Click to Visit
Rock - Stílus vagy asszimilátszió? Megéri rockernek lenni
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

Yeti e-mail | 2003-07-12 21:04:07 | 41.
Huj!

Látom jól elvagytok =).

Stílus. A legrosszabb, amit tehet ebben a rohadt világban hogy beletörődök a sorsomba és asszimilálódom a 'birkákkal'. A stílusom miatt (többek közt a manson pólóm miatt :))) gyakran összeütközésbe kerülök a tanárokkal és nem utolsó sorban a körülöttem élő 'gyönyörű emberekkel', de hogy mit mondjak nem igazán érdekel .). Aki rámondja Mansonra hogy igénytelen, vagy szar (ez a kettő most a favorit), az még nem hallgatott Mansont és ennyiben hagyom.

Fubu, energy suxx.
Nem a témához kapcsolódik, de a fubu és a többi divat cuccal kapcsolatban annyit szeretnék hozzátenni, hogy valahol olvastam hogy mit ugatunk mi rockerek a divatról mi is divat - zenekaros - cuccokban járunk. Namármost miben járjunk? Pucéran? .) A 'rocker póló' még így is sokkal egyénibb mint a minden sarkon fubu póló bőgatya.

Yeti

BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-08 13:29:49 | 40.
van...:)
mini-manson e-mail | 2003-07-07 19:24:48 | 39.
:)))))) Nem. Mindenesetre te vagy a lefiatalosabb 30-on felüli, akit ismerek. :) Ezt bóknak szánom. De még mindig nem hiszem el, hogy ennyi vagy! Hihetetlen. Úgy látszik felnőtben is van jófej. :)

Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (38.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-07 13:16:50 | 38.
figyu ha meglátsz akkor majd kiderül...felénl már csak ilyenek a 30-40 évesek...de remélem nem ütötted meg magad:D
mini-manson e-mail | 2003-07-06 17:20:47 | 37.
Ne csináld ezt velem. Több vagy 34-nél?! Te kamuzol. De legalább magyarázat a nevedre. :))))

Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (36.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-06 13:07:18 | 36.
fordulhatsz
csak meg ne üsd magd...megölne a lelkiismeret

mini-manson e-mail | 2003-07-06 12:54:36 | 35.
NE CSINÁLD EZT VELEM!!!!!!!!!!!!!!!! Legalább annyit, hogy fiatalabb vagy e nála, mert ha nem menten lefordulok a székről! NAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (34.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-06 09:48:27 | 34.
hehe...nagyon messze jársz az igazságtól, de nem mondom meg...
mini-manson e-mail | 2003-07-06 09:45:50 | 33.
NAAAA, csak annyit ,hogy hány évvel vagy fiatalabb Mansonnál? (34 éves) Mennem kell szia.
email: madcap@freestart.hu

mini-manson e-mail | 2003-07-06 09:44:07 | 32.
Már mint beszéd stílus tekintetében.

Előzmény: mini-manson (31.)
mini-manson e-mail | 2003-07-06 09:42:12 | 31.
Stílus tekintetében nem lehetsz idősebb. Túl kölyök vagy még 20-on felülinek. :)

Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (30.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-06 09:36:21 | 30.
hehe...Nihilfeelinbg szerint 22-23 de lehet hogy 18...érdekes...mire alapozod??
mini-manson e-mail | 2003-07-06 09:31:39 | 29.
Szia, csak egy nagyon kicsit tudok netezni. Szerintem olyan 17-18 max 19 lehetsz.

Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (28.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-06 09:19:51 | 28.
így jártam , mind1...a koromat meg csak fedje a jótékony homály...mennyinek tippelsz??
mini-manson e-mail | 2003-07-06 06:45:17 | 27.
Szia, nem fogok tudni ma fórumozni. Valószínű, hogy csak jövőhéten jövök. PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
PUNX NOT DEAD; MARILYN MANSON FOREVER!!!!

mini-manson e-mail | 2003-07-05 16:24:09 | 26.
Megpróbálom összehozni, hogy a legfelső topic legyen. Na PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!
mini-manson e-mail | 2003-07-05 16:23:19 | 25.
:))))))))))))))))) Reméltem is, hogy nem akarsz felcsípni. Remélem, hogy holnap időben fel tudok menni. Szervezik itt nekem a programot az ősök. Én személy szerint a Headbanger környékén szoktam mászkálni, habár nem sok időm van rá. Nagyon állat cuccaik vannak. Picike, viszonylag olcsó, hangulatos kis boltocska. Apropó te hány éves vagy? Hajt a kiváncsiság.

Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (24.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-05 08:48:23 | 24.
heheh asszem félreértettél...na de mind1...nem keseredtem el mert már volt 16 éves bnőm is:DD
na most ezt is félre fogod érteni de mind1
nah lényeg hogy nem akarok rádhajtani, csak dumálni mert még soha se sikerült úgy időzitenem hogy egyszerre legyek itt olyanokkal akik szimpik...be szép mondat lett...szal én vasárnap 8-12ig itt leszek fent, utána majd csak kedden jövök, aztán naponta, de én ált. délben de öt után már semmiképp, mert megsértődnek a haverok...amugy lehet hogy talizni fogunk, ha van kedved majd összeegyeztetünk, mert nekem fel kéne menni Pöstre a Metal Hammer zenebótba meg a cd-pincébe! na majd akkor holnap dumálunk PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:))

mini-manson e-mail | 2003-07-04 18:21:13 | 23.
Mondom a legfelső!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezek a topicok! Állandóan lecsúsznak.

mini-manson e-mail | 2003-07-04 16:22:12 | 22.
Követem a példád. Íme a legfelsőbb topic.
:))))))

mini-manson e-mail | 2003-07-04 16:15:27 | 21.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nem mindennapi egy fazon vagy te. De attól tartok el kell keserítselek: budapesti vagyok és 16 éves. Egyébként részemről egyenlőre oké a vasárnap. Általában csal 6 után vagyok fent, mert nekem is ketyeg a számla. Egyébként van egy-két jó gondolata Manson bébinek. Pl.: Élvezd ki az életet és ne tedd magad tönkre egy rock sztár kedvéért, legyél önmagad. Nem tehetek róla, de megveszek érte. Nála jobban csak a páromat szeretem. Na de majd diskurálunk erről hosszabban. PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!


Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (20.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 14:16:46 | 20.
ehh na lassían meek mert csak a számla ketyeg... pááá
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 11:46:55 | 19.
nemártana ha lassan ideérnél mert ehyedül ez kibaszott unalmas meg fárasztó is...végülis akkor elárulod hogy mennyi vagy és hogy hol lax????én nemigen yilatkozom...amugy naon ismerős vagy te is nekem...bár az én bevcenevem sohase volt Etióp...mással keversz...de majd meglátjuk!!
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 09:32:45 | 18.
csakazéis
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 09:19:23 | 17.
hehe én vok egyedül a honlpon...de ha uj topicba írok akko ez lejjeb csúszik...azt meg nem engedhetem meg ugye?:))
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 09:07:37 | 16.
topic naaaa
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 09:07:14 | 15.
mostmá csak azé írok hogy ez legyen a legfelső opic mert így hátha jobban kiszúrja a szemed:))persze csak képletesen...:))
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 08:57:11 | 14.
hali jra:))
még annyi hogy nem igazán komálom az ilyen fajta forumozást...én vasárnap délelőtt itt leszek ha van kedved akkor Te is gyere fel és akkor lesz lehetőség a folyamatos kommunkációra:))
dé szép mondat lett...nem is tudtam hogy ilyen intelligens vagyok:))))tehát ha van kedved akkor vasárnap 9től kb délig ok??pááá

BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 08:21:10 | 13.
köszikösziköszi...:)
az én hejjes sírásóm nagyon fasza amugy 5 ettem nyelvtanból de már itt annyira sietek hogy minél több topicba írjak hogy csak nyomogatom ezeket a vacak gombokat...mert be van táblázva az egész napom,, ritkán vok gép előtt, iccaka meg az öcsém óg rajta...elárulod hány éves vagy???Mansonnal emberileg nem mnagyon vok kibékülva mert (szerintem) miatta (is és még sok más előadó miatt) mondják a Rockrekre hogy igénytelen faszfej stb stb, de az nekem is durva hogy mikrofont dug seggébe meg leszíva magát...ez szerintem se normális...de végülis hozzáállás kérdése...én is őrült vok egy kicsit, meg még sok előadó, de ahogy észrevettem most a nagyvilág 2 nagy rockkedvence MAnson meg az LP...mind2őt meghallgatom annak ellenére hogy enm rajongok értük...de végülis abban is biztos vok hogy Marilyn nem amiatt csinálja ezt hogy megmutassa magát a világnak, vagy hogy szélesebb közönség elé kerüljön...mondjuk az életfilozofiájának és a háborúhoz meg a politikához való hozzááláában egyeztérte vee, meg ha nem művelen ilyen abnormális dolgokat akkor még lehet hogy szeretném is:)) ugye a 196 cm-t nem veted be??:)) bár több leszek...most 1890 cm vok és 66 kg...koromat meg csak fedje a jótékony homály...bár ha NYíregyházi vagy akkor lehet hogy ismerlek, btr a stílusod is mlkékeztet egy csajra...

mini-manson e-mail | 2003-07-03 16:18:03 | 12.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Ez ma valahogy nem jön össze. BLACK METAL!!!!! Na.

Előzmény: mini-manson (11.)
mini-manson e-mail | 2003-07-03 16:16:52 | 11.
Bocsi: BALCK METAL

Előzmény: mini-manson (10.)
mini-manson e-mail | 2003-07-03 16:16:29 | 10.
:)))) AAAAAZZZ IGEEEEN!!!! Én személy szerint alig vagyok 163 cm és 52,8 kg. Nem vagyok valami hatalmas emberke, ráadásul csaj vagyok. Így azért nehezebb az ügylet, hiába női Kung- Fuzom már lassan 2 és fél éve, habár technikai okok miatt rég voltam már edzésen.
Biztatóan hangzik ez a "Mindenkinél van erősebb" hozzáállás. Egyébként köszike, nem várom el, hogy szeresd MARILYN bébit. Nekem Ő a világ legállatabb embere. Ő az én személyes (anti) Jézus Krisztusom.
PUNX, DEAD METAL & MARILYN MANSON FOREVER!!!!!!!!!


Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (8.)
mini-manson e-mail | 2003-07-03 16:10:41 | 9.
Köszi, bukok helyesírás tekintetében, éppenhogy 3-as lettem nyelvtanból.

Előzmény: Pók (7.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-03 08:15:26 | 8.
hehe, hát én se szeretem a félreértéseket, a konfliktusokat még kevésbé...nekem az o. társaim nem igen szivatnak, mert én vagyok a legnagyobb a legerősebb a legokosabb a legszebb (és a legszerényebb) az egész osztályból:)))
viccet félretéve én tényleg jól elvagyok velük, meg az osztályközösség is jó...amugy meg tényleg nemigen szivatnak,metr 196 cm (még...) vagyok 70 kg és elég ööö hogyismondjam, olyan akivel a vele egykorúak nemigen kötözködnek...amugy én is elég barátságos vok, de ha vki kibasz velem akkor aztán igen rábasz mert roszabb vok mint a ludas matyi...egész életében basztatni fogom:))...amugy meg én is tisztában vok az örökérvényű szabállyal...Mindenkinél van egy erősebb...
nem is keresem a bajt...az talál meg engem:)) na most ennyi majd még irogatok... Punx Not DEad BLack MEtal Foreva és a Te kizárólagos kedvedért (nem mintha rajonganék MAnsonért, de elhallgatom, bár a Tainted Love miatt kis híján szétvertem a tv-t) MARiLYN MANSON FOREVA!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: mini-manson (6.)
Pók e-mail | 2003-07-03 07:23:10 | 7.
Pedig ha tudnád, milyen jó hely volt régen az E-klub! Minden hétvégén rockkoncertek, utána rockdisco, fekete falak... Szóval tök jó volt még kb. 9-10 éve. Ma már nagyon szar ezt aláírom.

Ja, és asszimiláCió :))


Előzmény: mini-manson (6.)
mini-manson e-mail | 2003-07-02 17:00:10 | 6.
Örülök, hogy tisztázódott a dolog. Én se szeretem a félreértéseket.
Szerintem nem egy hátrány, hogy így viszonyulsz az osztálytársaidhoz. Sajnos én nem vagyok ilyen szerencsés. Az osztályom "jeletősebb" része nem igazán kedvel. Volt pl. egy diszkós csaj, aki először szeptemberben majd február táján küldött el az anyámba, mert nem istenítettem az e-klubbot. (mondjuk az igaz, hogy el se akarok oda menni) Ő fúj kegyetlenül MANSONra én meg magasról teszek a véleményére és inkább jó messzire megyek tőle. Mást nem tudok tenni és ez eléggé bosszant. Remélem így marad nálatok a helyzet, mert nálunk erőteljes a krikkesedés.
MARILYN MANSON FOREVER!!!
ja és PUNX FOREVER!!!!! :)


Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (5.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-02 12:55:08 | 5.
mini manson semmi bajom nincs veled csak félreértettem topicod célját bocsi:))
amugy én is azon az állásponton vok hogy sehol nincs az megírva hogy rocker csak rockerrel rapper csak raperrel haverkodhat, igenis nekem az összes osztálytársam rapper vagy diszkós és ugyanolyan fasza (és szerény) gyerekek mint én, és nem fikázzuk egymás zenéit, ha elmegyünk egymáshoz türelmesen hallgatomaz ő zenéjét, ha nincs hozzá hangulatom akkor megkérem hogy kapcsolja ki és a mikor ő van nálunk akkor ugyanez van fordítva...elhallgatja velem a MArdukot a Burzumot meg mindent, ez persze nem azt jelenti hogy mindenkinek barátkozni kell velük de nem a zene tesz minket különbbé embertársasinktól, skkal inkább az inteligencia, és ez az ami most a hivba.
ugyanis a diszköósok a rockerekre mondját hogy igénytelen állazt, mi (tisztelet a kivételne) őlet szidjuk és ez a baj...nem ismerik fel hogy nem a zene hordozza magában a műveltséget, tudnék még írni de már zsibbad az ujjam ugyhogy befejezem...még annyi hogy: DISSECTION, MAYHEM, BURZUM FOREVAAAA
:)))

YAH ÉS :

PUNX NOT DEAD!


nihilfeeling e-mail | 2003-07-01 18:32:28 | 4.
Kicsit nem értem,megéri e rockernek lenni ez kérdés lenne?Szerintem ez egy felesleges kérdés,mert megéri annak lenni,ami vagy,ez nem vitatható.Ne add fel önmagad ez a lényeg.Az,hogy mások mit gondolnak rólad az nem fontos,a lényeg az,hogy te jól érezd magad a bőrődben,ne add fel az egyéniséged.Persze az iskolában kicsit furcsán néznek az emberre,ha kilógsz a sorból,és meg kell birkóznod a tanárok előítéletével és egy nem átlagos diáknak,akinek van egyénisége jobban kell küzdenie,de a jó tanár nem foglalkozik a külsőségekkel,csak azzal,hogy mit tudsz.Persze úgy veszem észre kevés az ilyen tanár,de szerencsére azért vannak.
mini-manson e-mail | 2003-07-01 16:43:33 | 3.
Nem véletlenül tettem fel ezt a kérdést. Attól senkisem lesz kevesebb mert rocker, jól tudom ,hisz jómagam is az vagyok. Viszont ezt nem mindenki gondolja így. Hidd el, nem egy olyan barátom van, aki nem rocker. (és nem egy ellenségem) Nem azt mondom, hogy a rockerek "mások", hiszen ők is emberek. Mint te vagy én. Pont e miatt tettem fel ezt a kérdést. Nincs mindenki a mi álláspontunkon. Ez ellen szeretnék tenni. Egyébként ha választhatok: stílus.
MANSON FOREVER!!
És ne feledd: soha nem szabad feladni az egyéniségünket és a vágyainkat. Mert ez tesz emberré.
(egyébként kicsit, mintha pipa lennél rám. miért? ártottam neked? )


Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (2.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-01 13:11:04 | 2.
miért???talán roszabb az az eber aki hosszú hajú és XYZ-s póló van rajta???talán jobbak azok az emberek akik Fububna meg Energieben mutatkoznak???miért ne lenne mindegy a külső???én aszittem a rocker szó egy életstílust takar és nem külsőségek tárházát...szomorú ha sokan ilyen kérdéseket tesznek fel, mert ez azt bizonyítja hogy meginogatt a hitük valamiben...vagy ami nincs az nem tud meginogni???hinni kell benne és akkor nem lesz szükség ilyen kérdésekre
mini-manson e-mail | 2003-06-30 19:21:43 | 1.
Bizony, hogy megéri!
De vajon a munkahelyen vagy az iskolában is?
Erre a kérdésre várom véleményeiteket.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.