Click to Visit
Hip-Hop - LL Junior az év rappere!???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  

MsMixmastermike e-mail | 2005-04-15 19:08:51 | 199.
"Sokminden eszembe jut ezeket olvasva,főleg az,hogy miért öltött ilyen méreteket a rasszizmus egy olyan országban,ahol a magyar nép pont a magyarsága miatt volt elnyomva több száz évig az osztrák-magyar monarchiában."
Hmm. Pont nemrég vitatkoztunk egy történelem órán, hogy bár a magyarok állandóan rinyáltak az osztrákok elnyomása ellen, a zért mi is jól bekebeleztünk egypár népet. Horvátok? Hm? De mind1, sok köze nincs a romákhoz, nem is tudom, h jöttél ide..

"pont azt írjátok alá,mennyire le van süllyedve értelmileg a mai fiatalság"
Ugyanezt mondták rád azok, akik akkor annyik voltak, mint te, amikor annyi voltál, mint mi. Érted? 10 év különbség már nagy különbség. Nézz csak rá édesanyádra. Ugye mennyi mindent nem tud, amit te igen? (vagy még te sem?)

"A társadalom zenei elbutításától féltek?"
Már nem. Megtörtént. Élő példa is van az áldozatra. TE!

-Amúgy tudtuk h a monogramjából jön a neve, említettük is, Lakatos Lajos, nemde?! :DD

-Valahogy úgy jött le számomra, mintha szerinted itt csak hímneműek szidták volna "Ju"-t (juh?!), pedig nem. Képzeld ÉN IS nő vagyok, és nekem abszolút nem jön be a teste. Alacsony és visszataszító. A szája meg nem szexi bibibí, ízlések és pofonok, túl nagy a fejéhez meg az agyához képest. Picit aránytalan szegény. A kendői meg gázak..Piacra jár vagymi?

-Hát nekem van egy 4 és egy 7 húgom, úgyhogy hidd el, tudom milyen az ilyen fiatalok zenei ízlése. Az én húgaim nem hallgatnak Juniort, nem is tudják ki az, nincs aki megmutatná :DD Szerintem a kisgyerekeknek inkább Halász Juditot rakjál be, attól legalább szép gyerekkoruk lesz. A fiad, meg 7 éven belül úgy le fogja tagadni, h valaha is hallgatott juniort, mint a pinty.

-Bocs, de nagyon leragadtam a gyerekeknél, te dobtad föl a témát. ---> "csak magatokat járatjátok le,külön faj vagytok akik nem tudnak máshogy beszélni,csak ilyen mocskos szavakkal-tudlak benneteket nagyon sajnálni!Anyukátok tudja,hogy így beszéltek???"
Aranyos. Érdekes, az én tesóim is mondtak már egykét olyan trágár szót, amin én még kuncogtam, de már megtiltottam, h használják. Megsúgom, a gyerekek szókincse nem 100%ig otthonról jön. Az óvodában vannak rossz és jó családból egyaránt gyerekek. Egyesek már ott terjesztik a lázadó szavakat, mások iskolában. A te gyereked se marad ám szent.

-Az u.i.-od érdekes. Vagy csak naív. Inkább mindekettő. Milyen könnyű is lenne a dolgunk, ha mindent a rasszistákra rá lehetne kenni. Te tudtommal nézel tévét. Feltételezem nemcsak a vivát, ha tévedek, én kérek elnézést. A világ soha se lenne tökéletes, ha mindenki ugyanúgy gondolkodna megőrülnénk az unalomtól. Gondolj csak bele. Persze nem azt mondom h ELŐRE RASSZISTÁK! Amúgy is szerintem ez a szó alapból nem elég meghatározó. Én inkább csak primitív meg nem/kevésbé primitív emberekről beszélnék. Junikádat az előbbibe sorolnám. Az okok már felsoroltatottak az előző 100 vagymennyi beírásban.

Na mindegy, a gyereked fül-épségére meg jobban is vigyázhatnál anya létedre.




Előzmény: Kriszbaba (189.)
Darksun e-mail | 2005-04-15 10:33:22 | 198.
Ey, kösz a kiegészítést (még akkoris, ha nem annak szántad), pár dolog benne volt, amik neekm már kimaradtak...álmos voltam.
:)
Főleg 3 dolog volt nagyon olyan, amikre belém hasított egy "vazzegeztnekemkellettvolnabeírni" érzés.
1: aranytojás-effektus
2: háborúból senkinek...
3: hip-hop és az én tökéletes életem...
:D
békevan!
DS!


Előzmény: Diesel (196.)
Diesel e-mail | 2005-04-15 08:55:59 | 197.
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Előzmény: niggalife (195.)
Diesel e-mail | 2005-04-15 08:51:44 | 196.
Először nem akartam erre a szarra reagálni, de aztán gondoltam, ha ennyi energiát pocsékoltál az írásra, akkor megtisztellek ennyivel.

"unintelligens emberek "kasztja" írta"
Elsőő rasszista megjegyzésed. Utálatos ez a beskatulyázás. mi?

"Belegondoltatok már,hogy Hitlert miért akarták kivégezni,meglincselni?"
Hitler 1 diktátor volt, és mint ilyet, nemnagyon mert senki kivégezni, ill. meglincselni. Az emberek juttatták oda, ahol volt.

"kivégezné a szőkéket,csak mert azok köztudottan hülyék és nehéz felfogásúak"
A hajszínnek, sőt a bőrszínnek sincs semmi köze a cigányokkal szembeni előítéletnek.

"sok 20 éven felüli nőt és srácot ismerek akik Junior rajongói."
Akkor sok ocsmány, kiéhezett rébék, meg homokos srác van a környezetedben. A gyerekedet nagyon gyorsan távolítsd el ebből a közegből !

"A rap és a Hip-hop pont hogy a feketéktől ered,a négerek kezdték,a fehérek meg csak megpróbálják utánnozni"
A Hiphop-ot nem lehet "utánozni". Azt vagy érzed, vagy nem. Amúgymeg nem veszed észre, hogy ezzel rasszista kijelentést tettél? A fehérek nem érthetnek a rap-hez, meg a hiphop-hoz, mert világosabb a bőrük???

"nekem meg csak pozitív tapasztalatom van"
Akkor sz.tem te csak tv-ben láthattál romát.
Télleg nézd meg a Fajgyűlölet topicot.
Minden el van magyarázva. Még te is megértenéd az érveket. mégha diplomás vagy is.

"Ehhez vér kell,erre születni kell,és akár tetszik akár nem,Juninak a vérében van a rap"
Te biztos biológus is vagy.
És már megint 1 rasszista kijelentés.

"kicsit is jobb és többet elért,mint az átlag"
És mivel? Miért?
Aki igazi munkával keresi a kenyerét, és tisztességes embert nevel a gyerekéből, az sokkal többet elért, és jobb, mint az átlag.
Sz.tem ez fontosabb, mint az, hogy mutatja néha a tv?


"Ju igenis az életről rappel"
Hát... Kinek-mi az élet.
"Ju"-nak ebből áll az élete? És akkor még mi vagyunk szánalmasak?
"béjbi, szeretlek nemmennyel, gyerevisszahozzám, tunájtforevörtugedör stb"


"aki utánozni tudja Ushert,az királyul táncol!!!
"
Nem arról van szó, hogy utánozni TUDJA, hanem arról, hogy próbálja... Ez nem azt jelenti, hogy tudja is.

"2 profi táncosával együtt találják ki a lépéseket"
Ezt a bravóújságban olvastad? Mer kb. olyan szintű. Meg amúgyis, ez most nemtom mit bizonyítana.

"cigányoknak köztudottan érett és ősi kultúrájuk van,és a zenei érzékükre igenis büszkék lehetnek"
Köztudottan ????
Hol van az a köz aki tudja?
Egyedül csak a zenei érzékükre lehetnek büszkék, dehát néémáá, má megin egy cigányokkal kapcsolatos általánosítórasszista megjegyzés...

"A managere és a producere családtagként kezelik"
Amíg pénzt látnak belőle, persze, hogy jóban vannak vele bazzeg ! Aranytojásos effektus.

"Beírtatok ide egy mesét is Juniról"
Ez nem mese anyu. Ha má amúgyis annyira bratyiba vagytok ll jancsival,kérdezzél csak rá nyugodtan. Közben nézzed a szemét. Látni fogod, hogy igaz amit leírtam. Amúgy nem mondtam, hogy az övé volt akocsi, hanem azt, hogy azzal volt.

"még hazudni sem tudsz rendesen"
Ez igaz, ezért nem is szoktam...

"Én sok rapet hallgatok,nem csak magyarokat,és Ju zenéje igenis megállja a helyét a magyar piacon"
Nemtom, te mit nevezel rap-nek, de ha sok IGAZI rap-et hallgatnál, és értenéd is, akkor azt nem értenéd, hogy ez a kis fasz, mit keres ott, ahol.

"háborúbóh haszna senkinek enm lesz és nem is volt soha"
Beszűkült látóköröd ebből a szövegből derül ki a legjobban. És még te vagy büszke a diplomádra.
Gondolkodni nem tanítanak az egyetemen. Csak magolni. Ezért végeznek az egyetemeken ostoba, sötét emberek, akik arra büszkék, hogy ők az értelmiség...
Azér ez is szánalmas.

"Kezdem szégyellni,hogy ilyen fehérek is vannak,mint ti"
Mi meg azt, hogy ilyen fehérek is vannak mint TE.
Erről ennyit.

"27 éves főiskolát végzett fehér nő vagyok,akinek van férje és gyereke,semmi bajom az életemmel,mindenemmel tökéletesen elégedett vagyok"
Na éppen ezért nem fogod te soha a büdös kurva életbe érteni, mi is az a hiphop. A igazi hiphop nem a gondtalan, boldog emberek zenéje.
A te típusodnak a pop való.

"Helyes srác akárki akármit mond,ti csak szeretnétek így kinézni"
pfuuu... Lebuktam...

"külön faj vagytok "
Jéééjzusoom !!! Mi ez a rasszizmus, és gyűlölet a szavaidban ???

"ELŐÍTÉLET=TUDATLANSÁG"
Előítélet=Tapasztalat
Álszent szűzkurva

"Én a rasszistákat dugnám egy külön táborba a világ legtávolabbi szigetén"
És még te húzod le hitlert? Remélem tudod, hogy te sem vagy jobb. Nálunk meg főleg nem.


Előzmény: Kriszbaba (189.)
niggalife e-mail | 2005-04-15 06:30:34 | 195.
figyelj, az e-jay egy szar program!!! kis huje gyerekeknek akik othon unjak magukat . Az e-jay-t ismerem az 1-5 ig konnyu instrut kesziteni rajta viszont a cool edit es a frutilops mar mas ezeken igazan meg kell kinlodni . Aki e-jayt hasznal komerc szart csinal. LL Junior eleinte tenleg yo volt de hova tovabb szarabb, kezd komerce valni, kar a hangjaert.

Előzmény: Juha (194.)
Juha e-mail | 2005-04-15 02:21:44 | 194.
:))
DS, ezt úgy írtad le, mintha nem tudnád h széllel szembe felesleges...
van aki a szemellenzőjénél nem lát tovább:)

amúgy nekem megvan LL első 2 albuma + a Vigyázz + még 1 Kamikaze-s szám... hát a Vigyázz az télleg yo kis nóta, de ebben nyilván nagy szerepe van funk-nak:))
az első 2 album meg, tök yo! hiphop ejay 2 zenék, put your hands up, meg what what effektekkel az ejayből... ez már valami:)
a harmadikat sajna még nem hallottam:((

Darksun e-mail | 2005-04-14 21:57:37 | 193.
Fúúú, vazzzeh.
Kérdés:
Miért jön ide egy 27 éves, egyetemet végzett (mintha az manapság olyan kurvanagy dolognak számítana...), férjezett, gyermekes családanya?
Holott ez egy tiniknek szóló fórum. :D pffff... (magamat oltom vazz... :D)

Reakció (nem lehet megállni...):
"...a magyar nép pont a magyarsága miatt volt elnyomva több száz évig az osztrák-magyar monarchiában."
Köszi a történelmi áttekintést, 1: senki nem kért rá, 2: EGYÁLTALÁN SEMMI KÖZE NINCS a fehér - roma ellentéthez.
Szerintem legalábbis...

Azzal összehasonlítani ezt az egészet, hogy "mit szólnátok ahhoz, ha a szőkéket kéne kiirtani?" butaság, mert (idézet nem is olyan régről:) "EGYÁLTALÁN SEMMI KÖZE NINCS a fehér - roma ellentéthez."
Tudom, feltételezés, de nagyon melléfogtál...

Todod mit ajánlok?
Keresd meg itt a fórumon a "Rasszizmus" topicot.
Olvasgass...találsz érdekes történeteket...

Az tény, hogy azért szapulni "junit", mert roma faszság.
Én sem csipázom a zenéjét, de nem ordibálok összevissza, mert nem hallottam annyit tőle, hogy okom legyen rá.
Amit hallottam eddig, az pont elég volt ahhoz, hogy ne legyek kíváncsi többre...
:)

"Helyes srác akárki akármit mond,ti csak szeretnétek így kinézni"
MINDEN VÁGYAM!
Jövő héten műttetem át magam...
PFFFF! Vazz, hugi ízlések és pofonok!!!!!!!!!!!!!
Vágod?!
...
Szünet. Oka: Luke vs. Anakin!
...
Szünet vége...Sidius halott. :D
...
"nagyon jó alakja van és szexi szája"
El ne follyál már hugi!
:D

"tuti tetszik a huszonéves korosztálynak is"
Ezt ki mondta? Ők?! :DDDDDDDDDD

"csak nézzétek meg a koncertjeit,nem kislányok vannak ott"
Persze, fizetett közönség. Statiszták! :DDD

"A rap és a Hip-hop pont hogy a feketéktől ered"
Oké, köszi, tudtuk eddig is...
Hogy jön ez ide?!
Amúgy meg a hip-hop nem feltétlenül ered a feketéktől...
Szal az első writer, Taki sztem nem feka volt.
Asszem. Ha tévedek, bocsi!
mind1.

"Ehhez vér kell,erre születni kell,és akár tetszik akár nem,Juninak a vérében van a rap"
HÁÁÁHÁÁHÁÁHÁÁÁHÁÁÁÁ!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A fekete vonatban sem tudott semmit, miért lenne azóta jobb?!
"szerelmes lennék beléd nagyon"? VAGY MI?!

"Utána ugráljatok,ha tudtok úgy rappelni,mint Junior"
1: tudunk...
2: mármint úgy is ugráljunk, mint "juni", vagy...?

"az olyanok ócsárolása aki kicsit is jobb és többet elért,mint az átlag"
Ezt most remélem nem "juni"-ra írtad!
Mivel tud ő többet?!
Kitört a gettóból, vagy mi?!
PFFFFF!

"Nem igaz,hogy nincsenek rendes és normális romák"
Senki sem mondta, hogy nincsenek!!!

"az,hogy egyetlen embernek mi a véleménye,és hogy egyetlen embernek negatív tapasztalata van,az még nem jelent semmit"
Sajnos nem egyetlen embernek...

Én örülök, hogy neked eddig csak pozitív tapasztalataid vannak, gyere egyszer a veresi vonalon este, aztán utána majd beszélhetsz...

"Juni amúgy is csak félig cigány származású"
Ha annyira "rajok a romák", akkor ezt miért kell kihangsúlyozni?
Kisebb ellentmondásba ütköztél hugi...

"Ju igenis az életről rappel"
"szerelmes lennék, beléd nagyon drága..."
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!

"és nagy köcsög begyöpösödött tapló az aki csak a 3 Ragga dalból tud kiindulni"
Bocsesz, ragga utánzat!
És miért köcsög attól?!
Attól lesz köcsög, hogy seggbekúrják, nem?!
A kettőnek mi köze egymáshoz? Vagy egy máshoz?
És ha a gyereked meglátja, hogy miket írsz?! ("köcsög")

"Hát szánalmasak vagytok."
Háttal nem kezdünk mondatot hugi!
Ennyit a diplomádról...

"Jobb ha tudjátok,hogy a 2 profi táncosával együtt találják ki a lépéseket"
Tényleg jobb...pfffffffffffffffff

"aki utánozni tudja Ushert,az királyul táncol!!!"
Nem kellett volna ennyi felkiáltójel, egyébként is látjuk, mekkora baromságot írsz.
Pain meg Tupacot utánozza rappelési stílusilag.
Meg hangilag...
VÁÓ, de királyul rappel!
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!
Lekoppintani valamit, marha nagy tehetség, kis gyakorlás, azt' mögötte semmi.
Lásd:
Tigris és Sárkány-ban a (nemvágommármilyen) Róka megtanulja a Wudan Kung-fu mozdulatokat, de nem tud olvasni ---> nem vágja, mit miért.
Aztán amikor egy mesterrel kerül szembe, akkor szív.

Mondjuk én nem tudom (nem is érdekel), hogy lopja-e a táncmozdulatokat, vagy sem.

"Junior nem L.L.Cool J-től vette át a nevét"
Ha jól tudom, a fekete vonatban még simán junior néven nyomta...akkor miért nem volt jó az?
Valami pici köze biztosan volt LadiesLove-nak, "juni" névválasztásánál...
Tuti nem csak a monogramm miatt...

"(3-30 éves rajongói is vannak),pl.az én 3 éves kisfiam is nagyon szereti őt és a zenéjét"
Gondolom nem azért, mert "beleneveleted"...
ÁÁÁÁÁÁ, nem.
Egy három éves gyerek KÖVETELI, hogy "juni"-t akar hallgatni, mert az milyen marha jó, meg a szövegei is milyen faszák...
Ennyi erővel mutass neki fresst, vagy grúvházt, vagy véteket, az is ugyanúgy tetszeni fog neki...
Amúgy meg a 3 éves rajongótábor, az kimerül a fiadban.

"kár,hogy ezt ti nem tudjátok elviselni."
Mármint azt, hogy a fiad rajongója?

"Ju személyesen válaszol a RAJONGÓK leveleire"
Mind a tízre?!
PFFFFFF!

"aki ismeri őt,az rögtön látja"
Nyilván!
Bebaszna, ha ismerné, de nem látná!
:D

"Ő úgy lett az év rappere,hogy megválasztották,nincsen ebben semmi bunda,rá szavaztak a legtöbben"
Magyarország ismét bebizonyította, hogy a szarból itt kastélyt lehet építeni...

"Ju zenéje igenis megállja a helyét a magyar piacon"
Nah pont ezaz! A piacon!
A mi fülünket üti a piac.
(ez most egy részünkre vonatkozik, és akinek értenie kell, az érti)

"ő írja a dalait"
Ellenpélde: "Vigyázz" feat. Kamikaze, ott Interfunk írta meg "juni" szövegét.
Jájj, hugi nem megy ez neked...

"Vajon miért is van az,hogy Juninak nem kell rajongókra vadásznia?"
Mert nincs fegyverviselési engedélye?! :D

Ennyi erővel kérdezhettél volna ganxta zolit, dópment, majkát, valóvilágvillalakó könyvkiadó köcsögöket, stb.
Mind populáris szirszar, amik tetszenek a sok begyepesedett droidnak, mert a lényeg: A PÉNZ.
Eladható legyen és kész.
Ándergránd fo' lájf! :DDD

"volt már olyan koncertje ahol több,mint 23 ezer ember volt"
Yeah, lagzilajcsi és vendégie koncert rulz!

"27 éves főiskolát végzett fehér nő vagyok,akinek van férje és gyereke"
És a férjed tudja, hogy elfolysz "juni"-tól?
No offense, csak kérdés...

"zenét és hozzá illő normális dalszöveget írni,aztán dumáljatok!"
Pont úgy nyomod, mint aki már mindezt megtette...

És milyen név ez, hogy Kriszbaba?!
27 évesen nem vagy már baba.
Gondolom... :D

Ne nyald már "juni" seggét, plz!
"én is a rajongója vagyok (persze azért nem úgy,mit a tinik)"
Nem hát, pe', te aztán soha...

Nah mind1, DS!one, RACluvvan, békevan, OTSvan, SOULJAHZvan, meg zenepontnetvan.
"juni" is van...de minek?
DS!


Előzmény: Kriszbaba (189.)
Cápa e-mail | 2005-04-14 19:16:52 | 192.
nemhogy nekem ,de másnak se mondanak semmit.és nem azé mer retardáltak

Előzmény: Kriszbaba (191.)
Kriszbaba e-mail | 2005-04-14 17:14:51 | 191.
Cápa,ha azok a dolgok amiket írtam nem mondanak neked semmit,akkor ne vállalj gyereket,mert butának fog tartani már alsó tagozat 2.osztályban!

Előzmény: Cápa (190.)
Cápa e-mail | 2005-04-14 15:59:25 | 190.
és feltünt a diplomás fejednek h lényegében semmit nem írtál???ez csak bla bla bla.

és asse tom h a cigányokhoz h jönnek a négerek.a négerek afrikából származnak,a cigányok Indiából.Afrika-Ázsia.nem uaz.

Kriszbaba e-mail | 2005-04-14 08:20:15 | 189.
Szomorúan olvasom,hogy a legtöbb hozzászólást az unintelligens emberek "kasztja" írta.
Sokminden eszembe jut ezeket olvasva,főleg az,hogy miért öltött ilyen méreteket a rasszizmus egy olyan országban,ahol a magyar nép pont a magyarsága miatt volt elnyomva több száz évig az osztrák-magyar monarchiában.Belegondoltatok már,hogy Hitlert miért akarták kivégezni,meglincselni?Pont az ilyen nézetei miatt.Mit szólnátok ahhoz,ha ezzel a felfogással jönne valaki,aki mondjuk kivégezné a szőkéket,csak mert azok köztudottan hülyék és nehéz felfogásúak(barnaként amúgy ezzel a tévhittel sem értek egyet),na akkor fel lennétek háborodva,mi???Gondolom az itt cigányozó egyedeknek kivétel nélkül van a szerettei között szőke.Amit ti csináltok,semmivel sem jobb ennél,azért,csak azért,mert egy ember bőre színe sötétebb,nincs sem jogotok,sem okotok általánosítva büdös cigányozni.Ez nagyon mocskos és buta dolog,ezzel pont azt írjátok alá,mennyire le van süllyedve értelmileg a mai fiatalság.
Szerintem ti elvagytok nagyon tévedve Junior rajongói táborával kapcsolatban is,mert én is a rajongója vagyok (persze azért nem úgy,mit a tinik) 27 évesen,és nem én vagyok az egyetlen,sok 20 éven felüli nőt és srácot ismerek akik Junior rajongói.Helyes srác akárki akármit mond,ti csak szeretnétek így kinézni-nagyon jó alakja van és szexi szája-na de nem is ez a lényeg,tuti tetszik a huszonéves korosztálynak is,nem csak a 8-10 éveseknek;csak nézzétek meg a koncertjeit,nem kislányok vannak ott.
Aki azt mondja,hogy magas a hangja,az talán vegye magának a fáradságot és hallgassa meg az összes számát,ne csak azokat amik a VIVÁn mennek.Amúgy se tudom mi ebben a magas:ha mélyen énekelne,akkor mibe kötnétek bele????
A rap és a Hip-hop pont hogy a feketéktől ered,a négerek kezdték,a fehérek meg csak megpróbálják utánnozni,az ilyen Eminem féléknek sem áll jól.(Ez csak 1 példa volt.)Ehhez vér kell,erre születni kell,és akár tetszik akár nem,Juninak a vérében van a rap,hallgassátok meg a Rapsulit és próbáljltok meg utánnozni-az első sornál le fogtok akadni ez tuti.Utána ugráljatok,ha tudtok úgy rappelni,mint Junior!
A társadalom zenei elbutításától féltek?És a társadalom etikai és etnikai mocskáról ki beszél?Attól ki féljen,hiszen az egész magyar nemzetet elnyelte az irigység és az olyanok ócsárolása aki kicsit is jobb és többet elért,mint az átlag.
Nem igaz,hogy nincsenek rendes és normális romák,az,hogy egyetlen embernek mi a véleménye,és hogy egyetlen embernek negatív tapasztalata van,az még nem jelent semmit,de ha már itt tartunk,én is egyetlen ember vagyok,és nekem meg csak pozitív tapasztalatom van.Sok ember tanulhatna Junitól és a családjától szeretetet,tiszteletet és emberi bánásmódotJuni amúgy is csak félig cigány származású,most ha bárkinek visszavezetnénk a felmenőit,tutira találnánk mindenféle nációt a családfákban.Na,akkor gyerekeim utáljátok magatokat is,mert ti sem vagytok tiszta magyarok!!!!!
Ju igenis az életről rappel,és nagy köcsög begyöpösödött tapló az aki csak a 3 Ragga dalból tud kiindulni,én a helyetekben ha már annyira utálok valakit,venném magamnak a fáradságot,hogy megismerjem a zenéjét,az összes dalát,hogy ne olyan legyek,mint egy ostoba papagáj!!!Mit tudtok csak mondogatni,hogy nem tetszik a szövege,meg hogy roma.Hát szánalmasak vagytok.
Ushertől koppintja a táncát?Jobb ha tudjátok,hogy a 2 profi táncosával együtt találják ki a lépéseket,de ha jobban belegondolsz,aki utánozni tudja Ushert,az királyul táncol!!!

A legjobb az egészben,hogy rohadtul kiszámíthatóak vagytok,mert előre tudom,hogy most az jön,hogy az összes kis földhözragadt buta seggfej engem fog mindennek elmondani,mert mást nem tudtok.
Junior nem L.L.Cool J-től vette át a nevét,de hát ezt az ilyen nagyontájékozott emberek persze nem tudhatják,mert megrekedtek a cigány-magyar ellentét kérdésénél.Junior L.L.neve a monogramjából jött,még ennyit se tudtok,köcsögök,hogy akartok valakit úgy szidni,hogy semmit az égvilágon nem tudtok róla???
Még egy elmés megállapítást olvasok itt,hogy a cigányoknak nincs kultúrájuk,nincs tudásuk.Öreg,ezzel is a nagy semmit mutattad meg a pici agyacskádban,mert ez középiskolás tananyag,a cigányoknak köztudottan érett és ősi kultúrájuk van,és a zenei érzékükre igenis büszkék lehetnek.
Maped aranyköpésein akadtam ki a legjobban,hát nagy fantáziája lehet,biztos csak ez maradt neki.
1.Juniornek 2 éve komoly barátnője van,és elhiheted,hogy köze nincs a homikhoz.
2.A managere és a producere családtagként kezelik,te csak szeretnél egy ilyen családot.
A többire inkább nem is reagálok,nem azért ,mert nem tudnék,csak ekkora ökörségekre egyszerűen nem tudok válaszolni,mert úgyse fogná fel.
"...és mit szólna ha a roma kultúrát gyaláznánk mi.vagy a ragamofin stílust?"Miért,nem azt csináljátok egyfolytában?Ne is csodálkozzatok,hogy a magyar TV és zenei világ fenegyerekei összefogtak a Nyócker-ben a ilyenek ellen.
Volt valaki aki azt írta,Junior nagyképű.Kérdem én,ugyan mire alapozza ezt a kijelentést?VOLT MÁR VELE BULIZNI?BESZÉLGETETT MÁR VELE,VAGY EGYÁLTALÁN CSAK EGYSZER IS TALÁLKOZOTT VELE SZEMÉLYESEN?Tuti nem,ezzel is csak magát nevetteti ki,mert csak a legostobább ember ír véleményt egy olyan emberről akit csak képernyőről vagy egyáltalán nem ismer.Ennyi erővel én is írhatnám anyádra,hogy azért van csak munkája,mert "benyalta" magát.Tudom,ez durva,de ez egy pont ilyen dolog,próbálom érzékeltetni,hogy mennyire nagyon hülyeségeket írkáltok itt össze.
Beírtatok ide egy mesét is Juniról,hát ezen szórakoztam a legjobban.1.Ju nem szoott BMW-vel mászkálni,mert 2 másik márkájú kocsija van.2.Ismerem őt,ilyeneket amit ide írtál,ő sosem mondana,és ő nem olyan típus,hogy 2 ilyen barom láttán csak úgy beszáll a kocsijába és elhajt.Diesel,a többi értelmes mondatodhoz nem akarok semmit hozzáfűzni,az egészen látszik,hogy úgy van kitalálva.Csak annyit mondok róla,hogy ne menj írónak,mert éhen halnál,még hazudni sem tudsz rendesen :)
A 4 éves köröcskével a TV sarkában sem mennél semmire,mert Ju rjongói között vannak 3 évesek is(3-30 éves rajongói is vannak),pl.az én 3 éves kisfiam is nagyon szereti őt és a zenéjét,kár,hogy ezt ti nem tudjátok elviselni.
Nem tetszik a honlapja?Minek mész oda,ha nem tetszik?De már elkéstél ezzel is,mert 1-2 héten belül nagyon meg fogsz lepődni...Ju személyesen válaszol a RAJONGÓK leveleire,e-mailjeire,és miért lenne nagy kunszt egy üdvözlőszöveget megírni?Nem értem.Azlért ha belegondosz,te is a saját barátaiddal dolgoznál szívesebben,mint vadidegenekkel,nem?És nem fizetett csajok vannak a klipjeiben-még ők fizetnek a tánciskolájában!Ennyit a klipekről.Amit Ju írt a mocskolódásotokra,az nem sablonszöveg,aki ismeri őt,az rögtön látja.
Ő úgy lett az év rappere,hogy megválasztották,nincsen ebben semmi bunda,rá szavaztak a legtöbben,csak ez nektek fáj-sajnálatos :) Én sok rapet hallgatok,nem csak magyarokat,és Ju zenéje igenis megállja a helyét a magyar piacon.Ez nem nyalás,hanem vélemény,még minig jobb,ha mást védek,mintha magamat emelem piedesztálra,mitn ahogy ti teszitek.
Függő kvóta elmés szövegéhez csak annyit írok,hogy aki az egyébként-et p-vel írja,az ne is írjon véleményt.Nagyon el vagy szállva.
A legdurvább a Fuck Peace szöveg,uninteligencia a köbön,és akkor még finoman fogalmaztam,minden kicsit is normális ember tudja,hogy a békére kell törekedni a világban,mert a háborúbóh haszna senkinek enm lesz és nem is volt soha,a háború csak pusztulást és szenvedést hoz az emberek számára,nincs igazi győztese.Aki ilyet ír,hogy F.Peace,annak meg sem szabadott volna születnie,mert az életet sem érdemli!!!
Junior és a managerei jóban vannak,náluk nem írról szól a munkakapcsolat,hogy ki parancsol kinek,nem a lesalajtezett kis izomagy-szépfiú énekesek véleményére és meséjére kellene adotok,mert lehet,hogy tényleg vannak oylanok,akiknek megmondják mit énekeljenek,de azok nem is tudnak mást.Junak értékes gondolatai és nagy szíve van,ő írja a dalait,és neki is ugyanolyan beleszólása van abba,mi kerüljön a leemzére,mint a managereinek.Megint csak általánosítás,és ezzel együtt szűk látókör és tudatlanság.Kezdem szégyellni,hogy ilyen fehérek is vannak,mint ti!

Vajon miért is van az,hogy Juninak nem kell rajongókra vadásznia?Egyetlen koncertjére összecsődül a fél város(nem csak a romák),és a volt már olyan koncertje ahol több,mint 23 ezer ember volt.Kár,hogy nektek egyetlen rajongótok sincs,biztos ezért szidjátok annyira.Csak be ne sárguljatok az irigységtől,mert akkor meg jönnek majd a társaitok és felkoncolnak,mert sárga a bőrszínetek.Ha-ha!!! :D

És mielőtt nekem is hasonló kedves üzeneteket írnátok,a gyengébbek kedvéért még egyszer leírom,hogy 27 éves főiskolát végzett fehér nő vagyok,akinek van férje és gyereke,semmi bajom az életemmel,mindenemmel tökéletesen elégedett vagyok és nem azért írtam ide,mert valami hiányom van,vagy hasonlók,hanem mert undorodom az ilyen mocskosszájú alakoktól akik másra nem jók az életben,ahelyett,hogy csajokkal foglalkoznának,rendszeresen feljönnek ide és azon élvezkednek,hogy ki tud rondábbat írni Juniorról-hát őszintén sajnállak benneteket,mert betegek vagytok,biztos nem tudtok mit kezdeni a nőkkel,ha már Juni szidásán élvezkedtek!
A véleményemet én is ugyanúgy ideírhatom,mert szólásszabadság van,kár,hogy ezt a 12 éves értelmi szinten lévő egyedek úgy értelmezik,hogy most aztán akkor vagyok menő,ha minál trágárabb szavakkal írom le a hülyeséget-mert ezeket véleménynek nem nevezném(tisztelet a kivételnek,aki kultúrált módon írta ide,hogy neki nem jön be Ju zenéje),ezzel csak magatokat járatjátok le,külön faj vagytok akik nem tudnak máshogy beszélni,csak ilyen mocskos szavakkal-tudlak benneteket nagyon sajnálni!Anyukátok tudja,hogy így beszéltek??? :)Elég tapló szüleitek lehetnek,ha nem tanítottak meg benneteket a normális magyar beszédre,csak a trágár szavakra.
Én nem akarom megmondani miről írhattok és miről nem,csak leírtam én is a véleményemet.Juninak igaza van,hogy nem akar-nem is lehet mindekinek megfelelni,mindig akadnak ilyen rasszista mocskok akik nem bírják elviselni,hogy valaki jobb náluk.
Még csak annyi,hogy próbáljatok érvényesülni,zenét és hozzá illő normális dalszöveget írni,aztán dumáljatok!


ELŐÍTÉLET=TUDATLANSÁG!!!

u.i.:Én a rasszistákat dugnám egy külön táborba a világ legtávolabbi szigetén Hitler után szabadon,akkor talán jobb lenne a világ.

Toad e-mail | 2005-04-08 13:37:07 | 188.
Bárcsak 1x találkoznák vele az életbe, biztos elküldeném őt a halál faszára! Ez még azt hiszi magáról, hogy ő rappel, pedig nem csinál mást mint nyávog (akkor nyávogjon, amikor egy drót szorul a nyakán).

Erről enyit !

Riikka e-mail | 2005-04-08 08:05:47 | 187.
Eról csak annyit hogy aKICSI TYSON A legnagyobb
és kész


Előzmény: Függő Kvóta (133.)
Fekito e-mail | 2005-04-05 10:24:52 | 186.
Helló mindenkinek!
Szeretnék gratulálni mindenkinek aki itt nyilatkopzott,mer ttetszetteke az irományok!
Csak sztem, ezt a trágárkodást kicsit vissza kéne fogni. De abszolút 1et értek, mert még a feltételezés is sértő, hogy LL gádzsó az év reppere lenne!!! Ha vki ilyet merne tenni, abból vajon mi lenne?
Na mind1.
Üdv mindenkinek!
Mc Gőz rulez!

Diesel e-mail | 2005-04-03 09:56:41 | 185.
A tüzes víz elmarja az értelmet, és megnyitja a kapukat.
De amúgy is, csak egy telepi srác vagyok, nem egy kibaszott bölcselkedő műegyetemista.

Ennyi tellik.

Na Hella !


Előzmény: Függő Kvóta (184.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-04-02 15:36:05 | 184.
Diesel. ez a 12pontod ez kurvára odabasz, bár értelmesebben is megfogalmazhattad volna.
Füves Csávó e-mail | 2005-04-02 15:17:27 | 183.
gyík az a juniorka
elég régóta ismerem
de egy tipikus ütnivaló gyerek :D

casreb e-mail | 2005-04-01 19:26:35 | 182.
imádlak, VODKA! a kedvenc üdítőm! Télen nyáron, este nappal, mindig életerőt ad nekem!!! De a 12 pontoddal is egyetértek! a Diesel paktum :)

Előzmény: Diesel (180.)
Diesel e-mail | 2005-03-31 18:32:22 | 181.
És még 1 megjegyzés:

Lehet, hogy túl sokat várunk ezektől a gyökerektöl.
Hogy a Hip-hop-ot befogadd, ahhoz kell egy lelki érettség. Ha még a popot sem tudjátok megkülönböztetni a Hip-hop-tól, akkor ez nincs még meg bennetek.

És akkor takarodjatok innen a halál véres kékeres gecis náthás összeaszott telibevert retkes faszára.

Diesel e-mail | 2005-03-31 18:19:04 | 180.
Szal, azér hozzászólnék pár szót, így fél üveg vodka után. Csak úgy lájtosan.

Hát ahogy így olvasgattam a beírásokat, mióta nem vótam, és felmerűlt bennem néhány kérdés:

1. Mia faszt szerettek ll jancsiban? Erre egyik fasszopó görcsös riha sem tért ki.

2. Mi a retkes faszér akarjátok megszabni, hogy miröl pofázhatunk és miről nem.

3. Mér akarjátok elérni, hogy a kibaszott cigányság divatos legyen? (ezt magyaroktól kérdezem)

4. hányszor szopnátok le dzsunyiort 1 óra alatt.

5. Észrevettétek már, hogy a cigányok, csak cigányokat hallgatnak?

6. Miér büszkék a zsamók arra, hogy másokat megkárosítva szerzik a pénzüket, amit belebasznak a legelső kocsma, legelső pénznyelő ótómatájába?

7. Miért pofáznak az elfogadásról, mikor úgy utálják a magyarokat, mint mi őket?

8. Miér van az, hogy ha valaki cigány, és leutánoz egy amcsisztárt, "zenéni" kezd, akkor az már azt hiszi magárúl, hogy tehetséges zenász?

9. miért nem tudnak a cigányok másról danolni, minthogy elhagyott a csajom, gyere vissza béjbi, a buliban minden rébék rám van izgulva, jaaj éjdesanyám, úgy fááááj béjbeee

10. Ha a cigányok akkora rajok,mint mondják magukról, akkó mér vannak a társadalom legalján, nemcsak M.o.-n, hanem világszerte? És miér sajnáltatják magukat állandóan?

11. A cigányoknak mir nem lehet elismerni, hogyha valaki szar, akkor szar, mégha fajtájukbeli is?

12. Magyarázzátok má el, mitöl lenne ll dzsunyior az év reppere?




Diesel e-mail | 2005-03-31 17:55:40 | 179.
Nabazzeg...

Jóvan, jóvan...

kethy e-mail | 2005-03-30 09:26:49 | 178.
Mi nem veszekedni akarunk, csak véleményt nyílvánítani. Tul elfogult vagy L L Junior-ral szemben. Szerintem ha jobban megismernéd megértenéd miről írtak a többiek.
Mellesleg, ha csak LL-t hallgatsz sajnálni tudlak, mert rajta kívül vannak sokkal jobb magyar előadók. (Akkezdet Phiai, Addamz, Dynastia)


Előzmény: Sziszi_001 (171.)
casreb e-mail | 2005-03-26 19:09:08 | 177.
azt nem tudom, hogy most hol lakik az a köcsög, de én úgy tudtam (úgytudtam!!!) hogy pár éve a 7kerben lakott. De csak hallottam.
A tippet kösz, de vannak pillanatok, amikor nem lehet megállni csúnyabeszéd nélkül. Az valahogy kifejezbbé (lefejezőbbé...) teszi az egész szöveget.
csao


Előzmény: Függő Kvóta (175.)
trogaz e-mail | 2005-03-25 12:42:31 | 176.
a kiadó a saját tulajdona... :P




Előzmény: Függő Kvóta (175.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-03-25 12:25:51 | 175.
casreb-rosszul álsz hozzá. ha csúnyán beszélsz vele akkor arra ugrani fog és azt az értelmes mondatokat a hozzászólásodból, nem fogja kiszűrni csak a csúny-szidó szavakat.ennek visszont értelme nincs,.

inkább magyarázzuk el neki értelmesen.de az yó ötlet hogy olvasson leljebb,
juniorka fél és nem mer válaszolni a leveleimre.vagy nem tud gépelni,.

na de trogaz, te meg hülye vagy mert mondod hogy sok a pénze.
nem neki sok a pénze, mert őt ugyanúgy kihasználják és csak a klippekbe meg a fotózásra kölcsönöznek neki autót. a ruháit amint vége a ,,fellépésnek" mármint a tátogásnak azonnal letép róla a szponzor és viszi másnak vagy vissza a ratárba.én inkább előbb kimosni vinném.
és esztergomban lakik jancsika.nem 7kerben.

és tényleg nem tudja mi az a nyócker, de ő egy senki.InterFUnk írta a szövegét a vigyázzban is, de ezt ő is bevallotta a bravonak.


Előzmény: casreb (172.)
trogaz e-mail | 2005-03-25 06:34:46 | 174.
Shizzy te olyan hülye vagy mint a segg

nem, annál is hülyébb

bazze ettől van itt ez az egész hiphop mert nem tudják elfogadni a negativ kritikát

az a kis utolsó pudvás faszszopó meg azt hiszi hogyha két nyolc éves oda megy utána koncert után autogrammot kérni akkor ő itt az eszetlen nagy király rapper

szánalmas az is amikro az underground köröket fikázta
,,És akkor egyébként az underground zenészek körében mindmind kikaptok''

Mert mi ő? - kérdem én -
Tévedésben van
Attól hogy teliadagolja magát szerkkel attól nem lesz egyből kurva erős... csak legaláb hamar elmegy innen...

amúgy jó példa ha ő olyan nagyon csajok kedvence akkor miért fizetett csajok vannak a klippjeiben és azok is bűnrondák?
Mert ízlése sincs meg egyénisége se, csak kurva sok pénze

casreb e-mail | 2005-03-24 19:36:14 | 173.
"nem csináltál semmit"

ezt most hogy értelmezzem?


Előzmény: Sheezy (170.)
casreb e-mail | 2005-03-24 19:35:17 | 172.
Látom, te sem vagy túl közel a valóság sivatagához... itt nem szerelemről van szó, hanem, ahogy azt a téma is sugallja, LL junior az év rappere!??? Tehát ez egy faszság. Merthogy nem is rapper. Soha nem is volt az, egy kis mocskos cigány volt egész életében, mielőtt befutott, a 7. kerületben lakott (szal még csak nem is az istenített nyóckeres gángsztá).
Ne próbálj meg itt kibaszott békét teremteni, mert
1.) úgysem fog sikerülni
2.) nem a te dolgod
3.) előbb olvasd el te is az előző hozzászólásokat, és minden világos lesz! Ezt majdnem megígérem. Tekintettel arra, hogy azt a redvás cigányt hallgatod, nem lehet valami magas az IQ hanyadosod sem.. Úgyhogy nem tudom garantálni, hogy egyből felfogod, amit olvasol.

Egyébként is honnan veszed, te kis szar cigány kurva, hogy senki sem kiváncsi a valóságot tükröző hozzászólásokra? Ami jelen esetben elel dzsunyior fikázása. Mindenkit végigkérdeztél, bazmeg?!
Meg nehogymár egy ilyen kis pattogó ribanc döntse el, hogy min szabad vitatkozni!!! Takarodjál már el a faszomba innét, bazeg rákerestél biztos a gúglival, hogy "LL junior, jajjdeszeretem", és kidobta ezt a weboldalt is. Te meg regeltél, és asziszed bazeg, hogy ideírhatsz akármit.
Ha véletlenül kíváncsi lennél rá, hogy miért gyűlöljük itt olyan sokan azt a mocskos cigányt, akkor olvasd el a topicot az elejétől. Szép is lenne, ha minden kábé két hét erejéig idejövő kis takony fasznak el kéne mondani mindig ugyanazt!
szevasz


Előzmény: Sziszi_001 (171.)
Sziszi_001 e-mail | 2005-03-24 16:14:23 | 171.
Na hali!
Sztem akinek nem tetszik L.L. Junior az ne írjon hozzászólást, mert senki sem kíváncsi rá!
Ennyi. Aki meg szereti annak meg sztem nem muszáj cigánynak vagy romának lennie. Én sem vok az és mégis szeretem. Ez az egész téma hülyeség, mert aki szereti annak természetes a kérdésre a válasz, aki meg nem annak meg nem. Nem ilyen dolgokon kéne veszekedni. Ennyi.
Csáó

Sheezy e-mail | 2005-03-20 20:30:10 | 170.
Kösz fönök:)))
Rendes vagy...de azé vegyük figyelembe h nagyonis ittasan irtam azt:D(vicc nélkül)
Nem állok le olyan emberrel vitatkozni,mint te mert nem érdemled meg.Vagyis nem csináltál semmit.

Pacse


Előzmény: casreb (168.)
trogaz e-mail | 2005-03-20 19:40:56 | 169.
Champyanz, Feenoochiz helyesen



Előzmény: casreb (168.)
casreb e-mail | 2005-03-20 18:36:46 | 168.
ez a felnövés faszom is baromság, mert az unakaöcsém 9 éves, és (igaz, az én nevelésem is benne van), de Beastie Boyzt hallgat, meg DMX-et, meg a haza élvonalát (Kamikaze, Champianz, Feenocheez, satöbbi); ellel faszfejet meg ilyen kezdetleges rímekben fikázza agyon.

De haccóljakmábe neked is, Sheezy:
nyelvtan, mi? a "lessz"- t "lesz"- nek kell írni


Előzmény: Sheezy (167.)
Sheezy e-mail | 2005-03-20 01:51:57 | 167.
Nem sokat értesz sem a nyelvtanhoz,sem a zenéhez.Ha van csajod ,akko' még megértem h' teccik jancsi,de egyébként...nem.Amugy 14 vagy?Ha igen nöjjél fel balfaszka,mert igy elbaszott 1 manus lessz belöled:D:D
..egy kicsit részletesebb hozzászolást vártam.De ekkora humbug embertöl,mint te?!Hát ecsém,szólj ha felnöttél!!


Előzmény: Gerigő14 (166.)
Gerigő14 e-mail | 2005-03-19 22:21:30 | 166.
És akkor mivan ha cigány mégis nagyon jo a hangja te buzi a kedvencem

Előzmény: Sheezy (157.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-03-16 19:53:44 | 165.
Ha a 15- öt levesszük. Érdekes, hogy te még ennek a kis buzinak a szintjén maradtál, ált. a 11-12 éves kis "nagylány"-ok szokták szeretni azt a cigány redvás faszt.

kurvára nincs igazad craseb.igaz kibaszottul örülök, hogy van még ilyen ember mint te meg a többiek, de sajnos nincs igazad annyiban, hogy én csak a 17ker.ben tudok mutatni neked 1000nél is több csajt aki rühelli l.l.jancsit. rá inkább a 9-10 évesek nyomulnak. egyszerláttam jancsit a SZUPERBULIBAN.
na és a 10éves kiscsajok masnival a hajukban az anyukájukkal tapsoltak.

2hét múlva voltam summer jamon és egy max. 11 éves kiscsaj a báttyával és a haverekkel ott csápolt az akkezdetre.
na baszki.ennyit jancsiról.

és tisztelet maga,nak, mert ahogy nézem csak én írok itt normális kritikákat. sok infóm van jancsiról.és neki sem adok többet 2 hónapnál.
elsüllyedz juni mert nincs benned pénz...

casreb e-mail | 2005-03-16 17:55:40 | 164.
ehhe :)
De én azt se tudom felfogni, hogy elelelelelel - lel foglalkozó topic hogyan lehet egy szent HiPHoP fórumon!!!! Ja, mondjuk azért, hogy kikérhessük magunknak, hogy egy ilyen buzi cigány az "év rappere". Egyébként is, ezt ki döntötte el? Ki a faszgörcs mondta, hogy ez lenne az év rappere?!
"Megkeresni, megkínozni, kinyírni!!!" idézet :))


Előzmény: trogaz (162.)
casreb e-mail | 2005-03-16 17:50:41 | 163.
Ja, végre a sök kis nyálgörcs szaros hozzászólása után találtam egy- két értelmeset is.
A zenéje valóban elég... khm... most ezt nem fejtem ki bővebben. De én sem adok neki túl sokat. Megszedi magát pár százezerrel, aztán eltűnik a süllyesztőben.

Függő Kvóta:
a kis geci ribancnak adott válaszoddal abszolút egyetértek. Azt viszont sajnálom, hogy a Kamikaze lesüllyedt egy ilyen szintjére, mint ez a "kételles gyerek".


Előzmény: Sheezy (157.)
trogaz e-mail | 2005-03-16 17:49:22 | 162.
váá
de elképzelem ahogy ezek milyen arc mimikával nyomulnak itt hogy megvédjék a kis kedvenc buzijukat :DDD ( én annyivalse tisztelem meg már hogy leiroma nevét )

ennyi nyomott csajt egyhelyen :P



Előzmény: casreb (161.)
casreb e-mail | 2005-03-16 17:41:03 | 161.
akkor nyald ki a cigány "szexi" bombának a gombás punciját te fasszopó gyökér gyerekfogkrémmárka
Ha a 15- öt levesszük. Érdekes, hogy te még ennek a kis buzinak a szintjén maradtál, ált. a 11-12 éves kis "nagylány"-ok szokták szeretni azt a cigány redvás faszt.
De rég voltam ennyire goromba, de kurva jól esett.
Két hülye kurva


Előzmény: Gabi15 (154.)
casreb e-mail | 2005-03-16 17:34:56 | 160.
"a cigányok... kirabolják a garázsotokat"

Kurva anyádra legyél ennyire büszke bazmeg kis rohadt cigány suttyó kurva. Anyáddal együtt szopod a makkom bazeg. Kis görcs fasszopó leszbikus geci csíra, csajt ennyire hülyét még nem láttam. El tudom képzelni, hogy nézhetsz ki... Dugd fel magadba az egeret, és ki se vedd, akkor legalább nem fogsz hülyeségeket írni.


Előzmény: szexibomba (147.)
casreb e-mail | 2005-03-16 17:32:10 | 159.
úgytűnik, hogy a zenei világod csupán ennyi. Ez szomorú, de ha ennyire muveletlen kis gorcs kurva vagy, akkor inkább ne is irj semmit.

Kiket engednek manapság a számítogep kozelebe...


Előzmény: szexibomba (144.)
casreb e-mail | 2005-03-16 17:29:37 | 158.
kussolj, te CIGGÁNY

Előzmény: Batman Papa (140.)
Sheezy e-mail | 2005-03-07 15:06:23 | 157.
"l.l.jancsinak köze sincs a raphez-de még a hiphophoz sem.
annyi, hogy hiphop ejayvel kockázzák be neki a zenéket."
Aláirva...


Előzmény: Függő Kvóta (156.)
Függő Kvóta e-mail | 2005-03-07 13:57:43 | 156.
kezdem.

,,büszke lehetsz magadra!miért fikázod??mert te nem lettél senki ő pedig lett??"

mi lett ő? egy majom.eladta magát a managernek meg a médiának.és most össze vissza tépik szabdalják egyik újság a másikba viszi. a zenéjét nem ő csinálja, nem azt amit szeretne.
csak azt adja ki a kiadó ami neki tetszik.nekem elmondta az egyik popsztár akit 6 hónap után leselejteztek. külön emberek vannak arra, hogy kitalálják a témát és a szöveget.felbérelnek egy zeneszerzőt is ami itt egy ejays puzzle-dominó mester volt.
mert juniorka ejay.
ÉN álítóm több lettem baszki, igaz nem adtam el magam, de jobb zenéket csinálok, én rappet nyomok és arról rappelek amiről van kedvem és nem arról amiért pénzt adnak-
de a legszebb, hogy l.l.juniroka nem rapper hanem egy popsztár! egy szánalmas énekes.

,,sötét buta dopeman,fasszopó majka, szaros ogli G, büdös Ganxsta, rohadtfogú Tyson remélem egyszer jól seggbekúrnak a romák titeket! takarodjatok a picsába egy fos amit csináltok! senkit nem érdekel a hülye dumátok!
hallgassátok meg a vissza a feladónak és azt a számot amit ők írtak a dopemanéknak rohadékok!Ha nem szeretitek Juniort kit szerettek?Papp Ritát?szandit vagy mit?"


komolyan sírtok tőled.hogy lehet valaki ennyire tuskó hogy feljön egy hiphop fórumra ahol minden topic a rapről szól és azzal jön, hogy l.l.junior maga a rap.te beteg vagy nagyon.
l.l.jancsinak köze sincs a raphez-de még a hiphophoz sem.
annyi, hogy hiphop ejayvel kockázzák be neki a zenéket.

,,!Ha nem szeretitek Juniort kit szerettek?Papp Ritát?szandit vagy mit?"
Hősök, Fürkésző elemek, Feenochees, Faktor Labor, InterFunk és minden ami rap.
csak juniorka nem az.és bárkit megkérdezel a rapperek vagy akár a hiphop nemzetből mindenki fikázza a mocskos popsztár fejét!


ez az király vagy testvérem sok rasszista köcsög mit pofázik, mert ők senkik és azok is maradnak!!!!


te több vagy? vagy az a majom juniorkád? kád? hehe.ez jó. barikád. kád.értitek:))) hehe
na de juniorka is egy senki.és adok neki még pár hónapot úgy elsüllyed, mint akármelyik nyomorult popsztár.nem lesz benne pénz.

,,szerintem el vagy tájolva!amit ő csinál az rap és kurva jól csinálja!te meg az ilyen rasszista köcsögök seggét nyalod????"

Csak egy a hiba. Stílus szeretet nélkül egy év után kihullassz.
juni egyszer sem beszélt a rapről, hiphopról. csak arról a szarról énekelt amiről a popsztárok
semmi köze nincs a stílushoz, se a műfajhoz se a nemzetünkhöz.


,,8 éves korod óta mi?! még anyád retkes csöcsét szoptad te genyó.azt hiszitek a cigányok nem értenek a gépekhez? amíg ti semmirekellő szarosok bámuljátok a monitort a cigányok mercikkel, meg audikkal rohangálnak meg kirabolják a garázsotokat, amit persze megérdemeltek.
Diesel, te is egy ütödött majom lehetsz hehehehehehehehehehehehe jót nevetek rajtatok amíg írod a választ köcsög rasszista, seggbebasszák anyád a konyhába hehehehe"


mi legalább normálisan megfogalmazzuk hogy mi a bajunk vele.egyépként mindenki szarik rád, de én mégis hozzádszólok.
szánalmas vagy kislányka.12-11 éves lehetsz.
giwer 8 éves korában már valószínűleg nagyobb szinten volt a kultúrában is meg az életben is mint most az a majom.
a kocsikat meg a ruhákat kölcsönzik junioprnak.jancsika a legnagyobb esztergomi putriban egy szaros kis házban lakik.láttam a vivatv-n.
tele van rock meg pop meg michael jackson lemezekkel a polca.
egy kurva rap plakát, de nem is rap lemez de semmi nem utalt arra, hogy köze lenne a raphez.
ennyit rólad.szánalom kislány.
eredet: szexibomba 142-3-4-5-6-7



többiek.hamarosan indul egy oldal l.l.juni fikázása ahol ez lesz a fórum és cikkek, képek chat és minden jó lesz róla.nagyon érdekes lesz megnézni.
és írtam neki mailt, hogy nzzen fel ide.szerintem nem lehetetlen, hogy ő írta ezeket, de nem jutott géphez már egy hónapja pedig olyan nagyon tudnak a romák gépezni.de ha egyszer válaszol akkor ide majd beírom.csak így tovább.
Juniorknak adok még pár hónapot.Kamikázénak is.eggyüótt fognak eltűnni. csak kamikaze fogja folytatni földalatt is jonior pedig nem.
na csá

pylu e-mail | 2005-03-05 16:16:18 | 155.
Sun ide szexikém!

Baszasd meg magad LL J-ral és csinálj neki gyereket egy rakatot
és felőlem aztán úgy baszod el az életed ahogy akarod

te rizibizibuzi

Gabi15 e-mail | 2005-03-05 13:59:07 | 154.
Nagyon szeretem Juniort!

Előzmény: szexibomba (147.)
Gabi15 e-mail | 2005-03-05 13:57:32 | 153.
A legjobb L.L. Junior!!

Előzmény: giwer (122.)
Sheezy e-mail | 2005-03-05 12:02:56 | 152.
Ladys Love[LL] Junior...ez abban az esetben igaz ha roma vagy.Mert ezt inkább nekik szól.Én személy szerint nem vagyok sem cigus sem rasszista.2 évvel ezelött összejöttem egy sztriptiztáncos csajszival,asszondta félig cigus..de eléggé jol takarta,mer' azt is mondta hogy sokat szolizik:D..Mind1 csak hülyült ezzel.A lényeg hogy a legjobb picsájuk és puncijuk nekik van(gondoljatok a Game Girls-ekre "Hip-Hop Honeys").Na nagyon eltértem már Juniortol..a szitu az hogy én nem birtam a fejét júniórnak elötte.A csajszim elment 2 hetekre 1 honapokra svédbe,ausztriába meg olaszba,mikor hazajött összebujtunk oszt mit hallgattaunk jopárszor Juniort,mert Ö SZERETTE.Ezért megszerettem én is ,mert volt benne valami(de csak a lassu érzelgösebb számaiban ).De miután akadtak problémák többször is elváltak utjaink 1 év után.Nah a vége az hogy ahogy megszeretette velem ugy utána el is felejtette velem.Nem utálom Juniort,de már nem is szerettem.Szerintem a csajok oda vannak érte,mer' akárhogy is minden csajban van romantika.Nem követtem a pályáját de a Fekete Vonatban is ien stilusu volt a srác.De azt meg kell mondanom h' a kicsit pörgösebb ritmusosabb zenéket(amire szerinte ráz az egész club) nem tud csinálni.Ez van csapatban jobb volt.Még most sem lehet megkülönböztetni semelyik magyart egy Babyvel vagy akiket "ti" szerettek.Annyira nem kell szeretni Juniort mint ahogy néhányan gondolják itt.
-------------------
Baby:
I'm tha number-one stunter, you don't want my trouble
I'll have four niggas in your hood in my hummer
I'm from back in tha game, but ain't a damn thing change

SN@KE e-mail | 2005-03-05 10:40:09 | 151.
LL megmondja a frankót és királyok a számai ez eccerűen snopság amit csináltok öszevesztek azon hogy ki rappal jobban
trogaz e-mail | 2005-03-04 22:12:30 | 150.
Te szégyen!
Légyszi ne igen reklámogasd hogy fehér vagy mert égetsz minket,hogy ugyanilyen bőrszíned van
Amúgy pont a bűnronda csajok szoktak ilyen neveket kitalálni mint pl. a szexibomba
Ll Junior meg akkor is fos ha az Interfunk irja neki a szövegeit
Kutyából szalonna nem lesz soha...

,,a monitort a cigányok mercikkel, meg audikkal rohangálnak meg kirabolják a garázsotokat, amit persze megérdemeltek.''
jesszusom ezt miből vetted, szerinted azok a kocsik nem kölcsönzöttek amik a drágalátos buzeráns dzsunijórka klippjeibe vannak... szánalmas vagy vedd már észre!



Előzmény: szexibomba (147.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.