Click to Visit
Hip-Hop - a magyar hiphop értelme!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Fuckin Killah e-mail | 2005-08-31 17:57:53 | 133.
capa hulye vagy

a flow ertelmet meg mindig nem tudjatok bar a penz igaz. az viszont masodlagos jelentes. flow kell? ket nepszerut mondok: akkezdet, EMINEM.


hahahahahaha

Coolmander e-mail | 2005-08-31 17:10:33 | 132.
télleg 4 alapelemből áll de van még 5 melyek egyike sem elhanyagolható...demára talán már kicsit háttérbe szorult mint pl a beatbox..bár sztem ezis alapelem..legalábbis régen azvolt
Cash Money e-mail | 2005-08-31 17:09:52 | 131.
de mi az a 9?
írd le
én négyről tudok hát ezek az alapok
lehet krs azt mondja 9 elem de annak semmi értelme


Előzmény: Coolmander (130.)
Coolmander e-mail | 2005-08-31 16:57:28 | 130.
téleg 9 elemből áll...
Cash Money e-mail | 2005-08-31 15:57:10 | 129.
már nemazér de maga a szám az hogy lehet hip hop?ez hülyeség
a hip hop az egy gyűjtőfogalom és 4 elemből áll
graffiti
break
mc
dj

a flow meg pénzt jelent elsősorban és a másik jelentése a folyamatos rappelés ahogy flava is írta
lil jont nem is ismered úgyhogy nem tudom mi alapján cseszegeted megint
ő nem a szöszi em akit az egész világ ismer a popzenéjével együtt


Előzmény: Fuckin Killah (125.)
Cápa e-mail | 2005-08-31 14:42:08 | 128.
még mindig itt vagy te telibevert barom???mi faszt akarsz.
hú,Krs nevén kívül mostanra megtanultad Premier nevét is?nem rossz teljesítmény.
itt égeted magad.ez hip-hop/rap dolog meg teljesen nevetséges amit írtál róla.de persze ez csak tégednem zavar.
flow-t akartok?Shyne,Cash Money Millionaires,Big Pun,Lil Flip


Előzmény: Fuckin Killah (125.)
Dead-End e-mail | 2005-08-31 11:22:35 | 127.
A House of Pain se néger rap, és jó. Hát Emtől meg pláne...

Előzmény: flava82 (122.)
Coolmander e-mail | 2005-08-31 11:00:26 | 126.
KRS-One az nemjó..ő a legjobb...
Fuckin Killah e-mail | 2005-08-31 10:44:58 | 125.
"nem vágod a rapzenét a hip hopot meg főleg nem
"

jó poén. remélem vicceltél és nem hiszed azt, hogy értelmese mberek külön fogalomként kezelik ezt. vagy annyira figyelmes vagy?

nem vágom a rapzenét. a hiphopot meg főleg nem.

Hip-Hopnak mondják magát a számot, amit elkészítenek, eprsze a Hip-Hop kilenc elembe teljesül ki söt talán többen is. Persze ezt Lil Jontól nem tudhatod. Rap zene, ahogy te írtad, az maga a zene, ami beatekböl, basszusgitárból és egyébb háttérzenékböl áll, jeles készítöje pl. Premier. Úgyhogy nemtom mi bajod van neked, aki a flow értelmét elbasztad. Nézz utána. Halgass KRS-t. Nem, inkább ne.

Hidd el nem zavar ha hülyének nézel, néztek. Hahahahahaha továbbra is, mert jól mulatok.

flava82 e-mail | 2005-08-28 14:20:09 | 124.
hiába nevetsz mindenki látja mennyire nem vágod a rapzenét a hip hopot meg főleg nem
és még te szarsz le minket?
téged meg mindenki leszar mer egy értelmes érvelésed meg véleményed nincs baromarcú mikiegér


Előzmény: Fuckin Killah (123.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-08-28 11:32:09 | 123.
hahaha
flava82 e-mail | 2005-08-27 20:47:14 | 122.
em a nyomába se ér olyan fehér rappereknek mint pl lil whyte vagy paul wall
ők legalább rappelnek

flava82 e-mail | 2005-08-27 20:10:18 | 121.
te magadtól vagy ilyen hülye?

Előzmény: Fuckin Killah (120.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-08-27 18:16:14 | 120.
ha szivatsz ha nem, igazad van.
Cash Money e-mail | 2005-08-27 13:13:07 | 119.
figyelj ő egy komoly szövegeket kedvelő ember
ö pl:eminem,mcégőz
a g-unit meg SZERELMES GANGSZTER RAP

mond valamit szerintem


Előzmény: Cápa (118.)
Cápa e-mail | 2005-08-27 12:34:25 | 118.
ki ne találd köcsög.itt mindenki terád szarik.nem úgy van az te kis buzi.te nem szarsz senki.MI szarunk rád,balfasz

Előzmény: Fuckin Killah (116.)
Cash Money e-mail | 2005-08-27 12:34:22 | 117.
amúgy azt nem értem hogy slim thug mér fikázza 50 centet is mikor a still tippin remixbe benne van 50 is meg young buck is
de lehet csak én vettem ki rosszul a szavakat


Előzmény: Cápa (115.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-08-27 09:50:11 | 116.
a legfaszabb az h szarok ratok.
Cápa e-mail | 2005-08-26 13:28:37 | 115.
én csak a bitch please 2-t hallgatom meg tőle,a renegade-t Jay-z vel,meg a dont approach me-t Xzibit-tel.aztán aszem kifújt.
érdekes módon a dél halálra fikázza,mégse szól be nekik.talán fél?????:)

Dead-End e-mail | 2005-08-26 07:01:25 | 114.
Nekem a Marshall Mathers-n tetszik Bitch Please II, és Remember me is jó lenne, csak Eminem elrontja a végén a hülye ordibálásával.

Előzmény: Cash Money (113.)
Cash Money e-mail | 2005-08-25 12:10:54 | 113.
a sign for the moment szerintem jó szám
sokaknak meg az nem teccik
az új fat joe album kurvajó arra is rátették a lean back remixet amit lil jon csinált abba még elmegy eminem


Előzmény: Dead-End (112.)
Dead-End e-mail | 2005-08-25 11:51:22 | 112.
Elírtam... de nem baj, értse mindenki jól.

Előzmény: Dead-End (111.)
Dead-End e-mail | 2005-08-25 11:47:24 | 111.
Miért, mikor tudott rappelni?

Reménykedtem benne, hogy az első albuma, az Infinite jó. Nagyon szar.

A Slim Shady LP-t, és a Marshall Mathers LP-t szépen megcsinálta Dre, és a Marshall Mathers-n még akadt is egy-két jó szám. Majd jött Eminem, keménykedett, hogy egyedül megcsinálta az Eminem Show-t - meglátszik. Az Encore-t mutogatta haverom nagyogav, hogy milyen jó, hát amikor meghallgattam... ISZONYAT ROSSZ!!! A 8 mérföldnek meg még egy normális soundtrack albumot se tudott megcsinálni.

Ennyit Eminemről...


Előzmény: Cash Money (109.)
dicegame e-mail | 2005-08-22 12:01:12 | 110.
ja
nagyon idegesítő lett em
olyan a hangja mint egy fürdős kurvának


Előzmény: Cash Money (109.)
Cash Money e-mail | 2005-08-21 22:23:47 | 109.
eminem már rappelni is elfelejtett
mi ez az új klippes száma? nagyon gagyi
há mi lett ezzel az emberrel?
tiszta pop nyavajgás az egész

dicegame e-mail | 2005-08-21 16:20:35 | 108.
a szleng topik jó ötlet volt

Előzmény: flava82 (106.)
dicegame e-mail | 2005-08-21 16:19:52 | 107.
vicc vagy te
egy nagy poén
szerintem te is tudod magadról
minek írjak itt 30 sort?
állandóan ellentmondásba keveredsz saját magaddal
mér nem veszed már észre magad?
te biztos hiteles vagy!! mióta az eszedet tudod rapet hallgatsz mi? ennyit erről
te hitelesebb vagy mint moha? vicc vagy


Előzmény: Fuckin Killah (105.)
flava82 e-mail | 2005-08-14 22:23:56 | 106.
na figyelj te majom
1.lefikázol mindenkit akit nemismersz
(FINGOD NINCS MI AZ IGAZI RAP CSAK EMINEMET NYOMOD MEG VALAHONNAN ISMERED KRS-T)
2.a flow folyamatos rappelést jelent klisék nélkül és pénzre is szokták mondani
az usába a flow: 1.pénz 2.foly rap klisé nélkül
nehogymá te magyarázd nekem nagykoponya
(nem tudom eminemről hol láttad vagy melyik nagyokos mondott ilyet neked)
3.válaszoltál is egy kérdésre?
4.TE ÉRVELSZ?
pl "mér pont master p"
"ying yang nevével baj van" megin másra hagyatkozol anélkül hogy tudnál róluk valamit
ying=kane yang=d-roc (ugye jó és rossz,fekete-fehér)
csak ehez érteni kell a szöveget hogy miről szól okoskám
lil jon nem is a discóknak gyárt slágereket
és pont én magyaráztam meg hogy miér van köze a jamaicai zenéhez mer szerinted a connectionsnek több köze van hozzá jó vicc
nem eminem hibája hogy nyomatják a discóba?
az év vicce ez
érdekes crime mob meg lil jon nem megy meg senki aki nem ilyen műanyag emészthető zenét nyom mint szöszike
fehér raperek itt kezdődnek:lil whyte, paul wall
én biztos vagyok benne hogy szar nas újlemeze és a illmaticot se divatból hallgatom mivel kb 4 éve
nem hallottam ez a te szinted csak eminemmel azt hallgatod te divatból meg krs-t nyomod hogy mekkora nagy zene
az valamilyen szinten de lejárt rég
te olyan vagy hogy valakitől hallasz valami jót aztán mindegy hogy utána szar neked az is teccik
em az érték az olyan divatbuziknak mint te
ennyit tudsz:krs, em, meg a többi tévébe (ki többet ki kevesebbet) szereplő rapper
ez a magyar ug is ugyanúgy benne van a médiába csak nem annyit mint a mainstream
akkor mi a flow szerinted?
hallottál már olyanról hogy d-flow vagy hellaflow?
na ezek flow zenék nem a te nyominemed
a hellaflownak a pénz miatt van benne a nevébe twista a rapelésére érti
honnan tudnád mi a flow mikor szerinted a hustla meg a turntablism ismeretlen rapper név?
á gyökér vagy te
mcé gőz meg kíváncsi lennék mi a faszt csinált 92 óta ha csak kb 2 éve lehet hallani róla
ezt is kitaláltad ha meg igaz akkor jó amatőr pancser még mindíg hogy sehova nem jutott + 1 lemez na ez az amatőrség
és itt nem a hip hopról beszélünk hanem a rapről
te tudod mi a turntablism? majd akkor hip hoppoz itt
azt hiszed nyomod a magyar ug-t azt te mindent tudsz?
látszik
igazából annyit amennyit a médiából hallasz
ugye hogy gyökér vagy elismered a kartellel szeretted meg a RAPET (nem a hip hopot az más)utána meg fikázod
gondolom a haverjaid előtt tagadod mer most nagy ug-sok vagytok
igen volt előttük rap csak szar volt mind amit nem is tartok rapnek ma se
itt kellett hozzá a kezdetben 2-3 rockzenész (döglégy,szasza,steve)+1 énekes producer (pierot) hogy legyen rap zene
na ez itt a magyar rap
úgyhogy itt senki ne baszlasson senkit a múltjával majd ha ő elér valamit akkor lehet
te mit értél el? eminem? inkább 10 milliószor moha mint az a buzi szöszi
és én nem mohát meg oglit hallgatom te balfasz de inkább mint a buzi eminemedet
majd ha ismersz valakit a médián kívül akkor ugass



ja és még valami:"krs a hip hop istene" NEKED KISFIAM NEKED
inkább te tölts le médián kívüli zenéket (bár hogy töltenél ha fingod nincs róluk?)
amiket írsz mind olyan név hogy még itt is sokan ismerik krs is ilyen
és letagadod saját magad mer lefikáztad az egész délt anélkül hogy ismernél onnan valaki a médiásokon kívül

mindenki balfasznak tart vedd má észre magad
akár mennyire erölködsz annál jobban kijön mennyire gyökér vagy
na pá flowking




Előzmény: Fuckin Killah (105.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-08-14 17:58:41 | 105.
"moháról annyit amikor o a kérek a kulcsot énekelte akkor a mai ug-sok szerinted hol voltak? "

Kitünö példa erre Gözy, aki 92 óta ír szövegeket. Mondd azt, hogy Moha hitelessége nem kétségbe vonható... és kétségbeejtö?

"discóba pörög rá a sok csicska fasz meg a mukurvák akik 15 évesek"

1. ez nem az elöadó hibája 2. Lil Jon közönsége sem lehet jobb. Az, hogy melyikük a kreatívabb...

"flow rövideN:egyedi rapelés minden klisé nélkül"

Te... bazeg... Te nem tudod, mi az a flow! De szerinted Emnek nincs flowja! És én még vitatkozom... A flow meghatározása, egy Hip-Hop szlengszótárban, amúgy ez egy pontos meghatározás, de nem innen tudom: "To rhyme continuously in the same rhyme scheme without stopping."

Akiket nem ismerek, nem fikázok, ezt leírtam. Nem különösebben ismerem a South Side-ot, amit eddig hallottam, az nem tetszett, ez alapján nem ítélem meg az egészet, mert nem a földrajztól függ, ki a jó.
Amúgy meg a te flow-magyarázatod, amit nemtom honnan veszel, Emre így is talál. Ö az, aki nem használ kliséket, egyedi, stb.

"te dobálózol a flowval anélkül hogy tudnád mit jelent"

Kacaj.

"nast meg te nem ismered ezekszerint mivel eddig akivel beszéltem és hallotta a duplalemezét senkinek nem teccett és nekem se mert kurvagyenge"

Állítassz valamit, amiben nem vagy biztos. Figyelj: jó, azt mondták, Nas dupla albuma gyenge. Én azt mondom, jó. Én leszarom a "mindenki véleményét", neked Em szar, nekem Em jó. Nekem Lil Jon szar, neked jó. Ízlések!!! Hallottál már erröl? Nas-t ismerem, mármint a munkásságát és nagyon tetszik az albuma. Baj? Mr. Flow.

Jaj... így távolból megint... megvan az Illmatic. Tudom, hogy nagy divat ezt szeretni, nekem pl. pont az nem tetszik és az It Was Written. SZERINTEM utána lett igazán jó. Magánügy.

"melyik magyar ug lemez nem másolat?"

Egyik sem. Ja és a Kartel elött volt Hip-Hop M.O.-ban, csak gondolom velük szeretted meg a Hip-Hop-ot. Nem tagadom, én igen. De utána... késöre igaz, megismertem az ugét. És rájöttem, hogy melyik a jobb.

"régebben írtad hogy juvenile balfasz meg a ying yang twins meg petey pablo is
erre most írod hogy csak az outkastet meg nellyt ismered délrol
ez hogyvan? "

Hoppá... nem értjük egymást. Petey Pablo-tól egy lemezt hallottam. Ying Yang-ékról csak annyit mondtam, ha nem tévedek, hogy a nevükkel baj van, beidéztem valakitöl egy részletet. Azt írtam, hogy Juvenile-t nem ismerem nagyon, csak úgy homályosan.

"szerinted nincs köze a jamaicai zenéhez"

Ezt hol írtam?

"szerintem kicsit jobban bele kéne ásnod magad a rapbe és nem a média által ismerteket kéne csak dicsoíteni (ami euba megy a médiába, amerika más) "

Nem, nem... kicsit te is továbbléphetnél Ogli-n meg Mohán...

"ogliról annyit hogy megin semmit nem tudsz róla"

Hallottam már Oglit és tudom, hogy faszacsávó mert börtönben volt és szar. Ógyhogy megint tévedtél, tudok róla valamit.

"te nem vagy nyitott az új dolgok felé leragadtál krs-nél meg eminemnél"

HAHAHAHAHAHA!!!!!!!!! Ez a legviccesebb! Figyelj, KRS az érték! Em az érték! Még akkor is ha elterjedt! HAHAHA!!! Lil Jon hol van KRS mellett? Nem stílusom, de megkérdezem töled, ismered KRS teljes munkásságát, munkáját és az életét? Tisztelnéd, hidd el. Tölts le dolgokat töle és gondold át, amiket eddig gondoltál róla. Ö a Hip-Hop istene.

"nemtudom 50 mit lát benne"

Pénzt.

Na jó, beelfárdatam ebbe. Nincs amiért írkáljak olyanoknak, akik mindig ugyanazt írják: "nem is ismered" stb., "nem tudsz semmit".

Az egyik nem tudja mi a flow, a másik KRS-t le se szarja. Nekem megvan a bizonyíték, hogy nem tudtok túl sokat a Hip-Hopról, a téma eredetileg amúgy is M.O. Hip-Hop volt, valamikor, aztán South Side kontra Eminem lett belöle. Érvelni keveset, támadni ok nélkül sokat, így nem lehet. Ez nem értelmes fórum-viselkedés.

Viszlát.

flava82 e-mail | 2005-08-14 15:13:01 | 104.
dehogy tavalyi idei a duplalemez na

Előzmény: flava82 (103.)
flava82 e-mail | 2005-08-14 15:11:03 | 103.
gondolom van aki tudja itt nas ft bravehearts&lil jon közös dala melyik
most hallgattam megint
az egyik legjobb nas szám
jobb mint bármelyik a tavalyi duplalemezéről az nagyon gyenge fos lett

flava82 e-mail | 2005-08-14 15:02:26 | 102.
fölösleges itt a szánkat jártatni ez a fk gyerek úgy se ért semmit
felfogni meg főleg képtelen miket írunk
csak ha neki van igaza ő szerinte nem tudom mér ugatja le mindenki


Előzmény: dicegame (98.)
Cash Money e-mail | 2005-08-13 17:07:30 | 101.
az a olivia egyáltalán mit csinál?
rappel vagy énekel?
mer én nem tudtam eldönteni mind a kettőhöz szar a hangja is szar és nem is egy jó nő
olyan mintha egy 40 éves nő lenne rommá sminkelve
nemtudom 50 mit lát benne

Cash Money e-mail | 2005-08-13 17:00:53 | 100.
á pont a rosszabbak lesznek no-ba
így már nem jó lil jon meg scrappy nélkül
legalábbis én nem vennék belépőt
50+g-unit a jó egyedül közülük
az a stat quo is gyenge hallottam egy pár számot

G-tard e-mail | 2005-08-13 14:27:43 | 99.
de európában is turnéznak! és egyről beszélünk, csak lehet h ide nem jön el mindenki

http://www.mtv.de/news/news.php?id=19417
http://www.bigbaer.com/archives/2005/07/anger_managemen_1.html


Előzmény: Cash Money (95.)
dicegame e-mail | 2005-08-12 21:03:16 | 98.
fk itt az van hogy vannak akik sokféle zenét, rappert ismernek és ezáltal döntik el hogy jó-e vagy nem amit hallgatnak vagy ismerenk
te viszont akiket nem ismersz olyanokról írsz negatívumot
régebben írtad hogy juvenile balfasz meg a ying yang twins meg petey pablo is
erre most írod hogy csak az outkastet meg nellyt ismered délről
ez hogyvan?
lil jonról annyit hogy rengeteg tehetséget tett és próbál ma is híressé tenni azzal hogy közösen csinálnak számot,alapokat csinál nekik , aki tudja az tudja kik ezek,fk te nem úgyhogy ne verd a nyálad
szerinted nincs köze a jamaicai zenéhez
na itt jön le hogy semmit nem tudsz róla ami nem baj csak nem kéne megjátszani hogy vágod
én se vágom a northot ezér nem is szólok hozzá se rosszat se jót
minek?egyszer úgyis észreveszik ha fingom nincs hozzá nem?
szerintem kicsit jobban bele kéne ásnod magad a rapbe és nem a média által ismerteket kéne csak dicsőíteni (ami euba megy a médiába, amerika más)
vagy ha nem akarsz akkor csendbe maradni
és lil jon zenéje legalább annyira különleges és új mint eminemé VOLT a kezdet kezdetén csak ő már rappelni se tud csak virnyíkolni
itt mindenki bebizonyította már rajtad kívül hogy mér ugat le valakit, de te nem! csak ennyit tudsz "szar,röhejes"
master p-vel mi a gondod?
lil jon azér nevetteti ki magát mer egy olyan stílust terjeszt ami elüt az átlag mai gagyi médiaraptől (pl eminem)
meg amit nem nyomnak le minden 5 percbe a rádióba?
a crunk juice albumukon minden van: crunk,west,east,rock, r&b,
ezen kell elgondolkozni nem eminemen akit a média felkapott és szarabbnál-szarabb anyagokat csinál
mit gondolsz mér ad el annyi lemezt?
nagy részét nem is rapszerető ember veszi mer hót populáris
ja és főleg nem kellet nekik dr dre hogy befussanak
ogliról annyit hogy megin semmit nem tudsz róla
megin a te szinted az ok nélküli szájmenés úgylátszik ez a sík most hogy leugatunk mindenkit aki bekerül tévébe (de eminem az ott van fasza ember) igaz már vagy 8 éve nyomja ogli
nem is egyetemista rapper meg balatonparti mint az egyik csapat (direkt nem írom le kik)utálom a legszarabb az ugba
mohát meg kár baszlatni mivel amikor ő a happy gangbe volt akkor a mai ugsok meg még meséket hallgattak meg anyucival aludtak
te nem vagy nyitott az új dolgok felé leragadtál krs-nél meg eminemnél
haladni kell a korral!!


csak ennyit akartam


Előzmény: Fuckin Killah (91.)
flava82 e-mail | 2005-08-12 19:00:11 | 97.
és mégegyszer nem az a lényeg hogy ki ismer több rappert hanem hogy te akiket nem ismersz leugatod
ez megin röhej hogy szerinted a hustla az valaki(végül is igen de nem olyan értelembe ahogy te gondolod) meg a turntablism
"délit inkább outkastot meg nellyt ismerem"
master p-t ennek ellenére megin elkezted fikázni
ja jó ő róla sokmindent tudsz biztos
NEKED MÁS PAC MINT A TÖBBI MEG A DIVATBARMOKNAK


Előzmény: Fuckin Killah (91.)
flava82 e-mail | 2005-08-12 18:44:08 | 96.
bakker te soha nem a lényeget fogod fel
nem az a baj hogy az ismertelet hallgatod hanem a SZÁMODRA ismeretleneket fikázod
flow rövideN:egyedi rapelés minden klisé nélkül
flow=twista, hellaflow meg még egy jópáran de em soha nem lesz nem is volt
RAPELÉS NEM NYÁVOGÁS!!!
te dobálózol a flowval anélkül hogy tudnád mit jelent
amúgy azér vagyok hülye mer észreveszem hogy fingod nincs róla kiket ugatsz le?
itt van tessék:"na de pont master p-t"
mér nem írod le mi a baj vele? csak magyarázod a hülyeséget semmi alap nélkül
mi a baj vele?
a másik:a hustla meg az atl esetleg neked ismeretlen és ezek nem nevek (ezek nem rapperek)
itt jön le hogy eminem a király rapper
fú király vagyok
mindegy úgyse érted
nast meg te nem ismered ezekszerint mivel eddig akivel beszéltem és hallotta a duplalemezét senkinek nem teccett és nekem se mert kurvagyenge
hasonlítsd már össze mondjuk az illmatickal
megvan?
kétlem
lil jonról meg semmit nem tudsz ez is látszik
te röhögteted magad! állítom ismered a yeaht ushertől amibe benne van azt ez alapján ítéled meg
ismered mondjuk nasszal a közös dalát? nemhiszem az a nagyoknak való
addig is ott van az a szőke buznyákhangú korcs
ami megy a discóba mer annyira real meg igaz
egy értelmes alátámasztást nem tudsz csak hogy így krs úgy em meg ug meg ez szar az szar azt senkit nem ismersz
melyik magyar ug lemez nem másolat?
a connections mi? a nagy jamaica majmolók, majd ha sizzlát megközelítik akkor beszélhetnek itt raggaról
az első kartel legalább behozta a rapet mo-ra de ezek szart se nemhogy a jamaicai zenét
na ahoj



ui:most írd le hogy master p-nek nincs köze a raphez meg kiröhögteti magát mer nem játsszák szarrá a tévék meg eminem a nagy flow lemásolhatatlan meg profi hangú rapes akinek több lóvéja van mint lil jonnak (hú büszke lehet rá)!bár ki tudja!ne legyél te ebbe biztos
meghogy twista szar akit főleg nemhiszek hogy ismersz


:)
de jó volt
(mostmár abbahagyom az agytágításod mer a végén még fogsz valamit tudni a rapről)


Előzmény: Fuckin Killah (91.)
Cash Money e-mail | 2005-08-12 17:43:45 | 95.
az egészet a bme recordings szponzorálja
ja még lil scrappy is megy (fú jó lenne ott lenni)
de szerintem nem egyről beszélünk mer ez csak amerikai turné 11 állomásos


Előzmény: Cash Money (94.)
Cash Money e-mail | 2005-08-12 17:40:13 | 94.
most nézem az egész lil jon turnéja:lil jon on the anger managment tour with eminem 50 cent pitbull and more
akkor a tvt-sek nem mennek


Előzmény: Cash Money (93.)
Cash Money e-mail | 2005-08-12 17:37:26 | 93.
hát nézd meg
www.liljononline.com ott van hogy ők is mennek
lil jon akkor haverkodott össze eminemmel mikor csinálta a lean back remixet biztos most gondoltak egyet azt mennek
én azt hittem megy az egész tvt records csapat mer úgy volt


Előzmény: G-tard (90.)
Cash Money e-mail | 2005-08-12 17:27:58 | 92.

moháról annyit amikor ő a kérek a kulcsot énekelte akkor a mai ug-sok szerinted hol voltak?
az oviba azt matchboxoztak
lil jonnak elég pénze van így is tengerpartja van miamin és ezerszer kreatívabb mint az a nyavajgós csicska eminem
amúgy eminemnek télleg több pénze valószínű de kit érdekel?
és szerinted mér van több?
mer szar pop amit csinál há mindenki veszi bazeg
discóba pörög rá a sok csicska fasz meg a műkurvák akik 15 évesek
azt hiszem moby mondta rá annak idején hogy csak mások fikázásával hívja fel magára a figyelmet meg ugyanolyan pozene mint britney
mindenhéten van róla valami az újságba a tévébe
meg feszítünk a popcorn meg bravo borítón meg a posztereken
utálom az ilyen majmokat
50 is ezt csinálja de legalább a zenéje jó de eminemnek még a zenéje is gagyi
na most ki röhögteti ki magát?
em vagy lil jon aki a source címlapján van?
ennyi a külömbség hogy ki adja el magát és ki nem


Előzmény: Fuckin Killah (91.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-08-12 17:06:05 | 91.
flava82: veled van a baj. Ízlésekröl vitatkozol bazmeg! Én egyszerüen kiváncsi vagyok mások által hallgatot zenékre, ezen vitatkozunk. Erre te jössz és kijelented, hogy én nem rétek semmit, Nas lemeze szar, ami hülye kijelentés volt, innen inkább úgy tünik, hogy te nem értessz semmit. Ja Em meg a flow... tudod te, mi az a flow? Amihez Emnek köze van. Eminemben az az új, hogy a témák is újak és ha régi témát dob fel is teljesen máés megközelítésböl írja le. Csak te ezt nem vetted észre! Nem baj, csak akkor ne gyere itt nekem.

"a régi kartel lemezeknek (elso, második) a fos ug nem fog a nyomába érni a sok takonnyal meg amatorrel "
Az elsö Kartel lemez egy hatalmas másolat volt, a második is, csak már nem annyira. Az ugé pedig nagyon jó, egyedi, kreatív, ez amit te nem tudsz.
"utána néztem miket írtál pl hustla hülyeség turntablismet nem tudod mi "
Már leírtam: tudod mi micsoda. Nekem te ne odbálózz ilyesmikkel, jó? Tudom, mi micsoda és emellett egyebeket is tudok, amiket te nem, ez látszik a hsz-okon.
"az alapoknál kéne kezdeni öcsi"
1. nem vagyok öcsi még neten keresztül sem 2. ez nem az alap, az alap az teljesen más, az idöben és minöségben is eltér, bár ezeket nem ismerem. De már rég leírtuk, hogy ismeretlen nevekkel dobálózni nem nagy dicsöség. ha aakrod, az ohhla.com összes rapperét beírom ide, hogy ismerem. Akkor fasza leszek?
"bár akinek eminem a csúcs meg a flow...... " Nem Em a csúcs, de szinte. Ez az én ügyem. A flow meg fontosabb, mint sokminden. Jaj... kivel sikerült megint össze... na mind1. Azért bebizonyítom magamnak, hogy hülye vagy.
"szerintem te a médián kívüli zenéket nem is ismered"

NA EZ AZ AMI CSÚCS! ÉN NEM ISMEREM? TE JÖSSZ A KARTELLEL! MONDOD HOGY A M.O. UG SZAR! ÉS ÉN NEM...

"levágja mindenki mit tudsz nem veszed észre? "

Ugyanez szól neked.
Nas a zenéböl él, igen, csak ö jót nyom, de ez hosszú és te nem éred azt meg.

Cápa: amit írál, okés. Nem csak Pac, igaz, na de pont Master P-t. :) Na mindegy. Valahogy más Pac és más a többi, ennyi. NEKEM! SZERINTEM! Értjük egymást? Azok a déli valakik... helyesen tették. Öket sem ismerem, mert USA-t csak keveset és olyanokat, mint Nas, Mos Def, Talib Kweli, Common, egyéb: Pac, Em, KRS meg egyéb ugé dolgok plusz M.O. ugé meg ilyesmiket hallgatok. Délit inkább Outkast-et meg Nelly-t ismerem, de ha kapok valamit, meghallgatom. És utána eldöntöm, tetszik vagy nem.

Ja, ki kell használni a lehetöségeket, de ahogy Freddie Foxxx mondta: hülye vagy, ha nem veszed el a pénzt, de elöbb nézd meg, hogy beleszólnak-e abba, amit csinálni akarsz. Ha nem, akkor rendben. Ha igen: szard le. Ez a müvész és nem az iparos.

Na csók.

Ja, Eminem nem adta el a zenében magát, csak az ilyen 50 Centekkel, az lehet. amit csinál, az viszont... Lil Jon az, aki röhögteti magát és fele annyit nem keres, mint Em, aki sokkal jobb és még gazdag is.

ja, ha magyar Hip-Hop: a két legkevésbé hiteles arc: Ogli és Moha. Ogli a legtehtségtelenebb, sem rappelni nem tud, sem szövegeket írni, szóval... Moha pedig... kulcsot a szívedhez... majd gengszter. A második albuma egy olyan album, hogy kábé egy gyengébb underground kezdeményezés. Egészen tetszett. Kicsit ötletes és föleg: nagyon jó a hangulata! Az meg van csinálva.

G-tard e-mail | 2005-08-11 14:27:24 | 90.
csak az a gond vele, h a klipben is mutatták h szétosztotta, ezért nem olyan hiteles...

a turné amit emlitesz: eminem, g-unit, olivia, d-12, obie trice, lil jon és stat quo..
stat quo déli, de az aftermath-nél van szóval ő ok, de lil jon vhogy nem fér a képbe.
hozzánk legközelebb hamburgban lépnek fel. a jegy meg kb 20 rongy ami sztem elég korrekt.. nem visz el engem innen valaki? :)))))


Előzmény: Cash Money (87.)
Cash Money e-mail | 2005-08-11 12:10:13 | 89.
most olvastam a lil jon onlineon hogy együtt turnéznak eminemmel meg ott lesz 50 is meg pitbull meg még egy pár déli
most ezér nem fogom megutálni őket mer eminemmel turnéznak de én őt nem szeretem
most akkor szerinted em is eladta magát mer lil jonnal nyomul?
(bár em már rég eladta magát a hülye is látja)


Előzmény: Fuckin Killah (71.)
Józsi8805 e-mail | 2005-08-11 09:48:19 | 88.
mondjon már valaki magyar hip-hop énekest v bandát
Cash Money e-mail | 2005-08-10 19:13:53 | 87.
ha már az adakozásnál tartunk akkor:trick daddy a thug holiday klipforgatásán 2 teherautónyi játékot osztott szét a gyerekek között és nem a klip kedvéért hanem télleg odaadta pedig ő se született bele a jóba mivel 27 testvére van
Cash Money e-mail | 2005-08-10 15:34:28 | 86.
bár ne felejtsük el azér az ugk-nek jó reklám volt a klipp amit jól tettek hogy kihasználtak
ki ne használta volna ki?csak aki idióta

Cash Money e-mail | 2005-08-10 15:28:38 | 85.
a big pimpin nem rossz szám de nekem nem is annyira tetszett mint sokmindenkinek
amikor pimp c a csajokat locsolja piával az jó benne
timbaland szerintem elkúrta volna az ugk alapjait a petey pablo lemezeken se teccenek az alapjai bár van amelyik nem olyan rossz
egy lil jon alap mennyivel durvább azér peteyhez!

G-tard e-mail | 2005-08-10 08:34:22 | 84.
amennyi lóvéjuk van ezeknek igazán megtehetik nem? Master P-nek még a wc ülőkéje is aranyból van, meg Gucci Ferrarival jár! mit nekik az a pár számitógép meg kosárjegy... az a gáz, hogy ilyet még a blikkbe is lehet olvasni. reklámot csinálnak maguknak a jótékonykodással is.

a többivel többnyire egyetértek. :)))





Előzmény: Cápa (83.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.