Click to Visit
Club - TECHNO
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

thomasjj e-mail | 2005-12-26 21:41:05 | 240.
Mondjuk olvastam soundheaden meg techsiteonis, de azért ha már ittvagyok, itt szólok hozzá:
Örülök neki hogy ismét jókis line up lesz, de amúgy nemlenne jobb esetleg pestre vinni? legalábbis lehet kicsit nagyobb létszám lenne, na nem mintha úgy telelennénk dark techno rajongókkal magyarországon, de énis ismerek olyanokat akik a menetrendeknek köszönhetően nemigazán tudnak kijutni :/
meg még egymásik, esetleg nincs terve egy Steve Bicknell? jöhetne Kennedyvel, Oliver Hoval vagy vmelyik másik nagyágyúval:)
Neked is kellemes ünnepeket, písz, és sok sikert a partyhoz:)

calman e-mail | 2005-12-25 12:41:16 | 239.
Hi!

Kellemes Krácsonyi ünnepeket kívánok én is!

Próbálok egy jó hírrel felhívni a figyelmet jövő év februárjára. február 11-én lesz a Fehérvári Showdown 3. születésnapja és ez alkalomból Paul Bailey-t és Sebastian Kramer-t hívtuk el.
Talán a dark techno-t szerető embereknek most okoztunk kellemes perceket, míg elolvastátok ezt a hírt:))) Találkozunk jövő februárban Székesfehérváron!

thomasjj e-mail | 2005-12-24 15:27:32 | 238.
milyen igaz... amugy kellemes karácsonyt mindenkinek.. legyen jobb az enyémnél :>
ojo e-mail | 2005-12-22 19:40:28 | 237.
tudom...de még annyit se mondj mert jön a karácsony és szeretni kell őt is mindenkit is...
legjobb lesz ha kidobom a HP nyomtatóm most mindig arra fogok gondolni:)


Előzmény: thomasjj (236.)
thomasjj e-mail | 2005-12-22 16:53:34 | 236.
aztakur.... :|
Scooter - Ageeka e-mail | 2005-12-22 15:38:51 | 235.
nincs mit ;))

Előzmény: ojo (234.)
ojo e-mail | 2005-12-22 14:29:22 | 234.
Pompás! Kösz h megosztottad szkúteres élményed.

Előzmény: Scooter - Ageeka (233.)
Scooter - Ageeka e-mail | 2005-12-20 08:37:14 | 233.
van 1 TECHNO-feliratú famerkabátom.....Pont olyan,mint H.P.-nek a STADIUM-TECHNO Scooter-poszteren...Mindig néznek,ha abban vagyok,de nem zavar - lényeg,h én szeretem a TECHNO-t & a SCOOTER-t!!!
agi0114 e-mail | 2005-12-04 16:24:46 | 232.
Sziasztok!

Nem tudjátok véleletenűl ki az előadója annak a számnak amibe ezt éneklik: EVERYBODY LIVE'S MIAMI?????

Köszi

[SOM]Roberto e-mail | 2005-11-21 12:51:13 | 231.
Hi emberek!

Mi /egyenlőre/ hobbi szinten játékot fejlesztünk.
Hiányzik a csapatból egy zeneíró. Egyenlőre egy egyszerű játékkal indítunk aztán komoly dolgok következnek.

A fejlesztésekhez az Ogre 3D engine-t, fmod hangrendszert stb-t használjuk. Crosss-platform lesz minden program.
Akit érdekel csatlakozhat a csapathoz. Referenciákat is kérek, ha van...
elérhetőség: roberto.lopez@citromail.hu

web:
www.lgpg.atw.hu
www.photoreal.atw.hu

Graf. Referenciák:
Edem ref.: http://b3nc33.ashes.hu/index.php?option=co...ry&album=/edem/
-Laszlo- ref.: www.mindentbele.hu ott -Laszlo- t keresd.

[SOM]Roberto
Photorealistic Games


Előzmény: calman (230.)
calman e-mail | 2005-11-20 18:34:38 | 230.
Egy röpke szünet után 2006. február 11-én kerül megrendezésre a 3. születésnapját ünneplõ SHOWDOWN. A party, az átalakított fehérvári The BASE lesz. A rendezvény két vendég fellépõi elõször fogják tiszteletüket tenni Magyarországon, de kilétünk egyelõre a mi titkunk:) A teljes line up és minden technikai háttér lefixálása után fényt deritünk mindenre. Addig türelmeteket kérjük, mert oltári nagy születésnapi bulit akarunk csapni minden dark techno rajongónak!

zümi85 e-mail | 2005-11-15 13:26:37 | 229.
Soundhead.hu ez kell nektek na meg club prince.hu pulzar.hu partypeople.hu és onnan már tovább fogtok jutni:)
I LOVE TECHNO nyuszi a király pápá

citrom vs. grim e-mail | 2005-11-15 09:55:05 | 228.
segítsen valaki honlapot készíteni!!!mert csak ilyen próba honlapos címeket találtunk!!!
thomasjj e-mail | 2005-10-19 17:34:48 | 227.
hát igen... showdown rulz:)
amugy annak kicsit örülök hogy a dark techno nem ilyen kommersz, mert azért nagyobb befogadóképesség kell hogy végighallgass egy Makaton vagy Oliver Ho mixet, mint sok más stílushoz... ;) de gondolom SD-nak sincs lehetősége 2havonta lehozni egy neves dark techno dj-t.. :( mongyuk nemannyira járok partyzni és nem érint a dolog ilyen téren, csak azokat sajnálom akik minden este mondanak egy imát hogy másnap legyen kinnt vhol egy flyer amelyen TECHNO DJ-k nevei szerepelnek :)
nah ennyi okosságot akartam csak ;)
písz

ojo e-mail | 2005-10-18 07:52:40 | 226.
Helo!

Showdown-on kívül én sem tudnék most hírtelen mást mondani. Egyszer egy srác írt nekem slsk-n hogy rendeznek bulit Makatonnal. Engem érdekelne te jobban belelátsz a showdown bulikba hány ember jár? Én még azt vettem észre a magyar közönség nagyon befolyásolható. Technóból progiba mert most az a divat. Megkérdeztem már embert miért a válasz az volt "mert jó". Nem győzött meg. Lemezek közel hetente de Makaton mondjuk kivétel. Akik szórják a lemezeket azok a spanyolok tényleg sokat dobnak ki. Néhány éve még többet dobtak ki. Változik a trend. Igazából sztm több a producer és azért tűnik többnek amit kiadnak. Bár ahogy jallottam a Jaxx rec.-nak is volt érdekes húzása...Rólunk meg ilyenről szándékosan nem érdemes beszélni.


Előzmény: calman (224.)
calman e-mail | 2005-10-18 07:13:53 | 225.
Amúgy a közönség szeretik a stílust, csak simná techno-nak nevezik, nem gondolkodnak stílusokban, hogy mit játszik egy Vath és mit Mulero. A többségnek techno mindekettő:)
2006-ban majd kiderül, hogy mit lépnek egy Wünsch-re ill. Mulero.ra Fehérváron!

calman e-mail | 2005-10-18 07:09:07 | 224.
Sziasztok!
Örülők, hogy itt találtam pár dark techno fan arcot:)
Egy kicsit mostoha cipőben jár ez a múfaj itt nálunk, de nem szabad sírni, hogy nem történik semmi, csak ki kell várni. Nem megy egyről a kettőre semmi. Fehérváron most már három éve működik a dolog nekünk Showdown néven, több kevesebb sikerrel és sikerült elhívni jópár művészt (65D Mavericks, Makaton, Takaaki Itoh...) akik, mint producerek sokat tesznek a műfaj fejlődéséért. Közben hetente láttom a lemez megjelenéseket, amik csak tovább erősít abban, hogy nagyon fejlődik a műfaj!

thomasjj e-mail | 2005-10-08 14:54:40 | 223.
na igen.. de mulero és wünsch más országban külön külön is majdnem teltház.. :) és wünsch-ön multkor hányan is voltak? 200? 300? úgy emlékszem ekörül volt a létszám... :\

Előzmény: ojo (222.)
ojo e-mail | 2005-10-08 14:44:45 | 222.
Megérné szervezni csak a nagy közönség nem tudja hogy van ez a techno is. Jót könnyű lenne megszokni. Tény veretés után Makaton nem a legcélszerűbb mert nem éppen az agyatlan fickók közé tartozik. Wünch+Mulero egy helyen más országban tuti telt ház, nálunk lehet hálót fogna ez a dolog. Mindenesetre érdekes lenne beledobni a magyar közönséget a sűrűjébe milyen lenne a reakció...Najó beleért a kezem a bilibe ugyhogy nem fantáziálok tovább...

Üdv


Előzmény: thomasjj (221.)
thomasjj e-mail | 2005-10-07 11:08:17 | 221.
hehe.. azért jó látni hogy van még olyan is aki TECHNO-t hallgat;) amugy télleg komoly lenne egy ilyen, makatonnal, wünschel, muleroval stb stb, de igazából senkinek se érné meg, mármint akinek lehetősége lenne összehozni egy ilyet.... mivel nemsokan mennének el egy ilyen bulira, eléggé mínusz lenne... ezért csinálnak ht partykat, mivel arra mindenki elmegy és mindegy kit állítanak a pult mögé, bármivel lead pár órás VERETÉST :DD sajnos ez magyarország mostanság... kiváncsi vagyok milyen lehetett annó egy Function, Mulero vagy Sven Väth hájperen.... namidegy, talán lesz még technoparty kishazánkban;)
cylicon e-mail | 2005-10-04 15:30:35 | 220.
progi téma akkor lezárva.

STOP

igazándiból az a baj a magyar partiszervezőkkel h két csoportra oszthatók:
1. vagy hitlertechnópartikat szerveznek, (ők elégedetten dörzsölik a mancsukat h de zsír nekik)
2. vagy az újítás szellemében az "electrotechnós" vonalat nyomatják(ők is örvendeznek)

A baj az, h az általad(és egyebek mellett általam is) favorizált vonal kipusztult,nincs, nem létezik.
Mi nem örülünk.

Megoldás?

Partiszervezés.

Keresünk szépen egy kihalt gyárépületet vmi metropolisz mellett. Ott lesznek a mi kis összeröffenéseink. A nyitóbulin BMB,Makaton,Fixmer+McCarthy lesz.

Megjelenés kizárólag katonaruhában.

Nem lesznek sípok.Nem lesznek dobok.Nem lesz állatkert.Nem lesznek csiricsáré fények.

HÁBORÚ lesz.Sötétség lesz.

Izzadó, remegő, síró, habzó szájú "partiarcok" a sarokban. Kiégett tekintető, monoton asszimetrikus ütemekre menetelő hadsereg az arénában.

Havonta egyszer.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt.

guns, guns, guns, guns
gold, gold, gold, gold
judge, judge, judge, judge
fire, fire, fire
muscle and hate
muscle and hate
muscle, muscle
muscle and hate
muscle and hate
force is machine
force is machine
force is machine

JOIN IN THE CHANT



ojo e-mail | 2005-10-03 15:25:48 | 219.
Én progifób?????? Tudod mit? Igazad van:) De ez menthetetlen és gyógyíthatatlan betegségem lett. Bele kell törődnöm:) Hoti szar ahogy van azt kész...Akárhogy is nézem a listáját. Menjen pop dj-nek. Tudom hogy volt BMB anno, de a tendecia nem mutat feléjük a dc-n.
Há' már bocsi de a techno szobába techno legyen ne progresszív. Hogy is nézne ki egy arénába progi?:) Asszem hidegvizes borogatást alkalmaznék ott a helyszínen magamon...
Regis+Takaaki együtt füveznek ha valahol találkoznak. + Nem csoda h Karl flashel BMB fellépéskor pff:)
De talán leáll:)


Előzmény: cylicon (217.)
cylicon e-mail | 2005-10-03 14:19:26 | 218.
teljesen egyetértünk abban h a tört ütem a végletekig variálható...ez így van.:)
cylicon e-mail | 2005-10-03 14:16:35 | 217.
ojo,ojo...szerintem nyugodtan kijelenthetjük h te progifób vagy:)hidd el a prog dj is lejátszik ősrégi zenéket.maradjunk annyiban h nem kedveled ezt a stílust,ennyi...
Hidd csak el h volt itt BMB a dc szervezésében+regis is.
hotinak tényleg agyára ment a pr.+dj hell majmolása.
amit mostanság játszik az amúgy nem electro...az egy egészen más tészta.de tény, h az electro mostanság erősen érezteti a hatását mindenen, ami szerintem nem baj.nekem nagyon bejön ez a hangzásvilág.
Hívhatna vki végre egy Fixmer/McCarthy párosítást is...
meg soksok hawtint+mark houlet+run stop restoret+basteroidot+dominik eulberget(igaz őt hívják is)+rothert(ja őt is)+makatont+takaakit(néha őket is)+mindenkit akit szeretek...virágozzék minden virág(izé stílus)

BMB meg törje csak az ütemet!
JOIN IN THE CHANT!
GUNS FIRE!
:D

ojo e-mail | 2005-10-03 12:16:32 | 216.
A progihoz meg annyit hozzátennék sztd az normális hogy a progi dj-k külön titkos reteszt csinál a táskájáába mert az egy hónapos ep-t nem játsza le mert már "régi"? Ez komoly ugy csinálltatják ezeket a táskákat mert kilopják a táskájából az uj lemezeket:))Én meg 1997es Regis-t hallgatok meg Functiont:)
Tisztelem azt aki felrak egy régi minőségi techno lemezt.
+ igaz ez TECHNO szoba és nem megyek progi szobába fikázni senkit sem háuzba...Aki meg Ráss-ra aztmondja h szar igaza van. Függetlenül mit hallgat az egyén:)
Őszintén a mesztelen felsőtestre felvett zakó Hotitól normális? Agyára ment a PR. Jah és az elektro amit játszik már, nem nevezném technonak. BMB és a dc? Tonyt+Karlt sztm várhatod a complexbe. Ha jönnének elmennék. Fáj is hogy nem látni itt. Amikor egy Fumiya Tanakára azt mondta Hoti hogy senki se ismeri és nem hívja el!!! A nagy japán minimal Fumiyára...Szégyen komolyan:( Ez is no comment.
Nemhiszem hogy az asszi techno megrekedt, mivel most elég jók a forrásaim és szinte minden uj anyag is megvan és tényleg vannak uj arcok. Pl.: Supagrupa. A praga ep-je óriási. Az uj Rumenige feat. Loktibrada szám a Kandies is vicces lett.
Van ott újítás csak a gond nem olyan könnyű hozzáférni mert nálunk nincsenek terjesztők nagyba sajnos:( Cseheknél meg ott a nula2, ami európai méretben sem kicsi azért.
A tört ütmmel fantáziában nem lehet felvenni a versenyt ha megnézed közelebről. Vegyél 16 kockát pl. Ez tegyük fel az alap. Ennek akárhány variációjáát próbálhatod nincs megkötve hogy szabályosan rendezd az ütemet...Ez tök jó. A 32 kockáról nem is beszélek. Persze a 4/4 is odatesz csak legyen benne vmi eredetiség. Meg kell is. BMB is egyébként tör.


Előzmény: cylicon (213.)
cylicon e-mail | 2005-10-03 10:42:10 | 215.
"a hardban tényleg minden elfér, és ez az igazi progresszivitás"
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

no comment.

cylicon e-mail | 2005-10-02 22:34:21 | 214.
amúgy tokyval semmi bajom ám:)
az egyik dolog, ami engem a technóban a leginkább megfogott, az az assymetric. csak vhogy már nem nyújtja ugyanazt mint régebben, lehet velem van a baj, nem tudom...vhogy nem az igazi. ettől persze még szeretem, csak már több dolog van, ami közelebb áll a szívemhez. amúgy ez a tört ütem dolog mintha megrekedt volna egy szinten, vagy csak én látom rosszul?
regisék agyában meg én már nem is tudom mi játszódhat le...hát igen... a sok stimuláns torzítja az agyakat:D

cylicon e-mail | 2005-10-02 22:20:16 | 213.
nem tudod felvenni a ritmust?próbáld nagyon hangosan:) én spec szeretem, lesúlytás feeling... de végül is igaz, nem érdemes itt a progin vitázni, csak arra akartam felhívni a figyelmet, h igencsak kezdenek összemosódni a zenék egyes technonak v épp proginak titulált szettekben,ez van, ez tény.elismerem digweed+a minimal enyhe túlzás volt részemről, arra céloztam csupán, h senki sem azt jácca már amit 10 éve, és digweed szettjei is határozottan electrosódnak.lényeg a lényeg: te a technot szereted, vki meg a house-t. ő váltig állíthatja neked az ő igazát, úgyis kiröhögöd, te meg kántálhatsz neki, úgyis kiröhög. csak az zavar, h te egy legyintéssel lealázod a houset. ez olyan, mint amikor egyes - magukat zeneileg felsőbbrendűnek beállító - proghuszárok magyarázzák meg nekem, h ők hánynak a technótól, meg dj rushtól. nem tudom nekik kifejteni h itt azért többről van ám szó...
a deadcodeot meg akkor is meg kell védenem(nem szívesen, de ha objektív akarok lenni, muszáj), mert a lineupok akkor is ott vannak feketén fehéren, és tényleg jó neveket hoznak. a közönség sajnos nem igazán javul, de azért nemcsak parasztok vannak ott, volt nekem már nagyon jó hájperem is(igaz csak egyszer). én pl regist, meg a bmb-t is hájperen hallottam, surgeont meg tavaly a kashmírban- inkább hájperen lett volna... igazándiból az a baj, h sok nevet, akit meghallgatnék, csak a dc hoz el így muszájból elmegyek és igyexem jól érezni magam. bár mostanában már nem is tudom mit hallgatnék igazán, talán minimált, de sok zene szerintem már bekategorizálhatatlan...szubtrendek mikrotrendjei az elektronikában=totális káosz, már ami a stílusokat illeti. én már mindenre nyitott vagyok.....

rrolend e-mail | 2005-10-02 14:10:44 | 212.
csak annyit, h igaz, h a techno a legszínesebb műfaj. a house említésre sem méltó. itt semmiképpen. a hardról annyit,h nem rossz 1-1 szettben felpörgetni az embereket pusztán a bpm- által. meg aztán a hardban tényleg minden elfér, és ez az igazi progresszivitás, sokat lendít az zenén. tokyt 1szer hallottam az m47-ben, óriási volt. a hyperesek nem jönnek be.
viszont ha vkinek van ötlete, h hogyan lehet és hol igazi techno-t játszani, akár rendszeresen, feltétlenül szóljon, mert minden érdekel és ha tudok én is segítek.
r

rrolend e-mail | 2005-10-02 13:58:12 | 211.
sziasztok. jó, h léteznek emberek akik hozzám hasonlóan imádják a techno-t, a többit pedig sajnálom. én magam is próbálkozom mixeléssel, erről a www.rolenddelon.atw.hu-n meggyőződhettek. a véleményetek érdekelne igazán. minden jót. r
ojo e-mail | 2005-10-02 13:05:33 | 210.
A progis dolgokra nemkívánok már reagálni, de én egy 10 perces progi számmal nemtudok mit kezdeni...Na de a digweed meg a minimal?:)erős fenntartásaim vannak. Én nemtudom felvenni azt a ritmust az a bajom. Lassúnak gyors viszont gyorsnak meg nem elég lendületes.
A techno pedig véleményem szerint az elektronikus zenében a legszélesebb lehetőségekkel rendelkezik. Van aki a végletekbe esik és észre sem veszi hogy sok lett.
Tokyt meg kell védenem mindenképp mert a legtechnikásabb dj-k egyike, és már bocs de Dalo meg Toky hozta fel a "szlovák technot". Amihez egy-egy projectben Regis is csatlakozik. Szóval ő nem fordulhat el a szlovák hangzástól mert fogalmává vált. Most nemtom milyen toky szettről beszélsz de ha mint dj-ről akkor ő aztán wünschtől regis-ig Function-ig játszik. Ugye az egyértelmű hogy a 4/4 meg a tört techno nem egy kategória...Mixelni sem.
Deadcode-ban az embereket hibáztatni? Most őszintén? Szerencsétlen nyuszihuszárok honnan a francból halljanak igényes technot amik forognak egymás után a nevek?????Szóval ebben inkább hoti van benne, s amit tett a közönséggel. Hawtin eljön de Plastikman jobban érdekelne...Vagy Agent olyan hangulatot csinált a szigeten amire azt mondom megérte kiadni 5000 Ft-ot.
Makaton:) No comment. Nemtudok rá mit mondani. Elmebeteg:) De remélem nem fogja kezeltetni magát mert nekem így tetszik:) Bár amióta megnősült eléggé hallgat. Már több mint egy éve nincs uj rodz-konez ep.:(((
BMB meg fogalom bár a mai napig nemértem Karl-t mééé játsza a saját live-jában mások zenéit?!!! Biztos mert ő Regis de ez nekem úgylátszik megfejthetetlen.


Előzmény: cylicon (209.)
cylicon e-mail | 2005-10-02 11:05:40 | 209.
hm...hát többé kevésbé egyezik a véleményem az elöttem felszólalókkal,de azért ne is haragudjatok, nincs teljesen igazatok.először is: a progi a beszűkültek zenéje?érdekes...ezek szerint ti még nem nagyon hallottatok mondjuk egy infusiont vagy james holdent vagy casey taylort.mondjuk nekem sem szívügyem ez a zene, de tény, h újabban pl digweed is felrak minimált,electrot, microhouset+ bármit...a deadcodról meg annyit, h bár még mindig hányok egy hájpertől, de ez inkább a közönség, mintsem a zenei felhozatal miatt van...legalábbis egy richie hawtintól!!!!!!!!!!, sven vathtől vagy anthony rothertől nekem inkább megjön a kedvem...szóval azért kishazánkban nemcsak a hardtechnónak nevezett szemét dívik. pl az aad is remek bulikat szervez újabban, gondolok itt többek között dominik eulbergre. Félreértés ne essék: itt nem a technót akarom szapulni, ccsak azt akarom mondani mindezzel, h ha kizárólag egy stílust favorizálsz, akkor az azért bizonyos szintű beszűkültségre utal...amúgy pl amikor utoljára tokyn voltam shockwaven, sokkal inkább terence fixmertől ájultam el mintsem tőle, habár pár éve szétdobtam volna az agyam tokyra, az tuti, de mára unalmassá vált számomra ez a fajta hangzás...Ez nem azt jelenti persze, h megvetném e stílust: ha meghallom pl. takaaki vagy makaton nevét, azonnal felszökik a pulzusom, zsenialitásukhoz kétség sem fér. Na és az abszolút top, a legek legje számomra nem más, mint a lentebb is említett jó öreg BMB, surgeon és regis.........WÁÁÁÁÁWÁÁWÁWÁWÁÁÁHHHHHHHHH!!!!hát igen. ők egy külön kategória. főleg amit manapság művelnek...majd beszartam mikor meghallottam a szettjükben a come to daddyt aphex twintől...
thomasjj e-mail | 2005-09-20 16:40:52 | 208.
hát igen, nézzük meg kik jelenleg a legsikeresebbek, deadcode, ngoht ... :\ nemhiszem hogy vmelyikük hozná bármelyik kedvencünket is... showdown néha lehoz egy jó külföldit, meg psystem vagy shockwave, meg most bio... de hát holvagyunk külföldtől... ahol Pascal Feos, Laurent Garnier, Steve Stoll... vagy épp Oscar Mulero és Dj Pepo pakolja rendszeresen a lemezeket... kiábrándító, de remélem hamarosan lesz vmi fejlődés (és fejlődés alatt nem a bpm növelését értem:D), a másikhoz meg, hogy Toky-t kisebb betükkel írják mint Cave-t, hát no comment, de ha megnézed tavaly mekkora betüvel irták rush-t meg monika kruse-t vagy kikvoltak, és mekkorával Anthony Rother-t, siralmas......

Előzmény: ojo (207.)
ojo e-mail | 2005-09-19 21:41:56 | 207.
Bicknellt és Stollt nemhiszem hogy sokat látod. Ugyanígy a BMB-t Surgeont meg Regis-t is ritkán fogod egy darabig. Rush olcsó mert külföldön szar se ismeri nálunk meg mindenki. Így hozza a profitot. A rendezvényszervezőt meg mit érdekli hogy ki jön. Lényeg profit legyen. Ez a többség. Vannak persze kivételek. Jó talán Surgeon-re meg Regis-re sokan jönnének de azt meg le kell szervezni. Be vannak ők szépen táblázva most néztem. Az a durva nálunk ha jön Toky akkor nem őt írják ki a legnagyobb betükkel. Erre más országban értetlenül néznének. Igazából rengeteg jó név lenne még sorolhatnám énis, de itt nem arról szól a dolog amiről kéne. Hát ez van. Ez a mi kis hazánk...

Előzmény: thomasjj (206.)
thomasjj e-mail | 2005-09-18 09:52:48 | 206.
teljes mértékben egyetértek veled, főleg a hardtechnos résznél, márcsak azértis, mert amikor pl. én elekzdtem technot hallgatni 3-4 éve, igaz rushal és liebgingel kezdtem, bár akkoriban még milliószor jobbak voltak, főleg liebing, de emelett johannes heil, steve stoll, marco carola, laurent garnier számok és szettek is a kezembe kerültek, de aki most elkezd technot hallgatni legtöbbször emghallja ezt a hardtechnonak nevezett vmit, és tökjó mert zúzda, és eszébe sem jut hogy esetleg milliószor jobban elrak egy steve stoll, mert az a zene nemcsak a testre hanem a lélek vagy az agyra is hat, legalábbis nálam:)
A másik meg hogy igen, csehország és szlovákia lemezlovasai illetve producerei világszerte elismertek, nálunk meg Jay Cortez az egyetlen aki tényleg tud, és profi, csak egyszerűen tele van mindene neki is a magyar techno partyszcénával... bár most hozták simset este, vagy jövőhéten ruskin-t ami tökjó, de akkoris... remélem hogy lassan meglátom vmelyik oldalon egy partynak a flyerét, melyen nagybetükkel kivan írva Oliver Ho, Oscar Mulero, Steve Bicknell, és sorolhatnám még kinek a neve.. de asszem egy darabig ez nem fog bekövetkezni... :(


Előzmény: ojo (205.)
ojo e-mail | 2005-09-18 09:01:53 | 205.
Remélem alakulni fog már a helyzet. Bevallom őszintén volt egy technos korszak hazánkban ami ugye deadcode divatshow. Azonban ott nem elsősorban a technoról szólt. Más országokban így a cseheknél vagy szlovákoknál jóval nagyobb a fellépői kapacitás. Másik meg az hogy olyan producerek vannak, akiket a technoszakmában számon tartanak. Toky vagy Dalo, cseheknél Fishguard vagy Agent. Valahogy a magyarok egy másik techno szériához csatlakoztak, ahol inkább PR dj-k vannak mintsem tényleg profi producerek. A véleményem az hogy a technonak a hardtechno nem sok jót okoz. Ugyanis egyszerűen lapos lesz mivel szűkek a keretek a számok között. Ha pedig ebből a keretből ki akar törni vki az meg már átmegy inkább gagyiba. Ez a nagy sebesség átka...
Konkrétumot sajnos nem mondok, de hidd el meg fog jelenni egy olyan techno is, ami eredeti. Jay volt aki régebb óta próbálkozik, de ott vannak ismert és ismeretlen okok ami miatt ez nem igazán bontakozhatott ki...


Előzmény: thomasjj (204.)
thomasjj e-mail | 2005-09-17 16:48:02 | 204.
hát igen, ha összehasonlítjük a szlovák, cseh, és a mi lemezlovasainkat... a legjobb dj-nk (Corvin Dalek) si csehországban nyomja, mert még fiatalon kihuzott, és ott meg istenként tisztelik.... szarul állunk... ideje lenne egy csapatnak technot csinálnia, vagy maradnak az electro, meg a hardtechno partyk :(
ojo e-mail | 2005-09-17 12:40:17 | 203.
Hmmm meglep hogy még Dalot is ismered:) Örülök hogy szeret Loktibradat is Toky mellett. Dalo és Toky tényleg top techno dj-k. Fura hogy a szlovákoknak ennyire megy mi meg nyakik ülünk a progresszívben meg a szatosi tomikban meg dzsémsz zábileáákban. Llehangoló.

Üdv


Előzmény: thomasjj (202.)
thomasjj e-mail | 2005-09-17 11:17:30 | 202.
jaja Ruskin nagyon jó lesz, meg a magyarok is jobbak 1-2 kivétellel, Toky meg jobb lenne ha egyedül lenne egész este, vagy Loktibradaval :), félek hogy Cave-re kimennek páran mert sztrit karnevál.. bár csaknem.. mondjuk igyse ugyse megyek egyikre sem :((

Előzmény: ojo (201.)
ojo e-mail | 2005-09-17 10:50:58 | 201.
Ugyanmár. csak nem azt akarod mondani hogy leszámolnál velük? Gonosz vagy:) Ők mindössze megtéévett emberek. Meg mindenkinek el kell kezdenie valahol...Megtérnek a bárányok, és bűnöket egyszer majd megbánják. Hisz nyílt titok hogy a progi egy zsákutca. A keretek nagyon szűkek és a sznobhatás mely abban teljesedik ki hogy ki tud minél frissebb progi játszani és kinek hol van a titkos legujabb tartaléklemeze hát finoman is szólva eléggé lehangoló és kiábrándító.
Lesz techno szept 24. James Ruskin meg októberben jön Toky is!


Előzmény: thomasjj (200.)
thomasjj e-mail | 2005-09-17 10:32:12 | 200.
üdv mindenkinek
sztem progisból ne csináljunk technost, rühellem a progit ;) Amúgy ma megy vki Ben Sims-re? biztos jó lesz csak szar a magyar line up :( de legalább végre vkik hoznak TECHNO dj-t is..

ojo e-mail | 2005-09-14 22:04:09 | 199.
Jah jó lenne ismért beindítani a techno projectet kis hazánkban. A progi megesz mindent szinte. A szlovákok meg csehek aláznak minket rendesen ilyen téren. Vajon hogy lehet a progisból technost csinálni? Zenei továbbképzés?:) Várok ötleteket...

Nemsoká 200. hozzászólás lesz. Club kategóriába visszük a prímet rendesen...Vajon ki lesz a 200?:) Nyereménye egy Lada Samara befecskendezéses benzines GT! NYereményét átveheti a legközelebbi roncstelepen.

Üdv

magellan e-mail | 2005-09-14 21:11:18 | 198.
Nah üdv mindenkinek, látom ismét vannak eberek errefelé : ) Helyes, jót tesz a szellemiségnek : PPPP
ojo e-mail | 2005-09-09 18:14:03 | 197.
http://www.rodz-konez.co.uk/rodz-konez_livefeed.html

jessy e-mail | 2005-09-06 17:56:16 | 196.
hogy tudok zenet letölteni?
Robinho 7 e-mail | 2005-08-11 18:30:55 | 195.
Stickney te hogy töltöttél fel zenét???
nekem nem megy!:-(


Előzmény: Stickney-7 (194.)
Stickney-7 e-mail | 2005-08-03 14:28:46 | 194.
http://freee.hu/user.d2?target=show&id=20114
ojo e-mail | 2005-08-02 19:01:13 | 193.
Re!

Élő direkt rádiós adás a rodz-konez stúdiójából.
Exklúzív szett Surgeon prezentálásában.
Budapesti idő szerint 23:00-kor.augusztus 5-én.

Info: www.rodz-konez.co.uk

Bye

ojo e-mail | 2005-05-19 23:11:39 | 192.
Helo!

Sajna nem ismerek olyat aki a Sims csapat lemezeit eladná...
Sorry! Mondanám a Stripet dehát... úgyis tudod

Üdv


Előzmény: djstan (191.)
djstan e-mail | 2005-05-16 18:10:59 | 191.
Sziasztok, keresek egy 2001-es Techno zenét lemezen, ha esetleg tudtok valakit akinek megvan please írjatok a djstan@freemail.hu címre, előre is köszi. Az ep címe: Aural Emote - Second Thought (symb002)

Előzmény: ojo (190.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.