Click to Visit
Rock - SATAN vs. god
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  

Arrunzon e-mail | 2006-12-13 11:06:45 | 325.
Hozzá csaptam bébi.

Előzmény: Celt (321.)
Arrunzon e-mail | 2006-12-13 11:06:21 | 324.
Hozzá van csapva bébi.

Előzmény: Celt (321.)
Celt e-mail | 2006-12-13 02:16:33 | 323.
De jóóóó!!!!
Megokosodtunk.
De mond csak.a Church of Satant is kamaszok alapították?
Ők fektetnek bele kemény pénzeket?
Nem basztatni akarlak de a kicsit szűken tekinted a kérdést.
A kamaszkori sátánizmus is csak egy alternatíva a valahová tartozni vágyásra


Előzmény: Gabrockartist (322.)
Gabrockartist e-mail | 2006-12-07 19:28:54 | 322.
Beszarás,h mekkora nyomorék emberek vergődnek itt a neten.Kb fél órája regisztráltam magam,beleolvastam vagy 5-6 fórumba,és szinte mindenhol "88888" nevű nick szidja a rockereket.
Kérdezem én,hogyha tényleg olyan nagy ember ez a 88888,hogy lehet az,h egy csomó forumba ráér beírni feleslegesen?
Véleményem szerint ő egy 160 cm-es kis kockás ingbe mászkáló kancsal szódásszifonos lelkibeteg öngyilkosjelölt,aki a feszültségét nyavajgásokkal vezeti le itt a neten...
Apropó,a témához:a nacionalizmus megjelenésével, a kereszténység visszahuzodott,így helyet kaptak a a szélsőséges radikális vallások,pl a sátánizmus.
Én nem vok sátánista,de sztem ezzel nincs semmi probléma,hisz egy ép eszű sátánista csak akkor bánt valakit ha az nagyon ártott neki.
Ezt tapasztalatból mondom,legjobb haverom mikor 2 éve (15 évesen) sátánista lett ami azt illeti-szégyen vagy nem szégyen-megutáltam.
azt hittem,h a sátánisták össze-vissza gyilkolnak,mert éppen unatkoznak.Pedig már tudom,h nem így van.A sátánisták a társadalom szélén élő emberek,akik egyfajta pajzsként felveszik ezt a vallást,h elkerüljék az emberektől érő támadásokat.
És mind ez nem is alaptalan,hisz a mai világban egy gyenge testalkatú kamaszt csak megaláztatások érik nap mint nap,minden nap egy háború számukra...
Asszem röviden ennyi

Celt e-mail | 2006-12-06 01:49:51 | 321.
Csapd hozá a Napalm Rave-t is :-DDD

Előzmény: Arrunzon (319.)
divatkakapanna3 e-mail | 2006-12-06 00:14:16 | 320.
hellobello csillivilli millivanilli mi a pálya?
he?


Előzmény: Arrunzon (319.)
Arrunzon e-mail | 2006-12-06 00:06:22 | 319.
még ami jön

Mortiis
Sopor Aeternus
Origa...félig meddig
And Oceans


Előzmény: Vels (311.)
kakapanna e-mail | 2006-12-04 18:15:38 | 318.
ha ki akarnék lépni, nem merném megírni???
megkérnélek téged???


Előzmény: hajnalige (317.)
hajnalige e-mail | 2006-11-30 21:42:40 | 317.
PANNIKA ÜZENI MINDENKINEK, HOGY JÓ VOLT VELETEK

ÉS MINDENKINEK:

CSÁR MOKÁR

Ahmed Skirnics e-mail | 2006-11-30 14:12:09 | 316.
Barátom te nagyon tévedsz! Az iszlámot erőltetik? Ne legyél már ennyire naív? Csak azért elhiszed mert a média ezt sulykolja beléd? Én muszlim családban nőttem fel, muszlim emberek között itt Európában.Tudod Európában nem minden muszlim bevándorló.Bosznia-Hercegovina,Albánia,Törökország muszlim országok.Dobrudzsa(Románia,Bulgária)muszlim tartomány, ahol az eredeti lakosság tatár és török)és Koszovó szintén muszlimok lakta terület, legalább hatszáz éve.Lengyelországban, Ukrajnában, Litvániában és Belorúsziában az ott élő sok tízezer tatár történelmileg elfogadott kissebbség, külön jogokkal és kíváltságokkal. Tudod az 1900-as évek elején, mikor Magyarországon tombolt a turanizmus, a muszlimokra még teljesen máshogy néztek.Akkor az Osztrák-Magyar Monarchia területén több mint 4.5 millio muszlim élt.Csak Budapesten több mint százezer bosnyák, török és albán élt.Kapisgálod már miért Bosnyák tér a Bosnyák tér.Az 1600-1700-as években az erőszakos katolicizálás elől Erdélyben az unitárius magyarok30%-a áttért az iszlámra, és a török területekre húzódott.Ki erőltette őket? Ha normális tényeket akarsz hallani az iszlámról, akkor ne a bulvársalytót olvasd, és ne a tévét nézd. Ha pesti vagy, menj el a XI.kerületbe, a Sáfrány u.43 alatti MME-iszlám kultúrális központba és mecsetbe és ott érdeklődj. Ott ugyanis értelmes egyetemet végzett muszlim emberektől hallhatsz az iszlámról! Nem a debil Bush junior és az amerikaiak véleménye alapján kell megítélni az embereket.Az arabokat meg lehet nemszeretni, de annak semmi köze az iszlámhoz.Az iszlám és az arab ugyanis nem egyenlő. De ezt gondolom tudod(Indonézia,Malajzia,Pakisztán,India,a török népek, az iráni népek a fekete afrikaiak adják a világ muszlimjainak 90%-át.

Előzmény: ArG (33.)
goya e-mail | 2006-09-15 18:18:39 | 315.
amen

Előzmény: Vels (314.)
Vels e-mail | 2006-09-01 19:12:45 | 314.
Ha nem vagy egy az áldozatok közül, máris kiemelkedett vagy ebben a tekintetben... Nem kell feltétlenül keresni az okokat ahhoz, hogy sikeresen élj a Saját felfogásod szerint.

Előzmény: goya (313.)
goya e-mail | 2006-09-01 09:24:00 | 313.
nem,télleg nem tudom elképzelni hogy vki így kiemelkedjen....... sőtt nem értem mi értelme lenne kiemelkedni a "kétlábúak" közül.... én jól érzem magam itt "lennt" is,nem hiszem hogy erre a kijelentésre alapozni lehetne bármit is... én hiszek a természetben,és rábízom az ilyen evoluciós problémákat.addig amíg csicseregnek a madarak,úszkálnak a halacskák,meg zöldellnek a fák,én boldog vagyok.és nem keresem mindenre a magyarázatot,meg hogy miért van ez így, mert én arra figyelek hogy szép ez a világ,de semmi jel a "sátán" közeledésére vagy ilyesmi.
különben nem vagyok naiv,nem fogyaszt el engem senki,mert nem adok rá alkalmat,soha nem utalom magam másra,.érdekes hogy az embereken kívül minden élőlény tud egy természetes rendben élni, az ember meg nem,és ezért maximum lealacsonyodni tud,de semmi képpen sem kiemelkedni.


Előzmény: Vels (295.)
Vels e-mail | 2006-09-01 06:53:33 | 312.
UI.: Még goa trance is van sátányos ;-]

Előzmény: Vels (311.)
Vels e-mail | 2006-09-01 06:51:40 | 311.
Hocico, Agonoize, Dulce Liquido, Plasma Pool, Suicide Commando, T3chn0ph0b1a, X-Fusion. Első nekifutásra elég ennyi? Tehát: A korlátoltság nem lehet indok ilyen kijelentésekre ;-]

Előzmény: ttbt (302.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-31 15:10:32 | 310.
"olyan jelentésben kell használni amit jelentenek"

jah. olyan jelentésben KÉNE... csakhogy ma már semminek sincs biztos jelentése. lavey-t sem igazolja semmi abban h amit ő mondott, az az "igazi" jelentése a sátán szónak...


Előzmény: roman lion (308.)
roman lion e-mail | 2006-08-31 12:30:50 | 309.
tehát vársz egy-két napot vagy hetet és más nickkel fogod folytatni. ok. nekem 8 :)

Előzmény: sickorchid (297.)
roman lion e-mail | 2006-08-31 12:29:19 | 308.
ez az egyik probléma a vallásosokkal. ha már tarthatatlan valamelyik szavuk jelentése mindent elkövetnek hogy megtarthassák.
mit írt lavey a sátán szóról? valami ilyesmit hogy ellenfelet, kételkedőt jelentett valamikor rohadt rég.
manapság ha kimondod valahol ez a jelentés ugrik ben bárkinek is aki még sose hallott laveyről? nem. tehát jelenleg nem ezt jelenti. senkit se érdekel már hogy mi volt az "eredeti", mert senki se használja abban az értelmében. a szó jelentése (ha egyátalán lavey igazat írt erről) már megváltozott. a szavakat olyan jelentésben kell használni amit jelentenek. amerikában minden szarra van kereslet, de az hogy lavey a sátánizmus szó mögé rejtette az ideológiáját az egy reklámfogás. a kereszténység már elvégezte a hírverést, ő csak meglovagolja. ennyi.


Előzmény: RockerMazsi (294.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-31 12:21:59 | 307.
ajh, bazz... kezdem nagyon unni azt a nyomorék fejedet!
minek mindenhová beszólogatni úgy ráadásul h cseppet sem tudod miről van szó!
a jó édes anyukádnak írogassál ilyeneket!!!
irigykedsz h nem vagy és nem is lehetsz rocker, mi?
az itt a bibi gondolom, különben nem szidnál minket ilyen feltűnően!


Előzmény: 888888 (303.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-31 12:20:30 | 306.
A Sátán inkább rocker mind techno-s...
ezt a mondatodat megcáfolnám, ugyanis még egy sátánista sem hisz a sátán létezésében. nem úgy tekint a sátánra mint egy létező entitásra...
viszont az biztos h a techoban kevesebb a sátánizmusXD


Előzmény: ttbt (302.)
888888 e-mail | 2006-08-31 12:19:54 | 305.
kurjon segbe a sátán te buzi rokker köcsög faszopo!!!!!!!!!!

Előzmény: ttbt (304.)
ttbt e-mail | 2006-08-31 12:15:35 | 304.
HÁHHHÁÁÁÁ!!!!!! nyomoronc! XD

Előzmény: 888888 (303.)
888888 e-mail | 2006-08-31 12:10:39 | 303.
meghasz köcsög rokker!!!!!!!!!!!

Előzmény: ttbt (302.)
ttbt e-mail | 2006-08-31 12:08:27 | 302.
Nyomorék vagy!!! A Sátán inkább rocker mind techno-s...
Egyébként te hallottál már sátánista techno-t, mer én nem...


Előzmény: 888888 (298.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-30 15:48:31 | 301.
jaja :_)

Előzmény: Freak (300.)
Freak e-mail | 2006-08-30 13:23:14 | 300.
Egyébként nem értem,hogy ezt a topikot is milyen megfontolásból követték el...ez itt nem egy hitgyülekezet,hanem a zene.net...
RockerMazsi e-mail | 2006-08-30 10:38:52 | 299.
te lennél a Sátán?
Még jó h nem is létezel...
Am meg jó nagy fasz vagy... fogadok alid ismersz 2 rockert, és azokat sem normálisan ha van pofád ilyeneket írni kisköcsög!!!


Előzmény: 888888 (298.)
888888 e-mail | 2006-08-30 08:24:41 | 298.
én vok a sátán és kinyirlak beneteket mer utálom a rokker geciket!!!!! LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
sickorchid e-mail | 2006-08-30 07:25:43 | 297.
Többet erre a fórumra nem írok,minek is.....fogalmad sincs ki vagyok,és addig a jobb:)
na csá


Előzmény: roman lion (292.)
Vels e-mail | 2006-08-30 05:26:43 | 296.
Ha pedig bárki tapasztaltabbal kerülsz szembe, elhallgatsz ;-]
http://www.zene.net/forum/index.php?k=3&t=326


Előzmény: sickorchid (280.)
Vels e-mail | 2006-08-30 05:24:41 | 295.
Üdvözletem!

Éljen békességben és boldogan? Miféle birkaszemlélet ez? Majd jó étvágyat kívánj azoknak, kik szép lassan elfogyasztanak gyengeséged miatt... :-]
"Véleményed" szerint tehát nem lehet kiemelkedni a kétlábúak közül. A történelem sem látott intelligenciájuk alapján kiemelkedő lényeket. Aha... :-]


Előzmény: goya (273.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-30 00:07:56 | 294.
SÁTÁN nem egy szó aminek egy jelentése van.
a SÁTÁTNt rengetegféleképp értelmezik az emberek, és nem feltételen az van h jön egy vki, hasára csap és megváltozik a jelentése...
nem tudom érted -e amit mondok, azt akarom ezzel írni h ennek a szónak is sokfajta jelentése lehet. ki hogy fogja fel. nem biztos h te sokkal jobban tudod... miből gondolod h te eleve az "eredeti" jelentését tudod?
ahány ember, annyi vélemény...


Előzmény: roman lion (293.)
roman lion e-mail | 2006-08-29 22:23:20 | 293.
csak azt kéne megértened hogy azoknak a szavaknak amiknek már van jelentésük pl. SÁTÁN attól hogy jön egy amcsi és a hasára csapva kitalál egy új magyarázatot nem fog megváltozni a szó jelentése, max csak téged átver, és ebben a tudatban éled le az életedet

Előzmény: RockerMazsi (291.)
roman lion e-mail | 2006-08-29 22:19:17 | 292.
"az ember uralkodik"
jobb lett volna úgy egy másik befejezés, ez igaz, de mire rájöttem már el volt küldve :( mindegy így se olyan rossz


"az ember szerepét fokozatosan átveszik a gépek"

tisztára mint annakideján egy napszámos aki elvesztette a munkáját mert feltalálták a traktort lol
amikor több száz kilóméterről beszélsz egy haverral a mobilon meg nem kell kivárni míg egy mester elkészít 1 inget, a tömegtermelés alacsony árának sokszorosáért stb. akkor azért jól jönnek a gépek nem? :)
a tömegesedésért, elszemélytelenedésért nem hiszem hogy a gépeket kéne okolni, nézd csak meg, kisebb falukban mindenki ismer mindenkit. pesten erre esély sincs. a városok nagyságát én előbb hoznám fel okozónak. ez elkerülhetetlen volt, mert ugye ahogy az egyház még manapság is mondja ne használjunk gumit, hadd jöjjön csak az a gyermekáldás. annakidején egy nagyváros se olyan volt mint amilyennek ma elképzelnénk. könyebb volt mindenkit ismerni, plussz a közlekedés könnyűvé válása (amit szintén a gépeknek köszönhetsz) felgyorította az népmozgást. ok nem kell hónapokat gyalogolnod a hóban, sárban éjszakára meg bekéreckedned valakihez és nem utazhatsz szekérstoppal egyik országból a másikba és így lemaradsz jópár ismerkedési lehetőségről, de valamit valamiért :)

"a gazdaság,a bankok egyeduralmát" max régebben nem banknak hívták, hanem egyházi/királyi/nemesi vagyonnak/kiváltságnak.

"Megrögzött ateisták bizonyos dolgokból semmit nem fognak fel,semmi érzékük a művészethez"

elárulnád hogy hány ilyen ateistát ismersz?
CSAK ŐSZINTÉN! :)


"nem fogom bizonyítani,nem is akarom,én boldog vagyok abban a világban,amit magamnak teremtettem."

erre a hozzáálásra Carl Sagan - Korok es demonok ban 2 idézettel reagál:

"Kíváncsiak vagyunk még az igazságra? Érdekes-e egyáltalán?

.. ahol a tudatlanság erény,
az ostoba a bölcs" Thomas Gray

---

"Ha nem törődünk vele, hogy valami igaz vagy hamis, mert enélkül is jól érezzük magunkat, ez éppen olyan elítélendő, mint ha nem érdekel, honnan származik a pénzünk, csak legyen belőle elég." Edmund Way Teale


Előzmény: sickorchid (284.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 22:06:03 | 291.
Sátán nem a „gonoszt” jelenti számunkra. Ő egy létezéstípus: az öntudatra ébredt, tetteiért, gondolataiért felelős és felelősséget vállaló, folyamatosan vizsgálódó, kétkedő, sikerorientált embert jelképezi, és a sátánista nem úgy gondol rá, mint önállóan létező entitásra.

(bevallom, ezt nem fejből írtam, de ezért nem kell izélni... olvassátok, el, és megláthatjátok benne az igazat ha akarjátok:)

roman lion e-mail | 2006-08-29 21:36:05 | 290.
a gonoszságra már van egy szavunk, az hogy gonoszság. ha a sátánt is belekeverjük attól tök olyan lesz az egész mintha valami gonosz lény általi megszállásról beszélnénk. ez csak 1 lépéssel tovább tolja a felelősség kérdését. isten-jóság dettó. az ilyen megszemélyesítés csak a paranoiához visz közelebb, nem a valósághoz.

"de azonbelül is a gonoszság van többségben.Nemde?"
a világ szerintem brutálisabb volt mikor az egyháznak még több hatalma volt. pl. most mondhatok bármi amit akarok, nem vágnak föl a mágjára, és hátrányos megkülönböztetés se ér. nem úgy mint annakidején. ha valaki tagadta valamelyik barom dogmát már tettek is róla hogy befejezze. pl még az 1800 as években is az a botrányos állapot állt fönn hogy az egyház jóváhagyása nélkül senki sem vállalhatott hivatali tisztséget, vagy nem tanúskodhatott mert a szavahihetősége kétes volt istenhit nélkül stb... ezt jár ha az egyháznak hatalma van.

én a gonoszságot nem úgy fogom fel hogy ha valaki gonosz akkor arról csak ő tehet. véleményem szerint a környezet formálja az ember gondolatait úgyhogy nem csak az ő hibájuk. nekik így jött ki. lehet hogy hasonló helyzetben, én és akárki más is ugyanazt az utat járná


Előzmény: Freak (288.)
goya e-mail | 2006-08-29 20:25:20 | 289.
ohh neeeeeeee
ne birom ezt stresssssszzzt


Előzmény: Freak (288.)
Freak e-mail | 2006-08-29 18:45:09 | 288.
Nos,a sátán általában az emberi gonoszságot jelenti,amikor ilyesmiről van szó...Isten pedig a jóságot...Igen,az ember uralkodik,de azonbelül is a gonoszság van többségben.Nemde?

Előzmény: roman lion (282.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 18:30:11 | 287.
sickhorchid, azt írtad neked jó az a világ amit teremtettél magadnak. Ebbe nem kötök bele, mert nekem is van egy világom, lehet, nem tökéletes, de nem is törekszem arra h mindent hajszálra kiépítsek magamnak.
Elismerem, ésszerűek az érveid,bár nem mindenben értünk egyet... és én cs 14 éves vagyok, tehát nem igazán úgy fejezem ki magam ahogy kéne, lehet.
Igyekszem érthetően elmondani mit gondolok, ha nem sikerül, vagy félreérti vki, sajnálom.


Előzmény: sickorchid (283.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 18:10:00 | 286.
A sátánizmus ateista, pontosabban autodeista vallás, mert nem hisz holmi istenek (az embernél, az egyénnél nagyobb hatalmú lények) létezésében, de ha egy sátánistának mégis válaszolnia kell arra, kit tart a legfontosabbnak, a legnélkülözhetetlenebbnek a világ, a létezés szempontjából, akkor önmagát nevezi meg. A bővebb magyarázatig érdemes megjegyezni, hogy ez a felfogás nem azonos a kóros egoizmussal vagy az érzéketlenséggel, szeretettelenséggel.

Előzmény: sickorchid (280.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 18:08:49 | 285.
Jól van, bocsi, lehet rosszul fejeztem ki magam.
Semmi sem nyilvánvaló, igazad van.
Úgy akartam írni h ha van isten, elvileg sátánnak is léteznie kéne... nem tudom érted -e mire gondolok...


Előzmény: roman lion (282.)
sickorchid e-mail | 2006-08-29 17:56:54 | 284.
"az ember uralkodik"-na igen...Gyönyörű jövőképet látok magam előtt,az ember szerepét fokozatosan átveszik a gépek,szinte napról napra nyomon követni az elszemélytelenedést,a mechanukissá válást,az elgépiesedést,a gazdaság,a bankok egyeduralmát,a "tömeggé válást"

ismeri vki Poe "A győztes féreg című" versét?Érdemes elolvasni...


Előzmény: roman lion (282.)
sickorchid e-mail | 2006-08-29 17:53:33 | 283.
A szimulakrumoknak nem is aza lényegük,hogy bizonyítsák a létezésüket.A szimulakrumokban az a valami megnyilvánul,visszahúzódik és elrejtőzik;egyfajta hazugság mely egy jelet a másiknak tüntet fel,az Azonos és a másik egyidejű léte,hasonlóság,egyidejűség,utánzás és elrejtés.És ez nem korlátozódik az Isten-Sátán elméletre,benne foglaltatik az egész világegyetem,mely pont ez alapján működik.
Megrögzött ateisták bizonyos dolgokból semmit nem fognak fel,semmi érzékük a művészethez,pedig ez az ami sztem élvezhetővé és élhetővé teszi az életet,és a különböző vallások szorosan kapcsolódnak a művészetekhez,a fantáziához;amivel persze ne rendelkezhet mindenki....
én onnantól nézem ferde szemmel a vallást,miután elveszítette elevenségét és egy dogmarendszerré vált,amit az emberek azért követnek,mert inkább engedelmeskednek minthogy maguk teremtsenek maguknak elveket.(a kereszténység ide tartozik)

Én egy önmagát fejleszteniképes rendszert képzelek el,egyfajta teremtő erőt,ami mindenben jelen van,az amőbától kezdve az emberig...
És még mielőtt a szememre hányná valaki,ezt nem fogom bizonyítani,nem is akarom,én boldog vagyok abban a világban,amit magamnak teremtettem.


Előzmény: RockerMazsi (277.)
roman lion e-mail | 2006-08-29 17:19:11 | 282.
"Sztem létezik isten"

mi utal arra hogy létezik isten?

"nyilvánvalóan Sátán is"

ja. nyilvánvalóan.
az emberig tartó fejlődést egyesek olyan bonyolultnak tartják hogy el se tudják képzelni hogy isten nélkül ez idáig eljuthatott. ha viszont valami anyagtalan akkor lazán el lehet képzelni hogy csak úgy simán a nagy büdös semmiből előugrik egy szuperlény, aki mindent tud és mindenre képes, és persze kell hogy legyen cimborája is hát akkor szőjük tovább a mesét és mondjuk hogy nyilvánvaló létezik SÁTÁN is. tényleg nyilvánvaló? mi bizonyítja?

"A csatában Sátán győzne... nézzetek szét a világban... nah, ki uralkodik? Isten v Sátán?"

mintha csak ez a két verzió lenne. az fel sem merül hogy esetleg az ember uralkodik?


Előzmény: RockerMazsi (274.)
sickorchid e-mail | 2006-08-29 11:30:57 | 281.
Vey,bocs

Előzmény: sickorchid (280.)
sickorchid e-mail | 2006-08-29 11:30:18 | 280.
Igen,LaVay óta mindenki ezt szajkózza és ált.nincs mögötte semmiféle tapasztalat...Semmi a köze az egoizmushoz?Miért ne lenne?Ezt kifejtenéd bővebben?


Előzmény: RockerMazsi (279.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 10:03:55 | 279.
Egyébként én úgy tudom, h aki sátánista, nem ismeri el se a sátánt,se istent, mert egy sátánista SENKIT sem ismer el maga fölött.
És ennek semmi köze nincs az egoizmushoz!

RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 10:02:09 | 278.
Köszi, én is így gondolom ;))))

Előzmény: Freak (275.)
RockerMazsi e-mail | 2006-08-29 10:01:34 | 277.
Lehet h azok. De ezt senki sem bizonyíthatja!
Mindenestre ha a valóságban nem is léteznek (bár ki tudja) az emberek már teljesen beleépítették őket a hétköznapjaikba...


Előzmény: sickorchid (276.)
sickorchid e-mail | 2006-08-28 22:57:59 | 276.
Sztem Isten és a Sátán szimulakrumok....

Előzmény: RockerMazsi (274.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.