Click to Visit
Rock - Stílus vagy asszimilátszió? Megéri rockernek lenni
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  

mariann666 e-mail | 2003-10-13 09:20:39 | 241.
Hogy megéri e azt mindenki maga dönti el. Ha valakinek nem tetszik, hogy rocker vagyok az tehet 1 szivességet. Végül is én sem szólok senkinek bele az életebe, hogy mit hallgasson, hogy öltözzön stb...
naillight e-mail | 2003-10-12 13:55:07 | 240.
"punx not dead"


aszittme nemtudod überelni magad...
tévedtem ;DDDDDDDDD


burzsoafijam holahalalfaszaba kovalyogtal

ösidök ot anme lattalak
kukk be a burzum topicba


kivancsi vagyok nemi olvasgatas utan hogyna reagalsz ;)


Előzmény: mini-manson (238.)
Sittes e-mail | 2003-10-12 12:26:00 | 239.
Amugymeg feleselegs baxtatni szegenyt. megcsak 16,ugyis kinovi,mint altalaban mindenki.....
mini-manson e-mail | 2003-10-11 15:51:12 | 238.
Hal' babe! Na végre hol a bánatos göcsörtbe voltál?! Nem bííírják az én idegeim a sok kötözzzködő vadbaromfit!
egyébként felfedeztek!!! :)) örülök mint főemlős a nyúlványának. bocs ha túl spanoltam, de hihetetlen jó kedvem van!
úgyhogy most mán szarok a világra úgy ahogy van!
kösz az esti mese ajánlót, de maradok a Shreknél
PUNX NOT DEAD BURZSOÁ!


Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (236.)
lzsolt e-mail | 2003-10-11 14:32:11 | 237.
hehe
Dillinger Escape Plan rulz:)


Előzmény: dead soul (234.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-10-11 14:03:41 | 236.
BurzsoáNyugdíjas is come back and his brain is kurvára felbaszoodott!!! (Naillight, ez a dobjatok a padlola le szöveg véletlenül nem a Bryan Életéből van??? Tehhh londa zsido gazembehhh:)))

szal ujra itt vok és elég szomoru amit itt levágsz mini-manson...nem ilyennek ismertelek, és nem szándékom litániákat írni (megtették már helyettem) de ugyanazon a véleményen vok mint a többiek, hogy felépítettél magad köré egy rózsaszín kis világot meg egy trónt, amin Manson ül, és mostantól te vagy a szegény kislány akit mindenki rühell, akit leszar mindenki stb... az mondjuk nem tűnik fel hogy vajh miért? más kjérdés hogy ez se igaz így, hisz itt nyomja jópár ember számodra a lelki szemeteláda online szolgáltatást, de most komolyan! itt keseregsz hogy leszarna a rokerek. 1szerű de nagyszerű szard le őket tre is, barátkozz másokkal-mondaná az okos ember- de a hozzád hasonlok valoszinüleg ezt az ötletet egyböl elítálné, hisz nehogymá a buzeráns, köcsög, alsóbbrendű emberekkel kommunikáljak, akiken nincs legalább 99 szegecses karkötö meg nyakörv meg mansonos póló stb (Naillight, mielőtt leszúrnál, nincs bajom mansonnal:))

magyarán mindent gyökeresen elutasítasz, amit ilyenkor tenni lehet, és napi teendőid közé tartozik mostanság a már oyl soxor emlegetett HATTYÚHALÁLA online szolgáltatűás is. ne érts félre, semmi bajom veled, el is poénkodhatnék itt egy osrt, de mi a gánynak??? helyedben és elvennék vmi normális ruhát, bemennék vmi norm. helyre, és jól érezném magam! nem azt mondom hogy láss mindebe pozitívat, mert az is hülyeség (amugy csak azért nem hiszek a pesszimizmusban, mert ugysem sikerülne, hehe) de kissé +ban is nézhetnéd ezt az elcseszett világot! SŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐT most nézetm meg az Oroszlánkirályt (ne tessenek rehegni, mert én ilyeneket is nézek hehe)és kajakra neked való szövegek vannak benne! 'Ha a világ hátat fordít neked akkor fordíts te is hátat a világna' ez is jó szöveg amolyan Natefrosstos ( Carpathian Foresst) iylen: Cseszed meg magad szareok a fejedre-de ez se vezet sok jóra, mert tényleg nem lesznek barátaid, és még akik itt pátyolgatnak azok is elfordulhatnak töled, megunva a vakert... inkább figyeldd meg majd amit a kiscsajOroszlán mond a szimbának! Kamion mondom az nagyon ott van! szal azt ajánlom hogy nézd meg a mesét, és próbálj meg újra a régi lenni, ne ez a tetszhalott, búvalbaszott hattyúkirálylány;)


Előzmény: naillight (231.)
mini-manson e-mail | 2003-10-10 18:40:09 | 235.
yeah, that's true, babe
...
and I'm afraid, every thing will be dead one day
...
but don't worry, guys, the present will be also beautiful!
(bocsi a helyesírásért előre is)


Előzmény: dead soul (234.)
dead soul e-mail | 2003-10-10 17:13:39 | 234.
irony is a dead scene
...


Előzmény: mini-manson (232.)
mini-manson e-mail | 2003-10-09 18:20:01 | 233.
(gondoltam hangnemet váltok)
mini-manson e-mail | 2003-10-09 18:18:16 | 232.
irónia!? mi az? már kezdek immunis lenni

Előzmény: dead soul (230.)
naillight e-mail | 2003-10-09 17:44:16 | 231.
mennyek a sarokba?

dobjatok a padlola le :)


Előzmény: dead soul (230.)
dead soul e-mail | 2003-10-09 16:33:40 | 230.
ne légy vele ily ironikus,mert megbánod!!

Előzmény: naillight (229.)
naillight e-mail | 2003-10-09 14:57:22 | 229.
szerintem belöled elsö osztalyu humorista lesz :DD
nayo. inkabb 3ad ;D


Előzmény: mini-manson (228.)
mini-manson e-mail | 2003-10-09 14:41:20 | 228.
Nem vagytok egy kicsit gyilkos hangulatban?
(szerintem jobban kéznél van a konyhakés)

dead soul e-mail | 2003-10-08 19:02:04 | 227.
nem azé, de egy ezres azért kissé sok egy csomag zsilettpengéért... wilkinson csak 300valamennyi, nem is törik annyira, érvagdosáshoz jobban ajánlom:)

Előzmény: haska (224.)
naillight e-mail | 2003-10-07 19:46:35 | 226.
HÉHÉHÉH

haska, mansont hagydmarbeken de eztmar mondtam! gravityt meg FTP felfele mert nyakonvaglak

bazeg enis sok mansont hallgatok e smegsem vagy ijen fullundi mudepis ;DDD


/me fetreng

mini-manson e-mail | 2003-10-07 19:37:40 | 225.
talán... (sóhaj)
...igazad lehet. az egészben csak az a fura, hogy olykor teljesen mást akarok írni, mint amik itt elhangzanak. csak olvasom amiket írtok. aztán felmegy bennem a pumpa... és rajtatok töltöm ki. megint. és újra és újra... pedig hidd el ez... nem Én vagyok... lehet, hogy már rám férne egyerőteljes lelki frissítés. meg, hogy egyszer az életben ne a hülye makacs fejem után mennyek, mert eddig csak szívtam miatta...
(egyébként a nyugtatóban régebben lett volna valami... epilepsziás voltam. ugyan már eég kigyógyultam, de szerintem a fejemben még nem egészen. még a végén kiderül, hogy totál hibbant vagyok.:) )


Előzmény: norrsken (222.)
haska e-mail | 2003-10-07 19:26:29 | 224.
eladó:

nyugtató - 1ooo,-/levél
m. manson - entikrályszt zupast*r cd 4500,-
bakancs - 15.ooo,-
spleen tihamér - a világfájdalom és az egyén depressziójának sarkalatos pontjai (könyv) 25oo,-
m. manson beksztédzs pessz (bécsi koncert) - 1oo.ooo,-
zsilettpenge - 1ooo,-/1o db

érdekel valakit?

Főnix e-mail | 2003-10-07 16:20:53 | 223.
Úgy látom Minimanson szenved egy sort, majd még egyet és még egyet... És miért? A sok hülyeség miatt amit összehord. Én is csak annyit tudok mondani, hogy sajnáltatja magát, mindenkivel veszekszik, de mintha ő pont így érezné jól magát... Fura
norrsken e-mail | 2003-10-07 15:43:07 | 222.
figyelj lehet, hogy csak rosszkor ülsz le a gép elé, de nekem a legtöbb hozzászólásod a szenvedésről szól. az is lehet, hogy én vagyok hülye, azért talán ha még 8-10 embernek ez a véleménye lehet benne valami és én a helyedben elgondolkodnék ezen egy kicsit.
mindig azt mondod, hogy nem értünk meg, de hidd el ez nagyon nehéz is lenne így. nem ismerlek, biztos nagyon rendes vagy, meg ahogy te mondod jó fej, csak igazából mi ebből a részedből nem kaptunk. amiket írunk neked, nem ártó szándékkal születik. és előre is bocsánat, ha a lelkedbe gázoltam.


Előzmény: mini-manson (219.)
cucka e-mail | 2003-10-07 14:56:28 | 221.
mi van kicsimanson, elgurult a nyugtatód?

Előzmény: mini-manson (219.)
dead soul e-mail | 2003-10-07 14:36:08 | 220.
hát rendben, te 'elvont' FAN, megbasszuk, azt hagyunk békében nyöszörögni meg nyüglödni. poshadj nyugodtan, ha akarsz. a tanácsokért bocsi, puszta jószándékból írtam, de ha te nem akarsz magadon segíteni, akkor szenvedj tovább:) amúgy tényleg elég nehezen tudod megértetni magad, ez tény:)

Előzmény: mini-manson (219.)
mini-manson e-mail | 2003-10-07 14:18:32 | 219.
pontosan erről beszélek...
Ha azt hiszitek, hogy én csak szenvedni tudok akkor nagyon tévedtek! Ebből látszik, hogy semmit nem értetek abból, amit mondok. Felejtsétek el, hogy megszülettem. Majd megyek beszélgetni azokkal, akikkel jól érzem magam. Basszátok meg innentől kezdve! (És még én próbálom magam velük megértetni!) Leszarom a világ fájdalmát, leszarom, hogy ki milyen zenét szeret! Ha ti csak ebből a fajta hangnemből értetek, ám legyen! Mansont meg haggyátok ki a dologból! Ő egy hihetetlen ember és higgyétek el százszorta jobb az ő fanjának lenni és inkább "elvontnak" lenni, mint, hogy ilyen faszkalapok seggét nyaljam! Elegem van egyszer s mindenkorra! Ha képesek vagytok emberi hangnemben beszélni egy más gondolat menetű emberrel is szóljatok.

dead soul e-mail | 2003-10-07 11:31:42 | 218.
nya, kössz:)
cucka e-mail | 2003-10-06 23:55:30 | 217.
egyáltalán kit érdekel, hogy ki rocker és ki nem? sok olyan embert ismerek, aki nem hallgat rockzenét, és mégis nagyon jó fej. szerintem nincs sok köze a zenei ízlésnek az emberi értékekhez. nem kéne ennyire görcsösen ragaszkodni ehhez a rokker kliséhez, tényleg nincs semmi értelme. azokkal meg kár foglalkozni, akik azért utálnak valakiket, mert más zenét szeretnek.
egyébként dead soul jó dolgokat írt, fogadd meg a tanácsait.


Előzmény: mini-manson (212.)
Sittes e-mail | 2003-10-06 17:31:00 | 216.
dead soul leirta a lenyeget :)
dead soul e-mail | 2003-10-06 15:09:37 | 215.
ba+, azért vagy ilyen, mert túl sok mansont hallgatsz... beleéled magad ebbe az egész depressziózásba, mert - valld be - szeretsz szenvedni, és sajnálni/sajnáltatni magad! fogd már föl, hogy nincs veled semmi baj, egyszerüen ez a világfájdalom, ami a legtöbb tizenévesre jellemzö, ez bassza az agyad! és ha kicsit mittom kikapcsolnád mansont, kimozdulnál otthonról, elmennél vmelyik szubkulturális szórakozóhelyre, vagy fölhívnál telefonon egy-két havert, hogy menjetek el együtt valahova, ha egy kicsit is erölködnél azon, hogy ne gubózz be a kis héjadba, hanem megpróbálod jól érezni magad, akkor talán nem lennél ilyen lúzer, depis kis penészvirág. bocs.
lehet hogy halott vagyok lelkileg (ha már rájöttél, mit jelent a nickem, de amúgy csak szólok, hogy ez egy NIN által feldolgozott Joy Division szám címéböl ered), de azért még képes vagyok röhögni, és az élet szép oldalát nézni, tudom, hogy ez gusztustalanul közhelyesen hangzik,de hát ez a 'lelkileg halott' kifejezés is eléggé gáz szöveg, a 'nem látom értelmét élnem'-szerü hülyeségekröl nem is beszélve...


Előzmény: mini-manson (212.)
Sittes e-mail | 2003-10-05 21:42:10 | 214.
Jezus mariam mond ta latod egyaltalan mait leirsz? :) " nemtudom van e ertelme elnem" áááááááááááááááááááá
nemtok 8 h masok mit meg hogyan hallgatnak,az a lenyeg h TE mit hallgatsz és hogyan..... áááá
16 évesen nemkene marhasagokon gondolkodni ,csak az idodet veszi el :) 10 ev mulva csak nevetni fogsz ezen,amugymeg nezz meg mas stilusokat is.....

mini-manson e-mail | 2003-10-05 19:49:14 | 213.
Halottak vagytok már rég.
mini-manson e-mail | 2003-10-05 19:43:36 | 212.
Nézd, nem tartom úgy, hogy egy rocker teljesen valami égbenjáró szent, aki mindenek felett áll. Nálam nincs olyan, hogy valaki magasabbrendű.
Mindenhol csak a szenvedő alanyt, meg a hülye kis csitrit látják bennem és ez az ami bánt! Lehet ugyan, hogy még csak 16 éves vagyok, de attól függetlenül nem jelenti azt, hogy le kell nézni. Számomra egy Britneys tyúk is ember, mégha nem is egyezik az izlésünk. Az alapján ítélem meg az embereket, ahogy beszélnek velem. Csak tudod az az aprócska probléma adódik rockerek társaságában, hogy egyszerűen, mondjuk ki: némejik teljesen érzéketlen. Számomra már nincs olyan, hogy vérbeli rocker. Már rég meghaltak. Lelkileg. Talán baj az, hogy próbálom megértetni másokkal, hogy az nem segít, ha csak egymás vérét szívjuk? Nem kell egy teljesen komor, érzéketlen emberré válni ahhoz, hogy valaki rocker legyen. Egy rocker is lehet "jófej". Pontosan az ilyen ellenségeskedő rockerek miatt gyűlölködnek az emberek. Nem lenne jó már végre abbahagyni?
Sajnos minduntalan süket és értetlen fülekre találok ezen céljaimmal kapcsolatban. Ezért már lassan nem látom értelmét élnem. Miért küzdjek, mint a muslinca a viharban, ha nincs semmi, de semmi értelme. Miért akarjak olyanokat kibékíteni egymással, akik csak marakodni tudnak? És csak annyi a válaszuk a próbálkozásaimra, hogy: "hattyú halála". Innentől kezdve felesleges fáradnom, hogy jobb legyen.


Előzmény: dead soul (209.)
Sittes e-mail | 2003-10-05 14:09:19 | 211.
Hat kb online nyavajgas :D
lesz meg ennel ezerszer nagyobb bajod is az eletben minthogy rokker e v nem :)
ez olyan gyerekproblema :) evek mulva csak rohogni fogsz ezen..........

naillight e-mail | 2003-10-05 10:41:16 | 210.
hattyu halála online kiadas, csak ismetelni tudom magam

ne legyel mar ijen negativ,minnyar sirok...

az hogy nem beszelgettel meg rokkerekkel az nem mentseg a hozzaallasodra, meg a nevetseges ubermanonista tisztalelku rokkerkedésedre....

rokker. ilyen már fektive nem letezik, a metalos az mas es a hozzaszolasaidbol itelve fogalmad nincs miert mas, miert van, van e ertelme stb....

UUUTALOM EZEKET A KIBASZOTT SKATULYAKAT.

dead soul e-mail | 2003-10-05 10:06:49 | 209.
nem akarok beleszólni a te lelkivilágodba, csak feltennék egy kérdést: egy rocker szted valami magasabbrendü lény? erre enged következtetni a kesergésed, hogy nem tudsz más rokkerekkel beszélgetni. az a bajod, hogy 'ök' nem vesznek emberszámba, ezek szerint te is lenézel nagyon sok embert, aki mondjuk nem hallgat olyan zenét, mint te, és velük úgy látszik, te sem állsz szóba. sztem a legtöbb magát rokkernek nevezö embernek ilyesmi a hozzáállása, és ez enyhén sznobság. gondolkozz el ezeken. Az ilyen sötét, kilátástalan tinédszer-világképet meg majd kinövöd ('van-e értelme tovább élnem' stb)

Előzmény: mini-manson (208.)
mini-manson e-mail | 2003-10-04 17:28:24 | 208.
Ezt teszem nap mint nap. Gondolkozom, hogy van-e értelme tovább élnem. Itt nem tudom megértetni magam, mert lépten nyomon belém kötnek, személyesen meg alapból nem vagyok képes a beszélgetésre. (normálisan) Tudod mi tart életben? Az a tény, hogy van még elég ilyen, idézem: "primitív sötét paraszt". Nyisd ki a szemed szivi. Mert, ha tényleg ezt hiszed, akkor eddig vak voltál. Tudod, annyi a bűnöm, hogy még soha életemben nem tudtam beszélgetni más rockerekkel, ne várd már el, hogy olyan legyek, mint te. Soha nem beszél velem egyik se, mert nem vesznek emberszámba! Túlságosan művészlélek lennék, mert vannak érzéseim és vágyaim? Szeretném, ha tiszteletben tartanál, mert én megteszek ezen a téren minden tőlem telhetőt.

Előzmény: naillight (207.)
naillight e-mail | 2003-10-03 16:30:49 | 207.
minden alkalommal elkerekedik a szemem hogy te mennyire de mennyire...öö...ertetlen vagy.
mondanam h priitiv sötet paraszt, de noi szolidalitasbol megsem...
szal maradjunk csak az enyhebb kifejezeseknel.

GOMDOLKOZZALMAR..

mini-manson e-mail | 2003-10-03 13:49:59 | 206.
Apropó! Újonnan csupa besavanyodott emberke jár forumozni? (halál sikoly)
BURZSOÁNYUGDÍJAS MÉRT NEM VAGY ITT VELÜNK!!!!????

mini-manson e-mail | 2003-10-03 13:46:55 | 205.
Írásban könnyebb félre érteni a hangsúlyokat. Különben is...
Szerintem te se örültél volna, ha a kedvenc együttesed v. énekesed klipjét, amit még történetesen akkor látsz először, elakarja kapcsolni egy élősködő pop majom valami Jenifer Lopez számra. Igazam van? Máshogy meg nem ment, csak ebből értett. Szerintem inkább őt kellene megkérdezni, hogy milyen értelemben kívánja használni a szavait. De ezen nem veszünk össze. Az egy dolog, hogy te mindenféle divat rockernek tartasz (gondolom), én mindettől függetlenül nem veszem magamra. Ha rátapintottam a lényegre inkább mond a szemembe. (pontosabban írd)

mini-manson e-mail | 2003-10-03 13:39:58 | 204.
kac-kac

Előzmény: lzsolt (203.)
lzsolt e-mail | 2003-10-02 21:07:33 | 203.
Nikkelbolha megjegyzése irónikus volt, ha nem tűnt volna fel...

Előzmény: mini-manson (202.)
mini-manson e-mail | 2003-10-02 19:53:51 | 202.
Köszi. Nincs miért. Szerintem bármely más fanatikus rajongó így tett volna.
Gyerekek ma jó hangulatom van!!!! :))
MARILYN MANSON FOREVÁÁÁÁÁÁÁÁ!


Előzmény: Nikkelbolha (194.)
haska e-mail | 2003-09-15 17:34:53 | 201.
jah, hiperkarmát fater is leokézta:))

Előzmény: Grizon (199.)
nihilfeeling e-mail | 2003-09-15 17:27:30 | 200.
Szerintem mindkettő rendben van,csak még mindig nem jutottam el Hiperkarma koncertre:((,HS7-en már voltam és tök jó volt

Előzmény: Grizon (199.)
Grizon e-mail | 2003-09-15 16:35:29 | 199.
Hiperkarma még annál is jobban rendben van, HS7 meg kellemes, de itthon azért nem hallgatom túl sokat...

Előzmény: haska (198.)
haska e-mail | 2003-09-14 17:04:33 | 198.
sztem a hs7 meg hiperkarma rendben van főleg ha ingyen hallgathatom akkó még inkább hehe:))
norrsken e-mail | 2003-09-14 15:23:08 | 197.
jaj, te szegény... a vénasszonyok nyara nálam valahogy mindig náthásan tellik, de most eddig még megúsztam... te meg gyógyulj meg hamar!!!!! :)

Előzmény: naillight (193.)
naillight e-mail | 2003-09-14 11:22:04 | 196.
hs7re is le akartma menni.
en nem a zeneert megyek csak mindneki log, lehet ismerkedni.dizsiiii jeeee :DDD
viszont pia szar es draga.
amugy köcönöm ;)


Előzmény: Grizon (195.)
Grizon e-mail | 2003-09-14 10:45:06 | 195.
Jobbulást neked!q:-)
Tegnap is voltam ZP-ben, Heaven Street Sevenön(elviselhetőség határát súroló popzene, nem önszántamból mentem, de nem bántam meg...)...Bezárt a Pardon,amit sajnálok is(vége a sok ingyen PUF és Hiperkarma koncertnek...), meg örülök is neki...Utálom azt a helyet,mégis mindig ott lógok, mert ingyé van...q:-)))


Előzmény: naillight (193.)
Nikkelbolha e-mail | 2003-09-13 19:40:02 | 194.
ügyes vagy. büszke rád az összes rokker

Előzmény: mini-manson (186.)
naillight e-mail | 2003-09-13 15:52:10 | 193.
anyaduristenit enis karmara mentme volna
igaz nem önszantmbol,elrngattak volna d elegalabb nem ulok itthon egyik kezembe szazas zsepivel masikba meg teascseszevel....tesske nekem jobbulast kivanni hj!:D


Előzmény: Grizon (192.)
Grizon e-mail | 2003-09-13 14:37:32 | 192.
Zöld Pardon...Tegnap voltam ott Hiperkarmán, egész jó koncertet nyomtak, de ők mindig jók(majdnem...Az a Sportszigetes mondjuk nem kellett volna...)

Előzmény: haska (191.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.