Click to Visit
Rock - szerinted mi a satanizmus?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

aarrggh e-mail | 2006-08-16 13:37:24 | 160.
Na ez aztán megaszonta.
valaki100 e-mail | 2006-08-16 08:29:28 | 159.
DÖGÖLJETEK MEG SZAROS GECIK!!!!!PÖCSÖK!SZAROS HUGYOS SZARHÁZI KIS KÖCSÖGÖK BASSZÁTOK KI ANYÁTOK BELÉT AZ ABLAKON ÉS DÖGÖLJETEK MEG!!!!!

Előzmény: roman lion (158.)
roman lion e-mail | 2006-08-15 19:14:11 | 158.
"amelyeket minden sátánista kerül: pózolás, önámítás"

a pózolást szemmel láthatóan nem sikerült elkerülni úgyhogy nem is vagy igazi sátánista :)

azt a szót hogy SÁTÁN és hogy sátánizmus már több mint 1000 év alatt igencsak konkrét tartalommal töltötték fel a keresztény egyházak. az hogy egy amcsi fogja magát és kijelenti hogy ezek a szavak mást jelntenek és köréépít egy vallást ami tulajdonképpen ateista világnézetű (ebből adódik hogy sok normális dolog is van benne), az nem fogja a szavak jelentését módosítani. az hogy meglovagolja az egyház által már végrehajtott hírverést, csak egy reklámfogás volt részéről. lavey sátánizmusa nem igazi sátánizmus. aki mégis ebben a tévhitben ringatja magát az önámító. és ugyebár azt is tiltja az etikai kódexetek :)


Előzmény: hellboy (156.)
Gangsta6 e-mail | 2006-08-05 18:18:44 | 157.
kabbe te faszfej allat !!! Satanista?????!!!!!!
hellboy e-mail | 2006-08-04 22:17:26 | 156.
Nekem a sátánizmus nem megerőltető, nekem a sátánizmus az ami vagyok.
AVE SATAN

sickorchid e-mail | 2006-08-04 14:54:27 | 155.
Igen,ez LaVey Satanic Bible-je,de nem hiszem,hogy ebben kimerülne a sátánizmus.Én pl.Crowleyt is ajánlom annak figyelmébe,akit komolyabban érdekel a téma...
A sátáni bűnöket,sátáni kinyilatkoztatásokat,stb.jó kiindulópontnak tartom,de sztem az a fontos,hogy ezek belülről jöjjenek,belső késztetésből,és ne azért akarj így meg úgy élni,mert LaVey ezt írta.Fontosnak tartom,hogy mindenki megtalálja a saját "vallását",törvényeit,szabályait,ami szerint élni akar/tud,amibe nem roppan bele,ami nem idegen tőle.


Előzmény: hellboy (150.)
hellboy e-mail | 2006-08-04 07:56:21 | 154.
Ja és az a sátánizmus 11 törvényénk a 11.törvénye.
;)

hellboy e-mail | 2006-08-04 07:53:41 | 153.
Itt a link:

http://hu.wikipedia.org/wiki/S%C3%A1t%C3%A1nizmus

Ezt az egészet másold be.

Ja és a megssemmítésnél nem egyből a gyilkolásra kell gondolni megsemmítés képpen az ártalmatlanításra gondolj.

joggy* e-mail | 2006-08-03 20:11:40 | 152.
jaja,köszi h ezt tisztáztuk:)
vannak benne nnagyon jo dolgok, de pölö a földi sátánizmus 7.pontja érdekes.. az nem tetszik :P
" Ha tovább háborgat, pusztítsd el. " ez is erős 1 kicsit...


Előzmény: hellboy (150.)
Freak e-mail | 2006-08-03 19:42:13 | 151.
Waze,akkor én is...Király hogy ezt megosztottad velünk,hol találtad?

Előzmény: hellboy (150.)
hellboy e-mail | 2006-08-03 19:15:37 | 150.
FIGYELJETEK LEHET H HOSSZÚ DE ÉRDEMES ELOLVASNI:
A sátánizmusról ne az jusson eszetekbe hogy állatkínzás, emberáldozatok, Szexuáláis zaklatás ez nem így megy. Akik ezt csinálják, azok nagy barmok akik csak a sátán mögé bújnak.
Nekem a sátánizmusról ez az írás változtatta meg az életem:




A sátánizmus vallásként 1966-ban vált hivatalossá, amikor is Anton Szandor LaVey Amerikában megalapította a Sátán egyházát (Church of Satan), és az egy évvel később megjelent könyvében, a Sátáni Bibliában pontosan meghatározta a vallás ideológiáját, dogmatikáját és gyakorlatát, amelyek egyértelműen elválasztják a sátánizmust az ördögimádattól. A sátánizmust hivatalosan önálló vallásnak ismeri el többek közt az Amerikai Egyesült Államok kormánya és hadserege, valamint az Egyesült Királyság hadserege is.

A sátánizmus lényege az egyén fontossága, a létezés és az élet tisztelete a felsőbb hatalmak helyett; az egyént tekinti istennek. Ebből látható, hogy a sátánizmus ateista, pontosabban autodeista vallás. Vallja azt, hogy nem a jámborság, a behódolás, a remélt túlvilági örömök miatti földi szenvedés a helyes, hanem a kifejlett ego, az erő és az örömteli élet megélése az „itt és most”, és az „élvezet -- NEM kényszeresség” jegyében (vö. sátáni bűnök).

A sátánista vallás nem kéri híveit törvénytelenségekre, emberáldozatokra, véres jelenetekre; ezek az ördögimádat jellemzői. Nem használnak „kifordított” keresztény jelképeket (pl. fordított kereszt); jelképe a Baphomet-szimbólum. Nem folytatnak térítést.

A sátánizmusban a Sátán a következőket jelenti (A kilenc sátáni kinyilatkoztatás):

1. Sátán az élvezetet képviseli az önmegtartóztatással szemben!
2. Sátán az életet képviseli a szellemi vágyálmok helyett!
3. Sátán a szennyezetlen bölcsességet képviseli a képmutató önámítás helyett!
4. Sátán az arra érdemesekkel szembeni kedvességet képviseli, ahelyett, hogy szeretetünket idegenekre pazarolnánk!
5. Sátán bosszúállást hirdet, ahelyett, hogy odafordítanánk a másik orcánkat!
6. Sátán a felelősséget képviseli a felelősek iránt, ahelyett, hogy lelki vámpírokkal foglalkoznánk!
7. Sátán azt hirdeti, hogy az ember csupán egy az állatok közül – néha jobb, de többnyire rosszabb a négy lábon járóknál –, aki az „istentől való lelki és szellemi fejlődése” révén valamennyi élőlény közül a legveszélyesebbé vált!
8. Sátán a bűnöknek nevezett dolgokat hirdeti, mert ezek vezetnek a testi, szellemi vagy érzelmi kielégüléshez!
9. Sátán az egyház legjobb barátja, hiszen az egyház neki köszönheti, hogy még mindig tevékenykedhet!

A vallás által hirdetett törvények, amelyek minden sátánistára jellemzőek (A földi sátánizmus tizenegy törvénye):

1. Senkinek se adj tanácsot, csak ha megkérnek rá.
2. Ne beszélj a gondjaidról másoknak, hacsak nem vagy biztos abban, hogy igazán hallani akarják.
3. Ha másvalaki tanyáján tartózkodsz, mutass tiszteletet, máskülönben ne menj oda.
4. Ha a tanyádon egy vendég bosszant, bánj el vele kegyetlenül.
5. Ne közeledj senkihez szexuálisan, hacsak meg nem kapod tőle az erre felhatalmazó jelzést.
6. Ne vedd el azt, ami a másé, hacsak az nincs terhére a tulajdonosának, és erre kifejezetten fel nem szólít.
7. Ismerd el a mágia hatalmát, ha sikeresen használtad vágyaid eléréséhez. Ha tagadod a mágia létezését, miután használtad, mindent elveszítesz, amit szereztél.
8. Ne panaszkodj olyasmi miatt, aminek nem lenne kötelező alávetned magad.
9. Ne árts kisgyerekeknek.
10. Ne ölj nem emberi állatot, hacsak rád nem támadnak, vagy ha élelemre van szükséged.
11. Amikor közterületen jársz, ne háborgass senkit. Ha valaki téged háborgat, szólítsd fel, hogy hagyja abba. Ha tovább háborgat, pusztítsd el.

A vallás által bűnnek kikiáltott dolgok, amelyeket minden sátánista kerül: ostobaság, pózolás, szolipszizmus, önámítás, csordaszellem, szűklátókörűség, a múlt feledése, önromboló büszkeség, az esztétika hiánya.


Amióta ezt elolvastam SÁTÁNISTA VAGYOK ÉS EZT BÜSZKÉN JELENTEM KI.

AVE SATAN!!!

sickorchid e-mail | 2006-08-03 12:39:49 | 149.
A fehér és a feketemágia szétválasztása sztem nem olyan lényeges dolog.Van a mágia,a többi attól függ,hogy hogyan használod.

Előzmény: Cash Money (146.)
Rockerrr e-mail | 2006-08-02 06:44:10 | 148.
SATANIZMUS PHUJ ANYATOKAT !!!!KI VOLT AZ A HULYE FASZ AKI CSINALTA EZT A TOPICOT!!!!!!
rockerzsuzsi e-mail | 2006-08-01 12:35:20 | 147.
egyik nap sétálgatunk egyik barátnőmmel és beszóltak nekünk, hogy: "sátánisták!"
pedig egyáltalán nem vagyunk azok... Nem tudom, hogy miért mondták, mert még csak nem is néztünk úgy ki, mint ahogy a sátánisták szoktak...
összenéztünk barátnőmmel, aztán egy jót nevettünk rajta...

Cash Money e-mail | 2006-08-01 12:19:29 | 146.
a fehérmágia általában pozitív jellegű , segítő célú, mágikus dolog
vagyis a fekete ellentéte


Előzmény: joggy* (145.)
joggy* e-mail | 2006-08-01 06:33:01 | 145.
mi az a fehérmágia?

Előzmény: Cash Money (144.)
Cash Money e-mail | 2006-07-31 22:01:00 | 144.
a pentagram a fekete mágia jele
megfordítva pedig a fehér mágia

blasphemy e-mail | 2006-07-31 18:23:57 | 143.
Egyébként minden érdeklődőnek akiket valamilyen szinten foglalkoztat a sátánizmus ajánlom a http://www.originalblogofsatanism.blogspot.com oldalt .Még a kétkedőknek is...
blasphemy e-mail | 2006-07-31 18:21:22 | 142.
Jaj fiacskám látom te is a szájt.hu szarhalmazon nőttél fel és fogalmad sincs az egészről...

Előzmény: Omen (120.)
rihi e-mail | 2006-07-15 07:53:50 | 141.
ez olyan mint a Horogkerezt.... Ember alkotta, aztán újra felhasználta, csak éppen a Pentagrammnál nem változtattak rajta semmit... a orogkeresztet megfordították...

Előzmény: rihi (140.)
rihi e-mail | 2006-07-15 07:52:36 | 140.
Pentagramm.... hát először is nem a Sátáinzmus jelképe volt! Már pontosan nem tudom, de ha ondolod utána nézek! És csak nemrégen alakult ki hogy ez lesz most a Sátánizmus jelképe, mert eredetileg úgysem tudjuk hogy mit is jeképez... kb így...
Érzed az erejét? :Đ Miért olyan nehéz? :-]


Előzmény: Zsca (139.)
Zsca e-mail | 2006-07-12 11:16:49 | 139.
A pentagramm nem hülyeség az az alap. És én érzem az erejét ha felveszem.
sickorchid e-mail | 2006-05-05 18:50:17 | 138.
"A félegyházi öregek félnek tőlem"-idebiggyesztenéd,h melyik topikban,ill.hányas számú hozzászólásban olvastad ezt?Mert nem rémlik,h írtam ilyet.
Te aztán kerülöd az üres szócséplést,az biztos!Megmondod,h ez menő ez meg nem menő,és ezzel téma lezárva,minden lényegest elmondtál az adott témán belül.Igaz,h a pár szavas hozzászólásidnak semmi értelme,de téged ez természetesen nem zavar.Azt ajánlom,tarts papagájt,h ne kelljen a elveszned a retorikai elemekben bővelkedő hozzászólások útvesztőjében...


Előzmény: rivfaaader (137.)
rivfaaader e-mail | 2006-05-05 17:14:25 | 137.
A kérdés ez volt: szerinted mi a sátánizmus, mire gondolsz ha meghallod ezt a szót? Én azt gondolom, hogy ez egy nagy marhaság. Ugyanezt természetesen hetvenhét sorban, retorikai elemekben bővelkedő hozzászólásban is kifejthettem volna, de az üres szócséplést én valószínűleg éppen annyira értéktelennek tartom mint te az én háromszavas mondataimat. Az én szavaim lényegretőrőek, ellentétbenben a te nevetséges locsogásoddal mint pl: a félegyházi öregek félnek tőlem, vagy a megijedek saját magamtól szöveg stb :DDD

Előzmény: sickorchid (136.)
sickorchid e-mail | 2006-05-05 14:36:14 | 136.
Ez aztán a véleményalkotás!!!!!!!!!!Önálló gondolatok tömkelege!Nagyon sziporkázó és figyelemreméltó ez a fajta hozzáállás a dolgokhoz!De semmi gond,6 éves koromban én is kb.itt tarthattam...

Előzmény: rivfaaader (135.)
rivfaaader e-mail | 2006-05-05 14:13:04 | 135.
Egy nagy marhaság.
tuulii e-mail | 2006-05-05 10:07:36 | 134.
Egy ősi vallás,aminek semmi köze az állatbelezéshez,sem a Creadle Of Fieldhez (elnézést ha megbántottam vkit!)Olyasmi,mint a többi,pl. a katolikus vallás,csak ez másra tanít és ha rossz ember veszi kezébe a Bibliáját....
downstreet e-mail | 2006-03-25 01:56:33 | 133.
A pentagram egy osi magikus jel, amely a gonosz elleni vedelemre szolgal. Az ujkori amerikai satanistak meg gondoltak, hogy lefele forditjak, es ugy satanista szimbolum lesz belole, ennyi.

Előzmény: cof4ever (132.)
cof4ever e-mail | 2006-03-24 16:51:01 | 132.
Miért marhaság a pentagram?? a lefelé fordított pentagram az sátánista szimbólum!!! Miért szted nem???
Válaszolj


Előzmény: downstreet (131.)
downstreet e-mail | 2006-03-24 02:36:58 | 131.
Egyebkent a forditott keresztrol annyit, hogy az a Peter-kereszt, Szent Petert ugyanis fejjel lefele feszitettek meg, mivel o nem tartotta magat meltonak arra, hogy ugy haljon meg, mint Krisztus. De valszeg nehany amerikai vadbarom nem nezett utana elegge a dolgoknak, mielott elkezdtek satanosat jatszani.
Ennyit a "satanista" szimbolumokrol (gondolom azt mindenki, tudja, h a pentagram mekkora marhasag...)

sickorchid e-mail | 2006-03-23 22:59:24 | 130.
Bokor,ha vmiről nem tudsz,arról ne nyilatkozz...Mi a franc jó van abban,ha a sátánt imádja?Nem vagyok szakavatott a témában,mert én csak Magamat imádom,de kérdezz meg erről olyanvkit,aki mélyen benne van a dologban...Sztem ezek mindenféleképpen érdekes dolgok...különben is,abban mi a franc jó van,h mindenki az istent imádja?Mit vár tőle?Ugyanúgy feltehető a kérdés,ami mellesleg elég primitív
A pentagramm meg a fordított kereszt nem mindenkinek hóbort,hidd el...Van,aki tökéletesen tudja,h mit hord a nyakában és miért


Előzmény: Bokor (128.)
sickorchid e-mail | 2006-03-23 22:54:05 | 129.
Te is félegyházi vagy????????Ilyen létezik?A központtól kb.5 percre lakom!:)))Ez vicces!Itt siránkozom mindig,h fennvagyok 3 fórumon,és mindenki máshol lakik,ált.Pesten...Annyi embert ismertem meg Mansontalik alkalmával,de kis városomat mind messze elkerülik.Na meg Egert is...merthogy oda járok fősulira...

Előzmény: stevie (127.)
Bokor e-mail | 2006-03-23 15:18:50 | 128.
Hogy mi a sátánizmus? Igazán NEM akarok senkit megbántani a nézetei miatt, de tényleg. De szerintem ez egy korhadt nagy faszság, ilyen , marhaságot az emberiség még nem baszott a földre. Azt kérdezitek mit pofázok én?, mit tudok a sátánizmusól? Nem sokat, és nem is fogok. Csak azt magyarázza el valaki, hogy mi a franc jó van abban, ha sátánt imádja? Mi a fenét vár tőle?
Az a fasza gyerek aki a pentagrammot kibassza a nyakába, vagy egy nagy forditott kersztet? Ez egy újabb hóbort.

stevie e-mail | 2006-03-22 23:33:11 | 127.
ne bassz! én is félegyházi vagyok! merrefelé laksz - mert én a központban.

Előzmény: sickorchid (113.)
metrosexuality e-mail | 2006-03-20 18:55:08 | 126.
höh most néztem h kivéve az uccso pár hozzászólást ezek tavalyiak!! :-/
nah, most má soha nem fogom megtudni :)

metrosexuality e-mail | 2006-03-20 18:55:03 | 125.
höh most néztem h kivéve az uccso pár hozzászólást ezek tavalyiak!! :-/
nah, most má soha nem fogom megtudni :)

metrosexuality e-mail | 2006-03-20 18:52:32 | 124.
én elolvastam amiket irtatok, és utána megtaláltam ezt a cikket (http://hetilap.hetek.hu//index.php?cikk=10000)
és most teljesen semmit nem értek. szal ha vki sátánista akkor gyerekeket áldoz fel, öl, pedofilkodik, buzi, neonáci, rasszista és heavy metalt hallgat.... és imádja az ördögöt? lehet, h nagyon sekélyes és korlátolt vagyok de a ti beszélgetésetekböl (peter filth, sickorchild, ariana) én azt vettem ki h a sátánista inkább magát imádja, nem? és nem hisz az ördögben ... ööh hülyeségeket mondok?


Előzmény: Peter Filth (111.)
cof4ever e-mail | 2006-03-18 21:10:00 | 123.
szia!
Mit jelent az hogy in nomine Lucifer???
kössz


Előzmény: Omen (120.)
cof4ever e-mail | 2006-03-18 21:09:23 | 122.
Mi a különbség az ördögimádók és a sátánisták között??

Előzmény: COFgirl (118.)
cof4ever e-mail | 2006-03-18 21:08:13 | 121.
szia!
Mit jelent az hogy in nomine Lucifer???
kössz


Előzmény: Omen (120.)
Omen e-mail | 2006-03-06 09:48:53 | 120.
a biblia szerint a sátán száma a 666 de amugy a 9 azaz az ego száma a sátán száma amelyet megszorzol egy tetszőleges számmal és a számjegyeket összeadod addig amig egy egyjegyü számot kapsz és az 9 lesz... a sátánizmus abból fakad hogy az adott személy csak magában hisz.. nem hisz semmilyen magasabb szintű felsőbb erőben ill. inteligenciában (pl: istenek)... stb... még sokat lehetne erről irni de ez nem az a nap amikor ezt meg fogom tenni. in nomine Lucifer...

Előzmény: COFgirl (118.)
skalala e-mail | 2006-03-02 17:36:14 | 119.
BUTASÁG!666.fordított kereszt(máskülönben semmi köze a sátánizmushoz).Nem sok értelmét látom.
Nemtudom mi abba a jó hogy mindened(ruha haj köröm stb.)fekete.uncsi rémisztő.
Valaki megmondhatná az értelmét!!??

COFgirl e-mail | 2006-02-28 11:24:22 | 118.
Wicked Girl!Tudtad hogy a 666 az ördögimádók száma?Tudod mi a különbség az ördögimádat és a sátánizmus között?

Előzmény: Wicked Girl 666 (50.)
Rocker Pista e-mail | 2005-08-10 08:24:21 | 117.
Peter fith: mi van bazzzeg vak vagy?elosszor is nezd meg a topic cimet asztan meg gondolkozz el hogy mi alt az en bejegyzesemben.hogy ne keljen lefele gorgesd ezt a szart elmondom hat az en sajat velemenyem alt benne mivel hogy a topic cime az volt hogy:'szerinted mi a satanizmus?' na bazeg hat en valaszoltam.elvegre szolas szabadsag van cseszd meg
Ariana: az hogy en mit csinalok az maganugy mellesleg nem erdekel mi a velemenyetek rolam vagy a bejegyzeseimrol mert mar csak az hianyzana hogy egypar traumas gyerekkoru faszkalap velemenye izgasson.na ha akko jo felvilagosult gondolkodast meg jo mentalis kielegulest.

mi a fasznak tanuljak meg irni ha erdekel amit lebofogtem akkor tanujatok meg kigobozni.
szevasztok dragaim

Dark Lord e-mail | 2005-07-26 08:41:07 | 116.
csinálhatnál

www.msn.com-ott beirod a keresőbe h msn messenger aztán onnan már tudnod kell!!!ok?(ingyenes)


Előzmény: sickorchid (115.)
sickorchid e-mail | 2005-07-25 06:49:02 | 115.
Dark Lord:Sajnos nincs!
Dark Lord e-mail | 2005-07-22 12:53:12 | 114.
van msn-ed?

Előzmény: sickorchid (113.)
sickorchid e-mail | 2005-07-09 16:03:09 | 113.
Dark Lord:A rocktogon-dolog vicc volt?különben nehogy azt hidd,hogy nekem olyan egyszerű feljutni pestre!Kiskunfélegyházán lakom,a világ egyik legunalmasabb helyén.Tele van öregekkel,akik szívbajt kapnak,ha rám néznek.De jó lenne innen kimozdulni,az biztos!Elbeszélgethetnénk vmikor,mert nem vagyok olyan szörnyű,mint amilyennek valószínűleg pár beírásom alapján mutatkoztam
sickorchid e-mail | 2005-07-09 15:54:52 | 112.
Nem,nem ismerem tökéletesen önmagam.Talán azért,mert folyamatosan változom.Tisztában vagyok az erényeimmel,a gyengéimmel,amiken tudom,hogy nem tudok változtatni,így nem marad más hátra,minthogy felvállalom őket.De nem merném kijelenteni,hogy tökéletesen ismerem önmagam,olykor megijedek önmagamtól,olyan dolgokat fedezek fel önmagamban,amikről nem gondoltam,hogy léteznek...
Tolerancia-dolog:Ha megkérdeznék embereket,akik igazán ismernek,abszolút nem mondanák,hogy toleráns vagyok.Bizonyos fajta emberektől ugyanis kikészülök,kb.olyanoktól,mint akiket leírtál,nemtetszésemnek hangot adok.Viszont nincsenek olyan elméletek,elgondolások,amikre azt mondanám,hogy 100%-osan,megdönthetetlenül hinnék bennük.Szóval egyáltalán nem hiszek abszolútnak tényálladékokat(szépség,csúfság,stb.)Bizonyára nem vagyok egy felsőbbrendű ember,valószínűleg erősen elkorcsosultam valahol,hehe.

Peter Filth e-mail | 2005-07-09 12:28:41 | 111.
Szóval, sickorchid, nem ismered önmagad? Akkor ezek után mást, hogy tudsz megismerni? Ha nem ismerem saját magamat, akkor el vagyok veszve. Magamra mindig számíthatok, tudom mik a hibáim, gyengéim, erősségeim. Senkit sem ismerhetsz meg 100%-osan, kivéve önmagad.
Nem vagy toleráns, de mindenre nyitott vagy? Azt hogy csinálod? Itt értem ezt úgy, hogy ha egyszer próbálsz mindenre nyitott lenni /igyekszel más dolgokat, másokat tolerálni/, hogyhogy nem erősséged eme képesség.

Én nem mondtam, hogy meghal. Mivel nem létezik. Nincs lélek, csupán az idegeink számunkra fel nem fogható játéka. Bizonyára vannak olyan érzékeny idegvégződések is az agyban, melyek ezt kiváltják. Bánat, düh, öröm - ha nem lenne agyad, nem éreznéd őket. Ellentétben ha lenne lelked...de még nem láttam agy nélküli embert örülni.

Igen, a fantázia addig élvezhető, amíg "vissza nem térsz" vagy, amíg nem más próbálja meg felépíteni a te világodat. A legális kábítószer.

Hát igen, eme könyve egy olyan embernek, aki nem tud semmit az írójáról, eléggé elveszhet benne. Mikor még elkezdtem olvasni, azt hittem tele lesz parabolákkal /mondom, ez így elsőre így jött le/, de a végére azt hiszem joggal sóhajhattam fel, hogy érdemes volt elolvasni.

Kiket nézek le? Hát az erkölcsileg romlott, tipikusan embernek nevezhető korcsokat. Sőt meg is vetem őket. De nem nevezem őket az ellenségeimnek. Mert attól, hogy utálok valakit, még nem biztos, hogy gyűlölöm is.
Pontosan kiket nézek le?
A köpönyegforgatókat, a szellemi kurvákat, a skinheadeket és az egyéb neonáci hajlamokkal rendelkező rasszistákat, és azokat, akik egyszerűen úgy viselkednek, ami nekem iszonyatosan szúrja a szemem. Tudom nem kéne velük foglalkoznom, de befolyásolják az életemet és ezt nem hagyhatom.
Hogy viselkedek velük?
A passzív ellenállás az első természetesen, amivel lehet ezek ellen "védekezni", de néha elég erősen muszáj más eszközökhöz folyamodnom. Gondolom tudod, kikről beszélek. Akiknél nem használnak a szavak, mert ahhoz is hülyék. Mint az ilyen Rocker Pista félék.
Persze a helyzet állandóan változik, így pontosan nem lehet elmondani, hogyan viselkedek velük szemben.

Ariana írtál két olyan mondatot, amiben az első mondatot megcáfolod a másodikkal. Most vagy abban hiszel, amit látsz, vagy abban amit látni akarsz.
"hogy-hogy még írsz nekünk? mi a véleményed?"
Hogyhogy még írok? Mert leírom avéleményem. Most kiütöttem a második kérdésed.


Előzmény: sickorchid (91.)

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.