Click to Visit
Hip-Hop - LL Junior az év rappere!???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  

Conan e-mail | 2005-05-25 08:16:01 | 349.
Ez a te véleményed.


Előzmény: Ridi - Ridi (348.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-05-25 03:37:27 | 348.
Sziasztok!

L.L. Junior a legjobb szerintem nála jobb nincs is :)

L.L.JUNIOR A KIRÁLY!!!! :o)

Conan e-mail | 2005-05-24 21:28:00 | 347.
"Mert elvégre csak egy BÜDÖS CIGÁNY!!!!"
Huhh ez bever.
Kinevezlek Obengruppenführernek.
Azt a rohadt,ilyen tiszta fajgyűlöletet rég láttam.
Majd mutizok neked egy oldalt,tetszeni fog.
Aztán ha gondolod lépj be...

"Wir wollen die welt!"


Előzmény: Tintahal (346.)
Tintahal e-mail | 2005-05-24 10:04:57 | 346.
Jó fej....
Hát igaza van Conannak...
"NE SZÁLLJ EL".....
Rakás fos a csávó is meg a zenéje is!!!!
Mert elvégre csak egy BÜDÖS CIGÁNY!!!!
Mit tud ez a geci???
Játszani a vagány gyereket...
Na erre aztán ténleg büszke lehet...
Hogy halna meg!!!
Én erre még mindig azt tudom mondani,hogy
örülnék ha a hírekben ez állna...
L.L.Juniort A SAJÁT VASTAGBELÉVEL FOLYTOTTÁK MEG!!!!


Előzmény: DANICHECK (336.)
Conan e-mail | 2005-05-23 21:26:26 | 345.
:DDD
Ez már flame a javából testvér!
RESPECT!


Előzmény: Függő Kvóta (344.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-05-22 11:12:24 | 344.
---VISSZATÉRTEM ÉS ÖRÖMMEL LÁTOM, HOGY A SOK KIS DIVATRAPPER GECI ELTŰNT AKI ÉLTETI AZT A SZARHÁZIT! SENKI AZ A JUNIOR ÉS AKI ELOLVASSA AZ 1 ÉS A 2ES TOPICBAN ÍRTAKAT AZ LESZ AZ OKOS MERT AZ ALAPTANÍTÁSOK OTT VANNAK! ÉRDEKES BENÉZNI AZ ARHIVUMBA!:d---

Függő

A_báró e-mail | 2005-05-21 07:29:15 | 343.
Nem, halgasd végig az új albumot és meglátod és meglepődöl.
Ilyen társadalmat érintő dolgok is vannak, például "kirekesztett társadalom, némán üvölt a fájdalom" meg hasonlók. Például a Kirekesztett világban, de ez a Rabszolgalány is több, mint semmi, azt pedig biztos ismered, tévében is nyomják.


Előzmény: beatz (340.)
Helga! e-mail | 2005-05-21 07:29:05 | 342.
Nagyon rossz sort idéztél!!!Tudod ez a dal egy filmhez készült!!!A szövegenek ehhez kellet alaklmazkodni egy történet amihez nem irhatott más szöveget!!!!Az album dalaiból idéz légyszíves!!!Pl. minden ember, Változ meg testvér. Mért?.


Előzmény: beatz (340.)
Conan e-mail | 2005-05-20 21:22:53 | 341.
Rátapintottál a lényegre.
Bár lehet hogy én kicsit elvakult vagyok,hogy a fajtáját is utálom.
De a lényeget leírtad.


Előzmény: beatz (340.)
beatz e-mail | 2005-05-19 18:34:49 | 340.
Lehet,hogy jó fej,azt nem is vitatom,nem ismerem.
Itt a legtöbb ember(ha jól értelmeztem)nem is a juniort fikázza,hanem amit képvisel.A zenéjét,a mondanivalóját,stb.


"Dehát a zenéiben is csak azt mondja, ami a világnézete. Lehet, hogy te nem hallottál még elég számot tőle"-A báró----------Haver,normális vagy?????????????????????????????????Semmit sem képvisel,csak büdös a munka,és manapság az egyik legjobban futó iparág a zene.
PL:"A kerületben én vagyok a mittoménmilyen csávó,én téged bármikor és bárhol"-Ezt képviseli?Ez a világnézete?Ha ez így van,már rég rossz.

CSá

A_báró e-mail | 2005-05-19 18:27:08 | 339.
Dehát a zenéiben is csak azt mondja, ami a világnézete. Lehet, hogy te nem hallottál még elég számot tőle.

Előzmény: DANICHECK (338.)
DANICHECK e-mail | 2005-05-19 16:56:15 | 338.
szerintem az
beszéltem már vele és egy normális nézetű ember (szerintem...)


Előzmény: Conan (337.)
Conan e-mail | 2005-05-18 18:32:53 | 337.
Ne szállj el...
Jó fej?


Előzmény: DANICHECK (336.)
DANICHECK e-mail | 2005-05-18 17:57:15 | 336.
hát szerintem ll junior jofej de zenéje egy rakás fos
Toad e-mail | 2005-05-17 17:02:01 | 335.
Többet elért??? Azzal a szar zenéivel, hát arra aztán büszke lehet!!! Erre a gnóm emberre aztán vigyázz, hogy írígy vagyok, még leköpni se merném, nehogy elátkozzon!

Előzmény: Helga! (330.)
Toad e-mail | 2005-05-17 16:50:09 | 334.
Teljes mértékben eggyetértek veled!!! A Bravo szavazza meg őt az "Év Rapperének" az olyan újság amiket jólmondod: "14 éves kiskölkökkel,akik még semmit sem vágnak,csak ezt a csicskát látják a tv-ben és ezért ő most hú laza,az ideál". Nekik benyögi, hogy "Rappel" és ők már ebben a hitben fognak felnőni, és ajmározni őt!


Előzmény: beatz (333.)
beatz e-mail | 2005-05-17 12:57:49 | 333.
Hi

Majdnem mindenben egyetértek Conannal.Az,hogy cigány,vagy nem,annak mondjuk nem sok köze van a zenéhez.
Dzsuniornak nagyon kreativ fantáziája van,hiszen megcsinált egy raggamoffin 1-et,majd még 43-at hozzá.Ez igen.Remek,mondhatnám ZSENIÁLIS.Pffff.
A másik:Sokan mondják,hogy neki ez a stílusa.Ezzel nem is lenne probléma,csak
amikor a fekete vonatból kiszált,akkor az indok az volt,hogy a junior rappos cuccot akart,a másik kettő pedig egy kicsit R&B-sebb cuccot.Akkor most mi az igazi stílusa juniornak?
Egyébként meg a nagy rajongótábor,akiknek kivívta a szeretetét,tele van 14 éves kiskölkökkel,akik még semmit sem vágnak,csak ezt a csicskát látják a tv-ben és ezért ő most hú laza,az ideál.
Szövegileg nulla,ilyet szoktam szarni,ha éppen szöveget van kedvem szarni,és zeneileg sem a legtökéletesebb,csak hogy finoman szóljak.Se nem rapper,se nem zenész,tipikus "médiamanipuláció".
Lehet leugatni,hogy csinálj jobbat,meg szeressenek ennyien,utána pofázz.Jobbat csinálok,elég ha csak néhjány ember tisztel,de azok olyanok,akik értik,hogy mi a téma.

Csá

Conan e-mail | 2005-05-16 09:01:01 | 332.
Dicsőség?Siker?
Kiről beszélsz?
Mit ért el?
Azt fogja lassan elérni,hogy az emberek társítani fogják a nyavikoló cigányt a rap szóval!
Ez a szánalmas.
Egyébként meg aki szereti szeresse leszarom,nem az idegesít,hogy páran szeretik.Izlések,pofonok.
Az,hogy rappernek nevezi magát,eléggé gusztustalan.
Ha nem nevezné magát rappernek,nem lenne semmi gáz.


Előzmény: Helga! (331.)
Helga! e-mail | 2005-05-15 18:31:27 | 331.
Amit idáig elért nem lehet töle elvenni, az az övé, az ö dicsösége!!!!!!!A sikert és a rajongói szeretetét senki nem veheti el töle!!!

Előzmény: Conan (329.)
Helga! e-mail | 2005-05-15 18:25:01 | 330.
Tudod nagyon mocskos dolog valakinek a halálát kíváni!!!!!!Föleg olyan emberét aki nem ártot neked semmit az ég világon!!!Zavar, hogy többet elért az életben mint Te????Csak az irigység beszél belöled!!!!!!Ezek nem emberi érzések!!!!!!Szánalmas vagy!!!

Előzmény: Toad (328.)
Conan e-mail | 2005-05-15 18:22:12 | 329.
A halál kevés lenne neki.
Veszítse el azt amit idáig "elért"


Előzmény: Toad (328.)
Toad e-mail | 2005-05-15 17:18:53 | 328.
Hű ha, az "ÉV RAPPERE" (böe) balesetet szenvedett, vagy mi. Bárcsak meghalt volna!!!
Conan e-mail | 2005-05-12 18:59:47 | 327.
Huhh,de vicces vagy te köcsög.
Mért veszed szádra az anyját te fasszopó geci?
Nyald ki a igányok seggét,és menjetek a lagerbe


Előzmény: jevgenyij (326.)
jevgenyij e-mail | 2005-05-12 18:06:48 | 326.
Torgyán József télleg jól breakelt az anyád ágyában mi előt megszületél:DDDDDD

Előzmény: MsMixmastermike (312.)
Conan e-mail | 2005-05-12 10:41:56 | 325.
DE NEM RAP!!! juniornak NINCS KÖZE A RAP ZENÉHEZ
Ezt kéne már fölfognotok


Előzmény: Ossua (324.)
Ossua e-mail | 2005-05-12 09:10:07 | 324.
Drága Helga!

Napnál világosabb: mindenki megvédi kedvencét! Tegyétek ti is! Ha nektek ez tetszik, szívetek joga! Nem szólhatunk bele, nincs jogunk beleszólni!

DE NEM RAP!!! juniornak NINCS KÖZE A RAP ZENÉHEZ


Előzmény: Helga! (313.)
Ossua e-mail | 2005-05-12 09:07:51 | 323.
Ő a magyar néger zene??? Na ez azért tényleg durva volt!!! Ilyet ne írj többet!!!

Előzmény: A_báró (310.)
Conan e-mail | 2005-05-08 08:58:38 | 322.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
haha...Niggers... :DDDDDDDDDDDD
Bazki.... :DDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: Helga! (319.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-05-07 20:44:40 | 321.
amúgy meg én se szeretem ha csak "fuck, suck, dick, ass, bitch, pimp blabla" van egy számban, de ez ált.ban csak az ilyen mtv mag mtvbase meg mibvanmég, viván adott klippekre meg plázai cd-boltban is beszerezhető albumokra jellemző..
de amit én hallgatok, annál még a számodra isteni juni szövegei IS primitívek... és semmitmondóak, mert amiket itt a susu idézett igazából semmi újat nem mondtak és semmiről se szólnak.. csak az jön le belőle h a junit nem vették fel a prófétaképzőbe úgyh most így próbálkozik.. :D


Előzmény: Helga! (319.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-05-07 20:40:35 | 320.
wow, most h már belejöttél (a neten való szörfölésbe), én is adok idézetet :DDDD

"I'm the spacemen type, chewing meteoric porridge
The asteroid arsenal's beefing up my courage
The Lunar Base burglar, sun spots burn you up
I'll be shooting stars at Mars, the planet murderer"

éééés:

"Keep in mind, it's not that we hate light
Just feels right, that's when tracks come out tight"

na viel Spass dann :DDDDD




Előzmény: Helga! (319.)
Helga! e-mail | 2005-05-07 18:45:39 | 319.
NWA->Niggers With Attitude

"What's my motherfuckin' name?
Serial killa'!" ->Who Am I??

De nálam nem itt kezdödik a rap, hogy valaki igy beszél!!Attól, hogy rappel nem kell ilyen szöveggel tennie!!!!!!!!!!!Nekem ez a véleményem!!Számomra undorító ha valaki csak igy tudja kifejezni magát!!!


Előzmény: Conan (318.)
Conan e-mail | 2005-05-07 17:25:35 | 318.
Feladvány 1:
"What's my motherfuckin' name?
Serial killa'!"

Na kedves Juni rajongók!!!
Itt egy kis rejtvény...szóval...a fent látható idézet egy olyan zenéből van,ami már rap.
Ha megmondjátok az előadót,és a szám címet akkor rajok vagytok.

Feladvány 2:
Mit jelent az NWA rövidítés?
Ha ezt is megmondjátok,akkor még rajabbak vagytok,ahogy junika mondaná...böeee

Conan e-mail | 2005-05-07 17:18:24 | 317.
Igazad van,ezzel nincs semmi baj...
Csak nem RAPPER...huhu,itt ezen van a lényeg...
RE5PECT


Előzmény: Helga! (313.)
Conan e-mail | 2005-05-07 17:14:39 | 316.
huhuhu
Mi a répa?
Magyar néger zene?
Nem erős ez kicsit?Ajaj...dehogyisnem.
Bazzeg amikor olvastam egyből úgy elkezdte csípni a szemem,mint valami harcigáz.
Na azér ilyet ne légyszi,mert maradjunk annyiban,hogy junnyika zenei stílusának annyi köze va a raphez,mint a szomszéd Manyi néninek a quantumfizikához.
prego prego


Előzmény: A_báró (310.)
Conan e-mail | 2005-05-07 17:10:34 | 315.
CSAK AZ HOGY LÉTEZNEK KÖCSÖG...hogy a te szavaiddal éljek.Érdekesen írtad:sZOBD...hmm nem talán SZOPD???
:D
Tanulj meg magyarul...KÖCSÖG,hogy ismét a te szavaiddal éljek...KÖCSÖG.
hohohoho


Előzmény: Kinga002 (308.)
MC-WHITE e-mail | 2005-05-07 16:27:35 | 314.
szerintem ll junior az nem repper csak egy. . .
Helga! e-mail | 2005-05-07 11:01:36 | 313.
Örülök, hogy ezt te is igy látod!!Az a baj, hogy ezt csak akkor vetted észre amikor a te kedvenceidet kezdték el fikázni!!Látod te is megvédted öket!!Mi is csak azt teszük Ju-val!!!Akkor nektek ez , mért fáj???Megvédjük és kiállunk mellete, mert szertjük a zenéjét!!!Nem raper igen ö tud énekelni és rapelni is!!Milyen sokszinű egyéniség nem??

Előzmény: Fuckin Killah (311.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-05-07 08:40:14 | 312.
"Junior nem rapper. Több annál, ő a magyar néger zene (rap és RnB)." :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
én télleg nem tudom már hova eshetnék le yobban a székről, de tényleg, hát ez baszki, ez komoly

tudodmit, legyen ő a magyar négerzene, de akkor azt is valld be torgyán józsef a legjobb magyar breakes..

a másik, meg én örülök annak, h nincsenek az underground előadók koncertjein 1000 ember, így is az 500-800 felének/kétharmadának, akik megjelennek ott, fogalma sincs az igazi zenékről (ez ált.ban ott derül ki, mikor berakják a still dre-t és felsikítanak, meg elkezdenek ugrálni, nademind1..)


Előzmény: A_báró (310.)
Fuckin Killah e-mail | 2005-05-06 18:07:05 | 311.
Nem vagyok csaj, Conan, ha azt nekem irtad.

Szerintem Fanka meg Gozy igencsak jok. Es az regi tema, hogy hiresek lesznek-e vagy sem, nem is nagyon erdekuk szerintem. Csajk meg kell hallgatni a szamaikat.

Ez nem is vitatema. Amugy meg... izlesek es... ugye ezt mindenki tudja.

A_báró e-mail | 2005-05-06 10:04:42 | 310.
Én nem értelek téged, egy pillanatra azt hittem, hogy értelmesebb vagy az átlagnál, aztán rájöttem, hogy nem. Az előítéletekről annyit, hogy nekem is vannak negatív tapasztalataim például a Varga nevű emberekkel kapcsolatban, de ettől még nem köpök le senkit, mikor bemutatkozik.
Nemtom, nem értek hozzá, lehet, hogy Junior néhány első számát eJay-el csinálta, szerintem a mostaniakat nem, lehet, de nem ez a lényeg, a lényeg a szövegen van (az agycseréről meg annyit, hogy nem lehet fájdalmas műtét, tudom, nem ide vág, de a Jóbarátok egyik részében volt egy felettébb mulatságos rész erről, de nyilván nem láttad, mert akkor nem írnál ilyet), meg azon, hogy el lehessen adni (ami bármennyire fáj, sok pénzt és hírességet ad neki, ami a te másodvonalas magyar untergrund reppereidnek nem adatik meg soha).
Azt, hogy ő lett az év reppere meg tudtommal nem ő találta ki. Abban viszont igazad van, hogy Junior nem rapper. Több annál, ő a magyar néger zene (rap és RnB). Persze erre írhatsz 60 magyar előadót, aki hitelesebben a magyar rap vagy RnB, de nem érdekel, egyiket se ismerem, és egyik koncertjén sincsenek 1000-nél többen, mert mások se ismerik.


Előzmény: Fuckin Killah (305.)
Toad e-mail | 2005-05-06 09:36:39 | 309.
Nekem csak annyi bajom van velük, hogy élnek!

Előzmény: Kinga002 (308.)
Kinga002 e-mail | 2005-05-06 07:30:58 | 308.
sZOBD LE A FASZT TE KÖCSÖG !
MI BAJOD VAN A CIGÁNYOKKAL!?


Előzmény: Conan (227.)
Sheezy e-mail | 2005-05-05 22:43:40 | 307.
Hmmm..
Amikor elkezdtem olvasni a beírásod...mondom:nah végre +1 értelmes ember.Ez történt eddig:"Nem szeretem az ide irogató picsákat, akik védik Juniort, mert nem értik, mi a helyzet, mert nem hallottak életükben jó Hip-Hop-ot, hogy ÖSSZE TUDJÁK HASONLÍTANI Juniort az igazán jóval."Nah reméltem itt felsorolsz 1-2 télleg jo elöadot..és erre pffffff:DDDDDD,"FIGYELEM: menjetek fel a www.hiphop.hu -ra, keressétek meg a Zenék részt, MC Gozt (azt hiszem van), vagy www.nightchild.hu, ott keressétek, de nem muszáj csak ot, ott van FankaDeli, megkeresni, letölteni és ha értelmesek vagytok talán észreveszitek, hogy ott van az értelem és nem abban a kis undorító féreg Juniorban"...ááááááááááá dekivagy:D:D:D:D
Elmeheccc a picsába az Mc Gözöddel meg a Fankadeliddel HAHAHAHAHAHA:)))
A Junikával kapcsolatban te tudod mit irsz.Télleg, MÉ NEM TUDSZ IRNI EGY NORMÁLIS ELÖADOT SEM?
Biztos aranyos gyerköc a Fankadeli,de ennyi:D



Előzmény: Fuckin Killah (305.)
Conan e-mail | 2005-05-05 21:20:12 | 306.
RE5PECT
Belevaló csaj vagy.
Megmondtad a frankót.
Minden szavad igaz.
Én már nem is tépem a szám.

Fuckin Killah e-mail | 2005-05-05 18:18:16 | 305.
Nemrég írtam, hogy szar fórum az itteni, de ez a topik egy kicsit megváltoztatta a véleményem... vannak értelmes emberek is itt. A hülye kurvák akik ide beírogatnak Juni védelmében: szánalmas kurvák vagy kislányok vagytok de nem hinném, hogy 27 éves no vagy. Ha az vagy, akkor meg... honnan írsz? Bolondokháza? 27 évesen nem tudod, hogy a média mennyire befolyásolja az embereket és mennyire a pénz irányítja médiát?

"Tudod te egyáltalán, ki az abszolút jó raper? "
Rapper az 2 P meg aztán mi tudjuk, mi a jó és mi nem.

Nem szeretem L.L. Juniort mert nem rapper de azt mondják róla, mert szerelemrol énekel ami egy hülye balfasz téma, mert sztárkodik, mert eJay-el nem lesz senki "zenész", ha van stúdiója akkor legalább zenét sajátot csináljon, mert nem értékes amit csinál - említettem már a témáit, mert valószínüleg igaz az, hogy a Rapsuli fel van gyorsítva, mert az egyik rajongója azt írta, hogy ilyen gyorsan más nem rappel (ja csak a Feenoo meg mások), mert cigány.

Nem szeretem a cigányokat, mert pozitív élményem nincs velük kapcsolatban, mert általánosítanom kell, pedig nem a legjobb módszer, mert büdösek, mert lopnak, mert hazudnak, mert a négerek sem voltak jobb helyzetben ennek ellenére ok csináltak valamit, mert nem hívta senki a cigányokat csak úgy jöttek, mert foleg itt Erdélyben is tele vagyunk velük, mert védik oket sokan, így el fognak szaporodni és veszélyeztetik az eredeti lakosokat, mert basznak 50 gyermeket és utána a becsületes ember adójából megélnek segélybol és követeloznek, mert úgy mennek az utcán, mintha többek lennének egy cigánynál - azon az utcán, amit emberek építettek, abban az országban, azon a bolygón, ahol mindent az emberek adtak nekik, cigányoknak (is), mert vannak minden nemzetben ganyé alakok csak az arányok változnak.

Nem szeretem az ide irogató picsákat, akik védik Juniort, mert nem értik, mi a helyzet, mert nem hallottak életükben jó Hip-Hop-ot, hogy ÖSSZE TUDJÁK HASONLÍTANI Juniort az igazán jóval.

FIGYELEM: menjetek fel a www.hiphop.hu -ra, keressétek meg a Zenék részt, MC Gozt (azt hiszem van), vagy www.nightchild.hu, ott keressétek, de nem muszáj csak ot, ott van FankaDeli, megkeresni, letölteni és ha értelmesek vagytok talán észreveszitek, hogy ott van az értelem és nem abban a kis undorító féreg Juniorban meg Dopemanben, Majkában, Ganxsta Zolee-ban, Tysonban, Ogly G.-ben.

Vagy csak fozzetek, takarítsatok, vasaljatok, mosogassatok és hallgassátok LL Juniort, de nem kell feljönni feltétlenül védeni a hülyeségetek.

"Mikor hallottál olyanról, hogy Juni "lopott", "csalt", "hazudott", "verekedett""

Lopott: zenét.
Csalt: a közönségét hülyíti
Hazudott: például amikor a szerelemrol énekel akkor hazudik
Verekedett: ""Ti vagytok a társadalomnak a rákfenéje,
Szükségetek lenne egy teljes agycserére""
Azért ez elég durva, nem? Kicserélni valakinek az agyát, az komoly mûtét lenne!

"VÁLTOZZ MEG TESTVÉR!"
Testvér a jó kurva anyja, mert mi nem, az biztos. Lehet örvendene egy fehér testvérnek, de nekünk cigány testvér nem kell!

"A hangja viszont isteni ajándék"
Milyen kár, hogy ez a Hip-hopban elenyészo tényezo...Ezért is nem rapper.

"Kétszínuségtol, hova lesz a világ?"
Tegye fel magának ezt a kérdést.

"A legtöbb ember nem jól ismer, mégis megítél,
Nem tudják, hogy honnan jöttem, s mit tettem ezért,
De ne ítélj meg, míg nem látsz az életem mögé,
Én sem helyezem magam, senki más fölé!"

Helyesen: "nem ismer jól".
Ha tényleg magát adja a számaiban, akkor miért nem ismejük? Nem? Ezek szerint hazudik a számokban és ha basztatjuk a szövegei miatt azért van, mert félreismertük, mert hazudott!
Ha nem helyezi magát mások fölé akkor miért lett o az év legjobb rappere?

"Krisztus igazságos kardja"
Krisztus... bizonyítsa be, hogy létezett - ez egy más téma. Cigány meg miért beszél fehér Jézusról? Találjanak ki maguknak egy Jézus 2.-t. Cigány Jézus! Ha van Jézus és tényleg igazságos akkor meg biztos L.L. fogja megszívni!

"A "nyálas" nem itt kezdodik!"
Talán ha idéznél a nyálasból, akkor...

"A srác cigányzenét csinál"
A srác eJay-zenét csinál.

Na mentem.

FK

Ja, annyit, hogy ha legközelebb valamelyik "védõ" feljön ide akkor olvassa el és értelmezze amiket itt írtak az emberek, ne csak okoskodjon, legyen nyitott egy kicsit!

Conan e-mail | 2005-05-04 22:00:55 | 304.
Yeah...Respect
Megmondtad a lényeget.


Előzmény: horitazi (303.)
horitazi e-mail | 2005-05-04 14:25:40 | 303.
komolyan annyit tudok mondani így ahogy beleolvastam ,hogy ez gáz!
lakatos lajos dzsunior...<<<ez nektek rap????
pop zene..olyan szinten van mint a győzike..
cigány ,semmi több!
underground Mo. hip-hop az már igen..
de a nyili nyali szövegeinek semmi közze a raphez..ennyi!ú
Peace!

Conan e-mail | 2005-05-04 10:16:24 | 302.
Köszönöm.
RE5PECT for Bozsigabi



Előzmény: Bozsigabi (300.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-05-03 19:01:11 | 301.
héjj!! nem is készülök kritikusnak één.... De ez a susu még szerintem azt is megmagyarázta volna nekem, h britney spears miért fekete... Na mind1, én ezt nem szeretem.

Előzmény: Sheezy (298.)
Bozsigabi e-mail | 2005-05-03 13:33:52 | 300.
igazad van conan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.