Click to Visit
Rock - Zsenik és őrültek!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Grizon e-mail | 2004-02-15 17:53:20 | 41.
"A versekről meg annyit,hogy nem azt mondom,hogy hű az anyját,de eddig még nem találtam olyat,aki nálam jobban ír"
Vegyél egy Ady kötetet...


Előzmény: agixa (37.)
agixa e-mail | 2004-02-15 14:17:30 | 40.
Tessék itt egy rövid részlet:
"..Most jó!Pedig tudom:már késő.
Látok egy furcsa kislányt, s rajta a fekete ruháját.
Vígan szökdel fekete virágok közt,s a tavaszi szél bús táncot jár.
Fekete réten,véres esőcseppek áztatják búza szőke haját,
s fekete hegedűn játsszák halkan a Szeretet szimfóniát."
ennyi.
hm?

agixa e-mail | 2004-02-15 13:35:09 | 39.
Stop!Ez nem nagyképűség!Azért mert vállalom saját magam?úristen..most mindenki azt várja tőlem,hogy istenítsem az összes verset,amikor -már bocs- full szarak,és előadják a nagy művészi dumájukat?Ezt nem a magabiztosságra értem.Mert azzal semmi bajom.Hanem tök lehet érezni,hogy művészileg érzik az önbizalom hiányt,de jobbra-balra okoskodnak.Én nem kezdtem egy versemről se filozófálni,egyszerűen csak azt mondtam,hogy nagyon jók!!!Ennyi.Amúgy meg eltaláltad:normális csaj vagyok:-)épp ezért mindenkit kérek,hogy annak ellenére hogy kemény dolgokat mondok,ne haragudjato rám!!Nem akarok senkivel rosszba lenni,és nem is szándékozok senkit sem megbántani.Én nem a személyeteket sértem,hanem a nézeteket.Ettől függetlenül én még nagyon bírhatok valakit,csakmert bírálom...
kösz a megértést.


Előzmény: Lenina (36.)
agixa e-mail | 2004-02-15 13:28:35 | 38.
Ok.Értem..Ha te úgy érzed,hogy nagyon jól rajzolsz,akkor nincs semmi baj..Majd meglátjuk..Én fejet hajtok azelőtt,aki nagyon tehetséges,és valamit irtó jól csinál.Az hogy itt pár embernek megmondtam a véleményemet,abba mi a baj?(ezt csak úgy mondom)Hogy őszinte voltam?..hm..

Előzmény: valentin (35.)
agixa e-mail | 2004-02-15 13:25:51 | 37.
:)))huhú!Egyesek hogy felhúzzák magukat...De azért nincs harag,ugye?Amúgy nem tartom magamat "királynak",de ténleg jók a rajzaim.A versekről meg annyit,hogy nem azt mondom,hogy hű az anyját,de eddig még nem találtam olyat,aki nálam jobban ír.Ennyi.Baj?
Hogy érted azt,hogy: "csak én vagyok az,aki itt beszólhat"?:-)
írj!!köszi
ági


Előzmény: johnny (34.)
Lenina e-mail | 2004-02-13 10:53:45 | 36.
Bocs, nem bírom már ... :(
Egyszerűen a sírba teszel ezzel a nagyképűségeddel!
Istenbizony nem szoktam ilyeneket írni, biztos jó csaj vagy, meg minden, de én ezt már nem bírom!
Egyszerűen muszáj volt leírnom, hogy a hajam tépem minden egyes beírásod után, mert annyira azt hiszed, hogy Te vagy a tökély, hogy az már fizikailag tud fájni :(

6 rajzom talán még nekem is akad otthon... amik talán nem is nagyon rosszak, és 20-30-at szétosztogattam (mert mindig odaadtam a rajzaim annak aki elkérte - én hülye ...) de inkább kitépném a saját nyelvem, mint, hogy olyanokat állítsak a saját rajzaimról, mint Te ...

A verseidre _is_ kíváncsi lennék ... különösen, mert én is írok ...


Előzmény: agixa (22.)
valentin e-mail | 2004-02-12 23:28:14 | 35.
Félreértettél(olvastál): a rajzaim KIRÁLYak! A te rajzaidnál tuti jobbak, de azért második még lehetsz mögöttem:>>>(ez most itt azt jelenti, hogy megint vicces voltam, mielőtt még elkezdenéd nyomni a bűntetőket). Egyszer már leírtam, miket rajzolok (Művészeti topic).

Előzmény: agixa (29.)
johnny e-mail | 2004-02-11 23:21:21 | 34.
Ej,de nagy a pofája itt valakinek!Mutasd csak meg nekem a rajzocskáidat majd én teszek róla,hogy ne legyen ilyen kibaszott nagy az önbizalmad!!

Megbocsátok mert jó kedvem van,de már nagyon-nagyon-nagyon közel jártál ahhoz,hogy írjak neked is valami barátságtalanságot......ne feledd itt csak én vagyok az aki beszólhat!


Előzmény: agixa (30.)
agixa e-mail | 2004-02-08 22:02:19 | 33.
Ok.Szóval nincs harag:)Majd akkor írok.Bocs,hát azt nem néztem ki belőled,hogy vmi Jókai Annától kaptál díjat(az ki?).Elég nagy névnek hangzik..Van köze Jókai Mórhoz?:)Azt a beküldött versedet szívesen olvasnám.De ide írd ám!!:)
Lehet,van olyan versed is,amit jónak találnék.Szóval írhatsz ide párat nyugodtan!Csak kritika az lesz!:)
előre is kösz.
pusz.


Előzmény: szegfejcsaj:-) (32.)
szegfejcsaj:-) e-mail | 2004-02-08 08:38:57 | 32.
Szia!A topicomra (Saját alkotásaink) visszatérve:

Nem haragszom rád,csak kissé szarul esett amit írtál,bár annak örülök hogy jónak tartod a topicot!De pl az hülyeség hogy én védekezésképp írtam hogy 15 évesen írtam azt a verset.Nemcsak mostaniak vannak,'96-tól mostanáig mindenféle(gyerekes kis szar,elfogadható,meg persze olyan ami nekem nagyon bejön,de nemcsak nekem,kb.egy hónapja megnyertem egy versíró pályázatot,Jókai Anna adta át a díjat és nagyon megdicsért,azt mondta lát bennem valamit.)Nem mondom hogy nagyon sok,de szerintem van egy pár olyan "alkotásom",ami versenyképes lenne.Nem biztos hogy neked ez nagyon bejönne, de talán te sem mondanád hogy szar.Én úgy gondolom,nem írok afféle "vérengzünk,legyünk kőkemények" stílusú verseket,bár nekem az a véleményem hogy mindenkinek van egy sajátos stílusa és senki nem tudhatja igazán jól kritizálni a másikat,talán a mi nekem szar,lehet hogy máshol,más időben sikeres lenne.Én pl.kötetekben(neves íróktól is!)találok olyan verseket,hogy felháborít amikor olvasom.De aztán lecsillapszom:valakinek ez tetszik!

Majd légyszi ossz már meg velem egy-két versed,kíváncsi vagyok a stílusodra!Várlak a topicomban!Puszi


Előzmény: agixa (30.)
dead soul e-mail | 2004-02-07 19:25:41 | 31.
beszkenneled a képeid, és regisztrálsz egy ingyenes ftp-címet, vagy mondjuk az uw-n csinálsz egy szimpla honlapot (én se értek hozzá sokkal behatóbban, úgyhogy inkább kérdezz meg vki profit). rendben, becsülöm magamat annyira, hogy ha kritizálok, azt általában érvekkel alátámasztva teszem. pláne, ha értek is vmennyire ahhoz, amiröl szó van.

Előzmény: agixa (28.)
agixa e-mail | 2004-02-07 15:18:06 | 30.
JOHNNY!!!!Bocsika drága szívem!!!Ezek a vélemények nem neked íródtak!Figyelmetlen voltam,és csak a szegfejcsaj nevét láttam.Erre azt hittem,hogy ő szólt be nekem.Csak később vettem észre,hogy ez nem így van!Ezeket te írtad a szegfejcsajnak!!
Szóval bocsi!!!!:-))ne is vegyél róla tudomást!
Ui:a szegfejcsajtól is bocs.
puszi

agixa e-mail | 2004-02-07 15:03:06 | 29.
ok.Neked is!:)
Miből gondolod,hogy a te rajzaid szarak?Milyen témákban "utazol" amúgy?


Előzmény: valentin (25.)
agixa e-mail | 2004-02-07 15:00:28 | 28.
Ok.Igaz,nem tudom,hogyan kell,de majd elintézem.Nem félek a kritikától,sőt örülök neki,mert építő jellegű.Csak normálisan fogalmazd meg,ész érvekkel alá támasztva.Jó?:-)

Előzmény: dead soul (24.)
agixa e-mail | 2004-02-07 14:58:05 | 27.
Megaztán én nem öltözködök így,hanem elég nagyon jól,igényesen,és külön egyéniség vagyok.

Előzmény: johnny (23.)
agixa e-mail | 2004-02-07 14:56:29 | 26.
Ehhez most röhögnöm kéne!?Nem elég,hogy nem vagy valami jó,még le is szólod a másikat!Én is írtam a fórumodba,nem is valami pozitív,de én legalább normálisan állok hozzád,szépen fogalmazok,te meg csak idétlen,bunkó szöveggel akarsz szédíteni.Ennyit erről.
Ha tudsz normálisan,intelligens módon kritizálni,azt nagyon szívesen meghallgatom,de a hülyeségeidre nem vagyok kíváncsi.
azért légy jó,és gondolkodj!!


Előzmény: johnny (23.)
valentin e-mail | 2004-02-03 16:42:29 | 25.
Nekem is elküldhetnéd azt a 6 rajzot, az enyémeimnél biztos szarabbak. De azért csak küldd!

Előzmény: agixa (22.)
dead soul e-mail | 2004-02-01 16:37:47 | 24.
pakold már föl vhova a rajzaidat, ha tudod, vagy küldd el ímélben, kíváncsi vagyok, tényleg übereled-e rembrandtot. nyugi, nem fogom leszólni a müveidet, akkor se, ha nem tetszenek.

Előzmény: agixa (22.)
johnny e-mail | 2004-02-01 13:29:50 | 23.
Nem te voltál az a tépett fekahajú,csíkos térdzoknis csaj,aki odajött hozzám a 4-6-os megállójában és aprót kért?Én meg a nagy faszt adtam!

Előzmény: szegfejcsaj:-) (7.)
agixa e-mail | 2004-02-01 12:57:02 | 22.
Hogy honnan tudom,hogy jól rajzolok?Hát onnan,hogy 11 éves koromban már elég komoly önarcképet csináltam,szénnel nagyon jó aktokat stb..Megaztán ha az ember ránéz,akkor érzi,hogy:anyád,ez rohadt jó!,vagy éppenséggel nem.Meg sok művész(nagyon nagy művész)mondta.Ja,van egy kis nagyképűség bennem...asszem...sajnos.De nem elég nagy.Ugyanis nem szeretek rajzolni.Összesen ha van 6 rajzom,de az ténleg iszonyatosan jó!!és valószínű azért nem szeretek,mert a lelkem mélyén félek.Mert maximalista vagyok eléggé,és félek,hogy nem alkotok valami hű de jót.Ezért mondta Giotto,hogy ahhoz,hogy valaki vászon elé,vagy egyáltalán egy papír elé álljon,óriási bátorság kell.Ezért van az,hogy az igazi festők őrültek,és lelkileg teljesen készek.Mert nekem is akkor van ihletem,ha annyira padlón vagyok,hogy nem gondolok semmire,nem gondolok a tökéletességre,csak arra,hogy cselekedjek.Ilyenkor teljesen elborul az agyam.Ezért általában nem is emlékeszem teljesen,hogy na,ez hogy is készült?Egyszerűen csak elkészült!:)A vers írással ez teljesen más.Havonta legalább egyszer írok egyet,de az olyan jó is,nem valami összecsapott hézag.Sokkal könnyebb a szavakkal bánni..egyszerűbb.Az látod,nagyon megy.Erre ez jutott eszembe az egyik órán,miután megírtam egy verset: "A versírás csak annyi,hogy a gondolataidat összegzed,majd rímekbe szeded!"Szóval ez csak egy mondat volt a fejembe,és lám,tök véletelenül még ez is rímelt!Pedig semmi tudatosság nem volt benne.Hát igen..ez a tehetség...és a szerénység!!!:-)
Ui.:amúgy köszi a többiektől az ötleteket a versekkel kapcsolatban!
legyetek jók!
agi


Előzmény: rokkerMari (13.)
Odal e-mail | 2004-01-29 19:33:10 | 21.
"...célom az életben talán hogy alkossak valamit,de ez ne legyen szokványos..."
Akkor szerintem ne fórumokba írogass, mert az nem nevezhető szokatlannak, főleg, hogy az "őrült és zseni" kombinációt bármelyik MAD vagy Kretén képregényben elsütögetik havonta harmincszor.


Előzmény: szegfejcsaj:-) (7.)
stevie e-mail | 2004-01-22 16:10:35 | 20.
fizikus szófordulattal élve: egymagad vagy a kritikus tömeg:)

Előzmény: Thomas (15.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-20 16:37:59 | 19.
:DDDDD

Előzmény: dead soul (18.)
dead soul e-mail | 2004-01-20 13:54:15 | 18.
rokkermari a te paródiád.

Előzmény: MORZSICICA (17.)
MORZSICICA e-mail | 2004-01-20 12:27:47 | 17.
ERDEKES FIGURA EZ A ROCKER MARI!!!(BOCS:"rockerMari")AZERT EN KIVANCSI LENNEK RA, HOGY TENYLEG AKKORA ROCKER E, AMEKKORANAK MONDJA MAGAT, CSAK MERT A PRIMITIV HOZZASZOLASAIBOL NEM ERRE KOVETKEZTETEK!MIND1!ELJENEK A ROCKEREK!!!!!!!!!!-AZ IGAZI ROCKEREK!NA CSAU!
Dark Lord e-mail | 2004-01-17 21:12:53 | 16.
Helló!!!!! Ugyebár te még "új" vagy nem??? Igen rokker vagyok! Azt meg poénból irtam csak hogy ekkora Isten vagyok!!!! De ezt arra is szokták mondani mikor pölö ha kezet tudnék rázni mansonnal akkor mekkora isten lennék!!!!! Szal remélem érted!!!:))))

Előzmény: rokkerMari (14.)
Thomas e-mail | 2004-01-17 20:53:32 | 15.
Marci, ez nagyon átlátszó, ezt nem szopjuk be! ;))

Előzmény: rokkerMari (14.)
rokkerMari e-mail | 2004-01-17 20:45:16 | 14.
Szia te is szimpatikus vagy nekem.ugye te is rokker vagy?mert én nagyon!De azért nem kéne beképzeltnek lenni!isten csak egy van szerintem.és írjál nekem

Előzmény: Dark Lord (9.)
rokkerMari e-mail | 2004-01-17 20:43:36 | 13.
Hát azért szimpatikus vagy nekem,de azért szerintem jó az hogy írsz meg rajzolsz,de legyél szerényebb,mert nem lesznek barátaid.merthogy aszt irtad hogy te nagyon jól rajzolsz.eszt te honnan tudod?de ezt ne vedd sértésnek én csak jót akarok .szia és irj

Előzmény: agixa (10.)
Grizon e-mail | 2004-01-17 09:33:08 | 12.
És még szerény is vagy...q;-)
Amúgy egész jó az ízlésed, bár az én listámon Van Gogh nem szerepel(impresszionizmus tök jó dolog, de a festészetben nem szeressem...)
Ha érdekel, akkor nézd meg a verseim.netrera.com-ot, fel lehet rakni a verseidet(vagy ha mondjuk novellákat írsz, akkor novellaim.netrera.com...)


Előzmény: agixa (10.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-17 02:33:20 | 11.
ha alrsz küldhetsz nekem egy két irásodat ha akarsz!!! gulgabor&freemail.hu

Előzmény: agixa (10.)
agixa e-mail | 2004-01-16 20:25:41 | 10.
17 éves vagyok,11 éves korom óta írogatok.És nem is rosszúl.Béke,szeretet,fájdalom,magány,halálközeli élmény+a társadalom a témám.Példaképeim:John Lennon,Salvador Dali.Szeretem még van gogh-ot,franz kafkát,radnótit,és szabó lőrincet.Nagyon jól rajzolok emellett..Még nem találtam meg a hivatásomat,de a célom:Valaki lenni...

Előzmény: szegfejcsaj:-) (8.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-15 02:53:14 | 9.
Egy igazi nagy müvésznek van szerencsén irni!!!! Azta mekkora egy isten vagyok:)))

Előzmény: szegfejcsaj:-) (8.)
szegfejcsaj:-) e-mail | 2004-01-13 18:42:57 | 8.
Ja bocsi! Azt elfelejtettem leírni, miről szoktam alkotgatni.Általában életérzésekről(ez a legtöbb),van háborúellenes,karácsonyi,egy szerelmes(de nem csöpögős formában:-))versem is,egy kábulatról és temetőről szóló stb.Majd írj!!

Előzmény: agixa (4.)
szegfejcsaj:-) e-mail | 2004-01-13 18:36:54 | 7.
Azért nem kell ilyen komolyan venni:-)De nagyon szeretek írogatni!!Te szoktál?Vagy alkotsz valamit?Amugy 17 és fél éves vagyok.És te?Példaképem nincs ,az a célom hogy egyéni stílusom legyen, meg nem szoktam ilyesmin gondolkodni. A célom az életben talán hogy alkossak valamit,de ez ne legyen szokványos.És csak úgy látom értelmét az életemnek, ha az nem egy szokványos mederben folyik, ezért gyakran változtatok 1-2 dolgon vagy pedig valami kis veszélyt vagy baromságot viszek a szürke hétköznapokba!Ez az életelvem.De emelett nagyon a mának élek, néha megszopom,mert pl.koldulni kell pénteken a buszjegyre(mivel a heti pénzem fél nap alatt elpárolgott)stb.tudnék még rizsázni..Te is írj
magadról valamit!


Előzmény: agixa (4.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-12 01:49:14 | 6.
miert jonny nem orult???? (marmint nem elmebeteg????):)))))

Előzmény: agixa (5.)
agixa e-mail | 2004-01-11 21:11:19 | 5.
az őrültséget nem így értem!ez elmebetegség,amiről te írtál:)ez a téma azért jóval átfogóbb,komolyabb,és nagyobb mint ahogy azt te gondolnád.hogy értsed,hogy mire akarok kilyukadni,és miért ez a két szó van egymás mellett a fórum nevében,íme ez a mottó:
"A zsenialitást,és az őrültséget csak egy hajszál választja el egymástól!!"
hm......


Előzmény: Dark Lord (3.)
agixa e-mail | 2004-01-11 21:07:52 | 4.
örülök,hogy ilyen nagy az önbizalmad....akárcsak nekem!én is ezt gondolom magamról.de majd meglátjuk.addig is lenne pár kérdésem!lécci válaszolj.
hány éves vagy?mikről szoktál írni?mi a célod az életben?melyik művész a példaképed?


Előzmény: szegfejcsaj:-) (1.)
Dark Lord e-mail | 2004-01-11 00:21:06 | 3.
hát hogy őrült vagy!!!!!

Előzmény: johnny (2.)
johnny e-mail | 2004-01-10 23:20:43 | 2.
Mi van velem?
szegfejcsaj:-) e-mail | 2004-01-10 21:56:54 | 1.
Örülök hogy én írhatok elsőként e topicba!!Én szívesen közölném az olvasókkal zseniális műveimet,csak sajna attól félek, hogy vki majd lekoppintja és belőlük fog meggazdagodni!!!!Szóval zseni vagyok és őrült!!:-)

Amugy puszi mindenkinek!!
má álmos az agyam és nem tudja mit produkáljon ide!!

Ja, ha valaki esetleg meg akarja tekinteni a kolis életről szóló esszézésem, az látogassa meg a "Néha van, hogy BEKATTANSZ?" topicom 33.hozzáfűznivalóját:-)

Legalább a topic felhasználója ménem írt valami kis indítórizsát??Végülis megtettem helyette!!JÓÉCCAKÁT gyerekek!


1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.