Click to Visit
Pop - A-HA
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

Locust e-mail | 2004-05-24 17:04:42 | 318.
Sziasztok!
Ott lesztek júni.5-én Budapesten a Sting koncerten?

Locust e-mail | 2004-05-22 16:19:44 | 317.
Szia Sona!
Lehet!Látod?Én is elfelejtettem ide neked leírni az irányítószámom!Teljesen kiment a fejemből!Még jó,hogy később eszembe jutott!

Eddig nem akartam elismerni,de szerintem is igaza van Rollingnak és Magne-nak!Nem tudom,Pal miért a Savoyjal foglalkozik?!Az A-HA-val ért el nagy sikereket,de a Savoyjal?MIT?Én nem is hallottam azelőtt olyan együttesről,hogy Savoy!!!!!!!!Vagy csak azért foglalkozik többet vele,mert a felesége (Lauren Savoy)is a Savoyban van?És csak az Ő kedvéért?!Vagy miért?Nem tudom,mindenesetre jól elment a kedvem.Remélem,ha megkapom Sona a leveledet + a CD-t,visszatér a jó kedvem!


Előzmény: Sona-ha (316.)
Sona-ha e-mail | 2004-05-21 19:26:07 | 316.
Nahryen!
Még én sem kaptam választ Adrienne-től, de kértem tőle emailt is.. Azokra a számokra gondoltam, amiket még régebben leírtál ide Mortennek a frozen feelings, meg amiket még említettél emellett... És arra a címre küldd légyszives, amit írtál. Előre is köszönöm!

Rolling!
Sajnos elkeserítő az, amit írsz, nagyon szomorú vagyok, de valahol ezt én is tudtam és a maig napig tudom. Csak próbálok nem rá gondolni! Paul helyében leszarnám a Savoyt és az a-ha-val foglalkoznék! Tök hülye!

Jaj Locust!!

Lehet, hogy az a baj, hogy nem írtam rá az irányító számot?! Különben jó helyre küldtem, jó a cím, minden stimmel... A másik CD-t is elküldtem. Még ma reggel.

Csocsi: Fru

Magne e-mail | 2004-05-21 17:21:50 | 315.
Hello Rolling

Igazándiból ez nem magyarázza meg Paul viselkedését. Akkor is közösen kéne nekik nagyot tenni, mint külön kissebet. Vagy a pénzre hajtanak, hogy ne kelljen osztozkodni. Mondjuk Magne és Morten nem nagyon tud ez ellen tenni hiszen függenek Paultól aki írja a dalokat. Ellenbe Mortentől is függenek a többiek, mert csak ő tud igazán énekelni. Épp, ez hogy mindenki függ mindektől ez kéne, hogy összetartsa a csapatot.

Köszi a választ (én csak ezt a topicot nézem manapság)

Rolling e-mail | 2004-05-21 09:24:28 | 314.
....A földrajzi távolság sem piskóta.
Paul NeW York-ból irányítja dolgait, míg Morten és Magne Norvégiában él.
...Fizikai értelemben az együttes nem is létezik(ha értitek mire gondolok).
Tavaly volt egy műsoruk Spanyolországban, ahol Paul meg sem jelent...
Magne és Morten a privát életükben is sokat találkoznak, barátok(Paulról ez nem mondható el).
Na de nem akarok senkit sem ijesztgetni csak gondoltam leírom a véleményemet a dologról.


Előzmény: Rolling (313.)
Rolling e-mail | 2004-05-21 09:14:53 | 313.
Szia Magne !

Szerintem(ezt már más fórumon leírtam) Paul a ludas abban, hogy inkább szólóznak.
Az A-ha (szörnyű ezt leírni) "csak" azért létezik, mert az együttes nélkül sokkal kevésbé lennének sikeresek a saját projektek.
Morten és Magne egyaránt képes alárendelni saját érdekeit a zenekar érdekei alá.
Morten az egyik szóló lemezét adta fel a Lifilines és a Minor Earth.. albumokért.
Paul ennek pont a fordítottja...
Gondolj bele, ki foglalkozna a Savoy-al, ha nem létezne az A-ha.
...Még a létezéséről sem tudnánk.
Tulajdonképpen 1994-2000(1998) között nem is beszélhettűnk A-háról.
Ki ismerné a Velvet-et A-ha nélkül, pedig rajta volt már egy Savoy albumon is.
Lehet, hogy lesújtó a váleményem, de szerintem ez a dörgés.
...De semmi gáz, mert amíg van Savoy, addig van A-ha is.


Előzmény: Magne (312.)
Magne e-mail | 2004-05-20 04:18:26 | 312.
Tudom hogy igazam van. Nem költői kérdésnek szántam, ha valaki tudja a választ, az írja meg.

Előzmény: Locust (311.)
Locust e-mail | 2004-05-19 18:57:37 | 311.
Jaj,Sona,az irányítószámomat elfelejtettem:3530!!!

Magne,teljesen igazad van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Locust (309.)
Magne e-mail | 2004-05-19 17:57:22 | 310.
Nahát hány szám van itt ------->

Arra lennék kíváncsi szerintetek, mért részesítik előnybe a tagok a szólókarriert az együttessel szemben? Sok együttesnél ez van de miért mikor a közös lemez nagyobb sikert jelent nekik? Gondolok itt például a Genesis két volt énekesére Peter Gabrielre és Phil Collinsra.

Sona
Neked is sok sikert az érettségidhez!
Abban voltam hogy a Morten rappel de most hogy meghallgattam persze hogy nem ő.

Nekem működött a VH1 15-én, csak elfelejtettem.

Locust e-mail | 2004-05-19 16:25:04 | 309.
Szia Sona!
Jajj,de még mennyire hogy örülnék,ha elküldenéd nekem pár régi cikkedet,és a poszterek másolatát!!!!!!!!!!!!Lehet,hogy azért nem kapom meg a CD-t,amit küldtél,mert nem jó címre küldöd?!
A címem:MISKOLC,Király utca 24. Fsz/1.Nevem:Nagy Orsolya.Erre a címre küldted?
Én is elkövettem egy iszonyatos nagy marhaságot!!!!!!Kb.2 éve nyáron unokatesómék lementek a Balatonra nyaralni,s ezért minket (a szüleim + engem)kértek meg arra,hogy locsoljuk náluk a virágokat,mert nem lakunk messze tőlük.Náluk az egyik polcon kb.4 1988-as Popcornt találtam,TELE A-HA-VAL!!!!!!!!!!Azonnal hazavittem őket,és elolvastam a cikkeket,amiket ki is írtam az újságból,a biztonság kedvéért.1-2 jobb képet ki is vágtam belőle.Eddig OK,de anyukám azt mondta,hogy vigyem vissza azokat az újságokat.Nehezen,de megtettem.Tavaly,mikor még jobban belebuggyantam az A-HA-ba,eszembe jutott,hogy úgyse kellenek nekik azok a régi újságok,felhívtam unokatesóm,hogy mi van azokkal a régi Popcornokkal...Épp akkor volt náluk nagytakarítás és...KIDOBTÁK!!!!!!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁ azt hittem megőrülök,természetesen rámjött az idegroham,és azóta is bánom,hogy ekkora marha voltam.Még jó,hogy minden cikket kiírtam,és egy kép is itt van az asztalomon az egyik ilyen újságból...

A poszterem itt van kitéve az ajtómon!Ha majd eljössz ide Miskolcra,együtt elmehetünk abba az antikváriumba,ahol vettem az újságot,amiben volt és még keresgélhetünk,mert rengeteg régi újság van!


Előzmény: Sona-ha (306.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-19 11:06:04 | 308.
Sona-ha: Igen, jó lenne, ha tudnál segíteni.. [tfonomon zero pénz zörög.. :(]
Szóval, küldjem a Poetenes-t..? A címed ez..: Budapest,Helsinki út 8., 1203 ? Rendben, küldöm. ;) - milyen új számokra gondolsz.. s hova küldjem?

Locust: Köszönöm, a fordításokat. Tök jók!!! Ügyi vagy! Tusen-tusen Takk!!!!! :)

Sona-ha e-mail | 2004-05-19 10:42:07 | 307.
Nahryien! Ne haragudj, most vettem észre, hogy az előbbiekben elírtam a neved! BOCSI! Sajnos nem tudok válaszolni a leveledre, mert valami szétcincálta Apu gépét... de elolvastam. Nem baj, ha majd ide a fórumra válaszolok? Mindenesetre: nem tudom Adrienne email címét. De ha gondolod utánajárhatok. Vagy megkérdezem én, és megkérem, hogy mondja meg valamelyik diákjának címét és telefonszámát, aki biztosan tudna veled foglalkozni. De ehhez türelmedet kérem!

Fruzsi

UI: Én is szeretnék egy példányt a Poetenes Evangeliumból, és az új számokból, amiket régebben írtál. El tudnád nekem küldeni mp3-ban???

Sona-ha e-mail | 2004-05-19 10:36:06 | 306.
Én láttam aDuran napot, de csupán ismétlés volt a javából, de nagyon cukik voltak. Ezt ismételni fogják a MTV-n valamelyik nap.

Magne! Komolyan mondtam, hogy Magne RAPPEL!!! És franciául... szerintem marha jó, de mindig elfelejtem magammal hozni, mikor éppen net közelében lehetek! Nagyon hülye vagyok mostanában, és én is nagyon örülök, hogy éled a forum! Nagyon sok sikert kívánok neked a vizsgákhoz!!!

Locust!!!!!!!!!!!!!!!

Honnan szereztél óriásposztert????!!!!!! ÉN ISSS!!! Nekem van kettő, de azok kicsik. De nagyon cuuukkiikk... Ahhhhhhhhhhhh...-ha :D
Ha gondolod küldök neked olyan régi cikkeket, amik többször vannak meg. És küldhetek színes másolatot a posztereimről, mert nagyon szépek. De képzeld! Volt még egy, de azt még a költözésnél (KB. 8 éve) ELHAGYTAM!!! Annyira helyesek voltak rajta! Annyira nagy pancser vagyok! Úgy sajnálom azt a képet!
Tényleg! Nem tudom, hogy érdekel e valakit a polifonikus csengőhang mobilra: midi-ként letudjátok tölteni az a-ha.sk weboldalról.

Puszi mindenki!

Sona

Locust e-mail | 2004-05-18 16:12:28 | 305.
Szia Nahryien,remélem tetszik!

Szia Magne!Nem baj,mert szerintem neked sem jött be a VH1.

Magne e-mail | 2004-05-18 16:06:56 | 304.
Teljesen kiment a fejemből a Duran! :(

Előzmény: Locust (302.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-18 07:35:54 | 303.
Locust, elért hozzám leveled. Köszönöm.
Locust e-mail | 2004-05-17 16:48:00 | 302.
Sziasztok!!!!!!!!!!!!
Ezt már szeretem!!Kezd éledni a fórum!Sona,örülök,hogy írtál nekem levelet,és hogy majd mégegyszer átveszed nekem a CD-t.Bocs,hogy ha sok gondot okoz.
Persze,hogy írhat ide a francia ismerősöd,felőlem mindenki írhat ide,aki szereti az A-HA-t!!!!!!!!Azt hiszem,úgy emlékszem,hogy a 200. beírást én foglaltam el.:-D
Minden jót!
Örülök neked!!!!!!!!!!!!!!!

Magne!
Szia!Neked is nagyon örülök!Te láttad a VH1-on szombaton a Duran Duran Storytellerst?Én nem,mert kb.3 napig nem jött be a csatorna!!!!!!!!!!!!!!!

KÉPZELJÉTEK!!!:Ma egy antikváriumban Radnóti kötetet keresgéltem,amit meg is találtam,utána pedig az újságok kupaca alatt 3 ismerős arcot pillantottam meg.Annyira lázba jöttem,hogy ezt az újságot (ami a kupac alján volt) szó szerint kitéptem,úgy,hogy majdnem leborult a többi újság.1 1988-as Popcorn volt az,A-HA-val az elején!Gondoltam,hogy úgysem lesz benne róluk poszter,erre nem benne volt???!!!!!!!Annyira örülök,EDDIG még nem volt A-HA poszterem,de most már van!!!!!! :-))))
Jó nagy!És még egy 2 oldalas cikk is van az újságban!Tudtátok,hogy Morten 1988-ban,29 évesen szerezte meg a jogsiját?

Az én egyik kedvenc A-HA mondatom:,,...I´m doing right for once in my life...´´

Üdv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magne e-mail | 2004-05-17 14:59:59 | 301.
Na sziasztok

Már megint bocs hogy nem írtam (nekem is a vizsgaidőszak és előtte a Zh-k (szerdán lesz az utolsó vizsgám mármint az államvizsga előtt) ).

Sona tényleg Magne rappel a Cannot Hide-ban vagy csak elírtad?
Örülök, hogy nemzetköziek leszünk, legalább gyakoroljuk az angolt. Sőt Pitypang is írhatna angolul, ha visszatér hozzánk.

Örülök hogy a régi ismerősök is követik a topicot. Az a problémám mint az alapítónknak: nincs új hírem az a-háról, nincs mit írnom.

Kedvenc idézetem, érdemes megfontolni:
It's time we moved out west
This time will be the best




Előzmény: Sona-ha (300.)
Sona-ha e-mail | 2004-05-16 20:02:23 | 300.
A hülye babonám miatt!

ENYÉM A 300. BEJEGYZÉS!!!!!!!!!!!!!! YIPPYYYYYYYYY
MÉG valami: Mary Tito üzeni Párizsból, hogy ha nem lenne baj, akkor ő is írna ide, de csak angolul tud. De nagyon szeretne velünk kapcsolatba lépni. Ő írta le nekem a Cannot Hide végét.

CSOCSIII MINDENKINEKKKK!!!!

:D

Fruska

Sona-ha e-mail | 2004-05-16 19:59:34 | 299.
Már csak kettő üzenet!!! Bocsi, de muszály, hogy az enyém legyen a 300. bejegyzés.
Sona-ha e-mail | 2004-05-16 19:58:47 | 298.
És megismerkedtem egy lánnyal, aki szintén a-ha fan, majd ő is fog jelentkezni, mert szóltam neki, hogy itt vannak a legédesebb rajongók, és itt tudjuk tartani a kapcsolatot. Sárána hívják és tudom, hogy minden a-ha számot szeret és azt hiszem 3 évet élt Norvégiában a Papája miatt.
Sona-ha e-mail | 2004-05-16 19:56:26 | 297.
Locust!! Semmi hír a CD felől, amit én küldtem neked?! Tegnapelőtt írtam neked egy levelet, amit el is küldtem. Remélem megkapod. Úgy gondolom, ha nincs meg a CD, akkor csinálok belőle még egyet, és elküldöm megint.
Sona-ha e-mail | 2004-05-16 19:54:09 | 296.
És megvan a francia szöveg, amit Magne rappel a Cannot Hide végén, egy francia lánytól kértem el
Sona-ha e-mail | 2004-05-16 19:53:18 | 295.
Írok még egy kicsit, hogy enyém legyen a 300.!
Elfelejtettem: a norge.ru-n le lehet tölteni a Vogts Villa dalok szövegeit. Nekem is onnan van meg.

Sona-ha e-mail | 2004-05-16 19:49:39 | 294.
Szióka Mindenki!!!

Ne haragudjatok, de most érettségiztem és abszolút nem volt időm, nem áll szándékomban eltűnni!!! Túl sokat jelent nekem az a-ha, hogy csak így eltűnjek, pláne, hogy ilyen jó fejek a rajongók!!!!!!!!
Olvastam az előbbieket: nekem megvan a Vogts Villa szövege, majd valamikor elküldöm nektek őket a fordítással együtt, mert azok is megvannak. Szerintem nagyon szépek... ha jól sejtem valahol mindig a vallás és Isten szerepel... Nehryen, kérlek küldd el nekem is a Poetenes Evangeliumot, ha tudod, valahogy én is meghálálom... Ja! És megnéztem a klippeket az aha.page-n, annnnnyyyyirrraaaaaaaa..... naaaaaagyonnnnn jjóóóóóóókk!!!!!!!!!!!!!!

Puszi: Fruzsesz, aki visszatért az éterbe!

Locust e-mail | 2004-05-15 16:48:48 | 293.
Szia Rolling!
:-) Én mindig itt vagyok,és remélem még jó sokáig itt leszek!!! :-)


Előzmény: Rolling (290.)
reyca e-mail | 2004-05-15 13:54:54 | 292.
szia Rolling!
ne haragudjatok, hogy így eltüntem, olvaslak titeket, ha van időm, csak nem tudok mit írni...
nekem az A-ha nagyon sokat adott, nagyon sok jót:) aminek persze örülök, de az abszolút kedvenc máshol van, másvalaki. ettől függetlenül imádom őket!!!:)))
de nem tudok róluk annyi infót, mint Ti.
puszi Nektek!
-reyca-


Előzmény: Rolling (291.)
Rolling e-mail | 2004-05-14 18:48:18 | 291.
Bocs !

Helyesen Nahryien !

Rolling e-mail | 2004-05-14 16:24:24 | 290.
Sziasztok !

Köszönet nektek(Locust,Sky,Magne,Nahryen), hogy életben tartjátok a fórumot...

Locust e-mail | 2004-05-14 16:16:52 | 289.
Szia Sky!
Igen,alig vagyunk,de ha mindenki elmegy és csak én maradok,akkor már én sem tudok íni,mert hát akkor kinek?! Melyik fiának a szülinapja van?A legidősebbnek?


Előzmény: sky (288.)
sky e-mail | 2004-05-14 14:04:41 | 288.
Sziasztok!

Tegnap írtam volna, de dokinál voltam. Tényleg nem sokan írnak. Még jó, hogy vannak páran, akik tartják itt az életet. Most nem sok mindent tudok írni. Jó lenne, ha visszajönnének a többiek, mert tényleg elég lagymatag a hangulat.:(

Ui. Ma van Morten fiának a szülinapja!

Páááááááááá!!!!!!!

Locust e-mail | 2004-05-12 16:10:02 | 287.
Szia Rolling!Én mindig itt vagyok. :-) Igen,olvastam én is az a-ha.com-on.A Universal jobb,mint a Warner?Lesz így valami változás?Olvastam,hogy a Duran Duran is váltott az EMI-ről a Sony-ra.

Előzmény: Rolling (286.)
Rolling e-mail | 2004-05-11 19:28:48 | 286.
Sziasztok !

Kezd lekókadni a társaság!

Hol vagy Réka(alapítónk)?
Viszont (jó?) hír, hogy(ha jól értettem) 3 lemzre szóló szerződést kötött az A-ha menedzsmentje a Universal Records-al.
Bizony-bizony, 20 év után szakítottak a Warner-el...

Locust e-mail | 2004-05-11 16:11:05 | 285.
Köszi!Hamarosan megy a levélke.

Előzmény: Nahryien.. (284.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-11 11:37:16 | 284.
Nahryien nincs oda... sem vissza.. de, a kérés az kérés.. nos..:

Barcza Dániel
Gyömrő
Táncsics M. út 32/a
2230

Locust e-mail | 2004-05-10 16:10:01 | 283.
Sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt kérném tőled kedves Nahryen,hogy írd le ide légyszives a fórumba a neved és a címed,mert nem tudom elolvasni a levélben,addig meg nem tudom neked feladni a fordításokat!!
Köszi


Előzmény: Nahryien.. (282.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-10 12:38:48 | 282.
Óh... kicsi Locust..
Ne félj... ne aggódj...
Norvégul..: [asszem ;)] MOT! - Kitartás!!!
Fel a fejjel, s szoríts, mert érettségizem!!! :)

Ui..: Maradj erős..! Szükség van még Rád..

Locust e-mail | 2004-05-08 19:47:49 | 281.
Kevesen vagyunk!Nem Nahryen?
Hol lehetnek a többiek?
Sona,Pitypang,Magne,Sky,Dayman,Hades,Reyca,Szigi,Morten,Rolling...bocs,ha kihagytam valakit...

Locust e-mail | 2004-05-08 16:20:00 | 280.
Igen.A Himmelske danser?!Te fordítottad le?!

Előzmény: Nahryien.. (279.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-07 18:16:37 | 279.
Nekem megvan valahol a Himmelske Danser, s Lifelines meg a Spanish Steps.. meg a Dragonfy..
~
Elküldenéd nekem a fordításaid..?

Locust e-mail | 2004-05-06 16:13:22 | 278.
Én már lefordítottam Mortentől a Kind of Christmas card-ot és a Lay me down tonight-ot. :-))Nem valami sok.De engem is nagyon érdekelnek,és le is fogok fordítani sok szóló számot.Paal-nál a Savoyra gondoltál?Savoy dalszövegeim nincsenek.Timbersound sincs. :-/ Csak a Wild seed album.Neked?

Igen,a CD remek!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Nahryien.. (277.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-06 12:28:11 | 277.
Locust..: Ugyan.. aki szépen ír az nem én vagyok.. :( Megfelel a cd..? Ha, akad, vagy szar a korong.. szólj csak.. :)
~
Kéne valamit kezdeni a tagok szólóalbumainak a dalaival.. - fordításra gondoltam.. egyben Mags, Paal, s Morten gondolat-töredékeire gondoltam.. Hm..?


Locust e-mail | 2004-05-05 16:28:29 | 276.
Szia Nahryen!
Képzeld:MEGKAPTAM A CD-T!!!!!!!!!!!!! :-)))))))
Köszi szépen!Nagyon szépen írsz!A számok nagyon tetszenek!Majd írok neked levelet!

Locust e-mail | 2004-05-04 17:00:11 | 275.
Itt volt a Zene.net oldalán,hogy van egy csomó új daluk,amik kiadásra várnak,csak pont most szegődtek a Sony music-hoz,vagy valami ilyesmi.Ha,érdekelne téged egy Thank you!című 1995-ös Duran CD,amin feldolgozott számok vannak,rendeld meg a www.folio.hu-n,én már tegnap megtettem!

Előzmény: Magne (274.)
Magne e-mail | 2004-05-03 16:50:52 | 274.
15.05.2004 2100 Duran Duran Storytellers on VH1

Nem olvastam. Mire gondolsz?


Előzmény: Locust (273.)
Locust e-mail | 2004-05-01 16:51:32 | 273.
Szia Magne!
Szívesen!Olvastad a Duran Duran új híreit?

Sky!Kár,hogy nem láttad még ezeket a klipeket,én a www.ahapage.com-on láttam a Dark is the night-ot és az Angel in the snow-t.A Did anyone approach you-t a magyar Viva-n adták 2002-ben,a Friss Klip-ben,onnan vettem fel.


Előzmény: sky (272.)
sky e-mail | 2004-04-30 14:00:20 | 272.
Sziasztok!

Köszi Locust, hogy leírtad a címeket. Amiket Magne írt, azokról nem tudtam. Sajnos eddig még nem láttam a Did anyone approach you?-t sem.:(
Most ennyit tudtam írni, mert nincs túl sok időm.

Ja! Újabb chat lehetőség: a boon.hu-n. Igaz itt nagyon kevesen vannak, de van zene szoba.

Üdv mindenkinek!

Magne e-mail | 2004-04-30 07:36:45 | 271.
Ezt a hármat még nem láttam:
Dark is the night
Angel in the snow
The shapes that go together
Meg az egyik I´ve been losing you-t

Na jó uniózást mindenkinek!


Előzmény: Locust (269.)
Magne e-mail | 2004-04-30 07:31:13 | 270.
Köszi

Előzmény: Locust (269.)
Locust e-mail | 2004-04-29 16:50:29 | 269.
Take on me
Cry wolf
Touchy!
You are the one
Manhattan skyline
The blood that moves the body
There´s never a forever thing
Early morning
Hunting high and low
I´ve been losing you(Klip az NRK TV-nek)
I´ve been losing you(az eredeti)
Crying in the rain
I call your name
Stay on these roads
Sycamore leaves
Train of thought
The sun always shines on TV
Move to Memphis
Dark is the night
Angel in the snow
The shapes that go together
Summer moved on
Minor Earth/Major Sky
Velvet
I wish I cared
Forever not yours
Lifelines
Did anyone approach you?
The sun always shines on TV (Live 2002)

Bocs,csak 29



Előzmény: Magne (268.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.