Click to Visit
Hip-Hop - Van getto Mo-n? Irjátok le véleményeteket!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

cprod e-mail | 2018-08-03 18:00:27 | 182.
*Ceki Productions*

Az alábbiakat vállalom:

Képszerkesztés:
Kreatív grafika, logó, névjegykártya, szórólap, poszter, étlap, itallap, címke, naptár, csomagolás, borító, manipulálás, retusálás, fényelés

Videószerkesztés:
Zenei klip, rövidfilm, intro-outro, videós utómunka, forgatókönyvírás

Zeneszerkesztés:
Egyedi alap, intro-outro, reklámanyag, karaoke, dalszövegírás

Műfajtól és felhasználási céltól függetlenül előre egyeztetve bármi elkészíthető! Gyors válasz és munkaidő!

https://www.facebook.com/cekiproductions
https://soundcloud.com/cekiproductions
http://www.youtube.com/cekiproductions

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-12-18 09:43:53 | 181.
NA MIVAN BÜDÖS SZÁJÚ TETVEDÉKEK?????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL ÉS MÉG AZON IS STB...STB!!!!!!!!!

MINDENKI MÁS CSAK CSIKCSKA SZARKUPAC, TI MEG KISZOPHATJÁTOK ANYÁTOK PICSÁJÁBÓL AZ ARANYERET
ÉS AZ APÁTOKAT IS LECUMMANTHATJÁTOK!!!!!!!!!!

MEG ENGEM IS BUZIGECIK.

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

IceĐ e-mail | 2007-11-04 20:37:25 | 180.
Gettót akartok? Gyertek Berettyóújfaluba!
Hajdu-Bihar megyében.

Béke magyar és roma testvéreim!

JUNIOR KIRÁLY e-mail | 2007-09-28 11:04:39 | 179.
MI VAN BUZIK???????

L.L. JUNIOR A LEGESLEGNAGYOBB ISTENKIRÁLY AZ UNIVERZUMBAN ÉS MÉG AZON IS TÚL!!!!!!!!!

TI MEG BAKAPHATJÁTOK A HARAGOS LÓ FASZÁT KIS SZARCSIMBÓKOK!!!!

L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!! L.L. JUNIOR 4 EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

JUNIOR KIRÁLY FOR EVER!!!

the.nam.it e-mail | 2007-04-04 11:40:05 | 178.
getto mo-on?talán nyócker nevezhető annak ,de nem igazán szal tartom a véleményemem ,h ami itt van az csak füstös rakikkal telenyomorított szarkupac(ez csak az én véleményem!)
_KeN_ e-mail | 2007-04-03 13:11:55 | 177.
Nem én írtam össze
_KeN_ e-mail | 2007-04-03 13:11:10 | 176.
A gettó (olaszul: ghetto) eredetileg a zsidónegyedet, a zsidók által lakott városrészt jelentette, amelyet eredetileg csak a közös életmód miatt hoztak létre, később a mindenkori hatalom jelölte ki kényszerlakhelyül. A náci Németország a gettókat a zsidók összegyűjtésére használta és innen hurcoltatta el őket a koncentrációs táborokba és megsemmisítő táborokba.

Később a gettó fogalma kiterjedt más kisebbségek által lakott városrészekre is. Történelmi szövegkörnyezeten kívül szinte kizárólag pejoratív felhangú.

Tette.T e-mail | 2007-04-03 12:34:34 | 175.
Lassan kezdek rájönni arra hogy Miskolc még annális lejebb süllyed lassan mint amenyire várható ilyen téren!
Sokáig gyalog jártam súliba elég ganaj egy környék :város szélén ipartelep határán nemtulbiztonságos. Volt pár alkalom mikor kellet használnom a lábaimat (szedtem öket kurva gyorsan)!
Értelmes vagyok mindegy!:))
A lényeg az hogy nem tudtam elkébzelni hogy van ennél is szarabb környék de rá kellet jönnöm hogy igen nem tudom minek nevezzem de első ránézésre
Hasonlit egy gettóhoz ez a környék is a sulim környékén van (baromi megnyugtató)!
Lehet nem hiszitek el de kétujjnyi vastag rácsok vannak az ablakokon az ajtokon 4-5 zár figyel és még az emeleti ablakokat is keményen berácsozzák elég hátborzongató egy hely... ha nem a saját szememmel látom talán elsem hiszem ugyhogy vannak itt nyumornegyedek nem kell ehez amerika hogy még a lakatot is lelakatold nehogy elopják azt is!!.............
Peace
Tete.T

sunzofman e-mail | 2007-03-30 13:20:49 | 174.
hát ha a cigányputrikat annak lehet nevezni akkor van
answer e-mail | 2007-03-30 06:47:58 | 173.
Menyetek el Sz-townba a Motor Útra, ott majd meglátjátok ,hogy van

...Peace... e-mail | 2007-03-29 21:39:16 | 172.
Sziasztok!
Gettó...Erről szól a legújabb cikkem a weblapomon:www.thebros.atw.hu

A véleményem:
Attól függ melyik gettóról van szó!Ha arról amit az amcsi négerek neveznek gettónak akkor van.És én is ilyen helyen lakom és minél előbb takarodnék el a p***ába...
Vannak gettók ahol tényleg nagy az erőszak...és itt általában nem "fajtiszta" magyarok laknak...
Én török vagyok...na jó csak félig :P
Van itt roma, török, román és most kapaszkodjatok meg:még arab is!!!
De van olyan oldala Apátinak(ez a város neve ahol lakom) amit szeretek...Az ember megtanul védekezni és megtanul életben maradni...
Szólottam...Peace


Előzmény: FREDDEF (154.)
BasTard e-mail | 2007-03-20 16:30:37 | 171.
:D
ez jó volt!:D


Előzmény: Fedor (170.)
Fedor e-mail | 2007-03-20 16:28:02 | 170.
Nem akarok indiszkrét meg paraszt lenni de a gettoban játszottá GTA San andreassal?

Előzmény: Los Santos boy (167.)
Mc Giga e-mail | 2007-03-19 16:19:25 | 169.
meg szerintem is vannak jófej cigányok!meg amugy a fehér emberek közt is van húlyék!

Előzmény: Los Santos boy (167.)
Mc Giga e-mail | 2007-03-19 16:18:15 | 168.
hol?

Előzmény: Los Santos boy (167.)
Los Santos boy e-mail | 2007-03-19 14:46:19 | 167.
SZERINTEM IS VAN PERSZE MÁSIK FAJT NEM KELLL LENÉZNI:OTT A ROMA:PERSZE,PERSZE,VANNAK HÜJÉK IS SZÉP SZÁMMAL DE AZÉRT VANNAK JÓFIÚK IS AKIK A CSALÁDJUKKAL TÖRŐDNEK ÉS NEM ISZNAK,NEM CSALNAK MEG STB.
DE SAJNA SOK GETTÓ VAN MAGYARORSZÁGON ÉNIS OTT LAKTAM 2HÉTIG.....

Mc Giga e-mail | 2007-03-14 18:41:59 | 166.
Szerintem van,éspedig ez a getto Gyón,itt élek(itt is sok feka van mépedig cigó feka)
DamienIII e-mail | 2007-02-18 09:05:17 | 165.
Még annyit nálunk cigány akkor szegény hányattatott sorsú nem ugy mint USA ott nem nagyon van ilyen hanem fekete akkor bunöző nigger és börtön na de térjunk vissza a fő témához magyarországon nincs gettó csak cigánytelep
DamienIII e-mail | 2007-02-18 09:00:13 | 164.
CSak annyit hogy a politikusok nem egy földön járnak velünk hanem pár millió HUF-al fentebb.
És nekik ebben csak lóvé van önkormányzati választáson is az első szavazókör amit megcéloznak a MOCSKOS CIGÁNYOK ebből is látszik hogy tul sokan vannak és sok cigány = sok szavazat = Kibaszott sok lóvé ez az egész csak a lóvéról szól nekik és nem érdekli őket a magyarság!

Erre azt mondom szopjanak le!!!!!!!


Előzmény: Tette.T (163.)
Tette.T e-mail | 2007-02-16 12:37:29 | 163.
Érdekes!
Asszem abból amit irtok levehető hogy szinte mindenkinek egyezik a véleménye!
Én ezt szintúgy osztom!
ezen a nagy hasonlóságon csak a politikusok nem gondolkodtak még el hogy" baszameg ha mindenki ezt gondolja csak van benne valami"
de mit is érdekli őket" szinte nem is egy földön járnak velünk"
nem is nagyon látják sz.tem azt amit mi, de ha meg mégis van valami fogalmuk az egészről akkor meg olyan magasból szarják le hogy huh!
Én már nem is idegesítem magam ezzel az egész szarsággal mert ameddig a támogatásokkal arra ösztönzik a cigányokat hogy minimum 6 gyereket szüljenek addig nem is fog semmi sem változni!
A második dolog pedig amin teljesen kiakadok
ha történik egy bűncselekmény és magyar az elkövető nem számit mivan rögtön börtön, bezzeg egy cigány esetében még öt kell sajnálni "jaj szegény életében nem dolgozott,buta mint a segg ,iszik meg van 5 gyereke és csak ahoz ért hogy ,lopjan ,csaljon másokat lehuzzon, megverjen"
ebben az esetben rögtön diszkrimináció!
Elmehetnek vele a picsába!
Meg ez hogy 45 millió fájdalom díj de csak azért mert cigány egy magyarnak mikor adnának pénz egy ilyen esetben ha kinyitná a pofáját még lehet ki is röhögnék!
Na csak ennyit erról!
Tette.T
Respect

DamienIII e-mail | 2007-02-12 06:58:42 | 162.
helyesbités:
1.sor eggyet
3.sor nem tudom

DamienIII e-mail | 2007-02-12 06:57:10 | 161.
Hát igen részben neggyet értek de ezeken a köcsögökön már az se segitene a horn kormány előtt, /bő 20 évvel ezelőtt/ még nem akcióztak ezek a férgek este sötétedés után pont hogy ők nem mertek kijárni mert szartak a csendőröktől vagyis inkább az akkori rendvédelem képviselőitől.
Na azt kellene a régi időkből visszahozni nem másfele hogy volt de mifelénk így volt.

Vagy egyszerüen megkéne szüntetni a segélyrendszer és helyébe munkát teremteni mindnek de viszont ha nem dolgozik mehet a kurva anyjába és nincs olyan hogy az orvos kiírja táppénzre és nem is beteg az olyanhoz lemenni és megnézni beteg vagy dolgozik ha nem beteg és otthon van akkor annyi is a munkaviszonyának.

Persze ehhez nagyon sok dolgot meg kellene változtatni de akkor elgondolkodnának és nem csak ők hanem a magyarok is hogy ha nincs segély akkor mi a kurva anyukat csináljanak és a kurva gazdaságnak is jót tenne!


Előzmény: FREDDEF (158.)
FREDDEF e-mail | 2007-02-12 00:24:28 | 160.
Hát ha a haverjaid ezt mondják neked, akkor igencsak szűk területeken mozog a gondolkodásuk ezzel a témával kapcsolatban ( nem akarok sértegetni senkit ). Ha pedig 10-en megvertek 1 cigányt azzal csak leereszkedsz az ő szintjükre és az ő szintjük jelen helyzetben kurvára gáz!

Előzmény: phlegma (159.)
phlegma e-mail | 2007-02-11 17:14:54 | 159.
hát én nem fogom őket sajnálni,amiért 4000 évvel ezelőtt keveredtek... a jelen a fontos:)) Az,hogy nem tudok elmenni cigó mellett anélkül,hogy belém ne kössenek,felháborító.
Igazad van,rengeteg magyyar is van,aki ilyen...de ha megnézed,azok mind haverkodnak a cigókkal :)(1-2 kivétel)

De lesz*rom mind1ik cigót,meg mind1ik hülyét,csak NE JÁRASSÁK LE A RAPET...ugyanis a cigók többsége raper(vagy technos)Vagyis csak rapernek valja magát,de 50 centen kívűl nem hallot még senkiről.
És akár hiszitek,akár nem,én már kaptam beszólást még havertól is:
mivan,cigányokkal lógsz suli után,hogy rapet hallgatsz??(megjegyzem,nem rocker,semmilyen zenét nem hallgat "aktívan".)

Erről ennyit :)
Elég lenne annyi,hogy az összes köcsögöt jól megverni,ahogy ők csinálják...10-en 1-re és akkor biztos a győzelem...

FREDDEF e-mail | 2007-02-10 13:42:04 | 158.
Csö. Én is kurva sok cigányt ismerek, van köztük fasza gyerek és van köztük kibaszott nagy köcsög is. Engem is próbáltak már behuzogatni még régebben, csak amikor azt mondtam, hogy várjatok egy fél órát amíg kiegyenlítem az erőviszonyokat ( ugyanis állandó jelleggel kb. 10-en voltak ) utána valahogy mindig elpárologtak. Nem kell kiírtani őket, ugyanis ez már jó néhány embernek megfordult a fejében és nem lett az egészből nem lett szinte semmi. Csak a gondolkodésmódjukon kéne változtatni és ehhez nekik segítség kell, de nem ilyen módon ahogy azt az ezzel foglalkozó emberek csinálják. Különben a magyarok között is van rengeteg ilyen ember, csak a többségből nem tűnik ki annyira. A másik dolog. Ne feledjük, hogy a cigány az egy keverék nép, kb. 4000 évvel ezelőtt kezdtek szétvándorolni a világban, a mai Pakisztán, India és Banglades területéről. Szokásaikat és kultúrális elemeiket, pedig azoktól a népektől vették fel amelyekbe, belekeveredtek, beilleszkedtek. Természetesen M. o.-n, nemcsak ezeknek a dolgoknak volt jelentősége, hanem egy bizonyos politikai rendszernek is, ez a politikai rendszer pedig a kommunizmus. De ne feledjük a Horn -kormány idejét sem aki a legmagasabb lóra ültetve a cigányokat nem foglalkozott velük és szinte több joguk volt mint a magyaroknak. Ez sajnos így van és mindkét félnek ( magyar, cigány ) lépéseket kéne tenni az adott politikai irányítás segítségével, ezeknek a próblémáknak a megoldásához.

Előzmény: DamienIII (156.)
DamienIII e-mail | 2007-02-09 19:24:37 | 157.
Ezt ajánlom mindenkinek hogy gondolja végig!!!!!

Előzmény: DamienIII (156.)
DamienIII e-mail | 2007-02-09 19:21:23 | 156.
FREDDEF

Uhhh ember te értelmes szavakba öntötted azt amin én már jó ideje örlődöm teljesen eggyetértek veled.
Elősször is a cigányoknak hiába adnánk meg a
lehetőséget akkor se élnének vele mert olyan hülyék és begyepesedett majmok hogy leszarnák az egészet inkább azt is átvitt értelemben elherdálnák ma halgatom a rádiót és felkapom a fejem egy szóra Hhadház ritka egy nagy rádióban ilyen kisvárosi nevet hallani a lényeg a hír arról szólt hogy meg akarják hurcolni a kibaszott önkormányzatot mert a mocskos cigányok hátrányos helyzetben vannak erre olyan ideges lettem mindegy hagyjuk szóval ezek a geci már bekerültek a magyar iskolákba behúzzák a kicsiket elveszik a kaját megverik stb és még ők vannak elnyomva olyan kibaszottul idegesítő hogy már így is kivan nyalva a seggük de a kibaszott szervezetek még őket védik nem tudom mit szolna a sok irodista fasszopó ha csak egy napig részese lenne ezeknek. Akkor hogy védené őket.
A kibaszott önkormányzat meg csicska és fél ezektől a fasszopóktól pedig ha valaki erélyesen visszamer nekik szólni és érezteti hogy magabiztos és fölöttük áll akkor befogják a szájukat és nem akcióznak, tudom mert naponta rengeteggel kerülök ilyen kapcsolatba a munkám miatt de le lehet állitani könnyen őket persze köztük is vannak igazi kemények de kevés.
A cigányok hatalma csak annyiban rejlik hogy
jobban kimerik nyitni a szájukat mint a
magyarok.....
EGYSZÓVAL EZEK FÉRGEK ÉS KI KELL ÍRTANI MINDET.
A MAI NAPPAL MEGFOGADTAM HOGY AHOL CSAK TUDOK ÉS
AHOGYAN CSAK TUDOK SZENVEDÉST OKOZOK EZEKNEK AZ ÁLLATOKNAK NEM ÉRDEKEL HÁNYSZOR VERNEK MEG ÍRTANI FOGOM ŐKET AMIG TUDOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: FREDDEF (155.)
FREDDEF e-mail | 2007-02-06 23:09:04 | 155.
Mindenki olyan zenét hallgat amilyent akar. És az, hogy ki, hogy fogja fel a média által felé sugárzott dolgokat az is mindenki magánügye. Neked tetszik a RAP és azt hallgatod, attól nem kell lopkodnod meg köpködnöd meg megbukni az is kolában. Ha az Ice-T azt mondja, hogy ,,Built your brain and go to school'' abból szerintem lejön minden. Ne foglalkozz senkivel olyan vagy amilyen, akinek meg nem tetszik az kapja be!!! A cigányok meg túl ostobák ahhoz, hogy felfogják azt, hogy miről is szól igazán a RAP ( persze a RAP alatt nem 50centet és a többi divatmajom szart kell érteni!!! ).

Előzmény: phlegma (153.)
FREDDEF e-mail | 2007-02-06 22:53:40 | 154.
Van-e getto M. o.-n? Hülye kérdés. Már ,hogy volna! Van egy pár hely ami igencsak le van pusztulva, a házak, az emberek, meg minden. Ezeket a helyeket többnyire trógerek, rablók, alkoholisták és cigányok lakják, na meg előfordul pár drogos csicska is. De nézzetek csak körül az egész Magyarországon ez a helyzet, a szegénység hozza magával ezeket a dolgokat, amikről egyébként napokig el lehetne beszélgetni és oldalakat lehetne teleírni. Az amerikai ún. gettókban más a helyzet, ott nemcsak a szegénység generálta ezeknek a városrészeknek a kialakulását, hanem egyéb társadalmi nézetek és dolgok is. Amerikában minden más, mások a léptékek, mások az elvárások és egyszerűen minden teljesen más, minden egyes dolog az élet minden egyes területén. A lényeg, míg egy nigger igyekszik kitörni a szegénységből a legkülönfélébb utakon, addig mondjuk egy cigány annyira hülye, hogy beletörődik a sorsába és sokkal kevesebb esélye van a szegény környezet elhagyására, magyarán nincsenek meg ezek a különféle utak ( pl.: sport, zene, stb. ) ami egy niggernek adott. Az a szomorú az egészben, hogy erről nemcsak Ők tehetnek. Amerikában például óriási programok vannak ma is folyamatban, hogy a niggerekből a társadalom hasznos és ,,termelő'' tagja legyen. Csak néhány példa: az amerikai biztonsági faktorban ( ideértve rendőrséget, bíróságot, különféle vagyonvédelmi vállalatokat, stb. ) több mint negyven százalék a fekete dolgozók aránya, nem beszélve az amerikai sportról ( NBA, NFL, MLB ), rohamosan növekszik a feketék politikai szerepe is az U. S. A.- ban és egyre több felsőfokú végzettséget szerző niggerek aránya. Ezekről a dolgokról is lehetne órákig irogatni. A kérdés hol vannak ezek a lehetőségek M. o.-n és ha egyszer a világ legfejletebb országában bevált, mi miért nem kezdünk hozzá???
phlegma e-mail | 2007-02-06 16:49:54 | 153.
Hello!
Van 1 nagy bajom,leírom,hátha tudtok segíteni.
Az a helyzet,hogy ugye én rapet hallgatok.A haverjaim nem...sőt,ők semmit se szoktak hallgatni.A városban,mindenki,aki raper az vagy cigó,vagy 6-szor bukott cigizős,bűnöző gyerek.Aki rocker,az pedig mind jó tanuló,értelmes ember.Én az értelmesebbek közé sorolnám magam,mert nem még nem loptam,nem cigiztem,nem drogoztam,nem köpködtem az út szélére,stbstb még sorolhatnám.
Mit csináljak?(pls azt ne mondjátok,hogy nem a zene miatt kell megítélni az embereket,mert mindenki ezt mondja,de ezzel nem jutok előrébb)
Van valami ötletetek?

Tette.T e-mail | 2007-02-06 07:59:49 | 152.
Ez egy értelmú, de aszem nekünk elég szar eztis elnézni!


Előzmény: DamienIII (151.)
DamienIII e-mail | 2007-02-04 19:44:15 | 151.
De osszeségében igaz hogy a magyar gettókat nem lehet összehasonlítani az amcsikkal!!!!!!
DamienIII e-mail | 2007-02-04 19:42:37 | 150.
Ez itt is megesik pl a rendörök nem nagyon mennek ki csak ha debrecenból kijönnek komandosók ez történt pl tavaj nyáron amikor az eggyik cigó rárontott egy ásóval a házát körülvevő rendőrökre hála az égnek egy komandós agyonlőtte "hmm legalább eggyel megint kevesebb" de ezek inkább csak behúzzák az embert meg lopással foglalkoznak nem pedig nagyobb volumenü dolgokkal.
De izgalmas dolog pl mikor két család egymást gyilkolja ásó, kasza, fejsze akár a rendörség előtt is leszarják a rendőröket.


Előzmény: Tette.T (142.)
Slyman e-mail | 2007-02-02 23:24:01 | 149.
Sziasztok. Örülök, hogy többen is lereagáltátok az írományomat, meg annak is, hogy bizonyos dolgokban egyet értetek velem. Asszem phlegma érzett rá a legjobban arra, amit mondtam, és igaza van, több fasza srác is ég közületek hülye állatok miatt, de erről máskor. Kedves Tette.T, Te szintén jól látod, ezt a dolgot nem nekem találták ki, bár mint mondtam kivételek akadnak, zenében és a stílus más elemeiben. Én speciál kimondottan kedvelem a graffiti-művészetet, a topicot is ezen keresztül találtam. Igazad van abban is, hogy egy stílusra nem mindenki érezhet rá, az ÉRZÉST érezni kell - közérthetőbben vagy szeretünk valamit szívből, vagy nem. De vajon mi tesz valakit igaz követővé? Számtalan esetet láttam, mikor két "igaz követő" került össze, és persze az egyik rögtön le is fikázta a másikat, hogy te csak kamurepper vagy, egy kis bőgatyás pöcs,pedig ki tudja, lehet hogy ugyanúgy érzi az "ÉRZÉST", mint a másik. Ha jók az infóim, pont egy ehhez hasonló ellentét feszül az Eastcoast és a Westcoast között, és nem egy híres repper életébe került már a cívódás. Nem olyan ez kicsit mint egy vallásháború? Nem mindegy, hogy én Istennek hívom Istent, egy másik Allahnak, a harmadik megint másnak, a lényeg ugyanaz nem? Csak ennyit akartam, mert ez kimaradt a múltkoriból.
Ja, Gun Doggy, te nem kaszásdülői vagy véletlenül? Ismerős a neved és a stílusod.

LilPac e-mail | 2007-02-02 03:44:54 | 148.
tb nek igaza van a havanna nem 1 kiba*zott leányálom...

Tette.T e-mail | 2007-02-01 07:38:01 | 147.
Huh az az király van egy félig földim de jó!
Én nem vagyok tmiskolci de valamien szinten annak vallom magam csak ott töltöttem életem félet!
Respetc
Tette.T


Előzmény: Anna* (146.)
Anna* e-mail | 2007-01-31 18:37:28 | 146.
deh,miskolc cityböl

Előzmény: Tette.T (138.)
WestSideKilla e-mail | 2007-01-31 18:27:19 | 145.
De ezeket a helyeket akkor sem lehet hasonlítani egy
Harlemhez,Comptonhoz vagy akár South Side Chicagohoz.

tb e-mail | 2007-01-31 14:27:22 | 144.
az én gépem lassú v tényleg nem ír senki:)

tb e-mail | 2007-01-31 14:26:19 | 143.
hellO!

AKi volt már a havannán az tudja h ott mi megy!

Tette.T e-mail | 2007-01-31 14:00:30 | 142.
Hali!
Hát nem is tudom, aszzem miskolc egyik leg..hogyis mondjam sőtétebb része!
Nem igazán jó hely, most gondolj bele kimennek a mentősök hogy ellásanak egy családi perpatvarban megsérült személyt és még megakarják őket verni na ez szép azthiszem!
Meg sok a behuzogatás, misem járunk egyedül haza suliból , beálsz a villamos megállóba szálnál fel a villamosra lehuznak rola és levesznek mindennel ami csak van nálad bár a sulim környéke halmozottan sérült mert ott van a vonat álomás is a tiszai pályaudvar is na az se roszz stricik kurvák mindenütt!
Ugyhogy ezért nem menék oda mégha fizetnének akkor sem de mégis mindig arra megyek önszántamból mert ott a sulim!


Előzmény: DamienIII (139.)
WestSideKilla e-mail | 2007-01-31 13:46:00 | 141.
La Clippers mezt vegyél föl AZT CSÍPIK!

Előzmény: Young West (140.)
Young West e-mail | 2007-01-31 09:55:08 | 140.
Ez egyébként tényleg igaz a feka gangstákra, hogy rohadtul nem bírják ha a fehérek lazán próbálnak öltözködni, egy amerikai spanom aki fehér mondta, hogy egy fullcap-et nem mer ott felvenni. Itt más a helyzet, de gettó az van MO-n, csak nem az az igazi klasszikus amerikai gettó, én nyáron készülök Compton-ba, de szentem valami olcsó szar ruha lesz rajtam, hogy a spanyolok meg a fekák ne kúrjanak össze.

Előzmény: WestSideKilla (137.)
DamienIII e-mail | 2007-01-30 16:29:24 | 139.
Miért nem mennél oda?

Előzmény: Tette.T (138.)
Tette.T e-mail | 2007-01-30 13:11:12 | 138.
AnnA* csak nem miskolcról vagy?
Csak a szondi miatt gondoltam?
Amugy ja a szondi hát az érdekes a sulim a környékén van de ha fizetnének sem mennék oda!
Tette.T

WestSideKilla e-mail | 2007-01-29 19:13:32 | 137.
Úristen! Ilyen szánalmas topikot! Magyarország és a Getto!!! Ne vicceljetek! Gyűlölöm a sok cigány gecit akik azt hiszik magukról hogy afroamerikaiak és mennek keménykedni! Szánalmas! Amúgy 1 kis sztori erről a dologról!: 1 Haveromnak kb 2 éve sikerült kijutnia New Yorkba. Világ életében rapet hallgatott,laza cuccokat hordott meg ilyenek! Egyik nap Harlembe mentek "városnézésre". Az utcasarkokon állt egy pár rosszarcú,koarazó,rap zenét bömböltető félmeztelen agyontetovált afró csávó. Amikor a haverom a laza gatyájával és járásával melléjük ért olyan röhögésbe kezdtek az említett uriemberek hogy nem igaz. Utánna elküldték a faszba hogy fehér geci mit keménykedik meg ilyenek!
Young West e-mail | 2007-01-29 17:11:26 | 136.
Ha a szegény negyedeket gettónak lehet nevezni akkor van.
Anna* e-mail | 2007-01-26 12:56:34 | 135.
hát kurvára nincs
magyarország nem amerika,és a cigá**ok a szondin nem egyelőek pl new york sötét negyedeivel..

thamole e-mail | 2007-01-25 03:30:04 | 134.
real talk!p

Előzmény: Tette.T (133.)
Tette.T e-mail | 2007-01-23 12:14:29 | 133.
Kedves Slyman!
Jó pár téren igazad van de a szavaidbol nekemugy tűnik mintha te nemszeretnéd a hip-hop-ot!
Vagy hasonlok aki szereti azvalamien szinten megérti aztamitt annó irtam aki nincs nagyon benne aki nem foglalkozik vele nemérti meghogy valojában mit jelent nekünk ez a stílus és szerintem nemis fogjva,de ezigyvan rendjén!!
Tette.T


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.