Click to Visit
Rock - Stílus vagy asszimilátszió? Megéri rockernek lenni
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

(máté)PE e-mail | 2003-12-28 21:26:07 | 441.
lexebb kor!zsenge punci hmm:)

Előzmény: norrsken (440.)
norrsken e-mail | 2003-12-28 17:50:12 | 440.
aha...értem... szóval a 12 évesekre bux... :)))

Előzmény: (máté)PE (439.)
(máté)PE e-mail | 2003-12-28 13:23:48 | 439.
csajozni:)
norrsken e-mail | 2003-12-28 09:33:10 | 438.
nem is tudtam, hogy junkies-ra jársz... :)))))

Előzmény: (máté)PE (437.)
(máté)PE e-mail | 2003-12-27 22:16:20 | 437.
ej ha.A pasid nem az aki a junkies koncerten az elsösegélyen ülve telihányt egy vödröt és belehányt egy Marilyn nevü lány bugyijába?

Előzmény: mini-manson (436.)
mini-manson e-mail | 2003-12-27 19:24:27 | 436.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

most haltam szörnyet

én csak akkor megyek valami pláza félébe, ha valamit csak ott tudok megvenni vagy ha moziba megyek, de az ilyesmi általában 1 évezredben egyszer történik
jaj, képzeld! múltkor mentünk a legjobb barátnőmmel a Duna Plazaba megnézni a Mátrix 3-mat. nagyon fain volt!!!! :D úgy nézett ránk a sok hülye pláza tyúk, mintha a Marsról csöppentünk volna egyenest. halálra fikáztuk őket :)
utánoztuk, ahogy pipiskednek, ahogy beszélnek aztán meg jól kiröhögtük őket :) istenem de jól esett!

coma: ne is mond a fogyózást. jaj. telezabáltam magam én is rendesen, de szerencsére nálam a párom biztosítja a megfelelő testmozgást ;) így én legalább mozogni tudok (legalább is az ágy és a gép között, ami durván 2m jelent)


Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (435.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-12-27 17:17:03 | 435.
huuuuuuuuuuu emberek mire végigolvastam a komplett topicot, és mire megfogalmazódott bennem egy válasz, addigra már minden megoldottnak tűnt, és a téma is kissé más, ugyhogy a pofám befogom:)) na benézek még máshova is mert nyóctó megyek plázába kicsimmel mozizni:)) eegen, én oda is járok, sőt elárulom hogy most egy koptatott nadrág, egy devergo póló és egy yellow van rajtam, a gépn épp Burzum megy aztán valószínűleg, sterrbinszkyt, utána meg Prosecturát hallgatok. Reméle nem lincsel meg senki:))
coma e-mail | 2003-12-27 15:52:05 | 434.
mindenki telezabálta magát és nem birja bekapcsolni a gépet:)Mekkorát fogok én ezek után fogyozni..elöre élvezem!

Előzmény: mini-manson (433.)
mini-manson e-mail | 2003-12-27 13:02:53 | 433.
meg lesz a bakancsom ijá ijá óóóóóó :)
de kihalt itt minden

mini-manson e-mail | 2003-12-21 19:09:20 | 432.
:) hát igen, mindenki gyűjt valamire.
Én speckó, még mindig a bakancsommal küzdök.


Előzmény: norrsken (431.)
norrsken e-mail | 2003-12-14 09:39:15 | 431.
én meg a pénzecskét egy varrógépre...


Előzmény: mini-manson (430.)
mini-manson e-mail | 2003-12-13 15:59:39 | 430.
:) ó én se vagyok nagy varrónő + engem is érdekel ez a témakör, mivel ötvösnek készülök és ha már ékszereket tervezek kell hozzá ruha is :) gyűjtöm az ihleteket

Előzmény: coma (429.)
coma e-mail | 2003-12-13 14:09:08 | 429.
mármint azt a problémát hogy nem tudok varrni?:)
Kösz hogy ilyen elnézö vagy velem szemben hihi:)


Előzmény: mini-manson (428.)
mini-manson e-mail | 2003-12-13 13:45:38 | 428.
neked ez megbocsátható bűn! ha gondolod megoldhatom ezt a problémát. :)

a topic új címe:

GOTHIK ÉS MÁS ROCKER CUCCOK

:)


Előzmény: coma (427.)
coma e-mail | 2003-12-13 13:16:59 | 427.
ki volt az aki lehurrogott engem amikor azt mondtam,hogy a legtöbb gothic-emberke maga csinálja a ruháit?Na ugye!
Én nem vagyok egy varrotehetség,igy nem is probálkozom,szerencsére lehet venni is.Persze a legextrémebb és legegyedibb cuccok mindig önkezüleg készültek,de sebaj,átalakitás és kombinácio is létezik a világon.
Hm..lassan átkeresztelhetjük a topicot:))


Előzmény: norrsken (426.)
norrsken e-mail | 2003-12-13 11:18:53 | 426.
vannak, de sajnos nem túl sok... amúgy engem is inkább az anyagok, kiegészítők érdekelnek varráshoz. :)

Előzmény: coma (421.)
mini-manson e-mail | 2003-12-13 08:43:01 | 425.
édes 7.-ig a négy fal között "éltem" habár a vergőttem jobb szó.
most kezdek el igazán élni!
hagyd má ezt a vidékit!!!!!


Előzmény: fearzone1 (424.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-12 22:38:48 | 424.
(szinte)Minden magyar gót, és stb magának varratja a cuccokat.
Akarsz látni ilyen helyet? Menj le a Marco Polo-ba Dark estre! (Sorry, és én vagyok a vidéki ugye?):)


Előzmény: mini-manson (423.)
mini-manson e-mail | 2003-12-12 20:55:05 | 423.
A HÜLYE MÁZLISTA!!!!!!
bocs, de ez kikivánkozott

én személy szerint nem nagyon találtam, de biztos van ilyen bolt. egy kedven helyem azért van, de ott főleg hétköznapi viseletre szánt dolgokat árulnak (pólók, gatyák stb)
és ez a hely nem más, mint aaaaaa:
HEADBANGER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
onnan van a Marilyn pólóm is :) nem bírtam ki, hogy meg ne vegyem. na de mindegy.

rock ill. alternatív klubbot meg csak olyan ritkán látsz, mint piros bugyit hordó fehér hollót! itt Hungaryn a pop és Hyper buziknak áll a pálya :(


Előzmény: coma (422.)
coma e-mail | 2003-12-12 13:20:55 | 422.
bocs,tegnap este randim volt ezen kivül a csütörtök mindig alternativ-nap a dizsiben,ma ennek megfelelöen délben keltem fel:/

Előzmény: mini-manson (419.)
coma e-mail | 2003-12-12 13:18:43 | 421.
pesten vannak ilyen üzletek?Ott még sosem kerestem..de nem is vagyok tul gyakran pesten,olyankor meg ez nem jut eszembe.Hamburgban még nem voltam,elég messze van innen.De szerencsére itt is megvan szinte minden.Ha meg nem hát másfél ora vonatozás és berlinben vagyok:)

Előzmény: norrsken (420.)
norrsken e-mail | 2003-12-12 10:45:24 | 420.
na látod ezt az apró akadályt elfelejtettem... :)

van néhány ismerűsöm pl. hamburgban, ott is elég sok a hasonló üzlet.



Előzmény: coma (414.)
mini-manson e-mail | 2003-12-12 10:08:59 | 419.
na mi az?!
eltüntetek emberek?

mini-manson e-mail | 2003-12-11 12:29:15 | 418.
:))))))) hááááát, ha lenne pénzem asszem csináltatnék magamnak egy pár rucit. vannak ötleteim bőven, hogy is nézzen ki.

tényleg ez megy a próbafülkénél?! JAJ DE TUDOK! úgy tudtam! pedig csak gonoszkodni akartam :)

tényleg, amúgy milyen kint német honban? mert itt dögunalom az élet. semmi sem történik (ez alól persze kivétel a kedvesem, csak vele tudom jól érezni magam felhőtlenül)
főleg, most uncsi az élet, hogy beteg vagyok. apám meg csak pingálja a lakást :( erről a vacakról nem is beszélve, ami megy a tv-ben!!!!!


Előzmény: coma (417.)
coma e-mail | 2003-12-11 11:28:38 | 417.
igen olyasmi is van,de a marilyné kicsit tényleg extra volt,tiszta kemény bör az egész meg tele csatokkal,biztos belül fémmerevitös is.Itt ennyire komolyat nem kapsz,mert senki nem tudná kifizetni.Igy is elég drága cuccok vannak.Van mégegy bolt,lefordítva ugy hívják hogy "testközelben",ott is vannak ilyen dolgok,ott rendelhetsz is a saját adottságaidnek megfelelö cuccokat,leveszik a méreteidet és megvarrják.Persze perkálni ott is kell.Tök brutál,hátul van egy részleg,ahol szado-mazo cuccok vannak.Komolyan,ilyen gumiruhák meg gumimaszkok,ostorok,bilincsek(elég komplikált bilincsek,nem olyan szokványos zsaru-féle).Utálom azt a boltot,mindig a 8mm jut rola az eszembe

Előzmény: mini-manson (415.)
coma e-mail | 2003-12-11 11:22:58 | 416.
hm..van 1-2 szaggatott cucc is de nem ez a jellemzö.Jah,nifelejtettem a lakkot,természetesen rengeteg a lakk.Szuper,mi?
Honnan szagoltad ki a probafülke dolgot?Komolyan!Megyek le a fülkékhez probálni,hát ott van lenn egy pasi meg egy eladonö,és a pasi épp egy nadrágot probált fel,de még csak az egyik lábfejét dugta bele,tehát ott kánkánozott elöttem félmeztelenül.Jot röhögtünk és kész.Pedig volt fülke,és függöny is volt rajt,de neeem,neki a fülkék elött kell probálni.Mindenesetre én nem vagyok az a szégyenlös fajta,mindig attol függ,ki lát,és épp milyen napom van.Általában nincs ezzel problémám.


Előzmény: mini-manson (413.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 11:21:12 | 415.
hasonló, mint Marilyn fűzője volt a HolyWood idején? mert az tök állat volt. kár, hogy már nem hordja :(

Előzmény: coma (414.)
coma e-mail | 2003-12-11 11:15:51 | 414.
nem akarlak elkeseriteni de emlékeztnem kell rá hogy németországban vagyok.Különben szivesen megmondanám hol van:/
Milyen extrább anyagokra gondoltál?(Gondolom ruha)Itt bársony,bör,netz,fém,bakancsok,kézrevalok,csukloravalok,övek,füzök,egy pár nyaklánc,tüskés meg koporso alaku hátizsákok(haha),stb vannak.A legjobb az hogy szinte nincs is megkülönböztetés aközött hogy mit szántak a férfiaknak és mit a nöknek.Ok,talán a füzö az egyértelmüen nönek van,kivéve ha nincs dekoltázs része,csak derék-has.


Előzmény: norrsken (412.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 08:47:50 | 413.
:)))))) van próba fülke? mert szerintem nem számíthatsz a "diszkrécióra". :)
nem tom én a szaggatott cuccaim magam csinálom meg. olcsóbb és olykor egyedibb is.

apropó, ékszerek. dolgozom most egy olyan király karkötőn! megcsinálom tűzzománcból :)


Előzmény: coma (411.)
norrsken e-mail | 2003-12-11 08:34:25 | 412.
felfedeztél egy újat? mármint boltot? hol? ;)
esetleg extrább anyagokat is árulnak?


Előzmény: coma (411.)
coma e-mail | 2003-12-10 21:06:29 | 411.
tudom én hogy a fekete nem zárja ki a szexit,sött!A fekete aztán igazán szexi.De én a szines szexi cuccokat is szeretem..amig izlésesen néz ki.Épp ma voltam egy ilyen gothic-bigyóboltban,felfedeztem egy ujat!:)Yeah..Vettem is rögtön egy kiráéy felsöt,meg felprobáltam egy füzöt (fekete,bársony berakásokkal,kereszttel a közepén elöl,és csipke a széle alul meg a dekoltázsnál),de azt még nem vettem meg mert bazi drága volt,és még gondolkodnom kell a dolgon.Az eladó srácot majdnem lerohantam,egy ilyen kis fekete lofarkas sminkelt szemü cukipofa volt,ajakpiercinggel(neki jol állt),és hosszu fekete acéllapocskás szoknyában.Hihi:)

Előzmény: mini-manson (410.)
mini-manson e-mail | 2003-12-10 19:33:11 | 410.
nos, nem akarok ellened "dzövetkezni" DE:

nekem olyan állat jó fekete és farmer vékony és szexi cuccaim vannak!!!! a párom szárnyal a gyönyörűségtől, ha meglát bennük. egyébként én olyan fülre csiptethetős, bedugós, láncos fülbit hordok :)
éljenek a hiú csirkék! :) adjunk magunkra csajok!


Előzmény: coma (409.)
coma e-mail | 2003-12-09 20:04:58 | 409.
a "felekte" természetesen fekete akart lenni:)
És még mielött valaki a fejemhez vágja:tudom hogy egy hiu csirke vagyok,hehe;)


Előzmény: coma (408.)
coma e-mail | 2003-12-09 20:01:09 | 408.
naja,izlés dolga,én jol érzem magam rozsaszin toppokban is.Ezért gondolom senki sem itél el:)
Volt egy idöszakom amikor ugy gondoltam,minél több fekete,annál jobb.De valahogy most már mindenféle színben jol érzem magam(na jó vannak kivételek),hangulatnak megfelelöen öltözködök.A felekte persze volt is és marad is az egyik kedvenc színem.

Norrsken:a rozsaszin topphoz természetesen szoktam berakni nagy karikafülbit is;)Ugy az igazi.Nyáron valahogy jol esik végre kibujni a szar vastag cuccokbol és tök szexi cuccokban végigflangálni az utcán..hihi:)


Előzmény: mini-manson (406.)
mini-manson e-mail | 2003-12-09 13:53:58 | 407.
hát asszem én se

Előzmény: norrsken (405.)
mini-manson e-mail | 2003-12-09 13:52:50 | 406.
nos:

véleményem szerint három dolgot jelenthet, ha valaki rockerként öltözködik:

1. tényleg az
2. divatból csinálja és így tetszeni akar a többieknek (túl gyakori sajna manapság)
3. "wannabe" (az szeretne lenni, de nem divatból, csak nem jön össze neki)

1. eset: dagadat a melle az illetőnek, mert önmagát megtudta valósítani, de olykor komolyabb buktatókkal kell szembesülnie, mint a másik 2 verziónál
2. eset: szégyelje magát az illető, mert nem igazán tisztességes másnak mutatni magad, mint ami vagy
3. eset: a remény sugár, mert később még valóban rockerré válhat, de ugyanakkor meg is gyűlölheti őket, mert neki nem sikerült az önmegvalósítás

tömören ennyit tudnék hozzáfűzni.

coma: teljesen mindegy, hogy hogyan nézel ki, ha te tudod mit akarsz elérni. én speckó azért nézeki úgy ki, ahogy, mert így érzem jól magam. és ez a lényeg. nem?

norrsken e-mail | 2003-12-09 08:19:25 | 405.
igen, igazad van ezzel a wannabe dologgal, de (bocs, ha rosszul értelmezem a j.lo-s megjelenést)én pl. nem érezném jól magam kis rózsaszín topokban + ilyesmi...:)

Előzmény: coma (403.)
Fashionface e-mail | 2003-12-08 22:25:25 | 404.
úgy-úgy!

Előzmény: valentin (395.)
coma e-mail | 2003-12-08 20:29:15 | 403.
nekem tetszenek a szakadt cuccok is,persze attol függ hogy direkt szakadt-e vagy csak azért mert tényleg az idö szaggatta meg és tök koszos is.
Én miota az eszemet tudom rocker vagyok belül,de kívül nyáron elmennék jennifer lopeznek is ahogy kinézek.Persze nem mindig,de nem vetem meg a szexis nyári rütyöket.Nem látod rajtam rögtön mi van belül,nem vagyok önmagam reklámja,és ez jol is van igy.Ha valaki nagyon hangsulyozza a külsejét,az az esetek többségében csak felhajtás,olyanféle "wannabe".Az ilyenekröl csak azt lehet leolvasni hogy mik szeretnének lenni vagy miknek képzelik magukat.


Előzmény: valentin (395.)
coma e-mail | 2003-12-08 20:22:39 | 402.
használd a mosolyjelecskét,irásban máskülönben elég nehéz feltüntetni a hangsulyt,hanglejtést,így az ironiát is.Van amikor egyértelmü,de nálad nekem valahogy sosem sikerül a vétel:)hihi

Előzmény: dead soul (399.)
valentin e-mail | 2003-12-08 20:22:01 | 401.
Nálam, ha mosolyjelecske van, azt is komolyan gondolom:)))))):))(:::)))-hülyebuziszmájlik!

Előzmény: dead soul (399.)
mini-manson e-mail | 2003-12-08 19:25:13 | 400.
ez igaz nagyon is. nem az a lényeg a rocker létben, hogy az ember teljesen tönkre zúzza magát. épp ellenkezpleg! az önmegvalósítás és felszabadultság a cél. sokan valóban összekeverik a csövest és a rockert a "kívülállók".

dead soul:
értelek. amúgy bocs a kérdésért, de érdekelt.


Előzmény: valentin (395.)
dead soul e-mail | 2003-12-08 13:19:17 | 399.
még egy dolog: attól, hogy nincs mosolyjelecske bizonyos mondataim után, még nem gondolok mindent komolyan. irónia. lásd magyar értelmezö kéziszótár.

Előzmény: coma (394.)
dead soul e-mail | 2003-12-08 13:15:55 | 398.
gatya. gatya. gatya. nem gagya. nemt'okírni...

Előzmény: dead soul (397.)
dead soul e-mail | 2003-12-08 13:14:56 | 397.
az a legjobb, amikor sáros lesz a gagyám ebbe' a xar idöbe', és csimbókok lógnak az aljából, tényleg tök menönek érzem magam töle:)
nem gondoltam, hogy ennyire mélyen érintett az öltözködöstopikbeli 'vitánk'. hát bocsi. kíp kúl, kíp szmájlin... de engem tényleg nem érdekel, hogy mit vesz föl vki. én is lenézek qva sok embert, majdnem mindenkit. de jobban érzem magam, ha a belsö tulajdonságaik ill. hozzáállásuk ill. viselkedésük alapján ítélhetek róluk, nem abból, hogy hogy néznek ki. és itt következne egy régi mondás, amit qvára elkoptattak már, de hadd idézzem föl: 'nem a külcsín számít, hanem a belbecs'. estébé. túlragoztam.
amúgy meg amikor a te reagálásaidban feltünt vmi: amikor elöször olvasom, mindig azt hiszem, hogy félreolvastál/értettél vmit a hozzászólásomban; aztán másodszori olvasásra rájövök, hogy a logikai kapcsolattal van csak kis gond. de mindegy. szegeden ha tud vki jó varrónöt, az írjon, lenne egy kis munkája a cuccaimmal:)


Előzmény: coma (394.)
dead soul e-mail | 2003-12-08 13:06:11 | 396.
nem tudom, miért, esetleg mert huszonegyedik században élö lény létemre még mindig lenyügöz az internet, az interaktivitás, meg az, hogy beírok, és olvassák és válaszolnak és azt én olvasom... ezen a fórumon meg már vágom nagyjából, hogy ki kicsoda, ezért írkálok pont itt. meg esetleg az okból, hogy jobban érdekel a rock és a hasonló müfajok, mint a diszkó meg a pop, és különben sincs mondjuk 'experimentálelektronyik' fórum. ééérted!

Előzmény: mini-manson (392.)
valentin e-mail | 2003-12-07 23:54:58 | 395.
Hamár az öltözködésnél tartunk, fejem leszakad tőből attól, ahogy emberek képesek kinézni! Na nem akarok fikázni senkit (én sosem tennék olyant), de rossz nézni, ahogy egy helyes csaj elrondítja magát mindenféle szörnyű sminkkel meg lepusztult rucikkal és zombit csinál magából. Rocker csaj is nézhet ki igényesen.

Előzmény: coma (394.)
coma e-mail | 2003-12-07 16:29:06 | 394.
hát attol még nem is rocker valaki hogy foszlik a farmerje alja.Egyszerüen csak lusta volt elmenni a varronöhöz felvarratni a tul hosszu nadrág alját,és megvárja amig a megfelelö méretre kopik:D.Olcso megoldás,kicsit idöigényes,de tök menö..:)

Előzmény: dead soul (391.)
coma e-mail | 2003-12-07 16:26:27 | 393.
azért van itt,hogy másokat fikázhasson.Mint pl az öltözködös forumban is,ott is kikészített pl engem valaki.Asszem az nem a dead soul volt.Bejön a forumra,pedig rohadtul nem érdekli hogy ki mit vesz fel,és fikázza azokat az embereket akik a forumban vannak és véleményt mernek mondani mások öltözködési szokásairol.Ez most mi?De a dead soul is tök ari,nem rocker de egyfolytában a rocker-forumokban teng-leng,és filézi a hozzászolásokat.Kiszür valami aproságot emi nem is lenne lényeges,és felfujja.:))Egyszer már összekaptunk,majdnem olyan durván mint naillight-tal!De kibékültünk..:)))

Előzmény: mini-manson (392.)
mini-manson e-mail | 2003-12-07 16:09:50 | 392.
egy kérdés:
akkor miért vagy itt? most minden rossz szándék vagy fikázás nélkül kérdezem, de komolyan.


Előzmény: dead soul (391.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.