Click to Visit
Rock - Negative fanok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

kirachan e-mail | 2009-04-06 18:16:39 | 310.
Ami tölem telik,hihihihi
Majd értesit ha tudsz többet de majd én is körbe nézek.

hiinma e-mail | 2009-04-06 18:04:25 | 309.
Hát, erről megy most a téma a Himológiai intézetes fórumon, de még nem láttam róla képet hogy tényleg rövid-e a haja... Basszus milyen jó oldalakat nem tudsz te! Enyhén nyálcsorgatós képek!:)
kirachan e-mail | 2009-04-06 17:55:57 | 308.
Naná:)piszkos fantáziám rögtön beindult.
Nem mondod, de gondolom Ville-re gondoltál nem?Hol hallotad???

hiinma e-mail | 2009-04-06 17:41:54 | 307.
Aztarohadt! Azt a képet láttad ahol Whip és Cat tök izzadtak, és Cat Whip mellbimbóját fogja?? Enyhén szexi!! Ja, képzeld, rossz híreket kaptam, állítólag Vilci levágatta a haját!:(
kirachan e-mail | 2009-04-06 17:18:49 | 306.
Aha láttam már a képeket és mit ne mondja elég büszke vagyok magamra:)) csak kár hogy soká lesz fellépésük és addigra lehet hogy elfelejti, vagy elhadja.
kirachan e-mail | 2009-04-06 17:16:59 | 305.
Szioka!Vicces mert nekem meg az összes számuk közül pont ez nem jön be, lehet hogy azért mert amikor megláttam annak idején abba a klibben rövid haja volt, és az elég sokkolo volt:)
A Deathstars ügyben nem tudok sok mindent most, de a szigetre szivesen várnák öket, meg lehet jelölni öket a Metal Hammer Gold god awards-ra, két kategoriában is, én már szombaton megcsináltam:)Viszont ezen az oldalon:www.liveinternet.ru/community/deathstars/page1.shtml
találsz rengeteg képet roluk:), vagy a hivatalos forumukon:www.deathstars.net/phpBB2/index.php utána a Deathstars galleryra és ott külön vannak szedve és Kitty-röl nagyon jó képek vannak:)

hiinma e-mail | 2009-04-06 15:57:18 | 304.
Jajj, tényleg láttad már azokat a képeket amiken Jonne Larryvel egy kalitkában van, és a karkötőd van rajta??
hiinma e-mail | 2009-04-06 15:54:33 | 303.
Ja, tényleg, te németül tudsz... Hát, amúgy azon az oldalon valami olyasmi történet van, hogy Jonne meg Larry egy pár, meg hogy Jonne este macska, napközben meg ember, stb. De mondjuk annyira nem olvastam át, mert a Jonne+Larry párosítás nem igazán jön be! De lenne pár ötletem kikkel nézném meg.. khhm. Most tudod melyik a kedvenc számom? A Planet of the sun. Nagyon megfogott!!:) Ömm, nincs valami újdonságod Deathstars ügyben?
kirachan e-mail | 2009-04-06 09:57:22 | 302.
Meg néztem azt az oldalt de angol igy nem tudok mit kezdeni vele:(
Hogy mért nem tanultam még ezt a nyelvet is:(

kirachan e-mail | 2009-04-06 09:55:50 | 301.
Sziaaa!!!Már hiányoztál:)Akkor nem unatkoztál.
Hétvégén és sem jártam itt, gondoltam hogy nem tudsz majd irni.
Nem tudom hogy vele lehet-e mert sehol sem olvastam rola, meg photok sincsenek, de nem is baj, bár most meguntam egy kicsit ezért foglalkozom a D.S-vel, de majd lesz valami ujdonság biztos uj erövel visszatérek rájuk.Még mindig figyelem a hivatalos forumukat ott mindig van valami, most utoljára volt Prágában egy interjú, de angolul van igy csak pár szot értettem.Nem tudom itt csináltak-e velük intit???
Ááááhhhhh,azon a képen nagyon ari,kár hogy vége annak a cuki korának, de hát felnött manóm:)

hiinma e-mail | 2009-04-05 15:44:19 | 300.
http://rpg-maniac.livejournal.com/
erről az oldalról már hallottál??

hiinma e-mail | 2009-04-05 15:40:05 | 299.
Sziaaa! Már vagy 6 éve nem neteztem, mert pénteken dolgoztam, meg hétvége is volt, de most pótolom! Ez az, nagyon jó képek, nyomass még ha gondolod!:) Most a myvipen a klubomban arról megy a téma, hogy ez a Tiina vagy ki tényleg Jonnecicc-nek a csaja-e, de szerintem most nincs neki, nem? Régebben ő volt csaja? Hát, nem mondom hogy csúnya csaj, de én nem is tudom, valahogy mást tudnék elképzelni Jonne mellett!! öööö, mondjuk Villét!:) Ez olyan szép:
http://www.buzznet.com/tags/jonneaaron/photos/jonne7/?id=31872051&p=118

kirachan e-mail | 2009-04-02 08:54:02 | 298.
Szioka!Nem tudtam hogy itt vagy tegnap ezért nem tettem fel már, de most kerestem még többet, bár lassan átirhassuk ezt Negative/Deathstars-nak, mert áttértünk a D.S-re, de most már ők is fontossak:)
http://a329.ac-images.myspacecdn.com/images01/21/I_b0962e92D
http://images3.bilder-speicher.de/show-image_800-09030921601886.jpg
http://i148.photobucket.com/albums/s6/twist-of-fate-369/other%20things/Andreas_aka_Whiplasher--large-msg-1.jpg
http://i458.photobucket.com/albums/qq309/garylicious_2008/whiplasher/whipkniet.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/4894/deathstarsnights5.jpg
Egy kis Kitty:
http://i40.tinypic.com/or75gw.jpg (kidölt,miután leitta magát:)))
http://i40.tinypic.com/m834eq.jpg
Egyenlöre ennyi, Szép napot neked.Cháooo

hiinma e-mail | 2009-04-01 18:09:02 | 297.
ÓÓ ez az, nyomass még ilyen csemegéket!!:)
kirachan e-mail | 2009-04-01 17:58:30 | 296.
Csak találok még ujjakat, sokat irtak ma velük kapcsolatba, most Andreas jönn:
http://img186.imageshack.us/img186/5930/20090123105030maha26063.jpg

kirachan e-mail | 2009-04-01 17:47:50 | 295.
Szioka újra!Találtam éppen az elébb még Deathstars, de egyenlöre Kitty a legjobb:
http://www.festivalphoto.net/index.php?curPage=12&concertID=6395&photoID=694395&resultSite=3

kirachan e-mail | 2009-04-01 11:13:18 | 294.
Juhu április elseje van imádom ezt a honapot, már azért is mert én is ekkor születtem ,meg Sir Chris-nek is 10-én lesz, meg rengeteg kedvencem még.Föleg annak örülök hogy az A7X-es Matt-nek és Brian-nek a barátnőiknek is 7-én lesz:)Bár sikerült volna Tampere-ben töltenem a szülinapomat:(,majd jövöre.
kirachan e-mail | 2009-04-01 09:10:20 | 293.
Sziaaaa!!!Aha jártam már ott,tényleg jó képek, és ezt te:
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=39227518&albumId=2568067
nagyon klasszul csinálták meg a keretel.

hiinma e-mail | 2009-04-01 08:51:17 | 292.
nem tom láttad-e már ezt az oldalt, de tök jó képek vannak rajta a Cicáról:) http://kuvat.huumakuva.net/thumbnails.php?album=123&page=1 tök jó a csillagos lánca meg karkötője!
hiinma e-mail | 2009-04-01 06:29:27 | 291.
Ja, de viszont rohadt szexi az a "V" a csípőcsontjánál! Gondolom érted mire gondolok!? Erről a képről rögtön az jutott eszembe amikor Jonne is ilyesmi fehér csuklószorítóban van, amin fekete csillag van!!
kirachan e-mail | 2009-03-31 19:23:15 | 290.
Most találtam:
http://img27.imageshack.us/my.php?image=spiel2l.jpg
Ville L. elég vicces igy:))

hiinma e-mail | 2009-03-31 18:39:51 | 289.
Na, ez fain, Ville a kicsi melleket szereti, Jonne meg a nagyokat... Ez vicces, "jól lehet rajta feküdni" :)
kirachan e-mail | 2009-03-31 18:33:00 | 288.
Ma olvastam még egy NGT rajongotol hogy megkérdezte Jonne töl mit néz meg egy lányon és erre ö: a szemét elsönek, utána a mellét mert szereti a nagyot, mert azon kényelmes feküdni(azthiszem):) és a fenekét figyeli meg még.
kirachan e-mail | 2009-03-31 18:29:17 | 287.
Nekem az albumuk"Night electric night" Gold Edition van meg és ahoz van a dvd, elég örült vagyok 1 hete voltak akkor a kedvenceim de máris megrendeltem az albumukat, most az elözöt akarom megrendelni mert azon interju is van.
kirachan e-mail | 2009-03-31 18:26:08 | 286.
Az biztos hogy sok rajongo siratta a haját, de hát muszáj volt neki magszabadulni töle:)majd megnöl,de szerintem is durva mürasztával.Lehet hogy nem is akar már hosszut, röviddel lehet hogy férfiasabnak érzi magát:)
hiinma e-mail | 2009-03-31 18:19:43 | 285.
Hú, azt a dvd-t nekem is be kéne szereznem valahonnan! Biztos izgi!:) Hát, ja, nincs munkám, de már nagyon jó lenne... Tudod amit mondtam Himológiai Intézet-es Him fórum, ahol az van ott van Negative fórum , de már nagyon régóta nem írt senki, most néha oda is írok, épp a gatyaletolós incidensről mutattam meg a képeket a többieknek!:) Hogy itt miért nem csináltak valami izgiset?! Láttam olyan videót amin Jonne lerombolja a dob egy részét koncert közben. Érdekes. Jajj láttam a Villéről ( Jonne öccséről) képeket amin ugyebár rövid a haja, és fel van neki rakva valami póthaj, de elég gagyi szerintem. Úgy sajnálom a haját! Ha nagy fanja lennék, biztos elsírtam volna magam amikor levágatta a haját!
kirachan e-mail | 2009-03-31 18:03:11 | 284.
JAAA és még valahogy nem jutottam el odáig hogy megnézzem a dvd-t, de hamarosan...
kirachan e-mail | 2009-03-31 18:01:05 | 283.
Szia!Nem tudom de a fantáziámat beinditja ha látom:)Nekem is ezek a kedvenc számaim az újról, a cd-men van a Via the end-nek bonuszként csak zongora kisérettel,na ugy a legszebb.Ajánlom a Blitzkrieg-et, ezt nagyon szeretem, a dvd-n ha nézem mindig ugy ahogy készitették és ugy hallgatom, nagyon vicces, jól elszorakoznak., föleg a végén akkor cigi szünet van és Kitty ki van feküdve a földön:)
Érdekes témám nekem sincs nagyon, a neten szoktam imfot keresni a NGT-röl, meg a storykat(fanfiktionst)olvasgatok, nem történik semmi izgalmas,annyira unatkozom.Ja meg a Sziget-et figyelem , hátha bejelentenek valami jó csapatot amire mehetnék, már panziot is kerestem, ha mennék.
Neked mivel telnek napjaid amugy, ha jól emlékszem nem dolgozol még, ugye???
Nem unalmas, vagy valamivel elütöd az idöt.

hiinma e-mail | 2009-03-31 14:32:20 | 282.
Sziaaa! Hát, én nem is tudom melyik számuk a kedvencem, talán a Via the end, meg a Mark of the gun is jó, de az Electric night is jó, igazából még csak a legújabb cd-jüket hallgattam, de majd utánanézek a többinek is. De még mindig le vagyok döbbenve hogy milyen teste van Andreasnak!!! Gyúr vagy mi?? Nagyon durva!:) Öö, sajnos nincs most újdonságom a mit megírhatnék... Ja, megnézted már a dvdt amit adtam?? Neked van valami témád?
kirachan e-mail | 2009-03-30 17:26:58 | 281.
Szia!Ja csupa szexi pasi van még.Whipi nagyon az, van egy képem ahol a nadrágja nagyon le van csuszva, csodálom hogy nem látszik ki semmi:)Meg nagyon klassz a tetkojai is.Smink nélkül sokkal jobb, van a másik képen, ahol nagyon közel van a kamerához és vigyorog na azon mindig nevetnem kell:))Bone-t a dobost pl. smink nélkül meg sem ismerném.Cyanide számuk a kedvencem, de a klippben ahogy Emil kinéz nem igazán találkoznék vele sötétben, viszont néztem hogy készitették az egyik albumuk felvételét ott elég fajin volt.Smink nélkül teljesen mások.
Eléggé eltértem most a Negativ-tól, de most láttam öket igy kell egy kis szünet.Gondolkoztam, ha sokára jönnek megint M.o.-ra lehet hogy megint ellátogatok valamegyik közeli országba, de alig várom hogy megjelenjen az új albumuk, amit az év végére jelentettek be.

hiinma e-mail | 2009-03-30 06:40:43 | 280.
Sziaa! Váháhá, sokkolod a kölköket?? Hát, ja, már elkezdtem keresgélni képeket, basszus Andreas annyira cuki smink nélkül, és milyen teste van már!!! Cat-nek is vannak tök szexi képei!! Egyébként marha vicces, hogy milyen különböző csávók tetszenek nekem, Ville, aki barna hajú, zöld szemű, Jonne szőke, és kék szemű, és most meg Whip meg Cat akik meg fekete hajúak, és milyen kék szemük van már,áhh...
kirachan e-mail | 2009-03-29 18:22:47 | 279.
Szia!!!
Aha rájöttem már hogy hétvégén nem birsz.
Igazat megvalva nem történt velem semmi izgalmas.Dolgozok, meg itthon vagyok,ugyhogy elég unalmas.
Ma pl. szembe van velünk a mozi és ott a kisiskolásoknak fellépésük volt, igy kinyitottam az ablakomat és Deathstars-val sokkoltam öket egész délután, annyiszor hallgatom már hogy megunom öket is:)
Kerestél már roluk képeket, nekem háttérnek is most ök vannak ahogy Whip átöleli a szinpadon Cat-et:)annyira aranyosak együtt.Amugy Andreas mosolya nagyon tetszik, ö pont olyan akit legszivesebben egésznap csak ölelgetni lehet, mint egy plüss mackót:))

hiinma e-mail | 2009-03-29 15:32:46 | 278.
Szia! Bocsi hogy már régen nem írtam, de tudod, hétvégén nem sokat jutok géphez!! Szóval, hát, én igazából csak akkor mennék valamilyen koncertre, ha a Him jönne, amire nem sok esélyt látok, meg ha a Ngt jönne megint, de szerintem ők se jönnek mostanában még... Fú, olyan durva a nagy Ville poszter a falon, olyan mintha bárhol lennék a szobában engem figyelne!:)) Olyan zavarban vagyok ha öltözök vagy ilyesmi!:)) Amúgy mi történt veled mostanában?
kirachan e-mail | 2009-03-27 20:16:37 | 277.
Épp koncerteket keresek, hátha valami értelmes együttes jönne mostanába vagy a nyáron, de a Sziget és a Hegyaljai is elég lapos lesz most, bár nincs meg még az egész lista, de eddig...
A HIM-et elég sokan szeretnék:)
Téged mik érdekelnének, ha a kedvenceid közül jönnének magyaro.ra, más szóval kinek örülné:)
Sziokaaaaa holnapig!!!

kirachan e-mail | 2009-03-27 19:45:45 | 276.
Kár hogy több konci terv még nincs meg hirdetve, jo lenne etudni hova mennek, de most biztos haza kipihenni magukat.
Ma olvastam, hogy Jonne most költözött új Apartmanjába és minden honnan most oda gyüjt emlékeket, mint irta, mexicobol hozott maszkokat és az a bejárati folyosoján lognak:)

kirachan e-mail | 2009-03-27 19:42:33 | 275.
De azért jól lett volna nem ???Én mondjuk örültem volna, mert oly ari volt amikor a képet irattam vele alá, azt megkérdezte hol készült és oly cukin nézet meg mosolygott rám.

hiinma e-mail | 2009-03-27 19:36:49 | 274.
Hát, én annak örülök hogy Jonne nem volt ott velük, így annyira nem vagyok mérges miatta, mert Larry nem izgat engem.
kirachan e-mail | 2009-03-27 19:20:36 | 273.
Ááhhhhh nem igazság, mondtam én hogy maradjunk,pont ma gondoltam rá, hogy megkérdezhettük volna a csajtol (aki mondta amikor elmenni készültünk hogy még ketten bent voltak),hogy be mehetnék-e hogy ne fázzunk mondjuk és akkor hátha mi is jól jártunk volna. Mindjárt sirok:(
a fenne, ha egyedül mentem volna akkor biztos addig maradtam volna mig elnem ment volna a buszuk.Na mindegy majd legközelebb.

hiinma e-mail | 2009-03-27 18:59:51 | 272.
Sziaaa! ÁÁ, Whip és Cat pont a kedvenceim, majd megnézem őket együtt! biztos jó látvány! hallod ma olvastam egy blogot, és tudod az a csaj aki kis koronába volt meg rózsaszín kabátban meg szoknyában, az azt írta hogy miután elment mindenki a koncert után, már csak pár rajongó volt, és őt meg a barátnőjét Larry behívta az épületbe, és állítólag már tök részeg volt, és adott nekik vodkát!
kirachan e-mail | 2009-03-27 18:44:45 | 271.
Szia!!! Ja azt én is sajnálom hogy nem csináltak valami extrem dolgot, még a gitátossal sem bujt össze:(
Háá mondtam én hogy jók , pl. ma is annyira vágytam Andreas hangjára:) és más viszont Andreas- és Eric(Cat)-ben ujjabb párra leltem, ők szerintem még erotikusabban viselkednek a szinpadon:)

hiinma e-mail | 2009-03-27 10:02:16 | 270.
Szia!!! Megnéztem a képeket, hát ez nem semmi!!Enyhén durva!:) Csinálhatott volna itt is ilyen durva dolgokat!:) Ja, megkaptam a posztereket, nagyon köszönöm!!! Tök rendes vagy hogy direkt ilyen nagy borítékban adtad föl! De a köcsög postások összegyűrték egy kicsit,nem tom miért nem lehet odafigyelni a levelekre!! De nagyon jó, ami 2oldalas, azt még nem tudom melyik oldalát is rakjam ki... Hallod, mostanában tök sokat hallgatok Deathstarst! Nagyon jók!!pusy
kirachan e-mail | 2009-03-26 18:42:25 | 269.
Szia!!! A www.negative.fi oldalra menj és ott az extra-ra, utána forum, ott az auf deutsch menüben a konzerte & termine és ott a 22.03.2009.sounddock14 zürich ch a 7 oldalon vannak fent képek, de nézelödhetsz még utána többet ,rengeteg kép van a más koncikrol is.
Remélem eligazodsz, majd irsz:)Csáó!

hiinma e-mail | 2009-03-26 08:16:52 | 268.
Sziaaa! Fú, nem tudod beküldeni annak az oldalnak ez elérhetőségét ahol vannak azok a képek a Zürichi koncertről? Engem is érdekelne! :) Váá, már alig várom hogy megérkezzen a levél!:) Köszi szépen hogy elküldöd!!!
kirachan e-mail | 2009-03-25 18:58:30 | 267.
Szia!!! Ok, már megijedtem hogy már nem is érdekelek:)
Sikerült ma vennem boritékot igy holnap ugyis mennem kell a postára és feladom akkor a posztereket is.
Néztem a Zürich koncirol képet és képzeld Jonne bepozolt és levan huva a nadrágja igy a fenekét meg lehet tekintenni:))
Gondolkodtam hogy megrendelem magamnak is ugyanazt a karkötöt, már nekem is tetszik:)Csáááooooooo!!!!

hiinma e-mail | 2009-03-25 16:46:59 | 266.
Sziaaaa! Bocsika hogy nem írtam, de nem voltam itthon, nagynénéméknél voltam! Váá, nagyon jó, hogy hordja a karkötődet! Gondolom enyhén boldog vagy!:) Hát, nekem is szimpi vagy, tényleg jó lett volna többet dumálni, de nem jutott semmi érdekes szembe!Aha, szerencsére többen vagyunk a klubomban, tökre örülök!pusy
kirachan e-mail | 2009-03-24 18:29:38 | 265.
Sziokaaaaaaaaaa!!! hol vagy????
Valami rosszat irtam??????????
Na mindegy, a klubodban már többen vagyunk:)
Már engem is meg jelöltek.
Párizsban is rajta volt a karkötöm Jonne-n:))

kirachan e-mail | 2009-03-23 18:44:14 | 264.
Ohh köszi, még lehet hogy holnap feladnom.
Hááát igen , eléggé agodtam evvel kapcsolatban, de elsö megitélésem szerint nagyon aranyos csaj vagy, kedves meg stb.Bár jó lett volna többet beszélgetni, de valahogy semmi nem jutott eszembe, ezen járt egyfolytába az eszembe "uristen mit kellene mondanom,kérdeznem":)
És neked , mi a véleményed rolam?
Még valami az elébb néztem meg a tegnapi felvételeket a zürich koncirol és ott is használja a karkötöt:))Váááááááá subi-dubi:))

hiinma e-mail | 2009-03-23 18:33:11 | 263.
Szia! Hát, már enyhén elgondolkoztam azon, hogy a Him volt eddig nálam az első helyen, de ,már a Negative-ot is kb. ugyanúgy szeretem!:) Villés párna? Ohh, az aztán enyhén izgató lehet!:) Hát, ha nem kaptad meg, akkor ide is beírom: 6080, Szabadszállás, Bajcsy-Zsilinszky utca 1. A nevem meg Dóczi Annamária! Jah, és még azt akartam kérdezni, hogy így hogy élőben is láttál, mit gondolsz rólam?Na sziaaa!
kirachan e-mail | 2009-03-23 18:20:12 | 262.
Ma szorakoztam a neten , mert deathstars cuccokat kerestem és találtam oly helyet ahol van Ville-s párna, gondoltam megrendelem neked ajándékba, de még csak ujdonságnak van bejegyezve igy még árat sem találtam.
Gondolom azon aludni szép álmokat hozna neked:)

kirachan e-mail | 2009-03-23 18:16:46 | 261.
Szia!!! Elhiszem hogy most már jobban szereted öket, élöban látni mégis csak másabb mint csak álmodozni:))
A cimet hova küldted mert nem kaptam meg, vagy legalább is nem találtam meg.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.