Click to Visit
Hip-Hop - LL Junior az év rappere!???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  

Ossua e-mail | 2005-04-23 09:06:14 | 249.
Kriszbaba!
Szerintem te vagy a kisfiad agyszintjén! Diesel Testvér idevágott neked egy jó kis szöveget, erre meg csak fikázódni meg trágárkozni tudsz, mint egy kis dedós! Ilyen szövegeket: csak recsizni jön ide, meg se csaj, se barátnő? Ez nagyon szar duma! Egy barátja mindenképp van Dieselnek személyemben! S igen is ebben az országban az a nagy baj, hogy egyre több cigány van. Lassan teljesen kiszorítanak minket fehéreket. S ez szüli a nagy gyűlöletet. Elképzelem miért véded őket ennyire! Viszont utolsó sorodat nagyon helyesen írtad : "Ju zenéje-nincsen rád hatása." S ski az igazi Rap zenét szereti arra ez a nyálas szar nincs hatással!


Előzmény: Kriszbaba (247.)
Ossua e-mail | 2005-04-23 08:58:04 | 248.
Csao!

Figyu Wicky! E topik címe L. L. Junior az év reppere??? A három kérdőjel eléggé figyelemfelkeltő! Szerintem ide azok jönnek hamarabb akik ezt szintén megkérdőjelezik!


Előzmény: Wicky88 (245.)
Kriszbaba e-mail | 2005-04-22 15:22:00 | 247.
Azt hiszed most nagyot írtál,jól megmondtad nekem,
De aki azt elolvassa együtt nevet velem.
Ha ez neked az igazi rap,rögöhök rajt' jó nagyot,
Még Stevie Wonder sorodat is Juniortól majmolod!
Ritmusérzék a "reppedben" még egy kanyi sincsen,
A kisfiam jobbat írna itt ebben a percben!
3 embert egynek nézel,csak ehhez van eszed,
A fórumbeli mondatokat nagykanállal eszed.
Unatkozhatsz nagyon - szegény,nincs ennél jobb programod,
Csajt szerezni nem tudsz,hát a nyálad ide csorgatod.
Elfáradt a jobb kezed?Szólj bátran a balnak,
Hokizz csak a géped előtt - ez is jó programnak :)
Nagyon szegény ember lehetsz,nők,barátok nélkül
Akinek a nap fénypontja ha a gép elé ül.
Várhatod,hogy takarodjak,nem teszem meg neked,
Én húzom a te agyadat,itt maradok veled,
Addig védem Junit amíg fel nem forr az agyvized,
És a mocskos pofád innen végleg el nem viszed.
Ju mint rapper belőlünk él,ahogy az összes többi is vele,
Usherbe és Subb Bassbe pl.miért nem kötsz bele?
A társadalmi problémák öreg,veled kezdődnek,
Az ilyen debilek lassan a fejünkre nőnek,
Nem a romákkal van a baj,ebben a nemzetben,
Ti vagytok a rossz sejtek a társadalmi testben!!!
De veled én nem vitázok,nem vagyunk egy szinten,
Veled játszadozni nekem türelmem már nincsen,
Azért írtam csak választ rád,hogy mindenki lássa,
A jó rapnek-mint Ju zenéje-nincsen rád hatása.


Előzmény: Diesel (237.)
Darksun e-mail | 2005-04-22 11:13:40 | 246.
"Balkán fanaticra gondolsz?"
Neeeem, egészen más jellegű...
Távolkelet...
Mind1.

Amúgymeg ez egy fórum, szabadon kinyilváníthatja a véleményét, legyen az bármi.
Legalábbis én eme véleményen vagyok.

DS!


Előzmény: A_báró (243.)
Wicky88 e-mail | 2005-04-22 09:18:08 | 245.
Sziasztok!
Az egészben azt nem értem hogy ha valaki rákattint arra a címre hogy L. L. Junior az év reppere akkor az miért fikázza őt. Tudjátok fura ez nekem. Szerintem Junior tényleg most 2004-2005-ben lett az év rappere. Én mióta meghallottam Junit először énekelni auzóta imádom őt. Kutattam utána és mint embert is nagyon megszerettem és minden álmom hogy megismerjem őt. Ha valaki van aki ebben tud nekem segíteni az majd írjon nekem e-mailt. Mindenkinek puszi aki szereti Junit és aki meg nem, annyak csak annyit mondok hogy ne ide írkáljanak.

Conan e-mail | 2005-04-22 09:12:49 | 244.
Fogd be a pofádat te cigóbáró.
Ne ajnározd a gennyes cigányokat.



















A_báró e-mail | 2005-04-22 07:02:07 | 243.
Balkán fanaticra gondolsz? Van pár unokatesóm, aki megy.
Amúgy nemértem mért jó az nektek, hogy szidjátok Junit,hisz nem ártott nektek semmit, akkor meg minek!


Előzmény: Darksun (242.)
Darksun e-mail | 2005-04-21 18:32:28 | 242.
"A kutyám a saját lábába harapna, ha meghallaná"
:D
DS!

u.i.: holnap zúzás!
:DDDDDDDDDD
DS!


Előzmény: Ossua (241.)
Ossua e-mail | 2005-04-21 17:37:14 | 241.
PEACE

Király a szöveged Diesel Tes! Susu, te aztán másvilágon élsz! Hívhatnád magad inkább Süsünek!

Ez amit ez a purgyé művel egyszerűen szánalmas, s hogy ezt ki nevezi Rap-nek? Hát az ilyen ne mocskolja be e szent szó értelmét! Semmi köze nincs hozzá! Ez nem is zene! A kutyám a saját lábába harapna, ha meghallaná!

Diesel e-mail | 2005-04-21 15:16:22 | 240.
ehinvanni: deadman@citromail.hu

E mán jó sztem.


Előzmény: MsMixmastermike (233.)
Conan e-mail | 2005-04-21 14:49:42 | 239.
Respect for da PLAYER:Diesel
Kemény arc vagy testvér.
Ez már flame volt a javából.
Remélem megérti a geci cigányimádó,hogy takarodnia kell.Húzzon a véres gecibe már.Megnyalhatja a heréimet egyenként.A kis Junikájával együtt.
Ilyen szart...Junika...egy okádék...főleg hogy geci cigány.De egyszer úgyis kipusztulnak...
Heil!

Toad e-mail | 2005-04-21 09:26:33 | 238.
PEACE Diesel!!

Ez tényleg nagyon jó volt csak gratulálni tudok.
Király volt a szöveg!!

Respect !


Előzmény: Diesel (237.)
Diesel e-mail | 2005-04-21 09:10:05 | 237.
bla bla bla bla bla bla bla bla bla

Idejössz bazzeg "védeni" a köcsögöt,
Nyomatod, milyen jó az amit fröcsögött,
Azt mondod: Junior az életről vaker,
Ha ez az életed, akkor romokban hever.
Junior itt megkapja amit érdemel,
De te annyira se látsz, mint Steve Wonder,
Csak szánni tudlak ezért, juni meg örül,
Hogy a fiadat sötétség veszi körül.
És belőle is egy nyomorult fasz lesz,
Aki minden nyálas szarságot megvesz,
Mert belőletek él ez a buzi roma gyerek,
Ilyenekkel szemben, mondd, miért legyek
Toleráns, inkább vagyok deviáns,
Aki a szemedet szúrja, az agyad felkúrja,
És arra vár, hogy takarodj el a vérbe,
Menj minnél messzebb időben, és térbe'.
Az időt amit itt elbaszol fikázásra,
Szánd inkább a fiaddal való foglalkozásra,
Hátha alakíthatsz rajta még egy cseppet,
Most olvashattál egy kis igazi reppet.

Ezt oszd be!


Előzmény: Susu_ (234.)
Toad e-mail | 2005-04-21 09:02:34 | 236.
Te még bazzeg!
"És drága Ju-t meg aztán tényleg nem veheted a szádra!" Nem venném a számra, hanem egy sósavas kádba tenném bele hogy szétmarja a testével egyyüt azt a hülye tudatlan agyát is.

Nekünk csak a fasszopó cigók ellen van gyűlöletünk.


Előzmény: Susu_ (229.)
Darksun e-mail | 2005-04-20 18:33:38 | 235.
Csak két apró hozzászólásom lenne:
1:"nem hagyom, hogy az ilyen befásult emberek elbutítsák a népet"

PONT emelett állsz ki, amikor "juni"-t véded.

2:"Ez már túl sok, amit műveltek!"

Akkor mi lenne, ha nem jönnél ide "téríteni"?
Javíthatatlanok az itteniek, nem?
Akkormeg?
Szélmalomharcnak tűnik...
DS!


Előzmény: Susu_ (234.)
Susu_ e-mail | 2005-04-20 18:17:40 | 234.
Nagyon tudlak sajnálni, hogy ilyen beszűkült, és egysíkú gondolkodásod van!
Ez a "fantom" jelző meg egyszerűen nevetséges!
Azért mert van egy határozott véleményem, ami mellett kiállok, és nem hagyom, hogy az ilyen befásult emberek elbutítsák a népet!
Ha valaki nem erölteti meg magát, és nem készül rá lelkiekben, hogy ezt a topicot megnyissa, akkor bizony hülyébben távozik, mint aki már eleve így született! (ti ebbe a kategóriába tartoztok)

Borzasztó, hogy minden felgyülemlett idegbajotokat Junira vetítitek, és rajta töltitek ki, mert ő nem süllyed bele abba a mocsokba, amiben ti éltek!
Nem fog sikerülni, hogy ezt elérjétek!
Mi van, társat szeretnétek magatok mellé?
Elmondom erre nem Juni a megfelelő ember!
Keressetek magatoknak más hülyét - nem lesz nehéz találni, még keresni sem kell sokáig - és minket, de főleg Junit haggyátok már békén!
És a ti szövegetek unalmas már, nem az enyém!
Érted?
Na ilyent ne is kérdezzek, pont tőled, ugye?

Ez már túl sok, amit műveltek!


Előzmény: Diesel (231.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-20 17:10:07 | 233.
én is ponnnt erre gondoltam, lopod a gondolatom, teee :DDD

amúgy SUSU!! Szerintem is a lelki tisztaság a legfontosabb! És trágár szavakkal valóban soha semmit sem lehet elérni! És tényleg mindenki azt hiszi, h ő a világ közepe pedig ez nem így van! Vasárnap jössz misére? JUNIKA fog énekelni, meg orgonálni!

amúgy DIESEL, vmi nem kóser az emaileddel, adj már meg egy másikat, köccc


Előzmény: Diesel (231.)
Conan e-mail | 2005-04-20 10:09:08 | 232.
Ja,jó lenne már ha abbahagyná ez a pöcs.
Egyébként az egyetlen jó dolog a cigókkal kapcsolatban,a Macskajaj című film.
Semmi más!
És még egyszer te szarrágó!
Amit a kis fasz roma csinál,az nem RAP!
Mondom,sztárt csinálok öreganyámból,ő lesz a miss ragamoffin bazki.Bár ő nem roma,így nehéz lesz.
RE5PECT

Diesel e-mail | 2005-04-20 09:38:03 | 231.
Most már teljesen biztos, hogy v.ki csak szórakozik velünk.

Hát ilyen hülye nincsen...

Nem lehet...

Na télleg kicsit majnem elhittem, hogy te tényleg ilyen vagy.
De ez az ucsó hozzászólásod meggyőzött, hogy te csak 1 fantom vagy.
Direkt azért írsz ilyen faszságokat, hogy ugorjon rád a tömeg.

De mosmá 1 kicsit kezd uncsi lenni.
Be lehetne fejezni...
Bár ezt hiába mondom, mi?

Nem baj, majd megunod te ezt magadtól.


Előzmény: Susu_ (229.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-04-20 08:42:02 | 230.
sírok mindjárt úgy lemaradtam pedig ez az én topicom.

,,tuti tetszik a huszonéves korosztálynak is,nem csak a 8-10 éveseknek;csak nézzétek meg a koncertjeit,nem kislányok vannak ott."

győzikét is szeretik az emberek. az emberek buták, mint amerikában és scak azé hallgatják mert dez megy a rádióban és basznak rá magasról. köscög szopd szájba magad terhes családanya meg férjezett. kurvaára tudod mi az a rap. juniorka nem rap. és máér ezerszer hívtam ide hogy jöjjön nézzn fel mert érdekes miket írnak róüla.majd még írok csak most kezdtem olvasgatni:)))

Susu_ e-mail | 2005-04-19 20:27:54 | 229.
Azt jól tanuld meg, hogy nincs jogod velem ilyen stílusban beszélni!
Megértetted?
Neked végképp nincs!
És drága Ju-t meg aztán tényleg nem veheted a szádra!
Nagyon felhúztál a szavaiddal, de azt soha nem tudod elérni, hogy leereszkedjek a te szintedre, és deviáns barom módjára primitív, trágár kifejezésekkel illesselek!

Azt tanuld meg, hogy úgy nem lehet élni, ha a szívedben csakis gyűlölet él!
Ez nem jó útitárs az életben, higgy nekem!

Próbálj meg toleránsabb lenni az embertársaiddal, és kicsit odafigyelni, és megérteni, hogy nem te vagy a világ közepe, és másnak is van véleménye - aki talán szebb stílusban is tudja előadni, mint te, de ez most mellékes - és nem kell egyből a sárga földig alázni, csak azért, mert a véleményünk nem egyezik!

Érted?

Meglásd - nem kiokítani akarlak - csupán jó tanács, ha ezeken a dolgokon kicsit javítasz, megváltozik majd az életminőséged!



Előzmény: Conan (227.)
trogaz e-mail | 2005-04-19 18:44:14 | 228.
egy kétszínű nevetségéges kis pöcs, ezen nincs mit vitatkozni...
Conan e-mail | 2005-04-19 18:25:03 | 227.
Na takarodj a faszba te idióta makkarcú köcsög!
Mi a faszt ajnározod a geci cigányt?
Te meg azt fogd föl,hogy az nem RAP amit csinál az a purgyé geci.Ezen nincs mit lelkizni,meg filózni.Ez van.Ki beszél arról,hogy mi diszkó zenét hallgatunk?
Hol élsz te faszarc?Ne szállj el?
Utálom az ilyneket...és még meg is akarja magyarázni...beszarok öcsém...szánalmas.
Az hogy az év rapperének választották,csak a hozzáértés hiánya és a tájékozatlanság miatt lehetett.
Nameg mi a faszt kell befogadni?Fogadd be egy ló 50centis faszát a szádba,és nyeld a lópudvát.
Állíts a geci cigánynak szobrot,és imádkozz előtte.

Cápa e-mail | 2005-04-19 15:29:09 | 226.
Ez itt 1 hip-hop fórum,de pop.de persze mi vagyunk,akik nem tudnak olvasni.mi nem megyünk a kurva diszkóba a szar zenét hallgatni.1ébként junit is többször lehet hallani mint az itt előforduló bármeik előadót a szaros diszkóban.
és attól még h Diesel beragasztja a száját,nyugodtan tud gépelni,te szerencsétlen.húzz má innét a halál faszára.jót röhögtünk rajtad,de ennyi elég lesz.


Előzmény: Susu_ (224.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-04-19 14:31:38 | 225.
ev mije?

hat ti parasztok vagytok!

o az ev ciganya, bar gyozike is hjobb nala


junior annyi mint dope vagy gankszxtxxa vagy a tobbi ilyen: szaaar!!!!!!!!1


Előzmény: Susu_ (224.)
Susu_ e-mail | 2005-04-19 14:18:04 | 224.
Ja, egyébként Diesel, ez neked szólt leginkább!
Susu_ e-mail | 2005-04-19 14:06:21 | 223.
Akkor most én is olyan leszek, mint te/ti, korábban bizonyos formában!
A stílusotokra természetesen nem fogok, nem is tudok leereszkedni!
Annyiban leszek kicsit hasonló hozzátok, hogy most én is szinte mondatról mondatra szétboncolom a szövegedet, csak hogy lásd, mennyire BUTA vagy!

"Nekem süsü vagy..."
Ez két okból kifolyólag nem túl szerencsés kijelentés, mivel
(1.)Ez egy jelző - ha nem lenne világos - és nem hiszem, hogy pont engem kellene vele illetni, mert nem én vagyok az, akinek sületlenségeitől már elfog a röhej, de elég erősen!!!!
Szóval nem én vagyok az a debil barom, aki olyan szintű marhaságokat beszél, hogy esetleg csak a zárt osztályon állnád meg a helyed valamilyen szinten, de csak azért mert ott nem feltűnő az effajta viselkedés!
(2.)Szóval a nevem Susu, és én is "megtiszteltelek" azzal, hogy nagybetűvel, és nem a saját agyi szintemre korrigálva írtam le a nevedet!

"Háborodjá fel te geci, hogy milyen szavakat használok. Ilyen paraszt vagyok, és így beszélek."
Köszönöm szépen, ehhez nincs hozzáfűzni valóm, örülök, hogy tudod, mi a pálya, és senkinek sem
kell ezek után már felvilágosítania!

"A te anyád meg biztos büszke rád meg te is büszke lehetsz rá"; "És egy csöpp éles látást sem sikerült belevernie abba a hülye fejedbe"
Büszke is vagyok rá, tudd meg, mert tudod, az ember úgy viselkedik, és azokat az értékeket sajátítja el, és azokat is adja tovább a többi embernek, amiket otthon a szüleitől tanul!
Ezek után, ugye senkinek nem kell elmagyarázni, milyen neveltetést is kaphattál!
Ezt csak azért jegyeztem meg, mert ilyen "remek" kifejezőkészséggel nekem te nem dumálhatsz arról, hogy édesanyám milyen embernek nevelt!
Remélem világos!!

"De felfoghatnád te idióta, hogy nem csak az ért el v.mit, akit mutogatnak a tv-ben, meg van pízze, meg kiadnak neki egy-két lemezt."
Először is semmi jogod hozzá, hogy engem akárminek is nevezzél, mert aki itt idióta az csakis te lehetsz - ha már itt tartunk -
Másodszor pedig Junit nem azért mutogatják a TV-ben - a te szavaiddal élve - mert van pénze, hanem azért, mert nagy szerencsénkre vannak még olyan emberek a földön, akik nem olyan buta, beszűkült látókörű, laikus emberek, mint te vagy, és akik meg tudják ítélni, hogy ki is a jó zenész, és kivel érdemes lemezt csinálni, mert megállja a helyét úgy, hogy ezzel nagyon sok embernek nyújtani is tud nagyon sok mindent!
Mert elmondom neked, nem az a jó zene, amire a diszkókban belőve, részegen tántorogsz, mert tudod a zene is egyfajta kifejező eszköz, és azért találták fel, hogy bizonyos érzelmeket, és értékeket ezen keresztül befogadjunk, és beépítsük az értékrendünkbe!
Én személy szerint rendkívül sokat tanultam Junitól, amit ezúton is köszönök neki, és ő is hozzájárul ahhoz természetesen, amilyen most vagyok, és ahogy vélekedem a fontos dolgokról!

És sokan kérdeztétek, hogy Ju mitől jobb, mint ti?
Pl: azért, mert ti erre képtelenek lennétek – az irományaitokat olvasva - hogy olyan érzéseket, értékeket nyújtsatok a közönség felé, hogy egyrészt be tudják fogadni( legyen gyomruk hozzá ) másrészt meg érdemes legyen arra, hogy ezt "elraktározzuk" magukban!
Na erre vagytok ti képtelenek!

És ezért tartasz/tartatok ti itt, ahol most, mert nem hallottatok még értékes zenét, mert - tisztelet a kivételnek - ti csak a diszkóban két korsó sör mellett, kábult elmeállapotban, zenének kis jó indulattal sem nevezhető "dum-dum"-ra tudjátok magatokat jól érezni!

De ez nem is túlzottan baj, mert a diszkónak ez is a legfőbb funkciója!
De azért azt ajánlom neked, hogy olyan zenét is hallgass néha napján, ami valamelyest hozzájárul a kulturális értékrended kialakulásához, mert ha így folytatod…(Mondjuk nem tudom ennél lejjebb lehet-e süllyedni kulturális szinten)

Remélem fel tudtál fogni valamit a gondolataimból!
Bízom benne, hogy sikerült, de nem reménykedem inkább...

Conan e-mail | 2005-04-19 08:41:46 | 222.
Hahaha!
Hogy micsoda?
Az év rappere?
Ez nevetséges?
Én kitaláltam neki egy kategóriát,amit biztos jogosan megnyer.
Az év nyálas geciarcú fasszopó cigánya.
Belenéztem abba amit az idióta nyóckerre nyomtak.
Hát akkora hányást még a bagoly se csinál mikor visszaöklendezi a megemésztett egereket.
Menjen a picsába.

15hp e-mail | 2005-04-19 07:40:57 | 221.
LL junior az év pancsere,nem az év rappere!!!!!!
15hp e-mail | 2005-04-19 07:28:23 | 220.
diesel egy nagy balfasz,aki azt hiszi,hogy olyan okos mint egy trágya fos.hát ez a duma,hanyat vágom magam mingyárt amit levágott.istenem hova kerültem!!!???ilyen primitív lények közé!!??
Diesel e-mail | 2005-04-19 06:50:36 | 219.
Nekem süsü vagy bazzeg.
Nem véletlen.

A kibaszott ajánlataidra nincs szükségem.

Sz.tem ti csak direkt hergelitek itt a köznépet.
Ekkora faszok, mint ti vagytok, biztos nincsenek.
Olyanok vagytok, mint egy kibaszott szekta. Megalakítottátok a dzsuniorizmust, vagy mi a tököm?
Háborodjá fel te geci, hogy milyen szavakat használok. Ilyen paraszt vagyok, és így beszélek.
A te anyád meg biztos büszke rád, meg te is büszke lehetsz rá, hogy egy álomvilágban nevelt fel. És egy csöpp éles látást sem sikerült belevernie abba a hülye fejedbe. Nektek fogalmatok sincs, milyen a világ.
Mint egy csapat agyatlan birka.
Higgyetek csak a cigány isteneteknek.
Majd rájösztök. Balfaszok.
Télleg hívjátok még ide a házmestert is. Hátha hozzá tud szólni ő is v.mi értelmeset.

Azt mondod, soha sem érünk el semmit az életben. Igen lehet, hogy igazad van. A te értékrended szerint biztos nem. De felfoghatnád te idióta, hogy nem csak az ért el v.mit, akit mutogatnak a tv-ben, meg van pízze, meg kiadnak neki egy-két lemezt.
Ha nem lennél ennyire beszűkült fapicsa, akkor láthatnád, hogy a mai világban mindez, csak ismeretség, és reklám kérdése. És az ilyen faszkalapok, mint te is, akoűár engem is a "csúcsra" repíthetnének, ha azt adnám, amit hallani-látni akarsz. Megvennéd, rajonganál, megvédenél, és teletömnél pénzzel. És nem is tudnál róla, hogy milyen madár vagy. Mint ahogy most sem tudsz róla.

Te fogyatékosnak sikerültél, vagy anyád csinált belőled lelki nyomorékot?
Jó fogyasztó vagy. Még a kutyaszar is megvennéd, csak a csomagolás legyen rózsaszín. Kis masnival.
És még bizonygatnád is, milyen finom.


Előzmény: Susu_ (218.)
Susu_ e-mail | 2005-04-18 17:52:17 | 218.
Egyébként Susu vagyok!
Az értő olvasásbeli hiányosságaiddal sem tévedtem túl sokat, látod?


Előzmény: Diesel (215.)
Susu_ e-mail | 2005-04-18 17:50:39 | 217.
Ironizálj csak, de a ragasztós ajánlatom még mindig áll!

Tényleg szólj, ha kész vagy!


Előzmény: Diesel (215.)
Down By Low e-mail | 2005-04-18 14:55:49 | 216.
ez földműwelő megnyilwánulás wolt...

Előzmény: casreb (212.)
Diesel e-mail | 2005-04-18 10:53:47 | 215.
Kriszbaba, Süsü, Helga !

Köszönöm nektek.

Köszönöm, hogy felnyitottátok a szemem, IGAZI látással ajándékoztatok meg, mert eddig csak az áthatolhatatlan sötétséget voltam képes érzékelni, a sekélyes, eseménytelen, szánalmas életem sötét hétköznapjaiban.

Köszönöm, hogy rávilágítottatok, hogy ha nem szeretem ll juniort, v.mint a csdálatos zenéjét, akkor nem nevezhetem magam EMBERNEK.
Akkor nincsenek érzéseim, nincs lelkem.

Köszönöm, hogy elmondtátok nekem mindazt, amiből rájöttem (megvilágosodtam), hogy a lelkem az ördögé, míg ezt a fantasztikus embert nem tisztelem annyira, hogy képes legyek mellette kiállni, esetleg több névvel is regisztrálni egy internetes fórumon, melyet igazából a személytelenség homálya fed, és melynek tétje sincs.

Köszönöm, hogy intellektuálisan felvilágosítottatok a magyar nyelv csodálatos mivoltáról, v.mint az iskolázottság kimutatása képpen kapott papír, mindent felülmúló hatalmáról.

Köszönöm, hogy rájöhettem arra, hogy jó keretyény ember lévén, ll juniort KELL tisztelve szeretnem, mert ő képviseli a nagybetűs EMBERT ebben az idealizált társadalomban. Igaz, van jónéhány paráználkodásra, bűnözésre, egészségkárosító tiltott szerekkel való visszaélésre, embertársainkat szándékosan félrevezető valótlan állítások helyeslésére, sőt, ezt pozitív, erényként feltüntető, fajgyűlöletre, a nők öncélú kihasználására felszólító szövege, ámde mégiscsak egy igaz EMBERről beszélünk.
Kiről példát vehetne ez az (nem győzöm hangsúlyozni) idealizált társadalom.

Köszönöm, hogy rájöhettem arra, hogy eddig egy rózsaszín szemüvegen át láttam a világot. Ám (hála a ti hsz-otoknak) rájöttem, hogy ez nem a való világ. Ugyanis az igazi életben ll junior az idealizált, minden téren isteni tulajdonságokkal rendelkező legfőbb EMBER és példakép. Kinek hibája is csak azért van esetleg, hogy még jobban tudjuk tisztelni. Hiszen megtehetné, hogy kimutassa, felettünk áll, mind emberileg, mind erkölcsileg, mind zeneileg, ámde mégsem teszi, hisz szerénysége mérhtetlen, és nem is szeretné megbántani azzal az embereket, hogy ő jobb mindnél.

Egyszóval: KÖSZÖNÖM !!!

casreb e-mail | 2005-04-17 18:36:50 | 214.
ez viszont TUTI hogy a Kriszbaba egyik klónja!!! Csak azután jelent meg a topicon, hogy ez a "szócsata" vagy mineknevezzem elkezdődöt... ehhhehehe:)
Hogy egyesek hova képesek süllyedni, csak, hogy bizonyítsák a saját igazukat (az igazság szubjektív... - Szofisták, kb. ie.: 2000)



Előzmény: Helga! (209.)
casreb e-mail | 2005-04-17 18:01:34 | 213.
azon se csodálkoznék, ha te lennél Kriszbaba, csak regeltél volna mégegy acc- ot, hogy megvédhesd magad! :))
Semmi gond, elnézzük (én biztos nem, de a többiek talán)
hehehe


Előzmény: Susu_ (200.)
casreb e-mail | 2005-04-17 17:55:09 | 212.
Hát ez defasz!!!
háborúbóh haszna senkinek enm lesz és nem is volt soha"
ez a kriszbaba egy elmebeteg idióta!
(tehát ez most nem neked szól, Diesel)

Kriszbaba!
Akkor miért mennek a háborúk? GAZDASÁG, te szerencsétlen, gazdaság!!!! Offenzív, hogy nagyon pontos legyek. Te mire kaptál diplomát?! Szerintem add is vissza! Az ilyenek, mint te LAKJÁK a rendszert, és nem irányítják, vagy építik.
Én pl. soha nem voltam poacifista; elég korán átláttam a valóság, és a szemünk elé szart homály közti különbséget, de a 9 éves unokaöcsémnek is csak egyszer kellett elmagyarázni.
Gazdaság, és háború, milőtt megkérdezed:
te elveszed ingyen, vagy megveszed drágán? Ennyit az általad védett büdös cigányokról, ők is eszerint élnek. Csakhogy egy politikusnak van agya hozzá, hogy ezt tegye. Meg ereje is van (igen, a hadseregre gondolok, te gyökér).
Az egyszeri ciggggggánynak nincs se esze, se ereje. (Csak a Gázsi, a bátyja)...
szevasz


Előzmény: Diesel (196.)
Down By Low e-mail | 2005-04-17 14:40:43 | 211.
Én pedig sajnálom hogy az előző szöwegedet (a nagyon hosszút) most 180 fokban meghazudtoltad. Mégpedig a normális ember fogalmát abban meríted ki, hogy junikát tiszteli. Példa rá az az ímél amit nekem küldtél, és én wagyok benne az ideális ember, miwel hogy junika mellé kiálltam. De sajnos a wálaszban, nem az szerepelt amit szerettél wolna. Ahogy nézem (rajtad kíwül) a többiek észrewették a sorok mögöttes tartalmát. Mindegy.
Tehát, mi parasztok wagyunk mert nem szeretjük ll-t. Bezzeg Te aki szereti az már igen, Te már normális ember wagy. Ilyen a normális ember? Ilyen?
Nem, nem ilyen, nem ez a norma. És ez nem szubjektíw wélemény hanem tény.

Másik dolog -hamár a tényeknél tartunk- nem azzal wan baj, hogy junika roma wagy sem, hogy milyen ember, hanem a topik címében említett kérdés.

Ugyanis akik az underground rétegekben dolgoznak/teljesítenek, ők érdemelnék meg ezt a címet. Namost szerintem őket nem igazán foglalkoztatja ez, mert miért lenne jobb egy díjjal a wállon willogni, hogy én wagyok az éw reppere. Ettől jobban reppelnének? Nem. Nincs szükségük erre, mert nem a jutalomért csinálják, hanem mert SZ E R E T I K! Tudod min wáltoztat a díj? Azon h a laikusok szemében ő az éw reppere! De ez a réteg felszínesen ismeri a zenei stílusokat, nem merül bele egyikbe sem, és azzal foglalkozik amihez könnyen hozzá tud férni. Az underground hiphop wiszont (nagyrészt) annak szól, aki észreweszi napsütés és sziwárwány csodálása közben, hogy szarba lépett.

Láttad a Vitathatatlan című filmet? Nem? Akkor nézd meg és összeáll benned a most leirt betűk halmaza! Komolyan mondom.

szia


Előzmény: Kriszbaba (204.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-04-16 20:13:33 | 210.
KRISZBABA, HELGA, SUSU!!

Anyátok apátok nem jön fel? Komolyan, szerintem akár még a 3 éves kisfiad is leírhatná a véleményét. Minek riasztottad az egész famíliádat? Ha annyira odavagy agyi szinteddel kedves Kriszbaba, mért van az, h nálad 10 évvel fiatalabb pisiseken felhúzod magad? Mégse tökéletes talán az életed? Annyira nevetséges vagy :)

de szeretünk

téged is juni
nélküled soha ennyit nem röhögtem volna ien embereken

Amúgy itt ki milyen főiskolát/egyetemet végzett?
Én már 3 helyen is dolgoztam.
Naponta háromszor nyitom ki az ablakomat.
Háromszor mosot fogat! És én erre büszke vagyok!

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
háháháháháháháhááháháháháháháhááháháháháháháháh
háháháháháháháháháháháháháháháháhááhhááháháháhh
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

JJJJ U U NNN N I !!!
J U U N N N I !!!
J J U U N N N I
JJ UUU N NN I !!!
""""""""""""""""""""""""""""""
""""""""""""""""""""""""""""""



Helga! e-mail | 2005-04-16 19:57:27 | 209.
Seggnyalás???Ahogy ti nevezitek!!!Itt nem arról van szó!Te nem állnál ki az mellet akit tisztelsz??Azt hiszem érted még soha senki nem állt ki!!Sajnálak!!!Nem lesz belölük semmi???Nálad már most többet értek el!!Ez biztos!!T
Helga! e-mail | 2005-04-16 19:52:29 | 208.
Undoritoak vagytok!!Ha jönn ide egy Ju-t védö ember és kiáll mellete azzal ugyan ezt teszitek mint azzal akinek csináltátok ezt a topicot!!!!!Nem tudom milyen logika szerint éltek,de azt veszem észer, hogy valami olyasmi, hogy aki L.L. Juniort szereti az csak is hülye bunko faragatlan tuskó!!De mért???????????????????????????????Ártott nektem valmit Junior vagy a rajongói????Nem, hátakor mi a bajotok?????Soha nem foglak érteni benneteket!!Meg azt semm hogy mért jó az hogy csak trágár kifejezésekkel tudjátok magatokat kifejezni!!A másik, hogy Kriszbabát ti nem ismeritek!!Ö ide jött, hogy megvédjen egy olyan embert aki sokat jelent neki(NEM UGY AHOGY TI ÉRTITEK,mert ugye léteznek más emberi érzések is)és kapásból k.....va!!!Gusztustalanok vagytok!!Azt hiszem a fogalmakkal sem vagytok tisztában!!Remélem nem kell elmagyarázni!!!Annál szebb nincs amikor valaki kiáll egy embertásáért!!
Rapett e-mail | 2005-04-16 16:18:01 | 207.
én csak ülök és röhögök:D:DBAzz kurva nagy arcok vagytok:D:DDieselen DSen Dowon kovdán kurva nagyot röhögtem:D:D
Kovda e-mail | 2005-04-16 16:09:23 | 206.
"hogy olyan alakok írnak be és szidják Ju zenéjét,akik soha az életben nem tudnának még csak hasonlót se
csinálni(nemhogy jobbat)"

:-DDDDDDDDDDD
Tudod aki Hip-Hop-al foglalkozik az nem is fog SOHA olyat csinálni mint Junior. Hallgatsz magyar UG-t?

Kovda


Előzmény: Kriszbaba (204.)
Kovda e-mail | 2005-04-16 16:06:25 | 205.
Ez kész...
Komolyan...
Kész...

Hé Susu! Szaros a szádszéle!
De komolyan! Te elolvastad ezt mielőtt beírtad???
Eltudlak képzelni téged meg azt a Kriszbabát a vécében, miközben Junior felettetek trónol:
"Ó mindenható félroma Évhiphophercege R&B király tőledcsöpögmindentini istencsászár LL Junior! Nem kell kitörölni KINYALJUK!!!"
Ilyenszintű seggnyalást még életemben nem láttom ezen a fórumon. Komolyan! Tisztelet érte. Szerintem az ilyen szintű fanatizmushoz is kell egy egyedi elmeállapot.
de a legjobban akkor is ez tetszik:
"Először is azt ajánlom nektek, hogy fogjatok kezet egymással, és gratuláljatok egymásnak, hogy ezt a "szép" beszédet, és viselkedést ilyen sikeresen, és hatékonyan el tudtátok sajátítani! Ez alapján max pont járna nektek! De mielőtt megörülnétek, el kell, hogy keserítselek titeket! Ezzel az életben soha semmire nem fogjátok vinni!"
Ezt olvasva majdnem leestem a székről. Talán ismersz minket??? Tudod hogy mi kik vagyunk? Vagy hol dolgozunk, vagy hol tanulunk? Vagy mi???
Ezeket a sorokat olvasva kiváncsi lettem, hogy te mivel foglalkozol? Mennyi a havi jövedelmed?
Most komolyan kiváncsi vagyok, mire ez a nagy oltás.

Kovda

RESPECT Down!!!!!!!! Nem hazuttoltad meg magad:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Van aki szar alak de ügyesen leplezi
a végeredmény ugyanaz bárminek is nevezi"
/Dózis-Dimenziók/


Előzmény: Susu_ (201.)
Kriszbaba e-mail | 2005-04-16 16:01:50 | 204.
Sajnálom,hogy ezt az egészet nem gondoltad komolyan,és irónikus,pejoratív értelemben írtad-pedig szép lett volna,kezdtem örülni,hogy van itt még egy normális ember:Azért te legalább normális hangvételben írtad le a véleményed.Ez javít a helyzeten.

A véleményem viszont változatlanul ugyanez:Nem tudom hová jut a világ,hogy egyre több ilyen ember
van - aki valamiért nem tetszik,annak mindjárt csináljunk topicot és utáljuk.Nagyon inteligens dolog mondhatom.

Sajnos az lett amit vártam,hogy a sok uninteligens barom csak kiforgatta és szétrágta a szavaimat.Engem az idegesít fel a legjobban,hogy olyan alakok írnak be és szidják Ju zenéjét,akik soha az életben nem tudnának még csak hasonlót se
csinálni(nemhogy jobbat),ráadásul trágár,vulgáris kifejezéseket,szavakat tudnak csak
használni,amitől a mondanivalójuk teljesen értéket veszti,de itt úgy látszik sajnos ez a menő...


Előzmény: Down By Low (203.)
Down By Low e-mail | 2005-04-16 09:08:29 | 203.
Annyira wártam h jöjjenek wégre ide normális EMBEREK (nagy betűwel), miwel eddig egyedül woltam aki észrewette Juni igazi, belülről fakadó szeretetét, tehetségét. Eddig nem mertem beírni a saját meglátásomat, mert ezek a tudatlanok (nagyon jól jellemezted őket Susu) obszcén testrészek egymásba helyezéséwel reagáltak wolna. Az én wéleményem is az h Juni az éw reppere.
Néztem a többi topicot, kijegyzeteltem néhány magyar csapat/előadó newét (flegmadogs, hiphop connections, MC Gőz, stb.) és beszereztem tőlük/tőle albumot. Hogy csak egy példát említsek ez a connections-os bagázs egyszerűen elszomorított. Ők legyenek az éw repperei? Akiknek nem elég az e-jay newű zeneszerkesztő program által nyújtott korlátlan lehetőségek, egy kedwesebb (nem csöpögős) szám nincs az albumon, mindezek mellett felweszik a szájdobolásukat h rajta legyen disk-en. Abszurd.

Juni wiszont, ha így folytatja towább, és saját magát adja (akár a Viva Tv-ben, mint éw reppere) akkor megnyílik előtte a wilág.
Le merem fogadni, hogy 5 perc alatt el tudja készíteni az albumjaira az alapokat, annyira magas szinten érti a dolgát.

Kriszbaba, weled teljes mértékben egyet értek. Örültem, hogy 27 éwes családanyák is idejönnek és a fiatalokat kicsit kiokítják a zene miwoltáról. Örülök annak is, hogy Susu is itt wan és elmondja az igazságot (még wéletlenül sem szubjektíw) arról, amiért a topic nyílt. Híwjátok még ide a barátaitokat ha lehetséges, hogy ők is elmondják A wéleményt.

Hiszen ez a mai zenei ízlés nem képes elkülöníteni az igazi muzsika és csörömpölés közti differenciát. Nyílwánwaló, hogy ez nagy részt a szüleiteknek köszönhető, miwel kiskorotokban (3 éw körül) nem hallgattatták weletek azokat a zenéket amiben némi értelmet lehet fellelni. Néztétek a meséket, rajzfilmeket és az igazi Junihoz hasonló, értelmiségi emberek mondaniwalójáwal nem is foglalkoztatok, és tessék, ez lett a wége!
Egy idősebb hölgynek (és barátainak)kell beírni ide ahhoz, hogy talán kigyúljon a láng az agyatokban. Sötétek!

Juni:

Bár biztos wagyok benne h erreaz oldalra nem jössz fel soha az életben, de szeretném ha tudnád h a Susu által említett emberek mellet, mi is köwetünk és hiszünk benne, hogy ezt a szintet tartani tudod. Nem lesz nehéz!

Batya, hugi, anyu , apu és Tivadarék a szomszédból!

Imádunk Juni!!


....


(önmaga paródiája)...cssssss..!

Susu_ e-mail | 2005-04-15 20:20:41 | 202.
Diesel, neked tényleg fogalmad sincs, mit beszélsz!!!
Te szólod le az egyetemistákat? Voltál már valaha egy irodalom órán? Bocs, ez költői kérdés volt, tehát a válasz benne rejlik: NEM!!
Mert akkor legalább (a sületlenségeidet leszámítva) megtanították volna neked, mi az, hogy értő olvasás! De látom, csak tanították, mert nem sikerült elsajátítani!
Kriszbaba minden egyes szavába belekötöttél, és úgy boncoltad szét, mint az egyetemeken (hogy maradjunk ennél) biológia órán a békákat!
CSak a különbség az, hogy a hallgatók mindebből tanulnak, és tapasztalatot szűrnek le, de a csupán az agyi, és értelmi szintedet mutattad be, ami mit ne mondjak egyenlő a NULLÁVAL!
Amíg még analfabéta vagy, és nem érted meg az elolvasásra, és megértésre szánt szöveget, addig inkább, jó tanácsból mondom neked, ne szólalj meg, és ragasztd be a szád valami jó erős ragasztóval, hogy bőven legyen időd a még szükséges ismereteket elsajátítani!
Ha kész vagy szólj nyugodtan! Ismerek egy kitűnő szert, ami nemcsak a ragasztót oldja majd le a fejedről!!!


Előzmény: Diesel (196.)
Susu_ e-mail | 2005-04-15 19:56:25 | 201.
Ez siralmas, komolyan mondom! De ez nem újdonság!
Nehogy azt higgyétek, hogy ezzel az ocsmány, undorító, csakis trágár kifejezésekből álló szövegetekkel el tudtok valamit is érni! Ezzel nem tudtok kitűnni, nem lesztek többek, csupán az elég alacsony értelmi szintetekről tesztek tanúbizonyságot! Bocsánat, pontatlanul fogalmaztam! Igen is kitűntök a társadalomból, mert az ilyen deviáns, debil embereket meg kell különböztetni az idealizált társadalomtól, vétek lenne titeket akár az átlagember-rel egy lapon említeni! Sőt nem tudom lehet-e titeket egyáltalán embernek nevezni!
Mert a formai követelmények bizonyára megvannak, de tudjátok egyáltalán mitől ember az ember?
Elmondom nektek:
Nem attól, hogy van szíve, lelke, érzései, bizonyos értékei, mert ezekkel az állatok is bírnak ugyanúgy. De a lényeg most jön, ami - ezzel nem mondok újdonságot, belőletek jócskán hiányzik: Amitől ember az ember az az, hogy mer és tud gondolkodni, nem a levegőbe beszél, tud hatni a környezetére, vannak értékei, amiket a legfőbb céljai eléréséhez használ fel, van egyénisége, véleménye, amiket megfelelő érvekkel, és megfelelő HANGNEMBEN és KULTÚRÁLTSÁGGAL támaszt alá saját, és kortársai életének jobbá tételéhez!
Ezek alapján Juni az abszolút idealista ember képét testesíti meg, és ti még arra sem vagytok méltók, hogy szegény, szerencsétlen állatokkal azonosítsam némely tulajdonságotokat!!
Nekem egyébként egyáltalán nem furcsa, hogy benneteket nem fog meg, és nem ér el hozzátok Ju zenéje, mert Juni igényes zenét játszik, lelkileg és erkölcsileg szintén igényes emberek számára! Ez ismét bizonyíték a köztetek tátongó hatalmas távolságról! És az ilyen beszólásaitokkal, és "megszólalásaitokkal", azért tettem idéző jelbe, mert ezt nem lehet megszólalásnak nevezni, mert egy tehén bőgése is több információt, és ismeretanyagot tartalmaz, mint a ti véleményetek együttvéve – ezekkel tehát ti is kimondjátok, és beismeritek Juni hatalmas előnyét veletek szemben!
Először is azt ajánlom nektek, hogy fogjatok kezet egymással, és gratuláljatok egymásnak, hogy ezt a "szép" beszédet, és viselkedést ilyen sikeresen, és hatékonyan el tudtátok sajátítani! Ez alapján max pont járna nektek! De mielőtt megörülnétek, el kell, hogy keserítselek titeket! Ezzel az életben soha semmire nem fogjátok vinni!

Aki nem értékeli a SZERETETET, és ennek befogadására alkalmatlan, és szívében csak a gyűlölet él, és az, hogy minél jobban megbántsa a másikat, és ezzel a sárga földig alázza, az nem méltó arra, hogy emberi lénynek nevezzük egyáltalán, és ezek után nincs joga az ilyen hogy is nevezzem ezek után sötét foltnak/sötét foltoknak együtt, egy közösségben, egy világon a többi nagybetűs EMBER-rel élni!

Nem tudom, feltudtátok-e fogni a szavaimat (lehet, hogy ez nektek túl tömény volt egyszerre) Nem baj, akkor legalább annyit elértem, hogy pár napig gyötrődtök, hogy megértsétek a mondanivalómat, és addig sem drága Junit szidjátok!
Ja, és még annyit, hogy üzenem édesanyátoknak, hogy ássa el magát, amiért (nem tudom hány évesek vagytok, de a színvonalatokat ismerve; áhh, még tippelni sem merek) ennyi idő után sem sikerült elsajátítani a magyar nyelvet! Mert amiket itt makogtatok, az nem magyarul volt, legalább is én egy szót nem értettem belőle! Ugyanis az effajta nyelv, és stílus az én környezetemben nem honol, és nem is fog soha! Úgyhogy, ha reagálni szeretnétek a mondanivalómra, akkor kérlek titeket, hogy a nyelvünket nem megbecstelenítve, értelmes, kultúrált magyar mondatokkal tegyétek ezt meg, különben ismét egy szót sem fogok belőle érteni, bár lehet, hogy ennek már most is örülhetek, hogy az eddigi butaságaitokat nem értettem! Ezért nem tudok senkit kiemelni a sok közül! Akinek a nyelvezetét nem értettem, arról feltételezem, hogy nem egyeznek a gondolataink, ezért egy kalap alá veszem a többivel, akiknek nagy kínlódás után ki tudtam szedni valami sületlenséget is a dumájából!

Drága Ju, én továbbra is ki fogok állni melletted, és senki nem fog tudni eltántorítani, és megakadályozni abban, hogy a Jó Isten által rám szánt célokat megvalósítsam! Már csak azért is mondom, mert ez az egyik (mondhatni legfőbb célom) hogy a SZÉPET, az ÉRTÉKESET, a KIFEJEZŐT, és a SZERETETTELJESET, próbáljam az életünkben megvédeni, és megőrizni, amíg lehet! De hát nem hagyom, hogy akárki is megpróbáljon Téged eltiporni (ami sosem fog sikerülni, mert Kriszbaba, Robiék, és én még itt vagyunk , és azért küzdünk, hogy Veled együtt ezek az értékek megmaradjanak, és tovább éljenek! Mert ezt a csupa nagy betűs dolgot csakis Te testesíted meg egyedül!

U.i: De adjon neked erőt az isten
Áldozat nélkül győzelem nincsen,
úgyhogy harcolj tovább!

Ne csodálkozzatok azon, hogy ezt a másik Ju imádók topicjába is leírtam, mert minél többször olvassátok, annál jobban tudom nyonatékosítani!

Susu


Előzmény: Susu_ (200.)
Susu_ e-mail | 2005-04-15 19:49:37 | 200.
Nem veszitek észre, hogy most sincs egy ép gondolatotok, csakis Kriszbaba mondataival ér valamit is a mondandótok? Önálló véleményetek most sincs, csupán Krisz nagyon igaz, és helyénvaló állításaiba próbáltok belekötni, mint mindig! Mert nálatok igaz a mondás: A legjobb védekezés a támadás! Juni után, pontosabban mellett az bánt a legeslegjobban, ha a barátnőmet próbáljátok bántani! De csupán próbáljátok! Mert amíg még én itt vagyok, egyikkőjüket sem hagyom teljesen lealázni, és a földbe tiporni! De én igazi véleményem ez, amit most fogtok olvasni!

Előzmény: MsMixmastermike (199.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.