Click to Visit
Rock - Coldplay
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

lumino e-mail | 2004-01-10 17:16:17 | 98.
Hahó!

Köszi, nem kell irigykedned, szerintem minden csak gyakorlás (+akarat) kérdése. A Coldplay számokban otthonosabban mozgok, szerintem az lehetne a közös nevező. :-) De persze a többi is mehet, de ezt majd akkor megdumálhatjuk valamikor.
Nekem a bátyám gitározik, és ő sem tanult sehol, és meg kell mondanom, nagyon komoly a csávó, hihetetlen, miket le tud játszani. Szóval akkor ezt talán meg lehetne valósítani, csak kitartás kérdése. :-)
Van esetleg még olyan itt a fórumon, vagy ismerősök körében, akit ez érdekelne?
No, akkor take care. :-)


Előzmény: Sztív (97.)
Sztív e-mail | 2004-01-10 17:01:22 | 97.
Noshát
én gitáron prentyegek. énse foglalkozásként űzöm, sőt, én nemis tanultam sehol. úgyhogy tőlem ne várjatok professzionalitást, deszerintem nemártana végre összeverődve játszanom, mertígy perszóló, inkább a végleges vergődés felé kígyózik, mintsem az agyszalonképesség felé.
szóval coldplay, radiohead, ésatöbbi az mehet. megami még megy.
szóval kipróbálhatnánka dolgot, hátha megy.
a 10 évedet irigylem.


Előzmény: lumino (96.)
lumino e-mail | 2004-01-10 13:56:08 | 96.
Hello Sztív! (+mindenki!)

Nos, ezt a zenélgetést én nem foglalkozásként űzöm. 10 évig tanárnál tanultam zongorázni, de akkoriban elsősorban inkább klaszikus zenét játszottam, míg az utóbbi 2-3 évben ehhez jöttek a különböző Coldplay +Travis, Radiohead, Blur, és magyar együttesek nótái. Te milyen hangszeren játszol? Ha komolyabban gondolod a dolgot, és lenne rá kereslet, mármint érdeklődő emberek, akkor írj egy e- mailt, és megbeszéljük a dolgot. A dalokat folyamatosan tanulom, illetve kagylózom lefele. :-)
Az időbeli dolgokat meg majd egyezetetjük, ha valóban lenne belőle valami, mivel én egyetemista vagyok+ tanítok. De hajrá!
Üdv mindenkinek, élvezzétek a havat, mert hamar elolvad...

Sztív e-mail | 2004-01-09 21:10:09 | 95.
háj, lumi,
hátaza zenélésdolog áll még, természetesen,
legalábbis az én csőrömet folyvást piszkálgatja a zene, szóvaltehát te lenni professzionális billentyűs?


Előzmény: lumino (90.)
lumino e-mail | 2004-01-09 20:42:17 | 94.
Hello!

Valóban, nekem volt akkora szerencsém, hogy a 2003/04/11- ei Badalonaban (Spanyolország) tartott koncerten ott lehettem. Hááát, mit is mondhatnék, fantasztius élmény volt, és tényleg akkora erő és annyi energia van a srácokban, mint ahogy az a tvben leadott koncert- felvételeken látszik, csak élőben, mikor ott vagy, ez megsokszorozódik. Ja, és láttam, itt szeretik a Feedert is, nos akkor ők voltak az előzenekar, ők is jók voltak, bár akkor még nem ismertem őket túlzottan, de ezt pótoltam, nagyon kellemes zene. :-)
Szóval aki teheti, menjen Coldplay koncertre! Ha meg nem, akkor hallgassátok a dalokat.
A Népszabi tvműsort meg elkérem a nagyimtól, neki úgyis megvan, de akár egy e-mailt is íthatnánk a szerkesztőségnek, hogy helyesbítsenek, vagy valami...
No, csók mindenkinek!
Zsu! Kéne csetelni valamikor, de úgy, hogy a srácok is jöjjenek! :-)


vadmacs e-mail | 2004-01-09 18:49:27 | 93.
Sziasztok!

Örülök, hogy így szaporodunk a fórumon!!!!!!
Elmesélek nektek egy rövidke kis történetet, amitől felment bennem a pumpa.
A múlt heti tévéújságban nagyban olvasgatom a dvd ajánlót és rábukkanok a Coldplay Live ajánlójára. Tökre örültem neki, hogy tényleg agyon dicsérik a bandát, csak jót irnak róluk, az újságiró is ömledezik a legújabb lemezükről aminek a cime A RUSH OF BLOOD TO THE DEATH!!!!!!!(Mármint a firkász szerint)
Szerintem azért ez egyóriási baki volt megjelentetni egy, olyan újságban amit Magyarország fele olvas(Népszabadság - pénteki tvmüsor újsága.)
Mondjuk szerintem ezt a hibát az ország kb 0,000000001%-a vette észre.


Kedves Lumino! Jól értelmeztem a beírásodból, hogy neked már volt szerencséd élőben is látni őket?!?

Zsuzsi:) e-mail | 2004-01-04 18:01:58 | 92.
Hello!
Istenem, élet!:))
Juj, tudjátok mióta nem írt ide senki?
Nekem is megvan a DVD:) De az enyém 7299-be került... mindegy, karácsonyra jött..Én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon-nagyon jó, abszolút megéri megvenni, ha 3szor ennyibe kerülne akkor is megvenném.. inkább nem ennék!!!
A dvd folyamatosan a lejátszóban van, a +cd meg a discmanemben... elképesztő.:)

Örülök hogy már vannak itt egypáran!:)

És éljen a COLDPLAY!

agixa e-mail | 2004-01-04 13:22:11 | 91.
Szia!Furi mód én is csak ma fedeztem fel,hogy létezik ez a fórum.Én jó ideje nagyon szeretem a Coldplayt,és nagyon színvonalasnak tartom a zenéjüket.Nem tudom meg mondani,miért tetszik annyira,a válaszom egyszerűen:csak!!A The Scientest a mai napig(ami kb. egy éve kezdődött)az egyik kedvenc számom úgy összeségébe a világ eddig megírt számai közül.Mindennap meghallgatom legalább egyszer.Gyönyörű..Amúgy a kérdésedre válaszolva:szeretem még a Beatlest(amúgy a Coldplay jobb ha tudod,vmennyire utánozza egy kicsit őket.Pl:abba a klipbe is,ami fekete-fehér,és mindannyian egyformán,talpig feketébe öltözöttek),a Nirvanát,Red Hot Chili Pepperst,Tankcsapdát,The White Stripest,és még talán a Black Sabbath-ot.Amúgy mindenféle zenét hallgatok.A lényeg:csak zene legyen,megspékelve jó sok mondanivalóval!!És te?

Előzmény: lumino (89.)
lumino e-mail | 2004-01-03 23:06:40 | 90.
Ja, és ha az a zenekaros dolog még mindig áll, és kellene esetleg egy billentyűs, Coldplay számokat eljátszani tudó tag, akkor írjatok. :-)
lumino e-mail | 2004-01-03 22:58:02 | 89.
Sziasztok!

Én most fedeztem fel ezt a fórumot (köszi Zsuzsi!), klassz, örülök, hogy valaki a Feedert is ismeri, mert ők voltak a Coldplay előzenekara a turné során, igen kellemes zene. Élőben is jók, legalábbis Badalonában megmutatták, mit tudnak, és a közönség szerintem élvezte, én nagyon, de aztán persze jött a Coldplay... (Badalona, 2003/04/11, egyébként Guy Berryman szülinapja, képzelhetitek mit rendeztek , megénekeltettek minket rendesen...)
A harmadik albumot én is várom, remélem valóban tudnak újat mutatni, nem mintha nem lennék elégedett az előző lemezek tartalmával. :-)
Milyen zenéket hallgattok még a Coldplay-en kívül?
Ja, és hol lehet beszerezni a dvd-t?
Eddig csak a Mosest+ a Yellow-t láttam róluk, az előbbi naggggyon jó, a vh1 oldalán mindkettő megtekinhető.
No, csak ennyi, írjatok, üdv mindenkinek!

SethFeeder e-mail | 2004-01-01 15:46:12 | 88.
www.feederfansite.2ya.com

innét néhány mp3 sample-t leszedhetsz.
érdemes..nagyon jó banda...ha érdekel lemez tőlük akkor írjatok mailt.

SethFeeder e-mail | 2004-01-01 15:39:23 | 87.
Hi mindenkinek!

Most vettem meg az új Coldplay DVD-t és teljesen el vagyok ájulva tőle.
Egy gyönyörűen lefilmezett jó hangulatú profi koncert. Nagyon rendben van! ...és teljesen megéri. 6700 ft, és adnak még hozzá egy live cd-t amin 5 szám kivételével rajta van a DVD hanganyaga.
..ja és a Tour Diary is nagyon király. 40 percnyi anyag Chris-ékről...vannak benne jó poénok. :)
És jó látni, hogy ők is azokhoz a zenészekhez tartoznak, akik igényes zenét csinálnak és élvezik is azt...és emellett teljesen normálisak, nincsenek maguktól elszállva.
na mindegy, ezt akartam írni, aki tudja, vegye meg!..megéri
(Coldplay rajongónak alap mű)

---HA SZERETED A COLDPLAY-T AKKOR VAN EGY BRIT EGYÜTTES AKIT ÉRDEMES MEGHALLGATNI, A NEVÜK:
FEEDER
Ha lazább lemez kell, akkor 'Yesterday Went Too Soon' vagy 'Comfort In Sound' , ha pedig durvább, akkor 'Polythene' vagy 'Echo Park'...elméletileg kapható itthon..de van egy site- ahol belehallgathatsz 1-2 nótába.



na CHEERS!

Seth


Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-18 21:21:58 | 86.
:)Hát igen, tényleg nagyon jó zenéjük van...végülis azért van ez a fórum, mert evvel mi is tisztában vagyunk... de ök jó, hogy evvel nem vagyunk egyedül!
előre is mindenkinek Boldog Karácsonyt, ha nem írnátok!:)
kívánom, hogy a fa alatt sok sok coldplayes cucc legyen, mintahogy valószínűleg nekem lesz...:)
aung san suu kyi, asszem így írják.
Mindennap látom a reklámot de nem néztem még a nevet. Nem tudom, nemes dolog, de nem tom mit tud ezen pár internetes szörföző segíteni... szavatokkal nem lehet kiszabadítani egy házibörtönzött nőt. DE sok sikert!:)

Demonic child e-mail | 2003-12-18 14:54:37 | 85.
Sziasztok! Még csak most kezdtem el hallgatni a Coldplay-t! Egészen jó zenéjük van!

vadmacs e-mail | 2003-12-15 19:10:37 | 84.
Probléma elsimítva!

Ezzel a háttérzenés dologgal csak annyi a gondom (nem láttam még a filmet, de ígérem megnézem), hogy én úgy tudom, hogy a Coldplay és a Parlophone közösen letiltatta az összes számuk lejátszását bármiféle filmben, sorozatban stb….., még a kezdetek kezdetén.
(Ezt egy totál hivatalos honlapon olvastam!)
De ettől függetlenül lehet, hogy kivételt tettek Robin Williams kedvéért.

Komolyabbra fordítva a szót az Aung San Suy Kyi-s + Burma action-os kampányhoz mit szóltok? Remélem jól írtam le a nevét


Sztív e-mail | 2003-12-15 18:36:11 | 83.
ténylegfélreértettétek, ámbár
ne essetek áta másik lóoldalra,
én nem vagyok egy kedves ember.
alpacsni, robivili, igenigen.
ültekegy vendéglőben, és úgy ment a háttérben a szám, hogycsaka zongorament, mert az éneksáv bezavart volna a figyelemirányításba, rendezéstechnikailag.
de melyik szám is ment?


Előzmény: Zsuzsi:) (82.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-15 18:08:04 | 82.
nem tudom, remélem tényleg félreértettünk.
Én nem láttam azt a filmet,sajnos nem tudom.
Az emberek épp ezt szeretik a storyban-nem kell gondolkozni...:)
Álmatlanság: Al Pacino és Robin Williams, ugye? valami thriller féle...


Előzmény: Sztív (81.)
Sztív e-mail | 2003-12-15 14:40:46 | 81.
asziszem félreértettetek
én nem hüjéztem le senkit,
hameg mégis úgytűnt, akkormeg ne vegyétek magatokra ha nemigaz a dolog.
ahhozhogy ezt válaszoljátok, azt a kérdést kellett feltennem.
a sztorimagazinnal sincs semmibajom, szép színes. és nem fárasztja az agyat.
és nemvagyokénitt annyira új, régenmég próbálkoztam coldplayszámokjáccó embereket felálítani a székből, de nemmozdultak.
de most azért ti mozdultatok..
mostjut eszembe, egyszer láttamaz 'álmatlanság'ot, jólhallottamhogy coldplay szám volt benne?

Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-14 20:24:01 | 80.
Hello!
Maximálisan egyetértek...engem is feldühített.
Esetleg hozzá kéne szólni, nem csak megmondani hogy mit hogy kell és ki milyen hülye.
De mindegy...
CSak azért nem szeretem ha ilyennek minősítenek.


Előzmény: vadmacs (79.)
vadmacs e-mail | 2003-12-13 19:22:16 | 79.
Kedves Sztiv!!

Megmondom őszintén, hogy egy kicsit felidegesített a hozzászólásod, mármint az a része, hogy azt feltételezed, hogy csak mi ’’csak amolyan kis rajongók’’ vagyunk, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy mi is a zenéjük mondanivalója! Nem azért hoztam létre ezt a topicot, hogy legyen kivel megdumálni, a hülye kis pletykákat, hanem azért, hogy olyan emberekkel tudjak beszélni, akikből hasonló érzéseket váltott ki a zenéjük!!!!
Abban igazad van, hogy egy picit átment bulvárba a topic.
Ezúttal is megkérek mindenkit, hogy hanyagolja bulváros értesüléseit a fórumból. (Sztiv kedvéért is!)

Másodsorban pedig abszolút érett közönségnek érzem magam, aki valamicskét képes arra, hogy felismerje a jó zenét !!!!!
Remélem kielégítő volt számodra a válaszom, további építő jellegű hozzászólásaidat a jövőben is szívesen várjuk!


vadmacs e-mail | 2003-12-13 18:44:23 | 78.
ÉLETEMBEN NEM JÁRTAM AZON AZ OLDALON!!!
FOGALMAM SINCS, HOGY KIRŐL BESZÉLSZ!!!!


Előzmény: valentin (76.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-10 07:29:44 | 77.
Hello!
Örülök hogy még egy ember feltűnt itt, eddig igencsak kevesen voltunk-
Nem tudom mit értesz a korotok alatt, én speciel 15 éves vagyok, és nem olvasok story magazint...:)) és nem is fogok. mert nem érdekel.
Női csapda.. hát nem is tudom... attól még hogy poénból leírunk egy két dolgot, nem kell minket pletykaéhes csajoknak nézni.
Termésteesen én is és más is a zenéjükért szereti őket, legalábbis én biztosan..:)) Külöben nem coldplay lenne a fórum neve.. érted.
Én magam Hűséges közönségnek érzem, és hűséges fórum látogatónak, aki mivel alig van valaki akivel itt társaloghatna, néha egy két hírt is beír... de ha alig vannak itt, hogyan beszéljek magammal -> beírom azt, amit hallottam más fórumokon /és nem a sztori-magazinban/ vagy valami honlapon, és váriom hogy valaki reagáljon errre. érted...
Én nem a gwynethért szeretem őket, hanem a zenéjükért,(remélem nem csak az utolsó hozzászólásokat olvastad el) amint már leírtam...


Előzmény: Sztív (75.)
valentin e-mail | 2003-12-09 23:07:29 | 76.
Te vagy az a híres nevezetes vadmacs, akinek saját site-ja van, meg nagy chat-buli szervező és sokan utálják nagyon?

Előzmény: vadmacs (73.)
Sztív e-mail | 2003-12-09 21:17:02 | 75.
jónapt.

nézem, nézem ezt a fórumotitt, és úgylátom, hogy női csapdába esik, ami persze kellemetes csapda is lehet, ámdemost átszabadulhat az egész egyféle globális megítélésbe, aminek amúgy még nincsis meg a pontos meghatározása. éppezitta félgond most.
én az első albumuk óta ismerem őket, asszem az alanisradio-ból, deezmost nemérdekes. azt nem árulom el, hogy milyen irányból húzott be a balsávból a központi érdeklődésbe, mert most csapdakerülgetés esete forog fent.
szóval, úgylátomhogy a britpoprockos chrisék átcsapnak valami kevésbé alter, közérthetőbb főzetté, ami hálistennek a zene minőségén nem látszik, én elsősorban a megjelenés-PR-estébé szemszögből nézem.
merhogy ezis az, ez a fórum is, a rajongók, én is, akik szeretjük.
ezt a sok betűt sok okból írtammostide, unatkozom is, meg egyrészt szeretnémha néha nemcsak sztorimagazin-cikkeket vennénk át közlésre, (bár ezis a rajongás része, ki kivel, estébé), másrészt viszont zene.neten vagyunk (zene, zene, zene).
milyen közönségnek érzi magát zsuzsi, vadmacs, estébé? győzzetek meg, hogy nem találtam el a korokat...

naennyimost, kikell engednem a kutyát.


Előzmény: Zsuzsi:) (74.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-09 18:40:02 | 74.
Tudjátok mit?
A zene.net coldplay fóruma jelentse be adoptálási kérelmezését mr. és lennedő vagy már most Mrs. martinhoz, hogy igényt tartunk eme, vagy következő gyermekükre, ami természetesen egy fórum látogatótól szármaizik!!
ELutazunk londonba és elraboljuk!!!:)

Jah, remélem előbb meglesz az új albnum mint a coldplay-baby...:)) jóval hamarabb:)
Láttatok már valahol kocert-DVD-t?


Előzmény: vadmacs (73.)
vadmacs e-mail | 2003-12-09 17:42:22 | 73.
Ribanc Gwyneth! Megelőzött! Én akartam tőle gyereket!! Na jó csak vicceltem.


Engem nem érdekel, hogy kinek mikor csinálnak gyerekeket, engem csak az érdekel, hogy mikor csinálnak nekünk új albumot!!!



Előzmény: Zsuzsi:) (72.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-07 09:16:57 | 72.
HÁt az első tipp asszem sajnos nem jó... De ezt legjobban te tudhatod!
A 2. is gyanus mivel ALbert 1955-ben meghalt..:)
Szerintem maradjunk a CHris Martinnál...:))


Előzmény: Grizon (71.)
Grizon e-mail | 2003-12-06 14:09:27 | 71.
Ok!
1.tipp:Én?
2.tipp:Albert Einstein
3.tipp:Chris M...izé mégsem...inkább Marilyn Manson


Előzmény: Zsuzsi:) (70.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-05 19:06:09 | 70.
Hello!
Mindneki hallotta, hogy gwyneth paltrow terhes?
3-at tippelhettek ki az apa:)

Zsuzsi:) e-mail | 2003-12-03 20:27:41 | 69.
Hello!
Miért nem ír ide senki sem?:(
Nah midnegy... sajnos nem tudtam kideríteni hogy melyik koncert volt a Viván...
Nem tudjátok mikor lesz Magyarországon a kocert DVD? Ha tudja valaki, előre is thx...
Jah, és hogy hol lehet majd kapni:)
Köszi

Zsuzsi:) e-mail | 2003-11-19 17:57:29 | 68.
Hello, erre sajnos nem tudok válaszolni, de majd utána nézek a coldplay.comon!
Jah, jó volt... még jó hogy szólt a bnőm, mert nem nézek vivát, csak VH1-et és MTV-t...
Pont most ment előbb a god put a smile upon your face az emtívín:))
Nem tudjátok, hogy lesz e még klip a Cd-ről (rush of...), és ha igen, mi lesz az?


Előzmény: Zsuzsi:) (66.)
vadmacs e-mail | 2003-11-19 17:37:37 | 67.
Én is láttam!!!!!!

Csúcs volt!!!!
Ez a 2002-es Glastonbury fesztivál felvétele volt, nem?


Előzmény: Zsuzsi:) (66.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-11-16 18:21:32 | 66.
Hello!
Ma este a viván volt egy coldplay-koncert szösszenet, 50 percet közölt le a viva, ebben 5 reklám volt. Játszották a Trouble-t, yellowt, a the scientistet, a clocksot, a daylightot az in my place-t és a god put a smile upon your facet.
Ha valakit érdekelne, akkor nov. 26 án ismétlik a ráadás című műsorban 20:00kor.
ciao

Zsuzsi:) e-mail | 2003-11-09 19:03:05 | 65.
Jaja, aranyosak voltak.
Ok, akkor karácsonyra nem valószínű, hogy megkapom...:)
Nekem a rush of blood to the head, a the scientist és a clocks asszem (mármint a 2. CDről)
Radiohead - no surprises
DE tényleg nagyon sok midnent szeretek:)
Nem jó ha az ember csak egy-két dologra van ráálva.
Kár hogy már a végén voltak a műsornak, végig kellet néznem mindenféle szart is:))
Akkor januárban a media marktban majd ott tolongunk..:)


Előzmény: vadmacs (64.)
vadmacs e-mail | 2003-11-08 21:14:45 | 64.
Hali!

Igen én is láttam őket a liftben, tök jó volt!
A 3 zenei alapelveddel totálisan egyetértek!
Coldplaytől komolyan nincs kedvenc dalom, mert mindegyiket egyformán imádom, a Radioheadtől, meg mostanában a Go to sleep a kedvencem.

A DVD-ről meg csak annyit, hogy biztos lehet majd kapni a Media Marktban.( Persze nem a megjelenés napjától, kb majd január környékén.)


Előzmény: Zsuzsi:) (61.)
Dumalady e-mail | 2003-11-07 12:45:24 | 63.
KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY!!!!!!!!!!!:)

Előzmény: Zsuzsi:) (62.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-11-07 12:38:27 | 62.
Hello!
Tegnap este 9-től volt az MTV-n a Europe Music Awards, ahol nagy örömünkre a COLDPLAY nyerte a legjobb együttesnek járó dijat, megelőzve ezzel a Radioheadot, A White Stripes-ot és még sokakart.
Congratulation..:))
CSak így tovább

Zsuzsi:) e-mail | 2003-11-06 18:26:44 | 61.
Nekem is a kedvencem a Coldplay, de ezen kívül kellemes emlékek fűzödnek az Apocalyptica Path című számához is, valamint szeretem a U2-t, Travist, Foo Fighterst, Radioheadot, Red Hot Chili Pepperst, a The White Stripes néhány száma is tetszik, de a fő hogy:
1, legyen benne valami ami megfog, értéket képviseljen
2, instrumentális legyen (ez nagyon fontos)
3, lehessen érteni a szöveget - vagyis ne egy nagy ordítás legyen az egész...
De ezeken kívül is még nagyon sok zene van, amit kedvelek, a fenti együtteseknek is csak pár számát ismerem de azok nagyon tetszenek.
Coldplaytől mi a kedvenced?
Radioheadtől?
Furcsa, hogy itt vannak olyanok, akik szeretik a Coldplayt. Eddig alig hallottam valakiről, hogy egyáltalán ismerné őket... :) Tök jó:)
Jah, lehet hogy ott sem lesznek, tavaly mondjuk felléptek.
Nem tudod, itthon forgalmazásba kerül majd a koncert DVD? érdekelne..:)
Csak ketten írunk ide? A freewebs/coldplayen is enyémek az uccsó hozzászólások:)



Előzmény: vadmacs (60.)
vadmacs e-mail | 2003-11-06 17:32:34 | 60.
Coldplay-en kivül még imádom az összes brit, skót meg ir zenéket Pl.: U2, Travis, Massive Attack, Muse, Blur, Radiohead...stb!
De az abszolút kedvecem az a Coldplay!!!
És te még miket hallgatsz?

Amúgy szerintem nem lesznek jelen ezen az MTV-s dijátadón, de majd meglátjuk!


Előzmény: Zsuzsi:) (59.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-11-03 18:20:58 | 59.
Hello!

Azt nagyon megköszönném, előre is köszi.
Persze pár számot már felületesen ismerek a Parachutesről, és természetesen imádom őket..:)
A rush of blood-ot nyár elején kaptam/vettem meg (szűlők pénzéből:)) és egész nyáronn azt hallgattam, jó hangosan ugyhogy a tesóim már kezdték nagyon unni. De még most is nagyon gyakran hallgatom:)
Ti milyen más együtteseket szerettek a coldplayen kívül?
Esetleg 11.06 án csütön láthatóak lesznek az MTV-n,21:00 kor EMA gála lesz, ahol jelöltek a legjobb együttes kategóriában, szóval lehet hogy akkor látni lehet majd őket.
Sajnos most a freewebs/coldplay-en is nagyon lelassultak a dolgok..:(


vadmacs e-mail | 2003-11-02 18:42:00 | 58.
Üdv köreinkben!!!

Mostanában én sem tudok semmilyen tv-s Coldplay megnyilvánulást, de ha majd lesz valami, szólok!

Azon a másik fórumon nagyobb az élet?

Hidd el a Parachutes-ban sem fogsz csalódni, ha megkapod, minimum jövő karácsonyig csak azt fogod hallgatni!!!


Előzmény: Zsuzsi:) (57.)
Zsuzsi:) e-mail | 2003-10-27 18:07:25 | 57.
Hello!
Örömmel látom, hogy vannak rajtam kívül olyan emberek, akik szeretik a Coldplayt...:)
Hello tom - Zsu vagyok a freewebs/coldplayről:)
Igen, de ott (hála nekem) mármint a freewebs.com/coldplayen végre valahára picinykét beindult a fórum...
Olyan dühítő, hogy én nem tudok semmilyen coldplayes műsorról ...mindenről lemaradok. Szóval nagyon nagyon megköszönném, ha néha gy-két jólinformált beírná a fórumba, előre is köszi.:)
Sajnos nekem csak a rush..van meg, de a fa alatt a Parachutes is ott lesz:)
Nektek melyikek a kedvenc számaitok?

Sztív e-mail | 2003-09-26 12:56:01 | 56.
lehethogyte gutaüt, deazért jóhogy szóltálhogy emtíví beksztédzs, merígy legalább én meg tudtam nézni... jameg hamár ottvoltam, felisvettemaz egészet. szóljatokha kell.

zümm.


Előzmény: vadmacs (55.)
vadmacs e-mail | 2003-09-25 18:46:52 | 55.
Helló Tom!
ÜDV Köreinkben!

Amint látod itt sem valami aktivak az emberek, nemhogy a freewebs-es fórumon. (Legalábbis amikor utoljára jártam ott, 2 bejegyzés volt.)


Éppen most kapok gutaütést, mert az MTV pénteken 13.00-kor Coldplay backstage lesz, és nem leszek itthon!



Előzmény: weneverchange (54.)
weneverchange e-mail | 2003-09-20 11:33:22 | 54.
sziasztok, tom vagyok a freewebs.com/coldplay-ről.
nem is tudtam, hogy van ilyen fórum itten.
szóval, ha bármilyen kérdésetek, véleményetek, ötletetek van, jelezzétek bátran a honlapunkon. van vendégkönyv meg fórum is.
a freewebes dolog készülőben van, ezért nem működik még rendesen a menü, de például a híreket már csak ott frissítjük. a többi oldal - dalszövegek, fényképek, sztori, letöltés stb - elérhető még egy darabig a tar.hu/coldplay-en.
üdv mindenkinek
tom


Előzmény: vadmacs (53.)
vadmacs e-mail | 2003-08-18 20:28:09 | 53.
Bocs a téves infóért, de én csak a freewebs-eset ismertem.

Amúgy a linkeket én sem tudom elérni a menüből.


Előzmény: Bardo (52.)
Bardo e-mail | 2003-08-13 09:53:49 | 52.
Hello!

Az első magyar Coldplay oldal eredetije(elköltözés előtti változat) a www.tar.hu/coldplay címen van. Egész jól sikerült a weblap.A freewebs.com-on a legtöbb linket nem lehet elérni a menüből(legalábbis nálam nem találja a böngésző a kapcsolódó oldalt)


Előzmény: vadmacs (51.)
vadmacs e-mail | 2003-08-09 15:58:28 | 51.
Itt az első magyar COLDPLAY oldal!!!

WWW.FREEWEBS.COM/COLDPLAY

vadmacs e-mail | 2003-07-24 18:00:40 | 50.
Hali!

Valahogy ezen a Vivás dolgon nem vagyok meglepődve, nem éppen a legszinvonalasabb zene TV ! Én csak az utolsó dalt, a Yellow-t láttam, aztán meg vártam az ismétlést, de arról meg lecsúztam.


Azt hallottátok, hogy Chris-t letartóztatták pár órára Ausztráliában???????


Előzmény: Bardo (49.)
Bardo e-mail | 2003-07-18 08:57:27 | 49.
Hello mindenki!
Láttátok nemrég a Viva(magyar) Ráadásában a Coldplay koncertet? Gondoltam, ha már a klipjeit nem játszák itthon, legalább egy koncertet leadnak. Csakhát úgy reklámozták be, hogy jún, 29-én lesz este 7-kor lesz, ehelyett 6-kor volt. Így aki nem látta, az megnézhette volna az ismétlést, amit július 11-re hirdettek, de egy héttel korábban adták. Gratulálok a magyar Vivának!

Egyébként az új klip iszonyat jó, csak kár, hogy még ritkán adják.


Előzmény: vadmacs (48.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.