Click to Visit
Rock - Coldplay
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Dorci e-mail | 2005-08-20 13:47:07 | 539.
Tudom sajnos Vadmacs.Elmarad Chris hangszálgyulladása miatt.Most tudtam meg én is.Bocs a hamis infóért.Sorry...

Előzmény: vadmacs (537.)
vadmacs e-mail | 2005-08-19 20:24:52 | 538.
Én is szeretem franzékat, voltam is most a koncertjükön. Jól éreztem magam, de belegondolva abba, hogy öt hete pontosan abban az időben coldplayen voltam.....szerintem franzéknak még kellen egy picit csiszolni a szinpadi előadásmódjukon, úgy értem nem nagyon éreztem azt, hogy kapcsolatot teremtenek a közönséggel. Ráadásul sikerült az 5.sor közelébe állnom, ahonnan pánik-szerűen menekültem a Michael alatt mert összepacsírozott az ugráló tömeg!

Előzmény: Zsuzsi:) (533.)
vadmacs e-mail | 2005-08-19 20:14:00 | 537.
Jaj NEM Rád gondoltam ami a kötözködést illeti! Ne haragudj!

Én is láttam azt a Storytellers-t és nagyon jó volt, ahogy azt a britney számot előadták, ezerszer jobb, mint ahogy az a kis nőci énekli.
Egyébként láttátok már a nem régiben készült coldplayes storytellers-t?

Dorci ez az infó teljesen hamis!!!Sajnos!!!


Előzmény: chrismartin88 (534.)
Dorci e-mail | 2005-08-18 15:48:36 | 536.
November 6.:Coldplay koncert Pesten.Tudtátok???
chrismartin88 e-mail | 2005-08-18 08:52:39 | 535.
Én szeretem Franz Ferdinandot érdekes hangzása vana számainak nagyon Cool ha lett volna Zsé kimentem volna rá de nem volt... = (

Előzmény: Zsuzsi:) (533.)
chrismartin88 e-mail | 2005-08-18 08:46:43 | 534.
Kedves vadmacs!
Miért Kötnének beléd???Franny hangja Reálisan gyönyörű!A The man who nagyon cool kis album pl kedvencek az összes szám de hangulattól függ nálam melyiket hallgatom többet!Pl az As U Rnak és a Slide shownak megtanultam a Soloját mert nagyon tetszik!Amúgy sok kedvenc Travis számom van most megint mondhatnám az összes szám Kiemelek pár ténnyleg nagyon jhót:Re-Offfender,The Beautiful Occupation,Peace The Fuck Out,Sing,Side,Safe,She is so Strange ennél a számnál bírom ahhogyan eléneklik az egészet szal szinte el tudod képzelni hogyan énkeklik a legjobbrész amikor a szám végébn Franny kiénekli a Magas C-T!!!!!Slide Show,Good Day To die,All i Want to Do is Rock!,U16Girls,I Love U Anyways <-1Xüen Kibaszott nyönyörű a szólója(ezt is tudom=))És a Walking in the sun Cool..
Hogy ismertem meg 1x láttam az Mtvn velük interviewot ott sétáltak valami Tenger parton aztán benyomtak valami Live Singet És ott letöltöttem aZ Invisible Band C. albumot És amikor láttam a Vh1 Storrytellerst pfúúúú Kibaszott jhó volt Fran minden 2.poénján szakadt a közönség a röhögéstől és amikor lenyomzták a Baby One more Timeot Kiakadtam...
A Re-Ofender Volt Az első videó amit láttam imáddom most ezt a számot próbálom megtanulni gitáron Énekkel eddig még csak a szám megy...= )
"kedvenc klippjeim":Walking In The Sun,Re Offender,Why Does it..,U16....az összes..


Előzmény: vadmacs (532.)
Zsuzsi:) e-mail | 2005-08-18 08:39:26 | 533.
a franz ferdinandot szereti valaki innen?
Bár csodálkoznék ha válasznolna valaki, mostanában nem igen szokásotok!:)

a sing egyébként tényleg baromi jó klip! meg mint szám is ... :)

vadmacs e-mail | 2005-08-17 18:02:26 | 532.
Már nem is emlékeszem rá igazán, hogy hogyan szerettem beléjük, az biztos hogy a the man who a legjobb lemezük, a kedvenc klipem pedig a Sing.
Fran Healy hangja pedig gyönyörű! (már előre látam, hogyan fognak egyesek ebbe a mondatomba belekötni!)
:-)

Te hogy ismerted meg őket? Melyek a kedvenc dalaid?


Előzmény: chrismartin88 (522.)
chrismartin88 e-mail | 2005-08-16 17:38:27 | 531.
Erre most megint beírhatnám.. de tudjátok mit The Tome Has Come To Peace The Fuck oUt!
Veszekedés hejjet inkább csöpögjetek egy jhót!!
http://www.fanfire.com/cgi-bin/WebObjects/fanfire.woa/wa/artist?artistName=Coldplay&sourceCode=COLWEB
COLDPLAY FANSHOP!

Rockybaby e-mail | 2005-08-16 00:11:51 | 530.
Oké, figyi, én nem ismerem a megadeth című gyönyörményt, szal elismerem, ha most igazad van! De a Coldplayt sem védtem be a hozzászólásomban.....ők sem a zenészség teteje! Egyébként nem arról volt szó, hogy ÉN tudk-e gitározni, hanem, hogy legalább már ennyit értek a dolgokhoz.....De akkor sem szeretem a pengetős dolgokat.....ennyi! Mindennek megvan a maga helye, a pengetőnek pedig a szólógitáűrnál van a helye..... sztem:S

Előzmény: stevie (528.)
chrismartin88 e-mail | 2005-08-15 15:03:44 | 529.
NA témánál vagyunk!Ha már igazán jhó gitárosokról beszélünk főleg Jazz gitárosokról akkor én,megemlíteném Jonny Buckland-et nemjátszik se túl gyorsan se túl lassan a viszont olyan szépen és kecsesen megteremti azt a hangzásvilágot amit egy egyszerü Jazz Rickenbacker 360ból vagy egy Gibsonból Maximálisan ki lehet hozni nem tépi a húrokat lassan ráérősen nyugodtan játszik mindtha csak egyedül lenne a világon és magának játszana!említásre való pár szám ahhol ez megfigyelhető Pl:We Never Change,Such A Rush,Bigger Stronger,Shiver,In My Place,Moses..

Előzmény: Rockybaby (526.)
stevie e-mail | 2005-08-15 15:02:56 | 528.
Tudod rokibébi, valamilyen szinten én is tisztában vagyok a jazz-el, és például a Megadeth első felállásának 2 tagja is - minő meglepetés! - éppenséggel jazz-zenészek voltak a The New Yorkers elnevezésű jazz-zenekarban. Chris Poland gitárosról és Gar Samuelson dobosról van szó. Ha akarod tudni, hogy mi az a technikás zene, akkor hallgasd meg a velük felvett Peace sells...But who's buying? c. lemezt. A coldplay-es gitáros gyerek lehet hogy nem tudna úgy gitározni, vagy akár "csak" úgy mint Dave Mustaine.
Még ajánlanék a figyelmedbe 1-2 technikás metálzenét: pl. Cacophony, Marty Friedman (egyébként véletlenül ő is a Megadeth tagja volt később).

Vagy ott van mondjuk a svéd Meshuggah, na ők olyan jazz hatású szólókat meg lehetetlen ritmusokat találtak ki metalzenéjükhöz, hogy állítólag még egyes jazz-zenésdzek se tudják őket lejátszani. (Ha nem hiszed, próbáld meg mondjuk legitározni a New Millenium cyanide christ c. dalukat. Szólj ha sikerült és mutasd is meg élőben, akkor itt a helyszínen bocsánatot kérek.)

A basszerosokról szólva (én is azon játszom amúgy) ott van pl. Robert Trujillo (Suicidal Tendencies) ami ugyan csak részben volt metal, de ő olyan basszusokat beosztott, hogy szerintem ezt a viktor gyereket (ajánlj tőle valami olyat amitől eldobom az agyam) megalázná, nyakam rá. És ő pl. ujjal játszik...

Amúgy tudsz gitározni egyáltalán? Mert sokszor nehezebb pl. egy akkordfelbontást gitárral jól kipengetni, mint ujjal. Én is már jó ideje játszom, úgyhogy hidd el, tudom.


Előzmény: Rockybaby (526.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-15 12:16:29 | 527.
Chris, köszi az útravalókat:) Végignézegetem őket sziget után, ha lesz egy kis szabadidőm;) Pussz nektek:) Nézzem a képeket is;)
Rockybaby e-mail | 2005-08-15 12:15:38 | 526.
Kicsi steve:) Én meg megnézném, hogy a megadeth baszusgitárosa mikor játszaná le viktor vútent..... Tudod, az a nagy helyzet, hogy a metálzenét csak a gyorsasága miatt nehéz játszani, viszont jazz zenét (amit egyébként annyira én sem kedvelek, de az a zenélés teteje: improvizáció és rengeteg tudás) sohasem tudna játszani egy metálos, amíg egy jazz zenész gbármikor játszik neked úgy, mint egy megadeth basszer! Szóval azért óvatosan az okosságokkal, mert azért a metálzene NEM a zene csúcsa, és tévedés ne essék, AZ OASIS sem az..... mondom, ajánlom figyelmedbe az igazán nagy mestereket, mint mondjuk egy vúten, vagy egy gary willis..... utána lehet erősködni a metálosoknak! Arról nem is beszélve, hoyg a metálarcok pengetővel basszusgitároznak, a jazz zenészek meg jórészt nem és anélkül is játszanak oylan gyorsasággal és pontosággal! Ennyit a "nagy" metálistenekről...! Én egy nagyon képzett tanárhoz jártam játszani és ő azért ilyen dolgokra megtanított, hogy legalább tudjak különbséget tenni jó és sokkal jobb zenészek között..... Már bocs...

Előzmény: stevie (521.)
Zsuzsi:) e-mail | 2005-08-14 11:12:58 | 525.
hi! Sziget??? emberek... már kérdeztem 1x, de mindenkit leköt a nagy vitázás, na mindegy!
chrismartin88 e-mail | 2005-08-13 17:31:56 | 524.
A COLDPLAY.COMON A COLDPLAYEREN FENT VANNAK A ST:PÖLTENI KONCERTKÉPEK!!!!PICS:VIENNA NÉVEN!!
chrismartin88 e-mail | 2005-08-13 10:58:19 | 523.
Itt van még Pár Cím:
http://www.coldplayerz.com/index.html
http://www.2-4-7-music.com/newsitems/aug02/coldplay.asp

chrismartin88 e-mail | 2005-08-12 16:05:29 | 522.
Úhhh de jhó egy csaj ako kedveli a Travist kössz ezzel jhó napot szereztél nekem! Hogyan ismerted meg őket?Van Kedvenc szám??? Klipp???

Előzmény: vadmacs (520.)
stevie e-mail | 2005-08-12 09:51:23 | 521.
Nem erről van szó. Ha kíváncsi vagy, kb. hetente 2szer ha netközelbe kerülök. Csak érdekel hogy az aktuális trendlovagokat ki hogyan és isteníti, majd kritizálom, ha oktalannak igaztalannak látom. Az Oasis-t pedig azért fikázom, mert semmire sem tartom őket.

Én a thrash-metalért nagyon rajongok, de azt megnézem az Oasis óvagy akár a Coldplay mikor bírna olyan ritmusokat lejátszani mint pl. a Megadeth.
Na szia cicus.


Előzmény: vadmacs (502.)
vadmacs e-mail | 2005-08-11 20:29:53 | 520.
Látom chris te is szereted a travist! Csak nem a 12 Memories album peace the fuck out dalából idéztél?!

Nagyon idevágnak ezek a mondatok! Én is kedvelem a travist!

Köszi a linkeket, mindjárt rájuk is nézek!!!

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 16:31:27 | 519.
Remélem mára ennyi elég Holnap itt folytatom!! = )
chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 16:28:20 | 518.
http://coldplay.startkabel.nl/
Itten is lehet Böngészni!!!!

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 16:26:43 | 517.
http://www.easytoplease.net/interviews.php?page=qjune2004
Képek Coldplay's 2003 US Tour!

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 16:25:24 | 516.
http://www.picsearch.com/search.cgi?q=Coldplay
Újjab jhó kis Coldplay pictures!

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 16:13:44 | 515.
http://editorial.gettyimages.com/source/search/FrameSet.aspx?s=ImagesSearchState%7c0%7c0%7c30%7c0%7c0%7c0%7c1%7c%7c%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c0%7c7%7ccoldplay%7c0%7c0%7c0%7c0&p=7&tag=1
Oldarra vésétek be azt hogy Coldplay és ki jön egy csomó jhó kép!!

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 16:04:36 | 514.
http://www.geocities.com/audiothief/coldplay.html
Sok kibaszott ritka szám és olyan Cover Versions amitől magam is eldobtam az agyam Aquua - Barbie Girl!!

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 14:42:27 | 513.
http://en.wikipedia.org/wiki/Coldplay
Itt elég részletesen leír mindent szó szerint mindent a srácok felszerelésétől kezdve egy kúrvarészletes Bio!

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 14:22:46 | 512.
Chris Martin a legszexibb vegetáriánus:
Chris Martint választotta a világ legszexibb vegetáriánusának a PETA amerikai állatvédő csoport. A Coldplay énekesét 13 ezer szavazó interneten elküldött voksa alapján választották meg a kitüntető címre.Martin és felesége, Gwyneth Paltrow a közelmúltban azzal kerültek a bulvársajtó címoldalaira, hogy vegetáriánus tortával lepték meg első születésnapján stílszerűen Apple-nek nevezett lányukat.

chrismartin88 e-mail | 2005-08-11 14:20:55 | 511.
"..Now I don't know that your tie is straight
Your words are crooked and you're gonna pay
In 10 years time they're gonna say, That this was the moment when you threw it away.. Now I don't know what you're talking about? There's too much shit pouring out of your mouth!Your time is high,Your secret's out.. The truth's gonna catch you when you're going south..The time has come to PEACE THE FUCK OUT!"


Előzmény: oizys (508.)
vadmacs e-mail | 2005-08-11 12:16:37 | 510.
Nagyon helyes, hogy nem fényképezkedik ilyen Tony Blair féle politikusokkal! Csalódtam volna benne, ha igent mond!!!!

Előzmény: oizys (508.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-11 10:26:54 | 509.
Én mondtam az indexen cm88, hogy ez lesz ebből a dologból:( Mit tesz a hírnév, teljesen ki vagyok akadva:S Mindegyik kedvenc bandám így végzi:S
oizys e-mail | 2005-08-11 10:20:54 | 508.
istenem... :) najó no comment. :D azt viszont fenntartom, h akkor és a fölött ítélekezk, amikor és aki fölött kedvem tartja. ez egy ilyen dolog. szelaví. majd azért idővel próbálj felnőni. :D

egy új coldplay hír a fanoknak:
http://uk.news.launch.yahoo.com/dyna/article.html?a=/050810/340/fpbcj.html&e=l_news_dm

még ma az origo-n is fent lesz.


Előzmény: chrismartin88 (498.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-08 23:37:10 | 507.
Jah és kérlek, ne veszekedjetek:( Olyan rossz mindnig erre feljönni:( Peace emberek:DDD
Rockybaby e-mail | 2005-08-08 23:36:28 | 506.
Jajj ez a klipp... Mindenkitől azt hallom, hogy szar:S Pedig azért huiába művésziek a klippek, némelyik valóban UNALMAS.... pl egy shiver és egy yellow után nem tudom miről beszélsz az, aki leunalmasozza a fix you klippet.....:S Nekem a hideg futkos a hátamon kizárólag pozitív értelemben, amikor nézem, egyszerűen nem bírom:D

Előzmény: vadmacs (501.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-08 23:34:24 | 505.
Figyi:) Ezt én kérem ki magamnak, mint ex-diszkókirálynő:DDD Csak tényleg látni kell, mindkét oldalnak, hogy mindkét oldal szereti a saját zenéjét és kész! Ők azt szeretik, mi ezt, de ettől az sem szar, csak max NEKÜNK szar..... érted..... Tolerancia emberek, tolerancia:D Pedig én kevésbé vagyok toleráns ember, de most kitört belőlem:DDD

Előzmény: chrismartin88 (499.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-08 23:30:38 | 504.
Azért ez is valami:) Én pl örülök ennek is:D

Előzmény: stevie (497.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-08 23:29:40 | 503.
Oké:) Figyi, mondjak valamit az elektronikus zenékről? Én kb 4 éve még diszkókirálynő voltam és halgattam kevésbé diszkóba való elektronikus zenét is:DDD Szóval éppen értem én, miről beszélsz, és meg is értem, csak kértünk egy kis toleranciát és kevesebb megrovást:D Én sztem elég toleráns vagyok most... vagy nem?;)))

Előzmény: oizys (496.)
vadmacs e-mail | 2005-08-08 20:55:15 | 502.
Látom stevie megint új erőre kaptál és már az oasis topikban is kifejtegeted a véleményedet, ami alapjában véve nem baj. elképzelem, hogyha én is mindenhová beirogatnám az álláspontomat, az mennyi erőmet és energiámat őrölné fel. Szerintem te nagyon unatkozhatsz!
vadmacs e-mail | 2005-08-08 20:39:33 | 501.
Már láttátok a Fix You videoklipjét??? Ha még nem,akkor gyorsan nyomás a hivatalos honlapjukra és a coldplayeren keresztül nézzétek meg! Még az elhajítós fénygömb is benne van, amit St.Pöltenben is használtak!!!
chrismartin88 e-mail | 2005-08-08 14:58:59 | 500.
Én szeretem az Oasist a Lyla c. számuk tetszik nagyon szerintem semmi rossz nincs abban amit csinálnak jhó kis együttes tudni kell szeretni...
az igaz hogy Gallagher eléggé le kritizálnak mindenkit kezdve a Coldplayel aztán,Keane,Kylie Minogue...


Előzmény: stevie (497.)
chrismartin88 e-mail | 2005-08-08 14:54:45 | 499.
Oizys könyörgöm mit ismerjünk el!!!Hallasz egy monoton "ütemet ami kb 3 percig megy"és ha nagyon imátkozol 4perc után jön a váltás! na az ilyen zenét utálom Semmi bajom a Kraftwerkel mert már elég régen vannak a pályán és a maga műfajukban elismertnek számítanak de szerintem semmi szertni való nincs az "ilyen zenén"

Előzmény: oizys (496.)
chrismartin88 e-mail | 2005-08-08 14:42:56 | 498.
Oizys:It's Funny!Szerintem itt fejezzük be ezt a témát szerintem Picit kúrvára félreértetted azokat a dolgokat amiket én írtam nem is tudom hogy hogy. De nem is érdekel fogalmad is úgy látom hogy most már 0000.01% fogalmad sincs mi az hogy Fan egyáltalán a hétköznapi életben!Én nem öltözök úgy mint Chris csak úgyanolyan cipőm van mint neki mer az tetszik and a mtfes embléma és a kék ill piros szalagok a kezemen Chris Martinosok erről ki mit gondol engem nem érdekel,tudod elég szar lenne ha az emberek mindíg azt néznék más mit gondol azt hallgatni mi áll jhól és mi nem azt nézni x mit vett fel és y mit mond nos ha ez így lenne elég szar világ lenne nem? És te ne ítélkezz felettem! semmit nem tudsz rólam és az érzéseimről!

Előzmény: oizys (495.)
stevie e-mail | 2005-08-08 14:30:42 | 497.
Szerintem ez a banda amúgy jobb az Oasis-nél, vagy nekem legalábbis annak tűnik - a Speed of sound alapján mindenképpen. Előbb hallgatnám meg, mint a buzi Gallagher testvéreket, azt tuti.
oizys e-mail | 2005-08-08 10:14:29 | 496.
még a "nem szeretem de elismerem" sem pontos. mert én nem nem szeretem. az oasist meg a britpop cuccokat úgy általában ki nem állhatom. de a coldplay az egyetlen kivétel, amit úgy "elviselek". tehát pl ha oasis szól rádióban, akkor elcsavarom. ha coldplay, akkor megvárom a köv számot. :) szóval egész pozitív a hozzáállásom a dologhoz. :) nade a fanságtól kilóméterekre vagyok, ez tény.

az viszont (nálam) már kérdőjeles, h ez letevés-e az asztalra. szerintem ez egészséges hozzállás a zenéhez, úgy általában. és elvárom mástól is. pl h elismerje az elektronikát is, mert van, aki meg azt szereti. ;)

(azért hadd fűzzem hozzá, h nem kizárólag kraftwerk-féle electro-fan vagyok, akkor már inkább goth-electro)


Előzmény: Rockybaby (491.)
oizys e-mail | 2005-08-08 10:06:01 | 495.
88: én rád nem mondok semmit. szerintem röhejes ez a majmolás, amit csinálsz. akárhogy ragozod egyre nevetségesebb, és kb ennyi erről a véleményem. ez nem lesz se több se kevesebb. az meg hogy nem mondhatsz vkiről ítéletet, míg nem ismered teljesen, sztem hülyeség. ugyanis _pontosan_ annyi alapján monhatsz vkiről ítéletet, amennyit ismersz belőle. ez egy ilyen szelektív dolog, a vélemény pedig amorf: folyamatosan változathat az új hatások révén. úgyh ha vmi olyat mondanál, amire azt mondom, h "hű", akkor az egész rólad alkotott véleményem felértékelődne rohamosan, de vhogy erre nem látok sok esélyt. amúgymeg ez nem vita, csak meddő felhomályosulás.
Zsuzsi:) e-mail | 2005-08-05 10:01:53 | 494.
ezért baj h nem hallgatok rádiót.. nem is tudtam h van ilyen verseny! :( nah mindegy....
Szigetre mire akartok kimenni? És melyik nap?
Én majd vasárnap megyek a franz ferdinandra, jupiiiii!!

Remélem tavasszal tényleg jönnek a srácok.. bár értitek.. lehet hogy nem éri meg nekik. Magyarország kis ország, nem hoz annyi pénzt és rajongót. DE remélem csak én vagyok túl pesszimista... Mindenesetre én lennék a legboldogabb ha jönnének. Amikor hallottam h novemberben jönnek (vagyis nem), örömömben ugráltam! Baromi jó érzés volt.
Nem tudom egyáltalán honnan jött ez az infó hogy jönnek, én több helyen is olvastam, dehát mostmár mindegy. :(

zazie e-mail | 2005-08-04 10:03:12 | 493.
Szval nem régen bukkantam rá erre a fórumra. A Coldplay-t kb. 2-3 éve szeretem, de nagyon. Bár eleinte csak pár számukat szerettem meg ismertem, de aztán megkedveltem és megismertem az összeset.:)Szval nem csak egy hónapja vagyok rajongó, hanem már régebb óta. Bár gondolom ti még régebben vagytok fanok. Szerintem a Coldplay a világ legjobb zenekara. Amúgy egy bács-kiskuni 17 éves lány vok, és már nagyon várom, h. jövőre elmehessek Bp.-re a Coldplay-koncertre.:)))
Ja és örülnék ha valahogy el tudnád küldeni nekem azt a file-t!köszi


Előzmény: chrismartin88 (471.)
Rockybaby e-mail | 2005-08-03 22:43:02 | 492.
akarommondani: de úgy is lehet NEM szeretni, hogy elismered...;) Így érthetőbb talán:)
Rockybaby e-mail | 2005-08-03 22:41:09 | 491.
oyzis, azért becsületedre legyen szólva egy nagyon értékes gondolatod volt ebben a hozzászólásodban és azért tetszik, mert vagy igaz lesz, vagy sem, de te mondtad: "amúgy sztem elfogulatlanul (és nem coldplay rajongóként de alapjában véve minden-zene-kedvelőként) ez a banda fenn fog maradni vmilyen szinten biztos. még tuti megjelenik legalább két albumuk, és idővel ha nem is akkora, de hasonlóként fennmaradnak, mint az oasis." Azért örömmel, látom, hogy te sem vagy fanatikus coldplay ellenes;) Persze lehet nem szeretni, sőt lehet gyűlölni is, de úgy is lehet suzeretni, hogy azért elismered.... és ezt te legalább letetted az asztalra, ezért köszi!!! Azért ezügyben jófej voltál, a vitába meg nem szállnék be, mert nem is akarok...
Rockybaby e-mail | 2005-08-03 22:34:00 | 490.
Engem érdekel a dolog!!!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.