Click to Visit
Hip-Hop - LL Junior az év rappere!???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  

Conan e-mail | 2005-05-03 12:44:42 | 299.
Kiállunk valami mellett amiben hiszünk.
Nem engedlyük,hogy egy ilyen szart nevezzenek rapnek.


Előzmény: Sheezy (298.)
Sheezy e-mail | 2005-05-02 23:21:18 | 298.
Szerintem meg az szánalmas h' erröl vitáztok ennyit!
Mindenkinek megvan a kis agyában a maga kis világa,amiben minden témában van hozzászolása...de mindenkinek más.Pl. ebben a témában sok embernek egyezik a véleménye,és ök itt többségben vannak.Szal' aki beír 1 pozitív hozzászolást Juniorrol azt megtámadják egyböl 6an.Ez most jó?
A srác cigányzenét csinál,hiába mondják hogy "benne van a vérében"....nayo ez hülyeség.A lényeg hogy nem is ismerem és nem is akarom,de sokan igy vannak.Nekem volt benne részem hogy megismertem a zenéjét,de itt a véleményem nem számit.Persze én sem tenném tüzbe a kezem azért a kijelentésért h ez hip hop műfaj,de ez van.Aki szereti az tegye,aki meg nem...Esetleg ha van olyan hozzánemértö ember aki nem tudja hogy most csapba szarni vagy szarba csapni,annak értelmesen el lehet magyarázni,de nem egyböl leugatni.Tehát mért is kell ez nektek?(tisztelet a kivételnek)Arra vártok hogy miko felléptek a zenenetre irt-e valami tudatlan?Vagy beírt-e már választ nekem az a majom?Már tudom hogy Mis kritizálni szeret mindenkit,mivel ö kritikusnak készül:D.És a többiek eltudják magyarázni?Egyszerüen csak kiálltok valami mellett amiben hisztek?
Sorry semmi ellenségeskedés please.

Conan e-mail | 2005-05-02 20:14:13 | 297.
Susu...szerintem inkább ne írj ebbe a topicba.
Ezt most normálisan mondom neked.
Két különböző vélemény...gyökeresen különböző.
Tisztellek azért,mert van véleményed,de szerintem itt a véleményeddel egyedül vagy.
A junit nem tartjuk rappernek.Nem tetszik a zenéje.
A cigánygyűlöletet most hagyjuk,az az én véleményem.


Előzmény: Susu_ (289.)
Ossua e-mail | 2005-05-02 09:55:00 | 296.
Védekezz, ne szitkozódj! Nem bírsz mit reagálni, ezért inkább káromkodsz, lebarmozod akinek igaza van??? Gratulálok!
Juni az értékeket keresi??? Ez jó poén volt! Azoknak adja akik megérdemlik??? Ez meg a másik jó poén! Még ti, nagy junior rajongók sem tudtok megegyezni melyik szám miről szól!

De figyelj, idézlek:
"És miért ne lehetnének bulizós számai?"
Könyörgöm, akkor miért nevezitek Rappernek?????


Előzmény: Susu_ (288.)
Zolii e-mail | 2005-05-01 19:35:10 | 295.
,,Egy cseppnyi valóság az amit vállalok
De cserébe talpalattnyi valóság az amit láthattok
Nem találhattok meg soha én elrejtőzködöm
Elvegyülök köztetek majd belőletek öltözködöm
Levedlek, levetkőzöm a saját bőröm a börtönöm
Megőrzöm az illatát amit visel a ködmönöm''

MsMixmastermike e-mail | 2005-05-01 19:33:14 | 294.
Te meg vigyázz ám, mert úgy leolt mint egy igazi FELEBARÁT :DDDDDDDDDDDDDDDD



innen susukának szól:

suuusssu: "barom", "buta", "sügér"
eynye beynye, eddig bírtad a "visszafogottságod"? Hát hol itt az összetartás? Mien "próféta" vagy te? Saját magadnak mondasz ellen, nek kell a szavaidat kiforgatni, kiforgatod te azokat magadtól is. Tudod miért? Mert te IS nyomott vagy.

A másik meg, miért kéne nekünk értelmezni a junnyikád "szövegeit", amikor
1. NEM HIPHOP, SZAL NEM ÉRDEKEL MINKET A "ZENÉJE"
2. KI AZ AKI OLYASVALAMIT ÉRTELMEZGET, AMI NEM TECCIK NEKI? (kiv. kötelező olvasmányok meg ienek..) HA??
3. ENNYI ERŐVEL ÉN IS MEGKÉRDEZHETNÉM TŐLED, H MIÉRT NEM FORDÍTASZ TASKFORCE-OT, VAGY MÉRT NEM ÉRTELMEZED AZT? Vagy bármely más előadót, amit meg mi szeretünk, ha?

jah és ezt figyeld. Van egy ilyen foglalkozás, h: kritikus. Nem tudom hallottál-e már ilyenről, sztm még nem igazán. Szóval, azok képzeld kritikákat írnak ehhez, meg ahhoz. A példám egy filmkritikus. Nos. Ahhoz, h valaki filmkritikusként kritikát írjon egy új filmhez, nem feltétlenül kell h "letegyen vmit az asztalra", azaz forgasson előtte 30 oscar-díjas filmet. Mi nem vagyunk kritikusok foglalkozásunk szerint, ezért is nem újságba, hanem IDE írjuk kritikáinkat. ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRTED?
És sztm itt mindnyájan, akik a normálisok/pozitív értelemben őrültek és NEM a nyomottak közé tartozunk tettünk már több értelmes dolgot, mint a te szíveden melengetett junikád.


Előzmény: Darksun (291.)
Zolii e-mail | 2005-05-01 19:30:37 | 293.
Vicc vagy! :DDD
akkor mi is idézgessünk ezeknél ezerszer igényesebb szövegeket?

SZÁNALMASASK VAGYTOK!


Előzmény: A_báró (292.)
A_báró e-mail | 2005-05-01 18:36:10 | 292.
Bocs, de most nem érzek veled egyet. Szerintem az a szám a csajozásról szól, nem többet de azt jól. Igérem többet nem lesz ilyen ellentmondásom.
Amúgy igazad van, Juni többet mond, mint amit ezek a barmok értenek.


Előzmény: Susu_ (288.)
Darksun e-mail | 2005-05-01 16:57:07 | 291.
1: Rájöttem, hogy a humorérzéked egyenlő egy 0 és -1 intervalumban elhelyezkedő ismeretlen irracionális számmal...
2: Egy könyv szerintem nem csak az én érdekeimet szolgálja és minden emberhez szól, sőt valószínűleg jót is tesz...
3: Szóval "juni" UTÁLJA azokat a lányokat?
Felebaráti szeretet mi?
Hehh, "Drága isten, jó isten, szeretem a felebarátaimat, KIVÉVE: a fajgyűlölőket és a bulizós csajokat"...
Bazzeh, SZÁNALMAS!
Kezdjetek még egy keresztes háborút, meg terjesszétek az igét, hogy jó legyen a világ...
Deszar!

"Változz meg testvér"...JEEEEEEEEEEEEEEEEE!
PFFFFFFFFF!
DS!


Előzmény: Susu_ (288.)
Zolii e-mail | 2005-05-01 16:55:03 | 290.
Hát darksun legalűább annyit tett az asztalra mint a junika, mivel MR. RAGGAMUFFIN semmit semmit sem rakkot le. De igen , rajtad kíül mindenki buta, és akkor még te tartassz prédikációt az egyenlőség faszságaiddal GRATULÁLOK!

Amúgy meg Juni az egyik számban arról énekel hogy egy prostival volt dolga... de igen valószínű ez az értelme és MINDENKI ROSSZUL értelmezi csak TE NEM!

ez meg a legnagyobb vicc, hogy NEM VAGYUNK MÉLTÓAK A JUNIKA SZÖVEGEIT OLVASNI :DD


Előzmény: Susu_ (288.)
Susu_ e-mail | 2005-05-01 16:33:27 | 289.
És nem szeretném, ha ezt is kiforgatnátok, mint ahogy ezt is tettétek!
Susu_ e-mail | 2005-05-01 16:30:48 | 288.
Te barom - bocs, jobb szó most nem jut eszembe! Én ezt írtam: "Majd akkor fellengzősködj, ha te is le tudsz tenni valamit az asztalra! Olyan valamit, ami nemcsak a te érdekeidet szolgálja, hanem minden emberhez szól, és mindenkinek jót tesz!"

Így kicsit más az értelme, nem?
Mit gondolsz, miért egészítettem ki még egy mondattal? Mert tudtam, hogy vannak ilyen primitív, rosszindulatú emberek, akik elbagatellizálják, és félreértik a mondandómat!
De hát úgy néz ki, még így is bekövetkezett, amit ki akartam kerülni! Sajnálom! Buta vagy!

Tényleg buta vagy, mert még arra sem jössz rá, hogy melyik számnak, mi az értelme!
A "szerelmeeees lennééééééék belééééd nagyon dráááágaaaaaaaa" – hogy a te devianciáddal éljek – szóval a Mr. Ragamoffin c. számnak épp az az értelme te sügér, hogy Juni utálja az olyan csajokat, akiket egy jó hangulatú diszkós est után egyből ágynak lehet dönteni!
Juni az értékeket keresi, és ezeket is adja annak, aki megérdemli!

És miért ne lehetnének bulizós számai?
Már tényleg nem tudsz mibe belekötni! És egyébként jobban tettem volna, ha minden egyes dalszövegét bemásolom nektek?
Neem. Ezt meg sem érdemlitek, mert ti még arra sem vagytok érdemesek, hogy a szövegeit olvassátok, és értelmezzétek!
Hát ez van!!


Előzmény: Darksun (287.)
Darksun e-mail | 2005-05-01 15:55:07 | 287.
"Majd akkor fellengzősködj, ha te is le tudsz tenni valamit az asztalra!"

Ma amikor hazaértem, feljöttem ide, elolvastam ezt, aztán gyorsan fogtam egy könyvet és letettem az asztalra.
Mostmár fellengzősködhetek?
Okés, köszi...

Namármost, annyi hűdemarhajóésdefasza "juni" szövegből (amit itt hangoztattok...) marha nagy teljesítmény 38 sort kiemelni...
Hűűűűha, essünk hasra, vagy mifene?!
Egy valamire való előadónál 38 sor alatt 1 számban hallasz ennél értelmesebb szöveget és nem ilyeneket, hogy "isten a mi barátunk", "isten szép és jó", "vesszen az ördög", "az összes rasszista egy barom, de szeressük felebarátunkat azért, de mind barom..."...
VÁÁÁÁÁÓÓÓÓÓÓ!
Egyébként meg a "szerelmeeees lennééééééék belééééd nagyon dráááágaaaaaaaa", meg a "díííííízsééééé a kedvenc számoooom" szövegek is hűdenagyon emelkedett hangulatúak... VÁÓ!
Ezt nagyon fölösleges volt bemásolni ezt a sok ...t.
Mind1, én csöndben üldögélek tovább és morfondírozok...vegyétek úgy, hogy ezt be sem írtam, ok?
Csak mert letettem valamit az asztalra...
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!
DS!


Előzmény: Susu_ (285.)
Conan e-mail | 2005-05-01 13:44:54 | 286.
No comment.
Nem szólok bele a vitátokba,csak annyi,hogy szerintem a Juni nem rap műfaj.
Ha nektek ez a rap,akkor nektek ez.
Nekem mást jelent a szó hogy rap.
Remélem eljön az idő,amikor a Hősöket,vagy Fluoridot,és a többi über hazai nagyot is értékelik.
Ha egyszer értékelni fogják őket boldog leszek.



Előzmény: Susu_ (285.)
Susu_ e-mail | 2005-05-01 08:31:43 | 285.
"egy biztos, h a hangján és a szövegén borultam ki."

Most szeretném nektek megmutatni, hogy - a ti szavaitokkal élve - milyen kiborító, és nyálas is Juni szövege! Csak az abszolút valóságról énekel! Ha nektek ez nyálas, és nem fog meg titeket, akkor - már meg ne haragudjatok - de nem Juniban, hanem magatokban kéne a hibát keresni! Mert nagyfokú érzéketlenségben szenvedtek! A hangja viszont isteni ajándék, összetehetnéd a két kezed, ha ilyen orgánumod lenne, mint neki!

Na jól figyeljetek:

"Vagy hajtsam le a fejem, mert én cigány vagyok?
Inkább szégyellje magát az összes rasszista barom,
Az Isten másképp fizet, itt nincs semmiféle csoda,
Az emberek szenvednek, ez a világ a pokol maga."

"Körülöttünk divat lett a lopás, csalás,
Testvér öl meg testvért, gyászol a család,
Kétszínűségtől, hova lesz a világ?
Mondd, hol jár az igazság?"

"Változz meg testvér!"

"Ja, neked az élet más lett, az élet már nem kéjutazás haver,
Egy rossz nézésért van, aki nevet, de van, aki egyből bever,
Ha sötét neked a szíved, mindegy, hogy te fekete vagy, vagy fehér,
A rossz szellemed a hátad mögött, követ és úgy is elér."

"Én látod az utcáról jöttem, de a TV-ben rappelek,
De maradtam az aki voltam, egy egyszerű vagány gyerek,
Az életben már dolgoztam és szenvedtem eleget,
Csak azért, hogy mindnyájan dzsanázzátok a nevemet."

"A legtöbb ember nem jól ismer, mégis megítél,
Nem tudják, hogy honnan jöttem, s mit tettem ezért,
De ne ítélj meg, míg nem látsz az életem mögé,
Én sem helyezem magam, senki más fölé!"

"Itt az idő, hogy eldöntsd végre, hol van a te helyed
Krisztus igazságos kardja a fejed felett lebeg,
Állhatsz ide vagy oda a jók meg a rosszak várnak,
De mindenképp legyél tekintettel a más bajára"

"Ez a helyzet lehetetlen a 21. század küszöbén a jaj szó nem hatol át senkinek a fülén?"

"Ha bajban vagyunk, felnézünk az égre
De miért hisszük hogy ő ért minket félre
Ő az, aki mindet teremtett
Ő állhat felettem s feletted
Meglásd eljön majd a nagy hadúr
Senki sem lehet majd ott nagyúr!
Dobd el hát a rossz elveidet
Mert számon kéri majd a tetteidet!"

"Mondd miért kell a fájdalmat csak növelni és fokozni?
Miért nem tudunk a rossz helyett inkább örömet okozni?"

"Békében kéne élni ezen az isten adta földön
Magadban az Istent engedd győzni hadd, bukjon az ördög!
Gondold végig, és jó mélyen nézz a szívedbe!
Hányszor hasonultál meg magaddal az igaz lelkedben?"

Na ebbe próbálj bekelötni okoskám!

Fogalomzavarod van, öcsi? A "nyálas" nem itt kezdődik! És nekem ne próbálj irodalom órákat adni, mert nem hiszem, hogy nekem lenne bajom a szövegértelmezéssel! Nagyon okosnak tartod magad, mi? Majd akkor fellengzősködj, ha te is le tudsz tenni valamit az asztalra! Olyan valamit, ami nemcsak a te érdekeidet szolgálja, hanem minden emberhez szól, és mindenkinek jót tesz!

Na, Juninak ez maradéktalanul sikerült, ami neked soha nem fog!
Amíg még így vélekedsz, és ilyen eltorzult lelkű – az én szememben – senki vagy, addig ezt soha nem fogod elérni!

Nézz magadba, mert szükséges!
Még sajnálni sem tudlak!


Előzmény: MsMixmastermike (274.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-30 21:46:36 | 284.
te univerzálisan globális faszkalap. Kazinczi? Ha már villogsz a nevét írd le rendesen nyomikám. Én Kazincziról nem hallottam, ugyanis megsúgom, de halkan, nehogy aztán beégj, "y" van a neve végén, nem "i". Na mind1. Aki nem hiszi járjon utána :DDDD A másik. Ha már így a tanultságra irányítod a figyelmet, hát legyen. 150 előadó 6 óra alatt? Matematika. 150 szer 3 (tegyük fel, h minden szám 3 perces) az 450 perc. 450 ben a 60 az 7,5. Azaz 7 és fél óra alatt lenne 150 előadó. De. Ez alapból túl utopisztikus, ugyanis, kb 2 óránként ismételnek számot, előadót óránként. Plusz reklám. Plusz hírek. Plusz nem 3 perces minden szám, bár ezek a fasz rádiósok minden számot már a fele után lekevernek. Bár engem nem érdekel, nem hallgatok rádiót, max ha anyám otthon bekapcsolja és nincs mit tennem. És igen, többnek érzem magam. Ma voltam felvonulási téren vmi minividámparkban, felültem a rockNrollra kéccer (olyan mint a vidámparkban a break dance) és a junior feje volt a gépezet falára festve, elég nyomin. Na mind1. A jegyen meg ez állt: BRAK DANCE. Brak bazdmeg, az. Ilyen helyen az én fejem tuti nem tündökölhetne :DDDDDD Juni nyomott és kész. Méghogy macsó. A macsó jelzőt is csak nyomik kapják. MI az hogy macsó. Mien nyomott szöveg már ez. Macsó=droid, nekem 8. És te is ez vagy.

Előzmény: A_báró (282.)
A_báró e-mail | 2005-04-29 17:53:55 | 283.
Antipatika? Aratás.

Előzmény: MsMixmastermike (275.)
A_báró e-mail | 2005-04-29 17:51:54 | 282.
Érzékelem, hogy megpróbálsz értelmes maradni, de hülyeségeket beszélsz. Eleve, itt villogsz az irodlalomóráddal, asszed mi nem jártunk? Tudjuk, ki az a Kazinczi, meg ilyenek. Aztán meg mért lene Juni 0, te miért érzed többnek magad. Mint zenész, ő biztos több előadót ismer, mint 150, amúgy ha bekapcsolom a rádiót és hallgatom 6 órát, már több előadó volt mint 150. Megmég Gorge Bush hogy jön ide? Szerinted ő nagyember, mer lerohanja csóri arabokat, mer aztmondja ő a raj, ti meg kis arab puttógecik vagytok, és adjátok ide az olajat, he?
Amúgy szerintem Junior nem is ronda, most új klipjében is igazi macsó.


Előzmény: MsMixmastermike (274.)
Conan e-mail | 2005-04-28 18:38:29 | 281.
Az tuti :))))))))))))))))))))))))))
A sok rapper :DDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Ossua (280.)
Ossua e-mail | 2005-04-28 13:22:35 | 280.
Szeva Tes!

Hát így már minden érthető! Nincs is mit csodálkozni, a Bravo is, mint a média: ismer 3-4 magyar "rappert": majka, dopeman, zolee, ll junior. Csodálatos! Ezek közül aztán lehet válsztani!


Előzmény: Toad (277.)
Ossua e-mail | 2005-04-28 13:17:56 | 279.
Teljesen egyet értek VELED TESTVÉR!!!

Az ilyen emberek akik itt védik, mint "jó rappert" kb. őt látják a tv-ben. Beszól, hogy nektek rappelek, akkor ő a legjobb rapper??? Nincs köze hozzá mi is igazán a Rap, vagy Hip-Hop, nem ismer csak 2-3 ilyen nyálas buzit, s védik őt. Lehet, hogy a cigánykérdésre is eltolódott itt a téma, de junior fehéren és koxosan is rakás szar!!!


Előzmény: MsMixmastermike (274.)
Conan e-mail | 2005-04-28 09:45:29 | 278.
Hihetetlen,mindig kitalálod mit akarok írni!
RE5PECT


Előzmény: Toad (277.)
Toad e-mail | 2005-04-28 06:18:18 | 277.
Olvastam, hogy kik szavazták meg Juniort az év Rap előadójának, az a suttyó Bravó magazin. Ezeket (legtöbben) ilyen kis suttyók olvassák, akiknek fogalmuk sincs semmiről! Tisztelet a kivételnek, de szerintem nem sokan vannak!
Akik ezt olvassák, elég ha csak ez a fasz azt mondja, hogy nektek rappelek, aztán már ebbe a tudatba fognak élni!

Conan e-mail | 2005-04-27 19:24:28 | 276.
A számból vetted ki a szavakat.
Csak egy valamit szeretnék még hozzáfűzni.
Szóval,lehet,hogy kevesebbet kellene gyűlölködni,de tőlem ne várd Susu,hogy szeressek egy olyan népcsoportot,amit eredendően rühellek,és komoly okom is van rá.A Ju tehetségtelen,és ez nem csak az én véleményem,az igazi YO arcokat nem értékelik...sajnos.
Ja,és tudod mért nem fog az ember soha békében élni?
MERT MINDEN EMBER KÜLÖNBÖZŐ.
több lett,mindegy
RE5PECT for da player:MsMixmastermike.


Előzmény: MsMixmastermike (275.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-27 18:55:57 | 275.
Jaj. Hála a negatív virtuális kisugárzáodnak, saját gondolatomat facsartam ki, így eltértem attól, amit akartam mondani, egy helyen. Szal, nem azé nem szeretjük mert cigány. Ez csak rátesz. Kinél hogy. De elsődleges a tehetségtelensége és antipatikája. Ennyi.

Előzmény: Susu_ (272.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-27 17:49:07 | 274.
"Tudod te egyáltalán, ki az abszolút jó raper?
Az már tök mindegy ugye, a lényeg az, hogy nem Juni!"
Látod, tudsz te magaddal is elcsevegni, nem kellünk mi neked. Amúgy te itt ki ne nyisd a szád h mi ne tudnánk kik azok, akik valóban tehetségesek, mert szerintem nem ismersz annyi előadót mint mi. Az annyi alatt minimum 150 előadót értek. Ez az abszolút minimum. Egyetemes minimum. Szerintem te ennek az egy tizedét (és még azokat is megkérdőjelezném, h vajon közük van-e a hiphophoz) (se?) ismered. Max 20, de ez már erős túlzás. Bár te is megmutathatnád, mennyire széles az előadókat tartalmazó skálád. Lényeg ami lényeg, az "abszolút jó raper", ahogy te fogalmaztál érdekes megfogalmazás. Ez nem sztereotípia, h beskatulyázzuk ki abszolút, ki félig, ki majdnem jó MC.

ez volt az egyes pont.

A másik, amin halálra nevettem magam, ez:
"nemzethalál lesz, ha így folytatjátok!"
Esküszöm te vagy a legjobb! Életemben nem hittem volna, h az "LL Junior az év rappere!???" kérdés megvitatására nyílt topicban fel fog merülni a herderi jóslat esetleges jövőbeli megvalósulása. Annyira szánalmas vagy, h arra egyszerűen nincsenek szavak. Kár, mert szívesen dobnék egypárat a fórumra. Nademind1. Mégegyszer tehát: Hogy jön ide a herderi jóslat? Mit akartál ezzel a mondattal kifejezésre juttatni? És mielőtt ezekre válaszolnál, légyszíves nézz mégegyszer utána, h mi is az a nemzethalál. Sőt. Olvass egy kis történelmet is, látom eddig nem nagyon tetted. Ugyanis, ha tudnád, h eddig mik történtek, nem feltételeznéd h beáll a nemzethalál. Ugyanis most erre nincs annyi esély, mint az a 19.sz.ban lett volna, de mind1.

ez meg a második pont volt, csakhogy gyakorold a számokat.

"És arra rájöttem, hogy ez már tényleg nem arról szól, hogy Juni milyen előadó, és milyen zenéket csinál, hanem arról, hogy mi a származása!"
Pedig ponthogynem. Konkrétan nem emléxem, h mikor először hallottam tőle számot, azt csak hallottam-e, vagy részesültem-e vizuális "élmény"ben is videoklip formájában, de egy biztos, h a hangján és a szövegén borultam ki. De leginkább a nyálas, primitív szövegén. Az már csak egy további negatív tényező, h hogy néz ki. De ez nem mérvadó. Ott van például Akrobatik (NEM, nem én találtam ki, van ilyen elődó..), szal ő sztm nem néz ki valami hejjdejól, sőt. Vagy ghostface killah, hát az ő orrán mindig halálra nevetem magam. De attól még tehetségesek, és nem nézem le őket. De junit, már megbocsáss, szal nála minden rossz és gáz dolog úgy, de úúgy összetalálkozik, h ősrobbanáshoz is túl sok energia gyűlik össze bennünk, akik LÁTJUK mekkora egy SENKI ő. Nulla. Nix. Zéró.

"Nem gyűlölködni, és gyűlöletet kelteni kell, hanem békét teremteni, hogy végre a faji megkülönböztetések is megszűnjenek a földön!"
Te mennyivel viszed előre mindennek a megvalósulását? Netán anti-rasszista felvonulásokat szervezel, veszel részt? Osztogatsz ételt a hontalan romáknak? Nem? Osztod az észt? Igen? Hát igen. Ez a mondatod kb annyira illene bele egy G.W.Bush beszédbe, mint te ide. Ennyit erről. És ennyire meg tényleg nem lehetsz tudatlan, h ilyenekben higyj. Ekkora naiv embert (vagymi) még életemben nem láttam.
Izé.
Olvastam.
Megolvastalak :DD
namind1
szal húzz innen a retekbe


Előzmény: Susu_ (272.)
trogaz e-mail | 2005-04-27 17:34:59 | 273.
Igen, igazad van. Most lebuktattál minket
Ha Junior nem roma lenne éjjel-nappal csak őt hallgatnánk, mivel ő a legnagyob rapper!

Te ezt komolyan is veszed? Akkor elég nyomott felfogásod lehet...

Akkor pl. Interfunk miért tetszik egy csomó embernek (ő is roma)
Mert talán tehetségesebb a Junikánál. Nem gondolod?


Előzmény: Susu_ (272.)
Susu_ e-mail | 2005-04-27 16:51:50 | 272.
Amíg ilyen primitív emberek vannak, és lesznek, mint te, addig biztos, hogy nem!

"Ugyanígy fikáznám,ha fehér lenne"!
Ez meg egyértelmű gyűlölködés csupán!
Helyes érveket egyáltalán nem tudtál hozni!
Tudod te egyáltalán, ki az abszolút jó raper?
Az már tök mindegy ugye, a lényeg az, hogy nem Juni!

Te nem hallottál arról, hogy TESTVÉRISÉG szentsége, és hogy minden ember (elvileg) egyenlő a földön? Tuti, hogy nem!
Pedig ez az egyetlen kiút arra, hogy ebből a kilátástalan helyzetből kilábaljunk, mert az egyetlen következmény a nemzethalál lesz, ha így folytatjátok!

És arra rájöttem, hogy ez már tényleg nem arról szól, hogy Juni milyen előadó, és milyen zenéket csinál, hanem arról, hogy mi a származása!
Csak arra használjátok fel őt, hogy ezzel is minél jobban földbe tiporhassátok a romákat!
Ju éppen a legjobb bizonyíték arra, hogy ez az általatok ismert általánosítás mennyire nem helyénvaló!
Mikor hallottál olyanról, hogy Juni "lopott", "csalt", "hazudott", "verekedett",vagy ehhez hasonlók?
Elmondanám, nekem ilyen tapasztalataim csakis a nem cigányokkal szemben volt!
Most kezdjem szidni a magyarokat?
Itt nem ez a megoldás, fogjátok már fel! Nem gyűlölködni, és gyűlöletet kelteni kell, hanem békét teremteni, hogy végre a faji megkülönböztetések is megszűnjenek a földön!
Csak így tudunk harmóniában élni! De ti túl buták vagytok ahhoz, hogy kicsit is belegondoljatok, mert egyetlen rossz tapasztalat nektek elég ahhoz, hogy ezt mindenkire kiterjeszd! Ítéld el azt, aki valóban tette veled, de csak azt az embert, és ne az egész etnikumot!
Na ez a legnagyobb probléma nektek, és nem Juni, ő csak eszköze a mocskos dolgaitoknak!
"VÁLTOZZ MEG TESTVÉR!"


Előzmény: Conan (271.)
Conan e-mail | 2005-04-26 16:38:09 | 271.
Igazat adok neked,de sajnos még nem láttam pozitív példát cigányról.Ugyanígy fikáznám,ha fehér lenne,mert az nem rap amit csinál.Egyébként igazad van,ennek soha nem lesz vége.

Előzmény: NWE (268.)
Helga! e-mail | 2005-04-26 15:49:04 | 270.
Ennyit füzök hozzá:

"Ti vagytok a társadalomnak a rákfenéje,
Szükségetek lenne egy teljes agycserére"

Toad e-mail | 2005-04-26 11:52:46 | 269.
Az biztos! Egyetértek abba, hogy egy suttyó gecik !!!
Dögöljenek meg !


Előzmény: Fuckin Killah (225.)
NWE e-mail | 2005-04-26 11:40:40 | 268.
Latom a topic nem LL Juniorrol szol hanem a ciganyokrol."A ciganyokat utaljuk mert gecik,mert lopnak,csalnak,verekednek meg minden"valami ilyesmit vettem ki a sok okos dumabol.Szerinted bazdmeg minden rossz a ciganyoktol szarmazik,ha nem lennenek a ciganyok minden szep es jo lenne.Ismerem az ilyeneket,nem vagy te rasszista csak utalod a ciganyokat mi?En se szeretem LL Juniort de nem azert mert cigany es biztos nem azert mutatjak a tv-ben mert van penze,ilyen nem letezik.Kivancsi lennek ha ugyanezt csinalna de feher lenne a bore ugyanigy fikaznad?A ciganyok gecik mert mutatjak oket a tv-ben,mert 5en vernek meg 1et.Arrol nem beszelsz bazdmeg,hogy a kocsog kopaszok bemennek a ciganyok hazaba es ott verik szet oket,hogy a rendor megfojtja a ciganygyereket es a hiradoban azt mondjak,hogy a kolyoknek mar a fojtogatas elott megalt a szive.
Mig vannak olyanok mint te vagy en a cigeny-feher vitanak nem lessz vege.Tovabbi jo fikazast!

PEACE



Előzmény: Conan (263.)
Toad e-mail | 2005-04-26 10:18:41 | 267.
Na, akkor már csak 1 mondjatok meg nekem ti Juni imádo fasszopók!!!

Miért nem hívják meg Junit Hip-hop fellépésekre.
Menjetek fel a Hip-hop.hu ra és láttok valamit Juniorról? Semmit, mert azok tudják, hogy egy kis senkiházi barom!
Vagy pl miért nem hívják akkor el az OSG-re, ha egyáltalán tudjátok mi az! Miért csak olyanok vannakm mint Hősök, stb.

Conan e-mail | 2005-04-26 10:05:11 | 266.
Tintahal!
Mész a Zolival koncertre?
CSak vigyázz,ha kocsival mentek,hogy melyik sebváltót piszkálod...
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Respect

Tintahal e-mail | 2005-04-26 09:54:47 | 265.
Kapd be a faszomat a Juniorral eggyütt!!!

Előzmény: Kriszbaba (247.)
Toad e-mail | 2005-04-26 09:52:28 | 264.
PEACE TESÓ!

Ja ja. Teljesen egyetértek!


Előzmény: Conan (263.)
Conan e-mail | 2005-04-26 08:59:49 | 263.
RE5PECT for Toad!
Ha kicsit gondolkozna a Batman arc,rájönne,hogy nem utálnánk mi a cigókat,ha nem adnának rá okot!
A kínaiakat mért nem utáljuk vajon?
Mert ugye a harag haragot,a gyűlölet gyűlöletet szül!
Ha nem adnátok rá okot,nem utálnánk titeket.
Szerintem ez nem rasszizmus,hanem ok-okozati összefüggés.

Toad e-mail | 2005-04-26 06:20:01 | 262.
Mi van te csicska geci?
Nagy a pofád? Mindjárt belenyomok egy tubus pillanatragasztót a szádba, és utánna pofázz.
Levágom a kezed, hogy még írni se tudjál!
Conan és Diesel testókat meg szádra ne vedd őket.
Sokkal jobb arcok, a közelükbe se érsz te kis gennygumó!


Előzmény: Batman Papa (255.)
Conan e-mail | 2005-04-25 22:28:29 | 261.
NE VEDD A SZÁDRA ANYÁMAT TE FASSZOPÓ CIGÁNY!
NEM VAGYOK RASSZISTA CSAK UTÁLOM A FAJTÁD!
LÁTOM KURVÁRA TUDSZ ÍRNI IS TE MAJOMKÖPET!
A DIESELT MEG HAGYD BÉKÉN,INKÁBB OLVASD EL A SZÖVEGÉT,NAMEG OSSUÁÉT IS.RÁ FOGSZ JÖNNI MÉRT UTÁLUNK TITEKET!NEM ALAPTALAN ELHISZED TE KIS FASZCSUHA?


Előzmény: Batman Papa (255.)
Down By Low e-mail | 2005-04-25 15:29:35 | 260.
tudom h gyűlölöd...minden második írásodba megemlíted akár odaillik akár nem...

mind1...

pacsi


Előzmény: casreb (253.)
Ossua e-mail | 2005-04-25 09:03:29 | 259.
Na kb. erre képesek a cigányok:
törnek, zúznak, lopnak, erőszakolnak, megvernek! Akkor meg min vagytok kiakadva, ha utálnak benneteket, ha nem kelletek nekünk?

Persze mind nagy bátor: 4-en megvernek 1-et! Gratulálok hozzá, mert még tisztességes 1:1 elleni harcról még nem hallottam cigány részről. Meg a másik: szólok öt családnak, ha valaki akár a fülét is meghúzta. Akkor aztán újra ütni-verni! Ennyit tudtok. S még ti lázadtok?


Előzmény: Batman Papa (255.)
Ossua e-mail | 2005-04-25 08:59:41 | 258.
AMEN ATYÁM!!!

Ehhez nincs mit hozzáfűzni,
OLVASD ÉS TANULJ!!!


Előzmény: Diesel (256.)
Kovda e-mail | 2005-04-25 07:20:04 | 257.
"akinek sületlenségeitől már elfog a röhej, de elég erősen!!!!"

Hát pedig én kurva sokat röhögök rajtad!!!!
Komolyan!
Ezért szeretlek téged itt a fórumon, mert meg tudsz nevettetni.

Kovda


Előzmény: Susu_ (223.)
Diesel e-mail | 2005-04-25 05:56:41 | 256.
Én vagyok az egyetlen olyan diesel,
Ami hidegen is pöccre indul, hidd el,
Az ombudsmann szövegeddel nem nyerhetsz,
Hogyha itt maradsz, csak szart nyelhetsz,
Mert hogyha az írásodat rap-nek nevezed,
Jobb, ha a virtuális tollat leteszed.
NincsCsakis sablon, semmi stílus
Nincs benned vér, sem magyar virtus,
A nemzetet pedig, a szádra ne vegyed,
Mert ez az a közeg, ahol neked nincs helyed.
Azok mellett állsz ki, akik romba döntik
Az országot, vírusként ellepik.
Akkor majd nézhetsz, mint hal a szatyorban
Amikor a hazád összeroppan,
Szar sem ér a junior szövege,
Álszeretettel elmehetsz a gecibe'
Gondolkodj el, hogy mi a te szereped,
Mielőtt junior faszát a szádba vereted.
Az olyanok, mint te, akik már szinte,
Lealacsonyodnak az egysejtű szintre,
Azt sem tudják, mi folyik körülöttük,
Ne csodálkozzanak, ha hülyének nézzük
Őket, ezeket az ostoba "nőket",
Agyatlan cigány tisztelőket.
De a tiszteletet ki kell érdemelni,
Rám eröltetni úgysem tudja senki,
Főleg nem egy ilyen beszűkült picsa,
Aki a szeretet nevében, a gyűlöletet szítja.
Ne légy a magyar nemzet mérge,
Ez volt Diesel második rap-leckéje.


Előzmény: Kriszbaba (247.)
Batman Papa e-mail | 2005-04-24 22:58:12 | 255.
Conan bazd ki a turos kurva anyadat te geci rasszista barom nem tetszunk neked gecikem?a Diesel meg elmehett a jo budos picsaba kis fasz majd ne csodalkozzatok ha a ciganyok szetbasznak az utca kellos kozepen ket geci
Conan e-mail | 2005-04-24 18:49:33 | 254.
RE5PECT
Bassza meg az összes fasszopó cigány geci!
mi megy a tv-be?Győzike!!!
a zenecsaton?Junika!!!
Mi a geci van ebbe az országban?
Ki a fasz engedte be a sok köcsög cigányt?


casreb e-mail | 2005-04-23 17:18:59 | 253.
merthogy? gyűlölöm a pacifistákat, csak azok ilyen elmebetegek

Előzmény: Down By Low (216.)
Susu_ e-mail | 2005-04-23 15:55:17 | 252.
Csak azt tudom nektek mondani, hogy
OLYANT SOHA NE TEGYETEK MEG MÁSSAL, AMIT NEM SZERETNÉTEK, HOGY VELETEK IS MEGTEGYENEK!

De ha ti el tudnátok viselni, hogy ilyen szavakkal, kifejezésekkel illessen titeket valaki (mert biztos ennek tudatában meritek ezt ti is megtenni) akkor csak folytassátok, és ne csodálkozzatok, ha valakinek már tényleg nem lesz ennyi türelme, mint nekem, és viszont kapjátok, amit ti nyújtottatok!

Kriszbabának mindenben teljesen igaza van, csak sajnos nekem nincs ekkora tehetségem, hogy rap- szöveg formájában tudjam tudtotokra adni!

Jó lenne, ha rájönnétek végre, hogy Kriszbaba, és Susu nem egy személy, hanem két különböző!
Nagyot röhögtem, amikor láttam, hogy Diesel szárnypróbálgatását nekem (Susunak, a gyengébbek kedvéért)írta, de mégis Kriszbabának szólt, mivel én még nem büszkélkedhetek egy kisfiúval!

Ennyire BUTA vagy, hogy még két embert sem tudsz megkülönböztetni!!
Akkor mit akarsz?
Inkább maradj a ragasztónál, többet érsz vele...


MsMixmastermike e-mail | 2005-04-23 14:54:03 | 251.
"Én mióta meghallottam Junit először énekelni auzóta imádom őt."
hát igen, ÉNEKELNI hallottad, de nem rappelni :DDDD

"Kutattam utána"
tuti sok időbe tellett, nmire végre-valahára találtál egy albumot tőle valamelyik bevásárlóközpontban, mi?

:DDDDDDDDDDD



Előzmény: Wicky88 (245.)
Conan e-mail | 2005-04-23 09:36:26 | 250.
Yeah
Respect for Ossua,Diesel
Húzzon a faszba a sok cigányomádó buzi geci!
Engem kurvára nem hat meg a nyögdécselés,meg bevédés amit ez a pár buzi csinál.
Menjetek és nyaljátok fényesre a gecó cigány seggét!
Remélem teleszarja a szátokat.Bár nem sokban fog különbözni,mert barna,barna...az a cigány is csak egy darab szar.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.