Click to Visit
Hip-Hop - a magyar hiphop értelme!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

ArSeTh e-mail | 2006-08-24 11:52:39 | 333.
mért gondolod ugy h mindent átvettünk? ien alapon mindent vissza lehet vezetni az ösemberekre nemde? magyarul semmi nem egyedi számodra?

Előzmény: Dead-End (326.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 11:48:55 | 332.
hehehe amiugy ez faszság h amcsilandbol jön minden fejtsdd már ki nekem légyszives bövebben mire alapozod mindezt
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 11:13:31 | 331.
De én nem vettem át semmit és én is zenész vagyok csak még nem ismertek mer nem tudtam kiadni a lemzem mert egy buszjegyre ment el a pénzem hogy el tujak majd menni a takonyszinű zakomért

Előzmény: Dead-End (330.)
Dead-End e-mail | 2006-08-24 11:06:12 | 330.
Úgy értem a magyar zenészek csak átvesznek mindent, nincs egyedi ötlet.

USA a hip-hop hazája és kész!


Előzmény: Gun Doggy (329.)
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 11:03:19 | 329.
Nem azé de én egyedi vagyok

Előzmény: Dead-End (326.)
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 11:02:43 | 328.
Cool majd beugrok valamikor a cuccomért:DD

Előzmény: ArSeTh (327.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 11:00:16 | 327.
erre majd reagálok egy félora mulva !
Dead-End e-mail | 2006-08-24 10:59:26 | 326.
a magyar hip-hop értelme, hogy képviseljük magunkat mi is a stílusban, viszont nem vagyunk egyediek, mindent csak átvettünk.
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:58:03 | 325.
jovan még reagálom neked az elözöt aztán átzuzok faterhor a zakoért báze... nem tudnék aludni ha tom h miattad nem teljesedett be az életed értelme hehe
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 10:56:21 | 324.
Nah végre valaki elismeri mien okos vagyok:D:D

Előzmény: ArSeTh (323.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:54:55 | 323.
látom te kurvára a dolgok mögé lácc :ĐĐ
Gun Doggy e-mail | 2006-08-24 10:42:53 | 322.
A magyar hiphop értelme az hogy értjük mer magyar és aki nem tud angolul vag németül vagy kinaiul vagy mitoménmiül az nem érti tehát nem tudja az értelmét én tudok magyarul és emiatt értem és igy én tudom a magyar hiphop értelmét
ArSeTh e-mail | 2006-08-24 10:27:02 | 321.
ha ragaszkodzs hozzá elmesélem mien fasza kiado is aza nightchild és a undg isten "nagymosolynapszemüveg" fankaferi akinek minden müve egy antisláger hehe

Előzmény: M1D0 (320.)
M1D0 e-mail | 2006-08-22 18:29:35 | 320.
Igazából igazad van,de azért nem csak a kiadók nem szponzorálnak hanem a közönség másól.
Azért van kivétel az ilyen underground kiadókból akik nem szponzorálnak.Pl.: Night Child


Előzmény: Bellabubuka (309.)
martinyc e-mail | 2006-08-14 07:08:11 | 319.
hát sztem is....


Előzmény: Bellabubuka (310.)
Cash Money e-mail | 2006-08-13 19:08:37 | 318.
persze
mo-n tök fölösleges bármivel is foglalkozni mert minden el van cseszve


Előzmény: Bita Spam (317.)
Bita Spam e-mail | 2006-08-13 18:33:09 | 317.
De akkor ezen az alapon magyarországon felesleges bármivel is foglalkozni, mert minden csak amerikai copy csak gyengébb kiadásban, kevesebb pénzzel, nem? pl. Story magazin meghát a sporton keresztül a politikán át a szórakoztató iparik. Szerintem érdemes a Bankosn Norba szövegeket meghallgatni csakhát melyik produvernek kedvez az, ha fúrják a rendszert? Ezért nem lesznek soha felkapva, de választani kell vagy a ribancokról és a pénz szórásról rappel a forma vagy a szar áramlatról. És ez a zenében is megmutatkozik, nekem jobban bejön az underground flash.

Előzmény: Cash Money (316.)
Cash Money e-mail | 2006-08-13 14:28:40 | 316.
kit érdekel a magyar hiphop
teljesen felesleges vele még foglalkozni is
a kiadó kérdésre meg annyit, hogyha látnának bennük valamit akkor foglalkoznának velük

Bita Spam e-mail | 2006-08-12 21:00:54 | 315.
Egyébként veled teljesen egyetértek, peace van.

Előzmény: Bellabubuka (309.)
Bita Spam e-mail | 2006-08-12 20:59:57 | 314.
Azt kijelenteni elég nagy ostobaság, mi az hogy nincs ritmus érzékük tudhatnád, hogy ez nem nemzet függő.

Előzmény: Cápa (308.)
Bita Spam e-mail | 2006-08-12 20:58:19 | 313.
Te jártál már a 8. kerület belsejében?

Előzmény: Bellabubuka (310.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-12 18:44:28 | 312.
ezaz bubu gratula kitalálhatoma hajszined hehe
na vegyük sorjába

"s vannak jó hip-hop eggyüttesek hazánkban"
"Ne hari de ez nektek hip-hop ami itt megy a kis országunkban???"

mintha kicsit ellentmondásokba ütköznél saját magaddal, de sebaj...nöknek mindent elnézünk ehehe

nade...nagy lemezcégek...mitszeretnél az Idö urait ki adja ki a Sony Ent? picit gondolkozz már ha lehet...nem aza probléma h a kiado nem öl belüjök pénzt mer a kiadonak nem az a dolga h pénzt adjon neki hanem h terjessze az elkészült hanganyagot..hamár mindenképp bünbakot keresel akkor dicsérd a drága DC-zöket akik nem hajlandok 500-2000FT-ot kiadni egy magyar hiphop lemezért aztán szidjak a csapatot h ien szar minöségü diszket ugye...a NC kiadja öket ugyanugy ahogy a Bloose Broavaz, de ezt most had ne részletezzem kérdezd mega Tibbah-t ha nagyon szeretnél elmerülni a témába anélkül h butaságot beszélnél hehe

Jah meg az ha megkérdezed kik a magyar Underground hip-hop fenegyerekei egyből mindenki Dompemant,Majkát és a hasonló 8-keres csiskákat említi!!na ez a baj!!!

hát igen ez más tészte köszönd a VIVA-nak és a hasonlo sztármüsoroknak...de nemazabaj h a nép tartja öket hiphop sztároknak mer ugye ez a saját butasága hanem sokkal inkabb az h néha a dopi hangoztatja h ö a gengszterrepper hehe...ien szempontbol tisztelem a kartelles fiukat ök nem maffiaznak meg semmi ien szanalmas faszolas...

"Szégyen az előadókra nézve az amit a nagy lemezcégek csinálnak"

ehhez még annyit h mi alapján várod te azt h nagy lemezcégek adjanak ki kis undg magyar hiphop lemezeket? nekik mért érné meg? azért mert megveszi párezer ember? jobb esetben, ha nem tölti le a netröl, e eztmár 1x leirtam

lécccike gondolkozz picit mielött baromságot irsz
neked is pisz hehe


Előzmény: Bellabubuka (309.)
Oneil' e-mail | 2006-08-12 18:23:28 | 311.

Nem értem miért kell feltétlenűl hozzászólni egy olyan témához amihez semmi rálátásod sincsen....... neharagudj meg, de szinte minden mondatod hülyeség. Nem feltétlenűl kell gettónak nevezni egy helyet, ezt már írták itt is sokan, lehet az nyomornegyed, vagycsak egy egyszerű lepukkant lakótelep, nevezd aminek akarod, de attól még komoly társadalmi problémának számít ez, legalábbis én így látom. Valamennyire nyílván túloznak Dopeman-ék is, de a túlzás mint szó meg jellemző az egész Hip-Hop iparra.

A kiadó témához meg full buta vagy. Egyáltalán nincs olyan előadó magyarországon szerintem akibe érdemes lenne pénzt tenni (vagycsak nagyon kevés), sokszor még populáris zenénél is kiütközik az előadóknál hogy mennyire tehetségtelenek, akkomeg mit vársz a magyar Hip-Hopperektől? Ezzel a színvonallal? Áhhh.... külömbenmeg saját maguk sem akarnak nagykiadóhoz menni, folyton hangoztatják is.... hisz akkor nem tudnának Ríííílek maradni mer elkurvulnának :)

Én személyszerint "utálom" a magyar hip-hopot (legalábbis nem hallgatom), de azt énis látom hogy egyretöbb promót kapnak, versenyek indulnak méghozzá komolyabb támogatókkal, és ahogy hallom az Internetes eladások se rosszak, lassan már a boltokba se kell hogy kerüljenek a lemezek mert a neten jobban fogynak, aztmeg egyenesen csodának tartom hogy van olyan tv csatorna is aki ezzel hosszútávon foglalkozik.

Szal én nem sajnálom őket, nem kell nekik nagykiadó.... aki tehetséges meg akar is kezdeni valamit, az többé kevésbe tud boldugulni, természetesen Underground szinten, merthát ugye ez Magyarország :) Ne várj csodát :)


Előzmény: Bellabubuka (310.)
Bellabubuka e-mail | 2006-08-12 15:55:32 | 310.
jah és még annyi,8ker nem gettó csak a fasszopó köcsög Dopeman és cigó haverjai hirdetik ezt!!

Bellabubuka e-mail | 2006-08-12 15:39:39 | 309.
Ne hari de ez nektek hip-hop ami itt megy a kis országunkban???Ez nem az!Itt nem az előadókról beszéltem hanem arról,hogy a nagy lemez cégek basznak pénztadni a hip-hoppereknek,és igy nem tudnak lemezt csinálni!Ez a baj!
Jah meg az h a tetves Dopeman-nek a 20 albuma atán és a 100.maxia után,a Hősöknek,Raptorznak,Bankos-Norbáéknak ÉVEKET kell várniuk míg saját zsebből kitudják fizetni a studiót!!
Nekem ezzel van a bajom,h senki nem szponzorálja őket!!!!Igy az meg nem hip-hop,h, 3évente kiadnak egy lemezt azt is ugy h a gatyájuk rámegy,és szarrrá hallgatod majd igy tovább...!
Jah meg az ha megkérdezed kik a magyar Underground hip-hop fenegyerekei egyből mindenki Dompemant,Majkát és a hasonló 8-keres csiskákat említi!!na ez a baj!!!
És vannak jó hip-hop eggyüttesek hazánkban akik külföldön is megállnák a hellyüket,sőt talán jobbak is!
Szégyen az előadókra nézve az amit a nagy lemezcégek csinálnak!!!NA EZ itt a baj.És nem a zene!
ceretek mindenkit:)
peace!

Cápa e-mail | 2006-08-12 10:02:34 | 308.
mondjuk nincs ritmusérzékük és reppelni se tudnak a magyarok szal itt aszem le is lehetne zárni a dolgot.

Előzmény: Bita Spam (307.)
Bita Spam e-mail | 2006-08-12 06:21:31 | 307.
Mostanra már teljesen átértelmeződött a hip-hop fogalma, (sajnos) mert, ha az a hip-hop, hogy mindig kettőre jön a slapclap és a fekete srác nyihog meg énekelget rá R&B flashekkel, akkor magyarországon nincs hip-hop. Számomra nem ezt jelenti, és nem is a gangsta rap-et ezért én szerintem van magyarországon rendes hip-hop pl.: bankos + norba meg ezek. De pl, hogy a döglégy zolee mi akar lenni, azt nem vágom, B-Real? Vagy Jackass, Vagy Tony Soprano? :) vagy melyik nagy kemény? és közben néhány száma alatt rock alapok vannak? De azért időnként kamu scratch is felszisszen számaiban (mert azok csak minták egy programban, nekem meg vannak :) ) Szóval ilyen értelemben a magyar hip-hop (ha ez az) nincs és ez szégyenség :).

Előzmény: martinyc (299.)
Bita Spam e-mail | 2006-08-12 06:13:06 | 306.
8.ker elég régóta gettó szerintem, csak a nagy különbség Ice Cube és Dopeman között :) hogy Dopeman a csicska cigány spanjairól nyihogm, Ice Cube meg a fekete hacerjairól rappel :) Szóval én így Józsefvárosban nem láttam, hogy a cigók rappelnének bárhol is összeverődve, mert para az áéetük. Nem tudom őket szeretni valamiért. Meg aki ilyet bekült, hogy "megyünk lopni" az szerintem egy hatalmas csicska.

Előzmény: martinyc (303.)
martinyc e-mail | 2006-08-11 18:54:59 | 305.
söt sztem mindenhol ez van de 8ker tele van kamcsikkal.... szval elég para...
martinyc e-mail | 2006-08-11 18:53:28 | 304.
azt vágom h anno getto vot de ma mér az?
mer pár arc lopja az ombrékat???
hát pécsen kertvárosba is ez van mégse hirdetem h az egyetlen magyar harlem stb.........

martinyc e-mail | 2006-08-11 18:51:58 | 303.
1ébként csak ugy....
dopeman--- 8ker az miota getto???

B.Rabbit e-mail | 2006-08-11 17:38:07 | 302.
Cash Money -nek igaza van ez télleg amcsi műfaj hiába próbákoznak a magyarok!!
Bár azé 1,2 már jó úton jár!! (de télleg csak 1-2)

ArSeTh e-mail | 2006-08-11 15:33:33 | 301.
nekedis hányok pár sort...itt nem dopeman a probléma...a hozzáállása...ha ö nem reklámozná magát mint a angy sztárt a nagy hiphoppert semmi porbléma nem lenne vele...nézdmeg zoliékat mega kartellt, velük nincs ien porbléma? mérnincs..?szted?öket is ugyanugy játsza a viva...sztem nemkell tovább részletezni...

Előzmény: Oneil' (297.)
ArSeTh e-mail | 2006-08-11 15:30:53 | 300.
hát öcsém akkor kezdjük...
mikor lenne szted hiphop magyarországon?ha baszott nagy kivetitökön feszengene h xy koncertet ad? hiphop van ugy ahogy népzene is van mégha nincs is reklámozva, a kettö nemfügg össze...söt továbbmegyek én örülök is neki h nincs oan szintü hiphop amiröl te beszész...elég baj h igyfelvan kapva ez pár nagy szatár lásd majdka dopeman mohaman meg a angy lamafia...de ettöl függetlenül igenis vannak oan elöadok akikre bátran azt tom mondani h mo hiphop...másik...a rock kb 3éve volt divat akkor érte szeánszát, a hungarizmusba meg inakbb ne menjünk bele:)
hiphop rendezvényre visszatérve...csak a szigetet s hegyajját emlitem ottisvolt elégsok magyar fellépö de kasza napok kbarcikan bsong stb...


Előzmény: Bellabubuka (290.)
martinyc e-mail | 2006-08-09 06:19:00 | 299.
Jah és szerinted hogy tudná vki megtudni hogy szart csinál-e?
ez nem leugatos kérdés hanem vélemény kiváncsiság v nem tom h fogalmazzam meg.....


Előzmény: Oneil' (297.)
martinyc e-mail | 2006-08-09 06:15:19 | 298.
Ja lehet...

u.i:télleg?? nekem nincs meg végig a szám de azt irták hozzá h dmx-shock colla! de nagyon nagy szám!!! kösz az infot!


Előzmény: Oneil' (297.)
Oneil' e-mail | 2006-08-07 09:24:46 | 297.

Nekem még mindig érthetetlen hogyha valaki beszélni akar a magyar Hip-Hopról akkor előbb utóbb szóbakerül Dopeman mint a kurvanagy negatívum. Miért? Épp itt van a gond szerintem hogy mindenki mással foglalkozik nem azzal pl hogy ő maga szart csinál e vagy nem.

ui: az nem dmx dal, hanem lil troy (az a szám egyépként szerintem maga a dél himnusza.... szerintem :)



Előzmény: martinyc (294.)
martinyc e-mail | 2006-08-07 09:17:53 | 296.
Jah lehetséges de ehez sztem lépéseket kéne tenni. Pl. nem kéne fika forumban...

Előzmény: Cápa (295.)
Cápa e-mail | 2006-08-07 08:14:04 | 295.
hagyjuk má ezt az összefogásos hülyeséget.mé szeressek vkit azé me ő is rapet hallgat közbe emberileg meg 1 idióta fasznak tartom?
erőltetni meg nem kell a dolgot,me az nem jó semmire.kialakul magától.hagyni kell h az emberek rájöjjenek maguktól.


Előzmény: martinyc (294.)
martinyc e-mail | 2006-08-07 08:06:54 | 294.
Mostanában senki sem ír ide...
én mos irok. sztem az összetartás kéne mer az naon nincs!! talán azé mer nem vagyunk elnyomottak mint a fekák.

A magyar média hiphoprol meg annyit hogy már luxus számokat irni és dallamokat kitalálni????
Dopeman 1ik lemeze tele van nwa elemekkel szószerint megcsinálta sajátjának akkor eza majka szám nem tom mia cime de full nutin but a g thang alap. akkor ogli gorilla meg az magyar amcsi csávesz 1ik száma a high roller asszem na az dmx shock collar c száma ami qrva joh mindenkinek ajánlom. h halgassa össze aki eddig csak a ogli verziot halottA!!!!


EZAMAGYARMEDIAHIPHOP!!!!

Rustlerke e-mail | 2006-07-21 20:53:57 | 293.
nem azert,szeretem a magyar hip-hopot, sot imadom, de meg kell hagyni h a rap az egy kultura es az sajnos nem innen szarmazik...szal keresni a magyar hip-hop ertelmet...nem tom na..biztos van..
martinyc e-mail | 2006-07-21 08:32:04 | 292.
Ehez csak gratulálni tudok, szépen megfogalmaztad.:) És télleg eza hungarista buziság, már az egésszel tele van a faszom. Az én sulimba baze max 10 hiphop arc vot és kész. pedig 600-an vunk. áh hát mind1....

csak tartsunk össze és ne háboruzzunk, se kint se bent föleg ne forumban mer annál nagyobb okosságot még nem láttam. mos mongya meg vki miértelme van annak h egymást fikázzuk egy weblapon ami eredetileg ezért basztak ide h broblémakat hidaljunk át beszéljünk meg és hogy segitsünk 1máson. ehelyett a fika miatt még jobban szétszéled a hip hop táesadalom hazánkba......

szal csak peace!!


Előzmény: Bellabubuka (290.)
skess e-mail | 2006-07-21 04:39:42 | 291.
Én nem tudom hogy hiphop van e magyarországon,,mert én rapper vagyok....(mc)
A Hiphop és a rapp is 2 külön dolog,,és ha kíváncsiak vagytok rá,,akkor rengeteg jó mc van ebben az országban, azzal nem lenne baj,,de viszont azzal igen, hogy nálunk még nincsen akkora kulturája ennek az egésznek,,,,,Itt a probléma....
Sziasztok:)

Bellabubuka e-mail | 2006-07-20 20:34:21 | 290.
Ez a topic-nak a neve szar!
Mivel magyarországon nincs hip-hop!!
Jóóóó azé van egy pár arc aki jól tolja,meg elismert itt nállunk,de nem az igazi!!
Én szeretem a underground hip-hop-ot de annak is azt a részét amit pár srác saját zsebből csinál!
Jah meg mit nevezünk MAGYAR HIP-HOP-nak?
Azt ami folyik a médiából,vagy amit tényleg kis csepürágó deszkás csávók nyomnak,qrva jól?!
Szóval ameddig a Rock a divat meg legyünk hungaristák mert az milyen jó addig nincs értelme erről beszélni!!Láttál valami plakátot h lesz valami nagy hip-hop rendezvény?Nem nagyon mivel ugyvélik senki nem megy el!!!De ez nem igaz!!
ameddig az emberek nem jönnek rá,h van jókis magyar rap-zenénk és nem kell a külföldi szar addig nincs szerintem Magyar Underground Hip-Hop!
Hátul kullogunk a média világában!!!
Sajnos!Remélem felltámad az a szellem ami volt '96-'99 között akkor volt igazán hip-hop Magyarországon!!
Szubjektív véleményem ez!De bárki meggyőzhet!!

martinyc e-mail | 2006-07-20 12:31:56 | 289.
nekem már fohalmam sincs h most jelenleg miröl van szó!!!!!!



--szoval mennyi értelme van? mennyi értelme van annak h MO hiphop számokat csinál?

casreb e-mail | 2006-07-07 18:27:17 | 288.
de ezt ők tudtommal nem szószerint értik

Előzmény: Zandar (283.)
M1D0 e-mail | 2006-07-03 13:55:31 | 287.
B-Song Weekend

CANIBUS (USA)
AFU-RA (USA)
MARC HYPE & JIM DUNLOOP (GER)
DJ TIGERSTYLE & WANDAN (UK)
PERVERS (A)
SEIZU (A)

Akkezdet Phiai / Artoscsaba / AZA / Bobakrome / Deego
DSP Bradaz / FankaDeli / Fhészek / Full Contact Theory
Gabó / Homerekords Allstars / Hősök / Különvélemény
Ludditák / MC Gőz / Mikrofontos / Punnany Massif
Rapszodik / Rebellió / Siska Feenoocchi / Suppah & WherDee
Zöldövezet

HIPHOP DJ-K :
DJ Frequent / DJ Gerysson / DJ Kwikka / DJ Nadir / DJ Quick / Gili / Györemix! / Jersey / Roksteady / Speedy / Vinyl Warriors / Zsigabá
BREAKBEAT DJ-K :
DJ Tour The J / Paul Mad / Playaz
DANCEHALL & REGGAE DJ-K :
Fokaman / Zilio

M1D0 e-mail | 2006-07-03 13:53:35 | 286.
"Tényleg elég szar jelenleg a helyzet itt Mo-on, ezt nem vitatom"
Ezt hogy érted?


Előzmény: skess (277.)
M1D0 e-mail | 2006-07-03 13:52:17 | 285.
Nem tudja valaki mi a kriminal beats honlap címe, mert a faktorlabor.hu nem jönn be. Néztem a bloose broavaz és a night child linkjei között de ott nem találtam, testament rec oldalon meg nincs link.

M1D0 e-mail | 2006-07-03 13:50:55 | 284.
Kik voltak akik freeztek?

Előzmény: Cápa (278.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.