Click to Visit
Hip-Hop - Fajgyűlölet ?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

cprod e-mail | 2019-05-25 22:13:47 | 176.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

Mr.M e-mail | 2015-02-16 16:14:50 | 175.
Na most!

1. Mi bajotok van azokkal, akiknek más színű a bőrszíne? Vagy ha éppen más származású?

2. Ha valaki cigány, vagy Néger, vagy Zsidó, Arab, akárki, attól nem lehet normális ember? Mindjárt le kell nézni, meg elmondani mindennek?

3. Szerintem a Cigányokat, Négereket, Zsidókat, Arabokat, bárkit ember számba kell venni! (Kívéve a rasszistákat!)

3. Ha azt hiszitek, hogy minden Cigány úgymondd "Rossz ember" azaz Lop, Csal, hazudik, ebben tévedtek! Mivel NEM mindegyik olyan! És erre van itt példa is, több Cigány ismerősöm van, mint magyar. Sokkal jobban kijövök velük, mint a Magyar ismerőseimmel.

4. Nem csak a Cigányban van rossz, és jó, hanem ugyan úgy van jó, és rossz a Magyar emberekben is!

5. És ha szoktatok Híradót nézni, akkor eddig még nem láttatok, vagy hallottatok olyant, hogy a Cigány megerőszakolta a saját lányát, vagy molesztálta.

6. Magyar ember viszont igen! Nem egyszer hallottam már, hogy megerőszakolta a saját lányát, vagy molesztálta.

7. A Cigányok összetartóak, ha az ismerősük bajban van, akkor nem csak nézi, ahogy verik, ütik, rúgják, hanem segítenek neki.

8. Magyar ember hol segít a Magyarnak? SEHOL! Inkább áll, és nézik, ahogyan összeverik egymást, és felveszik telefonnal, majd felteszik Facebook-ra, meg YouTUbe-ra... Ez igen... Ezt nevezem én összetartásnak a Magyaroknál...

Szóval most minden kis rasszista hülygyerek, kicsit most gondolkodjon el, hogy miért is "Jó" rasszistának lenni...

U.I.: Már kicsit kezdem unni, hogy mindenki a Cigányokkal van elfoglalva, mert kb mindegyik egy Rasszista kis fasszopó!

(Én Fél Cigány vagyok, anyám Cigány, apám Magyar! És akkor most mi van? Semmi..)Ja, és várom a kis "Beszólásaitokat"

stex e-mail | 2009-10-08 18:19:13 | 174.
az a bigg smoke meg...bazz a fekaknak van okuk rasszizmusra es ezt mindenki elismerhetne nem a feka zsaruk basztatjak a feher jaro keloket...
szal te huzzal anyadba te kocka gta s geci


Előzmény: stex (173.)
stex e-mail | 2009-10-05 19:54:07 | 173.
hallod te ll junior os cigany geci allitsa magadon minden forum ra beirod annak a szarlada ciganynak a nevet huzza a koncentracios taborba te geci az osszes kocsog cigany haweroddal eggyutt!!meg az ll juniorral fajgyulolet meg csak a ciganyoknak nem tom mi bajotok lehet pl arab vagy fekakkal

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (171.)
Lacke-Kun e-mail | 2009-10-05 19:39:55 | 172.
Hi all mit szídalmazátok egymást
beszéjetek értelmesen.
A kisebségbe tartozom és az aki ezért utál az nem érdemli meg h ember számba vegyék mert h cigo vok az nem jelenti aszt h nem vok bormális enem kel átalánositani emberek vagyunk mindenkibe van hiba.
Helyes írási hibákért bocsi:D


Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (171.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:11:17 | 171.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

Coolmander e-mail | 2007-09-04 10:39:07 | 170.
Én csak a pincébe barnultakat nemszeretem , mert a semmittevésükért annyi segélyt kapnak amiért más ember keményen dolgozik. Munkatáborba küldeném mindet,ha ottse dolgoznak mehetnek a kamrába.
bigboy e-mail | 2007-09-02 16:31:32 | 169.
van benne valami!!!!

Előzmény: d[-_-]b (168.)
d[-_-]b e-mail | 2007-09-01 22:37:09 | 168.
szeritnem a ku klux klan a legnagyobb rapcsapat kedvencem benne a method men
Fingos Vilmos e-mail | 2007-09-01 21:44:27 | 167.
Ember,eddig azt hittem,hogy csak játszod magad,de nem,
te tényleg rendkivül egyszerű kisemberke vagy.
Egyszerű gondolkodással-ne vedd sértésnek,csak észrevételnek.


Előzmény: dogman22 (162.)
Gangstar e-mail | 2007-08-22 09:30:48 | 166.
Ember menj fel egy buzi oldalra a sajat neveddel!!
Buzi vagy, baszhatnekod van? akkor miert mas nevevel regissztralsz!??
Regisztralj a sajatoddal te faszkalap buzi!
EN CSAK A BUZIKAT UTALOM!!!!!
DE AZOKAT NAGYON!


Előzmény: dogman22 (162.)
Gangstar e-mail | 2007-08-22 09:28:30 | 165.
Te tudod mit irsz bazdmeg te belebolondultal LL Juniorba te paraszt! Isten kiraly te szanalmas kis geci! Add meg a cimed es annak a kocsog LLnek is ha olyan jol ismered szetverem a fejed neked is meg LL-nek is!

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (163.)
Moby Jons e-mail | 2007-08-22 09:01:52 | 164.
meg az anyád raszista kis buzi meg kurom ajunioros anyádat velled együtt csicska huszár

Előzmény: JUNIOR KIRÁLY (163.)
JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-08-21 16:59:14 | 163.
L.L. JUNIOR A LEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY
dogman22 e-mail | 2007-08-21 14:40:45 | 162.
V A L A K I B A S S Z O N T E L E !!!!!!!!!!!

Moby Jons e-mail | 2007-08-11 13:09:03 | 161.
egyszerüen undoritonak tartom BASZÁTOK MEG A RASZIZMUST

Előzmény: casreb (160.)
casreb e-mail | 2005-12-27 09:20:05 | 160.
anyád melltartójával játsszál, kis pacifista geci
Nem várom el senkitől, hogy megértse amit írok, ha mégis van valaki aki képes erre, az meg elolvashatja a véleményemet a HSZeimben.
Azért mert nem akarok szaros békét, az nem azért van, mert engem kiközösítettek vagy mi a faszt írtál. Ez a te kis szánalmas próbálkozásod, hogy hátha elolvassák és majd mellédállnak.
nem cigánnyal találkoztam, akik gecik voltak. Nagyon sokkal, és ezek közül becslés alapján kb. 98% volt tahó valamiben.
Az én nevemet ne merd összefüggésbe hozni a divattal. Persze, ha láttál volna valaha vayg beszéltél volna velem élőben egyszer is akkor most nem ezt írtad volna. Persze engem a te kis szar véleményed sem érdekel különösebben de látom a kétségbeesett arcodon a törekvést, hát, akkor tisztázzuk...
"Ők utálják a cigányokat.Oké.Mert ugye van miért.Igaz?"
--- és nekem nincs miért? Nem írtam le elégszer??? HAVEROKNAK MONDTÁK MAGUKAT TE SZERENCSÉTLEN!!! Aztán kiraboltak, te faszfej!!! Nincs moderálva a fórum, ugyhogy ide ne írj olyanokat, hogy "nem tanusítottak olyan viselkedést mint ugye yobarátunk aki nagy értelemmel rendelkezik mint casreb vagy ki a faszom", mert ITT NINCSENEK VISELKEDÉSI NORMÁK, ugyebár moderálatlan a forum, ahogy már említettem. Az értelmi szinted garantáltan nem ér az enyém közelébe, de szerintem még a fizikai erőd sem, habár ezt letesztelhetnénk. A faszodat meg ne emlegesd a nevemmel egy mondatban. Köszönöm.
Nem sok Machiavellit olvastál, igaz? Nyelvtankönyvet se nagyon...
Na mindegy,folytatnám.
Nem kell béke---kivéve ha az érdek épp azt kívánja, hogy legyen. Nekem nincsenek elveim. Nekem érdekeim vannak. Ez sok embernek most nem fog tetszeni, de ez van... Én nem vagyok az a lánglelkű, romantikus mindnekikedvence.

Az én nevemet légyolykedves, hitlerrel se hozd összefüggésbe, akkor már inkább Sztálin elvtással, ő úgyis több embert öletett meg.

Mégvalami: tudsz te mondatot értelmezni??? Hosszabb, összefüggő írást? Nem szégyen, ha nem, de akkor ne írj ide. Figyeljcsak. Nagyon sok hozzászólásom kis, kedves történeteket mondott el rólam, és a cigányokról... Amelyeket indokként kívántam leírni, hogy miért is nem szeretem én a cigányokat. Most leírom gyorsan a sorok közé rejtett jelentést, amit bizony-bizony, 80as IQ alatt nem lehet megérteni...
tehát:
Én sosem azért gyűlöltem valakit, mert milyennek született, hova, stb. Engem kurvára nem érdekel a bőrszín, vallás, kedvenc zenei műfaj, stb. Engem egyvalami érdekel: saját szempontjaim alapján mennyit ér az alany.
A szempontok:
- értelmi szint
- olvasottság(vö. műveltség)
- pénzszerzési módjai, ATTÓL FÜGGŐEN, HOGY MIRŐL VAN SZÓ (na ez most miattad újabb magyarázatra szorul: ha éhes, bolti lopás nálam nem bűn. Ha narkós, és emiatt egy barátját kirabolja, azért viszont élve hulladékfeldolgozó üzembe helyezném, mint feldolgozandó anyagot)
- stb.
Nem sorolom fel mindet, főleg, mert ez változik... Lényeg az, hogy én, mint embert, hova sorolom be. És ez alapján nem álatlános szempontokat használok. Nem érdekel a bőr színe, az anyagi helyzete. De ha valaki okot ad rá, hogy gyűlöljem, akkor ezt tőlem túlteljesítve megkapja.
Úgy tűnik, te is mindent elkövetsz annak érdekében, hogy közéjük kerülj (te barom, nem a cigányok közé, hanem a gyűlölt kategóriába). Te dolgod, te döntésed. Én szarok rá. Engem az érdekeim érdekelnek, és minden szemetet elsöprök, ami az utamba kerül.

A cigányokat pedig nem divatból gyűlölöm, hanem a fent leírtak miatt, és nem is az összes cigányt, csupán jelentős részüket. Ha ezek után sem értettél meg, akkor javaslom, hogy most kapcsold ki a gépet, és fuss el messzire.

De értékelem, hogy te legalább elkezdted az elejétől olvasni. Szerintem elolvashatnád a 160. HSZ-ig (eddig), talán értelmesebb hozzászólásokat tudnál nekünk írni.



Előzmény: Bigg Smooke (159.)
Bigg Smooke e-mail | 2005-12-26 15:19:09 | 159.
most végig olvastam a topicot az elejétől a 2 oldal feléig.Láttam mindenk letudta írni értelmesen a mondanivalóját ha tetszett nekem hanem.Itt van a westside meg a diesel ha ők azszem(nem emléxek már pontosan)Ők utálják a cigányokat.Oké.Mert ugye van miért.Igaz?De nagyon nem tanusítottak olyan viselkedést mint ugye yobarátunk aki nagy értelemmel rendelkezik mint casreb vagy ki a faszom.
most ez neki szól:Te télleg idegbeteg vagy kisfiam?Megvesztél?Öldökölnél mindenkit mert életedbe találkoztál 10 cigánnyla akik pont megrugdostak?!?Neked volt gyerekszobád??Szerintem kiskorodba téged kiközösítettek és most ezt kivetíted az emberekre.ÉS pont a romák voltak kéznél mer most ez a divat. Nemtom ki írta hogy a hitler vagy kiazisten a zsidókkal baszakodott.ők voltak kéznél.Na öcsém te is ezt csinálod.ÉS még hogy nem kell béke??Megzakkantál esküszöm.Ya és van pár szó amit idézek:
kiszorítanak,kitúrnak.....
Na most ki az isten túrkál itt és kit??
YA és volt az a patkányos példa.
Ha volt 3 patkány és azok nem a te kajádat lopták
és a többi (97 vagy 7 nemtommár) akkor leütötted azt a 3mat is akik nem tőled csórtak??Szerintem úgy kée ha ccsak egy roma nem rúg le hátulról mint a többi tegyükfel 99 akkor azzal pl. nem barátkozni kéne vagy saegíteni vagy vmi???
Nem pedig az összeset lenyomni minigunnal a yóval eggyüt??Ezt mondjátok meg??Nem csaak a rosszal kell foglalkozni hanem van ott yoval is.
mert a kivitél erősíti a szabályt.Nektek ez már elvan könyvelve hogy 100 romából 10 yo akkor már mind1 öljük le mindet??szerintem a yoval kell foglalkozni nem a rosszal.

Bigg Smooke e-mail | 2005-12-26 14:26:02 | 158.
Nem csak néhány retardált hogy egy roma már üt vág rúg szúrkod és azthiszik csak akkor rendes egy ember.Szerintem te is rúgtál már fejbe egy pár ember vmi miatt és attól még lehetsz?
boccs elírtam.
javítom:
Nem csak néhány retardált azthiszi hogy egy roma vagy esetleg fekete már üt vág rúg és csak akkor rendes ha ezt nem teszi.Szerintem te is rúgtál már fejbe egy pár ember vmi miatt és attól még lehetsz? És tudod hogy gondoltam hogy rendesek
ne játszd magad.endes:jófej nem bunkó..........


Előzmény: Bigg Smooke (157.)
Bigg Smooke e-mail | 2005-12-26 14:22:38 | 157.
Mér csapott volna meg egy 7 éves kislányt?
Már csak elvből,lehet hogy a szülei nagy roma égetők :P

OGli G elmondanám nem ismerem de elég
nyugott ember Ö maga mondta!"
Hát nemtom hog jön ide már nem emléxek rég írtam

"a Fekete Vonattal
már váltottam pár szót és ök akkor nemvertek le
senkit és rendesek."

Azér, mer nem verekedtek senkivel, akkó má rendesek? Vagy nálatok már az is szint, ha egy cigány nem balhézik állandóan.

Nem csak néhány retardált hogy egy roma már üt vág rúg szúrkod és azthiszik csak akkor rendes egy ember.Szerintem te is rúgtál már fejbe egy pár ember vmi miatt és attól még lehetsz?

"Jegyezzétek meg TISZTELET Respect ami a Amerikába
a fekák közt ismert már ha ök megtanulták a
gangster királyok akkor mi fostosak mér nem!!!!"

Na ezt amúgy kurvára nem értettem. Amúgy nemtom te hol élsz (biztos nem amerikában), de a négerek is legalább annyira rasszisták, mint a fehérek, vagy a cigányok.

van miért, történelem.Vagy legalább egy ilyen filmet csak láttál.Ajánlom rosewood az égő város yo film érdemes megnézni.

Na most akkor utálj már meg engem is, csináltam veled vmit? csak volt egy hozzászólásom ami nem egyezett meg a te véleményeddel.A lényeg szerintem ez hogy jön a hip-hop fórumra vagy mire?Szeintem ezt fel se kéne hozni már boccs.
ÉS télleg nem bunkóságból írtam hanem csak elmondtam a véleményem.
HA megint vmi hülyeséget vagy értelmetlen dolgot írtam előre is boccs na písz




Előzmény: Diesel (151.)
casreb e-mail | 2005-12-19 19:25:51 | 156.
pfff... hadd ne kommentáljam...
Unokatesodnak udvozletem meg hasonlok... ez nem marad igy orokké.. mért kéne hogy a kis emberek dominaljanak!?
kis geci piti tolvajok...

gonzales7 e-mail | 2005-12-19 11:47:50 | 155.
Jaj geccc a mi Gáspár Lacink énekelte a himnuszt,az ALL-STAR meccsen!!!:))))))Nagyon király volt,feszített ott a fasza Jordan mezben!!!!:)))))

gonzales7 e-mail | 2005-12-19 11:43:23 | 154.
Ja unokabratyómat is csak öten állták körbe,este az üres vonaton,csak azért hogy lenyulják a mobilját!!!!!Assszem nem kell mondanom hogy mid az öt "brasil" volt!

Előzmény: casreb (153.)
casreb e-mail | 2005-12-09 15:34:34 | 153.
"Meg pont 1 kis gyerek MAGYAR
kért autogrammot Juniortól És nem mondta neki
hogy takarodj tanyasi hanem adott neki."

Naja, mert ebből él meg.
------------------------------------------------
úgyamúgy:
Csak, mert cigányok, azért nem utálnám őket. Én a retkes kis piti tolvajokat gyűlölöm, és ilyenből még senkivel sem találkoztam, aki ne roma lett volna.


Előzmény: Bigg Smooke (150.)
csak_OLi e-mail | 2005-07-19 01:28:23 | 152.
Én szabolcsban lakom!
Tudod itt 1000 cigányból van 10 normális, aki emberként viselkedik!
KÉRDÉS?
Te feláldoznál 1000 cigányt amiből 990 semmirekellő lopásból élő, 10 meg normális...csak hogy nyugodtan élhessünk?
VÁLASZ!
Igen!

Diesel e-mail | 2005-07-18 11:27:05 | 151.
Naszal igazából, volt pár mondatod, aminek kibaszottul nem volt értelme, meg még jónéhány, amiből éppcsak ki tudtam vmit bogozni. De gondolom a bölcs hozzászólásod arra irányult, hogy nem minden cigány faszkalap, meg hogy ne utáljuk őket. Sajnálattal közlöm, hogy engem nem győztél meg...
"a Junior, nem halottam még hogy valaki gyomorszájon ütött volna 1 rajongót aki
kért 1 autogrammot!"

Mér csapott volna meg egy 7 éves kislányt?

"mér nevezik a fekákat
a romákat az Ázsiaiakat kissebségnek He!?
mer kevesen vannak!!!"

Válasz röviden: igen...

"OGli G elmondanám nem ismerem de elég
nyugott ember Ö maga mondta!"

jah, akkó biztos úgy van. De ez hogy jön ide?

"a Fekete Vonattal
már váltottam pár szót és ök akkor nemvertek le
senkit és rendesek."

Azér, mer nem verekedtek senkivel, akkó má rendesek? Vagy nálatok már az is szint, ha egy cigány nem balhézik állandóan?

"Jegyezzétek meg TISZTELET Respect ami a Amerikába
a fekák közt ismert már ha ök megtanulták a
gangster királyok akkor mi fostosak mér nem!!!!"

Na ezt amúgy kurvára nem értettem. Amúgy nemtom te hol élsz (biztos nem amerikában), de a négerek is legalább annyira rasszisták, mint a fehérek, vagy a cigányok.

Még azt sem értem Bigszmók, hogy miért nem olvasol vissza, mielőtt ide írsz. És ha ezeket az érveléseket sem érted, akkor reménytelenül értetlen vagy.

Na Hella!


Előzmény: Bigg Smooke (150.)
Bigg Smooke e-mail | 2005-07-11 19:33:06 | 150.
NA MOST FIGYELJEN MINDENKI!! Ti most öszintén
ismeritek a cigány fajt?He?!Tudjátok melyik az
a OLÁH cigány ha!?Akikröl ti beszéltek hátba rúg
elcsórja a cipöd vagy az utcán szájba vág na az
a OLÁH.Azokat én is utálom öket de nem mindet
mer ott van a Junior, nem halottam még hogy valaki gyomorszájon ütött volna 1 rajongót aki
kért 1 autogrammot! De az a ghetto patkányok szó-szó gecik! És ki az a RUMUNGLO? Az aki rendes
normális nem bunkó és nem fog oktalan lezúzni az
utcán. Én is cigány vagyok és nem rúgtam senkit
sem vesén. És a magyarokra se mondok semmit.
Egyszer összevesztem 1 MAGYAR taggal. Az elején
csak montuk orrba szájba geci fasz baszdmeg az
anyád de amikor kiejtette azt hogy BÜDÖS CIGÁNY
akkor mondtam már hogy retkes paraszt addig nem!
És itt olvastam hogy a romák a fehéreket fikáz-
zák szerinted (nemtom ki) mér nevezik a fekákat
a romákat az Ázsiaiakat kissebségnek He!?
mer kevesen vannak!!! Lehet aki mondja hogy paraszt az ténleg geci paraszt az az is igazad van. De OGli G elmondanám nem ismerem de elég
nyugott ember Ö maga mondta! És a Fekete Vonattal
már váltottam pár szót és ök akkor nemvertek le
senkit és rendesek. Meg pont 1 kis gyerek MAGYAR
kért autogrammot Juniortól És nem mondta neki
hogy takarodj tanyasi hanem adott neki.A gyerek
meg megköszönte és elment!Látod tud a Magyar és
a Cigány rendes lenni egymással. Meg mellékesen
Junior OLÁH!!Na gondolkozzatok el mind mér kell
ezt felhozni ha!? Addig érthet hogy Baszdmegoltok
meg minden de utánna a származás má nem OK!
Jegyezzétek meg TISZTELET Respect ami a Amerikába
a fekák közt ismert már ha ök megtanulták a
gangster királyok akkor mi fostosak mér nem!!!!?

Mc Jay e-mail | 2005-07-05 15:38:23 | 149.
Nézzetek körül:
http://www.fennmaradas.hu/leleplezo/

van egy két okosság!

casreb e-mail | 2005-06-15 17:51:31 | 148.
nehogymá veszni hagyjuk a topicot!
télleg, ha már itt vagyok, ide írom az én kis történetemet 5 tetves cigánnyal a főszerepben, a többi se sokkal különb:

Kb. 14 és fél éves koromban volt egy iszonyú dagadt haverom, egyébként csaj, és az egyetlen dolog, ami miatt haverok voltunk, hogy ha neki nem volt cigije, én adtam, ha nekem nem volt, akkor ő NEM. [ :D jó mi? ]
Namost, rajta keresztül megismertem egy cigggggányt, aztán kettőt, és így ment egészen 5-6 cigóig. A végén már nem is értettem magam, hogy de jó fejek, megígérték, hoyg hoznak füvet (azt majd eladom, nekem nem kell), csempésznek alkoholt (arra már igényt tartok), meg mit tudom én, asszem discmant is ígértek, a végén már a Zöld Pardonba is bementünk együtt. Nagyon jó volt, csakhogy egyszercsak fogtam magam, és elkezdtem román Marlboroval foglalkozni, kőkemény kereskedőlélekkel, persze protekciót biztosítva a "barátaimnak", akik mellesleg (ígéretük szerint) viszonteladók is, ebből következik, hogy nagy tételben fognak rendelni.

Khm... hadd ne térjek az "üzlet" részleteire, a lényege, hoyg ilyen baráti alapon három napos kamatmentes hitelbe belementem, úgyis ott döglenek mindig a Blahán, hát majd találkozunk... Az, hogy a pénzt majd holnap hozza, az már sűrűbben hangzott el, mint az, hogy "csá!".
Aztán meg egyszercsak elmentünk az Alsóerdősor utcába (a dagadt ribanc unszolására, hogy valami barátnőjét várjuk meg ott, aztán talizunk ezekkel a "főszereplőkkel" is). Minden a terv szerint, találkoztunk veluk, aztán, fogtam magam, hogy én mostmár haza megyek. El is indultam, de drága barátaim, hát voltak oly' kedvesek, és elkísértek úgy 45 méteren keresztül, aztán körbeálltak 5en, nehogy erősen rám fújjon a szél, vagy a sniperek a tetőn, ugyebár... Ezek közül egyiket sem azok mondták. Csak én most.
Mindegy, a lényeg, hogy megvédtek engem attól, hogy véletlenül túlköltekezzem magam, pl. sokat beszéljek a telefonomon. Amikor könnyítettek a zsebemen, akkor már lassan 16 éves lettem, nem nagy barátság, de ennyit a cigányokról.
Pár hete az egyiket láttam az utcán, ilyen nagyongyík arca van, nem is értem, hogy maradhat valaki életben ilyen hülye fejjel. Beugatott, hogy mi a faszt bámulok, de közben szinte rohant tovább, kissé komikus hatást keltve... Egy szemtanúm van is rá, az is röhögött a hülyegyereken (aki most azé' volt ilyen kemény meg bátor, mert egyedül volt)
Ma meg megint összefutottam vele, másfél méteres távolságban, és megint beugatott, de most hárman voltka, én meg egy haverommal cigiztem éppen. Aki finoman felszólított engem, hogy "hagyd már a faszba ezt a hülyegyereket"...
Komolyan semmi kedvem nem volt hagyni ezt a szerencsétlen kis fasszopó rühes dögöt. Alig győztem még régebben a nagy barátságban kiszedni a seggemből (ezt most képletesen értem...), most meg nagy keménylegény?! Saxoo pólója lett, azért? Egyébként minden nap ugyanaz a póló van rajta. Nem a pulcsi, nem a gatya, nem a cipő! A póló bazmeg. Marha büdös egy gyerek..
Na mindegy, mára ennyit, minden kedves cigggggggánypárti remélem elolvasta, és még jobban szereti, isteníti ezeket a nagyon okos, becsületes, intelligens, igényes, segítőkész, stb. CIGGGGÁÁÁÁÁÁNNYYOOOOÜÜÜKKKKK - at...
üdvözletem

ui.: TOMCAT rulez!!! --- ugye, tudjátok, ki az? (revenge on school, police, army; nemrég cigányellenes tüntetésen "prédikátor", nemrég volt valami TVs műsorban is, ahol figyelmeztették, hogy ez élő adás, és itt nem tetves cigányozhat)(röviden)

na pá

gonzales7 e-mail | 2005-05-27 17:51:51 | 147.
Nem "blikk"-et olvasok,hanem Nemere Istvánt,és Drábik Jánost:)
Egyébként yol mondod nincs yo és rossz!Itt "Birtoklás"van erről szól a "játék"
Én egyáltalán nem mondom hogy Izrael a gonosz ebben a "játékban"!:)De Izraelnek az amerikai lobbija nem kis hatalommal rendelkezik az usa kormányában!Ami nem kis elöny a közel-keleti konfliktusra nézve!!!:)


Előzmény: casreb (140.)
casreb e-mail | 2005-05-27 17:21:58 | 146.
azért, nem tudom, mennyire vagy ebben ismerős, de nem az ellentét akkor még nem létezett. Nem házasodtak egymással, de tényleg csak -ahogy te is irtad- kulturális kulonbsegek miatt. Meg vallási. De egyáltalán nem utálták egymást. Ez az üzlet miatt is fontos volt.

Előzmény: Master G (143.)
Juha e-mail | 2005-05-27 14:05:53 | 145.
" Amikor vége lett a háborúnak, akkor döntött az ensz úgy, hogy létre kell hozni egy zsidó államot."
naja, de milyen alapon?:)

az egész arab - zsidó ellentéthez, egy rövid kis idézet:

"In 1901 the kufar went to Sultan Abdull Hamid the II and offered to pay tremendous amount of money to the Islamic State for Palestine. Sultan Abdull Hamid the II replied:
I am not going to give one inch of Palestine to the jews as Palestine is not mine to give but it belongs to the Ummah and Ummah have shed blood to defend this land but if one day the Islamic State falls apart then you can have Palestine for free but as long as I am alive I would rather have my flesh be cut up then cut out Palestine from the Muslim land I will not allow any carving up while we are alive!!!!!"

ha vki nem beszélne angolul, lefordítva, kb. annyit tesz a szöveg hogy:

1901-ben a "kufar" (?) elment II. Abdull Hamid szultánhoz, és felajánlott neki egy hatalmas összeget Palesztináért.
Mire ő azt felelte, "nem adok egyetlen inch-et sem a zsidóknak, mivel palesztina nem az enyém, hogy odaadhassam, de az "Ummah" (?)-hoz tartozik, ami vért ontott azért h megvédje a területét, de ha egy nap az Iszlám állam összeomlik, akkor megkaphatják egész Palesztinát ingyen, de amíg ő él, addig inkább felvágja az ereit, és kiszakítja Palesztinát a Muszlim földből, de nem engedi felszeletelni, amíg ők élnek."

így nagyon durva fordításba:D


Előzmény: casreb (140.)
Master G e-mail | 2005-05-27 11:48:34 | 144.
ja, az "ősrégi" antiszemitizmus megismeréséhez meg érdemes Josephus Flavius könyveit olvasni...
ő a kr.u. I. században élt és írt...
pl: A zsidó háborúk, A zsidók története, Apion ellen...
olvasni, olvasni, olvasni...

Master G e-mail | 2005-05-27 11:36:25 | 143.
casreb: "Egyébként Izrael megalapulásáig az arabok és a zsidók marha jóban voltak, soha senki nem gondolta volna, hogy valaha irtani fogják egymást."

őőő... a teljesen különböző szokásaik és törvényeik (mondjuk a zsidóknál minden szokás törvény) miatt meg a kultúrális szakadék miatt igenis érezhető volt az ellentét már akkor is...
nem keveredtek egymással, külön-külön éltek (értsd: egy ilyen település hallgatólagosan két részre volt osztva), nem gyűlöletből hanem a különbözőség miatt...
és csak annyi kellett hogy az Arab Liga "ügynökei" kicsit ócsárolják a zsidókat a szegény-paraszti sorban lévő arabok előtt és kész... pedig a zsidók is ugyanúgy éltek...
a földet túrták a (szinte) semmiért...


Előzmény: casreb (140.)
Conan e-mail | 2005-05-26 20:02:30 | 142.
"Bush elnök nem vonja felelőségre izraelt az arabok ellen elkövetett háborús bűnökért!"

Nos igen...igazad van,de ha már világcsendőrt játszik az a majom,akkor csinálhatná a tényleg háborús bűnösök ellen.
Bár én a zsidókal elfogult vagyok,mert tetűre utálom őket.
Ha most megint lenáciznak előre mondom LESZAROM.


Előzmény: casreb (141.)
casreb e-mail | 2005-05-26 18:32:11 | 141.
ha téged kirabolnak a cigányok, mert odaköltözöl a nyócba, és te meg megvered őket, akkor téged kell felelősségre vonni? nelegyéhülye!!!

Előzmény: Conan (129.)
casreb e-mail | 2005-05-26 18:28:25 | 140.
Izrael, mint gonosz aggresszor, mi? Na jó, ezt most hagyd abba. A politika nem erről szól. Érdekek... nem szabad a világot jó és rossz harcaként felfogni. Ilyen nincs ugyanis.
Ha tájékozottabb lennél (de nem csak te, hanem az emberek többsége, még itt a zene.neten is) tudhatnád, hogy Palesztina Keleti részét kb 85%ban zsidók lakták már az 1930as években is. Amikor vége lett a háborúnak, akkor döntött az ensz úgy, hogy létre kell hozni egy zsidó államot. Bibliai források (és történelmileg szavahihető források szerint is) a zsidók többsége (TÖBBSÉGE!!!- nem mind) mindig ott élt.
Egyébként Izrael megalapulásáig az arabok és a zsidók marha jóban voltak, soha senki nem gondolta volna, hogy valaha irtani fogják egymást.
na mindegy, most nem megyek bele jobban, mert az idő ellenem dolgozik. Nem most látsz tisztán, nem a Blikkből,meg mittoménhonnan kell tanulni. Csak figyelj a nagyobb eseményekre, azt ugyse titkolják nagyon hogy ki, hol, kit; azt viszont nagyon, hogy miért... a ki hol kit- ben véleményem szerint viszonylag tájékozott vagy. De a miértben nem.
Nameg meglehetősen egyoldalúan nézed a világot. Ez sem a tiszta látás... Mindig, mindenben kételkedni, ez vezet előre (képzeld el, mi lett volna, ha az emberek elhiszik továbbra is, hogy lapos a föld... vagy, hogy a föld körül kering minden... vagy, ami azután volt - a heliocentrikus - hogy a nap körül kering minden... vagy, hogy LL juni rapper lenne... kételkedni kell, és előbb-utóbb meg lehet találni a nyilvánvaló igazságot (ami megintcsak szubjektív). De itt arra gondoltam, ami a szemed előtt lehetne, mégsem látod (ez sem feltétlenül csak neked szól...)
bocs, ha helyenként homályosabban fogalmaztam, meleg van (amit utálok), és ilyenkor nehéz koncentrálni.

üdvözletem


Előzmény: gonzales7 (128.)
casreb e-mail | 2005-05-26 18:14:11 | 139.
a gippó az cigányt jelent

Előzmény: Conan (138.)
Conan e-mail | 2005-05-18 18:30:35 | 138.
Én a cigókat,de szerintem inkább bővebben fejtsd ki miért utálod a zsidókat.

Előzmény: DANICHECK (137.)
DANICHECK e-mail | 2005-05-18 17:58:08 | 137.
Én a gippókat utálom egyedül
Murdoc69 e-mail | 2005-05-18 16:45:44 | 136.
Üdv Mindenkinek!

Régen írogattam már erre a fórumra így gondoltam benézek és rögtön ebbe a topicba botlottam, és így végig olvasva a hozzászólásokat érdekesnek tűnik a téma így gondoltam én is belepofáznék:

A szabadkőművesek valóban kedves arcoknak tűnnek hisz mindenféle híres művész volt már tagjuk, plusz egy szimpla jótékonysági szervezetnek tüntetik fel magukat akik a világ megjobbításán fáradoznak ahogy ők fogalmaznak. Valójában a szabadkőműves páholyokon belül egy rendkívül erős hierarchia uralkodik és elég nehéz feltörni, pedig ez a lényeg minél fentebb vagy a ranglétrán annál több dolgot tudsz meg a tevékenységükről és a jelképeik értelméről. Nem véletlen hogy a legtöbb tag sosem jut el túl magas rangig, és hogy RAC által felsorolt neves emberek se voltak vezetők, így ők tényleg csak a jótékony maszlagot hallhatták, meg az alkimista filozófián alapuló „valósítsd meg és ismerd önmagad + teljesedj ki” cuccot. (most nem térnék ki az alkimizmus filozófiai alapjainak boncolgatásásra meg arra hogy az alkimisták által keresett bölcsek köve nem mesék „aranymasinája)
Ami már igazán érdekes, hogy a mendemondák szerint a legtöbb magyar politikus egészen 1945-ig szabadkőműves volt, és állítólag az amcsi elnökök is. Persze az utóbbiról már mindenki hallott köszönhetően a „borzasztóan nagy” valóságtartalmú Nemzet Aranya című filmnek. Ott tényleg sok ökörségről van szó, de egy-két dologban igazuk van, pl.: hogy az amcsi egy dollároson a piramis + a szem valóban szabadkőműves jelkép.
Személy szerint nem hiszem, hogy pont nekik köszönhetnénk Trianont. Az a gyalázatos békeszerződés inkább a nyugati nagyhatalmak műve. Mert lehet beszélni mindenféle titkos összeesküvésről meg lehet mindent a szabadkőművesekre meg a zsidókra kenni, de sokkal jobban tennék egyesek ha csak nyitott szemmel járnának, mert minden itt történik az orrunk előtt, pl.: WTO meg G8-as találkozók, nem véletlenül mennem ki tízezrek az utcára, ha valahol összeülnek a kapitalisták.
Ám abban az összeesküvés elmélet hívők sem tévednek, hogy valóban egy szűk réteg irányítja a világot, és hogy a szervezkedésüket olyan szervezetek könnyítik meg mint a szabadkőműves páholyok meg olyan társaságok mint a Skull & Bones vagy a Lions Klub. A skull & bones-ról csak annyit kell tudni, hogy a Yale és a Harvard egyetem diákjai közül kerülnek ki a tagjaik, és a fő céljuk hogy egymást hatalomra segítsék.

Conan e-mail | 2005-05-18 14:26:07 | 135.
Hitler mit keresett közöttük?
Saját ideológiáját kifejtette a Mein Kampfban amikor a sitten ült.
Miért tartozott ezek közé...ez érdekes.
Rákosi Mátyás elvtárs pajtás...a kommunista genya is közözttük volt...hah


Előzmény: RAC (134.)
RAC e-mail | 2005-05-18 13:54:18 | 134.
Nekem van róluk egy könyvem, és házidogát is írtam róluk vmikor nemrég,nekem "bejött" amit olvastam róluk,és nemtom igaz-e ez a trianoni-dolog,de tudom,h ők eredetileg azért alakultak,h "világot váltsanak".
És baromi sok híresség is ide tartozot,mint pl:Voltaire,Mozart,Kazinczy,Kossuth,Ady,Einstein,VI.György,Roosevelt,Kosztolányi,Rousseau,és ez csak pár,ami megmaradt bennem.
ya,meg persze Hitler és Rákosi.:))
De ezeket leszámítva..mind1.
Liberalizmust és toleranciát hirdettek,a kiváltságok és előjogok megszüntetését sürgették,ekkor alkotta meg Rousseau a Társadalmi szerződést.
Más pozitív:a katolikus egyház szellemi befolyását és domináns szerepét támadták,és jogot követeltek minden felekezetnek,mi több,jogot az ateizmusnak.
Ezenkívül nyelvújjító mozgalmak.
Kocsmákban,fogadókban,italmérésekben találkoztak,hogy elkerüljék a feltűnést.
A szabadkőművesség egyik fő jellemzője a jótékonykodás, emberbaráti tevékenység,később befolyásolták a közéletet,politikai erőt képviseltek.Az amerikai gyarmatok Anglia elleni függetlenségi harcát pl nemcsak a francia királyi udvar bátorította,Benjamin Franklin-aki szintán szabadkőműves volt-,pénzt és fegyvert kapott a francia "páholyoktól".
Szimbólumok:kalapács,vakolókanál,három gyertyatartó,nap,hold,csillagok,szőnyeg,bölcsesség 7 lépcsőfoka,a megmunkálatlan és megmunkált kő,egyenlő szárú háromszög és benne egy szem,mely félreérthetetlen deista utalás:egyetlen egyházhoz sem kötődik,de hisz a materialista erőkön kívül és felülálló szellemiségben.
A szabadkőművesség a férfiak szervezete volt és jórészt maradt napjainkig,bár már nem teljesen elzártak a nők előtt.:)
még kb annyit tudok róluk,h hogy volt egy új "testvér" felvétele.
De mondom,nekem szimpatikusak voltak.

ILOVEDS!
:)))

Master G e-mail | 2005-05-18 10:36:59 | 133.
"Már hallottam erről,de azt gondoltam biztos faszság,de amint látom nem csak én hallottam...
Ezeket a geciket"

ez olyan volt mint a south parkban: "kinyírták kenny-t, szemetek!"

lol


Előzmény: Conan (131.)
gonzales7 e-mail | 2005-05-17 19:37:36 | 132.
Nem vagyok biztos benne de a"Bush-klán-t"is szoros kapcsolat fűzi ehhez a társasághoz, asszem a "nagypapi"az benne is volt!

Előzmény: Conan (131.)
Conan e-mail | 2005-05-17 07:07:21 | 131.
Már hallottam erről,de azt gondoltam biztos faszság,de amint látom nem csak én hallottam...
Ezeket a geciket

Diesel e-mail | 2005-05-17 06:36:06 | 130.
Ez a titkos kormány, a szabadkőművesek. Tudom, így hülyén hangzik, de e van. Akit érdekel, keressen utána. Biztos sokan láttatok már egy 3szöget, benne 1 figyelő szemmel. Ez az ő jelük. Még a magyarság sorsát is ők alakítják. Pl. a trianon is az ő művük, ami roppant tudatos volt, és a magyarok nagyon megszenvedték. És még most is hátrányos helyzetben vagyunk miatta.

Előzmény: gonzales7 (128.)
Conan e-mail | 2005-05-12 18:57:39 | 129.
Nos...igen
Tökéletesen igazad van.
sohasem fogják felelősségre vonni őket.


Előzmény: gonzales7 (128.)
gonzales7 e-mail | 2005-05-12 18:53:45 | 128.
Ja még a zsidókrol annyit hogy az amerikai rendszert teljes egészében a milliomos bankár-maffia irányitja amelyet még a 40-es években egy Meyer Lansky nevü lengyel pali épített ki,ez a faszi mint pénzel mint fegyverrel erősen támogatta izraelt,és erősen benne volt a keze Kennedy meggyílkolásában,akinek határozott politikája volt izraellel szemben!Ez a "háttér"hatalmi rendszer olyan yol sikerült hogy még a mai napig is izrael a célja!!!!!Izrael gyilkolja a muszlimokat és USA egy árva szót nem szól!!!Ez azt jelenti hogy Bush elnök nem vonja felelőségre izraelt a az arabok ellen elkövetett háborús bűnökért!Ez szinte egyértelmű hogy az amerikai kormányon kivűl egy tikos kormány irányítja a "világot"!
Mielött bárki azt mondaná hogy rasszista vagyok szó-sincs ilyesmiről,csak szeretek tisztán látni!!!:)

gonzales7 e-mail | 2005-05-12 18:26:50 | 127.
Sztem nem elsösorban az olaj a legföbb szempont,abban a kérdésben hogy USA miért játsza világ "csendörét"ennél kicsit szélesebb a "spaletta":)
Szerte a világon kapcsolatban állnak drogbárók a CIA-vel és a "cég"-nek esze ágában sincs befagyasztani a narkó forgalmát mert így hatalmi szerepe csökkene!
Az USA szervezetei éppenhogy támogatják a drogpiacot!!!!Hogy így milliós bevételhez jussanak hozzá!:(
Mi sem lenne a legmegfelelőbb piaci terület mint a közel-kelet!Ahol nyomor,alul képzettség,és "lét"bizonytalanság az úr!Afrikáról nem is beszélve!!!!!!!!!:(


Előzmény: Conan (126.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.