Click to Visit
Rock - Coldplay
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

lumino e-mail | 2004-03-31 12:21:04 | 196.
Szevasztoooooooooook!!!

Olybá tűnik, hogy itt a TAVASZ???

lumino e-mail | 2004-03-31 12:21:01 | 196.
Szevasztoooooooooook!!!

Olybá tűnik, hogy itt a TAVASZ???

lumino e-mail | 2004-03-31 12:20:59 | 195.
Szevasztoooooooooook!!!

Olybá tűnik, hogy itt a TAVASZ???

lumino e-mail | 2004-03-31 12:20:54 | 195.
Szevasztoooooooooook!!!

Olybá tűnik, hogy itt a TAVASZ???

ed89 e-mail | 2004-03-30 18:25:42 | 194.
wow láttam.... a the scientist-et írták ki a parachutes helyére, mi?! :D királlllllyy
nem tom nekem furcs volt h a clocks csak 10.volt(vagy lehet h elfogult vok mer kedvenc számom)meg a god put a smile is hátul volt...nademindegy, az mtv-sen meg elsők között voltak......igaz ott o moses is volt
ui.:Yellow- a One I Love-ot én is most hallottam először :D

ed89 e-mail | 2004-03-30 15:55:24 | 193.
hmm nekem haverom veszi fel(mer szuper videónk nem nagyon szereti a hipersávot)és remélem nem felejtette el!!!én tudtam h van olyan számuk h one i love de még nem láttam/hallottam mer a múltkori mtv top10nél lemaradtam a 10.számról ami ugyebár az volt :D
Yellow e-mail | 2004-03-30 14:29:53 | 192.
Sziasztok

Most néztem meg a top 10-et (megbíztam a bátyám hogy vegye fel a 11 órakor kezdődőt). És én nem is tudtam hogy van olyan számuk hogy One i Love. Sőt volt a Don’t panic klipje is amiről én nem is tudtam. Amúgy érdemes lesz megfigyelni hogy mit fognak kiírni a Parachutes neve ként legalábbis a 11 óráinál elrontották. Több dolgot nem akarok elárulni nézzétek meg.

Dorci e-mail | 2004-03-30 07:39:22 | 191.
Bocs Yellow.

Előzmény: Dorci (186.)
Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-29 19:08:23 | 190.
akarom mondani Millenáris Park... sorry

Jah és mégegy: holnap coldplay top 10 a VH1-on!!
Kössz Yellow! :D


Előzmény: Zsuzsi:) (189.)
Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-29 19:06:45 | 189.
Hello!

Én arra gondoltam esetleg bemehetnénk valami teaházba, az Andrássy ut környékén 2ről i tudok, de a deáknál is van, szerintem azok nagyon hangulatos helyek, csönd is van, és viszonylag szeparáltabb helyet is lehet találni.

Vagy ha jó idő van a millnári parkba (én a közelben lakom), arra felé is van egy csomó kávézó meg egy teaház is.

De ahogy érzitek...

Lassan itt a tavaszi szünet legalábbis nekem már alig több mint egy hét! apr. 8 -13 vagy valmi ilysemi, ughogy elkezdhetnénk konretizálni a dolgokat, mert még lekésünk a dologról!

Jó lenne ha előre jeleznétek, hogy mégis le lehessen mérni mekkora az érdeklődés! :)

Lumino, seth réga hallottam a hangotokat! :(
Edith neked pedig nagyon drukkolok! :D

Járjatok a coldplay chatre, valamikor már hárman is voltunk a fórumról (ed89, yellow, jómagam)
ugyhogy csak gyertek-gyertek!!!



Előzmény: ed89 (188.)
ed89 e-mail | 2004-03-28 15:57:54 | 188.
hm nekem nincs 5letem :D hogy ott leszek-e.......hát nem tom....de nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon remélem
dehát tudjátok: "everyhing's not lost" :D
szal ha beledöglök is megpróbálok menni ;D

Yellow e-mail | 2004-03-27 14:33:53 | 187.
Sziasztok

Dorci te most csak embereket szeretnél a te Forumodra? (Bocs ha esetleg nem így lenne).

Kitalált valaki valami helyet ahol lehetne a találkozó? Végülis akár a Népligetbe is mehetnénk de ki tudja milyen lesz az idő de manapság eléggé változó az idő. Lehetne akár egy kisseb termet is ki lehetne kölcsönözni de az biztos baromi drága. Bár ott lehetne Coldplay-t hallgatni. Várom ötleteiteket.

Dorci e-mail | 2004-03-25 08:20:43 | 186.
Figyu,ez itt nem a NF Fanclub,inkább gyertek át az én blogomba,ott tudunk dumcsizni bővebben Nellyről.

Előzmény: ed89 (182.)
Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-25 07:45:12 | 185.
Szia ed!
Vegyél anyukádnak egymozijegyet, elötte meg mejnetek el állatkertbe, te meg addig talizz velünk, nem?? :))
Tök jó lenne! annyira örülnékk!
Huh tegnap vetélkedő volt a coldplay.comon!!! Baromi jó volt!!
Tényleg, ha tudotk gyertek!!!

Yellow & Ed! Én ma 9 re megyek coldplay.com chatre!!! gyertek!!! :))

See you soon there!


Előzmény: ed89 (184.)
ed89 e-mail | 2004-03-24 17:26:57 | 184.
hi all!Zsuzsi, a találkozó.....háááááát...nemtom(mármint részemről persze ti mindenképpen talizzatok).egyik barátom mondta h vannak jegyei állatkertbe Pestre és anyukája aszonta neki menjünk el.Én mondom anyunak erre ő h jó 5let, menjünk....de ő úgy gondolta h ő is jönne...vagy inkább vonattal?erre én ááááááá elménk vonattal is :) aztán finoman témát váltottam h jó lenne összefutni a Coldplayes arcokkal akkor már Pesten.meg h milyen jó fejek vagytok meg minden......aszondja dehát mér nem Szegeden?mondom anyuci csak én lakok szegeden mindenki pesti szinte......nem nagyon tetszett neki de ez az állatkertes dolog még adhat okot örömre.... :D
madnoz e-mail | 2004-03-23 09:27:50 | 183.
Én is imádom+ NF-t is és sajna az új lemeze nekem sincs +.

Láttam az Alternavivában a GPASUYF klipjét!
Úgy megörültem neki!


Előzmény: Dorci (181.)
ed89 e-mail | 2004-03-20 18:42:15 | 182.
szia Dorci!!!! hát nem vagy egyedül.....én is imádom a Coldplayt...számot így nem tom h lehet meghallgatni én ha töltök vmit akkor letöltőprogit használok pl.kazaa de az elég szar...(www.kazaa.com-ról letöltheted az ingyenes verziót)NELLY FURTADO??????!!! hát persze h ismerem!imááááááddddddddddoooooooommmm főleg az I'm like a bird c. számát de sajna csak az első albuma van meg az új nincs ;) azé jó h vki még szereti rajtam kívül...
Dorci e-mail | 2004-03-20 17:03:02 | 181.
Tök szeretem a Coldplayt.
Szeretném a netről meghallgatni a CLOCKS című számukat.Melyik oldalon lehet?Írjatok.Dorci


U.i.:Írjátok meg véleményeteket Nelly Furtadoról a NELLY FURTADO Ismeritek? című blogba.Köszi

ed89 e-mail | 2004-03-19 18:01:04 | 180.
köcc Yellow!!!!a találkozóról én eleve lemondtam mivel nem mék Pestre a közeljövőben:(a murdert én is letöltöttem de jószar lett már bocsánat, ennek meg persze tökjó a minősége,és láttam a LIVE2003 dvd-t is asszem 7290-ér de sajna nincs dvd-lejátszónk:((szal ez van.maj'lesz és akkor tuti megveszem.csak most kicsit sokat költekeztünk és nem merem ősöknek említeni h kéne.ebben az évben lesz csak mikor???!!..........én várok..... :D ARTZOK GYERTEK CHATRE ÉS OLYAN NÉVEN AMIN ITT IS VAGYTOK V HASONLÓN V ÍRJÁTOK IDE BE H MIN LESZTEK!!!!sajnálom ha nem tudtok regisztrálni de én spec nem tom mér van én simán fel tok menni
Yellow e-mail | 2004-03-18 15:22:41 | 179.
Sziasztok

30. án lesz csak ez a fórum nem fogadja el a vesszőt és ilyen hülyeségeket ír helyette. A találkozóról teljesen lemondtatok? Szerintem valamikor a tavaszi szünetbe kéne szervezni. Tud valaki egy helyet ahol esetleg meglehetne tartani?
É sajna nem.

Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-18 07:55:28 | 178.
Akkor most örülsz, mi? :))
Én azt nem vettem meg, a murdert majd letöltöm a netről!!
Remélem egyszer a parachutes is sikerülni fog!!! :))


Előzmény: ed89 (177.)
ed89 e-mail | 2004-03-17 18:03:48 | 177.
MI??HANYADIKÁN LESZ????? háháááááááá képzeljétek!!!!!!!!megvettem a god put a smile kslemezét!!!!!megvolt itt szegeden!kemény két szám van rajta... a másik a murder.hihetetlen...és kiderült egy arcról a suliból h szereti a coldplayt:) kirrrrrrállly

Yellow e-mail | 2004-03-15 19:40:39 | 176.
Sziasztok

A VH1-on 30.–án Top 10 Coldplay lesz. Erről végre már nem fogok lemaradni. Különben 11:00 és 16:00 lesz.

Yellow e-mail | 2004-03-13 20:14:03 | 175.
jönnék csak nem enged be. hiába regisztráltam magam.
vadmacs e-mail | 2004-03-13 13:22:11 | 174.
Halihó Srácok!

Látom újra fellendülünk egy picit!

Voltam a múlt hétvégén a Chaten, de ti nem voltatok ott! Na mindegy!
A magyarországi koncertnek szerintem kb annyi az esélye, minthogy a Beatles újra összeáll! Nem is merek róla álmodni, hogy egyszer is ellátogatnának ide! Habár a Sziget fesztivál keretei közé simán beférnének, de ha a kiadójuk megnézi, hogy mennyi cd fogyott Magyarországon(kb 150) akkor tuti nem jönnek!

Szerintetek melyik magyar zenekar áll az ő zenei stilusukhoz a legközelebb? (szerintem Heaven Street 7-ék.)

ed89 e-mail | 2004-03-12 20:42:16 | 173.
hmmm
még mindig nem vagytok chaten!!!!!!
coldplay.com/in my place/chat!!!!!!!! gyertek!!!
még mindig csak mi ketten vunk Zsuzsival!!!!!!!
van külön szoba!!

Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-12 18:59:27 | 172.
Hello!

Nem kell azonosítót megadni, csak az e-mail címedet kell beírni.. :)) Legalábbis azt hiszem!
Várjál szerintem nem sokára megérkezik az e-mail.
Vagy ha nem, akkor nincs más lehetőség, csak az ujra regisztrálás! :(
Szóval aki tud, jöjjön!
Sziasztok!


Előzmény: Yellow (171.)
Yellow e-mail | 2004-03-12 10:20:06 | 171.
Sziasztok

Bocs ed89 most vettem észre hogy már azelott itt voltál Forumon mint én.

Miért van az hogy regisztráltam magam a Coldplay oldalán és nem tudok belépni azzal a felhasználó névvel amit megadtam? Az e mail címre meg nem küldött semmit. Mindegy majd megpróbálom újra regisztrálni magam.


Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-11 20:01:25 | 170.
Hello!

Gyertek coldplay chatre!
Tudunk nyitni külön szobát, külön a magyarokknak!
Edit, ne is törődj Johnny val... :))
Az ilyen emberek véleménye nem hinném hogy számítana... Egyébként sem hívta ide senki, de amíg szólásszabadság van tőlem azt csinál amit Aakar... engem nem fog elgondolkodtatni, hogy vajon szar e a zene amit hallgatok! :))

ed89 e-mail | 2004-03-11 19:33:09 | 169.
hmmmm most olvastam a "hozzászólásodat" és- :DDDDDDDDDDDDD -ennyi a reakcióm bocs
(mondjuk az elgondolkodtató h a gitárost is így hívják.....)
mostmár csak egyet nem értek:mér jössz olyan együttes fórumjára akiket utálsz?? számomra nem teljesen világos.....


Előzmény: johnny (129.)
ed89 e-mail | 2004-03-11 19:16:30 | 168.
oksa meghallgatom ígérem.... :) és feeder-számok még esetleg? hahóóóóóó artzok mér nem vagytok coldplay chaten????
kkkdavid e-mail | 2004-03-10 22:40:34 | 167.
SUN WORKSHOP - WEE SEE YOU!
Sztem ennél nincs jobb!!!!
19-én koncert az A38-on, lesz még Brains, Korog, Hippikiller, Luca Brasi!!!!!!!!!!!!!!
SUN WORKSHOP FOREVER!!!!
WWW.SUNWORKSHOP.NET

ed89 e-mail | 2004-03-10 19:10:59 | 166.
igen, én is úgy hallottam h idén nem turnéznak...... :( nem tudjátok az új album mikor fog kijönni?én már nagyon várom de gondolom nem vok egyedül.... :) amúgy miután olvasgattam itt a hozzászólásokat és ajánlottátok a feedert, megszereztem egy számot(Rain)és nagyon tetszett! milyen számok jók még?
madnoz e-mail | 2004-03-10 18:47:14 | 165.
Volt valamikor koncert is a Viván, engem akkor ragadott meg és akkor kértem szülinapomra a Rushot.
Nem bántam meg...
A Viva tényleg ad6na több rockot. A brit 7végén se halt bele...
Én az In my place, a Clocks és a Scientist klipjét láttam Viván.
Addig is mkinek ajánlom a Megawattot és az Alternavivát.
Van itt vkinek fája a Coldplay forestbe?
Én az Incubusban akarok majd egyet, egyszer, ha lesz elég pénzem ilyesmire.


Előzmény: Zsuzsi:) (164.)
Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-10 18:38:11 | 164.
Még egy...
már 3szor láttam coldplay klippet a viván, ebből egyszer 1,5 éve a the Scientistet, és 1x a Yellowt vasárnap fél 12 körl (éjjel), illetve a One i love-ot, szintén késő esti időpontban! :)
Még jó hogy fenn vagyok még olyankor! :))
A többi zene csatorna (MTV, Vh1) gyakrabban ad klippet tőlük, de főleg olyankor ha uj van.
Jah és Seth 1x feedert is látam a Brit hétvégén, illeteve 2x radioheadet!:P
CSak így tovább magyar zenetévé! Több coldplayt! :P

Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-10 18:32:09 | 163.
Hello!

Állítólag van videóklipje, vadmacs azt mondta, hogy a trouble után automatikusan kéne adni, de én életben nem láttam még ! :P
Szerintem a coldplay-koncertre még várhatunk min. egy évet, mert idén nem turnéznak (ha jól tudom) és piciny országunkba csak ugy meg nem fognak eljönni!
De azér jó lenne egy jó nagy koncert a kavicsban (Budapest Aréna)... Mondjuk én Bécsbe is kimennék, ha kiengednének! :P
Akkor még viszonlyag olcsón vetted a Cd-t, és 5690 ért vettem az a rush of blood to the headet..
Nah azért itt sem állnak tornoykban a coldplay Cd-k, csak tudni kell hol kell keresni! :P
Én szinte minden este ott vagyok a coldplay chaten, Susie a nevem. Szerintem ti is jöhetnétek, ha tudtok, mert sok értelmes jó fej ember van ott is, csak ugy mint itt!! :))


Előzmény: ed89 (161.)
Yellow e-mail | 2004-03-10 18:01:37 | 162.
Sziasztok

Látom egyre bővülünk. Üdvözöllek Ed89. Szeged nagyon jó hely (szerintem) egy párszor már jártam ott. Én nem hallottam (sajnos) hogy a közeljövőbe jönnének remélem hogy azért meglátogatják majd kicsiny országunkat.

ed89 e-mail | 2004-03-09 18:21:10 | 161.
hi mindenki! :)
na ha már mindenki így bemutatkozott én sem maradok ki: 15 éves lány vok Szegedről.na nem baj, majd ha lesz Coldplay koncert találkozunk, mer 100 h felmegyek.... :DDDDDDD (de mikor lesz már?!)cd-másolásról csak annyit h itt szegeden szinte semmi coldplayt nem lehet kapni, a rush of blood eredetiben van meg(sikerült megvenni nagy nehezen-5300ér asszem)de a parachutes sajna nem.Egyszerűen sehol nem látom!!bár gondolom Pesten nincs hiány belőle(legalábbis nem ekkora mint szegeden).hát így hirtelen nem is tom mit mondjak Nektek annyira megörültem mikor megtaláltam ezt a fórumot, itt csupa olyan ember van aki úgy imádja őket mint én...... nem is tom ezt nem lehet megfogalmazni, talán csak így: "home, where I wanted to go" :) kár h alig ismerik őket pedig sztem azér a zenecsatornák is játsszák a dalaikat(na nem a viva...),nem? amúgy a coldplay chaten mikor szoktatok fenn lenni? és azon a néven, amin itt vagytok? Zsuzsi, a parachutesnak télleg van klipje?!!! hol láttad?

Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-08 18:37:05 | 160.
hello!
Nem is tudtam hogy a parachutesnak van videóklipje... :( :)
Tényleg volt? Nem is tudtam róla, pedig éjjel nappal Vh1 megy itthon...
Az volt jó, amikor top 10 @ ten coldplay volt az MTv-n :P
Csak egyszerűen a sorrendet nem értettem.. az ok, hogy a clocks az elős, 2. a yellow, de a The Scientist csak a 8.? Én ezt nem értem...
A nyugatinál egy cd boltban (MCD - MusicDome) 4000 ért láttam... mindenképpen vedd meg! :)
Sziasztok legyetek jók,
és gyertek chatelni a coldplay.comra, népesítsük a magyar tábort!

Yellow e-mail | 2004-03-07 16:33:12 | 159.
Sziasztok

Én is meg akartam nézni a vh1-on csak elfelejtem pedig fel is a telomba hogy csörögjön csak hát útközbe lemerült és nem vettem észre. Múltkor a triple hits-be is volt a Vh1-en akkor 3 kippet játszottak le tőlük én meg pont az utolsó szám legvégénél kapcsoltam oda. Egy kicsit mérges voltam.

SethFeeder e-mail | 2004-03-07 13:02:47 | 158.
Hi!

Mindenképpen érdemes megvenni, mert amellett hogy egy kurva jó Coldplay lemez, brit lemez tekintetében is egy kiemelkedő alkotás.
Elég arra gondolni hogy 2002-ben magasan az év lemeze lett és még az utóbbi időben is fent van az eladási listákon. Ja, és még mindig nyernek egy két díjat a lemezzel kapcsolatban ami 2 éve jelent meg. pl, Grammy-t a Clocks.
Szerintem max 4000 forint, de én már láttam 3 körül is, amúgy egy árban van az összes más külföldi lemezzel..körülbelül.
(Mondjuk Angliában a reptéren megtudod venni 2800-ért...nem rossz mi?! Ennyit a cd árakról itthon)

...tényleg kéne már egy találkozó, meg a zenélés is tök jó lenne.

vadmacs e-mail | 2004-03-07 11:03:33 | 157.
Agixa a lemezt muszáj megvenned! Hidd el, hogy nem fogsz benne csalódni! A Media Marktban 5000Ft, de 100000-szeresen megéri!

Én 17 és fél vagyok Bp-ről, és lány.

Képzeljétek csütörtök este, a VH1-en 23.30-tól Coldplay Greatest hits volt. A Trouble után rögtön leadták a Parachutes videoklipjét, ami eredetileg is hozzá tartozik csak a kedvenc zenecsatornáink mindig levágják.
Nem egy nagy szám a videoklipp, de azért nem rossz, láttátok már?


Yellow e-mail | 2004-03-07 09:30:34 | 156.
Sziasztok

A találkozóval mi a helyzet? Látom szinte mindenki pesti (és is napjaim nagy részét ott töltöm) így nem lesz nehéz összehozni, persze ha akartok.

Amúgy örülök hogy kezd beindulni a forum. Remélem ez igy fog folytatódni továbra is

lumino e-mail | 2004-03-06 18:00:07 | 155.
Sziasztok!

Agixa! A klip a God Put A Smile Upon Your Face.
A cd árát sajnos nem tom, mert én nem itthon vettem , és ráadásul ajándék volt, de
a többi szám is ugyanolyan jó, mint amiket te említettél, úgyhogy érdemes megvenni, ha érdekelnek a számok, belehallgathtasz a coldplay.com-on majdnem mindegyikbe. :-)
Srácok, bocsi, hogy ennyire eltűntem. Egyébként 20 éves, budapesti leányzó vagyok, elsőéves, spanyol szakos egyetemista. :-)
Take care! Szevasztok!


Előzmény: agixa (154.)
agixa e-mail | 2004-03-06 14:40:11 | 154.
Mondja már meg valaki,hogy..Na,izé..szóval lenne három kérdésem!
1:Mi annak a számnak a címe,aminek fekete-fehér a klipje,fekete ruhában vannak,és valami olyasmiről szól,hogy van benne egy ürge,és elfogynak a testrészei.A végén összeesik,és csak a ruhája marad utána,mert teljesen "elfogyott".Nos?
2:mennyibe kerül a legutóbbi cd?Amin pl:a The Scientest és a In my place is rajta van!
3:mi a véleményetek erről a cd-ről?Érdemes megvenni?A többi szám is ugyanolyan jó?

Zsuzsi:) e-mail | 2004-03-05 08:50:28 | 153.
Jah én is Budapesten lakom... elfelejtettem mondani...

Előzmény: SethFeeder (152.)
SethFeeder e-mail | 2004-03-04 22:55:21 | 152.
17 vagyok, fiú és Pesten lakom.


Yellow e-mail | 2004-03-04 18:14:12 | 151.
Sziasztok

Kár hogy ilyen nagy a pangás pedig olyan jó lenne ha aktívabbak lennétek.
Bár gondolom az iskola vagy a munka. Tényleg egyszer már kérdeztem hogy hány éveseik vagytok és hogy fiuk e vagy lányok? De Zsuzsin kívül senkitől se kaptam választ. Légyszi válaszoljatok.

vadmacs e-mail | 2004-03-01 17:47:03 | 150.
Bocsi, én hibáztam a dalszövegnél, most megyek és küldök pár vírust, azoknak akik a dalszöveghonlapokat szerkesztik. :-)

Amúgy én egy cseppet sem sajnálom tőlük a pénzt, nagyon keményen megdolgoztak érte, és meg is érdemlik, ráadásul egy csomó jó dolgot támogatnak, kezdve a Make Trade Fair kampánytól, a Future Forestig.

Már alig várom az új lemezt, (nem mintha a másik kettőt már meguntam volna)!!! De hát nem hiába, a jó munkához idő kell!

Yellow e-mail | 2004-02-29 13:44:43 | 149.

Sziasztok

Azt hogy 48 millió dollárt keresnek a metro febr.23-kai számának legelső oldalán a bal alsó sarokba, lehet olvasni (5. Helyen áll a legtöbbet kereső előadok listáján holtversenybe sting-el és Phil Collins-al). Ha átszámoljátok az kb. 18 milliárd forint egy évre (nekem is kéne egy ilyen munkahely). De szerintem hagyjuk ezt a témát.

Amúgy né is felmentem egy pár oldalra és mindenűd úgy ált a Yellow szövege, hogy nem volt benne egy külföldi szó sem. És a cd-n is úgy van (mármint a dalba), hogy angol az egész. De végül is teljesen mindegy ne vesszünk össze ilyen kis semmiségeken.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.