Click to Visit
Hip-Hop - LL Junior az év rappere!???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  

GM e-mail | 2005-09-21 15:58:39 | 498.
Kvóta!
Te vagy a legnagyobb seggfej akit valaha megismert em, (szerencsére csak neten)és nefájjon a fejed nekem nem tárcsázós az internetem van, szerintem te csak egy internetes kávézóból irogatsz!
Hiába, a szánalmas embernek csak ennyi jut (irigykedés, becstelenség, tisztetlenség)
Kvóta, ha ilyen rossz a kedved, akkor basszál egy kurvát, minthogy itt baszogasd Juniort, idióta seggfej!


Előzmény: Függő Kvóta (491.)
xasr e-mail | 2005-09-21 14:26:06 | 497.
előszöris a gyereknek elkéne döntenie h mien stílust képvisel, aztán lehet szó a többiröl...miféle istenverte nagy csicskaság, h egyszer ien, eccer oan zenei stilusban "alkot". kérdezem én, ki ien csicska még rajta kívül??
még azoksem zenélnek több stilusban akiknek a zenéjét nemsokan szeretik, mert ök szeretik amit csinálnak és szarnak rá másra.
Meg mongyam neked h miért alkot több zenei stilusban?
azért mert azt akarja h minél több ember vegye a szaros lemezét...mert ha csak reppet jáccana a popposok leszarnák, és forditva is...de a számítása a reppereknél sajnos csődöt mondott, mert nekünk nemkell ien csicska fasz akinek ezer arca van, és ha esetleg valameik zenei stilus nem remekel, akkor azt vallja h ö a másikhoz tartozik.
Ez egyszerü szánalmas csicskaság, és undórító haszonlesés.

Ridi - Ridi e-mail | 2005-09-21 14:24:48 | 496.
:)))

Előzmény: Neoplanment (495.)
Neoplanment e-mail | 2005-09-21 13:25:16 | 495.
Szerinted azért zenél mert szeret zenélni vagy azért mert jó lóvé van benne? Vagy megfordítom a kérdést, ha nem lenne sikeres és felfuttatott ugyan úgy zenélne? Szerintem nem, mert kizárólag a pénzért zenél. Nem azt írtam, hogy ingyen zenéljen, csak annyit, hogy ne ez legyen a fő szempont. És igen primitívnek kell ahhoz lenni, ha ezt valaki nem veszi észre. Azzal, hogy ennyire isteníted, alátámasztod amit írtam...

Előzmény: KillCool (494.)
KillCool e-mail | 2005-09-21 12:11:20 | 494.
Ezek a kifogások már fájnak...
még hogy akkor lessz jó zenész ha ingyen csinálja...
te ingyen csinálnád? Más ingyen csinálja?
Egyedül az undergrandosok csinálják ingyen de még azok se.... de komolyan ezek a szidalmazó hsz-ek már a primitívség határát súrolják

Neoplanment e-mail | 2005-09-21 07:54:41 | 493.
Ha a tehetséget ilyen mércével mérnék akkor a világ szellemi toprongy lenne, függetlenül attól, hogy az ember szereti e vagy sem. Jókor volt jó helyen és valakinek érdeke származott abból, hogy felfuttassa, majd ha nem a pénzért zenél, talán jó zenész lesz belőle, de addig...

Előzmény: Shade (492.)
Shade e-mail | 2005-09-20 20:08:56 | 492.
Csak az a vicces Függö,hogy te tavaly is azt írtad,hogy Juniornak vége erre idén is kijött egy albuma szeritem jövöre is lesz nagyon sok ember örömére ennyi ember nem lehet nulla van rá igény!Te csak reménykedj és szórd az igét ami rád cáfol dehát a remény hal meg utoljára!Lehet szeretni és lehet nem,de egy biztos,hogy tehetséges és ott van a topon!
Függő Kvóta e-mail | 2005-09-19 19:11:24 | 491.
Sok szerencsét mindenkinek! Én húúú de régen nem írtam ide, pedig én voltam az első hozzászóló:) mind1 l.l.junior egy nyamvadt senki tehetségtelen utolsó popsztár és bárki hallgatja a zenéjét nem lehet megmagyarázni, hogy mitől rap, mert eccerűen ami popzene az nem lehet rap akárhogy akárki bizonygatja.
LL Király?????? hát... érdekes. ha ettől boldog vagy akkor írogass ilyeneket de remélem tárcsázós neted van és a pénzed ilyen szarokra megy. úgyis belátod majd, hogy juniornak annyi hamarosan. egy összerakott kamuember. a zenéje 0! és aki szereti az is 0!

LL KIRALY e-mail | 2005-09-17 11:57:18 | 490.
Mivan kics kocsi fáJ a fejed huzasd ki LL JUNIOR A KIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GM e-mail | 2005-09-15 15:37:16 | 489.
Amúgy nekem nincs bajom az Undergrounddal csak annyira ritmustalanul nyomják, hogy az már szar!
De hagyjuk mert még a végén a nagy "Undergroundosok" belém kötnek!

bestplayer e-mail | 2005-09-11 21:35:18 | 488.
csáo!
háát nekem erre az a véleményem ,hogyL.L.Junior 16 évesen szerződést kapott...nem semmi...Szerintem Junior addig volt undergroundos amig ki nem adták az első lemezt....
Háát Mc Gőz meg a mai undergroundosok nem véletlen undergroundosok... nincs tehetségük h olyat mutassanak h felkapja rá a fél ország a fejét vagyis amit ők csinálnak az nnem rossz...esetenként jó az aláfestő valahol jóó a szöveg csak az a baj h ez kevés ezeknek egyben kell meglenni bár ma már magyarországon sok szart el lehet adni (nem célzás volt)
egyik barátom szokta mondani h nézegessek meg egy-két hip-hop-os oldalt és azért nagyon kevés de van számomra egy-két jóó előadó(Fluorid-egy pillanat,Raptorz -Gyülölet ,testament-szövetség)
azt irtam h előadók csak az a bajh rosszul ...nem jóó előadók hanem jóó számok...hááát ez a nagy baj h csak számok .....van egy-két szám ami élvezhető de a többi az nem......
Üdv mindenkinek

KillCool e-mail | 2005-09-03 20:43:24 | 487.
nem értem mit kell fikázni más előadókat.. valaki ezt szereti valaki azt... nem vagyunk egyformák (szerencsére)
már egy ideje azon vagytok hogy valaki fikázza Juniort valaki meg megvédi.. most ennek mi értelme van?
akármit írtok ugyse foglya a másik azt mondani hogy fhuu bazze igazad van Junior tényleg egy ratyi ember vagy tényleg király ez a Junior ...
de persze mindig lessz pár pihent agyu aki azt hiszi hogy amit ő mond az az igaz ... mégha saját maga is tudja hogy nincs igaza... (ezt ne vegyétek sértésnek mert énis szoktam ilyet csinálni :P )

xasr e-mail | 2005-08-31 08:56:27 | 486.
Akkor most mond meg nekem őszontén
Te hallgattál valaha egy belevaló UG számot?
Mc Gőz-nek van egy pár, és sztem nem hallgattad egyiket se.
Persze, persze biztos van ll-nek vmi száma amivel befutott.
Csakhogy őis undergroundban kezdte, és nemhiszem h mióta mainstreames változott volna rajta bármi is. Most akkor mivan? goldmannak akkor utálnia kéne hiszen UG-s volt, és azóta a személyisége nem változott.
Mc gőzt is valakinek felkéne karolnia, és hidd el, őis többre vihetné, meg még pár UG-s. Mindenki ott kezdi, és valamikor kikerül közülük, lehet h nemsoká ittlesz az az idő amikor kikerül az ug-böl az akiröl nemhittétek volna. Ez igy megy. Ha nem lenne underground, akkor mainstream se, és nem lenne kit felfedezni. ennyi


Előzmény: Shade (484.)
Shade e-mail | 2005-08-30 22:19:02 | 485.
Vond le a megfelelő Konzekvenciát(helyesen)
Shade e-mail | 2005-08-30 22:17:08 | 484.
Xasr te tényleg nagyon buta vagy Junior előzö lemeze is arany lett és ez jelent valamit még pedig azt,hogy nagyon sokan szeretik a zenéjét!Itt pedig nézz körül vagytok vagy 5-én,de sokat is írtam akkor tedd össze az arányokat és vond le a megfelelö konekvenciát!Azt írtad valahol,hogy soha nemm hallottál Junior számokat csak a tévés popos dalokat
ez kurva kevés ahoz,hogy egy vélemény kialakuljun bárkiben is ajánlom figyelmedbe:"Változz meg testvér "Falak"Miért"Tedd le"című dalait és ha utána is az a vélemény hogy nem raper akkor neked nincs mit itt keresned,mert nem értesz ehhez a műfajhoz!"Az egyénről alakits ki egyéni véleményt"

GM e-mail | 2005-08-30 21:14:15 | 483.
Olyan szánalmas az írásod, amilyen te vagy, és amilyen szánalmas vagy olyan szánalmas is ez az oldal!
Nem is gondoltam volna hogy ilyen értelmes vagy!
Az okos írásodért kapsz egy díjat, amit én fogok átadni, és az lesz ráírva: a szánalmas seggfej aki írt egy okosat!
Ez tetszik?Szerintem igen :)))))


Előzmény: xasr (482.)
xasr e-mail | 2005-08-30 12:19:23 | 482.
:) ezen csak mosolyogni tudok.
állícs be magadnak aminek akarsz leszarom...azér irsz ieneket, mert már belül érzed h senki vagy hozzám képest, ezér ineket irsz h 13 kis pöcs vok, csakhogy a nyomorék lelked megnyogodjon....tudod kurvára nem izgat h mit hiszel rólam.
Ja és job ha tölem tod, h az amcsi reppet jobban kedvelem az undergroundnál, ugyhogy kibaszottul nem mondtál semmi ujat Pac-al, Snooppal, meg a többiekkel. Nálam nagyobb 2pacFan talán ezen a fórumon jokkka lehet.
A családi ügyiemről meg utoljára mondom h szálj le.
Szíből sajnálom anyukádat, h annak ellenére h megszenvedett érte, csak egy ien embert sikeredett a világra hozni...egy embert h növelje az Mo-n élő aljanép számát.
És ahogy mondtam, te soha a büdös kurva életben nem fogod megérteni a rap lényegét, tökmind1 mit mondassz erre, akármit anyázol, akármit is teszel ez igy van jobb ha elfogadod.
És nem én anyázok össze-vissza felesleges, szal aki kiskorú az tevagy, vagyha fizikailag esetleg már "nagykorú", az agyad kb kamaszkorban kezdhette meg a feljődést.


Előzmény: GM (480.)
Coolmander e-mail | 2005-08-30 11:44:20 | 481.
GM én még ennél is többet ismerek pl: Gangstarr,KRS-One...durvami?....ríl hiphopféjsz vagyokjee ratatat
GM e-mail | 2005-08-30 10:22:29 | 480.
Baszodj meg, én csak egy néven írok Diesel, vagyis Xasr, mert aki nem élvezi a rapet az te vagy, elmondom több rappert ismerek mint te: 2pac, Snoop Dogg,Dr. Dre , IceCube!
Te meg csak egyet hajtogatsz: "MC Gőz milyen jól nyomja"
Amúgy ki a fasznak hiszed magad, teszed magad, csak a szád jár, igazából csak egy kis 13 éves gyerek lehetsz aki azért ír ide mert a szülei elváltak, vagy hanyagolnak téged (amit meg is értek)
Csak azért hiszed magad olyan nagynak mert csöves ruhában járkálsz, és szar undergroundot hallgatsz!
Istenem, úgy sajnállak, talán licitálok neked hogy ne egy viskóban dögölj meg, talán egy ezres még elég lesz, szólj ha inkáb jobb lenne a két ezer!
Gyenge szar vagy!

xasr e-mail | 2005-08-29 10:34:27 | 479.
és hiába fikázod, meg szarozod az undergroundot akárhány névvel, jobb ha beletöröcc, h az underground mindigis a rap rész marad, akár szeretnéd akár nem, és ha ez neked nemteccik, fogd meg junior kezét, és vonuljatok át a pop szakmába, mert senki nem kiváncsi a károgásodra
xasr e-mail | 2005-08-29 10:30:28 | 478.
hűha, és gondolom a létszám belöled, meg 1-2 másik hozzád hasonló gyerekböl ál
tudod goldman istebizony sajnállak téged, mert ezzel a felfogással h junior junior junior, soha nemfogod megérteni a rap lényegét, és soha nemis fogod élvezni igazán.
gondolom más reppert nemis nagyon imsersz csak juniort, és még azsem repper, csak annak hiszik/mongya magát.


Előzmény: GM (477.)
GM e-mail | 2005-08-29 10:01:42 | 477.
Te egy hülye vagy!
1. Junior csak HÉTVÉGÉN vállal fellépést!
2. Junior azért jár ilyen sok fellépésre mert sokan hívják! (közülük én is)
3. Amúgy sem 15 percesek a fellépések, mert sok fellépsén voltam már, és mindig akkor volt ott amikor én més csak megérkeztem!
4.A fellépései 30 percesek, sőt néha marad 40 percen át is!

Diesel e-mail | 2005-08-29 06:33:57 | 476.
Ha annyira szívből csinálja, akkor miért vállal el 5-10 fellépést egy nap? Aki szívből csinálja, annak fontos a minőség, és egy 15 perces tátogós ugribugri bohóckodás, az nem minőség.
Segítek tesa: a pénzért csinálja. Ez a haknizás lényege.
A minnél több lóvé, mindegy hogyan.
És ez nem csak dzsuniorra igaz, hanem a legtöbb ms előadóra.
De akkor ne nevezzük már örömzenész-művésznek az összes majmot, akinek ez a zenélés, csak meló. Ha nem kapna érte lóvét, nem is csinálná. De biztos, hogy egy gyárba sem menne el dolgozni 12órában.


Előzmény: GM (475.)
GM e-mail | 2005-08-28 21:50:30 | 475.
Junior, szívből csinálja az éneklést, a rappelést, és sok mindent, kicsit gondolkodj mielőtt visszaírsz xasr gyerek!
xasr e-mail | 2005-08-28 16:05:55 | 474.
tudod akkor elég sok ember meghajolhacc
aki szivböl csinálja az nem unja meg, és van kedve hozzá elhiheted


Előzmény: KillCool (473.)
KillCool e-mail | 2005-08-28 13:56:37 | 473.
Hella olvastam az egyik hsz-be hogy playback-el
figy ha te szinte minden nap napi 5-10 fellépésnél tudnál olyan ritmusba énekelni/rappelni és ugy táncolni...persze mindezt ugyan olyan kedvel akkor meghajlok előtted... és ezek a fellépések mindig másik városba vannak ahová persze utazni kell ...
amugy nem szokott idejárni kriszbaba? :D

Shade e-mail | 2005-08-25 22:00:00 | 472.
Nyálas szövegek hallgasd meg Juniortól mondjuk a "Változz meg testvér" vagy a "Miért" című dalokat,hogy csak kettöt mondjak értelmes mondanivalós dalok!
GM e-mail | 2005-08-25 21:35:51 | 471.
Hey man nyugi!
Flava, hallottam már Ganxta albumot, és nem tetszett!NEM TETSZETT!
Röviden ennyi!

Cash Money e-mail | 2005-08-25 15:17:02 | 470.
te mér nem törődsz má bele a többi hülyével hogy nem mindenki szereti juniort?
neked ő a rap nekem más
de nehogy te döntsd már el hogy gangxsta nem rap
ugyanmár hol volt junior mikor ganxstáék már javába rappeltek
hallottál egy kartel albumot?ajánlom az elsőt és a másodikat
és legalább ne írj faszságot hogy nem rappel hanem szövegel
há bazmeg mi a rap szerinted?
na ennyi
fasz kivan má


Előzmény: GM (468.)
flava82 e-mail | 2005-08-25 14:35:47 | 469.
azér gangxstát nem sorolnám a szarok közé
gondolom a régi lemezeit nem ismered
nemcsak a tévés számai alapján kéne beszélni róla
és szerinted a rap mi?
na megmondom:szövegelés
na ezér nem rap junior
és főleg nem ilyen nyálas szar a szövege a rapnek mint juniornak
amúgy a magyar rap télleg szar egy-két kivétellel és télleg utánzat


Előzmény: GM (468.)
GM e-mail | 2005-08-25 10:59:17 | 468.
Kvóta!
Látom a hiphop fórumon is baszogatod juniort!
Ha Junior nem haladja meg a rap műfajt bármelyik track-jét is!
Akkor magyar rapperek sem, mert azok sem valami nagy számok: V.S.O.P feat. Igni, Majka, Ganxta!
Mielőtt ebbe is belekötnétek, azért őket szóba hozhatjuk!
Ezek tényleg olyan szarok, hogy az ember szinte sírna, ezért inkább a helyedben befognám a pofámat, mert a magyar rapperek nem büszkélkedhetnek semmivel, az egész egy nagy utánzat!
Szóval, valjuk be, hogy a magyar rap rossz. vagy szar!
Junior rapje mégis jobb, mint ezek!
Hagyjuk már. hogy ezek nagy rapperek, nem rappelnek csak beszélik a szöveget!
Egy szóval, pofa be, de ahogy ti mondjátok itt: KUSS!
Tisztelettel: GM

Shade e-mail | 2005-08-10 19:52:31 | 467.
Kedves Függő, olvasva a beírásaidat külömböző fórumokon és itt is, egy értelmes ember arra a következtetésre jut, hogy te egy nagyon megkeseredett ember lehetsz, talál elváltak a szüleid nem rég, vagy szociális problémáid vannak és rossz időben láthattad vagy halhattél Juniorról, ami totális ellenségévé tett!
Tartsál önvizsgálatot, mert így az életed örökké szürke marad!!
Juniornak egy-két komoly mondanivaljú rapszáma: "Miért?", "Változz meg testvér", "Ott leszek melletted","Stb
Az igaz hogy a populáris dalokkal jön, de ez még nem ok arra hogy utáld őt!
A tehetséget ha utálod, akkor is el kell ismerni, remélem életed rendbe jön, és nem gyülöletet próbálsz mindenhol szítani hanem megpróbálsz normálisan, amit tiszta szívemből kívánok neked!
Az Árny!

Függő Kvóta e-mail | 2005-08-10 13:03:01 | 466.
Szánalom ami itt működik. Nagy harc az elbutított juniorososk és a juniorgyűlölők között.

AKik szeretik- Szerintem annyiban igazatok van, hogyha ennyit szidnák az én kedvenceimet vagy spanjaimat is én is kiállnék mellettük

viszont ami meg csicskusz dolog, hogy nem veszitek észre, hogy egy nyomorult száma nincs ami megközelíterné a rap műfaj bármelyik trekkjét is. akár qsf akár invázió akármi, de akkor is csak pop. megasztárokkal eggyütt sorolható.

Szerintem meg ti szidkozódók, csináljátok aztmint én. én belefáradtam ebbe az egészbe, hülyeség, csak a viszájt szítjuk.
addig is írjatok neki:

info@lljunior.hu tőlem már nagyon sok levelet kapott és én megírom a véleményemet a producciójáról rendesen. me ezt ha ideírok azt nem látja. majd csinálni kéne egy oldalt, ami csak junior gyalázza, fórummal meg chattel. nah az lesz a kira:)
csá
Függő

xasr e-mail | 2005-08-09 17:24:17 | 465.
"Amúgy, Junior is a közönség elé áll!"

Playback-el nem valami nehéz...

Goldman e-mail | 2005-08-06 13:44:51 | 464.
U.I.:
Amúgy, Junior is a közönség elé áll!
Csak istenited azt a fajt ami csak utánzat próbál lenni!
De mit élvezel abban hogy fikázhatod Juniort! (Ahogy te mondanád:"Én csak a véleményemet mondom el")
Nem értem, csak azért mert egy kicsit híres azért máris fikázni kell!?
Ez köcsögség tőled(tek)

Goldman e-mail | 2005-08-06 13:40:20 | 463.
Attól még szar!
Látod, téged is zavar hogy fikázom az UNDERGROUN-ot!
Ugyanezt csinálod Juniorral!
Szar mi?

ll juni király e-mail | 2005-08-06 13:11:09 | 462.
ll junior a király imádom nincs nála jobb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xasr e-mail | 2005-08-04 18:04:34 | 461.
probálj csak csomo ember, meg zsüri elött, rímelő szöveget rögtönözni, ugy hogy az jó legyen, és ne égj le, ne röhögjenek ki
xasr e-mail | 2005-08-04 18:03:34 | 460.
az biztos hogy te össze szarnád magad, ha kitudnál oda állni szakatt ruhában, és ugy elö tudnád adni magad, ugy tudnád "utánozni" a kintieket, mint ök a szinpadon
xasr e-mail | 2005-08-04 18:01:53 | 459.
jólvan goldman legyen ugy ahogy gondolod... az összes ember ezen a fórumon szarik a véleményedre az undergroundrol...szarunk rá h neked teccik-e vagy nem...mi szerettyük és ez a lényeg
de látom asse veszed észre hogy csak te fikázod az undergroundot, de mind1, ezen már megse lepődöm

Goldman e-mail | 2005-08-04 11:07:15 | 458.
Xasx, néztem tegnap a Viva hip-hop-ot!
Láttam a Freestyle-ozást!
Szinte szőrnyű volt!
Amúgy ezek a köcsög magyar undergroundosok csak utánozni próbálják az ottani freestyle-ozást!
Ezeknél az a Freestyle-ozás, hogy csöves ruhában előadják magukat!
Ti nekem ne magyarázztok mi a zene!
Mert ti még azt se tudjátok mi a zene!
Halgassatok IGAZI ZENÉT!
Az undergroundosok egy rakás szar!
Olyanok mint ti: szánalmasak!

loller e-mail | 2005-08-03 09:53:14 | 457.
Utánozzák a külföldi előadókat?annyi eszed van mint egy marék tarhonyának kb.
melyik magyar UDG rapper utánozza Snoop stílusát?
Mo-n a legjobban Mc Gőz stílusa hasonlít az amerikaiakéra, de az se utánozza őket!
GOLDMAN TE EGY SÖTÉT, TUDATLAN BUTA EMBER VAGY!
LL TAKONY SZAR, NEM RAPPER, NEM IS VOLT, NEM IS LESZ!
te kb annyit hallotál rappről, amit a tv-ben nyomnak, fogadjunk kívlröl fújod majka meg a többi szar MS "rapper" szövegét


Előzmény: Goldman (455.)
xasr e-mail | 2005-08-03 08:30:21 | 456.
ha ennyire nemvágod a témát, akkormeg minek nézed le az undergroundot te nyoomi bazmeg?!?!?! hogy lehet ekkora fasz, amikor ö maga baszott le mindenkit h anélkül h tudnánk bárkiröl is bármit, lenézzük
Látod, látod, csak kibujt a szög a zsákból.
Hallgass Underground számokat, olvass a neten az undergroundrol, és akkor vágni fogod, és utána pofázhacc

Goldman e-mail | 2005-08-01 15:15:06 | 455.
Rapcsaj, ezek nem ismernek mást, kicsit beszélhetnénk az Underground-osokról, nem?
Eléggé kiváncsi vagyok ha nem akarnak híresek lenni, akkor mért utánoznak külföldi előadókat, (PL:Snoop Dogg) elmondanátok nekem, mert szűz vagyok a témában!

Goldman e-mail | 2005-08-01 15:12:48 | 454.
A kurva anyádat!

Előzmény: loller (452.)
DJ Rappes csaj e-mail | 2005-07-31 12:27:41 | 453.
A rákba má mindenki mást fikázhattok csak L.L. Juniort haggyátok békén mert ő jó!Szeretet Testwériség!!
loller e-mail | 2005-07-28 22:57:21 | 452.
nem baj goldman, neked van iagazad!ll takony télleg akkora rapper! ha valaki mást mond akkor az már rasszista!milyen igazad van!


szerencsétlen fasz.....


Előzmény: Goldman (451.)
Goldman e-mail | 2005-07-28 20:47:06 | 451.
Elmehettek ti a picsába!
Csak okoskodtok, teszitek az agyatokat, mit képzeltek ti? KI A FASZOM VAGYTOK TI?
Ti harmadgyenge emberek!

Cash Money e-mail | 2005-07-28 18:29:50 | 450.
ja
meg amúgy is én nem szeretem dopemant, de ha annak idején nem csinálja meg a vonatot junior sehol nem lenne


Előzmény: xasr (449.)
xasr e-mail | 2005-07-28 18:26:42 | 449.
"Cash, elmondanád hogy kinyerte a Fil rap jamet 98-ban,öööö....... várj hogy is hívják azt az embert, ja igen, JUNIOR, ha nem rapper akkor vajon mi?"

hol van már 98??...a XXI. században élünk, jó lenne ha észrevennéd


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.