Click to Visit
Club - TECHNO
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

ojo e-mail | 2006-06-23 12:00:34 | 290.
Rush? e' kö' a népnek...

Előzmény: ATMO (288.)
SilverBeach e-mail | 2006-06-23 09:32:07 | 289.
Sziasztok Techno Fanok!

A következő bulira hívnám fel a figyelmeteket:


http://www.kepfeltoltes.hu/060621/openair_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2006Július 8 (Szombat)

Silver Aqua Beach Part/2

Zsiros (M-47)
Simon (Dirtybass)
Nils (Dirtybass)
Feerke (Supersonia)
Bereczki (Supersonia)
Gary Sparky (Supersonia)


Belépő:1500Huf
Web:www.supersonia.hu
Extrák:habparty,Őrzött parkoló
Kaba és Hajdúszoboszló között a 194-es KM kőnél a Silver Majorban.

Szeretettel várunk mindenkit!

ATMO e-mail | 2006-06-22 16:44:23 | 288.
www.rush.mindenkilapja.hu
beautybaby e-mail | 2006-06-11 12:54:09 | 287.
ha rocker vagy, minek írsz idee???????????????????

Előzmény: csuporka (252.)
beautybaby e-mail | 2006-06-11 12:53:05 | 286.
Menj el az M47-be!!!! Ott él a techno!!!!!!!!!!!

Előzmény: Alex Sound (255.)
beautybaby e-mail | 2006-06-11 12:51:20 | 285.
A náksi brunner sose lesz techno te gyökér!!!!!!
Mellesleg sztem a rock egy szar, "sérti az ember fülét", sok igénytelen hínárhajú csicska hallgatja!!!!!!!!!!!!!!4
Boccs!!!!!!!!!!!!!!! Ez van!!!!!


Előzmény: Pirospont (259.)
cylicon e-mail | 2006-06-05 11:29:29 | 284.
...az az új hangzás ami annyira egyedi hogy még nem hallottad ezt a ritmust vagy ezt a hangkombinációt.

Ez ííííígy van. Ezért említettem a lentebb felsorolt neveket ( nagyon szigorúan a teljesség igénye nélkül!!!!!!!)

Igazándiból nemrég hallottam egy viszonylag friss (ez év májusi) BMB szettet, ami.......hát nekem tényleg nagy kedvenceim de azért az bőfos volt. másfél óra dara, semmi surgeonéktől megszokott precíziós gyilkolás csak ezerszer hallott zenék azok is elég szarul tálalva. Na ez nem új hangzás, az biztos. Erre nekem nem igazán van már szükségem. bíztatóan indul, de aztán....pfejjj.remélem csak rossz napjuk volt.

Visszatérve az electróra: persze szerintem sem csak ebbe az irányba lehet fejlődni. De én személy szerint akkor is mindig az electrotechnóra izgultam, amikor az nem volt trend, úh én elég jól jártam:)
Mondjuk most pont a felkapottsága miatt elképesztően sok szar is van köztük......

Ja és a fórum újraélesztésével kapcsolatban: az a helyzet ojo, h én spec nem igazán értem minek fárasztod itt magad. Úgy értem kismillió más hely van ahol hasonló érdeklődésű, a témában sokkal kiműveltebb emberekkel vitatkozhatnál folyamatosan. Miért pont ezen a szaron kínzod magad? szerintem hagyd el ezt a hajót, én is mikor néha idetévedek csak a te szemedben látom a fényt......mind1 te tudod. de szerintem ez a fórum jobb holtan mert egy kalap szar.én biztos nem támasztom fel..........
na páááááá

ojo e-mail | 2006-06-04 15:39:07 | 283.
ho

Elektro? Nem keverem össze a technot az elektróval. Elektros techno az megint más. Alapjában újítanak csak megint az a nagy büdös helyzet hogy akik elektrót játszanak ők se újítanak semmit? Az nem újítás hogy elektrot játszom. Az napraforgó effektus...Elektrós hangzással sose lehet semmi baja senkinek aki szereti a technot mert azért mégis csak elektronikus zenéről van szó. A szomorú hogy befut valaki egy stílussal és azt meglovagolja majd kihuny. Kevés az olyan ember aki stílust teremt. Lásd Surgeon. De nem majmolom őt sem mert a Klonk ep nem jött be nekem. Ellenben az uj cbx ami most jött ki már sokkal ujabb és energikusabb. A szomorú hogy a neveket szeretik nem a technot.
Amit elektrós technoban érzek az nekem túl giccs vagy túl zúzda.
Arra hogy beszűkült lennék? Háát barátom én vagyok a leghálásabb ha valaki odateszi a beteg hangot ahova kell és nem ismétli túlzásba egy ütemen belül!:)
Én magam is csinálok zenét azért zenét de nem tudom mi az az "új hangzás". Én ilyet nem tudok mondani. Azt kell mondjam hogy a pénz és PR is befolyásolja az új hangzást. Sok emberhez eljut főleg. Szerintem az az új hangzás ami annyira egyedi hogy még nem hallottad ezt a ritmust vagy ezt a hangkombinációt. Hogy mi a divathangzás arról már lehet többet beszélni, mert könnyebben megfogható.

Ui.: Örülnék ha beindulna ismét a fórum nagyon!!!
Üdv


Előzmény: cylicon (281.)
csuporka e-mail | 2006-06-03 15:24:21 | 282.
jajjj.... ez nagyon hosszú! ennyit nem tudok végigolvasni :D

Előzmény: cylicon (281.)
cylicon e-mail | 2006-06-03 15:06:30 | 281.
hajaj emberek........akár hányszor térek ide vissza, mindig meg kell állapítanom h dúl a hülyeség errefelé........

Régen az volt a baj a hyperrel h szar a zene mert rush+líbinglájbingolás megy, most meg az a baj h electrósodik. Hát...nem értem miért is baj ez?Én annak idején is volt, h beszartam az első sorban, meg nemrég is volt olyan h beszartam az első sorban. Az meg, h egyesek leszaroznak pl egy anthony rothert vagy james holdent vagy egy terence fixmert...hááát..szánalom.De hyper amúgy is megszűnt, új néven, tiszta lappal inkább clubprojectekre koncentrálnak. Hála istennek belátták h a hyper már csak egy döglött ló.Most legalább (remélhetőleg) nem lesz tele üres veretésre vágyó hülyegyerekekkel az egész.......

Félreértés ne essék: én mindig is őrzök egy csücsköt a szívemben az öreg british murder boysnak meg makatonnak....de már korántsem villanyoznak fel úgy mint rég. Be kell látni, unalmassá vált már az a hangzás.Én speciel az újabb hangzásokra izgulok csak fel.....

Ojo szerintem te is inkább beszűkültél...ezt most azért ne vedd sértésnek:), mint írtam, én is csipázom a fent említett művészeket, de azért az üveghegyen túl is van ám élet. Az "electroban" is van ám szigorúság és durvulat csak talán egy kissé másképp......
Ja és amikor a sok hülyegyerek electrózza a hypert, akkor gondolkodjon már el azon is egy kicsit, h az újhullámos zenék csak hangzásilag nevezhetőek electrósnak...Mert az electróhoz sok köze nincs annak, ami pl hyperen megy(vagyishát ment) mostanság. Ott ugye eleve tört ütemről szól a történet. Meg az iszonyat vocoder ill. scifi flessről. Mond nektek vmit pl dynarec, egzakt,LFO vagy akár a kraftwerk neve??????????
nem hinném.......hát ilyen zenéket leszarozni......bocs, de nem tudok egyetérteni. Igenis kimagaslóan jó alkotásokról van szó.
Inkább azt javaslom mindenkinek, járjon már egy kissé nyitottabb fülekkel, és keresse az újat, nem feltétélenül jelent az rosszat.nem kell leragadni és sírni h jaj nics már techno meg de szomorú az élet. Igenis van csak átalakult, változott és változni fog, nem ugyanaz mint rég és ez így van jól. Ami volt elmúlt. Nyitottság, emberek, nyitottság...
Sohasem értettem miért kell egyetlen válfaj előtt letenni a voksot és elvakultan kántálni, h az a frankó és mindenki más elmehet a picsába.

Mindenesetre én úgy érzem, nem megszűnt, hanem talán inkább elkezdődött vmi, és várom, h végre ne csak külföldön hanem itthon meghalgathassak egy magdát vagy hellt vagy troy piercet vagy ellen alient vagy extraweltet vagy bárkit, aki elüt a megszokott sablonoktól.

Persze ha véletlenül meglátnék egy Makaton vagy BMB nevével fémjelezett flyert akkor biztosra vehetitek h az első sorban üvöltenék és feszünék veletek együtt...Azért a vér nem válik vízzé...
De egy sven vathtől,john aquavivától is hasonló extázisba esnék...

Nah a lényeg h elképesztően sok jó zene van és aki képtelen szabadulni a mára már kissé valóban bedohosodott hangzásvilágtól, az magára vessen...

derrick may is megmondta h detroit is bedöglött és nincs változás, az onnann kikerülő zenék is csak önmagukat ismétlik, nincs igazán előremutató áttörés. Ha vki, ő aztán tudja mit beszél.

Új szelek fújnak, jobb lesz ha beletörődik mindenki. Én megértem, h hiányzik a durvítás, lesújtás, szigorítás, de higggyétek el, ez az "electrohájperben"(micsoda faszsággg....:DDDDD) és azon is túl létezik csak figyelni kell....surgeonék szettjében is sokszor ott figyelt LFO freakje....na vajon miért???
pedig még csak az az electro, arcok.

na jól van szerintem ennyi elég is volt az okosításból, nem hiszem h bárki kíváncsi a hülyeségeimre.....

És higgyétek el, nem az az igazán durva, ha kalapáccsal ütnek agyon, hanem ha tűvel szurkálnak halálra........

888888 e-mail | 2006-05-15 10:56:55 | 280.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

aurora, korn, pod.
guano apes, tankcsapda,no doubt, riki martin, A-hA
2pac, eminem, 50 cent , supernem, HIM, ROBIE WILLIAMS
bon jovi , linkin park, nirvana
robie williams
alvajárók-kozsó, hip hop boys, Manhattan
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates,
Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin
Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi
Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys
Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven,
Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean,
Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French
Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass
Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe
Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway,
Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue,
Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5
db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff
Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del
piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help,
Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter,
Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril,
Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky
martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta,
Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave
pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák
Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt
Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills,
East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter,
Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin
costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-
óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base
óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher,
Jóbarátok

ojo e-mail | 2006-05-09 22:10:44 | 279.
Richard Polson (65D Mavericks) 1969-2006
:(((

Besk e-mail | 2006-05-07 14:05:08 | 278.
Hello
Tudja esetleg valaki sven vath live @ club elf (29-12-2005) fellépésének a számok címeit?ha igen,akko nagyon köszi:)

Kinley e-mail | 2006-05-06 09:22:53 | 277.
társra találtál haver! imádom a technot!!!

Előzmény: djpetya (276.)
djpetya e-mail | 2006-05-05 16:56:36 | 276.
szeretem a technot

ojo e-mail | 2006-05-05 14:58:09 | 275.
www.rodz-konez.co.uk itt van fenn makaton live. A 15 Ep-t pedig ismerettség alapján tudsz slsk stb. keresztül.
Brion e-mail | 2006-05-05 08:33:54 | 274.
Én kábé 1éve halgatok TECHNOT.
RaiZ e-mail | 2006-04-26 08:24:29 | 273.
szija hadar :D:D

imadom hogy a trendi hardtechnosok osztjak az eszt mi is az a techno ROTFL

fnfnfn e-mail | 2006-04-12 21:03:14 | 272.
Imádom a technot!Kb. 4honapja teljesen beleszerettem!

Előzmény: Cash Money (269.)
ojo e-mail | 2006-04-09 07:34:36 | 271.
Értelmi Himalája Központ...
Pirospont e-mail | 2006-04-02 06:35:24 | 270.
Kurvára kemény vagy. megijedtem tőled!

Előzmény: Cash Money (267.)
Cash Money e-mail | 2006-04-02 02:06:49 | 269.
amúgy aki kamázza a hardcore technot és vállfajait(speedcore,splittercore,darkcore,noise, gabber , uptempo,terror) azzal szivesen dumálnék.







I HATE TRANCE

Cash Money e-mail | 2006-04-02 01:51:10 | 268.
mellesleg kijött a masters of hardcore 21

noizetrauma 3 dupla cd 2006 második félév

Cash Money e-mail | 2006-04-02 01:50:03 | 267.
menj az anyádba te gyökér
NÁKSI BRUNNER KÖZE NINCS A TECHNÓHOZ TE SZERENCSÉTLEN SEGGARCÚ PÁVIÁN

TUDOD MI AZ A GABBA FRONT BERLIN VAGY A QUALKOMMANDO VAGY A NOIZETRAUMA esetleg NAPALM RAVE válogatások
mért jött létre , kik csinálták

beszarnál ha meghallanád

az ilyeneket kéne pusztítani mint te

SEGGFEJ GYÖKÉR


www.hamburg-city-hardcore.de



Előzmény: Pirospont (259.)
ojo e-mail | 2006-03-29 08:49:45 | 266.
Nemhiszem hogy különösképp zavarná. Pláne nem választáskor:) Nagyon béna szófordulat volt sztm is.

Előzmény: Technofan (264.)
nyenyec e-mail | 2006-03-28 18:44:18 | 265.
Elismerem,kicsit provokatív beírás volt.Kiváncsi voltam a reakciókra.Természetesen viccnek szántam(durva vicc volt,tudom :))
Náksi és Brunner-t amúgy a "kindertechno" kategóriába sorolom,tehát Pirospontnak valamilyen szinten igaza van.


Előzmény: ojo (262.)
Technofan e-mail | 2006-03-28 18:05:34 | 264.
Ez a Mikola miért basztatja a technosokat?
Ki érti ezt?
Miért zavarják a FIDESZ-t aztok akik szeretik a technot???


Technofan e-mail | 2006-03-28 18:01:02 | 263.
Ez a Mikola miért basztatja a technosokat?
Ki érti ezt?
Miért zavarják a FIDESZ-t aztok akik szeretik a technot???


ojo e-mail | 2006-03-28 17:47:07 | 262.
OK. Én pedig pompontáncos vagyok.

Előzmény: nyenyec (261.)
nyenyec e-mail | 2006-03-28 15:31:24 | 261.
DJ Rush az ISTEN!!!
ojo e-mail | 2006-03-26 08:58:14 | 260.
Huh most odatetted magad:)
Ezt muszáj linkelnem főleg ami a hangszert és náksibrunyát illeti!!!:)


Előzmény: Pirospont (259.)
Pirospont e-mail | 2006-03-26 06:12:37 | 259.
Elmondom, mi a techno: egy szar gépzene, igénytelenség, idegesítő tuc-tuc ütemekkel, semmiről nem szól, egy árva hangszer sincs benne, sérti a fülünket, ugyanolyan az összes, és ezt kell nekünk hallgatnunk. Ja, és még ének sincs benne. Na jó, azért a NáksiBrunner elmegy.
ojo e-mail | 2006-03-21 20:41:24 | 258.
Azért ez összetettebb probléma mind h ujból technot játszik valaki. Van a mayday és akkor az a techno pl? Szóval az sem mindegy milyen techno. A daráló 4/4es jó-jó egy ideig aztán ráun az ember. Nem szólhat csak erről a techno. Másrészt meg nálunk megy az egymás kifúrása a technoba. Nem hiszem h ez a jelen állapotokban megengedhető. Gyakorlatilag nullára redukálódott a techno. Alig vannak techno bulik. Az is max felületet nem kapó underground. Bp-n meg lehet máshova is menni bulizni elég nagy a piac...

Előzmény: Dj Quack (257.)
Dj Quack e-mail | 2006-03-21 15:43:47 | 257.
Ne hulyeskeggyetek gyerekek hogy eltunt a TECHNO
:((,de en most szoktatom az embereket a technora.Ez az uj kuldetesem:D.Megszerettem en is jobban es most mindenkinek techno szamokat ajanlok meg keverek bulikon,ez csak rajtunk mulik hogy mi lesz a zene jovoje.

ojo e-mail | 2006-03-20 14:30:09 | 256.
Hi!
Sajnos igazad van. Nem tudok mit hozzá fűzni én sem. Elektrohájper ennyi.


Előzmény: Alex Sound (255.)
Alex Sound e-mail | 2006-03-13 13:55:31 | 255.
Csáo csáo!
Nagy sajnálattal vettem észre ,hogy eltűnt a "TECHNO" zene!Ez kb. az utóbbi 2-3 évben volt észrevehető de most is!!:(:(Ha megnézitek ,3-4 évvel ezelőtt ,olyan techno party-k ,muzsikák voltak hallhatók ,hogy hypereken az elsősorban beszartunk annyira komolyak voltak stb.....
De most?!!!Nagy rakás sza***r eleektro megy helyette MINDENHOL!!!!!Sztem ez nagyon gáz!Bezzeg Régen de most ..ááá...
Ma már nem beszélhatünk techno kultúráról(mondjuk eddig se tudtunk de mindegy)vagy akármiről egyszerűen katasztrófális milyen globális változás jött létre...
Csak ennyit akartam veletek megosztani!
CSáo csáo

Noncs e-mail | 2006-03-10 22:44:50 | 254.
igazad van!!
:DDDDDDDD


Előzmény: csuporka (252.)
golyo9 e-mail | 2006-03-08 21:11:24 | 253.
elvagy szállva a techno a király


Előzmény: csuporka (252.)
csuporka e-mail | 2006-03-08 18:56:12 | 252.
igazad van! a techno egy nagy SZAR! :P
metal, rock and punk for ever! :D


Előzmény: just the true (250.)
ojo e-mail | 2006-03-07 15:59:38 | 251.
Hi!
Remek. Kösz hogy megosztottad a techno fórumon!


Előzmény: just the true (250.)
just the true e-mail | 2006-03-06 12:53:08 | 250.
hALI!
Az igazság az és ezért ne haragudjatok meg de én nem szeretem a Technot!!!!!!!!!!!!!!

Dj dog e-mail | 2006-02-13 09:47:14 | 249.
Igazad van


Előzmény: plastikman (48.)
ojo e-mail | 2006-02-07 22:30:58 | 248.
Hadar!
Te szervezed a showdown bulit? Lehet h leugrunk damage-re...
Egyébként a supagrupa dologról annyit h sztm az a PR nagyon kevés. Pounder-rel sokat beszéltem erről a buliról és ő azt mondja h meg volt hirdetve...Nem tudom én nem tudtam róla:(
Sztm több PR kell. Hyperelekrtó meg progressive ugy mindent elnyom...Ami a hardot illeti valóban igazad van.
Üdv


Előzmény: hadar (244.)
thomasjj e-mail | 2006-02-06 00:07:40 | 247.
na igen... énis mindenhol ott vagyok ;D

Előzmény: hadar (246.)
hadar e-mail | 2006-02-05 16:29:33 | 246.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

thomasjj e-mail | 2006-02-04 13:23:06 | 245.
én lennék neurotic :>

Előzmény: hadar (244.)
hadar e-mail | 2006-02-04 11:30:09 | 244.
hat szerintem showdown-ra gyere el.
erdemes :)
addig ajanlom figyelmedbe a techsite forumot,
ott foleg dark technoval foglalkozunk ;)

thomasjj e-mail | 2006-02-03 18:44:50 | 243.
hmm... jópersze.. nagy változás seholsem lenne.. vihetnék akárhova, de mondjuk én még nemvoltam sokbuliban, szóval nem a tapasztalat beszél belőlem:) ha vki jó technopartyt akar akkor az mehet külföldre.. én addig is jólelvagyok itt aszobámban a zenéimmel ;]

Előzmény: hadar (242.)
hadar e-mail | 2006-02-03 14:01:08 | 242.
hogy miert nem lenne jo pestre vinni?
talan mert meg kevesebben lennenek rajt...
voltunk kashmirban glaucoman most januarban,
es aza 120 ember igen csak kevekenek bizonyult...
foleg hogy mikor a szlovakok jottek mar csak a
mi tarsasagunk porgott (7 ember).
pestrol ennyit.nem ertenek a zenehez! ott csak
a hard!
nevetseges.........


Előzmény: thomasjj (240.)
ojo e-mail | 2005-12-31 09:42:01 | 241.
Boldog Új Esztendőt Kívánok Nektek és sok újuló ep-ket!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.