Click to Visit
Rock - Coldplay
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

Zsuzsi:) e-mail | 2005-07-26 09:14:09 | 439.
én is megyek a bs elé aludni! 3 napi hideg élelem, hálózsák stb. :)Az első sor KELL!
Remélem jóóóóóóó sokan leszünk. jah chris szar az msnem, de mind1, mert ma ugyis megyek már vissza.... :'( ki jön szigetre, mikor, és mire?

Rockybaby e-mail | 2005-07-25 23:17:04 | 438.
Huhh, köszönöm:) Azért így nem tudom mennyire tudnék jól énekelni számot csak így kottából vagy valami.....ahhoz nem értek:D De csak egy ötlet volt:) Nem tudom az ének része hogy megy, még sosem votl bandám:D Majd egyszer...:) Egyébként oké, menjünk együtt csövelni....halljátok az a legszarabb, hogy elég sok fórumra írkálok coldplay topicocka, de így valahogy mindenki olyan nem is tudom.....akikkel élőben is találkoztam, mindegyik zakant,.....egyet kivéve, azt nagyon imádom......de ide jövök a legszívesebben, mert itt eddig nem találkoztam hülyével:S Ma is az egyik coldplay koncin megismert csaj húzott fel zp-s qumby konci után:S Megtalálom a hülyéket komolyan....nah mindegy,. csak godoltam mesélek egy kicsit, peace:)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-25 17:18:39 | 437.
De kell majd énekes! Ezt még pontosan nem tudjuk.. ...hogy ki lessz,de eddig úgy van most hogy a bassgitárosom is meg én is megpróbálunk énekelni hol ő vokálozik nekem hol én neki és akinek jobban megy majd az éneklés az lesz az énekes de nyugodtan megpróbálhatod a bandánkban csak picit várj még míg elkészül az 1.ő számocskánk aztán GO! =)

Előzmény: Rockybaby (431.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-25 16:55:32 | 436.
Én veled tartok!Én is az első sorba akarok állni ='(
Az csak onnan Jhó!Szolj nyugodtan előző nap éjjel megyek veled csövelni!!!


Előzmény: Rockybaby (434.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-25 16:53:12 | 435.
Persze nagyon szivesen! =)

Előzmény: Zsuzsi:) (430.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-25 15:37:51 | 434.
Egy Zsuzsival pedig találkoztam kint, de akkor az nem te voltál:D Egyébként rám tuti számíthatsz, én ha lesz akkor már előző nap éjszaka letelepedek az első sor reményében három napi hideg élelemmel az aréna sarkába:D Ki tartmég velem?:D ÉLetre keltettük itt a coldfóruimot azért rendesen:D

Előzmény: Zsuzsi:) (430.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-25 15:35:26 | 433.
Szért ne írjuk le a magyar nyelv rejtelmeit.......látsd Hiperkarma, Ákos és mondjuk a Supernem is tud oylan szövegeket írni, amik nagyon jólsikerültek

Előzmény: vadmacs (428.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-25 15:33:34 | 432.
Nyugodj meg, sztem is jobb szövegeket lehet írni angolul, mert az ugye magyarul sokkal kétértelműbb lehet.....csak hát nagggggyon jól kell tudni hozzá andolul:D

Előzmény: chrismartin88 (427.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-25 15:31:28 | 431.
Nah, akkor oké, ha így szerecc:DDDD Persze csak játszásiból:) Nah, amúgy nem kell egy énekes?:D Full kezdő vagyok, de úgy kipróbálnám magam.....mellesleg basszusgitározom is:D

Előzmény: chrismartin88 (425.)
Zsuzsi:) e-mail | 2005-07-25 14:51:20 | 430.
Hello!

feljöttem 1 napra balcsiról erre mitlátok? hogy sokat kell visszaolvasni a fórumban.. :)sok időmet elvettétek, ejnye.... annyira jó lehetett st.pöltenben..... WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.. mérges vagyok önmagamra... na mindegy,majd a bsben :P tuti előbb oafogok menni.. meg lehet csinálok coldplayes pólót!!!! :) alig várom! november szent hónap lesz! csak nehogy beégjen a magyar nép azzal, hogy nem jön ki senki, szal lasszóval fogdosni a coldplay fanokat és megtölteni az arénát kötelező!!! kellemes nyarat emberkék, chris majd átküldhetnél msnen egy két képet és videót, bár beszartz a gépem :) kössszi!!! Báááj

chrismartin88 e-mail | 2005-07-25 13:42:07 | 429.
www.arushofbloodtothehead.com jhó keresgélést!!!
= )
http://www.coldplay.com/av.php?find=other itt katt a Making of Rush A Blood to The Head re és High!
= )

vadmacs e-mail | 2005-07-24 19:19:57 | 428.
Őszintén szólva eszembe sem jutott, hogy magyarul énekelnétek, nekem tök evidens volt az angol nyelv miután behatároltad a műfajt.
A lényeg, hogy valaki, aki perfekt angolból leellenőrizze őket, nehogy aztán beégjetek! :-)

A magyarul éneklést csak hagyjátok meg az ilyen hooligans meg ilyesmi trutymó bandáknak!



Előzmény: chrismartin88 (427.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-24 11:28:37 | 427.
Köszi aranyos vagy!
Kérdezhetek vmit?
Te mit gondolsz mi angolul írjuk a számainkat az nagyon gáz? tudom magyarok vagyunk de szal szerintem magyarul olyan furcsa énekelni angolul viszont egy vers végi rím pl: face,trace olyan jhól hangik te mit gondolsz?


Előzmény: vadmacs (426.)
vadmacs e-mail | 2005-07-23 14:39:18 | 426.
Kedves Stevie, nehogy már egy olyan ember mondja, hogy mi a sablonos zene, meg ami a jó és az igényes, aki Hooliganst hallgat! Szégyenlem, hogy ez a név elhangzott ebben a topicban!!!


Chris M. ez a zenekar ötleted nagyon jó, szerintem tényleg kellene ebbe az országba egy ilyen banda, mert tényleg hiány van belőlük, meg persze egy csomó másfajta zenéből is! Sok sikert! Meg persze továbbra is mesélj, ha valami összejönne a bandátoknak!

chrismartin88 e-mail | 2005-07-22 11:46:10 | 425.
Tudod mit szeretek benned kimondod azt amit gondolok..!!! Amúgy én is 1 rockbandán dolgozom már van is billentyüs,bassgitáros és szólógitáros.. a nevünk a Travis Side c.számából jött "The Other Side"!Most próbálgatunk számokat,verseket írunk és ez tök jhó!Amúgy én is Coldplayes zenére törekszeem szerintem egyszerüen erre van igény!=)

Előzmény: Rockybaby (423.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-22 11:36:23 | 424.
TUDJÁTOK MIT én IMÁDOM A COLDPLAYT ÉS A U2T!!!!
húhhh még élek...
(a Coldplayt egykicsit jobban)

Rockybaby e-mail | 2005-07-22 11:20:41 | 423.
Oké, akkor megnézem megvan-e még az est.hu-s coldplay topicom! Egyébként nem állt szánadékomban annyira csakis önmagamról beszélni:D Nem vagyok egogyár:DDDD Egyébként a U2-s megjegyzésre..... Nekem semmi bajom azzal, hogy nem szereti mindenki a Coldplayt, egyértelmű, nem vagyunk egyformák! De mondjuk azon ki tudok borulni, hogy csak azért, mert a U2 nagy név, azért a Coldplay már szóba sem jöhet, pedig hasonló zenét játszik. És akkor mi van, ha hasonló zenét játszik? Mindenki táplálkozik valamiből, ha én egyszer összehozom álmaim bandáját, én is Coldplay stílusú számokat szeretnék írni, ennyi! Egyébként a másik dolog, amire nagyon be tudok rágni, hogy a legnagyobb metálarcok jönnek nekem a U2 fanságukkal, s eddig én annyira nem hallgattam U2-t, mert sztem meg ők az egyhangúak, halvány foggggalmam nem volt róla, hogy Coldplayes zenét nyomnak (illetve fordítva, de most értsd jól...) Aztán mikor mondják, hogy hát a coldplay az egy light zene, de megmutatnának nekem egy fergeteges U2 dvd-t akkor így kiugrom az ablakon:) Csak azért, mert a U2 egy kultusz, meg nagy név, még nem kell annyira ugrálni érte, főleg egy teljesen más stílust hallgató embernek, s mellette a hasonló stíluszt legagyizni:S Ez a beszűkültség! Egyébként FÉLREÉRTÉS NE ESSÉK, NEM RÁ ÉRTEM, CSAK EGY ISMERŐSÖM HÚZOTT FEL EGY ILYEN TÉMÁVAL, AZTÁN GONDOLTAM BEÍROM, MERT AKTUÁLIS A U2-COLDPLAY TÉMÁBAN! Szal ne érts félre, kérlek;) Mindenki szeresse, amit szeret, de ÉSSZEL;) Pussz!
chrismartin88 e-mail | 2005-07-22 11:15:41 | 422.
Figyu Stevie!Bocs de nem tudok hinni neked!4-5 éve hallgatom ezt a zenét! de nem ezért mondom,szerintem hallgasd meg a Parachutest vagy a A Rush Of Blood To The Headot,és utánna mond azt hogy sablon!!1 számból még ne vond le a következtetést.Miért nem sablon a Coldplay:Igényes zenét csinálnak jhól kidolgozottak
a dal szövegeik,felejthetetlen koncerteket adnak,nem akarlak megbántani de mielőtt feljönnél egy ilyen fórumra légyszives előtte hallgas belle az adott téma anyagába(itt pl:Coldplay)és nem 1 számból levont következtéseket felfirkálni ide!!!Boccs ha megbántottalak nem akartam csak nem szeretem mikor olyan emberek mondanak olyan dolgokról véleményt amit nem is ismernek..


Előzmény: stevie (421.)
stevie e-mail | 2005-07-22 10:24:42 | 421.
Ezért most senki se haragudjon, de...

Szerintem ez a banda tök sablon (bár csak a Speed of sound-ot ismerem tőlük), de először azt hittem tisztára, hogy a U2 játszik. Nem egy nagy durranás, max. átlagos (bár azért szívesebben végighallgatnám /ha nem lennének jó metal zenéim otthon!/, mint mondjuk a Hooligans-t, vagy a Green Day-t.)

chrismartin88 e-mail | 2005-07-21 13:10:55 | 420.
Az est.hus ötletben benne vagyok én megyek csak addd meg a címet!És engem nem zavar ha magadról beszélsz legaléb megismerem azokat az embereket akik szintén olyan nagy coldplayfanok mint én!!! = )

Előzmény: Rockybaby (418.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-21 13:08:21 | 419.
Én is kerestem azt a radiocafés interjút de nekem sem jött össze hallgatom csak halgatom és semmi!!

Előzmény: vadmacs (417.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-21 11:05:31 | 418.
Hát nem tudom....mondjuk én ezer coldplay fórumra járok, index, diaksziget, ez, music.hu, zeneforum.hu, de úgy egyik sm az igazi....tudjátok az a legnagyobb bajom, hogy úgy nem tudok egy eberrel sem így beszélgetni, mint mndjuk most egy két napja veletek, ilyen melyik akedvenc szám, meg klipp, meg érdekességek, meg ismerkedés ilyen szinten, mert olyan zárkózott a nép, én meg úgy mondanék mindent kifele magamból, de süket fülekre találok mindenhol:S Szóval most ez a hely tök feldobott, de akkor van egy korszakalkotó ötletem: csináljunk egy fórumon coldplay topicot és kezdjünk el írkálni bele:) Mondjuk az est.hu-n csináltam egyetés az még full üres, oda talán mehetnénk;) Mit szóltok?:)
vadmacs e-mail | 2005-07-20 20:37:14 | 417.
Lehet, hogy ez a radiocafés interjú is kamu. Most is hallgattam szombaton a műsort, persze egy árva szót sem szóltak róla, küldtem nekik e-mailt is, hogy mégis sikerülte e megcsinálniuk Münchenben a dolgot, de nem válaszoltak, ugyhogy bocs, ha esetleg feleslegesen izgattalak fel titeket.

Olyan lassú ez a fórum, hogy mire bejutok, elfelejtem, hogy mit akartam nektek mondani! Nem költözünk át valami korszerűbbre, gyorsabbra, ahová esetleg még linkeket vagy képeket is be lehetne szúrni?!

chrismartin88 e-mail | 2005-07-20 19:45:48 | 416.
Tudjátok én mire vagyok kíványcsi???
Aki látta a Live 2003DVD-t az bizonyára azt is látta hogy Chris Minden országban ahol éppen koncerteznek megtanul az adott nyelven 4-5 mondatot amit a koncerten elmond,Pl:spanyolországban,Franciaországban,Ausztriában(St.pöltenben)
Én arra vagyok KÍVÁNCSI vajon November.6-án mit mond majd a Bs-ben Magyarul!!!

Rockybaby e-mail | 2005-07-20 18:52:20 | 415.
Én nem olyan régen szeretem.... a Clocks óta! Egyébként a Blikk írta először ezt a hangszallagt dolgot, sztem kamu....én a Blikknek nem hiszek és annak se, akik abból infrmálódnak és közzéteszik:S Egyénként sok odlalon kint vannak német koncertek sorba novemberre, nem hinném, hogy bevállalná kamuból a csákó:) Kedvenc szám? HM.... most nehéz, mert az új album számomra a világ eddig kiadott legnagyobb zsenialitása:) De eddig az Amsterdam volt a favorit;) Klipp.....hm.... nekem a scientisté, vagy a clocksé a best:)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-20 09:58:49 | 414.
ÉRDEKESSÉGEK:
Chris Martin teljes neve:Christopher Anthony John Martin
Magassága:1.88cm
Nagy Echo and the Bunnymen Fan!
született:1977. March 2.East Sussex, England, UK

chrismartin88 e-mail | 2005-07-19 11:29:15 | 413.
És ti mióta szeretitek a Coldplayt?
Hogyan szerettétek meg?
kedvenc klipp? szám?

chrismartin88 e-mail | 2005-07-19 11:28:08 | 412.
Nem tudom nekem azt mondták hogy Chris Martin hangszálai miatt marad el!De nem hiszem mert több honlapon is olvastam utánna hogy: "most már biztossá vált hogy jön a coldplay"!

Előzmény: Rockybaby (411.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-19 08:50:38 | 411.
Hát várjál....nagyon ijesztgetnek, hogy nem lesz buli pesten;( De én ennek még nem hiszek:(
chrismartin88 e-mail | 2005-07-18 12:45:33 | 410.
1 héttel ezelőtt sok HUNCPFan 1 felejthetettlen Coldplay koncerten vett részt!Az a koncert szerintem sok ember életének eggyik legjobb napja volt mert hát nagyon felejtehetetlen és cool volt őket ott látni olyan közel, és hallgattni ahogyan játszanak..
Remélem Novemberben Teltház lessz a Bsben!
= )


Előzmény: vadmacs (407.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-18 12:41:29 | 409.
Hát nem tom' csinálatam jó pár képet 1 sikerült a sötétben jhól de csak az az egy Guyról amint gitározik!!! csináltam vagy 16 videót abból is 11 jhó!van amelyiknél már túl hangos volt ezzért nem lett olyan jhó a felvétel mármint a hang!Ja ténnyleg sok magyar emberke kószálhatott akkor ott!(Amúgy úgy látom elég sokan álltunk a Guy felöli oldalon)
A videóban nem hiszm hogy az Gwyneth Paltrow lenne mert a (szerintem srác)van a videóban és amúgy is Gwyn majdnem olyan magas mint Chris de a videóban levő egyén az sokkal alacsonyabb és az arca sem olyan!Szerintem az eggyik stúdiós gyereke!Vagy Crewtag!


Előzmény: Rockybaby (408.)
Rockybaby e-mail | 2005-07-18 10:46:26 | 408.
Ne vicceljetek én is ott voltam;) Guy felöli oldal 2. sor és elmondhatatlan élmény: A TÜNETEINK EGYEZNEK, EZ ROKONSÁG:DDDDD Amúgy mi eredetilag 3-an mentünk, a végére 7-en lettünk, de még min 3 magyart láttunk, csak ők anti-szocok voltak és klikkesedtek...:) De akkor ezek szerint sokan voltunk;)) Na és felvételek?:P
vadmacs e-mail | 2005-07-17 20:33:36 | 407.
én mindenkit bírtam!!! tényleg jó kedve lesz tőle az embernek! alig lehet őket felismerni! ki az ötödik ember, aki néha felvillan, csak nem személyesen Gwyneth Paltrow??!!

Pont egy hete ilyenkor na hol voltunk?????


Előzmény: chrismartin88 (406.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-16 15:11:14 | 406.
Ténnyleg nagyon jhó videó mindenkinek ajánlom akinek rossz kedve van, mert egy pillanat alatt jó kedvre derít!

vadmacs neked ki tetszett a legjobban a videóban?
(én Christ és Guyt bírtam nagyon!)


Előzmény: vadmacs (405.)
vadmacs e-mail | 2005-07-16 14:04:39 | 405.
HAHAHAAHAHA! Már tudom, hogy miért tartott ennyi ideig elkészíteni az új albumot! Ezzen a kis hülyeségen törték a fejüket! Nagyon jó, bár ezek után nem tudom őket komolyan venni! :-)


Előzmény: chrismartin88 (403.)
vadmacs e-mail | 2005-07-16 13:53:33 | 404.
Ezt a pelenkásat mindjárt meg is nézem!

Valamit már régóta elfelejtettem nektek mondani!
A RadioCafen szombatonként 18.00-20.00-ig van egyműsor, címe Music Cafe. Valamelyik adásban lesz egy Chris Martin interjú, a müncheni koncert előtt csinálta a Nesta nevű műsorvezető vele! Hallgassátok, lehet, hogy pont ma lesz!!!


Előzmény: chrismartin88 (403.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-15 13:45:47 | 403.
Chris Martin első gyermeke, Apple Blythe Alison Martin tiszteletére a coldplay srácok csináltak The Nappies (Pelenkák) álnéven 1 klipet a nyolcvanas évek hangulatában.A videóban Chris Martin és a többiek a gyereknevelés örömeiről rappelnek hosszú szőke parókában.NAGYON COOL!RULES!
http://www.coldplay.com/nappies.html

chrismartin88 e-mail | 2005-07-13 04:10:21 | 402.
Ha visszatekerhetném 48 órával az időt... örökre ott maradnék!!!!Nem lenne roszz!(de akkor nem tudnék ott lenni a nov.6. koncerten =( )nekem is hiányoznak de nincs mit tenni.. meg kell várni a következő koncertet!

Előzmény: vadmacs (401.)
vadmacs e-mail | 2005-07-12 20:59:13 | 401.
Én kb ott álltam, ahol kameráztak középen, a Guy felöli oldalhoz közelebb. Citromsárga esőkabátban voltam.
Én a csukló szalagot addig le nem veszem,amíg le nem málik rólam.
Még mindig nem vagyok teljesen magamnál!Ha visszatekerhetném 48 órával az időt.......................


Előzmény: chrismartin88 (400.)
chrismartin88 e-mail | 2005-07-12 10:57:06 | 400.
Nem tudom! vadmacs te mégis a színpad melyik részén álltál??Én a Guy felöli oldalon kb 4.5M re a színpadtól!nem tudom lehet hogy láttalak csak nem tudom hogy mégis mert nem tudom hogy nézel ki!
Én még mindíg a kkoncert hatása allatt vagyok nem hiszem el hogy ténnyleg ott voltam és láttam zenélni élőben ezeket a srácokat, de ránézek a csuklómra és még mindíg ott van rajta a coldplayos szalag!!


Előzmény: vadmacs (399.)
vadmacs e-mail | 2005-07-12 08:30:53 | 399.
Én még mindig nem hiszem el, hogy ez velem megtörtént!
Nagyon közel álltam a színpadhoz, kb 6 méternyire játszottak tőlem a srácok! Nem vagyok képes szavakba önteni a vasárnap estét, még kell pár nap, hogy feldolgozzam!
Tökéletesek voltak!

chrismartin88 e-mail | 2005-07-11 11:07:48 | 398.
KIBASZOTT JHÓ VOLT A COLDPLAY KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!Most már jobban szeretem őket mint eddig!Eléőször Chris jött be felkonferálni Richard Ashcroftot, Említésre méltó hogy, a coldplay előtt fellépett és kúrva jhó volt!
Furcsa volt látni a srácokat élőben!Amikor az első számnál bejött Guy(Bass guitar)ésa elkezdett játszani majd Will elkezdett dobolni és Jonny elkezdett szólózni aztán chris énekelni nagyon cool volt!Hihetetlen és leírhatatlan érzés volt ott lenni minden Coldplay fannak kívánom!
KIBASZOTT Jhó volt!
A közönség tombolt furcsa volt annyi osztrák között lenni,de találkoztam magyar srácokkal is(hála a jhó istennek).
itt a koncert tracklistje nem sorrendbe!!
1:square one
2:politik
3:The scientist
4:in my place
5:everythings not lost
6:fix you
7:clocks
8:white shadows
9:talk
10:god put a smile upon your face
11:low
12:the warning sign
12:yellow
14:speed of sound
15:till kingdom come
16:don't panic
17:The hardest part

Zsuzsi:) e-mail | 2005-07-09 21:57:45 | 397.
HI all!
Először is mindenkinek fergeteges cp koncit kivánok! sajnos én nem mehetek... :'(
DE!!!
Remélem már többen tudtok róla hogy a
COLDPLAY JÖN BUDAPESTRE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nov.6-át hallottam (és olvastam), de a sziget oldalon 26.át irnak!!!
ez az év legjobb híre!!! :D :D :D :D :D :D

engem nem érdekel mennyi lesz a jegy, megyek! senki és semmi nem állíthat meg!!!

Jó nyARAT mindenkinek!!

chrismartin88 e-mail | 2005-07-09 20:13:43 | 396.
Most ebben a pillanatban már csak 00:19:50:40 van hárra a koncertig jhó szórakozást kívánok mindenkinek aki itten írogat és netalántán megy... biztos fogom látni valamelyikőtöket de sajnos nem fogom tudni hogy ő e az vagy nem... =(

Szal én arra törekszem hogy az első sorban élvezhessem aoncert minden pillanatát ti is próbáljátok meg.. az tuti sokat fogom holnap mondani hogy:Entschuldigung vagy i'm sorry.. = )))

Rockybaby e-mail | 2005-07-09 09:31:19 | 395.
Helló:) Én is megyek St. Pöltenbe:) Nagggggyon várom:) MOst regizte ide, nem is tudtam, hogy ilyen keresett a coldplay errefelé;)))
chrismartin88 e-mail | 2005-07-06 06:16:40 | 394.
MÁR CSAK 4 NAP ÉS St.PÖLTEN!
vadmacs e-mail | 2005-07-04 20:29:28 | 393.
emberkék! aki hozzám hasonlóan elhalasztotta a live8 nézését, az gyorsan menjen a www.aol.com-ra és pótolja be a coldplayes részekkel!ajánlott!!!! lesz ott mindenféle más jó zene is, amiből csemegézhettek. csak üssétek be kedvenc zenekarotok nevét az aolos keresőbe és jó sok audiovizuális élményben lesz részetek!

MÁR CSAK 6 NAP ÉS PÖLTEN!

chrismartin88 e-mail | 2005-07-03 08:22:23 | 392.
szia zazie!
Chris Martin Kezére Pontosan ezek szoktak rajta lenni: Make Trade Fair.COM
WWW.MTF.COM
Mostanában már csak az MTF emblémája a két
téglalap feketén van a kezére rajzolva!!!


Előzmény: zazie (391.)
zazie e-mail | 2005-07-02 18:55:31 | 391.
Sziasztok!
Vki meg tudná nekem mondani, h. pontosan mi van Chris Martin kezére írva? Érdekelne, de sajnos ezt nem tudom. Előre is köszi!

chrismartin88 e-mail | 2005-07-02 18:08:50 | 390.
ohh kössz!!!!
MÉG 8 NAP ÉS KONCERT ST:PÖLTENBEN!!


Előzmény: throle (389.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.