Click to Visit
Hip-Hop - LL Junior az év rappere!???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  

pylu e-mail | 2005-01-06 22:41:19 | 100.
LL, olyan szemekkel rendelkező ember aki kíválóan alkalmas arra, hogy kibaszkodják azokat. Hozzáteszem, hogy a ruházata és fejkinézete egyenesen horrorisztikus, ezért büntetni kellene az összes olyan tv csatornát amelyik adásba adja ezt a szemetet, de ha még adásba is kerül nem a 12 év alatti jejzést kell kitenni a képernyő sarkára, hanem létre kell hozni egy 4 éven aluliak köröcskét a 12-16-18- on kívül, de a kis köröcske amiben egy 4-es szám látható nem azt jelentené hogy 4 éven aluliaknak nem ajánlott, hanem azt, hogy 4 éven aluliak nyugodtan nézhetik mert azok talán még nem értik, hogy mi az. Ez a kis köröcske pont azt jelentené, hogy a 4 éven felülieket inkfartusveszéj fenyegeti ha megnézik. Ezért minden szülő akinek a 4 év feletti gyermeke, inkfartust kap amikor LL megy a tv-be, nyugodtan követelheti a temetkezési költséget, az adott tv csatornától, továbbá oltári kártérítést igényelhet, mi több követelheti azt!
Batman Papa e-mail | 2005-01-04 22:00:20 | 99.
milyen luzer te fasz beszelj ma magyarul kocsoggyerek,te kis larva,baszodtal volna meg te kis "luzer"

Előzmény: rylb (97.)
Batman Papa e-mail | 2005-01-04 21:58:57 | 98.
Na figyelj ram tetelibebasszott kurva kemeny fiu,az interneten nagy vagy mi a te anyadnak kellett volna megdoglenie te kis fasz,biztos teged is lehuztak a romak ,mi?felkaptad a vizet?az ug meg szar a legtobb szar benne,kis geci,takarodja a ketebasszott kurva eletbe

Előzmény: rylb (97.)
rylb e-mail | 2005-01-04 20:33:23 | 97.
A kurva anyád!
Te faszszopó lúzer, te köcsög lárva
Hogy anyád döglött volna meg, mikor ellett a világra


Előzmény: Batman Papa (78.)
Diesel e-mail | 2005-01-04 06:36:39 | 96.
Sz.tem nem jár arra mostanában.
Ehe-ehe...

De ha v.ki találkozik LL gyíkarccal, akkor nyugodtan szivassa rommá, és a történetet szívesen olvassuk majd ezen a fórumon.

Akár pályázatot is hirdethetnénk.


Előzmény: MsMixmastermike (95.)
MsMixmastermike e-mail | 2005-01-03 20:46:47 | 95.
:)))))))))

hát ez nagyon dúrva :DDDDDD

kár h nem voltam ott....

mondd a helyszínt aztán majd minden nap leülök jancsilesre vmi padra és riasztalak ha jön :D

hát jancsi: t-c-e-p-s-e-R háááháhá


Előzmény: Diesel (91.)
casreb e-mail | 2005-01-01 18:32:44 | 94.
ehhez mostmár hozzá sem tudok szólni :)


Előzmény: Diesel (91.)
giwer e-mail | 2004-12-28 17:34:08 | 93.
egyszer elindul megint Dévényi Tibor műsora a 3kivánság akkor öcsémet beküldöm, hogy horgászhasson lókötő libatolvaj jancsival, és küldök vele egy levelet, hogy olvassa neki fel.
jancsi persze nem mehet el, mert azt leadja a tv- és hogy néz ki hogy elszúrja egy kisgyerek kivánságát.végig kell hallgatnia mosolyogva.jancsi egy fasz-jancsi egy akkora gyökér hogy azt se tudja mi az a rap, csak ezt adták a szájába.ő az első a listámon, hogy kit ölnk meg.

giwer e-mail | 2004-12-28 17:30:42 | 92.
PE Lord válasz erre | e-mail | 2004-12-04 23:11:55 | 72.

ll junior: gyorsabban jár az agyam mint a szám ezér nem tudok freestylozni


erre szeretnék fűzni egy kis mondandót.l.l. junior rappelni se tud mert nincs ritmusérzéke.azt se tudja mi az a freestyle.

Diesel e-mail | 2004-12-27 14:44:04 | 91.
Azé me raj...

Elmondok egy történetet, ami kb. 2 hete történt meg velem, és pont a témába vág.

Helyszín, a főváros. Éppen mentem a buszmegálló felé, vártam a spanomat. És akkor balra néztam, és megláttam magát lakatos lajos dzsuniort, amint épp a buszmegállóba áll be, egy rommá foltozott X5-ös BMW-vel. Ha láttatok már így meggyalázva kocsit...
Kiszállt, és elkezdte tenulmányozni a hirdetőoszlopot.
Na bazzeg - mondom - ezt nem lehet kihagyni.
Odalépkedtem hozzá, és megszólítottam az ISTENT.
- Te vagy a kételles gyerek, mi? - kérdeztem
Rámnézett, olyan "namostmiva?" tekintettel.
- nincs nállam toll - mondta
- Mér kéne toll ? -
- Nem tok így adni ótógrammot - ekkor már vigyorgott.
- Kell a vírnek autogramm, csak kérdeznék v.mit, ha má így összefutottunk. - kezdtem
- nemtom mikó lesz legközelebb koncertem, azt keresem én is ezen a szaron. De nem látom. - mondta, és látszott, hogy erőteljesen koncentrál az oszlopra.
- Nem érdekel a tátikád se, csak annyit kérdeznék, hogy mi a faszér van rajtad állandó jelleggel, ez a szar nyúzottkabát, meg ez az idióta szartaposó. -
Ekkor ll szemén látszott, hogy nem tud hova tenni, és nem tudja mit is akarok.
Nemtom mik futhattak át a csökevényes agyán, de ezt válaszolta:
- Há me raj. Mé, baj? Bazzeg ez rímelt... -
Na ezt már én sem bírtam, és elkezdtem kegyetlenül röhögni, miközben ll csak nézett. Nem tudta mi bajom van. Ekkor szállt le a haverom a buszról, és egyből meg is kérdzte, hogy mi van.
Én meg ott dzsunyior előtt elmondtam neki a sztorit. Spanom is röhögött erősen. Dzsunyior persze nem.
Mikor megunta, hogy így, mutogatva röhögünk rajta. beült a kocsijába, felbőgette a szétrepedt motort, és búcsúzóul a kocsiból kiordította vörös fejjel, hogy:
- a sztárok így öltöznek, köcsögparasztok !!! -
Rögtön ez után a kocsija lefulladt. Erőteljes vállmozgások kíséretében próbálta újraindítani a motor, amit 4. próbálkozásra sikeresen végre is hajtott.
Ekkor már Norbi haverom térdre esve, mániákusan röhögött, és én csak az oszlopnak köszönhetem, hogy nem zuhantam mellé kínomban, sátáni kacajokat hallatva.

Drága MsMM. Talán válaszoltam a kérdésedre. Hihetelen módon engem is ezek a kérdések foglalkoztattak jancsival kapcsolatban.
Még most is vigyorgok...





Előzmény: MsMixmastermike (89.)
pylu e-mail | 2004-12-27 11:36:04 | 90.
Gyerekek! Ez a fasz folyton csak égeti magát! Hát mikor óhajtja felfogni, hogy ki kellene nyalnia a seggem? Komplett katasztrófa!!! Az év reppere? Persze! Acélos bakerba meg mátrixos göncben és hosszú hajjal (hosszú csomóval a fején – szólt a haverom).

Előzmény: MsMixmastermike (89.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-12-25 09:59:40 | 89.
homloklebeny, háháhááááá:DDD

"elterelik az igazi, ugyesebb bunozokrol a figyelmet!" <--- és ténylee, ez milyen IGAZ!!

én már csak azt nem vágom: Miért van duplaelljancsinak HOSSZÚ HAJA??!! És miért járkál hosszú, mátrixos FEKETE BŐRKABÁTBAN??!! És miért vesz fel mindehhez FEKETE VASBETÉTES BAKANCSOT??!!


Előzmény: casreb (88.)
casreb e-mail | 2004-12-24 15:09:14 | 88.
Nem tudom, hogy a koztudatban miert a ciganyok a laza gennykszterek, akiktol rettegni kell. Azaz, rajottem. Ok (eszhiany miatt) allandoan lebuknak, ugyatlenek, tele van veluk a tv. Akik okosabbak, azok (nem tartoznak az etnikumhoz) es nem is szereznek hirnevet, csak bizonyos korokban max. Azert megiscsak jo, hogy ok lettek a "nagy" maffijozok: elterelik az igazi, ugyesebb bunozokrol a figyelmet! HAHAHA
elelelelel janost meg gyomorszajba kell loni, es egy vesovel megszabaditani a homloklebenyetol.


Előzmény: MsMixmastermike (87.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-12-22 17:48:14 | 87.
bassssssszki, most láttam a "Nyócker"-t, még yo h nem kellett érte fizetnem, na mind1, szal amikor meghallottam a dupla-ell-jancsit, aszittem menten meghalok, ANNNNNNNNYYYYYIIIIRAA szar volt. A vicces az hogy (a 12-14 éves kiscscajszikat leszámítva) mindenki felsikoltott és őrültgyorsan befogta a fülét, jajongások kíséretében :D

OLTÁÁS A KÖBÖN :D



Előzmény: pylu (86.)
pylu e-mail | 2004-12-22 15:21:08 | 86.
Szerintem ll egy semmirekellő faszfej, akinek annyi esze sincs, mint egy marék molylepkének. Olyan sötét kívül belül, mint a belsőzseb éjszaka.
1 nyálas kis szardarab!!!!!

Diesel e-mail | 2004-12-21 06:40:54 | 85.
Igazad lehet...

Előzmény: casreb (84.)
casreb e-mail | 2004-12-20 19:35:34 | 84.
Hat napja nem jött válsz, értelem szerűen nincsenek ilyen érvek... De ne legyél már vele ilyen bunkó! Honnan tudná, hogy mi az az észérv? És ne írj neki ilyen sokat, mert nem tud jól olvasni! >:-j

Előzmény: Diesel (83.)
Diesel e-mail | 2004-12-14 06:41:40 | 83.
Mondtam, vagy írtam volna olyat, hogy gengszter vagyok ?????

Nem rémlik.

Azér, mer valakinek voltak zűrös ügyei, attól még nem lesz gengszter.
Dehát úgy látom, a kevés iskola, meg az ostoba szülők megtették a hatásukat rád nézve, és általános kép- és fogalomzavarban szenvedsz.

Csak azér, mer már nem az első (és nem az utolsó) eset, hogy olyan szavakat használsz, amiről asse tod mit jelent. Talán a fasz szó jelentését érted. Biztos láttál már olyat tv-ben. Na mindegy...

De ha már te elterelted (elég ügyetlenül ugyan) a témát, azért még megkérdezném, hogy ha te annyira odavagy a magad cigányságával, mondjál már példát, vagy észérvet, hogy miért kellene szeretnünk, ill. elfogadnunk a cigányokat ?

Válaszodat érdeklődve várom.
(de minek)

Na Hella !


Előzmény: Batman Papa (82.)
Batman Papa e-mail | 2004-12-14 02:26:36 | 82.
azt hiszed kemeny vagy aranyos vagy hogy szupermannek meg pokembernek hivsz?hat kar..de nem vagy az te "kemeny" gadzso

Előzmény: Diesel (79.)
Batman Papa e-mail | 2004-12-14 02:23:32 | 81.
Mi a fasz van?En tudom hogy mi az underground gadzsokam,az ilyen szarok mint fanka,a kurva bankos,deego meg a ket buzi kamikaze aki mar nem underground de leegett a ket gadzso mer bevannak perelve,es van letezo spanom tobb mint 10 te fasz,es diesel ne zsamoskodjal mert nem vagy kemeny genkszter csak egy fasz

Előzmény: MsMixmastermike (80.)
MsMixmastermike e-mail | 2004-12-13 19:09:23 | 80.
teatyaúúúrisssten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezt most mér kellet ideírnod? És akkor az ember még ezek után szeresse a romákat és ne nézzen rájuk "csúnyán" az utcán, és ne szorítsa meg a húga vagy lánya kezét amikor lát egyet, és adjon neki cigit meg pénzt amikor odajön a megállóba? Igen? Most komolyan szerinted ezzel fogod mindezt elérni?

Azt kivételesen elnézem neked, h azt mondod h az underground az szar, mert sztm neked halvány lila gőzöd sincs arról h mi azaz underground, merem remélni, h utánanéztél 1 angol-magyar szótárban, kijött hogy földalatti/metró és erre mondod h szar :/ vagynem? mer a metrónk élleg nem a top. Csak nem ez a topic.. Hm...

Tudodmit? Mégse nézem el, mert tuti nem a metróra mondod (muhhhahahahaaaaa :DDDDDDDD)

Szerintem húzz el innen a francba, meg a 10 nemlétező spanoddal együtt, még mielőtt az idegességed hevében tökönszúrod magad a bicskáddal.. :DDD

Szééééép. Kéne vmi kollektív felvilágosítás az underground fogalmáról ennek a sok pop-hip-hop őrültnek, vagynemtomminek nevezzem ezeket itten ni...pacáknak? vagy foltoknak? vagy lyukaknak? hm.. majd még meglátom..

Amúgy sztm a náci fogalmával sem vagy tisztában..

OLVASS MÁR KÖNYVEKET, VAGY ÚJSÁGOT AZISTENITMÁR!!!!! MŰVELŐDJ!!! TANULJ!!! JÁRJ MÚZEUMBA!!!! ÍRJ NAPLÓT!!!! vagymittomén, csak kezdj már magaddal vmit, mert ideüvölt h nincs 50 se az IQ-d, nem mintha ez lenne a mérvadó, de AKKORIS!!!

pz


Előzmény: Batman Papa (78.)
Diesel e-mail | 2004-12-13 06:37:55 | 79.
Figyu bitumen !!!

Asszem a 65#-ben te kezdtél el vergődni, NEM RÉMLIK ?????

Vagy ekkor idióta baromállatvagy, hogy asse tod hol tertasz ???

AQmúgy nem fenyegetőztem superman. Nem szokásom. Én cselekszem inkább. Célravezetőbb.

Fúú, de utálom az ilyeneket...

Fúú, de utállak...

Dehát mit is várhatnék egy zsamótól...


Előzmény: Batman Papa (78.)
Batman Papa e-mail | 2004-12-13 02:20:26 | 78.
az underground egy nagy szar,es orulok hogy lehuzzott teged a sok cigany diesel meg ne kemenykedj a sulyos testi sertessel ezzel nem leszel nagy fiu te kis naci geci!!!ja es kemeny de meg milyen kemeny vagyok 10 spanommal mellettem

Előzmény: casreb (77.)
casreb e-mail | 2004-12-12 17:23:52 | 77.
annyit mégis hozzafuzok, hogy azert UG korokben nem mindenki suttyo... Kar, hogy a Kamikaze egy szam erejeig lesullyedt a szintjere, oket nagyon birtam (es most is vegulis...)

Előzmény: Rahska (75.)
casreb e-mail | 2004-12-12 17:22:14 | 76.
ehhez most nem fuzok hozza semmit, abszolut igaz

Előzmény: Rahska (75.)
Rahska e-mail | 2004-12-10 15:41:44 | 75.
NA HAGYJATOK MÁR AZZAL A FASSZAL!AZ ÉV CSICSKÁJA CÍMRE PÁLYÁZHAT A TÖBBI MAGYAR SUTTYÓVAL EGGYÜTT,KIVÉVE PERSZE SUBIT MERT Ő IGAZÁN TUD RAPPELNI

Milky e-mail | 2004-12-08 20:52:21 | 74.
Az év rapperének nem mondanám, de minden esetre jól nyomja sztem...!! Bnömnek + van az új albuma ami sztem egész jól sikerűlt..bár a másokdik album jobban bejöt..!
Bye

Gildor e-mail | 2004-12-05 14:39:17 | 73.
LL Junior mint már montátok Lakatos Lajos apja is
Lakatos Lajos ez a Juniur szobol ered szal full cigány.(gondolom ezzel nem montam uj dolgot)Nem is lenne vele és társaival semmi baj csakhogy:Ez a nyálas szánalmas szöveg és ahogy dobálja magát pfffffff...... Nekem is volt pár incidensem hogy ok nélkül oda akartak jönni és le akartak huzni stb Ennek ellnére nem itélem el az összes cigányt
mert vannak ojanok akik arra probálnak törekedni hogy normális uton (lopás csalás nélkül) pénzt szerezhessenek csakhát:van vagy 10 gyerekük ezt eltartani nem könnyü.Ha van 1 munkalehetöség és mondjuk 1 roma jobban megfelel neki mint 1 magyar akkor is a magyart fogják felvenni.És eleve elitélik öket az emberek.Igy nagyon nehéz kiemelkedni.És normális munkát szerezni.Ezzel ne védeni akarom a cigányokat.Jah és még annyi hogy láttatok már roma tanulovezetöt? :D én még soha pedig direkt figyelem.

Csak ennyit akartam.

PE Lord e-mail | 2004-12-04 23:11:55 | 72.
ll junior: gyorsabban jár az agyam mint a szám ezér nem tudok freestylozni
casreb e-mail | 2004-12-03 18:42:06 | 71.
???
A magyarban, tudod, a mondatot nagy kezdőbetűvel kezdjük, ha összetett mondatot alkotsz (ha képes vagy erre), akkor a tagmondatokat vesszővel szoktuk elválasztani. Nem te fogod megmondani, kis patkány, hogy mit írhatok, beszélj a zene.net szerkesztőségével, hogy te becsületes (ehhhehe) cigány vagy, és moderátornak akár ingyen is elmennél. Ha nem vesznek fel, fordulj a Esélyegyenlőségi Minisztériumhoz (ami inkább cigggányvédelmi), és pereld be őket.
Hadd mondjam el, hogy idáig CSAK cigányok raboltak ki/ húztak be tőlem bármit is/ kötöttek belém minden különösebb ok nélkül. Nekem alapban semmi bajom sem volt ezzel az etnikummal, csakhogy ők gondoskodtak róla. Pesten ugyanúgy, mint vidéken, tehát az is kizárható, hogy van valami rokonom, vagy bárkim, akivel ők rosszban vannak, és rajtam vezetnék le a mérgüket emiatt.
És elelelelel dzsanjörnek abszolút semmi köze a Rap- hez (megkérdőjelezném azt is, hogy bármilyen stílushoz köze lenne).


Előzmény: Batman Papa (57.)
Diesel e-mail | 2004-11-29 07:23:40 | 70.
Hidd el pókember, volt már dolgom elég "teséddal".
Majdnem két ilyen "roma spanod" miatt lettem leültetve. De sittre nem került sor, még úgy sem, hogy a bíró előtt mondtam, hogy nem bántam meg, hogy maradandó testi fogyatékosságot okozó súlyos testi sértést követtem el.

És ne akarj velem találkozni kis cigánypúrgyé, főleg meg balhézni ne akarjál, mert rosszúl jöhetsz ki belőle. Nagyon.

Amúgy meg leszarom a tesvíreidet, mer nekem is vannak spanjaim, de én nem fenyegetőzöm velük.
Látom najon erős vagy mikor melletted vannak 10-en.

Jellemző, és szánalmas...

ejnye-ejnye pókember papa
rosszul esik a fajtád szara?

Ehe-ehe...


Előzmény: Batman Papa (65.)
PE Lord e-mail | 2004-11-28 20:58:11 | 69.
LL Juniorka az egy szégyen, ennél szarabbat már fizikai képtelenség csinálni,
giwer e-mail | 2004-11-28 20:18:42 | 68.
1 ,,fellépését láttam janinak"

egy magyar televízió álltal sugárzott műsort, ahol mint egy szuperbuli vagy fásimulató fényekkel.

na de a lényeg hogy egy hiphopbulin álltalában állnak a rapper arcok és csápolnak vagy tapsolnak vagy akár még a szöveget is mondják az előadóv al eggyütt.
de jani előtt csak egy kurva kicsi közönság volt.

csak székek voltak.és a kamera mindenhol ott volt.és kiket láttam a közönségben????---...

...hatásszünet...

kislányokat akik 10 nél többek nem lehettek, pár anyukát vagy nagyszülőt és felnőtteket.

ezek a közönsége.
jani mikor szervez bocsi. szerveztet magának egy
olyat amire ti, putris romák akiknek nincs pénzük belpőre, ti is bejuthattok?

soha.mert nem ő csinálja és nem ő mondja meg hogy hol lsez a koncert hanem a prodeccere.aki hamarosan ki is fogja dobni.ismeri ő a klippstatisztákat?
nem.szlovákiai táncosok akiket busszal hoztak.

na janika szánalmas vagy.tud netezni?
sajna nem.pedig ide is benézhetne.majd kinyomtatom a hozzászólásokat és elküldöm a lakcímére.
béke rapperek!

giwer e-mail | 2004-11-28 20:04:09 | 67.
drága egyetlen juniorkám.hogy vagy?hiányzol(remélem nem ment fel az árlistád és mg mindig 6000ért szopsz)

-szerintem ezzel te okozod a veszekedést!

a managerek nem fog egy bajuszos csúnya öregembert vagy akármelyik gettói romasrácot, sőt fehért se kínait nem vesz be popsztárnak.

de juniorka elment kozmetikushoz és csináltak belőle egy meleget.azt a manager felkarolta ,miután az a szánalmas fekamozdony lerobbant és megírta junior egyedül a számait.először azthittem romantik de rájöttem hogy nem.hanem annál is rosszabb.

de nem érdekelt.a sok popsztár között elsüllyed ő is hamarosan.de:...

...egyik nap a viván a POPARAZIBAN (figyelitek, nem vivaHipben) meghallottam, hogy juniorka lett az év ,,rappere". na ezé írtam e-mailt több ezret ide oda, vivába bravóba fanclubba iszonyú dühös lettem.

-én is hallottam róla.iszonyú.


azt most junior produccere megtalálta funkékat és mondta, hogy vagy szopsz vagy kivagy rúgva.jani szopott.kamikazénak meg megparancsolta hogy karolják át és fényképezkedjenek bele m,intha spanok lennének.

de nem azok.

Romák figyelem!
átlátok rajtatok.mivel nem vagytok olyan körülmények között hogy a rózsadombi vagy madártelepi gazdag managerek észrevegyenek ezért nincs se popsztár, se ,,rapper" a porondon.

és ti irígykedtek.van egy darab és ti azt éltetitek mert nincs más.

elel janinak is hamarosan lejár az ideje.kamikazét beperelték a klippük miatt juni beszpota.ilyen gáz neve egyépként senkinek nincs.dedós.

na peace romák, fehérek sárgák!
Igazam van.sok választ kérek!

-batman kérdezte mé perelték be őket.én tudom.

-azé me az Isten hozott a földi pokolbannak az -alapját lopták egy amerikai feka csapattól.és -most kurva nagy szarban vannak.:))))megérdemlik...

a refrén funk -ha az utca beszél című számának a 2.versszakjában hallható rappelve,.onnan lopták.szerintem funk nem akarta de a producer ragaszkodot hozzá.és kamikaze szarik a managertől.

janikáról meg csak annyit hogy amit eddig produkált ahhoz csak gratulálni tudok.kapja be.

és azé nem nézem meg a nyóckert mert jani van benne.iszonyú.remélem egyszer találkozok janival és elmondhatom neki hogy:

-Hé haver!Állítsd le magad mert gyalázod a kultúrám!
és mit szólna ha a roma kultúrát gyaláznánk mi.vagy a ragamofin stílust?valaki azt mondaná hogy raggamofinos és közben totál mást nyona mint az a szerelmes szarzene,.
szerintem mérges lenne.raggamofint pedig jani találta ki magának.

egyetlen kibaszott számát hallottam amitől kirázott a hideg.asszem valami egyedül vagy ilyesmi.meg a ragamofin 1-2 faszjátékát.beszartam majdnem.mekkora egy rakás fos popzene?

zoliii e-mail | 2004-11-27 07:32:26 | 66.
tipikus roma hozzáállás: csak másokkal tudsz keménykedni... ezzel is csak magadat minősíted

Előzmény: Batman Papa (65.)
Batman Papa e-mail | 2004-11-26 23:39:17 | 65.
te egy elmebeteg fasz vagy kis testver,ha en magyar meg roma vagyok az mi?te fasz,szetbasznam az arcodat a sok ROMA spanommal!!!buzi gyerek,akkor megtudnad mi a romasag

Előzmény: Diesel (61.)
Diesel e-mail | 2004-11-25 08:00:27 | 64.
Nemtom, ti hogy vagytok vele, de én megfigyeltem, hogy a cigányok "műélvezők", csak a cigány előadókat szeretik.
Pl.: bódi guszti , Romantic , meg az összes lakodalom lajos bérenc.

Ez mér van?

Kőnyg e-mail | 2004-11-24 16:47:11 | 63.
Én azon vok h elel jani egy nagy rakás szar!!
öntelt barom aki azt hiszi h tud valamit!!
de ezzel semmi újat nem mondtam!!!
csak azt sajnálom h vannak akik azt a buzit gondolják a legkobnak!!!
R.I.P.

Sexy Lady e-mail | 2004-11-23 12:35:42 | 62.
Igazad van, testvérem.

Előzmény: Batman Papa (57.)
Diesel e-mail | 2004-11-23 06:49:11 | 61.
Hella !

Csak szeretném felvilágosítani a kultúrájára büszke roma lakosságot arról, hogy olyan, hogy roma gádzsó, nincs.
Ugyanis ez a szó, hogy gádzsó, pont azt a fickót jelenti, aki nem roma.
A szó ungvári eredetű. Abban a nyelvjárásban használták, csak elterjedt.
Néhány éve a munkám olyan volt, hogy rengeteget jártam cigánytelepeken, putrikban, ahol még félig magyarul, félig cigányul vakertak. És láttam, ki hogy él ott.

Na ezt csak azért írtam, hogy ha ti, kultúrátokra, és származásotokra büszke emberek vagytok, akkor miért alázzátok le a tudatlanságotokkal.
Én tudom miről beszélek, pedig fehér vagyok.

Témához hozzászólva : L(akatos) L(ajos) Junior kinyalhatja a seggem csontig.


Batman Papa e-mail | 2004-11-22 05:44:36 | 60.
mert pereltek be oket?

Előzmény: Maped (59.)
Maped e-mail | 2004-11-20 20:23:52 | 59.
Mindenki ezt olvassa el légysziiiiii.
a teljes igazság:(a batman bekezdés után)


batman.te aztán tényleg tudod mi az a hiphop.
aki így válaszol és ilyen formában az egy olyan ember akinek válaszolni sem érdemes mert csak vita lesz belőle.az ilyenre egy Normális ember szarik és ráhagyja,.


drága egyetlen juniorkám.hogy vagy?hiányzol(remélem nem ment fel az árlistád és mg mindig 6000ért szopsz)

a managerek nem fog egy bajuszos csúnya öregembert vagy akármelyik gettói romasrácot, sőt fehért se kínait nem vesz be popsztárnak.

de juniorka elment kozmetikushoz és csináltak belőle egy meleget.azt a manager felkarolta ,miután az a szánalmas fekamozdony lerobbant és megírta junior egyedül a számait.először azthittem romantik de rájöttem hogy nem.hanem annál is rosszabb.

de nem érdekelt.a sok popsztár között elsüllyed ő is hamarosan.de:...

...egyik nap a viván a POPARAZIBAN (figyelitek, nem vivaHipben) meghallottam, hogy juniorka lett az év ,,rappere". na ezé írtam e-mailt több ezret ide oda, vivába bravóba fanclubba iszonyú dühös lettem.

azt most junior produccere megtalálta funkékat és mondta, hogy vagy szopsz vagy kivagy rúgva.jani szopott.kamikazénak meg megparancsolta hogy karolják át és fényképezkedjenek bele m,intha spanok lennének.

de nem azok.

Romák figyelem!
átlátok rajtatok.mivel nem vagytok olyan körülmények között hogy a rózsadombi vagy madártelepi gazdag managerek észrevegyenek ezért nincs se popsztár, se ,,rapper" a porondon.

és ti irígykedtek.van egy darab és ti azt éltetitek mert nincs más.

elel janinak is hamarosan lejár az ideje.kamikazét beperelték a klippük miatt juni beszpota.ilyen gáz neve egyépként senkinek nincs.dedós.

na peace romák, fehérek sárgák!
Igazam van.sok választ kérek!

Batman Papa e-mail | 2004-11-20 08:15:29 | 58.
csak igy tovabb!!!En buszke bvagyok rad en is roma/gadzso vagyok! de nekem ne dumaljanak a romakrol kis faszok aki a kurva gadzso u.g szart hallgatjak,bankos,fanka pfff csapat szar

Előzmény: Sexy Lady (54.)
Batman Papa e-mail | 2004-11-20 08:12:52 | 57.
de vannak te fasz de en szetszednelek ha meglatnalak te eminem buzi kis gadzso, es x.x.x a juni az nem lakatos laszlo te buzi hanem lesi laszlo!es jobb ha nem dumaltok a romakrol ti influenzas faszszopo buzik

Előzmény: casreb (40.)
PE Lord e-mail | 2004-11-19 15:53:33 | 56.
aztal mondással sztem arra célzott
hogy ha megnézed a börtönök (nagy részét), ott is vannak fehérek meg romák kb egyenlő arányban
és állandóan a romák balhéznak

Diesel e-mail | 2004-11-19 07:39:40 | 55.
"Cigány létemre tisztességes vagyok"
Ez a mondatod magáért beszél. Cigány létedre... Magadat szarod pofán ezzel. Ha nem vennéd észre.

Akiknek nincs semmijük (nem anyagilag értettem amúgy), kibaszott büszkék lehetnek, hogy a fiatalok nem a tudásukkal akarnak n.mit elérni, hanem azzal, hogy bűnöznek.

A börtönös mondást látom nem sikerült megérteni. Na mindegy.
Igen, vannak magyarok is a sitten. Sokan. De romák 5-ször annyian. És azok sem azért, mert tilosban mentek át az úton.

A híradó a tv-ben pedig csak egy showműsor.
Semmi köze az igazsághoz.
Szenzációhajhászás. Hallottad már ezt a szót?
Ha nem, akkor jegyezd meg jól.


Előzmény: Sexy Lady (54.)
Sexy Lady e-mail | 2004-11-18 10:53:20 | 54.
Megmondom, hogy mire vagyok büszke. Cigány létemre tisztességes vagyok és jól tanulok (ügyvéd szeretnék lenni, de gondolom, hogyha rajtad múlna, ez nem sikerülne! A másik az, én Magyarországot hazámnak tekintem, de lehet, hogy ez azért van, mert az apukám magyar? Szerintem kutúránk is van, amit az én városomban igyekszünk azt fenntartani. Azok, akiknek nincs "semmijük", azok pedig arra büszkék, hogy vannak olyan fiatalok, akik igyekeznek az életben valamit elérni.
A börtönnel kapcsolatban: lehet, hogy sok cigány van a börtönben, de ne feledkezzünk meg azokról a magyarokról, akik gyilkolnak, lopnak, csalnak és gyerekeket kényszerítenek fajtalanságra. Gondolom, hogy nézed a Híradót a tv-ben!!!
Csak ennyit szeretttem volna. Szia!


Előzmény: Diesel (53.)
Diesel e-mail | 2004-11-17 08:41:32 | 53.
Na figyu szekszi(höhö)lédi !

Én asszem érvekkel alátámasztva írtam le, hogy miért tartom szarnak, a te kedvencedet.
És nemtom mire fel lehetne ez a MAJOM nagyképű.
Ha elmondom róla a lehúzó véleményemet, akkor jön a szokásos zsamó szöveg, hogy : - E má azé van me cigán vadok !!!
Nem azért van. Hanem azért, mert szart csinál, és még büszke is rá.

Még azt megkérdezném tőled, hogy miért vagy oly büszke a származásodra ?
Minden cigány e mögé bújik, de megmagyarázni nekem egyik sem tudta.
Nincs hazátok, nincs történelmetek, nincs kultúrátok, nincs tudásotok, nincs semmitek sem, amire büszkék lehetnétek népi szinten.

A civilizációról meg annyit, hogy volt egy okos orosz író, akit idéznék ezzel kapcsolatban.
Ő azt mondta, hogy: Ha meg akarod tudni egy ország milyen civilizált, akkor nézd meg a börtöneit.
Remélem érted.



Előzmény: Sexy Lady (45.)
x_X_x e-mail | 2004-11-16 18:40:42 | 52.
na jó! Jákob bökő elég lesz sztem a dzsipózásból :DD meg mindenből (zsidó):D!lajos szar geci fos és kész ennyi !

bökő e-mail | 2004-11-16 18:37:05 | 51.
ez mind? hat a ciganyok fossanak kést... ijen koppintott triplaiksz... pfujj... inkabb elmegyek zsidonak :D
meg a vegen atkeresztejjuk topicot "ki a nagyob dzsigolo"-ra


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.