Click to Visit
Rock - SATAN vs. god
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Empress e-mail | 2007-05-15 19:20:44 | 575.
élek és néha be is nézek ide, de olyanokat olvasok hogy nincs semmi hozzáfűznivalóm... midig csak "fos" meg "geci" meg "vizelet" meg "megbaszom anyádat" meg a szopd le a faszozás megy...

Előzmény: borila (490.)
Vangi e-mail | 2007-05-15 18:32:44 | 574.
Aztakurva...
románparasztoroszlán

hajnalige e-mail | 2007-05-15 17:51:08 | 573.
na bazdmeg


zdlr e-mail | 2007-05-15 17:28:58 | 572.
te annyira seggfej vagy, hogy téged már le sem hugyoználak..
bazd meg, olvasd egybe amit írtam.
amúgy te miért mindig a végletekben gondolkozol?
vannak keresztény emberek, akik nem járnak templomba, nem feltétlen értenek egyet az egyházzal.. mégis hisznek istenben, sőt kereszténynek vallják magukat, vagy bármi másnak. ez számodra miért olyan elképzelhetetlen?
de erre inkább ne is reagálj, menj át valami másik fórumra és ott verd a nyálad, vagy égessél templomokat vagy amit akarsz, csak ne itt verd a faszod.


Előzmény: roman lion (571.)
roman lion e-mail | 2007-05-15 16:57:27 | 571.
ez a szar nem kezeli a html-t úgyhogy tagek nélkül:

Vangi: "nemhiszem..."
ha az adós dolgokra gondolsz akkor: http://www.mancs.hu/index.php?gcPage=/public/hirek/hir.php&id=13567
"A hitélet támogatásának idei harmincmilliárdos összege kemény érvágás a költségvetésen, és semmivel sem lehet megindokolni."

ebben a témában nics szükség a hitre (a zárójeles részről beszélünk ugyebár). utánanézhetsz. a google ugyanúgy megy nálad is

[LTS_Nemesis]: "senki nem állítja hogy jobb ember lesze attól mert keresztény vagy"
ez egész egyszerűen: nem igaz pl.: http://www.youtube.com/watch?v=Ezlu0zp_mX0 4 perc 16 mp-től főleg
vagy itt egy másik: http://www.youtube.com/watch?v=9Ffu95fORAg&NR

"Ha szerinted az hogy segíts másokon, vagy ne légy haragtartó, esetleg hogy tiszteld embertársaidat"
ja. megint ugyanaz a lemez. erre írtam az általad olyan lazán lehúzott "történelemórázást". mivel NEM csak erről szól a biblia és ahogy a múlt bizonyítja NEM is a biblia ennek a forrása, mégis úgy adják el. ez az amiért írtam. nem meglepő hogy ezek után nálad az anarchia következik. NEM a kereszténység és a bibliájuk tartja vissza a társadalmat az anarchiától, és a társadalomban való együttéléshez szükséges hozzáállás se onnan származik. másrészt az áltad említetteket még a keresztények se tartják be mind úgyhogy felesleges a zászótokra tűzni ilyen hangzatos jelszavakat


-Vangi: "ezzel akijelentéseddel és az összes edigivel úgytüniknekem hogy aztmondod, az embereknek nincs saját akaratuk, csak azvan, amit az egyházak mondanak, és mi még nem ébredtünk rá"
-[LTS_Nemesis]: "Az meg megint más kérdés hogy mit támogat és mit nem a mai egyház....néhány dologgal egyetértek néhánnyal nem"

amikor viszont az egyház mögé állsz és azt a tömeget gyarapítod amelyikre hivatkoznak a kejelentéseikben akkor senkit se érdekel hogy te melyik állításukkal értessz egyet, és melyikkel nem. a te nevedben is beszélnek és téged is úgy használnak hogy elérjék a céljaikat mintha 100%ig mellettük állnál

Arunson: "én istenben hiszek nem 1 könyvben"
és milyen istenben hiszel ha a biblia istennel kapcsolatos kijelentéseit is tetszik, nem tetszik alapon kezeled? ezek után milyen alapon mondod te magadat kereszténynek?

joggy*: "(most csatlakoztam a témához, ugy h nem vágom miről volt szó eddig)"
azt látom. ha bekapcsolódsz valahova nem ártana elolvasni azt is hogy hova

"de mondták itt a többiek egy szóval is h hisznek a démonokba?"
mit számít hogy ők épp mit mazsoláztak ki a bibliából? amíg a vatikánban hivatalosan is oktatnak ördögűzést, és amíg ez benne van a bibliában is, addig semmit.

zdlr: "hogy be tudd bizónyítani amiben hiszel"
ha valaki könyvet ír vagy pl. dokumentumfilmet csinál a témából akkor igenis hogy számít. amitől meg konkrétan lehet tudni hogy nem történt meg azt pedig ne terjesszék úgy mintha megtörtént volna (pl. mózes és a kivándorlás, jézus pilátus előtt, vagy ott van az egész genezis...)

"azért vannak hívők és ateisták, mert nincs rá magyarázat"
mire nincs?

"miért kellene a hivőket megfosztani a hitüktől?"
ezt hol írtam szerinted? én kizárólag a hit mint magánügy határán túlmenő megnyilvánulások ellen szóltam.



mára ennyi


Előzmény: roman lion (570.)
roman lion e-mail | 2007-05-15 16:52:22 | 570.
<b>Vangi:</b> "nemhiszem..."
ha az adós dolgokra gondolsz akkor: <a href="http://www.mancs.hu/index.php?gcPage=/public/hirek/hir.php&id=13567">A hitélet támogatásának idei harmincmilliárdos összege kemény érvágás a költségvetésen, és semmivel sem lehet megindokolni.</a>

ebben a témában nics szükség a hitre (a zárójeles részről beszélünk ugyebár). utánanézhetsz. a google ugyanúgy megy nálad is

<b>[LTS_Nemesis]:</b> "senki nem állítja hogy jobb ember lesze attól mert keresztény vagy"
ez egész egyszerűen: nem igaz pl.: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ezlu0zp_mX0">4 perc 16 mp-től főleg</a> <a href="http://www.youtube.com/watch?v=9Ffu95fORAg&NR">vid 2</a>

"Ha szerinted az hogy segíts másokon, vagy ne légy haragtartó, esetleg hogy tiszteld embertársaidat"
ja. megint ugyanaz a lemez. erre írtam az általad olyan lazán lehúzott "történelemórázást". mivel NEM csak erről szól a biblia és ahogy a múlt bizonyítja NEM is a biblia ennek a forrása, mégis úgy adják el. ez az amiért írtam. nem meglepő hogy ezek után nálad az anarchia következik. NEM a kereszténység és a bibliájuk tartja vissza a társadalmat az anarchiától, és a társadalomban való együttéléshez szükséges hozzáállás se onnan származik. másrészt az áltad említetteket még a keresztények se tartják be mind úgyhogy felesleges a zászótokra tűzni ilyen hangzatos jelszavakat


<i><b>Vangi:</b> "ezzel akijelentéseddel és az összes edigivel úgytüniknekem hogy aztmondod, az embereknek nincs saját akaratuk, csak azvan, amit az egyházak mondanak, és mi még nem ébredtünk rá"
<b>[LTS_Nemesis]:</b> "Az meg megint más kérdés hogy mit támogat és mit nem a mai egyház....néhány dologgal egyetértek néhánnyal nem"</i>

amikor viszont az egyház mögé állsz és azt a tömeget gyarapítod amelyikre hivatkoznak a kejelentéseikben akkor senkit se érdekel hogy te melyik állításukkal értessz egyet, és melyikkel nem. a te nevedben is beszélnek és téged is úgy használnak hogy elérjék a céljaikat mintha 100%ig mellettük állnál

Arunson: "én istenben hiszek nem 1 könyvben"
és milyen istenben hiszel ha a biblia istennel kapcsolatos kijelentéseit is tetszik, nem tetszik alapon kezeled? ezek után milyen alapon mondod te magadat kereszténynek?

<b>joggy*:</b> "(most csatlakoztam a témához, ugy h nem vágom miről volt szó eddig)"
azt látom. ha bekapcsolódsz valahova nem ártana elolvasni azt is hogy hova

"de mondták itt a többiek egy szóval is h hisznek a démonokba?"
mit számít hogy ők épp mit mazsoláztak ki a bibliából? amíg a vatikánban hivatalosan is oktatnak ördögűzést, és amíg ez benne van a bibliában is, addig semmit.

<b>zdlr:</b> "hogy be tudd bizónyítani amiben hiszel"
ha valaki könyvet ír vagy pl. dokumentumfilmet csinál a témából akkor igenis hogy számít. amitől meg konkrétan lehet tudni hogy nem történt meg azt pedig ne terjesszék úgy mintha megtörtént volna (pl. mózes és a kivándorlás, jézus pilátus előtt, vagy ott van az egész genezis...)

"azért vannak hívők és ateisták, mert nincs rá magyarázat"
mire nincs?

"miért kellene a hivőket megfosztani a hitüktől?"
ezt hol írtam szerinted? én kizárólag a hit mint magánügy határán túlmenő megnyilvánulások ellen szóltam.



mára ennyi


Előzmény: zdlr (569.)
zdlr e-mail | 2007-05-15 13:07:39 | 569.
de fogd már fel, hogy vallás lényege nem az, hogy be tudd bizónyítani amiben hiszel.
azért vannak hívők és ateisták, mert nincs rá magyarázat, és miért kellene a hivőket megfosztani a hitüktől? mert neked ez a célod.


Előzmény: roman lion (564.)
joggy* e-mail | 2007-05-15 02:34:16 | 568.
"DE nem mi vagyunk azok akik hajmeresztő, a jelen valóságból egyátalán nem következő dolgokat állítunk. pl.: ...."
mi nem vagyunk? ti külön faj vagytok?
(most csatlakoztam a témához, ugy h nem vágom miről volt szó eddig)
de mondták itt a többiek egy szóval is h hisznek a démonokba?


Előzmény: roman lion (564.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 23:18:59 | 567.
jólvan, okoskodj csak nappal

Előzmény: roman lion (565.)
Arunson e-mail | 2007-05-14 23:17:48 | 566.
nem kérünk belőled sem nappal sem éjszaka

Előzmény: roman lion (565.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 23:15:42 | 565.
a többit majd nappal

Előzmény: roman lion (564.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 23:13:47 | 564.
"Illetve azért mert valami régi még nem biztos hogy csak mese."

erre gondolsz? tudom már megszoktátok hogy másra hárítjátok a bizonyítást. DE nem mi vagyunk azok akik hajmeresztő, a jelen valóságból egyátalán nem következő dolgokat állítunk. pl.: démonok létezése, égbe repkedő 3 napos hulla (mert vannak keresztények akik szó szerint testestől értik), stb. te állítassz tehát te vagy köteles bizonyítani is, ami viszont történelmi bizonyítékok híján elmaradt. az első biblián kívüli jézusemlítés (ha jól tudom Josephus) is vagy 70 évvel az állítólagos történtek után következett be, és abba is bizonyított tény hogy keresztény írnokok belenyúltak

az hogy isten fiának nevezték se egy egyedi eset. volt pl. egy római vagy görög (ha akarod még a nevét is előáshatom) aki korának nagy orvosa volt, és pl. az ő születését is mitifikálták angyalokkal, meg azzal hogy isten személyesen mondta apjának hogy nagy orvos lesz a fiából, mielőtt még a gyerek megszületett volna. ezen kívül ott vannak még az egyezések más korabeli népszerű mítoszalakokkal ( pl. mitrász), úgyhogy a csodák történelmi hitelessége már fel se kéne hogy merüljön most 2007 ben


Előzmény: [LTS_Nemesis] (552.)
Arunson e-mail | 2007-05-14 23:11:10 | 563.
"Száraz adatok mőgé bújva a tényleges mondanivalót figyelmenkívülhagyva"


mennyire igazad van...


Előzmény: [LTS_Nemesis] (562.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 23:06:08 | 562.
Hagyd...kár a szót pocsékolni rá. A kispöcs csak ezzel tud védekezni. Száraz adatok mőgé bújva a tényleges mondanivalót figyelmenkívülhagyva játsza meg a racionális pogányt.....gusztustalan

Előzmény: Arunson (561.)
Arunson e-mail | 2007-05-14 23:03:17 | 561.
én istenben hiszek nem 1 könyvben.de ha te tényleg olvastad a bibliát akkor tudod hogy miért tették.

Előzmény: roman lion (555.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 23:02:28 | 560.
Asszem kár rád a továbbiakban érveket pocsékolni mert továbra is csak ismételgeted magad és történelemórát tartassz....azt amit én mondtam még csak véletlenül sem fogatd fel......illetve tovbra is csak azt tudod mondani hogy:
-régi tehát szar
-régen ezt meg ezt írták és tették

Nem fogod fel hogy nem erről beszélek...?????
Bassszus de sötét vagy.Tudod az emberek gonoszak és csúnya gonosz dolgokat csináltak és csinálnak mai is. Ezen nem változtat semmi....mindenki maga felel a tetteiért. De úgy látom hogy a tanításokból neked nem jött át a lényeg....ahogy arun mondta olvass többet...mert szarok az érveid...és egyél több babot


Előzmény: roman lion (555.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 23:02:15 | 559.
nemhiszem...

ezzel akijelentéseddel és az összes edigivel úgytüniknekem hogy aztmondod, az embereknek nincs saját akaratuk, csak azvan, amit az egyházak mondanak, és mi még nem ébredtünk rá.


Előzmény: roman lion (558.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 22:56:30 | 558.
ezt gondolom azért mondod mert nem vagy vele tisztában hogy ezeket mind gátolják. attól még hogy nem az utcádban kiabálnak hanem a befolyásukat használják még így igaz

Előzmény: Vangi (554.)
Arunson e-mail | 2007-05-14 22:55:55 | 557.
sajnálom de én nem akarok veled vitatkozni mert nem lehet...sötét vagy buzi nagyon buta.

ráadásul rájöttem hogy meleg is vagy...
a többieket meg nem hívtam.jöttek ők maguktól.látták hogy segg vagy.szerintem ez jelent valamit.

1 jó tanács...olvass többet mert buta vagy kispöcs.


Előzmény: roman lion (549.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 22:54:57 | 556.
témához=egyházhoz:)

Előzmény: Vangi (554.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 22:52:38 | 555.
nem isten rendezte. hahahaha olvasd el a bibliát. van benne egy rész amikor azt írják le hogy parancsolta meg az "úr" hogy a zsidók mészároljanak le egy egész falut gyerekestől, a nőket meg tegyák magukévá erőszakkal. azok a közép, meg ókoriak akiknek ilyen sztorik is vannak az "erkölcsi kódexükbe" dögivel azoknál nem kell csodálkozni, hogy ha ölni akarnak akkor találni fognak módot arra hogy bele magyarázzák a cselekedeteikbe hogy őket a biblia támogatja. ja persze embert áldoztak a gonoszok, azért kellett. ja és a hatalmas istennek akiről mellesleg azt állítjátok hogy mindenható annyi ereje és esze se volt hogy más megoldást találjon, de mintha ti lennétek azok akik azt állítják hogy nem csak mindenható de mindentudó is. ha ez így van akkor a jövő előtte nem rejtély. tudta volna hogy meg fog történni, de a csodákat úgy látszik későbbre tartogatta. egy jó kis vérfürdőt csak nem fog félbeszakítani

Előzmény: Arunson (548.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 22:51:19 | 554.
a zárójeles példáidnak végkép semmi köze a témához


Előzmény: roman lion (549.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:48:10 | 553.
Az meg megint más kérdés hogy mit támogat és mit nem a mai egyház....néhány dologgal egyetértek néhánnyal nem. De pl. abban hiszek hogy senkinek nincs meg hozzá a joga hogy egy másik ember élete felett ítélkezzen.

Előzmény: [LTS_Nemesis] (552.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:46:25 | 552.
Mint mondtan halvány lila fingod sincs a kereszténységről....senki nem állítja hogy jobb ember lesze attól mert keresztény vagy. Vannak tanításaik amiket elfogad az ember és mééég talán be is tart és az jobbá teheti az életét. Ha szerinted az hogy segíts másokon, vagy ne légy haragtartó, esetleg hogy tiszteld embertársaidat egy dogmatikus elavult szar ami hátrálatja a társadalmat, akkor kívánom hogy élj egy olyan anarchista világban ahhol nincsenek ilyenek és majd meglátjuk mire mész Mad Max....XD

Előzmény: [LTS_Nemesis] (551.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:43:13 | 551.
Látom továbra is elbeszélünk egymás füle mellett. Nem érted.......
Amiket itt érvként felsorolsz ( vagy inkább díszes csomagolásban ismételed magad) mit sem változtat azokon a tényeken amiket mondtam, illetve azok közül egyet sem cáfol meg. AZÉRT MERT RÉGEN VOLT MÉG LEHET IGAZ


Előzmény: roman lion (549.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 22:39:47 | 550.
lásd: 549.

Előzmény: Vangi (543.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 22:38:48 | 549.
bakker. még mindig nem jól olvastad. a háborúkat stb arra hoztam fel példának hogy ezek után nincs erkölcsi alapjuk, és más se, azt állítani hogy attól hogy valaki kereszénnyé lesz attól pl. jobb ember lesz, vagy hogy erkölcsileg a kereszténység a legmagasab szint. attól hogy valaki hisz még ugyanúgy lehet állat mint bárki más.
a múltra legyintened most már könnyű hisz komolyabb vetélytárs már nem maradt európában. most már könnyű előadni hogy milyen toleráns a vallásotok, meg ma mit szeretne képviselni. az ókorizás meg meg annak szól hogy köszönhetően annak hogy dogmákat követnek a társadalmat most már csak hátráltatják a felfogásban (misztifikálás), szabadságban, és a fejlődésben is (klónozás, őssejt-kutatás, terhességszabályozás, vagy pl. amire a sok kis köcsög most mind rá fog mozdulni: melegekkel szembeni tolerancia...)

"Szerintem nem voltál ott amikor Jézust keresztrefeszítették"

egy keresztrefeszítésben nincs semmi kétségbevonni való. én se azért "pattogok". egy ókori, teljesen nyilvánvalóan fanatikusan vallásos, messiásváró korból származó, kimondottan tanúságra kiélezett tanmesék történelemként való kezelése viszont teljesen más téma. ezt 2007 ben már látni kéne (ahogy látják már sokan még a magukat kereszténynek tartók közül is)


Előzmény: [LTS_Nemesis] (541.)
Arunson e-mail | 2007-05-14 22:33:20 | 548.
te buzi köcsög.a vérfürdőt az egyház rendezte nem isten.más ha valaki isten nevében őőől.te kretén szerinted isten ezt akarta te buzi.annyira sötét vagy.az egyház tényleg szar meg te is de ezért nem istenk kell szidni te geci.kár minden szóért mert nem tudod sajnos a diónyi agyaddal felfogni.ugyan annyira elvakult vagy mint 1 keresztény te szarfaszú.

Előzmény: roman lion (542.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:30:39 | 547.
Igeeenn...ott a helyes válasz. Végre a nagy igazság.....XD
Mivel ennyire felbaszta az agyát ez a degenerált paraszt elment lenyugodni egy tál hugggygygygygyos bab mellé... :)


Előzmény: Vangi (546.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 22:27:46 | 546.
vagy babot eszik?

Előzmény: [LTS_Nemesis] (545.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:22:03 | 545.
micsoda csend lett....most vagy tanácstalan vagy valami rohadtnagyot ír.....XD
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:18:33 | 544.
Tudod bizonyítani? Vagy az is lehet hogy a fele sem igaz annak amit mondassz.....azt nem tagadom hogy számos embertelen gusztustalanságot tettek régebben a kereszténység nevében....de ez nem válasz arra amit kijelentettem....illetve amíg nem érvelsz rendesen erre nem is fogok reagálni.

Előzmény: roman lion (542.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 22:16:59 | 543.
" a nőket se kezelték egyenrangú félként? meg kellett harcoliuk azért is hogy szavazhassanak"


hogyisjönide?


Előzmény: roman lion (542.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 22:14:22 | 542.
"Mégis mire alapozod ezeket a faszságokat???"
milyen faszságokat? te komolyan nem hallottál arról hogy milyen vérfürdővel terjedt el a kereszténység európában meg amerikában, vagy hogy létezett szolgaság, vagy pl. a nőket se kezelték egyenrangú félként? meg kellett harcoliuk azért is hogy szavazhassanak. megemlítettem még a pogromokat is. azokról se hallottál? vagy mi a fasz? most már tényleg kíváncsi lennék mi az a nagy faszság amiről beszélsz


Előzmény: [LTS_Nemesis] (536.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:12:10 | 541.
Na jóóóó....te akartad....
Figyelj, az hogy a kicsi szivednek fáj amit a történelemkönyvekben olvastál a Vatikánról, meg a keresztesháborúról, ill. az inkvizícióról még nem elég alap ahhoz hogy az egész kreeszténységet és az Istenbe vetett hitet megcáfold. Illetve azért mert valami régi még nem biztos hogy csak mese. Szerintem nem voltál ott amikor Jézust keresztrefeszítették, ergó ( vagy margó csak Arun kedvéért) nem tudhatod hogy igaz-e vagy sem. Igaz n se voltam ott, viszont én nem is pattogok mint valami idióta...hanem csak hiszek benne....egyenlőre ennyi...na erre mit lépsz kisbuzi?


Előzmény: roman lion (538.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 22:09:39 | 540.
ahhh, vettem a fáracságot és elolvastam mitisirtál, ehh, kár volt

Előzmény: roman lion (538.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:06:03 | 539.
Hé fogd vissza magad kicsirigó...adod itt az inteligenst azt ha nem tetszik valami átmész tajparsztba....asszem Arun kb. 1000X jobb arc nállad csak nem veszed észre hogy arra sem méltat hogy normálisan beszoljon neked....tudod a dolog a babbal...az még mindíg áll...XD

Előzmény: roman lion (537.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 22:04:42 | 538.
a sötétséget gyönyörűen mutatja hogy minden konkrétum nélkül húzod le a vécén amit mondok. az hogy itt hülyéből van több csak a magadfajta hülyéknek jelenti hogy igaza van. lubickolj csak ebben a tudatban

Előzmény: [LTS_Nemesis] (530.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 22:01:48 | 537.
te még mindig itt hisztizel. a többieknek sikerült felfogniuk azt amit neked még mindig nem. tegnap láttam hogy örültél hogy jött valaki felmentőseregnek, rögtön be is nyaltál neki te kis fasz. nyald csak a seggüket, ha nem tennéd szerintem ők is a pofádba mondanák már hogy milyen kibaszottul unalmas gyáva lúzer vagy

Előzmény: Arunson (532.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 22:00:27 | 536.
Az én vallásról kialakított képem és a hitem nem elvakult....de ne is várj tőlem konkrétumokat hiszen a te szádból sem hangzott el túl sok. Mégis mire alapozod ezeket a faszságokat??? Mivel tudod igazolni az állításaidat? Mert eddig csak az elméletedet prédikálltad.....ami háát elég gyenge

Előzmény: roman lion (534.)
Arunson e-mail | 2007-05-14 21:58:59 | 535.
igazad van semmi értelme a vitatkozásnak de annak van hogy a szádba szarok

Előzmény: roman lion (534.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 21:56:30 | 534.
"teljesen elvalkult énképed eredménye."
jah, ezért kár volt mégegyszer elovasni. ugyancsak semmi konkrétum. úgy látszik ezen a fórumon ez nem szokás.

"Halvány lila fingod sincs hogy mit jelképez és képvisel."

téged az ájtatosság már totál elvakított, úgyhogy nem lep meg hogy így látod. ha továbbra is konkrétumok nélkül akarnád folytatni, akkor inkább hagyd a francba mert így semmi értelme


Előzmény: [LTS_Nemesis] (518.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 21:52:53 | 533.
Nem idéztem....nálam ezek spontán fakadnak....XD
köszönöm-köszönöm


Előzmény: Vangi (531.)
Arunson e-mail | 2007-05-14 21:52:19 | 532.
menj el...szerintem mindenkinek jobb lesz

Előzmény: roman lion (526.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 21:50:45 | 531.
Idézetvolt?


hanem, szépenszóltál!
hüphüp;)


Előzmény: [LTS_Nemesis] (530.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 21:48:50 | 530.
Süket próféta ő, fajának szinte egyetlen tagja ki meg van győződve saját igazáról, pedig a fejében lakozó sötétség vetekszik a végtelen űr fagyos távlataival......magyarul: egy beképzelt fasz

Előzmény: zdlr (528.)
Vangi e-mail | 2007-05-14 21:45:08 | 529.
Ne légy önző, nwm csak te véleményed...

Előzmény: [LTS_Nemesis] (527.)
zdlr e-mail | 2007-05-14 21:44:53 | 528.
én értelek, de ha egyszer segg vagy, akkor segg vagy

Előzmény: roman lion (526.)
[LTS_Nemesis] e-mail | 2007-05-14 21:43:12 | 527.
Szerintem nekünk csak rólad van eltorzult véleményünk...de az a te torzzzzzzságodnak köszönhető....paraszt

Előzmény: roman lion (523.)
roman lion e-mail | 2007-05-14 21:41:49 | 526.
áruld már el mi a fasz értelme lenne tagadni egy ilyet, mikor az egész fórum full anonim? ezek után lepődjek meg hogy mást se értessz?

"ezt a logikát nem sikerült követnem"
akkor szerintem ne is rerölködj


Előzmény: zdlr (517.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.