Click to Visit
Club - TECHNO
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Davee e-mail | 2004-05-02 22:03:16 | 140.
Ojo
Nah örülök hogy idetaláltál már vártam a "poénos" kiosztásodat...

Nah akkor kezdjük az elejétöl:

--Ne haragudj de te egy hardtechnos producert sem írtál.:)--
...
aham... láttál te valahol az írásomban olyat, hogy "íme... ezek hárdtechnos producerek:"
:)))) neeem... nem hiszem de biztos jogos volt :)))))))

következő:
Jah... nekem sincs jogom eldönteni hogy másnak mi legyen szar vagy mi nem...
...
nah még egy:
Az olyan emberek vannak töbségbe mint én? miért én valyon milyen ember vagyok? (mert az tuti hogy nem úgy kondolkodom mint te,és a véleményem is más), de ettöl én egy kö**ög f*sz vagyok? aham... oks... biztos igazad van...

és az utso:
"Bár én lennék a legboldogabb ha a tömeg el tudná dönteni, mert akkor minden tökéletes lenne."
...
Ezt nem úgy akartad véletlen írni, hogy örülnél ha a tömeg is úgy vélekedne mint te, mert akkor minden tökéletes lenne?

na mindegy haggyuk...

A többire szándékosan nem válaszoltam mert mehetne ez napokig... De akkor sem értek veled eggyet...

Ja és még annyit... ha esetleg idetéved egy új arc, azt is leoltod? mert sezerintem nem az a lényeg hogy mit ír, csak hogy beleköthess valamibe... Szerintem ezt kúltúráltan is meg lehet vitatni...

ennyi kössz a figyelmet és további jó oltogatást...

Davee

ojo e-mail | 2004-05-02 13:28:41 | 139.
Davee!

Ne haragudj de te egy hardtechnos producert sem írtál.:)
BAze Maas techno:))) Oksa. Jó hogy idetaláltál.
Szerintem meg van jogom eldönteni, hogy szar e vagy nem. Mivel azt mondtad hogy nincs, ezáltal elismered hogy neked sincs?! Nemtudom világos e?
Pl: Ha én nem dönthetem el, akkor ki döntheti el? A tömeg? Csak az egyén, (már aki el meri dönteni!) Bár én lennék a legboldogabb ha a tömeg el tudná dönteni, mert akkor minden tökéletes lenne.

A techno nem egy konkrét műfaj? az "gyűjtőfogalma ilyen stílusu elektronikus zenének." Tesék?! MILYEN STÍLUSU ELEKTRONIKUS ZENÉNEK?????????

Nekem fogalmam sincs mi a techno, de annak örülök hogy te tudod:))) Pedig sok mindenkit hallgattam már, de Timo Maas techno is:))))

Kisajátítom én? erre csak azt tudom mondani hidd el nem én vagyok többségbe, hanem az olyan emberkék mint pl. te. Kis ember vagyok ahhoz hogy kisajátítsak egy stílust! H O G Y T U D O K É N K I S A J Á T Í T A N I E G Y Z E N E I S T Í L U S T??????????????? Infarktust fogok kapni! Olyan dolgokat írsz hogy még én sem tudom lereagálni mert szavakat sem találok rá:) Pedig írtam már jópárat ide hidd el:)

Azt bírtam a végén irod hogy "bizony tudnám hogy mi is az a techno":)))))
Fogalmam sincs ezek után. De örülök hogy te tudod:)
Valószínűleg röhögnek rajtam, ahogy leírtad:)
Taníts Davee mester, tanítsd meg engem is.:)

Cheers



Előzmény: Davee (134.)
Davee e-mail | 2004-05-01 23:26:46 | 138.
Kedves Migyesz !!!

már megint nem fogalmaztam érthetöen, vagy tényleg csak vitatkozásra van ez a fórum?

TIMO MASS műfajai (ha így jobban érthető):
breaks,house,progressive,techno,trance

Már megbocsáss de nekem senki ne akarja bemagyarázni hogy TIMO MASS nem játszik techno-t!!!

Nem azt mondtam hogy csak ás kizárólag azt, de azt már írtam hogy nyom progressivet is, ha a neked címzett írásomat végigolvastad volna...

Én elhiszem hogy Te nagyon értesz a TECHNO-hoz, de TIMO MASS-rol ne akarj kioktatni!!!

Azomban erre a "TECHNO műfajra" kitérhetnél bövebben is, mert nem igazán volt érthetö amit a 2. hozzászólásodban írtál, de nagyon is érdekel a véleményed róla, és talán egy "TECHNO" nevezetű fórumba ez egy jobb téma is mint mondjuk a "RUSH SZAR v. NEM"...

És nem hinném hogy egy Weboldal megtaníthatna valakit is arra hogy mi is az a "TECHNO"...

Egyébként ez relatív...
Lehet hogy ami neked techno, mondjuk az már másnak nem...

De ha már weboldalakat emlegettél, akkor ugyanmár... nézz már körül hogy milyen minősítéseket kapott pl.: a
Timo Mass - Music for the Maasses albuma
de sorolhatnám még...

de kössz nem kell errre reagálnod, valahogy nincs kedvem erröl vitatkozni....

na páko

magellan e-mail | 2004-05-01 17:29:35 | 137.
Hali! Migyesznek igaza van Timo Maas trance és progi között mászkál!!!!!!A techno-hoz köze nincs!!!!!!!!

Előzmény: migyesz (135.)
migyesz e-mail | 2004-05-01 14:55:24 | 136.
a másik igen a techno mint gyüjtőnév akkor alakult ki amikor a depesh mode megszületett viszont a techno mint válfaj a technon belül ami kérlek szépen más honnan indult ki helyileg is ez olyan kérdés mint a rave meg a house vagy scooter ami happyhardcore vagy rave de semmi képpen sem techno vagy house ezekben a témákban nagyon otthon vagyok de ha daveed felidegesítessz még azt a honlapot is megadom ahonnan művelődhetsz nekem megérné a fáradságot!!!Ennnyiiiiii!!!!
migyesz e-mail | 2004-05-01 14:31:34 | 135.
Na vitatkozzunk !!!!!
live at club okyo szerinted techno???
live at plattenleger és az mi???
vegyük a produceri munkáját
Exclusive Mix by Timo Maas-Dirty Trancing ???
vagy
lound ????
ilyen erővel neked akár digweed vagy nick warren esetleg satoshi tomiie is lehetne techno!!
én inkább mondanám Timó munkásságát trance-es progresszívnek mint technonak
vegyünk egy példát Global underground 25 toronto
szerinted akkor mit keres Deep Dish válogatásában Timo Maas Ubik című száma???
vagy a deep dish renaissance by ibiza 1 cd-n a help me??
na jó hallgass meg egy két progi mixet és majd rájössz mi az a techno meg hogy mi a különbség a 128 és 140 bpm között mert szerintem nagy a kölönbség ennyi!!!!!444

Davee e-mail | 2004-04-30 22:18:18 | 134.
OjO !
asszem nem értetted amit írtam...
Nem Rusht védem, ez csak az én véleményem hogy jó...
DE: itt arrol van szó, hogy nem feltétlenül "pokémon" vagy mi az, aki szereti a zenéjét... Te nem szereted azt amit Ő képvisel, ettöl még lehet jó nem? Mégegy:
Amiket felsoroltam az nem TECHNO, csak a techno-nak egy válfaja?
he? ezt ismét nem értem... Most akkor az vagy nem? Éppen ezt is írtam... a Techno mint olyan, több műfajra osztható... Pl. a Hard-techno, az nem TECHNO???? Szoval ezt a gimis témát inkább hanyagoljuk ok?
Migyesz...
Timo Mass Progresszívet nyom? hát akkor nem sok anyagát hallhattad...
Valoban csinál olyat is, de melyik TECHNO DJ. nem?

Nah csak ennyit akartam,
és ojo... mégegy... "az e-fajta hozzászólások miatt olyan a magyar techno kultúra mint amilyen"?
Hát nem tudom... -Rush szar, és mindenki az, aki szereti...-
szerintem nem te szülted a TECHNO-t, és nincs jogod eldönteni hogy mi szar és mi nem...
márpedig te nem saját véleményedként írtad, hanem általánosságban...
És szerintem pont az ilyenek teszik tönkre a "magyar techno kultúrát" akik megpróbálják kisajátítani azt, és másokra eröltetni az ő véleményüket...
MÁRPEDIG A TECHNO NEM EGY KONKRÉT MŰFAJ... EZ CSAK EGY GYŰJTŐFOGALMA AZ ILYEN STÍLUSÚ ELKTRONIKUS ZENÉNEK... (ami hát bizony nem csak a te általad nagyratartott DJ-kböl áll...)
És bizony ha tudnád hogy mi is az a techno, és nem csak azt számolnád alá, amiket idáig hallotál, hát lehet hogy most nem kéne ezeket a sorokat olvasnod...
És innentöl írhatsz bármilyen jópofa válaszokat erre, de aki tudja mi is az a TECHNO, az úgyis csak egy jót fog röhögni rajta...

És ezzel nem megbántani akartalak, de talán hátha megfontolod ezeket a sorokat, és nem egyböl azon törnéd a fejed, hogy hogyan vághatnék most ennek a fa**-nak vissza, hanem hátha belátod, hogy tévedtél és nem a gyűlöletre és az ellentmondásra hergelnéd az igazi magyar TECHNO-sokat...
Hiszen a techno nem erröl szól...

Üdv: Davee


Előzmény: ojo (131.)
migyesz e-mail | 2004-04-30 20:44:10 | 133.
Hali minenkinek!
szerintem rass-t hanyagoljuk!
pokemonok háááááát tudjátok mi volt az érdekes ugyebár mostanában elterjedtek ezek a sajnos mindennapi kérdések vajon léteznek pokemonok? igen !!!! sajnos vannak minden hová befészkelik magukat viszont ami nekem nagyon tetszett az az volt hogy a mayday-en kurvára kevés volt szerintem életkor 18+ volt esetleg 17+ volt ááááá drog ugyebár aki jól akarja érezni magát
annak rá kell jönnie arra hogy két féle képpen lehet csak az egyik út néha nagyon macerás mert senki sem gondolja át ugyan mi lessz akkor ha (egy icipicit túlzásba viszi) haza megy és egy 7ig depressziós rohamok ezrei fognak rajta végigvonulni mint egy front!!!!!
tapasztalat!?!:( :)
muszály az a közép út de erre csak akkor jön rá az ember ha egy kicsit tuzásokba viszi. mind1!!!
Timo Mássszá nekem is a kedvencem csaj egy baj van progressívet nyom nem techno-t :( De tudjátok mi a baj hogy ezek a pokemonok néha jobban készen vannak mint te hát hová lessz ez a világ! megjegyzem megyünk ez EU-ba :)
Bye Állz !!!

cylicon e-mail | 2004-04-30 13:12:15 | 132.
Wow:)hát én már szóhoz sem jutok.Igazából nem tudom +figyeltétek-e,de már kurva rég ugyanazokat a köröket futjuk itt.Amugy legeslegutoljára a rushos témához annyit hogy a lényeget tekintve ojonak full igaza van a témában és kész.De ez lényegtelen,hamarosan ismét felbukkan egy újabb arc h ez mekkora faszság mert rush az isten és neki aztán senki ne magyarázza meg az ellenkezőjét...szóval szerintem egyszerübb hagyni a francba az egészet,de komolyan:(
Ojo kösz a reagálást,egyébként gondoltam hogy a hájperes témában nem foglak meg heillal meg vogellal,no de sebaj,ami azt illeti nálam sem favoritok,csak azt akartam mondani hogy nem csak rush jön ide és heil stílusa teljesen más mint az övé.de terencefixmer akkor is olyan zenéket csinált ami hangzásilag számomra valami megmagyarázhatatlan ok miatt nagyon bejön.Van is valami neve a stílusának,electric body music vagy mi.amugy most jön kowalski ne mondd már hogy ő is szar:)amugy voltál azon a bulin amit említettél?(toky+inigo)hát tényleg mélyen elítélendő volt hotiksz hozzáállása,az biztos.egyébként amit az egész háj/el kapcsolatban mondani szerettem volna neked az igazából az,hogy azért járnak oda értelmes emberek is,aki szeretnek bulizni,nem csak pokémonok.ennyire azért nem szar a helyzet,egy partyn azért nagyon sok ember megfordul,nem szabad és nem is lehet általánosítani,de az teljesen igaz SAJNOS,hogy a pokémon jelenség létezik.de végül válaszolj már nekem egy kérdésre kérlek:végül is hova jársz te bulizni úgy általában?
amugy nem tudom miről kéne itt igazából vitatkozni,szerintem le kellene végre zárni rásst úgy ahogy van,már nagyon unom.Inkább jobbnál jobb djket+liveacteket+producereket kéne megvitatni,vagy mittomén.a drogtémát ugyancsak nincs értelme idekeverni,úgyis csak két tábor szapulná egymást,melette vagy ellene,mert az arany középutat senki sem ismeri ugyebár.namind1.amugy mindenki figyelmébe ajánlanám ojo hozzászólásait,alapvetően az ő hozzállása lehetne a követendő példa szerintem,de azért neki sem kell mindenben igazat adni:)))
na mindenjót mindenkinek,rássot könyörgom zárjuk le örökre úgyis eljárt felette az idő:)

ojo e-mail | 2004-04-30 12:20:05 | 131.
Bravo!

Ez igen! Az effajta hozzászólások miatt ilyen a magyar technokultúra. Nem is kell semmit mondanom. Ez magáért beszél... Tökéletes!
Ráss szar mert más mondja:)))))))) Ezt az indokot a gimibe lehet beveszik na de ne engem akarj ezzel megetetni! A neveket amiket soroltál messze nem fedi a technot. Nagyrészt a technonak egy vállfaját játszák. De azért jó Líjbing Lójbingolást meg Kokszizást meg Rássozást. Amúgy meghallgattam rengeteg producerjeit azoknak akiket soroltál.

HAJRÁ!

Cheers


Előzmény: Davee (129.)
Davee e-mail | 2004-04-30 01:46:54 | 130.
Jah és nézzetek itt körbe talán találtok valami hasznosat :)

http://boxermp3.freeweb.hu/letoltesek.php

Igaz csak linkek, de talán levesz a válatokról több órás keresgetéseket...

Davee e-mail | 2004-04-30 01:39:15 | 129.
Hi!
A fórum érdekes... most találtam meg...
ugyan végig nem olvastam, de bele-bele nézegettem...
Hát elég nagy homájosságokat látttam...
Nem értem hogy miért utáljátok ennyire RUSH-ot, hiszen nagyon jó zenét csinál. Azon még nem gondolkoztatok el, hogy talán ti is csak azért irogattok ilyeneket, mert a "haverom is ezt mondja, meg minenki, úgyhogy ez így is van"? Talán ha meghalgatnátok (és igen MEGHALGATNÁTOK. nem csak beletekergetnétek) egy két "produkcióját", akkor nem is találnátok olyan sok külömbséget az itt leírt kedvenceitek és Rush között. A TECHNO az akkor is TECHNO !!! És bizony RUSH is lég jó TECHNO-t játszik. Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy minden ilyen irányzatú zene jó, de mint már említette valaki, a techno több irányzatra osztható fel... valyon miért ne tetszhetne valakinek a RUSH? neki ez az irányzat jön be, amit Ő is játszik... ennyi. És még valami nem tiszta:
Azért halgat valaki RUSH-t mert ez a divat?
he? ezt nem értem.... Ti hallgatnátok folyamatosan olyan zenét, ami nem jön be nektek?... nem hinném... És az hogy csak őt említik meg a TECHNO kapcsán eggyesek, hát az a tudatlanság erröl a műfajrol. Nem divat kérdése. És erröl nem feltétlenül tehet senki nem? És azért csak tudhat valamit az öreg Rush, ha így befutott nem? Mauro-t nem is említettétek olyan sokan, pedig róla talán elmondhatnátok hogy divatzene... hogy miért? Láttátok Rush-t egy könnyüzenei csatornán is videoklippbe? NEM... nem hiném... Persze ettöl még Mauro is a kedvenceim közé tartozik, habár ezeket a komodo-s dolgait valóban kihagyhatta volna... de ettöl még a zénéje nagyon frankó... A Drogokrol pedig csak annyit, hogy egy jó bulihoz nem kell drog !!! nem tudom ti milyen bulikon jártatok eddig, ahol felkellett javítani a hangulatot egy kis cuccal, de akkor ti rossz nagyon rossz helyen kapisgáltok... Aki igazán szereti a Techno-t, nincs szüksége erre.
És hogy "eggyesek belelátnak a techno mélyébe" és meghallanak olyat is amit más nem? hhmmm...
röhögnöm kell... és vajon mit hallotok még a zenén kívül? És egy bulin nektek van arra kedvetek/időtök/módotok, hogy "belenézzetek a zene mélyébe"? he? Ti bulizni jártok, vagy operába? Oks... ottoh velem is előfordul hogy egy "lelkis" napomon ha zenét halgatok, akkor valóban megérint az a zene, de kérem... a Techno nem erröl szól !!! A Techno a bulizásrol és a jókedvröl szól!!! Nah hogy ne csak kötözködjek... Íme az én kedvenceim:
Dj Rush,Mauro Picotto,Chris Liebing,
Green Velvet,Andreas Kreamer,
Thomas Oven,Dork,Kiri,Speedy J.,Grega,
Adam Beyer,Dj. Boss, Thomas Krome, Bem Sims,
na és persze TIMO MASS!!!
Őt ki nem ahgynám soha :) na persze még sorolhatnám... Mint látjátok én inkább a keményebb stílus felé kanyarodtam, de meghalgatok egy Karl Kox-ot, vagy egy John Digweed-et is, meg ilyeneket. Nah csak annyit hogy a Techno mint műfaj, elég tágas lett kis hazánkban is, úgyhogy szerintem van helye itt Rush imádóknak, és Karl Kox-osokank is egyaránt!!! Nem feltétlenül rossz az amit pl.: Rush csinál, csak nektek nem ez a stílus jön be... ennyi... huh már lassan reggel van :) sebaj holnap délbe kelek :) Na jöhetnek az anyázások, meg a felháborodások is, de szerintem inkább gondolkozzatok el ezeken egy kicsit... Nem feltétlenül írtam rosszat bárkire is szerintem... Nah Jó bulizásokat, és élvezzétek az életet amíg lehet !!!


-=DaVeE=-

migyesz e-mail | 2004-04-29 15:42:02 | 128.
Jó is a fasza hardcore én is azon nöttem fel kb 13 éves lehetem mikor rászoktam a rave meg hardcore zenére most 21 vagyok azért azóta jó pár thunderdome kijött :) (23-ig volt meg de már nincs :(( )
magellan e-mail | 2004-04-29 12:44:09 | 127.
elnézést (hardtechno-t)
magellan e-mail | 2004-04-29 12:41:25 | 126.
Azt is hallgatok de inkább hartechno-t!

Előzmény: migyesz (124.)
ojo e-mail | 2004-04-28 16:27:10 | 125.
Hello migyesz!

Örülök ha bejött a zene amit ajánlottam. Most mixet töltöttél vagy ep-t? Gyanítom mixet. ha gondolod adok majd meg privátba! egy oldalt ahonnan grovskopa egy promo mixét leszedheted. Január elején csinálta otthon. Szintén vannak benne minimalos, illetve letisztult zenék. Amugy most beszéltem Grovskopával és azt írta, hogy a Reeko-val csinált közös ep két hónap mulva kész. Grovskopa saját ep-je az emergence eight is nemsokára jön.
Miféle tanács kell neked nem igazán értem!?

Cheers


Előzmény: migyesz (124.)
migyesz e-mail | 2004-04-28 16:03:53 | 124.
Plíííz Kattanjatok márr le erről a témáról mert az agyam szétdurran, csak a veszekedés Magellán te inkább halgass Hardcore-t Dvitamin te meg ne általánosíts mert azt nem szeretem!!!
--más--
Ojó leszedtem egy két jóóó zenét kb: 700mb-t pl:(kowalski,grovskopa,(lehet hogy rosszul irtam a nevét de nem volt időm megnéznia pontosat), a felsorolásodból a japánok meg akitől találtam )
elég király tényleg jók és tetszik az abszolút nem unalmas néha talán kicsit befordítós zene
engem nagyon el tudvinni az ilyen nem annyira happy zene egy party-n (adjatok tanácsot mit tegyek)


TSÁ ÁLLLLZ!!!!!!!!

magellan e-mail | 2004-04-28 14:22:44 | 123.
Ojo te értelmes ember vagy, de a d-vitamin úgy kezdte a dolgot hogy mi "pokemonok" milyen hülyék vagyunk hogy Rusht hallgatunk! Most erre szerinted mit tudnék írni!!!??Ráadásul közöm nincs Rushhoz esetleg annyi hogy egyszer elmentem élőbe meghallgatni de kb másfél éve nem hallgattam itthon Rusht (ugyanis LASSÚ zenét játszik)!!!És még nekem osztja az észt!!!!!?
D*Vitamin e-mail | 2004-04-27 14:37:00 | 122.
de nem tud érvelni mert elég hüle gyerek még a fórum fogalmával sincs tisztába nem hogy érvelni tudjon....

Előzmény: ojo (121.)
ojo e-mail | 2004-04-27 14:26:10 | 121.
Kedves magellan.

Ne légy már ilyen ideges. Ha felhúznak hanem. Inkább érvelj. Sokkal meggyőzőbb szerintem. Az az okos ember akit ész érvel meg lehet győzni.

Te a Rássos szövegre irtál. Abban igazad van, hogy híres lett. Attól még lehet szar.
Rossz érvet mondtál ez volt a baj.
Mondok egy példát: Gigi D' Agustino (lehet rosszul írtam) is híres biztos a németeknél is a "partyzoknál" mégsem mondanám rá hogy mekkora király. Ugye ha belegondolsz amit mondtam van benne valami nem?:)

A másik még már írtam hogy mitől lett híres.
Attól hogy énekli a színpadon hogy Get on up, teljesen uj volt a közönségnek, akik közül ki voltak éhezve egy olyan stílusra, ami a populáris zene felé nyit. Ráss a mai napig a Get on up-ból akar megélni. Nem tud újítani. Eljárt felette az idő. Nem azért járt el felette az idő mert régóta csinálja, hanem mert neki ennyi elég. Amugy tényleg szörnyű unalmasak a szettjei szinte végig egy síkon mozog, a produceri munkája pedig egyszerü szimpla 4/4es alapú. Továbbá a számaiban annyi a változatosság hogy leveszi a dobalapot és 15 másodperc mulva meg ráadja, mert akkor felteheti a kezét a magasba hogy "mekkora király vagyok".
A másik még hogy ennyire híres az az hogy homoszexuális és a lemezekkel simogatja a hasát. Bravo!
De lekéne zárni ezen témát, mert akit nem tudtam meggyőzni azzal én sem tudok mit kezdeni és mást sem tudok igazából írni.

Cheers!


Előzmény: magellan (119.)
D*Vitamin e-mail | 2004-04-27 14:01:10 | 120.
ja sorry én azt hittem ,hogy ez egy fórum és mindenki lehirhatja ,hogy mi a véleménye de ha ez nem fórum akkor csak szólj...de birom az ilyen okoskodó embereket...jajjajj.... :DDD

Előzmény: magellan (119.)
magellan e-mail | 2004-04-27 12:59:49 | 119.
UGORJ BE A FÜLÉSZETRE! SZERINTEM TÖBBEZER EMBER NEM SÜKET ÉS NEM CSAK A MAGYAROKRA GONDOLOK! TE VISZONT AZ VAGY!!!!!!!!!!!NEM DICSÉREM RUSHT DE VALAMI OKNÁL FOGVA ELÉG NAGY HÍRE LETT ÉS NEM CSAK NÁLUNK!!!!!!!!GONDOLKOZZ!!!!!!! Feltudjátok kurni az ember a hülyeségeitekkel!Azért mert neked nem jönbe attol még zenélhet jól!És nem azért mondom mert hallgatom (én hardtechnot hallgatok) hanem mert logikussan kéne gondolkozz!Nézz körbe a németeknél vagy máshol, minden hol ismerik!

Előzmény: D*Vitamin (118.)
D*Vitamin e-mail | 2004-04-26 18:48:01 | 118.
Ojonak teljesen igaza van mint mindig:)
Ráss szar...minden ember szerint akinek a fején található egy fül....de ha nektek pokémonoknak ez kell...szánalmas...
Nekem a kedvenc dj-m O.B. :)))

ojo e-mail | 2004-04-25 20:43:47 | 117.
Kedces cylicon!

A Rássos dolgot nem reagálom mert egyrészt lerágott, másrészt igaz.
Ami a hájperre vonatkozik én nem lennék ily túlzottan optimista mint ahogy te voltál. Hogy őszinte legyek egy Johannes Heil ep nemigen tud megfogni. Nem vagyok elájúlva sem Johannes Heil-től sem Vogeltől. Ők is a hájper ciklikusságának részei. Szinte lassan hónapokra le lehet osztani hogy kijön mindig abban a hónapban. Pl.: Mills a július vagy augusztus.:) Nevetséges az egész. Heil-nek szerintem mostanában vannak felejthető dolgai. Fixmerről az a véleményem, hogy live act-eket jókat csinál a produceri munkáira ezt már nemtudja így kivetíteni. Talán túl sok energiáját viszi el a live-actezés, vagy nemtudom. Grovskopával beszéltem már többször. Leveleztem vele és igencsak baratságos gyerek. Ami nagyon pozitív volt, hogy nagyon fiatal és a zenéje igencsak kiforrott a korához képest. Az Emergence record meg magáért beszél. Reekoval pl most dolgoznak az uj közös ep-n természetesen emergence record adja ki. Bár lehet már meg is jelent de valószínűbbnek tűnik hogy még nincs kész. Dedkód nájt sóról néhány szót. Hallottam én már olyat hogy Jay és Toky meg Inigo egy helyen léptek fel itthon, de mivel a hely nem volt eléggé igényes ezért HOTI nem engedte fellépni Jayt. Tokynak meg Inigonak persze jó volt a hely, és talán nagyobb arcok mint Hoti. Ez a kis lenyalt fejű arc már bocs a kifejezésért kicsit elszállt magától. Mondjam azt anyagiassága a minőség rovására ment. Mondjuk most márciusban ha jól tudom volt itt MAKATON aki Showdown prezentációjában lépett fel. Abszolúte nem veszem komolyan ezt az egész partyzást csupán mosollyan nyugtázom azokat az eseményeket melyet teis leírtál ide. Kiváncsi vagyok amúgy, hogy a hájperes közönség hány százaléka nem drogozik és hány százaléka ismeri pl. Grovskopát.
Rásshoz még egy megjegyzés.
1. Nézd ha már zenélni nemtud legalább tudjon vmit a pult mögött. Attól még hogy néger vagy homoszexuális nem jelenti azt hogy olyan nagy sztár.
A 2. dolog pedig az hogy tud showt csinálni? Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a hájper közönségnek tud showt csinálni. Nemhiszem hogy egy árnyaltabb producereket ismerő közönségnek el tudná magát olyan szinten adni, mint a hájperes 13-14... éves pokémonoknak. Szerintem egyszerűen erről van szó nem egy nagy szenzációról.


Előzmény: cylicon (116.)
cylicon e-mail | 2004-04-25 18:19:36 | 116.
Kedves OJO!mivel ennyire örülsz hogy ennyien irogatnak neked,gondoltam én sem leszek kivétel és csatlakozom,hogy boldogithassalak pár sor erejéig.Az az igazság,hogy 1 ideje figyelem már mi folyik itt,és igazából te vagy az a figura,aki meglátásom szerint tényleg konyít a témához.(ok,van még néhány üdítő kivétel)Naszóval a lényeg:ami engem illet,én is lelkesedem a technoért,bár egy ideje már a progresszív tánczenék is rabul ejtettek.De lényeg a lényeg,az igazi szerelem továbbra is a technoért lobog:)Amiért írok,annak oka igazából az,hogy nem tudok napirendre térni feletted.Egyrészt teljesen egyetértek veled,másrészt néha igencsak ki tudsz borítani a meglátásaiddal(ez aztán a paradoxon,mi?:)most megpróbálom összeszedni a gondolataimat,amikkel kapcsolatban írni szeretnék,de lehet hogy kimarad néhány,és lehet,hogy kissé zavaros lesz,amit közölni szeretnék,ezért előre is sorry.
A rushos témához csak annyit,bár már lerágott csont,hogy ELEGEM VAN a sok kis nyomorultból,aki csak azért,mert a többi tizenéves ekikatonával zúzott egyet a getonupra,azt hiszi,ő szarta a technot.Félreértés ne essék:nem a négerrel van a baj,hanem azzal,hogy a techno SOKKAL több annál,mint amit ő képvisel.Ami a rushfikázókat illeti,nekik meg annyit,hogy lehet,hogy egy technikai káosz az ürge,de tud valamit,amit sokan nem:tud bulit csinálni.de most komolyan.Én se nem gyülölöm,se nem imádom,részemről.
Ami a hájperrel kapcsolatos meglátásokat illeti,nem mondhatod azt,hogy ott csak rush+líbling fut,mikor évente egyszer lépnek ott fel.Nézd csak meg:a deadcode az utóbbi időben szerintem nagyon jó irányban halad.Gondolok itt johannes heilra,miss kittinre,christian vogelre,most meg kowalskira és a többiekre.Igenis nyitnak az új felé.az más kérdés hogy a kíművelt magyar közönség leszarja az egészet.(nézd csak meg pl a gigolos nightot:500 ember volt azokra a djkre kiíváncsi,akik kint világsztárok.hajrá magyar partikultúra.)Ami a bulikkal kapcsolatos meglátásaidat illeti,hát én is kíváncsi lennék,hol érzed jól magad.Szerintem ne vedd ennyire komolyan ezt az egészet,ez csak bui:)sokféle ember megfordul egy szórakozóhelyen,nem várható el mindenkitől,hogy ugyanúgy lássa a dolgokat.Végül ami az ízlésed illeti:kiváló:)örültem hogy a listádon pl.:christian wünschről,grovskopáról,vagy magáról MAKATONról is említést tettél.Egyvalakit hiányoltam csak,személyes kedvencem,mr.TERENCE FIXMERT.biztos vagyok benne,tudod kiről van szó.Nahátennyi.igazából kissé összefolytak itt a dolgaim a végére,majd konzultálunk aztán még véleményezek.namindenjót.


ojo e-mail | 2004-04-23 09:58:59 | 115.
Re!

Én nem tudom, hogy honnan töltesz, de ezek közül van pár amit nehezen fogsz megtalálni. Ajánlom hogy haverkodj privát gyerekekkel akik esetleg felengednek a gépeikre és a listájukra feltesznek. Bár valószínű az is, hogy pár név nem lesz meg, vagy több gyereknél kell keresned. Ojonak mindegyikből van.:P Ő ezt nagyon szeresse zenék.:)))najo nem nagyképüsködöm tovább, de:

sok szerencsét!

Szép ablakba mustátlis napot kívánok!


Előzmény: migyesz (114.)
migyesz e-mail | 2004-04-22 19:07:01 | 114.
Hali én nem mondtam hogy szűk látó körű vagy csak kiváncsi voltam mit halgatsz hogy ha szedek le zenét a netről legyenek tám pontok mert én adok a többiek véleményére de ez természetesen az én véleményemre nincs befolyással köszke a tippeket. :) mostanában kifogytam az ötletekből és majd most körülnézek hátha találok valami innyemre valót.

Bye...

ojo e-mail | 2004-04-22 14:16:22 | 113.
Szeva migyesz!

Először is kösz hogy nem lincselsz meg:)
Kiket hallgatok? Rengeteget. Nekem pl Coxy nem igazán jön be kicsit nagyon egyveleg zenéje van, a mixeire gondolva. A producerije meg... De gondolom a "játszik" szóbol te is arra gondoltál hogy mix közben.
Rengeteg producert szeretek.



Pl.: Archae & Grovskopa, Boss, Christian Wünsch, Damon Vallero, Disx3, Duet Emmo egy-egy száma, Erik Krankeroy, Exium, Fannon Flowers, Female, Fishguard, Fumiya Tanaka, Function, Gitka Smutna, Go Hiyama, Grovskopa is mint proucer és dj magáért beszél, Gunjack, Hardcell, Hele, Hiroaki Iizuka, HU, Inigo Kennedy, Jamie Ball, MAKATON!, Max Duley is olykor, OLGA & JOZEF és más nevein is nagyon jó Kre Drupi Loktibrada, Kuniaki Takenaga, Non, On, Oscar Mulero is néha, Pacou, Persuasion Channel, Plastikman, Reeko, Regis és mint O/V néven is bejön nekem, Rumenige és mint Toky is eszméletlen, Stoned Baby And Angel Adr, Stoney Bridge, Stringrays, Succion, Surgeon, Switchblade, Takaaki Itoh, Tlac, Tuomas Rantanen, Vlasta Drahokoupil, Wavesound.



Úgy kb ilyeneket hallgatok. Nekem ne mondja senki, hogy beszűkült vagyok.
Igyekeztem abc sorrendbe tenni. Ha esetleg néhány név még fedné egymást és én nem írtam oda az légyszi írja meg nekem. Előre is köszi érte!!!

Szép napot!


Előzmény: migyesz (110.)
ojo e-mail | 2004-04-22 13:46:05 | 112.
Szia crystira!

Olyan jó érzés, hogy ennyien írnak nekem:)

Az a bajom, hogy azt a minimalos mondatom nagyon félreértetted. Nem mondtam, hogy a tömeg része vagy azt, hogy Te konkrétan beleolvadsz ebbe a rétegbe. Csupán azt mondtam ha te minimalt tennél fel, vagy arra táncolnál nem vagyok benne biztos hogy nem e lincselnének meg téged. Ezáltal mintegy azt feltételeztem, hogy te hallgatsz olyat. Talán így most egyértelműbbnek tűnöm. Kicsit félreértetted a mondatom. Az én hibám biztos, mert egyszerűbben kellett volna. Az a jó ha téged nem zavarna.
Én hol érzem jól magam? Hm:) Legfőképp ott...:)) Én már csak ilyen megkeseredett emberke lettem:)

Talán ennyi volna.

Amikkel meg egyetértesz velem nem reagálom le, mert úgyis felesleges, egyetértünk...


Előzmény: crystira (109.)
magellan e-mail | 2004-04-22 12:28:42 | 111.
:) :) :) :) :)
migyesz e-mail | 2004-04-22 09:55:03 | 110.
Hi All. Szerintem mind kettőtöknek igaza van. Csak azt mond meg nekem Ojo hogy te hol és milyen zenére érzed otthon magad meg hogy kik a kedvenc előadóid mert azt már mindenki tudja hogy mit nem szeretsz de azt még senki sem hogy mit! Én személy szerint nem lincselnélek meg mivel én nagyon progresszíves vagyok. Ezért nagyon szeretem a változatos zenéket pl: electro-techno vagy az ilyen brazilos hangvételű zenéket mint amit Marco Bailey játszik de sorolhatnám még pl: Cox-ot ő is jó sőt szerintem nyagyon jó!!! hát ennyit akartam ja és hogy én nem érzem magam a tömeg részének imádok táncolni és imádok egyedien táncol úgy ahogy senki mert én nagyon egyedi gyerek vagyok :)))!!!!
ennyi!

crystira e-mail | 2004-04-22 06:57:03 | 109.
Szia ojo!!

Semmi baj....hogy most írsz én sem voltam mostanában!!Amit írtál teljesen egyet értek!!Komolyan!Én ezért nem vagyok a tömmeg egyike!!Nem szeretek ott táncolni....meg ilyenek!Nem is érzem jóól magamat ott,ugyan az a fej,reakció majdnem minden fele!"ezt már hallotam" kijelentésed nálam élni szokot és a bulik után is ha hallok valamikor "egy partyban játszott" zenét rémlik!!:))Nem a tömeg és a cucc hajt elhiheted nem azért megyek,hogy a tudatomról nem tudva a tömeget képezem!Szeretem amikor a zene hat rám kellemesen és "magamtól" reagálom le az ott történteket!!:))Néha én is csak nézek a távolból...és egy mosollyal nyugtázom a látotakat:))El-el nézem mikor egyszere ugranak fel,vagy bármi féle azonos mozdulatott tesznek...tehát nem kell elmagyaráznod a gondolataidat erről:))Ezekután már csak az érdekelne,hogy egyáltalán tudod valahol jóól érezni magad?Hm?Néha tudni kell kizárni a zavaróó helyzeteket és talán csak mosolyogva letisztázni magadban.....megkattanék a bulikon,ha mindig csak a nemtetszőőő dolgokat látnám!!Nem igazán szoktam szétkattintani ilyeneken magam,mert nem azért megyek....!Remélem érted mit akarok ezel mondani!
Nem is igazán tudod,milyen az ízlésem a zene terén....tehát ne tegyél olyan kijelentést amiről nincsenek biztos alapjaid:))Mért gondolod,hogy zavarna a "lassú minimal"?Ez érdekelne bővebben is,ezért fejtds már ki ezt légyszíves:))Ez honnan jött!?Egyébként nem érzem így.....semmi bajom vele!!


Előzmény: ojo (108.)
ojo e-mail | 2004-04-19 17:29:17 | 108.
Kedves crystira!

Bocs, hogy most írok de elfoglalt voltam...
Lehet kissé meglepő lesz amit mondok. Én nem hiszem, hogy a partykon lévő fiatal sereg olyan nagy indivídummal rendelkezne. Szerintem épp ellenkezőleg. Egy ritmusra táncolnak, amelyből kizárnak minden érzelmet. Mondok egy példát rá, hogy egyértelmű legyek: képzeld el ott vagy egy ilyen partyn pl legyen hájper, és mondjuk líjbing lójbing vagy ráss játszik. Rengetegen üvöltenek, ordítanak hogy ez milyen király és ez milyen frenetikus, hogy finoman fejezzem ki magam. Ők nem gondolkoznak el azon, hogy "ezt már hallottam" magyarul nem gondolkoznak, sajnos. A másik, ha egy ritmusos zenére egy lassú minimalt halgatnál, hát nem vagyok benne biztos, hogy nem lincselés lenne a vége.
Filozófia profom azt mondta, hogy belőlük kitünő rabszolgák lettek. Egy reklám, egy divat.

Amikor túlzok azt már direkt csinálom.


Előzmény: crystira (101.)
v_e_g_a_ e-mail | 2004-04-19 13:38:52 | 107.
Sziasztok!
Én egy szegedi techno-s vagyok, aki mixel és zenét is készít, persze techno-t (Rush, Liebing féle). Akit érdeklek az dobjon egy mailt és leírom neki a linket, hogy honnan töltheti le mixemet vagy a muzsikáimat. Érdemes megtenni, mer eddig rosszat nem írtak rólam.
Üdw.

Szászi e-mail | 2004-04-19 08:55:17 | 106.
szasz mindenkinek !! :)
azt szeretném mondani hogy kapja be a faszom minden egyes olyan aki nem tudja hogy hogyan kell írni a Hyperspace-t, meg azt hogy a Hyperspace a buli neve nem 1 zenei stilus.!!! a zenei stilus TECHNO!! na csak ezt akartam
Peace mindenkibe!!!

cctehno e-mail | 2004-04-16 13:22:55 | 105.
Sziasztok! Siófoki vagyok, szeretném ha elmondanátok a véleményeiteket a Flörtről és a Palaceról! Előre is köszi! PALACE SZEPTEMBER 4 ZÁRÓ CARL COX
migyesz e-mail | 2004-04-06 13:30:57 | 104.
Hi all! kinek tetszett a Maynap? Szerintem a vivások hibát követtek el hogy a felvétel naggyát az ő kis zugukban vették fel!
Crystira te voltál? Meg kinek hogy tetszett?
Nekem bejött:)! Bye All !!!

ojo e-mail | 2004-04-05 17:38:12 | 103.
imádlak !!!

Előzmény: D*Vitamin (102.)
D*Vitamin e-mail | 2004-04-05 13:11:52 | 102.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jajjjjjjjjj.....rég röhögtem ilyen jót ez a jojos dumád....huhh....


Előzmény: ojo (98.)
crystira e-mail | 2004-04-04 21:03:23 | 101.
Mindenkinek szép hetet kívánok igy a későői éjszakában!!!:))
Háát kellemesen csalódtam benned ojo:))Komolyan
szerintem mondhatom vagyis írhatom hogy diplomatikusan reagáltál "irásomra"!
Tényleg nem mondtam elent neked csak máskép közelítem meg ugyan azon témát!!!Ennyi az elentétt ha már nagyon keresni akarunk!!A "hyper tiszta gáz kijelentésed egyéni meállapítás,nekem ugyan is a legutobbival semmi bajom:))
Amugy pedig a "szar" dj kijelentések is magánjellegüek.....mindenkinek más jön be!!!Háál istenek kiábrándítóó lenne látni.....hogy semmi "egyéniség"!!
Tetszik ahogy kifejezed olykor magad......amit lereagáltál nekem az például normális és értelmesnek is tekinthetőőő:)
Letisztult formában is kilehet fejteni gondolatainkat és amint látom ez neked is megy bár néha elragad a hév!!!:))
Hááát ennyit irhatok most
Ja amugy nem érzem magam "pokémonak".....de valahol akkor is bejön a hyper........akkor ennyi
Sziasztok


Előzmény: ojo (98.)
cylicon e-mail | 2004-04-01 22:16:30 | 100.
Ja,amugy rushoz csak annyit h tényleg nem csak imádni vagy gyűlölni lehet,szerintem egy érdekes színfolt a sok közül,semmi több.hihetetlen h ekkora sztár lett(???)Nem tudom melyikőtök írta,de tényleg igaza van abban hogyha a sok rushfan meghallana egyszer egy terrence fixmer liveactet akkor összeszarná magátminimum,az biztos.annak idején a complexben(bizony,ilyen is volt ám ott)össze is szarta magát mindenki,mikor az a francia úriember +mutatta h mi is az a redefinition of techno:)az emberek kifutottak az arénából és nem értették mivan,komolyan:)
cylicon e-mail | 2004-04-01 22:01:38 | 99.
Ojo@Tresor!Na végre egy(kettő) reménysugár ebben a hihetetlen sötétségben!Csak így tovább:)amúgy a hájperrel kapcsolatban csak annyit h újabban én pozitívat csalódtam a deadcodban,mert azért nem csak rush meg líbing jön ide hanem volt itt tiga,johanesheil,christianvogel,misskittin,most meg gigolosnight!!!!!!az már más kérdés h a kifonomult magyar közönség keményen torkonszarta ez utóbbi bulit,elvégre jött másnap rush ugyhogy oda kellett menni mert kiafasz az a dj hell meg a többiek?:(hát reméljük változik a helyzet...
ojo e-mail | 2004-03-30 21:56:14 | 98.
Kedves crystira!

Ne rólam vitatkozzunk, hanem a zenéről.
Bár azon gondolkozom mondtál e ellent nekem valamiben is? Mert szerintem nem. Így igazából reagálni sem tudok rá érdemben. Rással nem az a baj hogy híres lett és a pokémonok ugranak rá, hanem az a baj, hogy szar és ugranak rá a pokémonok így is. Hájper tiszta gáz, de nem akarom ismételni önmagam. krisz Líbing és wla garcia live up-ok. Nem kell többet mondanom ugye? Ugyanazok az előadók ugyanazokkal a tipikus zenékkel...Gyenge lett de a pokémonoknak minimum 500bónuszpontot ad mikor meghallják!:) Najo nem bántom őket többet!

Én mint vad a zsákmányra?:) ugyan. Jámbor lélek vagyok én és nem akarok senkit sem megbántani. Meg kivagyok én hogy bárki is adjon a véleményemre?:)
Az okos gondolatos mondatod szatírikus vagy inkább dicsérő szándékú. Akármi is legyen értékelem:) Talán írd majd meg!
Ui.:

crystira nézd el nekem hogy szubjektív megnyilvánulásaim nem minden esetben válnak objektíve elfogadhatóvá. Néha kicsit nyersnek találsz talán elnézed nekem,a pornép egyszerü gyermekének!
Tudom hogy a jojo régi játék, de én még csak most írtam be ide mint ojo. Ne egyetek meg és ne alázzatok szét plz:)

Szép Napot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: crystira (96.)
crystira e-mail | 2004-03-30 20:55:53 | 97.
Sajnálom,hogy elírtam a neved,bocsika,de elöször nem volt szándékomban kifejteni álláspontomat a dolgokról és csak rémlet a neved!!
Sajnálom


Előzmény: ojo (95.)
crystira e-mail | 2004-03-30 20:53:17 | 96.
Hello Mindenki!!!

A storydat eltudom képzelni.....a lényeg,hogy tanultunk belőőle,én legalább is tuti!!
Jojo(azt hiszem,bocsika)valahol teljesen egyetértek VELED és ezt én is kifejtetem még jóóval lentebb hogy a Hyper és Russh csak igazából divat lett!!Nem akarom senki ízlés világát rongálni,de tényleg ez van.....ha valaki meghallja hogy techno,mi jut eszébe Russ!Hol vannak a többiek?Hm?Ők nem léteznek?De hogy nem csak,hogy ott tartunk... mindenki őt említi igy talán feleslegesnek érezük megemlíteni a "többieket"!Tényleg nincs ugy bajom Vele,csak azért nem őőő áll az egész tetején és nem hiszem,hogy pont Vele kellene ezt az egészet össze kötni!
Imádom ezt az egész hangzást amit egy ilyen bulin csinálnak...........hidd el vannak olyan helyek ahol tényleg a zene éltett mindenkit és azért vannak ott,nem pedig hogy hireszteljék "ott" voltam:))
Szerintem lehetnétek Ti nagy "Russ elenesek" egy kicsitt hallgatagabbak is hiszen csak a saját mondokátokat,gondolataitokat hajtjátok(bocs,de ez jön le az írásaitokból)ha valaki csak egy semleges állás ponton van és bár nem jelenti ki hogy Russ szar,de azért néha hallgathatóó ti már "ugrotok" is,mint vad a zsákmánnyára":))
Komolyan ti csak szidtok és a megelégedetlenségeitteket írjátok,holott más is (sokan) egyet értenek valahol veletek csak nem ennyire nyersen gondolják igy!!Amugy meg ha teljesen kiakasztóó a helyzetünk ilyen téren is akkor ti hova jártok bulizni??:))
Ezzel nem az elenszenveteket akarom kivivni(bár ez lehet hogy hihetlen),de szerintem egy kicsit nektek is "engedni" kellene valahol,hiszen ez az egész csak jobban öröl majd tikteket!!Meg felesleges igy flegmán ide vágni a ti "okos gondolataitokat"!!Szerintem
Háát akkor erre lesz mit reagálni ugy érzem....
Mindenkinek szép napot


Előzmény: migyesz (93.)
ojo e-mail | 2004-03-23 18:13:10 | 95.
Szerintem nem kötekedésről van szó.Csak a tényekre hagyadkozom. Ráss szar ezt el kell ismerni.Krissz Líbing nemkülömben.
A tény az hogy divatból van a hyper és divatból van a "rássozás".Nem ismernek szinte másokat csak akik jönnek hájperre.
Takarítani kéne a házunk körül? Ezt nem igazán értem. Nem vagyok Ráss sem partyszervező, de takarítani valóban kell. Az egész magyar technokultúra egy évszázadra van a szomszédos országokétól legfőkébb Szlovákiától vagy akár Szlovéniától.
Ezek sima tények van aki elismeri van aki nem, de ez van SAJNOS!
Szemléletváltás kellene, de amig "ki vagy te hogy megmondod hogy ki a jó és Ráss az isten" addig nem lesz változás. Hiába mondom hogy hallgatni kell másokat, senki nem nyit igényesség felé. Ez a szomorú...


Előzmény: migyesz (94.)
migyesz e-mail | 2004-03-23 16:23:07 | 94.
Na tehát nagyon okosak vagytok én ezt mondom de ime egy őszinte ember chris szart jáccik ennyi! patakon egy 0 volt abszolút nem volt változatos viszont ápr. 3.-án lessz mayday arra kiváncsi leszek igaza van annak aki azt hiszi hogy russszar de, én azt mondom mindenki a saját háza táján (amúgy az)takariccson útálom az olyan embereket akik folyamatosan kötekednekén pl én utálok. A szerekről csak annyit hogy ahogy mondtátok a határ az nagyon fontos mennyiségben meg minőségben is! van ami belefér van ami nem (fajtában is mennyiségben is)én inkább progresszívos vagyok de nagyon szeretem a techno-t is engem sosem a szer vezérel mert sosem vállalok túl sokat csak egy picit hogy jó legyen. Zene, erről csak annyit hogy én nem eszek mindent de mindent meghallgatok (csak vannak zenék amik felidegesítenek) és ne felejcsük el azokat a party face-eket sem ha egy partyban az emberek idegesek dühösek agresszívak vagy gyerekek már nem olyan jú a buli sőt egyenesen szar szerintem ennyi!!
migyesz e-mail | 2004-03-23 15:43:19 | 93.
Fúú crystira nem fogod elhinni de velem is eztörtén 13.-án patakon
ott szereztünk de ez nem olyon volt mint a multori és én is egyszercsak megálltam és elkezdett sötétülni minden jááá mondom most mivan??? kimentem a wc-be ittam egy kis hidegvizet és jobban lettem aztán visszamentem az eggyik (baráti) barátnőm-höz beszélgetni ő is nagyon készen volt elmeséltem neki a sztorimat és ő is mondta hogy pár percel előbb ő is nagyon rosszul volt hát ennyi a story-m


Előzmény: crystira (79.)
ojo e-mail | 2004-03-20 08:40:40 | 92.
Re!
Túl sokat piszkáálják a zenét?:) te most a live act egyik lényegét kritizálod:) Piszkálják a zenét mert nem sima live up. Érdekes a kritika sok a piszka. Sima 4/4en még nem aludtál el soha? Oda nem kell nagy csoda mixelni.
Na mind1 én azért nem piszkálodom, hogy folyamatosan lehessen olvasni...


Előzmény: magellan (89.)
Tresor e-mail | 2004-03-20 07:55:47 | 91.
Magellan:
Wittekind kb 2 hete volt nálunk Kashmirban, úgyhogy nem vszínű, hogy egyhamar újra jön!
--------------------
Dj-k: Robert Natus /Bitshift rec./ (D), Dj Boss /Kne Deep/ (SK), Trezor /Technordie/, Technodeluxe /Povera/, Adrián
Helyszin: Kashmir Underground (Bp., IX. Üllõi út 51.)
Belépõ: 2000HUF
Info: http://trezorgabi.fw.hu , technordie@freemail.hu
Itt a party!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.