Click to Visit
Rock - szerinted mi a satanizmus?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

RRH e-mail | 2005-05-27 16:24:47 | 62.
Csá mindenkinek!

Hé valaki, ez az osto egy paraszt itt gyülöködik!


Előzmény: osztó (60.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-05-09 14:10:20 | 61.
" a bennünk lévő démont nem kiűzni,hanem tanítani kell"

Előzmény: Holdsárkány (59.)
osztó e-mail | 2005-04-22 10:39:40 | 60.
nagyon gyenge vicc... átlátszó.

Előzmény: Holdsárkány (59.)
Holdsárkány e-mail | 2005-04-15 18:54:40 | 59.
Figyelj én egy különálló ST -ista vagyok, de én titkolom mindenki előtt a tényt. Én egyértelműen hiszek az Istenben, a Sátánban, és a Démonjaimban.
Apám lelkész egy faluban, és nem messze vagyok BP -től. Én már sok mindenen keresztülmentem, és tudom, a Sátánnak az a jó, ha mindenki vele megy a pokolba. NA Ő nem fog, azaz nem is TUD olyan dolgokat tenni, hogy az neked "JÓ" legyen, csak akkor, ha Istne is úgy akarja.Ezért nevezik őt Isten Majmának!
Most ha valaki sátánista, azt hiszi, hogy neki valami jót fog tenni a Sátán, DE ITT A NAGY TÉVEDÉS:
Jól megszopatja az embert, és még a lelkét is elveszi, hogy örök pokolra vetettessenek.
Mért jó ez A SÁtán imádóknak, hisz lépre mennek.
Hisz a lelkük az ÖRÖK POKOL TÜZÉRE VETETTNEK!!
MOST KOMOLYAN KELL EZ NEKEM, MÉGHOZZÁ ŐŐRÖKKÉ!!!
De most komolyan az az igazi, ha megtérünk. Én tudom milyen érzés ez nektek. Valami azt súgja ha elolvassátok a levelemet, hogy ez hülye, ez egy idióta, vagy: rohadt istenmániás geci.
DE!! higyétek el. Belőlem ki kéne űzni a démont. Temálem egyszer leszek olyan erős (lelkileg), hogy hívjak ördögűző papokat. Remélem megértitek hogy ez egy CSAPDA!

Na jó. Remélem eljutott hozzátok szavam.
Viszlát.


Előzmény: RUM (58.)
RUM e-mail | 2005-04-08 19:10:37 | 58.
Téged most elég csúnyán elintéztek :-D Bocsi, nem bántani akarlak, csak szerintem már elvesztetted a fonalat...

Előzmény: Wicked Girl 666 (56.)
osztó e-mail | 2005-04-08 10:45:46 | 57.
nem mondasz, mert nem tudsz mit. hoppá! erre bizonyíték az 54-es hozzászólásra való reagálásod is. és nyugodtan megjátszhatod, hogy nem érdekel, nyilvánvaló, hogy ezt is olvasod, a kérdés csak az, hogy mit írsz a továbbiakban. már ha írsz.

Előzmény: Wicked Girl 666 (56.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-04-07 17:49:37 | 56.
hát erre én sem mondok semmit

jó szórakozást a továbbiakban is
eddig is elvoltál, Isten tartsa meg a jó szokásodat


Előzmény: osztó (53.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-04-07 17:47:51 | 55.
örülök hogy teccik

Előzmény: Calver (54.)
Calver e-mail | 2005-03-31 22:49:14 | 54.
édesem, te hülyébb vagy mit a csizmám talpa. ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna... talán.
"te abszolút alkalmatlan lennél sátánistának" - azért ez a duma tetszik, ehhe...


Előzmény: Wicked Girl 666 (50.)
osztó e-mail | 2005-03-31 19:42:39 | 53.
ez gyönyörű. téged ki kéne állítani valahova közszemlére.

"sokkal többet tudok a sátánizmusról mint te,hidd el..."
semmit nem tudsz arról, hogy én mit tudok.

"és nem mindegy honnan van a nevem? mondtam hogy a neked még névre sem futotta."
szervusz, én norbert vagyok. a pszichiátered téged hogy szólít?

"és te abszolút alkalmatlan lennél sátánistának mert az OSTOBASÁG a listavezető sátáni bűn"
tudod mit? erre nem is válaszolok, inkább bemásolom mégegyszer. olvasgasd, elemezgesd, gyönyörködj benne:

"és te abszolút alkalmatlan lennél sátánistának mert az OSTOBASÁG a listavezető sátáni bűn"


Előzmény: Wicked Girl 666 (50.)
popper e-mail | 2005-03-29 20:50:20 | 52.
Ami a nick nevet illeti...mindegy
Ami a vélemény nílvánítást:Szerintem baromság,DE elismerem nem ástam magam a témába,mindenesetr ugy gondolom nem sok pozitívumot hordoz és ne gyertek azzal hogy relatív:)hogy szerintem hülyeség az relatív,hogy nem a rózsszín szeretetről és egyéb "szép" dolgokról szól az már nem relatív.nos erről ennyit....jah a népi bölcsességekkel meg vigyázni mert mindig lehet találni olyat amivel vissza vághat az ember.
Ég veletek!vagy inkább Föld veletek-csak stílszerűen.

Razorbladekiss e-mail | 2005-03-29 17:49:28 | 51.
cööö...............

most inkább nem szólok semmit.

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-29 16:32:43 | 50.
én maradtam buta?
sokkal többet tudok a sátánizmusról mint te,hidd el...

és nem mindegy honnan van a nevem? mondtam hogy a neked még névre sem futotta.

és te abszolút alkalmatlan lennél sátánistának mert az OSTOBASÁG a listavezető sátáni bűn


Előzmény: osztó (47.)
Jeanny - Ann e-mail | 2005-03-25 08:40:21 | 49.
Huhúúú gyerekek ez kicsit kezd dúrva lenni! Szerintem itt már rég nem azon kellenne vitatkozni hogy ki miben hisz, meg hogy mi a nickje.. bla bla bla. Mindenkinek saját szive joga, hogy miben hisz, és hogy hogyan gondolkozik.. Mellesleg azért senkit nem szólhatunk meg ha saját véleményét elmondja... A sátánizmusról meg annyit: soha nem élhet eleget az ember ahhoz, hogy megtudja mi is az. Egyébként ugyis csak a halál után derül ki ... Soha nem vallottam magam elkötelezettnek egyik oldal felé sem, én inkább az igazságot kerestem! Ja és ha valaki esetleg hibát találna abban amit mondtam és jönénnek a "fikázások", előrebocsájtom: csak nyugodtan, úgy is csak ti huzzátok fel magatokat rajta. Szerintem sokkal értelmesebb lenne ha megosztanánk egymással a tapasztalatokat és a gondolatokat, mert elvileg ugye ez a fúrum témája nem? :)
Ja egyébként ki volt a metal manián? Érdekelne a véleménye az estéről!!!
Üdv

dead soul e-mail | 2005-03-25 00:55:31 | 48.
áá, johnny még extrémebb vonalat képviselt :)

Előzmény: Marque (31.)
osztó e-mail | 2005-03-24 19:39:15 | 47.
hát, nemhogy nem javít a helyzeteden, hogy most feltártad a nicked eredetét, hanem még szánalmasabb lettél. ha azt írtad volna "igen bazdmeg nagyon gonosz lány vagyok, annyira hogy már a szüleimet is feláldoztam" akkor jó kis fapoénnak vettem volna és talán mosolyogtam is volna rajta egyet. de így azt kell mondjam, felülmúltad önmagad. a "bölcs" idézetről pedig annyit, hogy szívesen vállalom a "disznó" szerepét, csak te ott buktad a dolgot, hogy már rég "mocskos" vagy, mindamellett hogy ugyanolyan ostoba maradtál.

Előzmény: Wicked Girl 666 (46.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-23 17:21:38 | 46.
na szóval osztó
akkor elmondom hogy a nevem 3 dalszöveg keresztezéséből jött létre:

WICKED game
poision GIRL
your sweet 666

érted?

és felőlem basztathatod a nevem, legyen legalább 1 kis örömöd az életben.

amúgy egy népi bölcsesség:
"disznóval ne állj le iszapbirkózni,mert te is mocskos leszel és a disznó még élvezni is fogja"
részemről ennyi

osztó e-mail | 2005-03-17 14:15:52 | 45.
nem arra válaszoltál, ami a beírásom lényege. itt van mégegyszer.

gratulálok, ekkora önellentmondással már régen találkoztam. az egyik mondatod szerint fogadjuk el: ortodox, református, zsidó stb. a másik mondatodban viszont azt a sátánizmust akarod elfogadtatni, aminek alapja, hogy nem fogadja el az előbb említetteket.


Előzmény: Tharr (44.)
Tharr e-mail | 2005-03-16 22:27:30 | 44.
Bizony, el kell fogadni, mint modtam, és abban értettem egyet Calverrel, h az olyan 12-13 "lazaa sátánisták" kinövik. Ugyanis azok nem azért mondják magukat sátánistának mert azok, hanem mert, hú de vagány leszek, nagy sátánista vagyok! És egy idő után rájönnek, h ez egy faszság... Aki viszont nem jön rá, azt akárhogy is fáj, el kell fogadni.
osztó e-mail | 2005-03-16 22:02:06 | 43.
gratulálok, ekkora önellentmondással már régen találkoztam. az egyik mondatod szerint fogadjuk el: ortodox, református, zsidó stb. a másik mondatodban viszont azt a sátánizmust akarod elfogadtatni, aminek alapja, hogy nem fogadja el az előbb említetteket. akkor most mi van bazdmeg?

Előzmény: Tharr (38.)
osztó e-mail | 2005-03-16 21:56:15 | 42.
egyszerűen elképesztő, ahogy most az utolsó hozzászólásodnál vagány "humorral" próbálkozol. csak nem beletrafáltam, amikor cikizni kezdtem a nickedet, hm? semmi baj, legalább engem igazol, ha valaki már ilyen téren meg akar felelni. de sajnos ez nem változtat azon a tényen, hogy mimóza 666 maradsz.

Előzmény: Wicked Girl 666 (41.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-16 17:18:09 | 41.
én mondtam egy szóval hogy sátánista vagyok?
mert szerintem nem
akkor meg mit osztod itt a hülyeséget? nincs mit kinőnöm
én nem akarok naggyá válni,mert én már az vagyok:) hehehe


Előzmény: Calver (39.)
Tharr e-mail | 2005-03-15 01:58:22 | 40.
Jól beszél a fiú! :P
Calver e-mail | 2005-03-15 01:54:10 | 39.
úristen. nos, kedves nagy "sátánisták", mind szánalmasak vagytok sajnos, ezt kell mondjam, csak úgy, röviden és tömören. Wicked Girl 666, HALÁL, jujj de kömény mind, no comment. szeretem az ilyeneket, jót lehet mosolyogni azon hogy kis emberek hogy akarnak naggyá válni. érdekelne az ilyen laza SÁTÁNISTÁK átlagéletkora azért... 13? 12? inkább utóbbi. majd kinövitek.
Tharr e-mail | 2005-03-15 01:51:22 | 38.
Aki ellenzi a sátáni nézeteket, annak nem itt a helye. Jómagam nem vagyok sátánista, isten ments, de ezt ugyanúgy el kell fogadni, mint h ortodox, református, zsidó... És aki nem ismeri a sátánizmus, a sátánizmus 10 parancsolatát, nincs tisztában ezzel a vallással, az inkább ne ossza!
Tharr e-mail | 2005-03-15 01:47:07 | 37.
Kolyan szánalmasok vagytok, én nemis süllyedek le a ti szintetekre. Ilyen faszságon vitatkozni, úristen. Hagyjátok már rá! Ez nem az www.osszukegymást.hu. Üdv!
osztó e-mail | 2005-03-14 19:16:07 | 36.
ezek szerint rajtam kívül még van itt értelmes ember, hehehe.

Előzmény: Marque (31.)
osztó e-mail | 2005-03-14 19:11:15 | 35.
"Rádhagyom, úgyis ezt akarod, hát kielégítem a vágyad és igazat adok neked"
na látod, egy újabb bizonyíték arra, hogy hülye picsa vagy. tudod mit? nem fogom folyamatosan ismételni magam, csak bemásolom az egyes megnyilvánulásaidat, aztán gyönyörködhetsz bennük, talán pár év múlva eljutsz arra a szintre, hogy megértsd. mimóza 666.
ja, és az én vágyaimat te csak ne akard kielégíteni, majd megteheted ha engedélyt adok rá.


Előzmény: Wicked Girl 666 (33.)
Dark Lord e-mail | 2005-03-14 15:09:04 | 34.
gyerekek ezt nem itt kéne!!!!de aranyosak vtok mind öröm olvasni amiket irtok!!!.....:)))))
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-14 13:34:11 | 33.
MUHÁHÁHÁHÁHÁ!!!! Ennyi hozzáfűznivalóm van

Tudod jobb ha az okos hülyéskedik mintha a hülye okoskodik! Nyugodtan veheted célzásnak /az is/

komolyan annyira megvetnivaló,szánalmas jelenség vagy hogy az már nekem fáj.
-még ténleg NEM FOGTAD fel hogy felesleges vagy?
ha nem tudsz értelmes lenni akkor ne próbálkozz. na mindegy. Rádhagyom, úgyis ezt akarod, hát kielégítem a vágyad és igazat adok neked :DDDDDD
boldog vagy? legyen már valami örömed abban a nyomorult életedben:DDDDDD


Előzmény: osztó (30.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-14 13:31:41 | 32.
én is rá gondoltam:)))
felettébb gyanús a kiskölyök:))


Előzmény: Marque (31.)
Marque e-mail | 2005-03-13 19:16:33 | 31.
te nem johnny vagy véletlenül ;) ?

Előzmény: osztó (30.)
osztó e-mail | 2005-03-09 21:51:32 | 30.
az én nickem legalább valamennyire tükrözi a hozzászólásaimat, ellentétben veled, aki hű de kemény rocker sátáni névvel rendelkezik, de ha a hangnem egy kicsit eltér a seggnyalótól, akkor már sírva fakad. az, hogy mi vita, vagy mi érv, jobb ha magadban tisztázod, ugyanis a te dekódolóddal van a baj, erre bizonyíték amit a későbbiekben írtál a középpontba kerülésről. és ugyanez támasztja alá a korábbi állításomat, miszerint hülye picsa maradsz. te kis mimóza.

Előzmény: Wicked Girl 666 (29.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-09 17:20:13 | 29.

"a stílusod kb az óvodás szintet üti meg" most bevallom neked: 4 éves vagyok és királylány
na mit szólsz? Örülök hogy teccik a nevem, neked még egy értelmes nickre sem futotta...
Örülj már neki hogy egyáltalán leállok veled szócsatázni. Mert ezt vitának nem lehet nevezni. Tudod : Vita= érvek,és ellenérvek felsorakoztatása
Hehh én bújok álarc mögé? hát ez hüllye...
nem tűnt még fel hogy pont TE adod itt a keményt? tipikus feltűnési viszketegség. Nem foglalkozik veled SENKI a való életben,/ még a rádió sem szól hozzád/ és ezért próbálod itt kiélni magad..."érzelgős mimóza"
hehehe. Küzdesz azért hogy figyeljenek rád. nem a legszerencsésebb módja a figyelemfelkeltésnek. De hajrá!
volt itt kb egy éve /január?/ 1 magaDfajta primitív faszi, aki ugyanezt csinálta és 2 hónap alatt úgy eltűnt, már azt se tudjuk ki volt. TE is így leszel. na mindenjót.

nem így kell középpontba kerülni

osztó e-mail | 2005-03-03 13:23:09 | 28.
akkor ezt megbeszéltük. szevasz.

Előzmény: klikli (27.)
klikli e-mail | 2005-03-03 12:41:16 | 27.
remek

Előzmény: osztó (26.)
osztó e-mail | 2005-03-03 11:27:40 | 26.
igen.

Előzmény: klikli (24.)
osztó e-mail | 2005-03-03 11:26:40 | 25.
ez még a saját szintedhez képest is harmatgyenge volt...

Előzmény: Wicked Girl 666 (23.)
klikli e-mail | 2005-03-02 21:23:15 | 24.
már qrvára unom. Neked az okoz örömet ha mindenkinek beszólogatsz?

Előzmény: osztó (22.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-02 17:26:32 | 23.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
közönséges vagy

bagoly mondja verébnek...

osztó e-mail | 2005-03-01 14:50:21 | 22.
egyszerűen gyönyörű ahogy magyarázkodsz. még mindig nem fogtad fel, mi a helyzet, ezt minden egyes beírásoddal bizonyítod. amúgy, a normális hangnem még nem azt jelenti, hogy ne lennél hülye picsa. a stílusod kb az óvodás szintet üti meg. az intelligencia pedig abban tükröződik, amit te csak tapogatni próbálsz. "wicked girl 666"... hahahahaha!!! vicces, hogy a hozzád hasonlóak a vagány álarc mögött valójában érzelgős mimózák.

Előzmény: Wicked Girl 666 (21.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-25 18:29:39 | 21.
******************************

*************
jah a múltkor erre a gyöngyszemre fel sem figyeltem:
a "semmit" azt különféle segédeszközökre értettem, amit hozzád hasonló kretének használnak tündérbogaram!

****
neked idenditás zavarod van, nem a társaság közepe vagy, hanem 1 KÖZRÖHELY!!

kíváncsi lennék rád... vajon a sötétség kívül is látszik vagy az csak belül van?

nos, nem is tudom melyikünk a buta tinédzser.... én próbálok normális beszélgetéseket folytatni, és ez többé-kevésbé sikerül. Leginkább többé,
kevésbé meg a veled egyszintű "embernek"látszó azonosítatlan tárgyak miatt nem sikerül. Mert sajnos mindig vannak bunkók....
nah mindegy


Előzmény: osztó (19.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-24 15:13:27 | 20.
na szóval te kis drágaság. Ekkora értelmi szinttel azért az általánost sikerült elvégezni?
Bár ahogy elnézem a más topicokban lévő alkotásaidat, még a kisegítő suliba is protekcióval kerültél be
most komolyan te ezt élvezed? Ez a sok kultúrált mondat a kultúrált búrádból pattant ki, vagy elővette a kisbunkó-készletet amit karácsonyra kaptál? hm?


És ha mkivel bajod van,nem kötelező itt lenni=> menj szépen vissza a helyedre a disznókat ganajászni parasztkám
Az IQ-d nem teszi lehetővé hogy ennyire bonyolult eszközt használj mint a szgép, maradj a papír meg a ceruza szintjén.

na szal le lehet magad állítani.
de nem aggódok miattad, az ilyen kis senkik előbb-utóbb megunják,és leszakadnak a fórumozgatásról. De tényleg, nem lenne kedved átnézni a hip-hop-ba, vagy a pop részlegre egy kicsit őket is fárasztani?


Előzmény: osztó (19.)
osztó e-mail | 2005-02-23 21:40:22 | 19.
az első mondatod tökéletesen tükröz téged. mit csinálnál... hahahahahahaha!!! nem is csodálkozom, buta tinédzser vagy még.
a "semmi"-ből következtessek arra, hogy apácának készülsz? jól teszed, neked való életpálya, bár az intelligenciaszinted lehet hogy kevés lesz ahhoz.
köszönöm a tanácsot, beérem csinos és okos lányokkal.


Előzmény: Wicked Girl 666 (18.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-23 19:44:07 | 18.
Én a helyedben szólnék a szüleimnek hogy fejezzenek be.
nincs szükségem feldugni semmit magamnak
De te keress magadnak 1 guminénit annak talán lesz gusztusa egy idióta baromhoz mint te

:DDDDDD loooooool vagy B+

Hülye suttyó


Előzmény: osztó (15.)
osztó e-mail | 2005-02-19 14:48:34 | 17.
mi az hogy többiek? milyen forgalom? picim, ha azt hiszed, hogy az úgynevezett többség olyan barmokból áll mint te, akkor ki kell hogy ábrándítsalak. nekem nincs mit észrevenni (ellentétben veled), viszont jó nézni, ahogy verbálisan szopsz.

Előzmény: HALÁL (16.)
HALÁL e-mail | 2005-02-19 14:22:32 | 16.
Persze-persze...nem te mész szembe a forgalommal,hanem a többiek hülyék...ez már ismerős duma...megnyugodhatsz,sok ilyen pöcs van még a világon,ez nem kétséges.
De te komolyan nem veszed észre,hogy mekkora seggfej vagy?
Lehet,hogy nem ártana kicsit a dolgok mögé nézni,mielőtt lenyomsz 4 szentbeszédet egyetlenegy topicban.
Lehet hogy szeretsz gyönyörködni a saját szövegeidben,talán még sóhajtozolis,mondván:Húú de értelmes vagyok!
De mások nem kíváncsiak erre!


Előzmény: osztó (15.)
osztó e-mail | 2005-02-18 23:52:47 | 15.
nem ilyenkor tölt el, hanem ezzel a ténnyel tisztában vagyok. igen, lehet hogy gyökér vagyok, te viszont egy hiperhülye picsa maradsz, úgyhogy dugj fel magadnak valamit és pityeregj csak tovább.

Előzmény: Wicked Girl 666 (13.)
osztó e-mail | 2005-02-18 23:47:43 | 14.
én vagyok az, aki "agyon szokott verni". na ilyenkor mi van? nem haragszom, de attól még buzi maradsz.

Előzmény: stevie (12.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-18 18:31:45 | 13.
Osztó
most ilyenkor nagyon "hűdemilyennagykoponyavagyok" érzés tölt el?
Tényleg unalmasak már az ilyen idióták akik abban lelik örömüket hogy másokat basztatnak a neten. Élvezed hogy minden fórumot megtöltesz az "értelmes" hozzászólásaiddal? Gyökér
*


1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.