Click to Visit
Rock - szerinted mi a satanizmus?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

Sargent e-mail | 2008-06-17 21:18:31 | 210.
Az igazi butaság azt hinni,hogy egyedül a mi napunk körül forgó föld bolygón lehetséges kizárólag élet a végtelen univerzumban.Mert a mi napunk is csak egy csillag,a naprendszerben,ami csak a galaxis egy része.Hát még az a rengeteg galaxis,és annak a milliárdnyi csillagja,és azok a csillagok körül forgó égitestek.

Én sem mondtam,hogy pont a keresztény hit a nyerő.De valami (valaki) mozgatja a szálakat a háttérben.Tudod,ebben a témában mindig ujabb és ujabb kérdések merülnek fel,ha elkezdjük boncolgatni, és a végén mindig a kiinduló pontra térünk vissza.

Empress e-mail | 2008-06-17 18:15:17 | 209.
pont a tökéletesség miatt lehetetlen hogy valaki ezt teremtette. de ha igen, és az egy "más dimenzióbeli" isten akkor is helytelen a keresztény és más vallásos meglátás.
az életnek nincs értelme. nincs célja. ha isten teremtett volna minket akkor lenne célja. vagy csak ugy céltalanul teremtett saját szórakoztatására?

amugy nem ismerek más életformát a földin kívül.


Előzmény: Sargent (206.)
Empress e-mail | 2008-06-17 18:10:54 | 208.
kik azok akik mondják?

Előzmény: Sargent (207.)
Sargent e-mail | 2008-06-17 18:04:46 | 207.
Amugy már a tudósok is Intelligent Designerről beszélnek.Vagyis,felvetik,hogy a létünket egy magasabb rendű lény hozhatta létre.Ezt pont azok mondják,akik mindig is szkeptikusak voltak a vallásokkal kapcsolatban.
Sargent e-mail | 2008-06-17 18:01:56 | 206.
Akkor mégis mivel magyarázzátok a természet tökéletességét?És akkor mi az élet értelme?És mivan akkor,hogyha valóban létezik Isten és mennyország,csak ezt a régiek nem tudták definiálni mai nyelven?Vagyis,hogy egy másik dimenzióban van??Ezt nem tudhatjuk.Még nem.Lehet hogy létezik.A világ nem csak a földi életformákról szól,nézzétek,mekkora az univerzum.
Empress e-mail | 2008-06-17 17:09:06 | 205.
az a baj hogy nem mindenki abban hisz, mert sok embert a környezete befolyásol, sajnos. a legtöbben nem képesek túllépni azon amit a tudatlan szülők beleneveltek...

Előzmény: joggy* (204.)
joggy* e-mail | 2008-06-17 16:50:31 | 204.
ezek az emberek kapaszkodni akarnak valamibe
könyebb elhinni h az isten(ek) azt mondta ('k) h legyen világosság és lőn, mint a Nap hélium tartalmán gondolkodni (kötözködök kedvéért 25% és a hidrogén pedig 70%)
meg jobb hinni istenben aki majd megvéd, ahelyett h megvédd magad.. sokkal kényelmesebb és egyszerübb :P
szerintem mindenki abban hisz amiben akar
(hajrá:P)


Előzmény: Empress (203.)
Empress e-mail | 2008-06-17 15:23:41 | 203.
persze, senki nem tökéletes. de azért nem kellene minden baromságot elhinni már...
szerintem igen is buta az aki mitoszokban meg babonákban hisz. hogy tudja valaki elképzelni h a világot a semmiből egyszercsak megteremtették? az isten(ek). bebizonyitott tény hogy a világ egy hosszú fejlődési folyamat eredménye. mi kell még?

arról ne is beszéljünk hogy:
https://www.buytalkingjesus.com/?cid=541396
ezt ma láttam pont.....


Előzmény: Pajtás (202.)
Pajtás e-mail | 2008-06-17 14:34:54 | 202.
A vallási intézmények tényleg undorítóak, de viszont nem tudok lenézni olyan embert, aki hisz valamilyen Istenben... Butácska picit, de kérdem én, ki nem az? :) (Én is buta ember vagyok...)

Előzmény: Empress (201.)
Empress e-mail | 2008-06-17 09:14:23 | 201.
én meg ugy gondolom hogy a gyenge emberek vallása minden olyan vallás ami egy felsőbb rendű természetfeletti lény létezésében hisz. gyenge emberek akik nem tudnak a saját lábukon megállni fohászkodnak az istenhez hogy segitsen ha bajba jutnak, és igy nem félnek mert hiszik h valaki van mellettük aki segit. ha meg hibáznak egyből ráfogják, azért siklott ki az életük mert az isten ugy akarta. azért szenvednek mert ez isten akarata.. nem a saját balfaszságuk miatt, és nem mások rosszindulata miatt... amugy én ateista vagyok, de mondhatjuk azt is hogy sátánista mert gyűlölöm az egyházakat és nem értem hogy lehet embermilliókat ilyesmikkel hülyiteni a 21. században, hogy isten, allah, emberi testet öltött isten, ördög, pokol, mennyország, egy egész élet szenvedés utáni örök boldogság, siró képek és szobrok, csodák, varázslatok, mentalisták, stb.

Előzmény: MakaLipz (198.)
Mervina e-mail | 2008-06-17 08:28:09 | 200.
nem értem a sátánistákat, h ha háborgat valaki semmisítsd meg, vagy valami hasonló..na mindegy, szerintem ez nem a legjobb megoldás..
Sargent e-mail | 2008-06-16 19:48:33 | 199.
Ha jól tudom,már maga a sátán fogalom jelentése lázadót,kivülállót jelent.Ami logikus is lenne,hiszen a követői fellázadnak a keresztény tanitás ellen.Csakhogy az emberek hajlamosak a fogalmak elferditésére.


Előzmény: Pajtás (196.)
MakaLipz e-mail | 2008-06-16 17:53:03 | 198.
jol van na.
bocs de kicsit ideges voltam aztán elragadtadtam magam
de szerintem ez akkor sem természetes.véleményem szerint ez a gyenge emberek "vallása"


Előzmény: Pajtás (195.)
MakaLipz e-mail | 2008-06-16 17:52:57 | 197.
jol van na.
bocs de kicsit ideges voltam aztán elragadtadtam magam
de szerintem ez akkor sem természetes.véleményem szerint ez a gyenge emberek "vallása"


Előzmény: Pajtás (195.)
Pajtás e-mail | 2008-06-16 16:18:47 | 196.
hmm... én azt nem tudtam felfogni, hogy miért hagyták, hogy ilyen névvel terjedjen el... Tulképpen az Egoizmusról van szó...

Viszont bárki képviselhet bármilyen vallást, az egoizmus az ember lényéből fakad...


Előzmény: Sargent (194.)
Pajtás e-mail | 2008-06-16 16:14:19 | 195.
Hát ez hihetetlen ostoba hozzászólás volt... Ki nem szarja le, hogy ki milyen? Az, hogy tapló agyad csak eddig lát el, az téged minősít...

Előzmény: MakaLipz (193.)
Sargent e-mail | 2008-06-16 15:37:30 | 194.
Sajnos sokan vannak,akik ismeretek hiányában alkotnak véleményt egy adott témáról.

Te nagyon kevered a sátánizmust az ördögimádattal.A sátánisták nem buditanak a törvény és a rend megszegésére.A racionalizmus,a tisztánlátást hirdetik,illetve elvetik az aszkéta életmódot._Nem hisznek semmi természetfeletti lényben,igy az ördögben sem,hiszen ateisták.Számukra az egyén,az ember az isten.Ellentétben a keresztény hittel,arra törekednek,hogy az ember a vágyait,és szükségleteit kielégitse,amennyiben ez a másik embernek nem hátrányos.Ez a ''vallás'' szerintem nem jó irány,mert az embert túlzottan önzőve teszi. Lényegében ha körülnézel a világban,a modern társadalom a sátánista életmódot él.Keress egy embert,aki betartja Jézus tanitásait.Legtöbbünk megakarja élni az életét,és önmegvalósitásra törekszik.És nem vagyok sátánista,sőt hiszek Istenben is amugy.


Előzmény: MakaLipz (193.)
MakaLipz e-mail | 2008-06-16 14:02:16 | 193.
Szevasztok!
Én szerintem a sátánizmus körülbelül egyenlő a buzisággal.mint azt valószínűen sokan tudják, a homoszexualitás az esetek túlnyomó többségében úgy alakul ki, hogy amikor testi kontaktusra kerül a sor, a férfi nem érzékeli a nő által kibocsátott izgató hormonokat és illatokat. ergo
nagyon kevés ember születik buzinak. még mielőtt kérditek, ez úgy jön össze a sátánizmussal, hogy nem hiszem hogy létezik olyan ember a földön,akit születése pillanatától sátánistának vagy ördögimádónak vagy diabolistának vagy tudja a szőröstalpú román geci kurva hogy milyen értelmetlen faszságnak nevelnek.tehát valaki külső behatás után lesz sátánista.

Na már most, ti rokkerek gyűlölitek a buzikat, nem igaz? Akkor itt az ideje hogy elkezdjétek gyűlölni a fasszopó sátánistákat is, mert szerintem az is egy ugyanolyan génhiba ami egyre beljebb és beljebb férkőzik a társadalmunkba.
MEG TUDNÁTOK MAGYARÁZNI HOGY MI A JÓ OLYAN ISTENSÉGET IMÁDNI AMI ARRA SZÓLÍT FEL HOGY GYILKOLJ?FASSZOPÓ BÜDÖS CIGÁNY KURVA ANNYÁT MINDEN KIBASZOTT SÁTÁNISTÁNAK! ez a véleményem
ti rosszabbak vagytok mint a buzik

swevik e-mail | 2008-06-14 20:01:43 | 192.
Hy!
Nem rég regisztráltam erre az oldalra, akár csak az előző hozzászóló és én is inkább Lavey-féle sátánistának tartom magam. Sajnos a Sátáni Bibliát nem találtam sehol, ezért nem tudtam elolvasni. Aki tudja hogy hol lehet ezt megszerezni az írjon e-mailt!(n456@citromail.hu) Köszönöm előre is a segítséget!
u.i.: Szivesen ismerkednék sátánistákkal!

Daemonking e-mail | 2008-05-22 17:49:20 | 191.
Üdv All!
Magamról: az oldalhoz ma csatlakozott egyetemista vagyok. Sátánistának vallom magamat, törvények és objektív meghatározás szempontjából LaVey-féle, de Sickorchid meglátását nagyon helyeselve egyedi színüvé feslettként jelölve jelenlegi tudatállapotomat.
Örülök, hogy végigolvashattam az erre a kérdésre érkezett hozzászólásokat, egészen Osztótól Roman Lionig...épületes volt.
Az általam legjobbnak és legkomolyabbnak Roman Lion és Sickorchid tünt, ha valaki most vetődne erre a fórumra, igazából ugy jár a legjobban, ha csak az ő és néhány hozzájuk hasonló kaliberű ember (az elején pl. még Peter Filth) hozzászólását olvassa el. Kifejezetten sajnálom hogy Wicked Girl felvette a kesztyüt, valamint Osztó, és még egy-két írni, és kultúráltan viselkedni és megnyulvánulni nem tudó élőlény hozzászólását. Roman Liont és Sickorchidot szivesen megismerném. Remélem még sok jó és hasznos hozzászólásban akár itt, akár más témában találkozhatom valamennyiötökkel, és kölcsönösen gazdagithatjuk egymást.
Ha valakit untattam és egoistának gondol, ne haragudjon, csak ugy tartom korrektnek, hogy ha első alkalommal szólok hozzá egy forumhoz, akkor valamilyen szinten mutatkozzak be, segitsek a többieknek abban, hogy tudjanak hova tenni.

St.Jimmy e-mail | 2008-05-21 22:08:27 | 190.
Tudjátok az a szomorú, hogy a sátánizmust, nagyon sok ember keveri a diabolizmussal pedig semmi közük egymáshoz, ha valakit érdekes szívesen kifejtem :)
borila e-mail | 2007-10-07 16:20:12 | 189.
Igen, de csak ha tleg megbántad a tettedet. Ha nem így érzel testvérem, akkor fossál szájba még több arcot amíg már furdal a lelkiismeret!!!:DDDD

Előzmény: hajnalige (188.)
hajnalige e-mail | 2007-10-04 22:06:25 | 188.
még csak gondolatban, hamarosan megtudjátok

addig is elmodjak 12 miatyánkot?


Előzmény: Arunson (179.)
borila e-mail | 2007-10-03 08:43:53 | 187.
Alig várom, előre röhögök...:DDDDDDD

Előzmény: Arunson (184.)
joggy* e-mail | 2007-10-03 06:02:29 | 186.
a szobám falán is van 1 <3 XD

Előzmény: Arunson (185.)
Arunson e-mail | 2007-10-02 21:20:30 | 185.
bill mindenhol ott van

Előzmény: joggy* (182.)
Arunson e-mail | 2007-10-02 21:19:56 | 184.
már mást találtunk ki.majd előadjuk...

Előzmény: borila (180.)
zdlr e-mail | 2007-10-02 20:25:02 | 183.
akkor most nem nótenkszen voltam? :S

Előzmény: joggy* (182.)
joggy* e-mail | 2007-10-02 19:51:09 | 182.
bill nem a tokio hotelben van? :p

Előzmény: zdlr (181.)
zdlr e-mail | 2007-10-02 17:58:49 | 181.
én már voltam nótenksz koncerten!
azon amelyiken bill bevallotta, hogy lány


Előzmény: borila (180.)
borila e-mail | 2007-10-02 17:09:24 | 180.
Hogy megy a reggeli fosital gyártás???Remélem notenx koncertre lesz elegendő a rajongóknak!!!:)))))

Előzmény: Arunson (179.)
Arunson e-mail | 2007-10-02 09:05:01 | 179.
már megint mit műveltél hajnalige fiam?

kit fostál szájba?


Előzmény: hajnalige (178.)
hajnalige e-mail | 2007-10-01 11:18:48 | 178.
Atyám oldozz fel!
Vétkeztem...


Előzmény: Arunson (177.)
Arunson e-mail | 2007-09-30 22:19:29 | 177.
10 "mi atyánk" fiam és az átok megtörik...ha igazán akarod.

Arunson atya


Előzmény: trixi955 (171.)
zdlr e-mail | 2007-09-30 18:16:33 | 176.
ha egyáltalán megtörtént.

Előzmény: zdlr (175.)
zdlr e-mail | 2007-09-30 18:15:50 | 175.
nem semmi partikat vághattak oda a srácok..
de nem volt az ördögimádó, sátánista meg pláne nem.


Előzmény: trixi955 (171.)
Empress e-mail | 2007-09-30 17:25:38 | 174.
hát ha azt mondod hogy fiatal volt, mégis már otthonról elköztözött albérletbe, akkor feltehetőleg 17-21 éves. fiu volt vagy lány? mien dzsuvát hagyott maga után?
te nagyon vallásos vagy? tudta rólad hogy jársz templomba, imádkozni szoktál vagy keresztet vetni? mert ha igen akkor vlsz csak azért irta (tette) oda a kereszteket hogy megijesszen.
szerintem is egy barom volt.


Előzmény: trixi955 (171.)
joggy* e-mail | 2007-09-29 02:40:25 | 173.
nem vagyok tul jártas ebben, de apucit hivogatta meg nem érte fel az ajtofélfákat, akkor nem lehet tul nagy a gyerek...
hány éves volt?
sztem kamu amit csinált


Előzmény: trixi955 (171.)
hajnalige e-mail | 2007-09-28 23:49:17 | 172.
nem normális barom

Előzmény: trixi955 (171.)
trixi955 e-mail | 2007-09-28 23:24:06 | 171.
Sziasztok, én még csak most regisztráltam erre az oldalra, mert a Google ezt hozta ki a sátánozmus, ördögimádat szavakra... Szóval arra kérlek benneteket - bárkit, aki ebben tud valami eligazítás t adni - mondjátok már el, hogy most pontosan mitől is kell félnem:
volt egy - fiatal - albérlőm, aki elég furcsán nézett ki: fekete derékig érő haj lófarokba kötve, fekete bakancs, fekete cumók, szóval, nagyjábólé ahogy a rockerek szoktak öldözködni, de én már ehhez se nagyon értek. Mindegy, a külseje nem érdekelt túlságosan. Az viszont, hogy leamortizálta a lakást - törött WC-csésze, beton falból öklömnyi darab lyuk, felhasított padló, stb., és olyan dzsuva volt, hogy közel 5 ezer forint értékű tisztítószer után még fordulnom kellett újabb adagért, hogy a dzsuvát feltakarítsam, az kicsit szíven szút. Felmondtam neki, egy hónap kauciót lelakott, egy hónapot meg (24 ezer forint) visszatartottam a romhalmaz rendbe tételére. No, ettől úgy megsértődött, hogy előbb az apját - aki szintén meglehetősen érdekes küllemű figura volt - zúdította a nyakamba, majd miután a papa sem tudott meghatni a 24 ezer forint vonatkozásában, abban állapodtunk meg, hogy a fiatalember 30-áig lakik nálam, akkor költözik. Ma , amikor beléptem a lakásba, láttam, hogy elköltözött. Őszinte leszek, nagyon örültem. Elkezdtem takarítani, és a következőket találtam:
1.) üzenet, hogy "éljen veled ezentúl az ördög". Na, ezen még eleinte mosolyogtam, de ahogy takarítottam, találtam még
2.) 3 darab keresztet lefelé fordítva az ajtók, illetve a tükör fölött, és
3.) minden általa hozzáférhető ajtófélfán rovátkákat egymás alatt "x x - - -"
Szóval, segítsetek:
akkor engem most mivel átkozott meg,
mitől kell félnem,
és ő most sátánista vagy ördögimádó,k vagy csak egy nem normális barom?
Köszi


Előzmény: downstreet (131.)
kakapanna e-mail | 2007-05-19 15:32:08 | 170.
az úr üzeni hogy szopjá majmot

Előzmény: szilv! (169.)
szilv! e-mail | 2007-05-02 07:32:17 | 169.
a kispál és a borz
Arunson e-mail | 2007-05-01 21:13:06 | 168.
Az ÚR üzeni hogy ne olvass ilyeneket mert szenvedni fogsz.Olvasd az ÚR bibliáját.

Előzmény: Jila (167.)
Jila e-mail | 2007-05-01 13:36:08 | 167.
Megvan valakinek Lavey Sátáni BIbliája???
Ha igen el tudja küldeni vki vagy azt hogy hol tudom megszerezni?
jila2@freemail.hu


Előzmény: roman lion (166.)
roman lion e-mail | 2006-08-17 12:58:47 | 166.
Nietzshe már több mint 100 éve halott. másrészt filozófiánál sokkal többre van szükség, mivel a vallásos álmagyarázatok nem is tudom van-e olyan tudományterület amit nem érintenek. 100 év alatt baromi sok minden történet, ha jól emlékszem Kampis György (a mindentudás egyeteme sorozatban tartott előadást, mint tudományfilozófus) szerint a tudományos felfedezések 99 százaléka a 20. században történt. jóval kisebb a hazugságok mozgástere. (még kevesebb lenne ha minden fonntosabb infó eljutna a nagyközönségig)

"Szted eltüntethető a kereszténység?"
nem tudom elképzelni hogy örökké fennmaradjon, ahogy a többiről se. persze nyilván nem 1-2 évtized alatt :), de nem véletlen hogy vakhitre ösztönöz jónéhány egyház, és nyavajognak hogy egyre kevesebb a hívő. plussz szept. 11 óta ez a kor is láthatta mire képes a vakhit.

"Hogyan?"
olyan egyszerűen, hogy mindjárt kirázom a megoldást a kisujjamból :)

én persze abból indulok ki, hogy racionálisabb, hitelesebb, jobb magyarázatok nagyobb dózisokban képesek elgondolkoztatni még azt is aki bigott környezetben nő föl. egyébként akad egy rakás ember aki inkább hagyományból, megszokásból támogatja az egyházát, nem vakhite miatt. az egyházak üzleti vállalkozások. a pénzes réteg gyerekei nincsenek kizárva az ifóáramlásból, úgyhogy ha a hívők oldaláról zárul a pénzcsap, és az állam is megvonja a támogatásokat, beszünteti a kedvezményeket, akkor előbb utóbb csak takarodót kell fújniuk. a lényeg az hogy közvetlen bizonyíték nincs 1 isten létezésére se, a közvetett "bizonyítékok" pedig hazugságok, amikre a tudomány (ahogy tette azt már számtalan alkalommal) mindre meg fogja találni az igazi választ, (vagy legalábbis egy nagyon jó és stabil verziót) előbb utóbb. a feladat az hogy ezeket az infókat össze kell gyűjteni és rá kell önteni az emberekre, nem csak hagyni hogy vagy akar tudni róla vagy nem, pl. iskolákban legalább különórákon, médiával stb.
egyrészt ez, másrészt minden másban amit az egyházak kínálnak pl.: rendszeres közösségfomálás, alternatívát kellene biztosítani és átültetni a köztudatba.
ezek a dolgok 100% hogy jobban rálépnek az egyházak tyúkszemére mint lavey vagy bárki más sátánizmusa


Előzmény: sickorchid (165.)
sickorchid e-mail | 2006-08-17 08:01:46 | 165.
"Ez nem megoldás a kereszténység felszámolására"-persze hogy nem.De sztem a kereszténységet NEM lehet felszámolni,az emberek többségének igenis szüksége van rá.A birkák követik a pásztort,és ez az a vallás,amit mindenki ismer,és eszerint él,akkor is,ha istenben nem hisz.A kereszténység tökéletesen megkímél az önálló gondolkodástól,ez a vonzereje...Nietzshe is kudarcot vallott,pedig élete célja volt felszmámolni a kereszténységet és nála jobban sztem nem rúgta jobban oldalba senki a rendszert.Szted eltüntethető a kereszténység?Hogyan?

Az általánosításról:Bizonyos métékű általánosítás nélkül nem beszélhetsz semmiről,nem alkothatsz véleményt.Persze én is úgy gondolom,hogy csak egyedi esetekről beszélhetünk,de az általánosítás néha elkerülhetetlen.De az is tény,hogy mikor emberekről beszélünk,ált.beleütközünk abba az általános vmibe,amit emberi természetnek hívunk...


Előzmény: roman lion (163.)
roman lion e-mail | 2006-08-16 19:53:46 | 164.
nem vagyok se divatsátánista barom, se más vallású. ateista vagyok

beleolvastam a satanic bible ba pár éve, az elején nagyon tetszett, én is baromira lelkes voltam, úgy gondoltam ezt mindenkinek el kéne olvasnia, de mikor több oldalon keresztül fejtegette hogy ezt is csinálhatod azt is csinálhatod, lényegében csinálhatsz mindent amit akarsz, ha az másnak nem árt, eléggé kiábrándító, és unalmassá vált. ebben mi a sátánizmus? egyátalán mi az hogy ave SATAN? éljen a kételkedés? ez olyan nagy dolog? én nyálverés nélkül is tudok kételkedni. nincs szükségem egy amcsi "bölcsességeire"

AVE JÓZAN ÉSZ


Előzmény: hellboy (162.)
roman lion e-mail | 2006-08-16 19:45:54 | 163.
"pózolás és az önámítás sztem olyan dolgok,amik mindenki életében jelen vannak"

fenntartom azt az állításomat amit egy másik topicban írtam: ha emberekről beszélünk nem lehet általánosítani

"én kihasználom ezt a saját fegyverüket fordítva ellenük"

ez téged, talán még egy két embert - meg ha látnám engem :) - vidít föl de ettől 1 kereszténnyel se lesz kevesebb, sőt, ezzel igazolod a paranoiás képzelgéseiket. azaz ez nem megoldás a kereszénység felszámolására


Előzmény: sickorchid (161.)
hellboy e-mail | 2006-08-16 19:01:24 | 162.
Én csak annyit mondok ehez h azok akiket nem érdekel
LAVEY sátánizmusa az csak egy divatsátánista barom vagy csak egyszerűen MÁS VALLÁSÚ.

AVE SATAN

sickorchid e-mail | 2006-08-16 18:07:22 | 161.
Egyetértek veled,bár a pózolás és az önámítás sztem olyan dolgok,amik mindenki életében jelen vannak,színészek vagyunk a színpadon(vagy bohóckodó ganajkupacok a nagy közös trágyadombon?...)Persze én kivétel vagyok az alól,amit magam körül látok:)
A sátánizmust pedig a kereszténység alkotta,muszáj volt megtalálniuk Isten ellentétét,kettéfelezték a világot,a jó ellenpólusaként megalkották a Sátán szót,és a nyakába varrtak mindent,ami szerintük rossz és bűnös ezen a világon,hogy istenük tisztaságát és tökéletességét fenntarthassák...Ez az egész sátánizmus dolog a kereszténység agyszüleménye,és én kihasználom ezt a saját fegyverüket fordítva ellenük...Nagyon jókat vidulok azon,hogy a keresztények előtt mennyire félelmetes egy sátánista jelenléte,mint pl.én...hehe


Előzmény: roman lion (158.)

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.