Click to Visit
Club - TECHNO
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

ojo e-mail | 2005-02-15 11:11:46 | 190.
Helo!

Emergence rec.(iou) ez évi kiadványainak listája:
IOU9 - Luka Baumann - Emergence Nine
IOU10 - Archae & Grovskopa - Humors LP
IOU11 - Reeko - Emergence Eleven
IOU12 - Grovskopa - Emergence Seven Remixes (Luka Baumann, Archae, Reducer, Exium)
IOU13 - Luka Baumann - Emergence Nine Remixes (Reeko, Grovskopa, Makaton)

Amit most hallottam uj ep és amit már tavaly is vártam mivel csak loopot hallottam belőle az Supagrupa - Praga(upa3)kiadványa. 4 track és mind a 4re lehet mondani hogy egyedülálló. A b oldal kiállásain a szemem is kiakadt:)
Ma lett meg az uj Takaaki Itoh ep aminek a neve ep:) Igazi japán minimal név:) Még annyira nemhallgattam de van benne 4/4es track és szabálytalan dobú track is.
+ british_murder_boys_-_father_loves_us_(cbx011)-vls-2005. Aki szereti regiséket az tudja mit várhat. A lino vonalat viszik tovább.

Most úgy 2005ből egyenlőre ennyi amit megemlítenék.

Rózsabimbó

TomChi e-mail | 2005-02-09 13:09:03 | 189.
Ha már a lemezkritikáról lenne szó, akkor úgy kezdeményezném a témát hogy leírom és kommentálom hogy a legutóbbi lemezvásárlásomnál miket sikerült vennem.

-Damon Wild - Avion (geometric 1995/synewawe new release 2004)
klasszikus detroiti techno darab, elöször 98 ban Jeff Mills Live at liquid room in tokyo (mix up vol. 2 - sony 1996) mixében lettem rá figyelmes - kötelezö darab (ha megtalálja) minden klasszikusokat kedvelönek

-Jeff Mills - Expanded ep. (Axis 0..)
hihetetül jó minimal darab igazi jeff milles hangulatvilággal és effektekkel, szokásosen mély de ugyanakkor táncolható. Külön érdekessége a bakelitnek (mármint a fö számának, 45 rpm), hogy a lemez közepétöl kell kezdeni lejátszani és így halad fokozatossan a külsö széléig. Az elsö két hallgatásnál furcsáltam hogy miert jön mindig vissza a tü a lemez széléhez. Hát furfangos csávó ez a jeff.

-Damon Wild - Downtown World (Kanzleramt)
ez is hatalmas, az elsö hallgatásnál megtetszett.
minden minimalkedvelönek ajánlom mert zsínvonalas és nagyon mély de szintén táncolható darab és egy szám kivételével (a 4 közül) mindegyik nagyon jól sikerült.

TomChi e-mail | 2005-02-09 12:40:35 | 188.
Hát ahogy itten elnézem, elég nagy a pangás ebben a témában. Lehet hogy ez betudható annak hogy valahogy végre lekoptak a rássisták (illetve nyitottak egy "plattformot" az MP 3 szekkcióban) és megszünt ez a fajta heterogenitás ezen az oldalon és ezért a beírások száma is erösen megcsappant. Talán ez viszont végre alkalmat ad, hogy ezt a plattformot érdemi infókkal és az ahoz kapcsoldó szigorúan tárgyilagos (és nem személyeskedö) párbeszédekkel töltsük ki. Pl. lenne egy olyan ötletem, hogy mindenki akinek kedve tartja, beírhatna egy két lemezének (bakelit vagy cd) egy kis kritikát vagy véleményt. Vagy pl. szívesen elindítanék egy olyen diszkurzust hogy kinek melyik stílus jön be a technón belül netán ki kedveli inkább a régi zenéket (lehetne definiálni ezt pl. 98-nál régebbi ill. újabb kompoziciókra)és ki inkább a frisseb dolgokat.

üdvözlet minden igazi arcnak

ojo e-mail | 2004-12-24 09:01:28 | 187.
*Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Nektek!*
ojo e-mail | 2004-12-15 14:34:42 | 186.
Köszönöm minden tartalmas és informális hozzászólásod. Igazán kimerítő kommentár így karácsony előtt. A techno nélüled mit sem ér!
Élmény olvasni.

Tiszta szívemből köszönöm.

Üdvözlettel: ojo



Előzmény: Lalácska (185.)
Lalácska e-mail | 2004-12-14 13:49:30 | 185.
Küldjetek már valamit , mert unatkozom!!!Köszi!!!

Előzmény: Lalácska (184.)
Lalácska e-mail | 2004-12-14 13:46:34 | 184.
B**d meg anyad te buzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: kope0001 (183.)
kope0001 e-mail | 2004-12-07 13:55:42 | 183.
Helló!
Ha szereted a Technót, ismered a dj-ket és hogy ki milyen zenét játszik, van digi fényképezôd és szeretnél kevesebbet költeni a partybelépôre, akkor TE A MI emberünk vagy!
Feltétlenül jelentkezz emailben: info@antropos.hu


Előzmény: kope0001 (182.)
kope0001 e-mail | 2004-12-06 23:38:12 | 182.
:)))

dec. 4. Hyperspace partyfotóóók itt:
http://www.freeweb.hu/antropos/index.php?megnyitando=buliztunk.html


Előzmény: Szászi (106.)
zoxozako e-mail | 2004-10-13 09:39:51 | 181.
Sziasztok! A héten írtam a Sony forumra, de a link nincs meg!!! Valaki segítsen, hogy hol van a forum, mert a hivatalos oldalon nincs olyan bejegyzés! előre is köszi!

Zoxozako

ojo e-mail | 2004-10-12 13:55:38 | 180.
Jaja!

A counturbalance-os fej is nagyon szeresse a zajt.


Előzmény: cylicon (178.)
djgreg e-mail | 2004-10-12 10:23:36 | 179.
Egyszer még a topic eleje felé,társalogtunk egymással,csak aztán vége szakadt mert nem válaszoltál.Akkor azt mondtad hogy hallottad egy pár mixemet, meg kérdezted hogy mondd-e valamit a Nagykanizsa név.Te is lemezzsoké vagy esetleg?

Előzmény: cylicon (178.)
cylicon e-mail | 2004-10-12 08:36:23 | 178.
Ojo!
Ha még nem hallottad, töltsd le (meg mindenki más is) az új surgeon mixet! (www.dj-surgeon.com)
hááát...brit gyilkos barátunk sem a földön jár már,az biztos...:)))

ojo e-mail | 2004-10-03 20:54:34 | 177.
Re.
Végre teljes lett a rodz konez sorozatom 8hónap után. Megérte ennyit várni az 5ös és a 6os Makatonra.
Én mindenkinek ajánlani tudom.
A Supagrupa reverse3 is elég vicces. minden fordítva:) igazi reverse

Bye

ojo e-mail | 2004-10-02 11:07:16 | 176.
Re.

Nem, nem hallottam róla soha. Progiba absolute nem vagyok otthon. Csak technot hallgatok, meg minimálosabb dolgokat.
Function.Hm Function - Dielectric Coefficient (inf001) - 2004 most ezt hallgatom tőle. Dave megint mélyben van. Megszokott minőség megszokott hangzással.
Azon gondolkozom hogy vajon Fumiya miért nem ad ki semmi újat, én legalábbis nem hallottam róla. Pedig nagyon érdekes volt a minimalos technos számai:(
Mikáéknak az ujabb ep-i is rengeteget fejlődtek. Archae & Grovskopa - Dwell (im006) - 2004 Asszem egyenlőre ez a legujabb integral muzique-tól. + számból igaz kettő rmx...

Na bye

cylicon e-mail | 2004-09-30 11:07:24 | 175.
vagy regissel..vagy a jó öreg surgeonnel(ők a bmb)...vagy inigo kennedyvel...vagy richie hawtinnal(plastikman)...vagy tokyval,vagy ha igazán bátor vagy,de ez úgysem fog tetszeni:AEOX :DDDDDD
OJO!
hallottál te már az INFUSIONről?ez nem techno, hanem progi,de vmi iszonyat kőkomoly...ez az egyik személyes kedvencem,hallgasd meg őket bátran!

cylicon e-mail | 2004-09-30 10:50:47 | 174.
HI Ojo!
khm.valóban rendesen félreértettél...
de semmi gond, elvégre kijavítottad magad helyettem is:)
amúgy épp most hallgatom ezt az új makatont,hát...most tűnt fel,hogy ez nekem már lassan egy éve megvan,csak egy félórás, rövidítettebb verzióban.persze ez nem von le semmit az amúgy is igen magas értékéből:)
Silver!
Ha tetszettek a Fixmeres dolgok,akkor gyerünk töltsd le mindet!:)ezenkívül próbálkozzz még a lentebb említett takaaki itoh-val is, a honlapjáról töltsd le a dolgait,megéri...
ha nagyon el akarsz borulni, próbálkozz nyugodtan egy kis Functionnel is...vagy grovskopával...vagy a british murder boyssal...

ojo e-mail | 2004-09-30 06:54:58 | 173.
cylicon!

Ajaj:)Asszem félreértettem amit írtál:( Ha jol értem az elektrós már a terences rész volt. Ha igen akkor ne haragudj!:)

Silver:
ugyan, n.m.

sya


Előzmény: cylicon (170.)
*Silver* e-mail | 2004-09-29 20:58:18 | 172.
Sziasztok!
Ojo és,Cylicon köszi a tippet mindegyik jó volt amit leszedtem!!!:)))

ojo e-mail | 2004-09-29 19:46:51 | 171.
Re all.

Hogy Makaton (Steve Bailey) elektro lenne meg kell cáfolnom. Arról van szó hogy rengeteg effektet kipróbál élőbe és nagyon egyedi "jurassic parkos" hatása van olykor. Ez tiszta hard techno. (Nem Amok féle vonalra gondoltam). Visszatérve rengeteg noise-t használ aminek következtében sokszor cinkes a hatás. Meg aki madárcsicsergésre is gondol live-ja közbe.

Még egy ok: Szinte az összes makaton megvan a mak14ig bezárólagosan kivéve a fránya mak6 ami talán az egyik legjobb:(, szal hidd el tiszta szigorú...
Pounder haverom is tudna mesélni még róla... Ha jönne már végre netre!

Syo


Előzmény: cylicon (170.)
cylicon e-mail | 2004-09-29 10:26:27 | 170.
Hi all!
Hmmm....hát makaton úr valóban egyre makatonabb:)
zseniális.

Ütős techno: hát...ez mondjuk nem techno, hanem inkább iszonyat odabaszós elektro, de aki igazán különleges és ütős dolgokra vágyik az töltsön le nyugodtan vmit a jó öreg Terence Fixmertől...nem fogtok csalódni, azt garantálom.Szóval ha vki esetleg bepróbálná, az kezdje mondjuk a SHOUT című kis szösszenettel.Az majd helyre rakja a mai elrushosult, korcs techno értékrendeteket:)

ojo e-mail | 2004-09-28 12:34:09 | 169.
Re!

www.rodz-konez.co.uk
Uj Makaton live szedhető. Én feladtam ez tényleg nem földön él. És ezek mind a saját számai nagyrészt.
Amien szerény fickó oan elmebetegen szabálytalanul egybe van az egész...
Ütős techno? Hm? Supagrupa, Rumenige, Olga&Jozef aka Dalo?


*Silver* e-mail | 2004-09-27 20:26:07 | 168.
Sziasztok!
Tudna nekem valaki mondani nagyon ütös,tuti Techno zenét????Már van egy pár mondjuk csak én valami újra gondoltam!!!
Üdv:Silver! :)

cylicon e-mail | 2004-09-27 13:48:30 | 167.
naháj!
most veszem csak észre h azért még irkálnak ide néha az emberek...na csak annyi h ha vki ki van éhezve vmi IGAZÁN igényes,emellett mégis szigorú,kőkomoly,itt-ott asszimetrikus techno zenére akkor: www.takaakiitoh.com
innen töltsétek le mondjuk a live in hollandot...
gondolom ojonak ez nem újdonság... a masterblászter helyett pedig inkább az ilyet erőltessétek ifjonc kis techno titánok..:)
amúgy meg kis hazánkba látogat a jó öreg surgeon mester okt.16-án,akit érdekel az tolja oda a pofáját:)
napá

ojo e-mail | 2004-09-21 10:24:30 | 166.
- Nuevo sello de reeko " Evidence records" la primera referencia en Noviembre. pronto mas info
- reeko trabaja en el album para Mental Disorder 6. en Octubre-2004
-reeko, Emergence 11 , IOU11

Spanyolul van de az lényegtelen.

migyesz e-mail | 2004-09-08 09:02:54 | 165.
ja mintha mondanál valamit :) én nem is fikázom őket csak segíteni szeretnék nekik ha valaki dc++-ozik megtalál a koli-n meg a mátrix-hubon és szeretettel adok neki extra slotot csak hogy művelődjön
pápá!!


TomChi e-mail | 2004-09-07 10:21:57 | 164.
Hát igen!Sokaknak meglehetösen nagy terminológiai zavart okoz a techno kifejezés. De sebaj, hagyjuk Toto00 és co. hozzászólásait ezen túl kommentár nélkül és csak mosolyogjunk csendesen magunkban. Ha majd nem válaszol senki a "konstruktív" beírásaikra, akkor talán maguktól elhagyják ezt a platformot. De egyébként pont az ö jelenlétük teszi érdekessé igazán ezt a témát. Ha van kit fikkantani meg kin jót röhögni, akkor nem is olyan uncsi ez a fórum meg minden igazi szakértö csak az önérzetén javít. Persze én is jobban örülnék ha mondjuk kivétel nélkül mindenkitöl, aki hozzászól tanúlni tudnék vagy fontos új információhoz juthatnék ahelyett hogy lefáradjak a fent említett hölgyek vagy urak beírásaitól.

Előzmény: migyesz (162.)
migyesz e-mail | 2004-09-06 15:11:36 | 163.
hallottam élőben Rást érdekes volt azt hogy még normális zenéket sem tud összeválogatni hát az már nagyon gáz! az egy dolog hogy nem tud mixelni meg hogy a hang erő potit csak felfelé tudja csavarni és egyszerűen nem hallja hogy torzít mit állat nem inkább őő vigyorog és a szőrős dagadt melléhez dörzsöli a bakeliteket.




utóirat:NEM CSALÓDTAM :)))))))

pápá

migyesz e-mail | 2004-09-06 15:03:45 | 162.
nem hinném hogy ez idevágó dolog inkább kérdezd meg a pop kategórián belül ott vannak a nyálgépek akik biztos képben vannak, meg ne írdbe 25ször mert a z t hiszik hogy mega-giga-lámer vagy !!!!
Toto00 e-mail | 2004-09-01 13:41:58 | 161.
Hi!
megtudná vki mondani h ki a Legyetek jók, ha tudtok című számnak a "club verzió"-nak az előadója? és hogy honnan lehet megszerezni?

Toto00 e-mail | 2004-09-01 13:41:57 | 160.
Hi!
megtudná vki mondani h ki a Legyetek jók, ha tudtok című számnak a "club verzió"-nak az előadója? és hogy honnan lehet megszerezni?

ojo e-mail | 2004-08-28 17:09:39 | 159.
Igen köszi!

Annak a Májszter Nyálteszternek valóban sok köze van a teknóhoz...

Miért nem Kozmix?...


Előzmény: Dj FreeX (158.)
Dj FreeX e-mail | 2004-08-27 00:15:02 | 158.
www.topdj.atw.hu
méég indulóban van de ígéretes....
eléégé új számok vannak fönt pl master blaster új száma

TomChi e-mail | 2004-08-19 14:13:12 | 157.
Szasztok. Tudna nekem valaki valami visszajelzést adni Jeff Mills legutóbbi fellépésérol a Szigeten. Sajnos lemaradtam a keddi napról, mert vissza kellet jönnöm dolgozni. De sajnos se cikkeket, se képeket nem találtam a partyról a neten. Elöre is köszi a hozzászólásokhoz!
b-vendel e-mail | 2004-08-09 10:31:39 | 156.
Wisit my website at (((www.b-vendel.fw.hu))

download free techno livesets & promo tracks!!!

d(-_-)b

ojo e-mail | 2004-06-14 17:25:11 | 155.
Emergence Nine, made by Luka Baumann, has just been finished and is now ready to be sent to cut. Furthermore, we have IOU11 by Reeko, IOU12 by Exium, Reducer, Archae and Luka Baumann and finally IOU13 by Makaton, Grovskopa and Reeko!

Még csak a emergence 8 van meg nekem, de már az is korrekt. Nagyon jo nevek, remélem korrekt ep-kel.

ojo e-mail | 2004-05-25 14:45:37 | 154.
user: ojoba
én éjjel-nappal vagyok.

De már annyi a pióca és tapadnak, hogy már nem is mondom hogy mien zenéim vannak. Főleg a spanyolok. Elvárják hogy adj nekik vmit cserébe nem kapsz semmit...

Bye


Előzmény: migyesz (153.)
migyesz e-mail | 2004-05-25 12:29:41 | 153.
hy mindenkinek ojo felraktam soolseeker mond meg milyen idönként szoktál lenni meg hol melyik szobában okés? köszi pápá állz!!!!!
ojo e-mail | 2004-05-24 07:59:04 | 152.
Re!

Már át lettek alakítva mp3-ba.


Előzmény: dane (151.)
dane e-mail | 2004-05-24 07:00:55 | 151.
Mennyibe kerülnek?
ojo e-mail | 2004-05-23 18:12:45 | 150.
jött:
Oscar Mulero - El Hombre Duplicado - 2004
Oscar Mulero - Wu 10 - 2004
Rumenige - Numb 5
Supagrupa - Made in Rozypsa-vinyl - 2004
Takaaki Itoh and Reeko - Beautiful People EP - 2004
Takaaki Itoh - How The Fuck Can I Relax - 2004
Takaaki Itoh - Nobod can take what everybody owns (wols2) - 2004
V.A. - Mayhem in Madrid ep (dm005) - 2004
V.A. - Dark Nation RSR 002 PROMO - 2004
V.A. - Brotherly Effort (md 003) - 2004
V.A. - Substance Vol 1 INF008 Vinyl - 2004
HU - Mary, Hu & Anna (Inceptive 03) - 2004
Go Hiyama - Polemic EP 006 - 2004
Go Hiyama - Cat's Cradle - 2004
Fishguard - Dragrope (SHR 018) Vinyl - 2004
Archae & Grovskopa - Dwell - 2004
Alexander Kowalski - You Think You Know & Emtec Rem - 2004
coming soon:
olga+jozef - volume 9 - 2004
Reeko - Submitted to involuntary treatment (iceptive lp 01) - 2004

dane e-mail | 2004-05-13 11:48:42 | 149.
Keresek néhány bakelitet:

Paul Jackson - The Push Remixes
Alexander Kowalski - Hot Spot
Fatboy Slim - Star69
Monika Kruse - Latin Lovers

Akinek bármelyik megvan irjon, megvenném...

THX

Davee e-mail | 2004-05-09 00:05:47 | 148.
Hi!

Témának kitünő...

Én még nagyon pisis koromban, lehettem vagy ált.5-es, amikoris "haverokkal" kitaláltuk, (akikkel igen közel laktun) hogy csináljun magunknak bulikat, mert már akkor is érdekelt a zene... Mondjuk akkor minden jöhetett, ami a TV-ben vagy rádióban szolt... :)
Nah... egy kis helységben tartottuk, amit bérbe lehetett venni, de mi megkaptuk ingyé, mert az egyik skacnak a szüleié volt... :)
Háát itt még igen kezdetleges "hangtechnikával boldogultunk, dehát akkor még az egyedüli szempont az volt számunkra, hogy hangos legyen... :)
hívtunk ide haver haverjának a haverját, meg mindenkit, (innen nagyon sok BARÁTOM lett mára)
és biza nyomtuk a scatmantöl kezdve az ace of bace-ig mindent... :)
(persze csak este 9-ig, mert utána HAZA!!!) :)
aztán szépen lassan keveredtünk bele az innen-onnan kapott kis kaziinkal a "dübörgösebb" zene irányába...
Az elsö élményem, ami megalapozta ezt a zenei jövőmet, a /RED5-Da beat goes/ volt, amit egymás után akár 20-30x sem sajnáltam meghallgatni... :)
Aztán szépen lassan felcseperedtünk,és biza jöhettek a zúzósabb zenék, RAVE, HARDCORE, stb...
(ekkor még nem is hallottam olyanrol hogy techno)
(illetve nekem A technoba minden bele tartozott...)
Szóval Thunderdome minden mennyiségben... :)
még ma is van egy-két inyencségem, de már valahogy nem igazán veszem elő őket...
(lehet hogy azért, mert nincs magno deck-em?)
:)))
na mindegy szóval a techno-t mint olyat,aktívabban 15-16 évesen kezdtem kostolgatni, ugyanis az ált. iskola befejezésével ujjab kapuk nyíltak meg elöttem... (újjab haverok, újjabb zenék...)
Hát igen biza én is Hyperspace-el kezdtem, és most is van pár belöle...
Aztán ahhogy kezdtünk ilyen partykra járni, úgy ismertem meg a ma, általam sokra tartott DJ-ket...
De sajna most hogy már dolgozom, igen kevés idöm maradt a bulizásokra... :(
Habár én nem vagyok zárkózott a zene terén, ugyanis Néha becsúszik egy-két hip-hop album is, és mostanában kezdek nosztalgiázni is, úgyhogy akár még egy pár régebbi light-osabb zene is...
Hát kb ennyi...

Jah, és most sem csak TECHNO, hanem Trance, House, Progressive, és miegymás is van a gyüjteményembe, amiket elöszeretettel hallgatok ma is...
Habár a Techno fogott meg legjobban, de még most sem találtam meg igazán hogy mi is az ami igazán "én vagyok" zenei stílusban...

Nah mostmár tényleg ennyi...
huh... ennyit írni...

Migyesz!
Biztos hogy jó ötlet volt ez a téma?
:DDDDDD

De ettöl még én leírtam, mert szerintem akit nem érdekel az úgy is abbahaggya az olvasást a negyedénél...


Ojo!
habár nem komálsz nagyon, de én nagyon kiváncsi vagyok hogy Te hogyan kezdted ezt az életstílust...
és Migyesz, te is leírhatnád konkrétabban...
hogy hogyan ismerted meg, hány évesen, kitöl, meg miegymás...

NNa páko !!!

migyesz e-mail | 2004-05-08 17:51:05 | 147.
Hi mindenkinek!!! Szerintem azért sokan félreértelmezik a techno bulikat mert aki nem ne már ilyen bulikra azok általában azt hiszik hogy egy monoton zenére ugrál pár ezer hülye degenerált
"csak ásványvizet fogyaztó egyén:)!!!"
és ennyi mivel még nem voltak nem igazán értik azt hogy lehet hogy ásványvizet isznak és jólérzik magukat de emellett sokkal jobban törődnek a körülöttük ugyan állapotban táncoló embőckékkel és én aztmondom szivesebben megyek el egy ilyen partyra csont tisztán és sokkal jobban érzem magam mint egy olyan diszkóba ahol mindenki részeg és az ember ölébehánynak meg egyéb atrocitások érik.(idézet nem szószerint valakitől ) "ha az embernek kinyilik a harmadik szeme a bulira észreveszi mi a jó ezekben a bulikban" én elítélem az olyan embereket akik csak divatból nyitnak egy irányzat felé én világ életemben az electronikus zenéket szerettem imádom fasza trance,progi vagy techno zenéket nem divatból hanem mert ez egy életérzést takar pl: nekem mindig anyárról (ATB don't stop-ja jut eszembe vagy ritmo Kru feat. garfiled - vasárnap reggel esetleg valentino - flying de egy jó buliról állltalában Christian Valera elegant hipnosys ep-je vagy cox dirty bass-e (természetesen a techno division 3-as (red cox cd-n)változatában).
... nem ír senki már régóta!...


mivan ha nem lehet veszekeni már senkit sem érdekel ez a fórum majd jön megin' egy hülye divatbuzi akinek rass az isten (Daveed te ne vedd magadra mert te nyitsz az új felé)meg sem hallgatja hogy mi a faszról pofázik itt az ember
csak irja a hülye mondókáját????????

ez felháborító !!!:)))

nekem egy szer mutatták meg mi a jó zene lehettem egy 13 éves "szarzsák" és azóta nekem ez a hangzás világ jőnbe hát én kezdtem "rave" egyesek szerint ez happy hardcore szerint' nem meg természetesen hardcoreral és én azóta keresem a változatosabb zenei hangzásvilágú zenéket...
...na mindegy íratok ti is arrol szerintem mi inspirált titeket az emberekáltal manapság eléggé kedvelt műfaj megkedvelésében!!!!

szerintem ez jó téma :))
bye all!!!!

migyesz e-mail | 2004-05-04 16:55:39 | 146.
hi küldtem mailt én a koli.sytes.net hubon szoktam nyomulni keress rám!!!! majd chatelük és megdumáljuk mi legyen (ha nem vagyok gép előőttt hagy üzenetet)

Előzmény: ojo (145.)
ojo e-mail | 2004-05-04 15:41:21 | 145.
migyesz!

Én megosztom veled a file-jaimat, soulseeket használok ált-lában de dc-t is néha. Bár slsk-n jobbak a kapcsolataim zene terén. Sok új név van és még ismeretlenek is:) Meg pár hetes ep-k is.

Cheers!


Előzmény: migyesz (143.)
Davee e-mail | 2004-05-04 14:06:16 | 144.
Nah... faja...

Ez az utso két hozzászólás már utal egy kis kultúráltságra...

(és ennek nincs semmilyen hátsó jelentése !!!!)
(mielött valaki ebbe is belekötne...)

így is meg lehet vitatni valamit nem csak úgy hogy
...b*zze ez nem így van te f*sz...

Migyesz utobbi írása különesen tetszett...

jah, és arrol hogy sokan nem ismernek ezt meg azt...mert nem oszza meg az annak akinek megvan...
háát rajta!!!... linkeket szerintem nem tiltja a fórum szabájzata...
egy tárhejre pedig bárki feltud tölteni...
(egy mp3 meg nem is olyan kegyetlen sok idő....
...mikre jó ez az internet... :)

nna csak ennyi... csácsá


migyesz e-mail | 2004-05-04 11:03:49 | 143.
Kedves és méllyen tisztelt fórumba irkálók itt meglátásom szerint a leggnagyobb baj a magyar techno kultúrában leledzik ugyanis ameddig az ember nem hall mást csak azt hogy hát minden szar de ez meg ez jó de az ezmeg ezt még sosem hallgattam de nem is rémlik a neve .... mit is akartam.... hát vannak szóval emberek akiknek fingjuk sincs a jó zenéröl és a fórumra rosszhatással van az írásuk mert szerintem egy igényes technos vagy progis alapból nem megy el rushra meg pöli-t nem keveri össze nick warrennel!
az ilyenek mind divat "menek" akik azért mennek ilyenre mert nem tudják mi a JÓ és emiatt ilyen ez a magyar techno kúltúra mint amilyen. ja a másik oldalról pedig az a baj hogy sokan nem mondják el hogy mi a jó de még akkor is ott van az hogy azt ugyebár megkéne halgatni csak hogy akinek megvan az nem osztja meg a köz javára mert szenyóóóó írigy meg ilyesmi sok ember szerintem nem is nyit az új felé ha hall egy nevet akkor egybőlőőő ki az nem is ismerem biztos valami köcsög meg elkezd teljesen másról beszélni ki az isten meg ki nem
na bye!!!

ojo e-mail | 2004-05-03 19:21:08 | 142.
Kedves Davee!

Te voltál az első akinek ilyent írtam, mivel a timo mászos teknód teljesen levett a lábamról, de ezzel ahogy láttam nem vagyok egyedül.
Eszem ágában sem volt kötekedni de ha egyszer nem teknó akkor nem az.
És nem illik érvekre kontravindikálni!
"Ezt nem úgy akartad véletlen írni, hogy örülnél ha a tömeg is úgy vélekedne mint te, mert akkor minden tökéletes lenne?"
Erre gondoltam.
Úgy gondolod ha így gondoltam volna nem mertem volna leírni? Vagy már tudod hogy mit is akarok...
Hogy köcs*g vagy f*asz vagy fogalmam sincs de ez érdekel a legkevésbé. Mivel már jócskán személyeskedésbe ment el ez az egész.

De timo mász, nem csinál és csinált teknót, de ezen a véleménnyel nem vagyok egyedül látom. De lehet én nem ismerem a tekknót.
Részemről ennyi nem kívánok reagálni mert itt már nincs mire.


Előzmény: Davee (140.)
ojo e-mail | 2004-05-03 14:08:30 | 141.
igen

Előzmény: Davee (140.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.