Click to Visit
Rock - Negative fanok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

hiinma e-mail | 2009-03-12 07:17:49 | 110.
Na hát mindenre gondoltam csak erre nem. Azt hittem neked tényleg köze van a Kirachan-hoz. Gondoltam Kira vagy vagy ilyesmi. És akkor én hogy hívhatlak? Én Anna vagyok. A hiinma-t onnan vettem hogy tudod HIM=His Infernal Majesty, és minden szóból az első kettőt összeraktam! Ja, küldjek meghívót myvipre?Iwiwre most nem tudok mert nem jön be pár napja!
kirachan e-mail | 2009-03-12 07:14:02 | 109.
Melinda az igazi, de mindenki csak Melcsi-nek hiv. És neked?
kirachan e-mail | 2009-03-12 07:13:00 | 108.
Azokra is akartam, de ugy olvastam meghivo kell hozzá.
hiinma e-mail | 2009-03-12 07:09:52 | 107.
Szóval,nagyom irigyellek amiért te már láttad élőben Jonnét, és még rád is nézett, és szólt hozzád, hát bárcsak rám is nézne egyszer!:)Akkor mostmár fent vagy a hotdogon? Én is fent vagyok, de nem sokat használom. A myvipen vagy iwiwen nem vagy fenn?
hiinma e-mail | 2009-03-12 07:07:03 | 106.
Na megérkeztem, mindjárt behozom a lemaradásom!Ja, nyugodtan hívhatsz így, csak meglepő és mulatságos volt:) Tényleg neked mi az igazi neved?
kirachan e-mail | 2009-03-12 07:00:05 | 105.
Bocs akkor hogy hivjalak, vagy tetszik ez a név?
Amig várok addig zenét hallgatok, most raktam be Karma killer cd-jüket:)Nem ártana nekem is reggelizni.

hiinma e-mail | 2009-03-12 06:52:44 | 104.
Mindjárt írok már tényleg, csak gyorsan zuhanyzok egyet, kicsit kómás vagyok... De még azóta is mióta olvastam a tegnapi írásaid,azon nevetek, hogy Hiinmának hívtál, ami csak azért vicces mert még soha senki se hívott így... Na tényleg jövök mindjárt!
kirachan e-mail | 2009-03-12 06:49:57 | 103.
Fentvagyok a bravo forumán, és most irt egy személy hogy a koncertre nem jönn mert nem ismeri öket csak pár számot, de arra kivincsi lesz majd milyen volt.
kirachan e-mail | 2009-03-12 06:47:59 | 102.
Szia! Valahogy volt egy oly érzésem hogy megünnepeled majd.
hiinma e-mail | 2009-03-12 06:40:55 | 101.
Szia!Bocsi hogy nem jöttem fel este! Fú, basszus, gondoltam megünneplem a jegyemet, hát, piáltam. Nos, én nem szoktam pia hatására sírni, de tegnap annyit bőgtem, Anyám azt mondta hogy fogtam a jegyemet, és azt hajtogattam hogy a Jonne, a Jonne... meg hogy a Jonne többet ér az életemnél, meg ilyenek.. aztán Anyám azt mondta hogy akkor a Villével mi van? Na akkor meg elkezdtem hogy jaj, a Ville, a Ville.. hát, de gáz vagyok! Na mindegy. Majd mindjárt írok még csak előbb kell egy kis kávé:)
kirachan e-mail | 2009-03-11 20:03:20 | 100.
Na mindegy. Unatkoztam igy felléptem a Hotdogra, most probálom beállitani.JóÉjszakááááááááááát!Hááá én voltam most a 100-ik.
kirachan e-mail | 2009-03-11 20:01:03 | 99.
Hiinmaaaaaaaaa hol vagy?????????????????
kirachan e-mail | 2009-03-11 18:23:23 | 98.
Szia! örülök, hogy megvan a jegyed.Majd meglátod mitadok neki:) Csak valahogy félek hogy nem tetszik majd neki.Azt a pillantását sosem feledem amikor a sálat adtam neki, amikor a kezébe nyomtam és ö erre rám nézet vagy 10 másodpercig közben 2szer is megköszönte:)
hiinma e-mail | 2009-03-11 15:30:22 | 97.
Megvan a jegyem!!!!ÁÁÁÁ el se hiszem, hogy mehetek a koncerte!Olyan boldog vagyok!!:DD
hiinma e-mail | 2009-03-11 11:06:21 | 96.
Váá, olyan kiváncsi vagyok hogy mit adsz neki! Tudom azt mondtad nem árulod el, de még azon kívül is adsz valamit? Szóval 2 valamit adsz? Én nem tudom, nem is gondoltam ilyesmire...Pedig tetszik az ötlet,nagyon!
kirachan e-mail | 2009-03-11 09:53:26 | 95.
Csak nem birok elindulni.Képzeld most küldték ki amit rendeltem Jonne-nak, nagyon tetszik, remélem majd neki is.Most már csak a másik ajándékára várok, de az csak a jövö hétre lesz kész.Te készülsz-e valamivel??? Szia!
kirachan e-mail | 2009-03-11 09:42:51 | 94.
Há, még itt vagyok még megvártam mit irsz. Azért ne bátorodj el azt vegyél fel amibe jól érzed magad akkor már ketten leszünk legalább, aki nem csak feketébe lesz. bár nem tom a magyarok milyen stilust fognak inkább képviselni. Én se láttam még nagyon lányokkal de azt tudom hogy valamilyen Tiina-val volt együtt bár csak egy kis képet láttam rola, de nagyon szép. Egy interjuba volta egyszer kérdések, hogy milyen csajok jönnek be neki, de már nem tudom melyik be, majd megkeresem. És kösz remélem ma jobb napom lesz, neked meg további szép napot:)
hiinma e-mail | 2009-03-11 09:31:35 | 93.
Ok, majd legközelebb folytatjuk!Szia! Jó munkát!
hiinma e-mail | 2009-03-11 09:31:00 | 92.
Jajj, ne már, én nem igazán vagyok olyan goth-os vagy dark-os, lehet inkább ne vegyem fel a piros gatyámat? Azért azt se akarom hogy kinézzenek a tömegből. Mondjuk a Negative nem igazán goth-os Jonne is mikbe szokott már lenni, rózsaszín, meg csilli-villi cuccok... Na nem baj, majd legalább kitűnök a fekete ruhások közül:) Ömm, nem is tudom, Jonnénak milyen lányok tetszenek egyébként?Nem is láttam még csajjal...
kirachan e-mail | 2009-03-11 09:28:05 | 91.
Pá, most mennem kell.Sziaaaaaaaa
kirachan e-mail | 2009-03-11 09:12:10 | 90.
Nem tom ,de berlinben oly feketében voltak, meg gotic ruhákat láttam rajtuk, de én nem akarok megint csak feketébe menni.Kiszeretnék azért öltözni,a hajamat is most festetem be újra kékesfeketére, hátha megtetszenék Jonne-nak hahahahah:)
hiinma e-mail | 2009-03-11 08:59:31 | 89.
Aha, ott dolgoztam, de csak kicsivel több mint fél évig. Hát, nem tudom lehet felveszem a piros gatyámat a csillagcsatos övemmel, a fekete tornacsukámmal, felsőt még nem tudom, jó lenne csak pólóban lenni, remélem meleg lesz, akkor a fekete ujjatlan kesztyűmet is felveszem szerintem... bár akkor meg nem tudok karkötőt felvenni... táskát fogalmam sincs mit kéne vinni. A hajamat nem tom kivasaljam-e vagy kicsit hullámos legyen? Kb. mlyen öltözetű emberek szoktak Negative koncerte járni?
kirachan e-mail | 2009-03-11 08:52:30 | 88.
Angliaban éltél?WoW!Mmh még nemtudom én se tudom igazábol mit veszek fel, a farmer biztos, szoknyát nem merem, ne hogy megfagyak.A felsön gondolkodom még, de szerintem maradok a boleronál ahhoz meg egy vékony sálat,Viszont a frizumat nem tudom hogy csináljam meg.Neked van már elképzelésed?
hiinma e-mail | 2009-03-11 08:29:51 | 87.
Na, bejött az oldal, majd megnézegetem. Ez vicces, én is így voltam az angollal, amíg kint éltem Angliában, én is magamban angolul beszéltem. Aztán mikor hazajöttem véletlenül angolul szólaltam meg néha. Már próbálgatom a ruháim, hogy miben megyek, pedig még mindig nem 100%. De egyenlőre gőzöm sincs. Te végülis mi mellett döntöttél?
kirachan e-mail | 2009-03-11 08:21:45 | 86.
A német tudásom, hááát fogjukrá elég jó, mert nagyon jól megértem, képzeld még magamban is ugy beszélek, viszont a beszéd elég gyakorlatlan, pl. berlinben alig birtam kinnyögni pár szót, de a többieket megértettem:) Viszont vannak fanfiktions azt csak németül olvasok , van egy csomo Ngt storik:)azokat nagyon szeretem.
kirachan e-mail | 2009-03-11 08:16:51 | 85.
Az oldal neve, remélem megtudod nyitni:http://danilust.de/negative/phpBB2/ ha véletlenül nem akkor a honlapukon megtalálod a forumot www.negativeband.de...azért is akkor elsö lenni hogy az elsö sorban áljak,de amit néztem képeket a Diesel clubrol akkor teljesen a szinpad elött lehet állni.Remélem a srácok hamar ideérnek és még a koncert elött is lehetne velük találkozni.A szemüvegen én is gondokoztam, hogy legalább a koncertre veszek kontaklencsét ugy csak kénnyelmesebb lenne.
hiinma e-mail | 2009-03-11 07:48:01 | 84.
Szia! Arról a gáláról még nem láttam képeket. Ilyen jól tudsz németül? Amúgy mi annak az oldalnak a címe? Én pont most nézegetem a most vasárnapi orosz fellépésükről készült fanvideókat. Hát, nem valami jó minőségűek, de a lényeg látszik!:) Jonne egy szál mellénykében nyomta, jó lenne ha itt is ilyen hiányos öltözékben lenne... Ja, és jó közel lehettek a rajongók a színpadhoz! Jó lenne ha közel lehetne menni nálunk is, egyrészt mert jó lenne, másrészt mert nem igazán látok távolra, mert nem hordom a szemüvegem!:)
kirachan e-mail | 2009-03-11 06:30:45 | 83.
Mmh nem tudom mitirjak, ja köszi de nem álmodtam semmit szépségemmel, azt hiszem nyáron volt legutoljára, hogy álmodtam vele:)...általában a német forumon érdeklödök hogy van e valami újdonság. Tényleg tudtad, február elején volt valami gála finnben és ott részt vett Jonne rajta, de csak dijjat adott át, elég normálisan nézetki semmi csillogás, a haja is összevolt kötve, úgy diszkrétan ment oda. Viszont most azt irnak, hogy feltettek egy aktuális képet és azon Jonne nadrágja elég lenntvan, hát én is megnéztem a képet és megkell mondanom, szerintem már nadrág nélkül is szaladgálhattna annyira lent van:)
kirachan e-mail | 2009-03-11 06:24:04 | 82.
Moi! Reggelt!Jó kérdés hogy lessze majd de ha hozznak is valamit lehet hogy csak euro ért adják, nem tudom át váltjáke forintba?
hiinma e-mail | 2009-03-10 18:55:02 | 81.
Szerinted most lehet majd kapni valami Negative-os cumót? Vagy úgy általában szoktak árulni cuccokat koncert elött? Jó akkor majd írj holnap! Neked is jó éjszakát, és Jonnés álmokat! :)
kirachan e-mail | 2009-03-10 18:52:03 | 80.
Yeah, akkor sok sikert, hogy megvegye. Nekem csak egy Him polom van de ha van oly kedvem mindig felveszem ,most pl. az a polo van rajtam amit berlinben vettem a ngt koncert után nagyon tetszik a negative felirat és a minta.Ami viszont mindig szinte rajtam van az egy Avenged Sevenfold-os pulcsi, erre vagyok én büszke:)...Most abba hagyom, mert elég álmos, fáradt vagyok, de reggel lesz idöm. Szép éjszakát:)
hiinma e-mail | 2009-03-10 18:36:41 | 79.
Jaj képzeld a teszveszen megnyertem egy aukciót, egy Him-es pulcsit vehetek meg, igaz hogy használt meg azért kopott is valamennyire de nekem igazi kincs!:)
hiinma e-mail | 2009-03-10 18:35:26 | 78.
Szia!Tudom hogy csak este tudsz írni, de azért egész nap azt néztem hátha írsz:) Hát, már előre örül a fejem, de nem akarom elkiabálni de holnap Anya megy Pestre, és lehet hogy megveszi nekem a jegyet a koncertre! Én is gondolkodtam hogy lehet Kecskemétről kéne menni, mert az egyből a Népligethez megy, már megnéztem műholdas térképen meg minden hogy hol van ez a Diesel klub. Szerintem tök jó lenne együtt menni. :)
kirachan e-mail | 2009-03-10 18:23:57 | 77.
WOW egy Jonne club gratulálok!!!Hátha többen még érdeklödnek iránta. Már én is gondolkoztam rajta hogy csináljak egy honlapot és arra minent felrakjak, de még nem vitt rá a sors, hogy belekezdjek.
kirachan e-mail | 2009-03-10 18:21:32 | 76.
Szia! Végre itthon, alig vártam már hogy elteljen a mai nap. Hát jó kérdés mikor indulok még nem néztem utána hogy mikor indul, de ha jól emlékszem nálunk 6 körül indul kecskemétre és majd onnan megyek a következövel pestre az is 2 orás ut. Megnéztem milyen idö lesz, nem valami meleg az biztos, reggelig megint megfagyunk, hátha a koncert után kezdodik valamilyen buli oszt ottlehetne még maradni valameddig:) Az biztos hogy viszek újságot, addig se unatkozzak.És persze ha jössz és szeretnéd, akkor találkozhattunk:)
hiinma e-mail | 2009-03-10 07:30:55 | 75.
Ja, képzeld, csináltam a myvipen egy "Jonne Aaron Liimatainen" klubot, hát, van kemény 4 tagja, az egyik én vagyok!:) Mondjuk nem annyira profi klub, mivel azért annyit nem tudok Jonnéról mint Villéről, de azért büszke vagyok magamra hogy van egy klubom!:)
hiinma e-mail | 2009-03-10 07:26:34 | 74.
Szia! Fú, az kemény, és reggel mikorra érsz oda? Mivel töltöd a várakozást? Én ilyenkor sajnálom hogy még nem szereztem meg a jogsit, minden sokkal könnyebb lenne... Hát, én még mindig nem vagyok benne biztos hogy megyek, de ha megyek, akkor nem találkozunk majd, aztán mehetnénk együtt, ha gondolod! Hát, nem is tudom melyik rosszabb, ha nem lesznek sokan akkor lehet hogy mostanában nem jönnek erre a fiúk, ha meg sokan lesznek, akkor kevesebb az esély közel kerülni hozzájuk...
kirachan e-mail | 2009-03-09 19:27:01 | 73.
Ja igen mi vagyunk itt a királyok!!! Én csak attól félek hogy a koncertre nem olyan sokan fognak eljönni, nem tudom.
kirachan e-mail | 2009-03-09 19:23:39 | 72.
Hááááát én is szivesen meg néztem volna egy csok jelenetet, számomra ők voltak az álompár, ez vicces mert már elötte is kedvencem volt Jonne, de amikor megtudtam hogy Kris kilépett(sirtam egy jó nagyot miközben a hirnél beraktak egy emlék videot)utána szeretem bele Jonne-ba teljesen:).... Vonatot nem tudom, mert én busszal megyek reggel,mivel pont a b.pályaudvar mellete van a club, de csak másnap reggel jönn vissza, igy lesz egy csomo idöm a várakozásra.
hiinma e-mail | 2009-03-09 18:52:39 | 71.
Ja, mármint konkrétan "fiúbarátra" gondoltam. Amúgy az nekem sincs, már 6000 éve... Barátnőm az konkrétan egy olyan van aki nagyon jó barátnőm. De rossz hogy vele nem tudom megbeszélni a zenével kapcsolatos gondolataimat, mert ő a discozenét szereti...
hiinma e-mail | 2009-03-09 18:48:34 | 70.
Hát, igen, kár hogy ő már nem lehet itt, nekem ő tetszett még Jonnén kívül a Ngt-ból. Na jó, ne gondolj semmi rosszat rólam, de azért megnéztem volna élőben egy csókjelenetet Christus és Jonne között! :) Neked van jó csatlakozásod (vonat vagy vmi) 19.-én? Mert nem tom meddig tart a koncert, de nekem az utolsó vonatom fél 12-kor jönne hazafelé, de az is csak a közelben lévő településig menne.
Szóval nem tom... Ömm, jó, persze, majd akkor este írsz, ha akkor tudsz! Azért jól elvezetjük ezt a kétszemélyes fórumot, nem? :))

kirachan e-mail | 2009-03-09 18:46:29 | 69.
Most jutott eszembe hogy kérdeztem van-e barátom,de sajnos nincs és nem is volt:(
Elég nehéz barátokat szereznem, mert elég félénk ,visszahuzodo vagyok,ezért nem is volt soha igaz barátnőm sem, és ezért is örülök hogy most legalább valakivel társaloghatok:)
Pasi ügyben elég válogatos vagyok, valahogy kell az öszhang, de most van kilátásban valaki aki tetszik, csak sajon egy héten egyszer látom a boltban és nem merek nagyon beszélgetni vele.

kirachan e-mail | 2009-03-09 18:25:11 | 68.
Újra itthon vagyok,Holla!:) Most szolok hogy holnap megint este tudok irni mert egésznap dolgoznom kell:(
Köszi a képek ért! Igen hát ugy olvastam valamilyen portré van a karján.És igen a koncert végén Jussi(a dobos) elöre jött és oda adta az ütöket, ha jól emlékszem 3-at osztogatot és az egyik az enyém:) annyira boldog voltam el sem tudok képzelni.Amig vártam a koncertig bemehetem az elöcsarnokba ott találkoztam a srácokkal amikor délután bejöttek, még boldog voltam amikor Jussit átölelhettem, annyira aranyosak voltak, szinte a kezdés elött jött Jyrki is, elég álmos hangja volt, de mindenkivel aki oda jött ,kedvesen, alárirást és képet adott. Képzeld az egyik kép nem jól sikerült mert pont felém fordult és mondott valamit, de mondjuk ettöl ugy nézünki a képen mintha egymás mellet sétálnák.Vicces.Ezért remélem most lesz idejük a Negative srácoknak és találkozhatunk velük.Csak azt sajnálom hogy nincs velük Kris, öt is olyan jó lett volna látni.

hiinma e-mail | 2009-03-09 08:57:58 | 67.
Ó, de jó, én írtam a 66-odik kommentárt ide!:) már csak egy 6-os hiányzik...
hiinma e-mail | 2009-03-09 08:56:53 | 66.
Na, megnéztem a képeket.Kommentárjaim:
1. Hát, nem tudom mit ábrázolhat Villének az a tetkó...
2. Az aláírásos képnél azt a dobverőt is úgy kaptad?
3. Gondolom te vagy a képen Jyrkivel, hát, enyhén durva, hogy ilyen közel kerülhettél hozzá! (Ömm, a többi tagot nem tom hogy hívják)
4. Nagyon jó képek :)

hiinma e-mail | 2009-03-09 08:51:31 | 65.
Á, ez az, most sikerült!Már elkezdtem nézni a képeket!
hiinma e-mail | 2009-03-09 08:46:16 | 64.
Hát, általában én is farmert hordok pólóval, van egy csomó, de persze általában mindig a kedvenceimet hordom, amúgy, hát, régebben még mikor nem szerettem az ilyen zenéket, előfordult hogy rózsaszín miniszoknyában is jártam, de mára azért már enyhén megváltozott az ízlésem. Leginkább feketében járok, de persze van mindenféle színű felsőm, de valahogy mindig feketét veszek fel... most ami legjobban tetszik az az új kabátom, ami szintén fekete, és nem tom miért, de Ville régi kabátja jut róla eszembe, tudod, aminek a hátára az volt írva hogy "Your pretty face is going to hell" szóval ezt most nagyon szeretem. Cipőből is van mindenféle, magassarkú, tornacsuka, sportcipő, balerina... de mostanában a fekete hosszúszárú tornacsukámat hordom. Nem tudom, de mióta egyre jobban szeretem a Him-et és a Ngt-ot, mintha máshogy öltöznék... Nagynéném meg is jegyzi mindig hogy ez nem nőies, dehát, ha én így érzem jól magam, akkor ez van. Ja, és persze a pasik terén is enyhén megváltozott az ízlésem az utóbbi időben. Ma már rá se nézek az olyan tipusú pasikra, akik régen tetszettek. De úgy érzem kezdem megtalálni a saját stílusom. Tényleg neked van barátod? Ja, amúgy, sajnos nincsen munkám, itthon még nem is dolgoztam sose, csak Angliában.
kirachan e-mail | 2009-03-09 08:30:49 | 63.
Megnéztem még egyszer az oldalt, most talán sikerül:http://s431.photobucket.com/albums/qq33/darkangel00 :)
kirachan e-mail | 2009-03-09 07:54:42 | 62.
Szia!Ja mindig tele van hülyeséggel az ilyen újság, de a rockinform febr. számában most volt egy interjú Jonne-val, persze megtudtam szerezni mégidejében(még jó hogy boltban dolgozom)...A stilusom elég vegyes,általában farmert szeretek hordani valamilyen poloval,de szivesen hordok elegáns ruhákat,bár nem járok nagyon sehová, dolgozni meg sajnálom fevenni,leggyakrabban feketét hordok.A koncertre is van elképzelésem maradok a farmernál ahoz gondoltam a lila rozsasin mintás bolerót, vagy a fekete hosszúujjut csillám felirattal, remélem jó idö lesz mert akkor a piros rövid kabátomba mehetek:)Neked melyik stilus tetszik, miben érzed jól magad?...Jonne-nak köszönhetem hogy gyüjtöm pl. a sálakat. Kris-nek meg, hogy megtetszet a pink és rozsaszin ruhák:), de a gotikus stilus is bejö, megprobálom minden változtatni, kombinálni mert mindig megunom az egyszerüt. Na mindegy a képeket megprobálom egyenkét berakni hátha úgy sikerül, megcsinálom még most, de lehethogy csak este tudom beirni, mert a héten délutános vagyok.Tényleg megkérdezhetem, hogy tanulsz-e még valamit, vagy te is dolgozol:)
hiinma e-mail | 2009-03-09 06:56:53 | 61.
Na ne már, most akartam megnézni a photobucket-es oldalad, és azt írja ki hogy nem találja azt az oldalt!:( Mi lehet a baj szerinted?

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.