,söt az acelsziven vegig is kuzdottem magam(vert izzadtam nemmondom).
zal nem beszelek a levegobe,ellentetben egyesekkel...


Előzmény: capa2 (124.)
capa2 e-mail | 2003-09-15 20:34:56 | 124.
Meglepve látom, hogy van itt olyan hozzászóló, aki egyszerre fikázza az Ossiant, ugyanakkor a Kalapácsot csúcsnak tartja.

A magam részéről a Paksit és a Kalapácsot is szeretem. Mindkettőt másért. De az, hogy valakinek ennyire eltérő véleménye legyen erről a két emberről, az szerintem egyszerűen sznob.

Még hogy mit tett le az Ossian az asztalra? A néhány albumom és koncerten kívül tulajdonképpen semmit. Ja, és mintha a 80-as évek közepe óta lenne Ossian, és még remélem lesz is. Kívánom azért ezt sok zenekarnak, meg az ócsárolóknak, hogy az ő életükben is hosszú éveken keresztül szeressék őket ennyien.

Szerintem egyébként a "primitív" kifejezés azokra illik, akik képtelenek helyesen írni, a trágár kifejezések pedig szinte minden mondatukban megtalálhatók.

Ha valaki szerint az "eszem iszom baszok hányok" jelenti az Ossiant, az jobb lett volna, ha kicsit jobban tájékozódik, mondjuk belehallgat...

(Most nehogy a Paksi berugásával jöjjön valaki, az tényleg gáz volt, de ezt nem kéne szembeállítani az elmúlt évekkel)

lzsolt e-mail | 2003-09-15 19:41:49 | 123.
Dingo84+Warrior: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!
LOL
:))))))))
Kösz, hogy megnevettettetek, srácok!

haska e-mail | 2003-09-15 16:48:11 | 122.
még annyi, hogy nem a 80as éveket éljük és észre kéne venni, hogy a metal ma nem a manowar-okról szól...
naillight e-mail | 2003-09-15 15:47:30 | 121.
hogy ez mien szanalmas....

emberke. a zene nem bor, nem örökérvényű törvény hogy a korral nemesedik...a nine inch nails csak 89ota koptatja a sarat
akkor az szar zene???

életérzés...eszem baszok iszok hányok. kb nnyi,legalábbis paksy endursdraga lapjan.
hol látsz te az ossianban erteket? zeneileg sztem egy nulla, szövegileg talán még annyi se,halál értelmetlen,erőltetett,elcsépelt és primitiv az egész...
death metal. szte miota letezik ojan hogy 'death metal'? latszik h nalad a death mgallt a kredenc of filc meg a csildren of bokornál....jo lenne ha nem szaroznal le ojat amiröl halolvany lila fingod nincsen csakhogy szep nöiesen fejezzem ki magam

hameg neked a manowar a kiraj meg mittomen akkor cska annyit tudok tanacsolni h mennyel el kardozos taborba,oda valo vagy a sok infantilis huje köze. de ne gyere vissza.

lehet igyis beszelni,primitiven,altalanositva es ertektelenul..

haska e-mail | 2003-09-15 15:27:48 | 120.
legalább jól írnád: everywhere, raise és nem rise

én kis fosfejű divatrocker 15 éves most néztem meg a cd bookletjében...


Előzmény: Warrior (117.)
haska e-mail | 2003-09-15 15:25:17 | 119.
egy szóval nem említettem hogy rocker vagyok. nem akarok "közétek" tartozni, nem is fogok, de ez egy fórum és véleménynyilvánításra szolgál.

Előzmény: Warrior (117.)
haska e-mail | 2003-09-15 15:22:26 | 118.
pfff....
megsúgom neked, hogy akárhány divatrockert leszólíthatsz az utcán, a blindmyselfet semelyik sem fogja ismerni.
viszont hány seggfejt láthatsz az utcán ossian pólóban, akiknek fingjuk sincs a metalról.
az ossian hol volt a metal egyik legjobbja? ez szubjektív.
a blacket szidjad csak nyugodtan, de itt nem én vagyok aki nem érti miről is szól.
nem voltam ossianon nem is leszek soha.
örökérvényű Neked, hallgassad csak, nem tartalak vissza.
iced earthot is basztassad nyugodtan, de a manowar legalább szánalmas. viszont kurvajók. az image meg a szövegek egy része egy kalap szar. amerikaiként mennyire hiteles, hogy a vikingekről énekelnek?


Előzmény: Dingo84 (116.)
Warrior e-mail | 2003-09-15 09:57:49 | 117.
Brothers everywere,rise yours hands into the air,we are warriors,warriors of the world!Kár,hogy ilyeneket olvasni magát rockernek vallo embertöl,hogy az Ossian szar...Elég szánalmas,aki blind myself,és ektomorf zenékkel vallja magát annak!Mo.-n az Ossian,Akela(kár,hogy szétestek),RÉGI!Pokolgép,Moby Dick,és a Sing sing volt az akik Zenét csináltak.Nekünk...A miénk volt,ma is szeretjük!Akinek nem tetszik,nem akar közénk tartozni,annak nincs joga minösiteni Őket.Apropó,hallottatok már egy RUNNING WILD nevü csodárol?
Dingo84 e-mail | 2003-09-15 09:24:33 | 116.
Hello emberek!Üdv az OSSIAN rajongóknak!Az illetékes arcoknak:Hogy veszitek a bátorságot,leszólni az OSSIANT?Még hogy freshfabrik,blindmyself,+ a többi fos?Ez nektek metal?Itt az arcok 90%-a 15 éves divatrocker?Az OSSIAN már akkor a magyar Metal műfaj egyik legjobbja volt,mikor ezek a "zenekarok" nem is léteztek!Még hogy black metal?Nevetséges buzeráns mind!Azt hiszik,a zene akkor jó,ha letépik az összes húrt!Voltatok már ti OSSIÁNON?AZ ZENE!Egy életérzés!Rengeteg ember életét határozza meg ma is!(Az utolsó 2 album szar,aláirom...)De amit az utóbbi 16 évből 13 ban alkottak,örökérvényű!Ja,és ha külföldi Metal,akkor MANOWAR,nem Iced Earth!...
haska e-mail | 2003-09-06 09:21:55 | 115.
ezzel én is tisztában vagyok, de akkor is jók voltak nagyon.
én meg a freshfabrikot hagytam ki.
time to become one!


Előzmény: lzsolt (112.)
szpa e-mail | 2003-09-04 19:57:45 | 114.
borzalmas zene + borzalmas ének.
Ejfeli lany e-mail | 2003-09-04 19:36:41 | 113.
A Moby Dicket es az Akelat is birom.
Egyebkent nem vagyon vmi nagy Ossian rajongo,de azert meg nem nezem oket fossiannak...
Kalapacsot viszont nagyon kedvelem.
Nem vagyon magyarorszagi sem.

lzsolt e-mail | 2003-09-01 19:17:42 | 112.
A Dawncore-t és a Newborn-t annál az egyszerű oknál fogva hagytam ki, hogy már nem léteznek. Amúgy a Bridge to Solace továbbfejlesztve viszi tovább a newborn-i hagyományokat...az énekes (Jakab Zoli) is sokat fejlődött... Amúgy a Superbutt-ot valóban kihagytam...:)

Előzmény: haska (110.)
naillight e-mail | 2003-09-01 19:09:43 | 111.
feket ebrany volt az uccso jo,azok utan mar telleg igenytelen szarfoshugy..:/ fu alatt meg fovarosi emberkent...de meg mindig jobb mint a fossian :D

Előzmény: haska (110.)
haska e-mail | 2003-09-01 15:02:35 | 110.
hát zsolt, szori, nem vagyok ekkora hc-s, az általad említett bandáknak a névet már hallottam. keményen. viszont asszem kihagytál vmit, pontosabban két valamit: newborn, dawncore

amúgy moby dick nem olyan rossz, akela viszont qrva primitív, bár nem sok mindent hallottam tőlük, és azoknak a szövege is ócska volt.


Előzmény: lzsolt (108.)
naillight e-mail | 2003-09-01 10:21:37 | 109.
azert magyarok közül meg a trasherek is jok...kar hogy utobbi meghalt... Mdick+AkelA
lzsolt e-mail | 2003-08-31 21:15:16 | 108.
Az egy zenénél semmit nem számít, hogy hány lemezt adtak ki és hogy hányat adtak el. Mindig ezzel a kissé szar példával jövök: ezzel az erővel Britney a legnagyobb zene.
Kalapács mag szerintem a "csúcs". Nézd meg: vadul művészkedő, sötét hangulatú borító, és ehhez jön ez az ócska, örömünnep hangulatú zene... Már ez a név is...Kalapács Józsi:)) Fejsze Tibor Agysejt című lemeze mikor jön ki?:))))
És haskának igaza van: a legnagyobb magyor együttes a Blind Myself...zseniálisak...azok a ritmusok+gitártémák a lehutóbbi lemezen...rohadt jó, simán ott lehetnének a modern HC színtéren! Jó még a magyarok közül a Fallen Into Ashes, Bridge to Solace, valamint a Velvet Stab szerintem. Ennyi...


Előzmény: Ejfeli lany (104.)
Ejfeli lany e-mail | 2003-08-31 21:03:32 | 107.
Hat,de konyorgok!
Azokat a cd-ket hany ember megvette!!!
Kalapacsra mint emberre,mint a hangjara gondoltam.Sokkal jobb,mint Paksie,de hat a hangok stilusa is nagy hatassal van egy zenekarra,marmint,nem mindegy hogy ki hol enekel,lehet barmilyen hangja.Szerintem Kalapacsnak a sajat stilusukhoz nagyon jo.


Előzmény: haska (106.)
haska e-mail | 2003-08-31 12:54:58 | 106.
nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg.

Előzmény: Ejfeli lany (104.)
haska e-mail | 2003-08-31 12:49:04 | 105.
gyenge eresztés.
ugyanúgy, mint az omen és a pokolgép is.
ha magyar muzik akkó ektomorf, cdt defőleg blind myself. ezeknek egy lemeze többet ér, mint az említettek összes eddig megjelent cd-je.
ennyi.


Előzmény: Ejfeli lany (103.)
Ejfeli lany e-mail | 2003-08-31 12:40:48 | 104.
Nezd meg hany cd adtak mar ki,az peldaul az asztalon van.
a tipikus magyar modra,meg toled szanalmas.
Szar dumad meg neked van.
a negativ velemenyt pedig en elfogadom,de az nem egyezik az ocsarolassal.


Előzmény: lzsolt (93.)
Ejfeli lany e-mail | 2003-08-31 12:37:45 | 103.
Ok.A te velemenyed.Nekem is van sajatom.
Es mi a velemenyed Kalapacsrol?
A Maidenbe nem kotok bele,tetszik amit jatszanak.


Előzmény: haska (92.)
cob_kovi e-mail | 2003-08-31 11:29:02 | 102.
Ok,már kezdtem megijedni...
::::::::::::::::))))))))))))))))))))


Előzmény: haska (101.)
haska e-mail | 2003-08-31 07:25:38 | 101.
nem bántasz meg, kisfiú vagyok:))

Előzmény: cob_kovi (100.)
cob_kovi e-mail | 2003-08-30 20:24:12 | 100.
Te most lány vagy fiú vagy,ha nem bántalak meg kérdésemmel...:)

Előzmény: haska (97.)
haska e-mail | 2003-08-30 18:11:14 | 99.
iced earth rules ImI ImI
kitiara e-mail | 2003-08-30 17:19:13 | 98.
Én nem szarok a hajára,mert szerintem őrült jó a haja és már azért is +éri foglalkozni velük.
Kár,hogy kilépett :(


Előzmény: haska (97.)
haska e-mail | 2003-08-30 12:14:27 | 97.
szarok a hajára, én itthon úgyis mindig a kis dzsoni sefferre rejszolgattam suttyomba:)))

Előzmény: cob_kovi (96.)
cob_kovi e-mail | 2003-08-30 10:08:27 | 96.
Ez tényleg kurva szívás...
Kár,hogy azt a gyönyörű vágykeltő haját nem láthatom többé...Csak régi felvételeken nosztalgiázhatok...Nemigaz Csubi?


Előzmény: haska (95.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.