Click to Visit
Pop - A-HA
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

sky e-mail | 2004-06-18 08:57:54 | 368.
Sziasztok!

Remélem most már nem lesz több vita!!!!!! A képek a helyükön, senki nem szid senkit. (remélem)
Nahryien örülök, hogy ellátogattál az RTL Klubra is. Valakiknek életben kell tartani azt a helyet is! Locust tök jó, hogy ennyi képet tettél fel!
Sona
A képen Te állsz Magne mellett? Gratula az érettségidhez.

Emese
A nevedet az e-mail címedben megadtad. Én innen tudtam meg.

Képzeljétek! Szerdán megnéztem A TEXASI LÁNCFŰRÉSZES-t. Még mindig a hatása alatt vagyok! Kegyetlen egy film!!! Aki látta, tudja miről beszélek.

Most nem tudom mit írjak még, majd otthon biztos eszembe jut.

Sziasztok!

Sona-ha e-mail | 2004-06-17 20:29:36 | 367.
Locust!
Magm sem értem a dolgot, de lehet, hogy csak valamit a fejemhez vágtak, hogy mondjanak valami indokot. Csak egy kérdés: miért könnyebbültél meg? mert láttad a képeket? És sem akartalak megbántani, de olyan sértő és nem igaz dolgokat írtál le, ami igenis vérlázító volt. A kép azért nem került fel idejében, mert túl nagy méretű volt. Nem engedte feltenni a 190 Kb-s képet. Locust! Én még reménykedem abban, hogy egyszer hinni fogsz nekem, és hogy mi ketten nagyon jó barátnők leszünk, mert igenis csíplek!!! Egy nagyon jó fej csajszi vagy, és szeretsz pörögni... legalábbis ezt vettem észre. És komolyan gondolom ezeket... Ha gondolod, lemehetek hozzád. És viszek 3 tekercsből készült képeket, meg digitálisakat is. És ne sértődj meg, de te ugyanúgy bemocskolsz engem, mint ahogyan azt Nahryenről állítod... csak neked nics igazad!!!!!!

Sona

UI: LEÉRETTSÉGIZTEM!!! MIKOR LESZ A-HA FAN TALÁLKOZÓ???? hELEN IS JÖ pESTRE JÚNIUS-JÚLIUS KÖZÖTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pUSZSZSZSZSZ

:( e-mail | 2004-06-17 19:11:57 | 366.
ezt nem hiszem el honnan tudtad hogy emesenek hivnak?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????ß
:( e-mail | 2004-06-17 19:09:10 | 365.
szia Magne ezt nekem irtad ha igen en tenyleszeretem es honnan tudod a nevem????
:( e-mail | 2004-06-17 19:08:35 | 364.
szia Magne ezt nekem irtad ha igen en tenyleg szeretem es honnan tudod a nevem?????
Magne e-mail | 2004-06-17 18:12:10 | 363.
Szia rosszkedvű Emese a legjobbkor jöttél még jobban lehangolni a bandát. Harapni lehet a feszültséget, pedig milyen jó kis fórum volt ez. Te szereted az a-hát vagy csak úgy erre jártál? :) Be Happy !!

HÉ NEHOGY ELFELEJTSÉTEK HÉTFŐN NÉZNI A VH1-ET!!!!!!!!


Előzmény: :( (362.)
:( e-mail | 2004-06-16 19:14:09 | 362.
hey benned a Let you win bekes erzest kellt???? bennem meg pont az elenkezojet en inkabb azt erzem hogy valakitvel kotozkodnom kell
Locust e-mail | 2004-06-16 18:06:55 | 361.
Sziasztok!
Az előbb hallgattam a To let you win-t, és olyan békés érzés töltött el,és úgy gondolom abbahagyom Sona szidását,de Sona,azt azért elmondom,hogy abból jöttem rá,hogy nem mondasz igazat,hogy hogy küldhették vissza neked a CD-ket,ha nem lehetett elolvasni az írásodat?A te címedet eltudták,az enyémet meg nem? :) Látod,ilyen apróságok miatt lehet lebukni!Na mindegy.Többet nem gonoszkodom.

Váltsunk témát.Idén nem lesz több A-HA koncert?

Locust e-mail | 2004-06-15 17:35:23 | 360.
Sona,írtam neked e-mailt,olvasd el hamar!
Nahryien,te nem tudod (szerencsére) miről van szó,amíg nem tudod mi történt,ne mocskolj be engem!Jó?Megköszönném.
Amúgy senkivel semmi bajom,megnyugtatok mindenkit,és remélem Sona hamarosan leírja ide nektek,mi is történt valójában!
Minden jót!

Nahryien.. e-mail | 2004-06-15 07:54:33 | 359.
Sona-ha............... Az északiak valóban másabbak, mint az európaiak.. Nem vitás.. DE, nem szabad elfelejteni azt, hogy nem mindenki ilyen.. Ha láttad a Kereszteslovagok c. filmet, akkor leesik miről van szó.. Ha nem, ajánlom.. Mint éltem kint Norvégiában én is, s tapasztaltam, hogy ott kint sincsenek olyan rendesek.. vannak seggfej északiak, hidd el...... Én tudom....
Viszont dühít, ahogy Locust viselkedik... - idővel, ha majd hinni fog, ne félj.. csak lehet, hogy olyan történt vele, amire Ő sem számított.. S ez nagy sebe[ke]t képes az ember bensőjén hagyni.. S hiába küzdesz ezellen, emberként roppant gyenge kis teremtmény vagy, hogy ezt mind el tudd viselni..
Szóval, Locust, higyj!, s Sona-ha, Te pedig, nem csüggedj.. Én tudom, nem könnyű..
Nem vizet prédikálok, csak a ködöt oszlatom..


:( e-mail | 2004-06-14 18:30:57 | 358.
a-ha fel fogok rakni kepeket a netre ha valakit erdekel
Sona-ha e-mail | 2004-06-14 18:22:28 | 357.
Sky!
Annyi történt, hogy nem kapott meg egyetlen levelet sem, amit küldtem, de komolyan mondom, hogy nem az én hibám, és esküszöm, hogy már sírhatnékom van! Elküldtem, a posta pedig visszaküldte: ÉRVÉNYTELEN felirattal... de nem adom fel a reményt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha tetszik Locust, ha nem! És akkor is felteszem a képeket! Még az ír a-ha rajongókkal is van közös kép, amit ők csináltak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fel fogják tenni az ahaireland.com-ra!!!!!!!

Szia Bob! Én is nagyon örülök neked! Remélem nem leszel olyan ellenséges, mint egyesek... Ez a viselkedés csak a magyarokra jellemző... a NORVÉGOKRA NEEEEEEMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magne e-mail | 2004-06-11 15:29:44 | 356.
Ja valami zenészre gondoltam.
Ismerős volt a neve csak nem tudtam honnan anyu kedvenc írója.


Előzmény: sky (354.)
Locust e-mail | 2004-06-10 16:09:08 | 355.
Jaj,Sky,ha te azt tudnád...na mindegy,inkább nem mondom...
(velem nem történt semmi!!!!)

Bob- ÜDVÖZÖLLEK!


Előzmény: sky (353.)
sky e-mail | 2004-06-10 11:45:09 | 354.
Magne

Danielle Steel írónő.


Előzmény: Magne (351.)
sky e-mail | 2004-06-10 11:39:19 | 353.
Sziasztok!

Bob-
Köszi a választ! Remélem, ezentúl te is gyakran írsz, mert hát nem baj, ha sokan vagyunk.

Locust
Mi történt veled? Az elején olyan jól kijöttél Sonával!



Előzmény: Bob- (352.)
Bob- e-mail | 2004-06-09 20:02:29 | 352.
Hello mindenki! Én még új vagyok itt, bár egy ideje már olvasom a fórumot. Sky kérdésére szeretnék válaszolni. A Shapes That Go Together nem jelent meg nagylemezen, csak maxin,(bár ha jól emlékszem Japánban feltették valami nagylemezre vagy válogatás lemezre) és 1994-den adták ki, a nagy hallgatás előtt.
Magne e-mail | 2004-06-09 17:12:01 | 351.
Köszi. Nagyon aranyosak vagytok.

Locust azt mondod hogy egy órával hamarabb eljöttem? A francba. Mehetem volna a 23:35-őssel is annyira nem volt sürgős dolgom.

Sona nagyon irigyellek, de azért én is kíváncsi vagyok a képekre.

Sky A barátnőm is azt mesélte hogy látta a VH1-en a Velvetet hajnali 1 körüli órákban valamikor.


Évi Nem tudom ki az a Danielle Steel.

Locust e-mail | 2004-06-09 16:37:53 | 350.
Tudod mit Sona?Ne küldjél nekem egy fényképet se,mert egy darabod sincs!A véleményemet leírtam az rtlklub.hu-ra.És halál komolyan gondolom!
És légyszives,ne próbálj meg mindenkit átejteni!

Locust e-mail | 2004-06-09 16:18:13 | 349.
Sona!
Miért nem írtad nagy betűvel?Anyukád el tudta olvasni?
Na mindegy.
Ja igen.Érdekelnének a fényképeid!Küldhetnél!!!!!!De most,ne te címezd meg.(már bocs)


Előzmény: Sona-ha (345.)
sky e-mail | 2004-06-09 10:05:34 | 348.
Helloka!

Sona-ha
Nem tudom, miért nem sikerült a képfelrakás. Locustnak és nekem ment. A Tallóz gombra kell kattintani.


Előzmény: Sona-ha (346.)
Évi88 e-mail | 2004-06-09 09:48:34 | 347.
Sziasztok!
Bocsi a zavarásért. Azt szeretném megkérdezni, hogy van itt közületek valaki, aki szereti Danielle Steel-t?? Ha igen írjatok nekem.
Köszi
Évi

Sona-ha e-mail | 2004-06-09 09:19:33 | 346.
Miért volt az, hogy nem tudom feltenni a képeket??? Mármint az rtl klub fórumra?
Sona-ha e-mail | 2004-06-08 16:59:54 | 345.
Szióka mindenki!

Voltam az a-ha koncerten! Bezony! És megpusziltam Magne-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Még képem is van! Locust! Tudni, hogy miért nem kaptad meg a leveleket: visszaküldték az én címemre az összeset összeragasztva "ÉRVÉNYTELEN" pecséttel és felirattal! Anyu volt a postán megkérdezni, hogy mégis miért, és azt állították, hogy nem lehet elolvasni az írásomat! Ez nagy hülyeség! Nem írok szépen, de el lehet olvasni. De ezt mondták nekem! Szóval ténxyleg nem én tehetek róla!

Jaj Annyira helyesek Mortenék!!!!!!!!!!!!! Láttam Mette-t, meg Ingunn-t, meg Lauernt, Haakont, két kisfiát Mortennek.... felteszek pár képet az rtl-es fórumra... ott vírííííítok Magne mellett!

Puszi! Ja! És Bergen a legszebb város az egész világon! Helénnel csak telefonon beszéltem, és egy tünemény csajszi!!
Pussszzzi! Vannak még képek az a-hairelan.com-on, megismerkedtem velük, azt hiszem nagyon jó felvételeket csináltak a koncertről!

Pussssz

Sona

Locust e-mail | 2004-06-08 16:49:09 | 344.
Sziasztok!
Magne,én a színpadtól jobb oldalra álltam,tudod,ahol azok a nagy üvegházak voltak.Ott nyomorogtam...Lehetetlenség lett volna egymást megtalálni,nem?Sajnálhatod,hogy elmentél z Englishman alatt,ugyanis akkor jött a lényeg!Mindenki énekelt,+ tapsvihar,4 ráadásdal,fergeteges hangulat volt!Én hajnali 2:30-kor feküdtem le aludni,már itt Miskolcon.A koncertnek,kb.23:15-kor lett vége!És az a szemét,ami a koncert után maradt...húha.Volt mit takarítani,azt hiszem!Nekem csak 3 Police CD-m van,de azokat imádom!Igen,utólag is BOLDOG RÓBERT NÉVNAPOT!

Sky,nekem megvan a Minor Earth/Major BOX!Ausztriában vettem tavaly télen.De sajnos,nem tudom neked átvenni,nincs CD íróm.Azt tudod,milyen számok vannak ezen a 4 CD-n,amit tartalmaz?Ha már elküldeni nem tudom,legalább leírom neked,ha szeretnéd...
A Shapes that go togethert csak egyszer adták ki,mint kislemezt.Egy albumon sincs rajta.De meghallgathatod a www.ahapage.com-on,itt a Driftwood c.dalt is meghallgathatod.
Én is küldtem e-mailt a VH1-nak.Neked milyen lett a Top 10-ed? Nem voltam a kézimeccsen,csak hallottam,kik nyertek! :) Márciusban is volt kézimeccs itt Mc.-on,azt láttam.De akkor svédek játszottak.
Üdv!

sky e-mail | 2004-06-08 13:57:32 | 343.
Helloka!

Fél kettő körül volt a VH1-en a Lifelines. Már jó régen láttam tévében, úgyhogy nagyon örültem neki.
Küldtem e-mailt a TOP10-zel kapcsolatban.

Még nem is meséltem, hogy 2002 szilveszterén (31-re virradóra, olyan egy körül)láttam először a Velvet-et. A tévé teljesen le volt halkítva, mert közben zenét (A-hát) hallgattunk anyuval. Ránézett a tévére és azt mondta, hogy A-ha van. Egy darabig csak néztem, mert még sosem láttam "fürdőkádas" klipet tőlük. Az az érdekessége a történetnek, hogy pont a Velvet-et hallgattuk. Megnéztük a klipet és közöltem anyuval, hogy ezt a számot hallgattuk.
Ennek örömére, gondoltam megünneplem az évfordulóját. 2003 szilveszterén (szintén 31-re virradóra) megint néztem a tévét, és megint volt a Velvet. Igaz, fél egy körül. Már várom az idei szilvesztert, mert kíváncsi vagyok, hogy idén is lesz-e.

sky e-mail | 2004-06-08 08:52:11 | 342.
Sziasztok!

Magne
Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!

Lenne egy kérdésem: a Shapes that go together mikori szám? Melyik lemezen van? Még sosem hallottam, pedig az 9 albumom van, + az összes maxi tartalmát ismerem, de egyiken sincs feltüntetve.

Szeretnék kérni egy ÓRIÁSI szívességet! Megvan valakinek a Minor earth major single box (2001)? Ha igen, nem tudnátok nekem egy másolatot küldeni??? Nagyon jó lenne! Sajnos nem sikerült beszereznem. :-(
Nagyon nagy pofátlanság ez a kérés?
Segítségeteket előre is köszönöm!

Locust
Tök jók a képek, amiket feltettél!
Nem voltál vasárnap a Norvégia-Magyarország kézilabda meccsen? Miskolcon volt!:-)

Magne e-mail | 2004-06-07 20:10:21 | 341.
Hello

Jó volt a koncert, mármint a Sting. De két éve jobb volt mert volt több előadó a magyarok is játszottak valamit Joe C. mellet. Jól vettem észre hogy elfelejtettek fellépni a „megasztárok”?
A Dózsa Gy. úton voltunk az ottani kivetítőnél. Sajna le kellet lépünk az ENGLISHMAN alatt, hogy elérjük a vonatot. Nagyon szeretem Sting számait, van egy pár albumom tőle.

Elküldtem a listát. Ti is küldjetek!


Előzmény: Locust (338.)
Locust e-mail | 2004-06-07 16:15:07 | 340.
Bocs Nahryien...de nekem nincs. :(

Előzmény: Nahryien.. (339.)
Nahryien.. e-mail | 2004-06-07 11:50:34 | 339.
Tudom, hogy nem ide való.. de valakinek megvan a 'Ha Megszólít az Éjszaka' /The Mothman Prophecies filmzenéje..??????????
Szükségem van rá........ :(

Locust e-mail | 2004-06-06 16:17:50 | 338.
Magne!
Ott voltam a Sting koncerten!Fergetegesen jó volt!!!!!!!!!A magyarok iszonyatosan rosszak!Nem?Fertelmes,Geszti a ,,Funky,funky,, szövegével...Suzanne Vega-n majdnem elaludtam,és az utána következő 1 órás szünet alatt igencsak ideges lettem!8-szor adták azt a Heineken-es reklámot!!!Számoltam.Sting nagyon tetszett,kameráztam is lelkesen!
Te hol álltál,vagy ültél?

Locust e-mail | 2004-06-04 16:13:01 | 337.
Szia Sky!
A Top10 18:00-kor lesz.Tudom,a vh1e.com nem elérhető,de ha el szeretnéd olvasni,hogy lesz az A-HA Top10,menj fel a www.vh1e.com/content/highlights.html oldalra!Az elérhető.Továbbra is fogok írni a fórumodba! :-)


Előzmény: sky (336.)
sky e-mail | 2004-06-04 14:38:52 | 336.
Sziasztok!

Láttátok mennyire megújult a VH1? Valamelyik nap próbáltam felmenni a honlapjára, de nem sikerült. Azt nem tudjátok véletlenül, hogy hánykor lesz az A-HA TOP10?

Locust
Tök jó, hogy írtál az RTL Klubos fórumba is! Remélem néha oda is írsz. Örülnék neki!

Üdv mindenkinek!

Locust e-mail | 2004-06-02 16:19:18 | 335.
Magne!
Jó a 10 szám,küldd el nekik.Hátha te nyered!Nem biztos,hogy eljutok a Sting koncertre...De remélem igen!Mert nagyon szeretnék elmenni!

Sona-ha e-mail | 2004-06-01 20:31:25 | 334.
Jaj Locust!

Kérlek bízz bennem! Annyira rossz ezt hallani pont tőled! Pont Te nem bízol meg bennem! Pedig feladtam a levelet is és a CD-t is 2X!!!! Én ezt tényleg nem értem! Az egyiket saját magam küldtem el, a másikat Anyu barátnője, aki éppen "akkor" tartott a postára!!! És hidd el, hogy megyek Norvégiába! Holnap megyünk 1 óra után száll fel a repülőnk. Küldök képeslapot, úgy mint Helen! És csak azért is bebizonyítom, hogy feladtam! Az utóbbit ajánlott szelvénnyel adtam fel!

Nagyon elkeserítettél, hogy már nem bízol bennem!! BÁr megértem! De ez nem az én hibám! REMÉLEM....

Én nagyon szeretném, ha még egy picit bíznál benne, nem akarok a posta miatt elveszíteni ezt a kezdődő barátságot!


JA! nagyon szeretném, ha lenne a Dark is the night, meg a Did Anyone...?, meg... meg a Move to Memphis! Én ezeket csak nagyon szar minőségben láttam, alig alig.... épp hogy láttam belőlük vmit.

Nahryen! Megkaptam a CD, ma jött meg. Nagyon köszönöm! Nekem nagyon tetszik, lyan, amilyenre számítottam, mégis okozott meglepit! Nagyon kedves tőled! Adrienne még nekem sem válaszolt a norvég nyelvtanításra. De feltétlenül szólok!

Magne e-mail | 2004-06-01 18:32:17 | 333.


Mit szoltok ehhez a listához?

1. Lifelines
2. Velvet
3. Minor Earth Major Sky
4. Move to Memphis
5. Dark is the nigth
6. Summer Moved on
7. Did anyone approach you?
8. I´ve been losing you
9. The shapes that go together
10. Angel in the Snow

Szerintem ezt így elküldöm. Nem tudom mi alapján válasszák ki a nyertes listát, ti tudjátok?

Megnéztem a RTL-t de nincs korlátlan Internetem hogy végigvárjam míg lejön az a sok kép.

Locust Ha jössz összefuthatunk, ha megtaláljuk egymást.

Pedig ott olvastam! Nekem müködik.
http://www.vh1e.com/content/highlights.html
e-mail:
info@vh1e.com?subject=a-ha


Előzmény: Locust (332.)
Locust e-mail | 2004-06-01 17:22:04 | 332.
Sky!
Ez a fórum az RTL klubon nagyon tetszik! :-)

Magne!
Megnéztem a vh1.com-ot,de semmi szó A-HA Top 10-ről,a vh1e.com pedig felújítás alatt áll...Te hol olvastad?

Locust e-mail | 2004-06-01 16:10:36 | 331.
Szia Sky&Magne!
De jó híreitek vannak!!!!!!!!!Nagyon örülök!Mindjárt megyek a VH1 oldalára,megnézem,mit tehetek! :-D Az RTL klub-ot is megnézem!
Bocs Magne,de már nem megy a bizalom...
Szerintem megyek a Sting koncertre...


Előzmény: Magne (329.)
sky e-mail | 2004-06-01 09:02:02 | 330.
Sziasztok!

Magne
Tök jó, hogy lesz TOP10! Olyan rég várom már ezt!!!!!!!!! Lehetne benne a Did anyone approach you? is, mivel azt még sajnos sosem láttam. Most itt lenne a lehetőség.

Most már az RTL Klub honlapján is van A-HA fórum. Ha gondoljátok írhattok oda is. Annyiban különbözik ettől a fórumtól, hogy képet is lehet beilleszteni.

Magne e-mail | 2004-05-31 19:09:31 | 329.
Sziasztok

Elég fagyos a hangulat itt úgyhogy szeretném egy kicsit feldobni június 21.-én a-ha Top 10 a VH1-en!!!!
Lehet E-mail-t küldeni, hogy mi legyen a sorrend. Olyan számokra kéne szavazni, ami nincs a DVD-n.
Íme a felhívás:

Viewers Top 10 returns!
Here's your chance to choose the songs on VH1
We want you to choose the songs on VH1. All you have to do is to click on a theme from the list. Then just come up with a list of 10 songs and email it to us, with your name and the country.



Locust

Biz meg Sonába!
Jössz a Stingre?

Locust e-mail | 2004-05-27 16:51:08 | 328.
Nahryien...Ne aggódj,nem fog a gonosz megszállni! :-) De tudod,milyen jó érzés volt,mikor a postaládában megláttam a csomagodat?Nagyon örültem neki,mégegyszer köszi!És Sona is megígérte,hogy küld nekem CD-t,amit állítólag 2-szer feladott.És most higyjem el,hogy megy Norvégiába az A-HA koncertre?!Hiszem,ha látom!
Nekem megvan CD-n a Differences,a Forever not yours kislemezen van,nagyon szép szám...

Sky!
Jacob most lett 15 éves,pont hzzám illik! :-DD

sky e-mail | 2004-05-27 11:57:53 | 327.
Sziasztok!

Bocs, hogy eddig nem írtam, de múlt héten kórházban voltam, ezen a héten + mindenből témazárót írtunk! Nagyon örülök, hogy végre megint itt lehetek! Nem olvastam végig, hogy miket írtatok, de jó látni, hogy feléledt a fórum és, hogy visszatértek a "régiek" is.:)
Sajna megint nincs túl sok időm, de amint lesz elolvasom, amiet írtatok, mert nem szeretnék lemaradni!

Locust
A legidősebb fiának volt szülinapja, Jacobnak.

Puszi mindenkinek!

Nahryien.. e-mail | 2004-05-27 10:53:09 | 326.
Differences
a-ha


Raies your voice
Give us hope
Make us whole
Save our souls
We have failed so many times
Our attempts in steep decline
Promises we could not keep
Differences that run too deep

We're afraid
Of ourselves
For a while
Keep us safe
Love is such a big idea
If you don't see it, how can we?
Promises we could not keep
Differences that run too deep

Show the way
Lead us home
We are lost
Give us hope

~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~

Különbségek
a-ha


Emeld fel a hangod,
Adj Reményt,
Tégy Egyé,
Mentsd meg a Lelkünk.
Oly sokszor elbuktunk,
s próbálkozásaink vészlőn hanyatlanak,
Ígéretek, amiket nem tudunk betartani,
Különbségek, amelyek túl mélyre süllyednek..

Félünk
önmagunktól,
Egy kicsit
tarts biztonságban.
A Szerelem nagy gondolat,
ha Te nem érted, mi hogyan tegyük..?
Ígéretek, amiket nem tudunk betartani,
Különbségek, amelyek túl mélyre süllyednek..

Mutasd az Utat,
Vezess Haza..
Elveszettek vagyunk,
Adj Reményt..


Nahryien.. e-mail | 2004-05-27 10:23:56 | 325.
Ó Locust, mi ez a fájó Keserűség..?
Miért ez a gúny..? Tűrd el.. és írtsd ki a gonoszt még idejében.. félhetsz, ha majd eluralkodik rajtad, mert akkor nem lesz menekvés..
Ergo.. nyugalom.

Ismeritek az a-ha egyik - a sok közül - nem kiadott számát..?
Létezik egy 'élő-demó-szám'-uk..: a Differences.
- ezt aszzem élőben adték elő valahol, egy demószámot.. Hm...
http://seedsofsorrow.ingyenweb.hu/Differences.zip

Locust, fel a fejjel!



Locust e-mail | 2004-05-26 16:21:26 | 324.
Bocs,de nem tudok neked hinni!A CD-t sem kaptam meg,és most Norvégiába mész az A-HA koncertre.És honnan szereztél jegyet?!
Bocs,de...ez van...nem hiszek neked.


Előzmény: Sona-ha (321.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-26 10:33:33 | 323.
Üdv..

Húúúúúúúúú!!!, de roppant mód irigylőd lettem, Soha-ha.......... Jó Utat, jó kedvet, jó koncertezést!!!! :) - a legeslegjobbat..
Elküldtem a Poetenest. Remélem megkapod..

Sting koncert kilőve. Nahryien-nek fóbiája van.. Uhh..

További Napot!


Előzmény: Sona-ha (321.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-26 10:32:41 | 322.
Üdv..

Húúúúúúúúú!!!, de roppant mód irigylőd lettem, Soha-ha.......... Jó Utat, jó kedvet, jó koncertezést!!!! :) - a legeslegjobbat..
Elküldtem a Poetenest. Remélem megkapod..

Sting koncert kilőve. Nahryien-nek fóbiája van.. Uhh..

További Napot!


Előzmény: Sona-ha (321.)
Sona-ha e-mail | 2004-05-25 21:07:05 | 321.
Hahóka!
Én nem megyek a Sting koncertre, mert megyek NORVÉGIÁBA!!!!!!!!! :D És elmegyünk a bergeni a-ha koncertre! És szinte biztos, hogy találkozom Helénnel!!!! És és és és és és és olyan nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PUSSSSSSSSSSSSZ!!!!

Locust e-mail | 2004-05-25 16:12:13 | 320.
Lehet,hogy én is megyek.

Sona!Anya azt mondta,hogy ha nem írtad rá a levelekre az irányítószámot,akkor is megkapom!!!!!!Eddig 2-szer küldted el nekem a CD-t,és egy levelet?És egyiket sem kaptam meg...

Magne e-mail | 2004-05-25 14:43:26 | 319.
Én megyek a barátnőmmel. Nem hagynám ki, kár hogy vannak VIP szektorok amitől nem látunk majd semmit.

Előzmény: Locust (318.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.