Click to Visit
Hip-Hop - a magyar hiphop értelme!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Cash Money e-mail | 2005-07-20 09:26:43 | 33.
menjél azt nyald ki eminem seggét
te beszélsz itt hip hop tanulásról
chingy ezerszer jobb az outkastről nem is beszélve csak te fasz állítom a hey ya meg roses klipüket ismered de az is százszor jobb mint eminem
a southernplayalisticcadillacmusik odabassza az összes eminem lemezt egyedül, meg chingy két lemeze közül IS bármelyik külön-külön
miről beszélsz te?
szánalmas vagy
"eminem és mo ugé összefér"ja :)
de a wu-tang petey pablo nem, hülye fasz
látszik az ugt is divatból hallgatod
ja és télleg nem tanulok a suliba csak ami érdekel
STRÉBERKÉM OKOS FIÚKA


Előzmény: Fuckin Killah (32.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-07-19 18:57:59 | 32.
Hello!

Na szóval..

"amiket itt felsoroltál gang starr, ying yang twins,g-unit egyiket se ismered csak jártatod a pofád"

De igen. Ha azt írom, hogy igen és te azt, hogy nem, mégsem akkor szerinted ki a hülye kettönk közül?
Te.
Eminem és M.O. ugé simán összefér, csak te ezt nem tudod és ez tény.

"egyszer nem vagánykodtam hogy mekkora rapper vagyok OVODÁBA VALÓ DOLOG"

De azzal dicsekedték, hogy ezt meg azt ismered, úgyhogy mégis óvodás vagy.

"kire lennék irígy? ezekre a senkikre ugyanolyan senkik mint én "

A mondat fele iagz, vagyis, hogy te senki vagy. Csak nekik rendszerezve vannak a gondolataik és kurva jók.

"PIA,PÉNZ,VERDÁK,BULI,DROG"

Éhes makk disznókat álmodik.

Szerintem te az iskolában se tanulsz. A Hip-Hop-ban és a Hip-Hop-ot tanulni kell, ha erre nem vagy képes, akkor nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon BAAAAAAAAAALFAAAAASZZZZZZZZZZZZ VAAAAAAGYYYYYYY!!!!!!!!!!


Derrty South meg... na az a jó zene! Mondom, nem ismerem hü de nagyon csak a médiában szereplöket, az alapján szar.
És a Free City véletlenül sem hasonlít egyik szar Nelly-Chingy-bárki más, Outkastes szarra, hanem teljesen más. Téma szempontjából ugyanaz a szar, amit ti szerettek, amire vágytok, az üres álmaitok.

Intelligens ember a zenéböl tanul.
Ti nem tanultok a zenéböl.

Szerinted ez mit zár ki?

Na többet nem trágyálok, látom itt a Wacuum-os koma aki billentyükopást érdemel.

FK

Cápa e-mail | 2005-07-18 08:45:29 | 31.
OTT A KURVA ISKOLA HA TANULNI AKAROK! NE A ZENÉBE KERESSEM MÁ AZ AGYTÁGÍTÁST

nálad pont.
CMB,platinum plus


Előzmény: Cash Money (30.)
Cash Money e-mail | 2005-07-17 21:02:41 | 30.
már ötvenszer leírtam hogy hallottam eleget magyar ug-ból és nem teccet baromira nem teccet (nagy kérdés volt télleg, inkább olvass visszább)
kire lennék irígy? ezekre a senkikre ugyanolyan senkik mint én
mér lennék rájuk irígy?
talán master p-re,lil flipre, lil jonra, az összes déli crunkosra hogy oda születtek én meg ide (bár nem könnyű ott se)
de őket mégis szeretem
ÉS BEVALLOM HOGY AZ ÉN KEDVENC TÉMÁIM A PIA,PÉNZ,VERDÁK,BULI,DROG LESZAROM KI MIT MOND
OTT A KURVA ISKOLA HA TANULNI AKAROK! NE A ZENÉBE KERESSEM MÁ AZ AGYTÁGÍTÁST


Előzmény: basketbéla (29.)
basketbéla e-mail | 2005-07-17 18:02:38 | 29.
hy Cash
amugy ha nem hallgatsz magyar hiphopot akkor miert mondasz olyanokat hogy szar......Na ehez szoljal!
azert mert nincsenek mercedeszeik?ejnye.....
nem az ismertsegtol fugg....
Szerintem egyszeruen irigy vagy....
Szerintem meg nem az a rapper aki hallgatja ,hanem az aki zenet csinalja es szoveget ir.....szerintem
Szerintem a magyar hiphop elet ugy jo ahogy van...nem annyira ismertek....ez jo is meg rossz is.....ezt nem reszletezem....
na hy...ja es kosz az egyetertest,...ez a lenyeg

Cash Money e-mail | 2005-07-17 10:38:14 | 28.
és egyszer nem vagánykodtam hogy mekkora rapper vagyok OVODÁBA VALÓ DOLOG
IGEN ÉN IGAZI RAPPER VAGYOK aki ilyet pofázik itt az nagy marha
meg amikor kérdik:rapper vagy? mondom én: ember vagyok
ilyeneken vitázni ki a rapper ki nem faszság a hülyegyerekeknek való mint pl te


Előzmény: Fuckin Killah (25.)
Cash Money e-mail | 2005-07-17 10:31:40 | 27.
amiket itt felsoroltál gang starr, ying yang twins,g-unit egyiket se ismered csak jártatod a pofád
majd egy csicska aki ghostface killaht hasonlítja em-hez (ugye neked persze hogy em a jobb, de nem baj csak ne ugass buziságokat, inkább fogd be a pofád) annak fog a véleménye érdekelni el vagy te tévedve


Előzmény: Fuckin Killah (25.)
Cash Money e-mail | 2005-07-17 10:24:26 | 26.
te meg nyomjad eminemet az való neked utána meg hallgass magyar ug-t
ez összeillik valaki szerint?
amúgy leszarom
nem tudsz te semmit felfogni
közöd nincs semmihez semmit nem értesz


Előzmény: Fuckin Killah (25.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-07-17 10:14:32 | 25.
"csak az a baj hogy mo-n nem lehet senki igazi rapper
mér olyan nehéz ezt felfogni?
hogy lehetne magyar vagy európai ember igazi rapper? "

1. akkor te miért vagy "rapper"?
2. KRS nem ezt mondja...

"biztos nem vagy hustla"

Már itt is? Most mi jön, hogy "nem tudod, mi az a TURNTABLISM"?

Másik:

"éN NEM SZERETEM a hun hiphoppot v rappet!!"

De látom nem is tudod, mi a Hip-Hop meg a rap, két külön fogalom, nem érted? Nem szereted? Akkor hallgass mást, de amit nem ismersz arról ne beszélj, ez alapszabály (kéne legyen).

"CASH MONEY-T BIROM MER SOK ÉRDEKES DOLGOT MOND"

Érdekes de értékes? Ja, rap meg Hip-Hop, neked biztos igen.

Basketbéla, nagyon egyetértek veled, meg ha Wacuum akkor jó. Ez így van.

Ja tényleg, Cash Money: szegény Ogli magyar (?), akkor ö mégis miért "jó rapper" szerinted? Mert hustla? Vagy pimp? :) Vagány vagy te azért. Hiteles mert börtönben volt? Rapper az, aki bünözik? Szegény fejed. Ne hallgass GangStarr-t, könyörgöm, utána meg G-Unit-ot meg Ying Yang Twinst meg utána megint Wu-Tang-et meg Oglit, hol élsz te?

Cash Money e-mail | 2005-07-16 13:04:44 | 24.
mért kéne hasonlítani az amcsihoz
azér mer ez a magyar "hip hop" olyan mint a gagyi hamisított márkák az eredetihez képest
eleve majmolják amerikát mer rappelnek! ha ott nem kezdik el akkor itt se lenne
mindegy én nem hallgatom a magyart mer szar szerintem


Előzmény: Nox (22.)
Cash Money e-mail | 2005-07-16 12:59:26 | 23.
nem érdekel az egész
kimondta hogy attól ha valaki néger köze van a raphez?
á
én nem tudom hol írtam ilyet
milyen magyar hip hop kultúra? semmi ilyesmi nincs itt,nem is volt nem is lesz


Előzmény: Nox (22.)
Nox e-mail | 2005-07-16 11:13:40 | 22.
egy tschöppytől lopott gondolat a magyar hip hop kultúra topikból:

"Tschöppy válasz erre | e-mail | 2004-03-20 09:05:25 | 161.

neharagudj, de nincs igazad. azért mert valaki néger, még nincs köze a hiphophoz. a blaha lujza téri négereknek meg aztán nagyon nincs közük a rapzenéhez :) a magyarországon tanuló/dolgozó feketék nagyrésze afrikai fekete, nem nagyon tudják mi az a rapzene, csak azért járnak rapbulikba, mert tudják hogy könnyen tudnak dugásra találni csajt (lásd pl Mediterrán klub)
miért kellene hasonlítania annak ami itt van, ahhoz ami amerikában van? ez magyarország, nem amerika.a mi érzéseinkről kell rappelni, azok alapján kell csinálni a zenét, és nem azért, hogy majmoljunk valami olyat, ami nálunk sosem lesz.
"

Nox e-mail | 2005-07-16 10:41:42 | 21.
azzem igazad van...nem értek hozzá!bocs


(te tuti igen)

aiyyo


Előzmény: Cash Money (20.)
Cash Money e-mail | 2005-07-16 10:35:56 | 20.
és yankee e nem amerikai csak kintélt sokáig
mi a fasznak írsz hülyeséget ha fingod nincs az egészről?


Előzmény: Nox (18.)
Cash Money e-mail | 2005-07-15 17:11:12 | 19.
az vagyok hát, sötét
temeg fordulj be azt kussolj inkább
kimondta hogy minden amerikai jó?
tupacot se szeretem meg még egy csomó mindenkit nem


Előzmény: Nox (18.)
Nox e-mail | 2005-07-15 15:37:49 | 18.
te egy nagyon sötét ember lehecc...


slimke:az érzéseket nem az a lényeg hogy hogyan írja le,bár az is fontos,hanem visszaadják azzal a zenével vagy szövegvilággal azt a megfoghatatlan dolgot...azzem ezt nevezik inspirációnak,amikor meghallgatsz valamit és átveszed a hangulatát...magyar csapatok között is van olyan akinek ha meghallgatom a számát kattogok valami buli iiránt (geri aka. skillz-az erő ami szét tép),meg van olyan amit ha meghallgatok befordulok és teljesen átérezhető (mentha-áldozat)
én erről beszéltem...

visszatérve cash izémizére...

az egész világon nem csinál senki jó rapzenét mert nem amerikai?

hmmmm...hallottad az Ogli G új trackjét?amcsi a srác aki énekel benne...hmmm nem hinném hogy jó a szám!

nah písz to da ots souljahz


Előzmény: Cash Money (13.)
Mr.Leathaface e-mail | 2005-07-15 09:22:54 | 17.
:)))) ennyi a véleményem...

én teljessen másképp gondolom ezt,de nem kell leugatni,bár nem is túlzottan érdeke.

Az érzés megvan,
!!!!ez az érzés szarabb mint ott!!!!!
nem jött még senki akinek ehhez elég hitele lett volna,h átadja azoknak akik értik a lényeget..és elmondja a lényeget..



basketbéla e-mail | 2005-07-15 08:47:47 | 16.
hy Emberek!
A a rap nek nem az az értelme hogy hol es kik űzik,nem a bőrszintől függ,...az a fontos hogy jól csinálja amit csinál.... a magyarok között is vannak nagyon jók,de az emberek azért nem szeretik es ismerik őket,mert nem szerepelnek a mediában,nem lőnek le senkit,.... .Ne azt nézzétek hogy ki honnan űzi ezt a zenei műfajt,hanem hogy hogyan.És ők önerőből kezdtek,nem bementek egy valóságshowba,meg hasonlók.Sokan meg a magyar rappel egyenlőnek hiszik a Majka zenéjét. ...altalanossagban az emberek.Én wacuumiars zenéket hallgatok,és szerintem nagyon jol csinaljak

martinyc e-mail | 2005-07-11 07:07:23 | 15.
éN NEM SZERETEM a hun hiphoppot v rappet!!
az igaziak amcsik!!!!
de MO-n is lehetnek gangwar-ok!!!!!!
na meg a másik A BARÁTOK ÁTBASZNAK STB.....
AMERIKÁBAN AZÉ VANNAK GANG MER A LEGTÖBB EMBER
NEM BASSZA ÁT 1MÁST......VANNAK KIVÉTELEK
AKI SZERINT SZAR EZ A HELY AZ NE IRKÁYYON FELESLEGESEN CSAK FOGLAYYA AZOKNAK A HELYÉT AKIK
SZERETNÉNEK TENNI A MAGYAR RAPPÉR!!!!!!
CASH MONEY-T BIROM MER SOK ÉRDEKES DOLGOT MOND
DE NEM HISZ ABBAN HOGY FEL TÖR 1SZER HUN HIPHOP NEM AZÉ VAN BENNE VALAMI DE AKKKOR IS AZ ILYENEKEN MÚLIK MINÉL TÖBBEN VAGYUNK ANNÁL NAGYOBB AZ ESÉLY!!!!!!!
ÉS AGGYUK MÁ MEG AZT AZ ESÉLYT!!!!!!!

PEACE 2 PÉCS CITY N' EVERY TOWN WHERE RAPPERZ LIVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cápa e-mail | 2005-07-08 18:41:05 | 14.
most mit foglalkozol ezekkel?akik istenítik a szar magyarokat(szal több mint meghallgatás szinten szeretik) azok lógva kell hagyni.szeressék azt a szart.kit érdekel.

Előzmény: Cash Money (13.)
Cash Money e-mail | 2005-07-08 13:56:32 | 13.
itt nem erről van szó
nem hiszem hogy rapen nőttél fel
gondolom nem 5-6 évesen kezdted
nem tudom mér kell eröltetni ezt az igazi rapper dumát semmi értelme
biztos nem vagy hustla meg pimp meg stb


Előzmény: slimke (12.)
slimke e-mail | 2005-07-08 09:00:07 | 12.
Helló!
Már én is írtam erre mégpedig azt hogy " a ping pong sem magyar sport mégis kint vagyunk vele az olimpiákon" miért mindig amerikát kell ki indulo pontnak venni, jó onnan ered STB.... de akoris a rockot sem a magyarok hozták de mégis csinálják itthon is, tudom erre megint irtok majd valamit de nem érdekes! Mindenki azt irja hogy bele kell születni. Na ide figyuz azok a problémák amik kint megvannak azokat itthon is megtalálod Bele lehet itthon is születni csak izelítő képpen: van 2 alkoholista szülöm, Nincsen 1 db izig- vérig igaz barátom mert aki csak tud folytan atbasz és cserben hagy, van 1 nevelö apám aki folyton basztat, nagyon régen voltak álmaim és érzéseim de az élet kiölte öket rohattul levagyok égve anyámék 3 kerek honapja nem kaptak pénzt de ha kapnak sem jóbb a helyzet, éjszakánként nem alszom mert eszembe jutnak olyan emlékek hogy legszíveseben kibujnák a börömböl és még sorolhatnám azokat a tényezöket amik megvannak nálam ugyhogy nem kell amerikába születni, hogy egy rohatul elbaszott élete legyen az embernek!
ÜDV:SLIMKE

Cash Money e-mail | 2005-07-07 13:11:39 | 11.
csak az a baj hogy mo-n nem lehet senki igazi rapper
mér olyan nehéz ezt felfogni?
hogy lehetne magyar vagy európai ember igazi rapper?
ezt már egyszer kérdezetem valahol
ebbe bele kell születni amerikába
itt nem az a lényeg hogy milyen zenét hallgatsz vagy hogy öltözködsz vagy mit érzel
hogy tudnád mo-n érezni a semmit?


Előzmény: slimke (10.)
slimke e-mail | 2005-07-07 07:42:29 | 10.
Helló!
Nox nem értem hogy mit firkáltál ide, de most komolyan! Az érzéshez viszatérve meg csak annyit ha valaki igazi repper vagy valami hasonlo, akkor tudja mit akartam ezalat kifejezni. ugyanis a rapp szerintem legalábbis, egyfajta élet érzés amit tulajdon képpen nem tudok meghatározni ez megfogalmazhatatlan, nem pusztán jó vagy rossz , vagy szép vagy csúf vagy kellemes vagy kellemetlem , ez minden amit ember érezni tud ez minden egy nagy egészbe öszegyurva! Érted SLIMKE

Nox e-mail | 2005-07-05 15:22:56 | 9.
ez megint egyx balfasz topic de azír írom a dolgaim...

nemtom milyen érzésekről beszéltek..(ez nem cápának szól,a sráccal már dumáltunk nem keveset erről:)ríszpekt bro)az életben vannak érzések amit a magyqar ug igényesebb rétege naon korrektül vissza tud adni....de leheth az a baj h nem tudok angolul és azt sosem szerettem amit nem értek...de végülis ott a french hiphop...és azt sem értem...de mindegy az másik téma

nah pííísz evríbádi

Cápa e-mail | 2005-07-02 10:36:55 | 8.
csak az a gond h az a bizonyos érzés nincs meg az előadókban.

Előzmény: slimke (7.)
slimke e-mail | 2005-07-01 09:07:27 | 7.
Helló
Végre egy hely ahol értelmesen lehet eszmét cserélni!
Mindanyiotoknak igaza van valamilyen szinten, de nem kell azért az egész hazai mezőnyt semmibe venni!Vannak azért figyelemre mélto szeméjek!
attol hogy nem vagyunk fekák még meglehet az az érzés amit mindanyian többé kevésbé hiányolunk, meg az a bizonyos öszetartás az is gyengus még de nem szabad igy elcsuggedni, ki kell várni azt amikor már minden klappol bármikor is jöjjön el ez a nap! tény és valo hogy valami itt nálunk nincs rendben, valami nagyon hiányzik abbol a nagy kerek egészből de mi? talán minden, á nem azér az kicsit durva lenne, ha ugyéreznénk hogy van valamink oszt közben meg még sincs semmink!
A megoldás csak az lehet ha addig(erőszakoskodunk) addig keressük a többi hozzánk hasonlot és addig probálkozunk mig valami nagyon fasza dolgot össze nem tudunk hozni!

Cash Money e-mail | 2005-06-29 15:18:52 | 6.
ugyanazt csinálják mióta megjelent mo-n
hány év kell még?
30?
semmit nem változott az évek alatt ez a baj


Előzmény: Coolmander (5.)
Coolmander e-mail | 2005-06-29 12:46:23 | 5.
a francia és a német hiphop is nagyon sajátos stílusú..a magyar is az..csak még kell pár év
Cash Money e-mail | 2005-06-27 09:00:51 | 4.
szerintem a francia és a német is ugyanolyan gyenge mint mi, engem nem is érdekel ez az egész magyar meg európai szar mind szerintem
nincs benne olyan érzés mint a fekákéba


Előzmény: martinyc (3.)
martinyc e-mail | 2005-06-27 06:43:05 | 3.
van benne valami! De szerintem ne a szerencsénket várjuk! Biztos vagyok benne hogy
rengeteg csávesz van aki eszt várja! Lehet hogy csak össze kéne fogni és menne nekünk is!
PL.: a franciák!!!!!!!!!!!
Ya és:NO EASTCOAST VS. WESTCOAST!!!!!
MINDEN AMI RAP KIRÁLY!!!!!!!

Cash Money e-mail | 2005-06-24 15:13:17 | 2.
erre azt szoktam mondani hogy a rap amerikai stílus meg az is marad örökre
hiába verik itt magukat a magyarok jobb ha el se kezdik az egészet, ugyanúgy mint a rocknál
már megvannak a magyarok közül akik el tudtak érni valamit, kár most elkezdeni a többinek, úgy se lesz semmi belőle, vagy nagy szerencse kell hozzá hogy "feltörjön"


Előzmény: martinyc (1.)
martinyc e-mail | 2005-06-24 11:21:03 | 1.
a hungary hiphoppal aza bay hogy nincs összetartás csinálsz egy bandát 2 hétre rá az 1ik tag kilép beáll 1 graffes bandába! az amcsiknál mé müködik rendes gang ????????????

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.