Click to Visit
Rock - LaVey-ról
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

valentin e-mail | 2004-02-26 22:04:41 | 127.
Ide toltad az arcod? Király!

Előzmény: v.o.n. (125.)
Lenina e-mail | 2004-02-26 14:41:16 | 126.
Na, örömmel látom, hogy olvastad a Kis Herceget :)
Tehát innen merítetted műveltséged java részét, értem már! (gyk.:hiú-csodáló)

Mutassak egy hisztit? De hiszen, csak olvasd vissza magad :)
Hiszen egyfolytában magadról beszélsz. A saját jellemed ruházod át másokra. Nem tűnik föl? Gondoltam, hogy nem ... de hátha ...
Úgy erőlködsz, hogy egészen belepirosodtál :)
Na, lazíts egy kicsit!
De jól van, értem én, hogy gőzmozdony, de mi hajtja?! :) Persze-persze, oks nincs kivel beszélgetned, mert rajtam kívül már szóba sem áll Veled senki ezen a fórumon ...
Na, jól van, megszántalak kicsi ember. Beszélgetek Veled, lásd jó szívem ;)

1.
"miért kéne "értelmeset" írnom? most mondod, milyen jót lehet rötyögni a maszkomon :)"

2.
"én meg ötéves pszichonácinak öltözöm a bálra,"

3.
"a hiú emberek mind maszkot hordanak!"

Ez így jól hangzik egymás után, nemde? ;)
Csak még a csodálóidat nem láttam :))))
Vagy az Neked nincs?? :)))

A maszkokról pedig még annyit: azoknak az embereknek van szüksége maszkra akiknek még nem alakult ki az egyéniségük (mint, pl. ahogy Te is egyéniség nélküli vagy), ezt általában az emberek a felnőttkor beköszöntével el is hagyják - kivéve akinek még felnőttkorára sem alakul ki egyénisége, ill. nincs tisztában önmagával.
Itt kifejezetten az önismeretre gondolok.

Ezen túl vannak bizonyos viselkedésminták (esetleg ezeket is nevezheted maszknak, ámbár helytelenül), amiket az emberek felnőtt korukban is kénytelenek felvenni pl. főnök-beosztott, vagy szülő-gyermek viselkedésminták - nyilván az ember normál halmazállapoton nem úgy viselkedik, vagy beszél, mint a főnökével stbstb.

De olyan emberekkel akikkel semmilyen viszonyban nem áll (gondolok itt arra pl., hogy a fizetésem nem Tőled függ...) egy egyéniséggel, önismerettel rendelkező felnőtt ember, nincs értelme felvenni a normális halmazállapottól eltérő viselkedésmintát.
Magyarul: nem érsz annyit, hogy érted egy maszkot tegyek fel!

Remélem, hogy belefér ez a sok információ abba a pici agyadba.


Előzmény: v.o.n. (125.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-26 11:21:04 | 125.
szia.

"ha kikapartad volna az anyámat a mélyből, és fajtalankodnál vele"

érdekes dolgokon jár az eszed.

"Hiszti? Te még nem láttál hisztit"

mutass egyet! hehe

"Ki mondta, hogy érdekel, hogy mit hiszel, vagy mit akarsz?"

fölösleges lenne mondani, mert az utóbbi néhány hozzászólásod mindent elmond. fontos számodra, hogy a "csodálóid" mit gondolnak rólad, ugye? a hiú emberek mind maszkot hordanak! ezt nyilván nem tudod elfogadni, mivel sérti az önbecsülésedet, tehát hazugság.


Előzmény: Lenina (122.)
Lenina e-mail | 2004-02-24 08:15:24 | 124.
Neked is felajánlottam volna?! ;)
És nem éltél a lehetőséggel Te sem? Szegény mutti akkor már sosem szabadul ki onnan :))))


Előzmény: valentin (123.)
valentin e-mail | 2004-02-23 21:55:51 | 123.
Ezt az anya kikaparós dolgot már nekem is felajánlottad, én azonban nem éltem vele; mert ugye nem vagyok én seggfej (ekkora nem). Szóval, ha ez a dolog ennyire foglalkoztat, felteszem szívesen írsz róla egy fejezetet és kifejted a vele való kapcsolatodat részletesebben, úgyis olyan közlékeny vagy.
Én megértően figyelek és néha bólogatok meg úgy csinálok, mint aki együttérez veled, mint egy fórum-pszichiáter. Na?


Előzmény: Lenina (122.)
Lenina e-mail | 2004-02-23 14:41:37 | 122.
Nem értem, miből gondolod, hogy ki lennék akadva. Nincs okom. Mondjuk, ha kikapartad volna az anyámat a mélyből, és fajtalankodnál vele, akkor biztos ki lennék akadva, egyéb esetben elég jó a tűrőképességem ;)
Hiszti? Te még nem láttál hisztit :)))
Ki mondta, hogy érdekel, hogy mit hiszel, vagy mit akarsz?


Előzmény: v.o.n. (119.)
johnny e-mail | 2004-02-20 23:39:31 | 121.
Ki a kúrva anyátok az a LaVey?A Hip-Hop Boyz-os LaVey T?!Mert azt bírom!
stevie e-mail | 2004-02-20 11:05:34 | 120.
...de lehet, hogy mégis.

Előzmény: v.o.n. (117.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-19 17:23:09 | 119.
nem értem, min vagy ennyire kiakadva. a hisztidet látva a végén még azt fogom hinni, igazam van :)

amúgy, ki mondta, hogy újítani akarok?


Előzmény: Lenina (118.)
Lenina e-mail | 2004-02-18 15:27:27 | 118.
Mondom én, hogy mindenki magából indul ki :)
Lehet, hogy Te valóban elborzadnál a saját igazi képedtől (megnyugtatlak: a maszkod sem valami csodás).

"Persze-persze kedves v.o.n., persze, hogy álarcosbálban vagyunk" ezt mondja a pszichológusod is mindig, ugye? :)
És Te meg szépen nyugodtan ringatod magad abban a világban amit saját magadnak elképzeltél :)
Azt hiszem, ez már közelít a skizofréniához ;)
Szar lehet Neked! :)

Én viszont nem vagyok hajlandó a pszichológusod szerepét átvenni, úgyhogy nem asszisztálok a kitalált világodhoz.

Nekem nincs maszkom továbbra sem. Nem is volt soha. Amiről pedig Te írsz (=álarcosbál) már kitalálták, már megírták, sajnos ezzel az elméleteddel sem sikerült újítanod! ;)


Előzmény: v.o.n. (116.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-17 17:53:07 | 117.
hát akkor rossz a memóriád. olvass vissza egy picit!

Előzmény: stevie (115.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-17 17:51:55 | 116.
hehe.. szeretnéd hinni, hogy nincs maszkod, mi? ha nem volna, akkor mit keresnél itt? (ti. ez egy álarcosbál)
amúgy csak azért képzeled ezt, mert már évek óta a bálon sütkérezel benne, szóval nyilván hozzátapadt a képedhez (gondolom, alatta is van jónéhány). ez a szerencséd, mert ha le tudnád venni (persze nem tudod), mindenki elborzadna (lehet, hogy nincs is alatta semmi?)


Előzmény: Lenina (114.)
stevie e-mail | 2004-02-16 11:41:59 | 115.
rájöttem, hogy nem is vagy hibbant, csak kicsit fura.

Előzmény: v.o.n. (109.)
Lenina e-mail | 2004-02-16 10:01:30 | 114.
Mindenki magából indul ki általában. Nekem sosem volt, és nem is lesz maszkom. De te viseld egészséggel a tied, ha a pofázmányod egyébként rohad ...

Előzmény: v.o.n. (112.)
Boader e-mail | 2004-02-15 21:07:19 | 113.
Hello. Elindult a keresztenyseg.hu fóruma is, aholvan Sátánizmuskategória is. Többé nem tabu a kereszténység, szóval lehet kezdeni fórumozni!! :)

http://www.keresztenyseg.hu

v.o.n. e-mail | 2004-02-15 12:10:29 | 112.
nem akarok telhetetlennek tűnni, de Dzsankiz meg fAkula helyett lehetett volna monnyuk Laibach vagy Burzum. esetleg Elvis :)

nem t'om, mit nem értesz a maszkon. Te pl a jólbevált "hadd meséljem el nektek, gyerekek" óvónéni alárcodban flangálsz, én meg ötéves pszichonácinak öltözöm a bálra, sz'al nem véletlenül találkoztunk hehe


Előzmény: Lenina (107.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-15 12:07:56 | 111.
fasza. szóval akkor lesz kakaó tízóraira vagy nem? he?

Előzmény: Lenina (106.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-15 12:06:19 | 110.
hát én is így értettem :) az ún. poénos emberek engem kifejezetten irritálnak

Előzmény: Necro (105.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-15 12:05:07 | 109.
ja, igazad van sztív, de írjál többet, mer' így sosem fogom megérteni, hol a probléma gyökere :)

Előzmény: stevie (104.)
Lenina e-mail | 2004-02-09 15:14:23 | 108.
Csak írok, mert eszembe jutott, hogy nem úgy van a szöveg, hogy: "szád", hanem, hogy "pofád" ;)
Úgy látszik önkéntelenül is szépítem :))))

Vagy most már nem csak ömlengős, szentimentális és ostoba, hanem szenilis is vagyok :))


Előzmény: Lenina (107.)
Lenina e-mail | 2004-02-09 15:12:05 | 107.
A maszk számodra az, amiről a Junkies énekelt?
"Belül én már rég meghaltam, csak a maszkom él"

Vagy valami más? Vagy ezzel kapcsolatban is hírzárlat van?

Na, büszke légy magadra, mert mély nyomot hagytál bennem ;)
Tegnap hallgattunk otthon egy kis Akelát, és az egyik résznél eszembe jutottál:
"Nyisd ki a szád és mutasd meg fogaid,
rettegjenek, féljenek tőled ellenfeleid"

Na, több ostobaságot ma már nem írok :))))


Előzmény: v.o.n. (103.)
Lenina e-mail | 2004-02-09 15:03:04 | 106.
De igenis meghat! (nem kell ám mindig magadból kiindulni...)
Bocsánatkérésed elfogadva, és köszönöm!
Különös értéket nyer éppen azáltal, hogy nem sok emberkétől kértél még bocsánatot (bár megérdemelték volna...), másrészt pedig azért, mert ostobának tartassz, és mégis bocsánatot kérsz.
Nőttél egy arasznyit a szememben!


Előzmény: v.o.n. (100.)
Necro e-mail | 2004-02-09 13:30:29 | 105.
ja,de ez nem úgy vicces,mint egy jó poén,hanem inkább szánalmas és nevetséges:)

Előzmény: v.o.n. (103.)
stevie e-mail | 2004-02-09 11:50:43 | 104.
Na itt már problémák vanak.

Előzmény: v.o.n. (97.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-08 14:28:44 | 103.
miért kéne "értelmeset" írnom? most mondod, milyen jót lehet rötyögni a maszkomon :)

Előzmény: Necro (101.)
Necro e-mail | 2004-02-06 20:21:15 | 102.
...*semmit nem írtál.

Előzmény: Necro (101.)
Necro e-mail | 2004-02-06 20:19:46 | 101.
lassan kezdem bírni,hogy ilyen suttyó vagy,jót lehet rajtad röhögni:/
de írjál már vmi okosat vagy értelmeset,ami miatt esetleg azt hihetnénk,hogy szorult beléd legalább egy ici-pici intelligencia!mert eddig az idióta visszavágásaidon kívül még szinte semmit írtál.


Előzmény: v.o.n. (100.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-06 15:10:12 | 100.
azt hiszem, a legjobb, ha ezért a hozzászólásomért most bocsánatot kérek, ez valóban egy kissé udvariatlanság volt. bár sejtem, hogy ez téged különösebben nem hat meg.

másrészt ez nem változtat azon, hogy az imént ostobaságokat beszéltél.


Előzmény: v.o.n. (98.)
Lenina e-mail | 2004-02-06 14:37:07 | 99.
"szentimentális ömlengés-eposz"? :)
És még végig is olvastad? :)
Úgy kell neked! :)))

Gyorsabb gyógyulás? Sebet ejtettek rajtad a disznók az ólban? Te szegggggényke!
Aaaaannyira saaaajnállaaaak! :))))))))

Megkérdezheted. Úgy tanul a gyerek, ha kérdez ;)

Bár már valahol leírtam (asszem Johnny-bácsi kérdezte).

Van egy Aldous Huxley nevű író ugyebár, aki írt egy könyvet: "Szép új világ" címmel (utópia), a könyv főszereplője Lenina, továbbá van egy film, "A pusztító", ahol a csajszit Lenina Huxley-nak hívják, és, mivel nem igazán lehet feltételezni, hogy aki megnézi a Pusztítót, az olvasta volna Huxley könyvét, ezért Lenina Huxley egy képzavar.
Így: Lenina Huxley a teljes nevem, gyk.->képzavar.

Mivel viszont, amikor chatelgettem, mindenki a Pusztítóval jött nekem, azonnal (sűrű könnyzáporok közepette - csakhogy meglegyen a szokásos szentimentalizmus ...) elhagytam a Huxley "vezetéknevem" ...

Mellesleg amint lesz egy jó kis utópia ahol a főszereplő nő a "Mussolina" vagy a "Hitlerchen" nevek valamelyikét viseli és egy képzavart össze lehet ebből hozni, azonnal váltani fogok a kedvedért - bár erre kevés az esély ;)


Előzmény: v.o.n. (98.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-06 13:06:39 | 98.
undorító stílus? :) sztem a fórumátlaghoz képest még így is leverem a lécet. olvastam már néhány szentimentális ömlegés-eposzodat (bizonyos életbölcsességeid után szószerint lefordultam a székről), azokután igazán nem értem, mit hőbörögsz.

inkább a saját hangomban óhajtok gyönyörködni (így gyorsabb a gyógyulás hehe.. mi másra való a fórum?:)

amúgy megkérdezhetem, honnan van a neved? (lehetett volna monnyuk Mussolina vagy Hitlerchen is, nem? hehe)


Előzmény: Lenina (96.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-06 13:02:41 | 97.
érvelés? az mi' fán terem?

Előzmény: stevie (95.)
Lenina e-mail | 2004-02-06 11:40:34 | 96.
Mondtál olyan dolgokat, amiken esetleg el lehetne gondolkodni. Sajnos azonban olyan undorító stílusban teszed ezt, hogy mondhatni éppen az az "ólban röfögő malacka" leszel ettől, mint amilyet oly nagy gonddal lefestettél a publikumnak.

És az sem igazán tiszta, hogy azt akarod, hogy meg is hallgasson valaki, vagy csupán Te óhajtassz a saját hangodban gyönyörködni?! Mert, ha ez utóbbi eset a valóság, akkor teljesen felesleges ehhez egy fórumot választanod SZVSZ ...


Előzmény: v.o.n. (94.)
stevie e-mail | 2004-02-06 10:51:50 | 95.
Te nem tudsz logikusan, sőt sehogyan sem érvelni.

Előzmény: v.o.n. (93.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-05 09:27:44 | 94.
milyen képbe? ..hehe

tiszta ideg vagy sztivi. töröld meg a homlokod


Előzmény: stevie (92.)
v.o.n. e-mail | 2004-02-05 09:25:15 | 93.
hát pont ettől vagy okos, hogy ilyen jó megállapításokat teszel és ennyire éles szemmel bírálsz hehe.. lám, még azt is észrevetted, hogy a műsorvezetés nem kapcsolódik szorosan a témánkhoz :)

Előzmény: Necro (91.)
stevie e-mail | 2004-01-26 15:29:36 | 92.
Mikor ilyen "emberekkel" találkozom, felvetődik bennem a kérdés: nem kéne mégis az internetet cenzúrázni? Egyáltalán honnan tudod a visszamaradott nézeteid közepette, hogy mi az az internet, számítógép, vagy elektromos áram? Ezt is mind a te istenkéd találta ki, vagy ezt véletlenül csak nem az ember építette és hozta létre?

A szemüveg egyébként hogy jött a képbe?


Előzmény: v.o.n. (90.)
Necro e-mail | 2004-01-25 11:46:04 | 91.
még mindig nem azt mondom,hogy én vagyok kurva okos,hanem azt,hogy te vagy nagyon hülye...
de basszus eddig majomkról beszéltem + az evolúcióról +ilyenekről...hogy jön ehhez a műsorvezetés?!!...


Előzmény: v.o.n. (88.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-25 09:10:47 | 90.
"Nem tudom a liberalizmusnak mi köze a Hit gyülekezetéhez"

pedig Te olyan sokmindent tudsz.

"Ahányszor belenézek, mindig olyanokat látok benne mint amilyen te - eszetlenül imádkoznak meg kornyikálnak valami képzelt, természetfeletti lényhez"

mégis jobb, ha belenyugszol: hozzád sokkal közelebb állnak, mint hozzám.

"Persze, ha látom, úgy felbőszít, hogy általában benyomom a Sepultura-tól a Schizophrenia albumot"

de még előtte letörlöd a lecsapódott izzadtságot a vastag szemüvegedről.
amúgy ezt fölösleges volt beírnod, eddig is teljesen biztos voltam benne, hogy igazi kőkemény rokkergyerek vagy. csak semmi lacafaca meg mötley crüe.

"Na ne mondd már, hogy szerinted normális dolog egy nem átlagos gyereket kirúgni"

nem állítottam, hogy normális, azt mondtam, hogy nekem szimpi.

"Te is élsz még, pedig ilyen nézetekkel már rég egyenes kellene hogy legyen az EKG-d"

hát nyilván pont ezért hiszek annyira a lélek halhatatlanságában hehe:)

"Amúgy nem vagyok buzi, de ha az lennék se hegesztenélek meg. Inkább nézz be a börtönbe, ott lelkészkedhetsz is, utána meg jól seggbetelefonálnak, gyengeelméjü hülye"

basszus. és milyen érzés? nagyon fájt?

"Ha rajtad múlna, a tyúkokkal kelnénk, nem lenne orvosi ellátás, még mindig 35 év lenne az átlagéletkor, nem lenne más, csak az a geci egyház, meg a nemesség és a fejünkön ugrálnának karöltve"

most viszont csakúgy árad belőled a boldogság. biztos így van, hisz bemondták a tévébe'

"Még valami a végére: áruldd már el, hány osztályt végeztél?"

fú. titok.


Előzmény: stevie (86.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-25 09:05:00 | 89.
első lépésként olvasd el mégegyszer, mit írtam, mert szerintem nem nagyon értetted meg. másodikként pedig nézd meg, mit válaszoltam haskának, az a válasz a Te kérdésedre is.

Előzmény: Necro (85.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-25 09:03:49 | 88.
Te viszont vmi egészen elképesztő, hogy milyen okos vagy. szerintem már csak idő kérdése és befutott tévés műsorvezető leszel, onnan pedig egyenes, rózsaszín cukormázzal szegélyezett út vezet a hetihetesbe.

Előzmény: Necro (84.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-25 09:02:19 | 87.
"kíváncsi lennék, te mit gondolsz a teremtésről az ember megjelenéséről, akárhogy nevezzük"

involúciót képzelek el; az emberi faj -mint idea- örök, valójában mindig is létezett. maga a Teremtés pedig független az időtől, lényegében időfeletti.

"és miért téved a darwinizmus más állításaiban"

milyen állításaiban?

"az, hogy egy alacsonyabb szintű létformából nem keletkezhet magasabb, ez csak egy feltevés"

sztem kurva nyilvánvaló. csak úgy lehettél valaha egy majom, ha az az állapotod már tartalmazta az emberi lényedet, tehát végsősoron akkor is ember voltál. ez igaz a korábbi állapotaidra, amikor még eukarióta voltál, ill. egy atommag, ami körül csekély számú elektron repkedett. tkp az is ember volt hehe


Előzmény: haska (83.)
stevie e-mail | 2004-01-22 15:39:43 | 86.
Nem tudom a liberalizmusnak mi köze a Hit gyülekezetéhez. Ahányszor belenézek, mindig olyanokat látok benne mint amilyen te - eszetlenül imádkoznak meg kornyikálnak valami képzelt, természetfeletti lényhez. Persze, ha látom, úgy felbőszít, hogy általában benyomom a Sepultura-tól a Schizophrenia albumot (jó kis thrash death gyilkolászás, hehe).

Na ne mondd már, hogy szerinted normális dolog egy nem átlagos gyereket kirúgni. Te is élsz még, pedig ilyen nézetekkel már rég egyenes kellene hogy legyen az EKG-d.
Amúgy nem vagyok buzi, de ha az lennék se hegesztenélek meg. Inkább nézz be a börtönbe, ott lelkészkedhetsz is, utána meg jól seggbetelefonálnak, gyengeelméjü hülye.

Ha rajtad múlna, a tyúkokkal kelnénk, nem lenne orvosi ellátás, még mindig 35 év lenne az átlagéletkor, nem lenne más, csak az a geci egyház, meg a nemesség és a fejünkön ugrálnának karöltve.

Még valami a végére: áruldd már el, hány osztályt végeztél?


Előzmény: v.o.n. (79.)
Necro e-mail | 2004-01-21 13:34:24 | 85.
gondolom azért az feltűnt még neked is,hogy a majom nem egy anyag,hanem egy élőlény és vannak logikus lépései,ha az emberre jó a hasonlat,akkor az állatra is érvényes ugyanaz...pl a kismajom is még buta,aztán egyre okosabb lesz...

Előzmény: v.o.n. (81.)
Necro e-mail | 2004-01-21 13:26:31 | 84.
inkább te vagy agyilag visszamaradott,a középkorban tuti bírtak volna...

Előzmény: v.o.n. (80.)
haska e-mail | 2004-01-20 22:48:02 | 83.
kíváncsi lennék, te mit gondolsz a teremtésről az ember megjelenéséről, akárhogy nevezzük. és miért téved a darwinizmus más állításaiban. az, hogy egy alacsonyabb szintű létformából nem keletkezhet magasabb, ez csak egy feltevés. ha egy két érvet mondanál...

Előzmény: v.o.n. (81.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-20 21:11:37 | 82.
feltűnhetett volna, hogy ebbe a fórumba csupa elmebeteg jár hehe, nem tom, mit vársz. én azért járok ide, hogy hülyeségeket hadoválva, szellemi faszveréssel istent játszhassak, Te meg pl. azért, mert a nagyfiúk a suliban félrelöknek a büfé elől.
a többihez most fáradt vagyok, mindenesetre, ha ezek a nézetek neked ennyire szánalmasak, akkor sztem inkább változtass nevet (mit gondolsz, miről szól zB. a Lost Wisdom c. szám?) monnyuk goblin hildára


Előzmény: Burzum (78.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-20 21:10:04 | 81.
nincs semmiféle fejlődés. a hasonlat jó, de az ember felnőtté válása 'kiteljesedés', belső folyamat, felébred benne mindaz, ami eddig már megvolt, csak rejtve. a majomban nincs semmi, ami kiteljesedjen, az anyagban sincs semmi, nincs meg a lélek csírája, amitől élővé válhatna.

Előzmény: Necro (77.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-20 21:08:13 | 80.
biztos, azért nem fogom fel, mit mondasz, mert "a kort meghaladó" gondolataid vannak hehe (még véletlenül se hallottam őket már ezeregyszer).

Előzmény: Necro (76.)
v.o.n. e-mail | 2004-01-20 21:06:49 | 79.
"Nekem nem a tv kikapcsolása halál, hanem amikor ilyenek szövegeit olvasom, mint te"

mert azonosulsz a tévével. ha kétségbevonom a tévé egyeduralmát, téged is kétségbevonlak hehe

"A TV-ben amúgy van neked való müsor is - a Hit gyülekezete"

bocs, de a hitgyüli pont az ilyen kis liberális pöcsöknek való, mint Te. ha keresztény volnék, akkor sem volna túl sok közöm hozzájuk.

"kirugtak egy nem heteró gyerekeket a Károli Gáspár Református egyetemről"

na, ez egy szimpi húzás volt, pláne egy református sulitól. ja, gondolhattam volna, hogy nagy buzi-barát vagy :)


Előzmény: stevie (75.)
Burzum e-mail | 2004-01-20 18:19:27 | 78.
von azt vontam le az irásaidbol hogy totálisan idiota vagy. voltál már orvosnál? már várom amikor ilyeneket fogsz irni, hogy: a Föld lapos és a világ közepe, meg körülötte forog a nap,a víz meg lefolyik a szélén a világűrbe, meg hogy a természettudományok hülyeségek, már azzal beégtél hogy kétségbevontad az evolucio létét...
ideális középkori hiszékeny faszfej lehetne belőled. a jó úton haladsz. sok sikert kívánok!


Előzmény: v.o.n. (74.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.