Click to Visit
Rock - Negative fanok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Sziquinho e-mail | 2005-07-25 02:47:10 | 10.
Mi ez a Negative? Még csak nem is hallottam róluk. Valami új próbálkozás a Backstreet Boys és a közönségrádiókban játszott "rockzene" keverésére, mint a Rasmus és tsai? Ha ilyen akkor tényleg nem hallgatom meg, és igazat adok Stanley-nek.

A TON az tényleg fasza zenekar! Még az is nagyon tetszik tőlük, ahogy a Light My Fire-t feldolgozták... pedig a Doors-t is szeretem, a feldolgozásokat meg nem mindig.

stanleykubrick e-mail | 2005-07-24 12:06:41 | 9.
Nincs nagy bajom a Mötleyvel csak szerintem ők már túl vannak a fénykorukon és a glam már rég halott(hála az égnek, hiszen azért valljuk be nagyon sok borzadály együttest növesztett ki ez a stílus).
A Type 'O Negative az tényleg jó muzsika, pedig én amúgy nem csípem azt a stílust.
A Negative-t meg mindenki kerülje ki messziről. Én a testi-lelki éppségemet kockára tettem, hogy meghalgattam, de más jóérzésű ember ne tegye.


Előzmény: stevie (7.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-07-24 03:54:19 | 8.
Szia Stevie!

Küldtem neked e mailt!
Megkaptad?
szép napot!

Üdv:Ridi - Ridi :-))


Előzmény: stevie (7.)
stevie e-mail | 2005-07-22 11:36:16 | 7.
Mér bántod a Mötley-t, jó az. Glam, csajozós, meg kissé buzis, de azért májer, szerintem.

De a gothic zene az tényleg nem olyan amit te ezekről a negative-ról leírtál. A mai kiscsajok azt hiszik az a gothic/dark ami Him - csak mert nem ismerik az igazi negative-ot aminek neve Type 'O Negative...úgyhogy jobb ha megimerkedtek vele, mert az ám a setét muzsika!


Előzmény: stanleykubrick (6.)
stanleykubrick e-mail | 2005-06-22 11:52:59 | 6.
Köszönöm az építő kritikát!

Csak a te kedevedért utánnanéztem és meghalgattam a teljes Sweet and deceitful
című albumukat. A következőket szeretném róla elmondani: A borítót látva előszőr azt hittem, hogy ez valami Mötley Crüe emlékzenekar, de azért meghalgattam, pedig már ez elvette a kedvemet tőle. Az első szám, olyan mintha a Vanilla Ninjának készült volna, de ők nem akarták volna elénekelni.The moment of our love című szám olyan mintha fogtuk volna a Himet és Bon Jovi és bebasztuk volna őket egy mixerbe.A többi számba nem megyek bele, mert mind dögünalmas a My my / Hey hey meg egy pofátlanul ellopot Neil Young szám (ismerd, ha nem akkor sötét vagy ahogy te mondanád). Ennyit a Negative-ról és még azt se mondhatod, hogy úgy kritizálom, hogy nem foglalkoztam vele. Amúgy meg azt halgatsz amit akarsz én már túl öreg vagyok, hogy bevegyem ezt a gothic bőrbe öltöztetett rágógumi-pop bandát.
U.i.: a Gothic-ot th-val írják jobb helyeken, de ez sok minden csak nem gothic


Előzmény: hily69 (3.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-06-10 12:15:15 | 5.
Szia Hily69!

Tetszik az együttes neve :D
Légyszi írjál róluk 1 - 2 mondatott. Előre is köszike :D
Sajnos nem ismerem :( De ami késik az eljön :)))
További szép napot!

Üdv: Ridi - Ridi :)


Előzmény: hily69 (1.)
katus! e-mail | 2005-06-08 13:55:16 | 4.
Nem ismerhetünk minden együttest:-p

Előzmény: hily69 (3.)
hily69 e-mail | 2005-06-08 09:37:06 | 3.
Figyelj te kis tahó!
A Negative egy együttes és te egy sötét paraszt vagy ha nem ismered,mert ők az egyik legjobb gotic rock együttes a the 69 eyes után!

Pá!


Előzmény: stanleykubrick (2.)
stanleykubrick e-mail | 2005-06-03 12:00:01 | 2.
Mi az a fanok? Én csak fanszőrzetről hallottam.
És minek kell a negatív szót angolul írni?

hily69 e-mail | 2005-05-31 08:39:34 | 1.
Sziasztok!
Üdvözlök minden fant!
Remélem sokan fogtok írni!
Pussza:hily69


1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.