Click to Visit
Rock - Coldplay
Keresõ:
Részletes keresõ!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különbözõ témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Keresõ | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

ed89 e-mail | 2005-03-12 12:44:03 | 339.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...
MÁKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOS!!!!
Nálam is feljött a téma h el kéne menni de sokból jött volna ki és le vok égve....deááááááááááááá...és milyen volt????????????????????????! hülyekérdés:P milyen számokat jáccottak?az új lemezrõl volt minden?
háát az életem egyik legnagyobb élménye lenne ha eljutnék egyszer egy Feeder koncertre... :)


Elõzmény: SethFeeder (338.)
SethFeeder e-mail | 2005-03-10 19:36:59 | 338.
Hi!

Egy kis apróság azoknak a Coldplay-eseknek, akik szeretik a Feeder-t.
Voltam koncerten 2 napja Bécsben.
Egy két képet feltettem netre, hogy kicsit kapjatok abból a hangulatból ami akkor volt.

http://photobucket.com/albums/y9/sethfeeder/Feeder/

Yellow e-mail | 2005-02-21 20:48:49 | 337.
Sziaztok :)

Látom nem sok minden történt itt azota miota itt jártam. Na nem baj. Van MSN-etek? Csak mert ugy is tudnánk esetleg beszélgetni. Amugy az én MSN cimem: gonek@vipmail.hu

rekusz e-mail | 2005-02-06 09:30:05 | 336.
Szijasztok!!
azt nme tudjátok márciusban mikor???fontos lenne!!vagy azt hogy hol tok utánanézni???meg akarom venni még az 1 éves Japán utam elõtt...na pussszz!!

noelgallagher e-mail | 2005-01-31 07:45:37 | 335.
Ha jol tudom márciusban jön az új album.....
steel e-mail | 2005-01-21 19:38:22 | 334.
PAPAROACH!! Hol lehet letölteni zeneszámokat(papa roach-tól) ?
Tud vlki olyan helyet ahol koncert felvételt is le lehet tölteni???
HA VISSZA VÁLASZOLTOK PLS ELSÕ SZÓ AZ LEGYEN HOGY STEEL,igy észre veszem hogy irtok!


Elõzmény: Yellow (284.)
vadmacs e-mail | 2005-01-21 18:00:35 | 333.
Sziasztok!

Most már Chris Martin is megerõsítette a hírt, miszerint tavasz elején jön az ÚJ ALBUM!!!!
Egyébként adott egy interjút (www.nme.com), amiben azt mondta, hogy nemrégiben majdnem meghalt, egy repülõgép balesetben, mivel a gép alig tudott leszállni a ködben. Továbbá azt is hozzátette, hogy két dolog járt az eszében amíg életveszélyben volt:
1 a gyereke
2 végig arra gondolt, hogy még nem halhat meg, mert még nem készítette el a világ legjobb albumát.
Az utolsó mondata pedig az volt, hogy a baleset óta sokkal nagyobb erõbedobással dolgozik az albumon, mivel az ember sosem tudhatja, hogy melyik lesz élete utolsó napja.



Zsuzsi:) e-mail | 2005-01-08 20:33:05 | 332.
Lakásfelújítás van nálunk, és ahol most lakom ott nincs internet....

ma próbáltam felmenni coldplay chatre, és nem sikerült....

ha tudok valami információt, akkor írok


Elõzmény: Yellow (331.)
Yellow e-mail | 2005-01-06 18:01:05 | 331.
Kössz. Tudom hogy ez nem ide tartozik de mégis hol laksz ha nem otthon?
Zsuzsi:) e-mail | 2005-01-06 08:12:35 | 330.
jaj... én tudom az irc címet csak most nem otthon lakom, nem tudok netezni.... de majd utánanézek

Elõzmény: Yellow (329.)
Yellow e-mail | 2005-01-05 18:03:59 | 329.
Sziasztok

Bár már rég nem néztem fel erre az oldalra sajnos látom nem sok mindenrõl maradtam le:(
Na nem baj. Biztos jó lessz az uj album bár szerintem tulzás volt ekkora szünetet hagyni.
Nem azért mondom de ujabb forumtalit nem akartok tervezni? Én sajna az elõzõrõl jól lemaradtam. Ja és még egy hülye kérdésem lenne hozzátok (bár nem hiszem hogy sokan tudják rá a választ).
Mi a Coldplaychat, Irc cime? csak mert én az oldalról még mindig nem tudok fellépni rá :(

Zsuzsi:) e-mail | 2005-01-03 07:05:24 | 328.
Boldog Újévet Mindenkinek!
És természetesen coldplayben gazdagot!!! :)

lumino e-mail | 2004-12-24 16:50:03 | 327.
Sziasztok!

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

béciacoldplayfan e-mail | 2004-12-23 15:37:11 | 326.
szerintem nagyon jó ez a szám!
benne van mindenki akit szeretek:coldplay,travis,u2,
keane,the darkness,didó,jamelia...


Elõzmény: vadmacs (325.)
vadmacs e-mail | 2004-12-21 17:50:46 | 325.
Annyira jó lenne az a dal, ha tényleg csak az igazi zenészek lennének benne! Amikor megláttam benne áriázni a Sugarbabest, azt hittem, hogy hülyét kapok!
Én még észre sem vettem, hogy a kis Johnny Greenwood is benne van, pedig hát naponta hallgatom a zenéjét!

Néhány zenészt leszámítva olyan mintha abszolút a kedvenceimet válogatták volna össze: Fran Healy, Bonoka, Thom Yorke……..gondolom ezzel ti is így vagytok!




Zsuzsi:) e-mail | 2004-12-17 10:50:39 | 324.
Én hallottam az uj Band Aid számot. Maga a szám (Do they know its Christmas) nem valami nagy durranás, de akik közremûködtekk.... húúú.
Chris, Johnny, Thom Yorke, Fran Healey, Johnny Greenwood, Paul McCartney, asszem a snow Patrol énekese is Gary Lightbody, a Keane énekese, Dido, etc etc...

na meg Chris kezdi a számot.
A coldplay albumot már nagyon nagyon várom :)
Megyek Februárban Londonba, remélem meg tudom majd venni. szép szuvenír lenne :D


leni e-mail | 2004-12-15 21:36:49 | 323.
jó az exit meg minden, de azok után, h a hivest keverték a vines-a.. na.. ezek után nem nagyon bízom benne :D
rekusz e-mail | 2004-12-11 10:29:55 | 322.
Sziasztok!

noss mizujs Veletek?várjátok már az új Coldplay albumot??húúú én nagyon!meg a dvd t is amit valszeg a jézuska hoz nekem:)!!ajánlom neki!!ésakkor én is tok majd vélemény mondani errõl arról!
láttátok már azt az új karácsonyi számot amit a brittek hoztak össze??és azt is láttátok ki kapott benne "szerepet"??a szám nem annyira tetszik,de meg fogom szerezni ez biztos!!!
na pusszanttyú mindenkinek!!!!

vadmacs e-mail | 2004-12-02 18:16:58 | 321.

Én is láttam az EXITben és nagyon örültem neki, hogy ilyen pozitív színben tûnnek fel Magyarországon és nem csak úgy, mint „azabandaamelyikbengwynetpaltrowférjejátszik”!

Ez a februári megjelenés amúgy mennyire biztos? Én abban reménykedtem, hogy karácsony után, januárban már a kezemben lesz az új Cd, erre most meg már azt mondják, hogy februárban!?
Na mind egy, úgy érzem, hogy többszörösen megéri várni és várni és várni és várni és várni az új cdt!!!!!!!!!!

lumino e-mail | 2004-11-29 18:49:54 | 320.
Üdv mindenkinek!

Mi ez a nagy punnyadás kérem szépen??? Mindenki készül a dolgozatokra/vizsgákra/új munkanapra??? A cp.com cseten megvan még a magyar keménymag? Amúgy mizu? Újak, írjatok magatokról! És legyetek jók. Új Coldplay album kb 2005. februárban (UK). :)
Üdv

Stee e-mail | 2004-11-23 20:36:16 | 319.
Azért közkívánatra idézem: " A 17 éves Sarah Sainsbury levelet írt a Coldplay-nek, amelyben az együttes segítdégét kérte az iskolájában folyó mellrákellenes harchoz. A lány autogrammokat kért, és igencsak meglepõdött, amikor postafordultával meglátta az együttes tagjai által dedikált albumot, amit aztán 4000 fontért sikerült elárvereznie. Szerintünk a Coldplay egy laza zenekar, amiért ilyeneket csinál."
Hmmm...laza. Én nem ezt a szót használnám.
Ó, és a melléklet: Chris + a glória...

Stee e-mail | 2004-11-22 14:18:20 | 318.
Láttátok a legutóbbi EXIT-et?
Az angyalok menüpontnál ott van valaki, akinek igen jól áll a glória...

ellington e-mail | 2004-11-20 13:55:40 | 317.
Aha, szóval túr dájeri menüpont... Az a gáz, hogy nekem olyan nincs (?), vagy nem találom. Ahogy berakom az egyes számú diszket bejön a menü, ami egy darab pontból áll, asszem concert, de nem tuti. Belépek, akkor kijönnek a számcímek, audio setup, meg a NEXT, hogy továbbléphessek a többi számra... Nem látok sehol sem tour diary menüpontot... Merre van?
Zsuzsi:) e-mail | 2004-11-15 07:13:33 | 316.
Hahó!

A turné napló nálam a tour diary menü pont alatt elérhetõ, nem tom hogy másnál hogy......
Én nem láttam, hallottam róla hogy jó, csak mostanában nm nagyon volt idõm. De majd beszerzem DVDn, ha jó.

GPASUYF klipp - hát elég érdekes az tény :) tök fura feje van benne a fõszereplõ pasinak...
én sem nagyon fejtettem meg.

Egyéb filmekrõl: van két olasz film, amit midenkinek ajánlok, az egyik a Nem félek, a másik a szemközti ablak :))))))


Elõzmény: vadmacs (315.)
vadmacs e-mail | 2004-11-13 20:02:21 | 315.

Hali!!

Üdv minden újnak!
A God put a….-t még nekem sem sikerült megfejtenem, valahogy nem tudom összekapcsolni a képeket a szöveggel! Ha valakinek sikerült, akkor feltétlenül írja le, mert nagyon kíváncsi vagyok rá!

Ha már megemlítettétek a kedvenc film kategóriát, akkor az elsõ cím, ami eszembe jut az Az Álmodozók, amit nem régen láttam a moziban. FANTASZTIKUS VOLT!
Van itt valaki, aki esetleg látta? Annyira jó lenne megosztani ezt a katartikus mozis élményt valakivel!
Feltétlenül nézzétek meg, amíg várjátok az új Coldplay album megjelenését!

ellington e-mail | 2004-11-12 18:45:08 | 314.
Na, hol vannak az extrák azon a kibaszott DVD-n?
Stee e-mail | 2004-11-09 18:26:26 | 313.
Köszi szépen! Örök hála!!
Amúgy a VH1-on van egy nagyon furi klippjük, a God put a smile upon my face klippje, biztos ismeritek. Amiben az öltönyös üzletemberszerû pasinak elhalványulnak a végtagjai, elõbb az egyik keze, aztán már az aktatáskáját sem tudja vele megfogni, majd a másik, és végül megijed, elfut és egy matracra omolva megszûnik. Mi a csudát akarhat ez jelenteni?

Zsuzsi:) e-mail | 2004-11-08 07:06:38 | 312.
Hát... Az összes szám (b-oldalasak is) letölthetõ a www.freewebs.com/coldplay hallgat menüpontjából, ingyen és vosz. gyorsan!
ha meg eredetit akarsz, elég sok boltban kapható, az MCD ben (van egy a nyugatinál és egy a józsef körútnál) pedig Én mindig láttam... de media marktban is...


Elõzmény: Stee (311.)
Stee e-mail | 2004-11-07 17:51:29 | 311.
Szevasztok!
Végre valahára találtam olyanokat, akik egyáltalán ismerik a Coldplay-t!!! Sõt, még szeretik is!!
Heuréka!
(Én speciel a VH1 adását nézve ismertem meg õket néhány hete. Elõször furcsa volt hallgatni, de valahogy a dalok a fülembe másztak és nem tudtam õket elfelejteni.)
Mondjátok csak, hol lehet még számokhoz jutni a Szabó Ervin központi könyvtárán kívül?

ellington e-mail | 2004-11-05 19:33:32 | 310.
Köszi szal két lemezbõl áll, de én a DVD-n nem találom a 40 perces tour diaryt.. Pedig ezért vettem meg :((((
Zsuzsi:) e-mail | 2004-11-05 17:21:33 | 309.
Hello!

a Live 2003 két lemezbõl áll:
- van egy DVD, amin a koncert, dalszövegek, 40 perces turné napló található
- van egy Cd, amin tizenegynéhány élõ koncertfelvétel van, plusz még ha berakod a gépbe vannak képek stb.


Elõzmény: ellington (308.)
ellington e-mail | 2004-11-03 17:57:01 | 308.
Hi mindenki!

A LIVE 2003 DVD összesen hány lemezbõl áll? Egy DVD + egy CD??? És a cd-n van a zenei anyag, a DVD-n meg a koncert? Az extrák hol vannak???

Zsuzsi:) e-mail | 2004-10-26 17:30:13 | 307.
Mostanában ugy hetente egyszer férek nethez, lakásfelújítás miatt.... bocsika bocsika



Elõzmény: Yellow (306.)
Yellow e-mail | 2004-10-21 14:54:39 | 306.
Sziasztok

Örülök hogy végre hallok felõled Zsu. Mondjuk annak nem örülök hogy az e-mailjaimre nem manapság válaszoltál:-((. Na jó nem akarok ezzel titeket untatni.
Amúgy én a rockon belül mindent szeretek. Pl.: Coldplay :-)), U2, Travis de szeretem még a Rammsteint is. Az egyik kedvencem a Paradise Lost bár ezt szerintem nem ismeritek.

Zsuzsi:) e-mail | 2004-10-17 16:00:57 | 305.
hello!

szerintem is majd az uj album több témát fog adni.. de addig is....

nekem is a két album van meg, ugy hallottam neten megvásárolhato egy bizonyos "rush of blood to the b-sides", amelyen értelemszerûen b-oldalasok vannak.... nekem csak pár albumon kívüli számuk van meg, egrészt a dvd mellékletrõl, másrészt a www.freewebs.com/coldplay -rõl, ahonnan most ujra letölthetõ ingyen az összes cp szám!!!!!!

milyen együtteseket szeretek? a lista napról napra hosszabbb... radiohead, travis, keane, snow patrol, ryan adams, damien rice etc etc...



Elõzmény: Yellow (304.)
Yellow e-mail | 2004-10-16 18:07:17 | 304.
Sziasztok

Hát még mindig meg vagyunk állva, de azért már jobb mint nyáron. Amugy én már legalább 2 hónapja nem hallgattam Coldplay-t :-(( Valhogy már meguntam majd ha lessz uj album ujra elkezdem a zene hallgatást. De az még messze van februárig még sok sokszor fogy lemenni a nap. És ha szerintetek majd akkor indulunk be... Hát szerintem hamarabb is mennie kéne :-))
Amugy ti milyen együteseket szerettek még?
Mik a kedvenc filmeitek?
Vagy irjatok bármi amit akár csak egy kicsit is fontosnak tartotok. Na jó most megyek remélem mikor következõnek feljövök sokat kell majd olvasnom és nem az enyimé lesz az utolsó hozzászólás :-))

rekusz e-mail | 2004-10-15 17:36:53 | 303.
Szijjjjasztok!!!!

nagyon jóó lenne ha végre mindennap olvashatnék új beírásokat!!!
február???akkor az lenne a szülinapi ajándkom!!a legszebb amit valaha kaptam!!!télleg Neketek milyen cditek vannak tõlük vagy milyen számjaitok???Nekem magvan a 2 album+sok régebbi szám de sajnos nem az összes,most azon vagyok h mindent megszerezzem!!!
pussz mindenkinek:rekusz
COLDPLAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ed89 e-mail | 2004-10-13 12:59:27 | 302.
cijaaa mindenki :)
én is csak azt tom mondani mint a többiek: jó lenne ha megin összejönne kicsit a társaság! sztem is valszeg a témahiány a gond de most h mindjárt itt a nyú album, megoszthatjuk 1mással mit tudunk :) mondjuk én semmit.... :( de nagyon várom!amúgy a Feedernek is lesz asszem új albuma amit szintén nagyon várok bár a Picture Of Perfect Youth is nemrég jött ki de az vmi B-side+válogatás lemez...de lehet rosszul tom :D
na XXXXXXXXXXXXXXX for evri, byeeeeeeeee :) Ed

Yellow e-mail | 2004-10-10 18:08:29 | 301.
Sziasztok

Örülök hogy végre kezdünk egy kicsit beindulni. Bár ez még mindig kevés. Nem is tudom mit irjak még. Lehet hogy emiatt ált meg a fórum? Mármint hogy nem igazán van téma :-(((


Elõzmény: Zsuzsi:) (300.)
Zsuzsi:) e-mail | 2004-10-10 09:49:48 | 300.
Hello mindenki!!!

Bocs mindenkinek amiért nem válaszoltam, nem írtam a fórumba csak mostanában nagyon összekuszálódtak a dolgok, suliá-kezdés stb.. értitek....

Ugy tudom február körül jeleneik meg a várva várt 3rd album, és én is ugy hallottam hogy jó lesz.


Elõzmény: rekusz (299.)
rekusz e-mail | 2004-10-01 20:13:20 | 299.
Szijjjasztok emberek!!

én itt új vok,csak most regisztráltam..én is mint Ti IMÁDOM a Coldplayt!!!eccerûen nagyon..ha tom mindig azt hallgatom!!!a 3.albumot pedig úgy várom mint még semmit!!!annyit tok róla h sokkal dinamikusabbak lesznek rajta a dalok!!meg h jobb lesz mint az elõzõ 2...hááát nemtom!!biztos h naggyon jó lesz,hisz COLDPLAY!!!:) nem tuggyátok mikor jelenik meg??vagy hogy honnan tudnék róla értesülni??pussszanttyú mindenkinek!!ja és remélem beindul a fórum!!:)

Yellow e-mail | 2004-09-29 16:52:15 | 298.
sziaztok

Én is örülnék ha ujra beindulnánk.Bár erre nem tudom mennyi esély van Zsu-nak is hiába irok nem válaszol. Pedig öt is rá akartam venni a forum ujrainditására. Amugy hogy vagytok, hogy telt a nyár? Kár hogy most nem tudok semmi jót de majd még írok.

vadmacs e-mail | 2004-09-23 18:19:36 | 297.
Sziasztok!

Újra beindulhatna a fórum, mivel értesüléseim szerint, már csak pár hónap és itt az újabb Coldplay mûalkotás!! Ti mit tudtok az új anyagról? Én csak annyit hallottam, hogy nagy a nyomás rajtuk, mivel mindenki azt várja el, hogy az új anyag még jobb legyen, mint az elõzõ kettõ!


Dorci e-mail | 2004-08-04 15:14:32 | 296.
A múltkori harmadik mûszakos Clocks-tól teljesen kiborultam.Sztem kurvára nem illett bele a képbe.Na,nem mintha szoktam volna nézni a Harmadik mûszakot.száz,hogy illegálisan csinálják.
További jó nyarat mindenkinek és sok Coldplayt!!!

ed89 e-mail | 2004-07-23 17:20:41 | 295.
hello!
naneeeeeeeeeeeeeeeeeee
én a brandyset mintha már hallottam volna, de azt nagyon régen so lehet h ez vi újabb?jesszus a végén még a coldplaybõl fog meggazdagodni a csaj...
rap elemek...itt is csak azt tom hozzáfûzni h naneeeeeee sztem ezt õk se gondolták komolyan :D nagyon remélem!
amúgy a viván eccer azt is bemondták(barátnõm hallotta)h madonna terhes az egyik tagtól.a nevére már nem emlékszik a barátnõm de nem chris volt.szerinte jonny.na ehhez szóljatok hozzá :D
ezt csak a viva híráradatának igazságtartalmáról...egyébként sok hírt innen vesznek a zene.netrõl :D sõt még néha át se írják

Zsuzsi:) e-mail | 2004-07-23 09:22:41 | 294.
hello!

ez tényleg röhej...
tegnap azt mondták a viván (amit egyébként nem szoktam nézni, csak épp kattintgattam és meghallottam hogy coldplay)a gagyi "hír" mûsorban, hogy Brandy az uj albumán az egyik számban felhasználta a Sparks szövegét, amit chrisék engedélyeztek neki....

de a legújabb pletyka, (remélem Az), hogy a következõ albumon rap elemek is fellelhetõek lesznek...

kellemes nyarat.


Elõzmény: vadmacs (293.)
vadmacs e-mail | 2004-07-22 19:49:29 | 293.
Üdv újra mindenkinek ebben a rekkenõ hõségben!

Ugye nem mondjátok komolyan ezt a britneys esküvõi dolgot?! Ez kész röhej! Mi a frászt képzel magáról ez a kis csitri? Ha elmennek zenélni én darabokra töröm a coldplay cd-imet.

Most már nagyon elegem van abból, hogy az amcsi zeneszerzõk mindenféle kis sorozatba beteszik a zenéjüket. Én nem hiszem, hogy bárki is megkérdezte volna a Coldplay bármely tagját, hogy engedélyezi-e.

Ed98, szerintem elõbb utóbb minden kép fennt lesz újra a weblapon, amúgy nekem sincsenek meg.

ed89 e-mail | 2004-07-21 18:20:21 | 292.
jajj figyeljetek nem tudjátok mi van a coldplaying.com-mal?nekem nem jön be.....és most egy óriási kérés: a fent említett oldalon a megújulása elõtt rengeteg jó kép volt fenn.nincsenek meg véletlenül vkinek? jah az új címem feederrulez@freemail.hu :) erre írjatok ha akartok
ed89 e-mail | 2004-07-21 15:34:44 | 291.
hátigen...állítólag rajong értük de kegyetlenül(persze minket nem múlhat felül :P)...
hm tegnap mit hallottam...nézem a harmadik mûszakot(pedig azt sem szokásom csak odakapcsoltam és ottragadtam)és erre.......hát a clocks volt benne....tiszta vészhelyzet szindróma :D amúgy én csak most fedeztem fel milyen jó lett az új coldplay.com, bele lehet hallgatni a lemezekbe, ilyesmi...télleg csak most vettem észre tökgáz :DDDDDDDDDDD meg van interjú is, minden ami kell... tökjó!!! nah én is kellemes nyarat kívánok MINDENKINEK és aztán szóljatok ám ha jöttök Szegedre!!! ;) puszi: Ed

Zsuzsi:) e-mail | 2004-07-20 13:08:30 | 290.
Hello!

MIIII????? Ehh Britney...
Kellemes nyarat kívánok mindenkinek, gyertek a coldplay.com chatre, ismét be lehet lépni!!

Sziasztok, aztán nehogy mehgalljam hogy valaki nem hallgatott coldplayt egész nyáron!!!! :P



Elõzmény: ed89 (289.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztõség nem vállal felelõséget.