Click to Visit
Rock - Negative fanok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

kirachan e-mail | 2009-06-29 19:04:06 | 410.
Szio!
OK!
Megértem ha nincs miatta idöd, de mesélj inkább te!Ki ő, hol játszik, meg ilyes mik???
De ha túl privát az ilyen irásoknak ez a hely akkor küld nyugodtan emailbe!
Mónikával is igy irogatunk akivel a sziget forumán ismertem meg^^Chao

hiinma e-mail | 2009-06-29 18:43:12 | 409.
Szia!
Jóhogy érdekel ha valami híred van, és képed, a szigetről.!Én mostanában mindig a barátomnál vagyok, szóval olyankor nem tudok sokat írni!Ő amúgy dobos, szóval nagyon jól nyomja!Írj magadról, jó?pusy

kirachan e-mail | 2009-06-19 07:36:05 | 408.
Szio!
Ma olvastam hogy a HIM elkezde az új albumuk gyártásást és a köv. év elején jelenik meg.
Pááápáááá^^

kirachan e-mail | 2009-06-16 20:04:07 | 407.
Szia, bocs most én.Gondoltam nem tudsz irni igy mostanába nem jártam itt.
Sajnos nem tudok róluk semmi izgalmasat, már ha NGT-re gondolsz^^csak annyit hogy 6.-án léptek fel és van egy pár kép a forumokon, de többet nem.
Majd ha a szigetről haza jövök felrakom a képeket ha van kedved majd megnézed, majd szólok^^
Veled mi van mostanába??????????

hiinma e-mail | 2009-06-08 07:08:42 | 406.
Szia! Bocsi hogy ilyen későn írok, de a csávómnál voltam több napig! Hát, én úgy néz ki hogy majd csak októberire megyek. Hát, én is megnéztem, de jó gagyi fellépők lesznek még. Mostanában semmi hír a srácokról?
kirachan e-mail | 2009-05-28 10:47:58 | 405.
Szia!Hát az ár 14ezer, és 3-ig bekell fizetnem 20e.-et., de 4éjszakára megyek.
Az új metal hammerw. újságba meg vannak hirdetve, így okt 18. tényleg igaz, de hát pont vasárnap?^^A diary of dreams, lopestars inc., the birthday massacre és a drugzone van kiirva a D.S. mellett, megnéztem őket, de nem valami jók és van köztük magyarok is.Meg hogy most 999-ért meglehet venni a jegyet, de én nem találtam még sehol, majd 5999 lesz szept1-ig.

hiinma e-mail | 2009-05-27 19:30:42 | 404.
Szia! hát, én nem is tudom, mennyi lenne amúgy a szoba? de nem hiszem hogy mennék szigetre! háát, ok, maradjunk ameddig el nem mennek majd!és kik lesznek még fellépők októberben? a tetkó ötlet nagyon jó, szerintem nagyon jól fog kinézni! hát, gyakorolgatok, de nagyon nehéz ám a gitározás, azt hittem hogy könnyebben fog menni!:) de majd beszámolok ha már nagyon jól nyomom!:) ja, képzeld, van már pasim!:)
kirachan e-mail | 2009-05-27 09:24:20 | 403.
Moi!Megvan a panzió is, csak az ár a szobát tartalmazza, 2 ággyal, igy vihetnék még egy személyt ugyan azért az árért, nincs mégis kedved???ha nem tudsz megértelek, de okt.kor majd talákozunk?!chaooo!
kirachan e-mail | 2009-05-25 14:43:21 | 402.
Egyébként nem igazán történt semmi velem, dolgozom, dolgozom dolgozom....meg netezek zenélek, szóval unalmas^^Még szombaton megtaláltam Kecson The69eyes-Angels cd-jüket,nagyon tetszik, föleg hogy csak 2 számot hallotam róla a többit nem ismertem még, de nagyon jók^^
Jaaa, végre rávettem magam a tetkóra, a derekamra megcsináltatom azt ami Andreas mellkasán van , nagyon tatszik, gondoltam ha tudunk velük találkozni, megmutatom neki:)kíváncsi lennék mit szól majd hozzá^^, csak a srácot kéne elkapnom, aki csinálja a tetkót, de amikor kéne sose jön be a boltba,persze a szomszédba lakik, de mindig mászkál valamerre^^

kirachan e-mail | 2009-05-25 14:35:42 | 401.
Szioka!Végre jó a gépem, most már non-stop tudok netezni:)
Örülök hogy meg vagy^^És milyen a gitár?gyakorolj sokat és még a végén nagy gitáros lesz belöled:)
Nagyon örülök annak hogy sikerül eljutnom a szigetre, szombaton megvettem a jegyeket, most már csak panziót kell találnom, már mint felhivnom^^
Persze szívesen, mehetünk együtt,egyedül biztos félnék hozzájuk odamenni^^, de most megmondom addig elnem jövök amig elnem megy a buszuk, bár rajtuk kivül még 3csapat jön.

hiinma e-mail | 2009-05-24 18:38:11 | 400.
Sziaaa! DE persze érdekelsz, és még egyszer bocsi hogy nem írtam mostanában! A gitárom nagyon jó, csak még nem tudok rajta nagyon játszani! Eddig még csak a Metallicától a Nothing else matters elejét, meg a Deep Purple-től a Smoke on the water-t tudom eljátszani, de jó gagyin! :) DE jó neked hogy mész a szigetre! én nem hiszem hogy megyek, de viszont a dieselbe biztos megyek! Nem megyünk együtt? megint mehetnénk hajnalban!:) vagyis hogy korán! és hátha láthatnánk Whipéket is úgy mint Jonnééket!:) és veled mi van mostanában?
kirachan e-mail | 2009-05-22 08:48:07 | 399.
Szia!
Ohh, azt hittem már nem érdekellek, ezért nem irtál, de természetesen megértelek:)
A gépem nekem befucsolt, remélem hamar kész lesz, meghallok az unalomtól ha nem netezhetek(most a könyvtárban csücsülök^^).
Nem mondod komolyan hogy gitárt kapsz???Ez KIRÁLY!!!
Boldog szülinapotttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Küldtem egy képeslapot, remélem megkaptad^^
Naná hogy megyek a D.S.-re , mégegyszer nem hagyom ki^^
Kaptam a fönökömtől kölcsönt, igy holnap megveszem a sziget jegyeket, 12-re a Backyard Babies-re, és 14-re a D.S.-re, és már csak a panziot kell lefoglalnom^^
Utána meg alig várom hogy oktober legyen és a clubba láthassam őket^^
Legyen szép napod, és bulizd ki magad^^
Chaooooooooooooo

hiinma e-mail | 2009-05-20 18:34:13 | 398.
Sziaaaa! Légysz ne haragudj hogy már nagyon régen nem írtam! Nagyon sokat dolgozok mostanában, meg minden, igaz attól még szánhattam volna időt hogy fellépjek ide, de mostanában tényleg sehova nem léptem fel! Szóval tényleg ne haragudj légyszi! Képzeld a szülinapomra gitárt kapok! Nagyon jó lesz! Komolyan jön a Deathstars?nagyon jó!te mész majd valamelyik koncertre?

kirachan e-mail | 2009-05-16 12:30:40 | 397.
Szia!
Ha érdekel és véletlenül más is olvassa:
Deathstars a Szigeten aug. 14-én, meg okt.18-án a diesel clubban^^
A Negative-ről semmi ujdonságot nem tudok!
:((

kirachan e-mail | 2009-05-02 12:48:04 | 396.
Még valami, a képeket feltettem a myspacere,de nem igazán olyan lett mint Kitty-nek,ö már profibb benne h. álljon, valahogy magamnak sose tudom ugy megcsinálni h. sikerüljön.
kirachan e-mail | 2009-05-02 12:45:15 | 395.
Moi!!!Hehe,csinálni kéne egy karaoke estét, kinek van jobb hangja^^
Egyébként nem volt a ballagás alatt esö,csak unalmas volt,igazából senki sem figyelte a müsort.Amikor kecsoról jöttünk akkor tértünk belle egy vihar felhöbe, de csak a szélfújt örült modon, de amire hazatértünk semmi sem látszott meg belöle.A vacsin teletömtem magam^^
Veled mi újság?, mesélj valami szépet^^Bár mi lehet.
Tényleg ma van Whip-nek a szülinapja,juppppppiiii, biztos kibulizzák magukat oroszo.-ban,bárcsak vele lennék(nagy sóhaj)^^Sziokaaaaaaaa,szép hétvégét neked!!!

hiinma e-mail | 2009-05-01 11:53:52 | 394.
Sziaaa! ÁÁÁ, nincs jó hangom, leginkább én is csak úgy szeretek énekelni ha megy közben a zene, jó hangosan!:) De azért nagyon szeretek énekelni, kár hogy nincs jó hangom! Na, kíváncsi vagyok milyen lett a hajad! És milyen volt a ballagás? Nem volt vihar arra?
kirachan e-mail | 2009-04-30 05:35:35 | 393.
Egyébként ma ballagásra kell mennem, az unokatesoméra, ezért még fodrászhoz megyek déle. és megcsináltatom a frizumat mint Kitty-nek^^
Már régota szeretem volna olyat mint az övé és végre van modelem, igy kinyomtattam a képét amit elvihetek a fodrászhoz.
Majd ha onnan haza térek, még kisminkelem magam és csinálok fotot amit felrakhatom még a myspacre a mostaniak helyére, azokon nem vagyok a legjobb formámban. Na chaoooo!!!

kirachan e-mail | 2009-04-30 05:30:28 | 392.
Szia!!!
Biztos jó érzés lehetett Larával, akkor remek napod volt^^Húúú szép hangod van akkor, ha igy tetszet neki amit énekeltél.
Én ha a kedvenceimet éneklem miközben hallgatom, felcsavarom a hangeröt maximumra ne halljam a hangom^^Imádok énekelni, de hangommal nem vagyok megelégedve.

hiinma e-mail | 2009-04-28 17:24:06 | 391.
Képzeld, inaktív lett a klubom a myvipen, de meghosszabbíttattam egy emelt díjas sms küldésével ! Mot egy hónapig még aktív. remélem azért valaki ír még oda!
hiinma e-mail | 2009-04-28 17:10:11 | 390.
Szia! Nagyon jó volt, meg lehetett fogni Larát meg minden. Meg amikor felébredt akkor én bementem hozzá, és megnyugtattam, és énekeltem neki Villétől!:)) de nagyon cuki volt:) és mosolygott álmában miközben énekeltem neki:) NA, utánajárok ennek a bandának én is!
kirachan e-mail | 2009-04-27 10:01:56 | 389.
Szioka!Na hogy telt a tegnapi napod???
Ha van kedved ird le milyen volt Lara-val:)

Tegnap megnéztem a Backyard Babies-t, és nagyon jó a zenéjük és ők is svédek és mivel jönnek a Szigetre lehet h. miattuk kimegyek aug.12-én^^
Remélem hamar kiirják a többi csapatot hátha még lesz kedvencem köztük.

kirachan e-mail | 2009-04-25 12:07:57 | 388.
Akkor jó babázást kivánok^^
kirachan e-mail | 2009-04-25 12:07:24 | 387.
Szia!Kösz elég jó vagyok.
Most teljesen lefoglal a Myspace:)Majdnem minden nap kapok meghivot, ma meg megkért egy magyar csapat a Dirty Slippers és válaszoltam, meg mailben megkértek vegyem meg a cd-jüket én meg igennel válaszoltam, és meghivtak az iwiw-re is, bár fiatalok még de miért is ne?:)Kértem öket jöjjenek hozzánk (kécskére) koncertet adni és megprobálnak eljönni valamikor, legalábbis Lázár(ének) ezt irta^^

hiinma e-mail | 2009-04-25 11:47:57 | 386.
Szija! Majd akkor megnézem a myspaces oldalad, és jól megjelölöm én is a skacokat! :) Amúgy hogy vagy? Én majd holnap megyek látogatni Larát!:)tök jó lesz!
kirachan e-mail | 2009-04-25 06:49:02 | 385.
Szioka!
Nem tudom még itt leszel-e , de várok amig csak lehet^^
A Myspace-en tegnap megjelöltem Kitty-t és ma visszaigazolt:))

lehiakos e-mail | 2009-04-24 10:13:16 | 384.
Helló Mindenkinek!

Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat
akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőget
megközelítő technikával és több éves tapasztalattal
állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, nincs óradíj... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
E-mali: lehiakos@gmail.com

kirachan e-mail | 2009-04-23 17:55:18 | 383.
Szia !!!
Képzeld gyülnek a barátaim a MySpace-en!!!!
Megjelölt elsönek a Death Pilot, majd meghallgattam öket és nagyon jók, igy visszajelöltem^^
Megjelöltem Antti-t(NGT) és pont most igazolt vissza:)
Még a Him-re is küldtem, meg egy csomo kedvencemmel probálkozom^^

kirachan e-mail | 2009-04-22 19:26:51 | 382.
Kösziii!
hiinma e-mail | 2009-04-22 19:13:25 | 381.
Ja, jó, én meg fordítva írtam be a neved, ha minden igaz, akkor most megjelöltelek!:)

kirachan e-mail | 2009-04-22 19:08:56 | 380.
Szioka! A rendes nevemen vagyok:Melinda Zambori^^
hiinma e-mail | 2009-04-22 18:40:22 | 379.
Hát, megpróbáltalak megkeresni a myspacen, de a nevednél nem találtalak, szóval hogy vagy fent, milyen néven?
hiinma e-mail | 2009-04-22 18:32:33 | 378.
Sziaaaaa!Mindjárt megpróbállak megkeresni myspacen én is, bár azt nem nagyon szoktam használni, úgyhogy nem valami jó az az oldalam!:)

kirachan e-mail | 2009-04-22 08:55:15 | 377.
Moi^^Még itt vagyok és érdeklödtem Kitty filmje után(Te, aki élsz)Junius 11-én lesz premierje és itt egy kép:
http://www.pestiest.hu/kepek/134/134437_galeria_te_aki_elsz6.jpg

kirachan e-mail | 2009-04-22 08:10:21 | 376.
Szia!!!Hogy vagy???^^
Megtudtam cicáékról h. új szerzödést kötötek h. Amerikába is sikerük legyen asszem, most evvel vannak lekötve, meg a " God likes your style" számukat kihozzák.
Meghallgattam, elég jó^^
Remélem sikerül nekik tényleg az USA-ban a siker és nem hanyagolnak elminket.

Ma kaptam egy meghivot a MySpace-n a "Creation Sibilis's-től, nem ismerem öket, de ami számuk ott felvan rakva, elég durva, még Andreas hanjánál is brutál, annyira nem birom az ilyet, de visszajelöltem igy van már 2barátom^^^
Tegnap bejelöltem Brian-t(Avenged Sevenfold), kiváncsi vagyok visszajelöl-e^^
Meg ma felraktam pár számot a playlist-emre,legalább van valami hangulat ott,az oldalamon. A képem meg ott, egyett Andreas-ról raktambe, az jelenik meg mindenkinek^^
Chaaoo,legyen szép napod!
Remélem még irogatunk, de gondolom nincs sok idöd ezért nem irtál eddig.

kirachan e-mail | 2009-04-21 06:33:33 | 375.
Szioka!!!
Tegnap megtaláltam Jonne-t is a MySpace-en^^ és megjelöltem, nem tudom ugyan figyeli mostanába és válaszol-e rá?:)
Na Chao!!!

kirachan e-mail | 2009-04-20 17:28:11 | 374.
Szia!!!
Micsoda hír, GRATULÁLOK^^
Most babázhatsz akkor:)
Képzeld valamelyik nap felléptem a MySpace-re, nem gondoltam h. érdemes lesz-e, de probálkozok. Ott megtaláltam a Deathstarst is, és megjelöltem barátként Andreast, ééééésssss... ma visszajelölt^^ Ugy örülök, remélem tényleg ö az!!!

hiinma e-mail | 2009-04-20 10:49:36 | 373.
Megszületett a keresztlányom, Lara!!! :)))
hiinma e-mail | 2009-04-19 18:45:14 | 372.
Szia!!! Hát, akkor majd jövőre megint elküldöm a képeslapot!:) na, jó, nem,majd másikat küldök! áhh, már én is megbántam hogy nem mentem a Deathstars koncira, mert az is a dieselben volt, és már tudom hogy az nagyon jó hely olyan szempontból hogy tök közel vannak a fellépők, nincs kordon, meg ilyenek... szóval jó lett volna, főleg ha még valami szexi dolgot is csináltak!:)
kirachan e-mail | 2009-04-19 06:56:08 | 371.
Szia!!Háát sajnálom h. nem kaptam meg.
A Sziget forumán irogatunk h. jöjjenek a Deathstars és ott megadtam az mail cimem és az egyik csak küldöt is nekem , majd megkérdeztem töle milyenek voltak a Dieselben erre ö leirta, de kár volt megkérdeznem, bánom már h. nem birtam/birtunk elmenni:( Volt h. Whip ugy énekelt h. Cat-et átölelte, meg a formás hátsoját mutogatta....Remélem hamar visszajönnek M.o.ra, de ha nem már tervezem h. valamelyik külföldi koncertjükre ki megyek, mert már nagyon szeretném öket is látni.

Cicáékról még mindig nincs semmi ujdonság, elvesztek talán?:)

hiinma e-mail | 2009-04-17 19:06:02 | 370.
Sziaa! A köcsög mindenségit, hát, miért nem ért oda a képeslap? Na mindegy, Vilci volt rajta, mert Jonnésat nem találtam...
kirachan e-mail | 2009-04-17 06:54:18 | 369.
Szia! hova küldted a lapot, mert nem jött???
Képzeld pókókal álmodtam, beeeh h. utálom öket:(

hiinma e-mail | 2009-04-16 19:57:07 | 368.
OK! Jóóó éccakát! és további jó szülinapot!!!!:)

kirachan e-mail | 2009-04-16 19:50:35 | 367.
Jaa miatta megtetszenek olyan dolgog amit elötte felsem vettem volna pl.pink cuccok, vagy most a sálakat is gyüjtöm.Az öv állati, klasszul el lehet vele szorakozni.
Na mentem,Szép éjszakát, majd benézek tudsz-e irni a további napokba.Chaooo

hiinma e-mail | 2009-04-16 19:38:22 | 366.
Nah, az jó, akkor remélem a playboyos pólóról Jonnecicc jut eszedbe!:) mivel is nagyon szerette régebben az olyan cuccokat! forgós öv? tök jó lehet, még nem is láttam olyat!:)

kirachan e-mail | 2009-04-16 19:35:06 | 365.
Még nem tudtam megnézni:( valami van a freemail-el, de kösszi addig is^^
Tegnap este megvártam az éjfél után 10 percet ami persz mára esett, igy meghuztam a cherrys üveget és felköszöntöttem magam:), még jó h. délre kellett mennem dolgozni.Bulizni nem tudok menni mert csak egyedül lennék, de vasárnap az ebéden köszöntöttek fel a rokonok, a boltba meg ma , tölük kaptam egy piros polot amin 2 playboy nyuszi van és hozzá egy piros övet aminek a csatja kerek ésss forog^^ azon is playboy nyuszi van.

hiinma e-mail | 2009-04-16 19:25:43 | 364.
Na, és tényleg, nem vagy kissé ittas a szülinapod miatt? Vagy majd csak hétvégén ünnepelsz? Remélem megkaptad a képeslapot, amit küldtem, Jonnés nem volt, ezért nem küldtem, csak Villéset...
kirachan e-mail | 2009-04-16 19:21:07 | 363.
Jééééh köszi, jó megvagyunk mi?:)
Az biztos annyi pénzel én is végig járnám az összes kedvencemet, persze azért Jonne-val is megprobálnám^^
Végra láthatnám az Avenged Sevenfoldot,minden reményem h. egyszer sikerül, de uraságaimnak luxus europába jönniük.
A storyra visszamenöleg, mivel gyenge vagyok és a sok stresstöl ott sokszor rosszul leszek,(persze a storyaimban mindig én szenvedek, de miért?) ezért Andreas segit rajam, de ezt elképzelni jobb, ahogyan mindig velem van , a karjában feküdni, átölel hogy oda figyel rám...meg ilyenek, annyira vágyom arra h. valaki éreztese velem h. szeret.
Na jó nem megyek depibe inkább legyen még szép esténk:)
Meg néztem a cd dvd-jét, hát nem tudom nagyon miröl van szó igazábol az intiben de furcsa Whip hangját hallani, de nem rosz:)kár h. rövid az inti.

hiinma e-mail | 2009-04-16 19:07:36 | 362.
Amúgy, ha án megnyerném a lottó ötöst, én is átszabatnám magam olyanra, mint ami Villének bejön, aztán lenne annyi pénzem, hogy talizhassak azzal, akivel csak szeretnék, persze gondolnék rád is!:)
hiinma e-mail | 2009-04-16 19:04:21 | 361.
Basszus, aszondod, hogy nagyon jól elvoltam velük?? hát, jujj, először is, csak annak is örülnék ha nézhetem őket amint elvannak egymással, de aztán nem is tudom mit tennék, nem bírnám ki hogy rájuk ne vessem magam!:)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.