Click to Visit
Rock - Coldplay
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

ed89 e-mail | 2004-07-16 11:44:34 | 289.
köszííí!megvolt haverokkal Balcsin :) hallottátok h Britney Spears a Coldplay-t akarja az esküvőjére?!H Ők zenéljenek....íjj húzós
lumino e-mail | 2004-07-10 16:14:29 | 288.
Sziasztok!

Hát, eljött a nyár, gondolom mindenki nyaral, szóval jó nyaralást, és örömmel közlöm, hogy a Coldplay New York-ba utazott felvenni az új album dalait, amelyet a következő év elejére ígérnek. Szeretettel várjuk.
JÓ NYARAT!!!


Előzmény: ed89 (287.)
ed89 e-mail | 2004-07-05 12:26:23 | 287.
hát mégilyet!!!!!!!!!
én már olyan régen voltam itt hogy csak na(nem volt netem, utána elszállt az egész winyó cirka 15gb-nyi zenével és egyéb apró problémák miatt)!!!és azóta mióta legutóbb írtM CSAK pár hozzászólás érkezett!ejnyeeeeeeee MI VAN VELETEK!? (VELÜNK)
ne haljunk már ki olyan jó kis társaság...

vadmacs e-mail | 2004-06-13 22:26:03 | 286.
Úgy látszik elkezdődött az uborkaszezon!! Teljesen kihaltunk.

Az új honlapjuk nagyon jó lett, de gondolom már láttátok, be lehet kukkantani a stúdióban folyó munkákba is!

Zsuzsi:) e-mail | 2004-06-12 10:21:11 | 285.
hello!

szegény fórum nagyon meghalt...
hát még mi lesz nyáron....

Yellow e-mail | 2004-05-25 18:07:14 | 284.
Üdv mindenkinek

Ma nagyon örültem mert az előbb a Fix.tv-n volt egy kb 5 perces blokk. Ahol az úgy oldalukat mutatták sajna a chatról csak egy pár szót szóltak és nem néztek be (biztos meglepődtek volna ha találkoznak ott magyarokkal ).

A másik dolog ami miatt örülök hogy végre 3 hónap után megkaptam a coldplay.com-ról a felhasználó nevemre az aktiváló oldalam helyét. Miután regisztrálod magad kiírja hogy pár perc múlva kapsz egy levelet amivel aktiválhatod a nevedet én ezt 3 hónap után ma kaptam meg :-)))) Remélem mostmár végre be tudok lépni a chatre javásan is.

Zsuzsi:) e-mail | 2004-05-22 20:18:36 | 283.
Hello!

Jaja! Apple Blythe Allison Martin! :)) Jó kedvük lehett amikor nevet választottak.
A coldplay hivatalos oldala (www.coldplay.com) megújult, teljesen uj külső, de egyenlőre egy két menű még nincs kész, vagy nem elérhettő.
Igy az in my place sem, ---> csak (m)IRC-cel lehet chatelni, ugyhogy kevesen vannak ott mostanában.

Eléggé halott a fórum.. :(


Előzmény: ed89 (282.)
ed89 e-mail | 2004-05-21 14:57:33 | 282.
Clocks...a pán péterben....naneeeeeeeeeee
ez durva
jah mit szóltok megszületett Chris és Gwyneth babája és Apple-nek hívják :)

vadmacs e-mail | 2004-05-15 15:43:05 | 281.
Halihó!

Egyik nap láttam a tvben a legújabb Disney borzadály reklámját, a Pán Péterét, és alatt végig a Clocks ment. Rohadtul nem illett a rajzfilmhez. Legközelebb a Hófehérke és a hét törpe legújabb változatában a Trouble fog menni? Úgy látszik a filmek zeneszerzői azt hiszik, hogy a szar filmeket jó zenével el lehet adni. Végülis ebben van némi igazság, de ettől még nem fogom megnézni a Pán Pétert!



ed89 e-mail | 2004-05-13 08:09:20 | 280.
hjaj nekem meg kikapcsoltatták szüleim a netet, mer ooolyan rossz vagyok(szerintük)meg olyan sokat vok fenn(szerintük)
szal ha mostmár kevesebbet jövök, az ennek tudható be :((((((((((((((((((((((((((((
ja és vmi érdekes: www.numero7.com
magyar oldal és kislemezeket lehet megrendelni!
nem tom milyen, egy haverom nézte és én még nem voltam fenn, e aszongya megvan egy csomó Coldplay kislemez

Chronos e-mail | 2004-05-09 13:50:28 | 279.
Üdv mindenkinek!

Csak egy honlapajánlót szeretnék megejteni:
http://magyarock.sw.hu

Nézzétek meg pls! :)
Most indult a lap, és még idő kell a teljes beinduláshoz, de remélem tetszeni fog!

Zsuzsi:) e-mail | 2004-05-08 20:20:42 | 278.
Hello!

én is hallottam, hogy az msn tök jó, meg a mirc is, de várok a letöltéssel addig, amíg szélessávú netünk lesz... különben anyám agyvérzést kap a telefonszámla láttán...


Előzmény: ed89 (277.)
ed89 e-mail | 2004-05-07 17:13:52 | 277.
jah a mircet én most kaptam meg csak még nincs beállítva rendesen szal még nem tom használni
Yellow e-mail | 2004-05-07 16:42:02 | 276.
én nem szeretem a msm. Az (m)IRC sokkal jobb. És ott is lehet bármit küldeni.
ed89 e-mail | 2004-05-06 17:50:49 | 275.
nekem meg az jutott eszembe h megkérdezem van-e vkinek MSN Messenger-je mer ott lehet a chat mellett fájlokat is küldeni(cp-s dalok, képek......)ha nincs, de szeretnétek telepíteni:
messenger.msn.com
sztem nagyon király, megéri!
ha van: én Edit nnéven vok fenn, ed89@freemail.hu címen

Yellow e-mail | 2004-05-06 17:03:57 | 274.
Hello mindenkinek

Bocs hogy manapság nem írtam de nem nagyon volt időm(iskola, haverok, majális, stb.).

Sajna nem nagyon tudok belekapcsolódni a mostani témába mert már rég nem írtam és ahogy néztem azóta már teljesen megváltozott. Na mindegy most egyenlőre ennyi majd még írok.

ed89 e-mail | 2004-05-06 09:09:54 | 273.
hm akkor Neked meg lehet bocsátani, de a többiek mér nem írnak? téma az lenne:pl vélemények a legutóbbi koncertől?
HAHÓÓÓÓÓ ÍRJATOK!

Zsuzsi:) e-mail | 2004-05-04 20:53:05 | 272.
Hello ujra!

Nagyon szívesen ed! jah jah, rég beszeltunk majd vmikor sort keríthetnénk rá...
Az én hiányzásom igazolt, ma este 3 órája jöttem haza Horvátországból... de hogy a többiek mért nem írnak azt nem tudom.

chris és az energiája.. hát ja. meg amikor a yellow kozben ugral.. bocs de nem tok ekeztet irni mert valamit elnyomtam ezen a szaron...


Előzmény: ed89 (271.)
ed89 e-mail | 2004-05-04 18:17:25 | 271.
hmmmm mi ez a pangás?!!!
ed89 e-mail | 2004-04-30 13:46:37 | 270.
Zsuzsi nagyon köszi a coldplay e-cardot! :)
rég beszéltünk :(
apropó mikor vagytok fenn chaten?!!!!!!!!!!!!!!!!!

ed89 e-mail | 2004-04-30 13:44:35 | 269.
ja ezen már én is gondolkoztam hogy mennyi energia vn benne....nem semmi amit koncerteken csinál :)
nekem a szombat ezen a téren teljesen katasztrofális volt:aszittem 13.30kor lesz a stereophonics, szal rendesen lemaradtam róla...nem, azért a végét láttam...utána pedig nem jutott eszembe hogy a travis lesz akkor! na utána már leellenőriztem, nehogy a coldplay-ről is lemaradjak...............................
szóval ennyit rólam meg a híres memóriámról..

vadmacs e-mail | 2004-04-29 19:05:06 | 268.
Hali!

Szerintem nagyon jó volt a koncert, bár nem a legjobb amit valaha láttam tőlük, de azért már szombat óta háromszor megnéztem!
Mindig attól félek, hogy Chris egyszer felrobban a zongoránál, szinte transzba esik amikor zenél, fantasztikus, hogy mennyi energiája van.

Esetleg megnéztétek valamelyik koncertet, amit még ajánlottam?

Bocs Yellow, hogy nem mondtam, hogy az Mtv Europe-on lesz a koncert, csak nekem tök evidensnek tűnt, hogy tudni fogjátok, hogy melyik csatornára gondolok.
Mégegyszer bocs, hogy lemaradtál róla!

Zsuzsi:) e-mail | 2004-04-27 06:59:29 | 267.
Hello!

Hát, szerintem sem volt valami nagy extra, persze tök jó volt, csak hát a vivan adott tényleg jobb volt, és még tavaly láttam egyet az mtv-n az legalább egy órás volt, és baromi jó (ha nem több). mindegy majd ha magyarországon.... :)))



Előzmény: ed89 (266.)
ed89 e-mail | 2004-04-26 19:29:24 | 266.
halljátok micsoda oldalt találtam!bár biztos mindenki ismerte csak én nem... :D www.coldplay.nl
tökjó, bele is lehet hallgatni a számokba, de sajna csak introkat... :( na nem baj, de minden tag megszólal a belépéskor, ez kárpótol.....

ed89 e-mail | 2004-04-26 18:43:29 | 265.
á nem volt olyan nagy szám(legalábbis én többet vártam)...persze szuper volt de nem játszották pl.a clocksot(ami az én kedvenc számom).na de végöülis Coldplay-koncertről beszélünk uygebár, ami rossz nem lehet!szóval jó volt csak szerintem az a múltkori amit a viva adott(asszem az a glastonbury?)jobb volt picivel

Yellow e-mail | 2004-04-25 13:05:39 | 264.
Sziasztok

Hát nekem sem a francia sem a német MTV-n nem volt. Lehet hogy ott máskor lessz.

ed89 e-mail | 2004-04-24 06:29:48 | 263.
én amúgy nem szoktam nézni(mindig akarom de elfelejtem :D )a vészhelyzetet, de ezt most pont láttam!micsoda mázli :DDDDD
amúgy lehet h a nyáron megyek pilisvörösvárra 1 hétre szal akkor talán megoldható lenne a találkozó, nem tom, ez még csak ötlet(mármint h megyek)


Előzmény: Zsuzsi:) (262.)
Zsuzsi:) e-mail | 2004-04-23 21:13:52 | 262.
Hello!!

Nagyon kösz az mtv infót, fel lesz véve! :)
Tavaly május végén, július elején is leadott egyet az MTV, húú baromi jóóó volt! :)

Én is hallottam a vészhelyzetben, tök véletlen.. épp coldplay chaten voltam és egy srác (TMc) szólt hogy épp megy, ugyhogy rohantam át a szobán és a végét még elcsíptem!

Eger tényleg klassz... de nem megyek a közel jövőben!:) de ha esteleg bpre jössz akkor szólj.

ed89 e-mail | 2004-04-23 19:34:04 | 261.
most egész nap az Echo parkot hallgatom :D már barátaimat is megfertőztem, Reni főleg a Piece by Piece-ér van oda, de monyguk én is :D nem tom azér az én kedvencem a Tell all your friends
az egyetlen baj csak az h Szeged nem ismeri a nagy választékot ilyen téren szal kénytelen vok tölteni :(
de azé kösz a tippeket!ez télleg nagyon-nagyon-nagyon-nagyon jó zenekar!

SethFeeder e-mail | 2004-04-23 18:52:23 | 260.
Örülök hogy tetszik az Echo Park!
Az előző albumokat is érdemes meghallgatni.
Az első lemezük még kicsit erősebb (Polythene), viszont a 2., a Yesterday Went Too Soon már közelebb áll egy nyugisabb zenéhez.

Cheers to ed!

ed89 e-mail | 2004-04-23 05:07:00 | 259.
ma coldplay top10 az mtv-n!!!!!!!!
hát hogy ez a feeder milyen jó....sikerült megszerezni az echo park-ot és vmi nagyon szuper!mindenkinek ajánlom!
akkor vasárnap MTV!(meg ma is)

Yellow e-mail | 2004-04-21 16:58:27 | 258.
sziasztok

Melyik MTV-n lesz? Nekem most csak francia meg német MTV-m van.

lumino e-mail | 2004-04-21 16:53:32 | 257.
Hellobello!

A tegnapi Vészhelyzetet én is láttam, hááááááát, eléggé meglepődtem a végén, mikor a Clocks elindult. :-)
Az MTV weekend infokat köszi, meglesz. :-)
Sajna én nem járok Eger felé mostanában, de mi is voltunk ott oszt.kir-on, úgy 3 éve. Szép hely. :-)
Na, take care!

ed89 e-mail | 2004-04-21 13:43:44 | 256.
köszi szépen nem fogom kihagyni őket és gondolom más se...
TEGNAP(ÁPR.20)A VÉSZHELYZET VÉGÉN A CLOCKS MENT!asszem hotancoldplay-en olvastam h benne van az egyik részben és amúgy nem is szoktam nézni de tegnap láttam és nagyon megörültem.ma újságoltam is mindenkinek(és barátaim már nagyon ki voltak akadva)és kiderült h egy csaj nagyon szereti a clocksot, meg egyik legjobb barátnőmmel is hallgattuk és aszongya ez milyen jó szám, ezt nagyon szereti, nem is tudta h coldplay :D
képzeljétek ma végre sikerült megvennem a parachutes-ot eredetiben....
amúgy vki nem lakik eger környékén?tom h hülye kérdés de máj.28-29-30-án megyünk osztálykirándulásra és mondom csak megkérdezem már....

vadmacs e-mail | 2004-04-20 17:33:07 | 255.
Jó híreim vannak!!!
Vasárnap14.00-tól az mtv-t fogjuk nézni, mindenkinek kötelező!!!!
Halljátok most vasárnap (25-ÉN) 14.00-kor!!!!!
COLDPLAY LIVE!!!! 1 ÓRÁS LESZ!!!

Ajánlott programok még:
-szombat Stereophonics 12.00-tól. (ők egy walesi banda, akik elég jól zenélnek, csak sajnos Magyarországon nem forgalmazzák a cdiket, de ajánlom mindenki figyelmébe!)
-szombat 13.30-tól TRAVIS, szerintem őket sem szabad kihagyni!

Mindenkinek előre is jó hétvégét!


lumino e-mail | 2004-04-16 11:11:50 | 254.
*került *oldalas
Elnézést!

lumino e-mail | 2004-04-16 11:11:02 | 253.
Szervusztok!

Az imént lerült kezembe a Story magazin e heti száma, ahol egy 2(!) olalas cikkben rnak arról, hogy igen kedvelt zenekarunk (igen, a Coldplay) frontemberének kedves neje, lehet, hogy ikreket vár...
És akkor...

SethFeeder e-mail | 2004-04-15 11:55:57 | 252.
Mától kezdik el a hazai mozik játszani a kortárs japán filmművészet talán egyik legsokoldalúbb személyének (Kitano Takeshi-nek) új filmjét.
Kitano munkái közül a Tűzvirágok és a Bábok lehet ismerős a mozilátogatók számára.
Mostani filmje az első, amely a régi történelmi Japánban játszódik és egy hazájában sokak által kedvelt személyt elevenít fel.
Zatoichi, a vak szamuráj szerepében magát Kitano-t láthatjuk.
A régi filmjeihez hasonlóan most is Ő a rendező-forgatókönyvíró-vágó-főszereplő egyben.
:)

Ha tudjátok nézzétek meg, érdemes!
A film címe: A Szamuráj (Zatoichi)

Zsuzsi:) e-mail | 2004-04-15 06:44:14 | 251.
Én még nem is láttam az idei listát...
Yellow kész miket csinálszz :DD
Szeritnem is taálkozunk még a Sziget elött.
Na meg én nyáron nem is nagyon szoktam ráérni! :((
Ugyhogy majd beszéljük meg a dolgokat!


Előzmény: SethFeeder (250.)
SethFeeder e-mail | 2004-04-14 18:06:47 | 250.
OK yellow, nincs harag.
---

Én se nagyon láttam még normális zenekart az idei listán. Remélem azért meghívnak majd valami jó külföldit.
Nyár előtt még tuti hogy összehozunk egy találkozót. Rengeteg idő van.

vadmacs e-mail | 2004-04-14 16:43:00 | 249.
Légyszi az én jelszavammal ne próbálkozzatok! Előre is köszi!
Jut eszembe, milyen mostanában a magyar Coldplay oldal? Már minden link elérhető?
Ti tudjátok, hogy ki csinálta azt az oldalt, esteleg itt van köztünk az illető?

Ha esetleg nyárig nem jönne öszze egy újabb tali, akkor ugye a Szigeten összefutunk!? Tényleg ti már tudtok valamit, hogy kik jönnek zenélni, akikre esetleg érdemes odafigyelni, mert én eddig csak elvetemült rockerbandák neveit olvastam, akikre nem igazán vagyok kiváncsi!

Yellow e-mail | 2004-04-14 16:42:29 | 248.
Gondoltam hogy valakinek nem fog tetszeni amúgy szerintem is egy szemét dolog ez de az is, hogy ilyen módon nyilvánította ki a véleményét.
Amúgy nem volt kedvem ezt tenni, csak érdekelt, hogy van e valaki olyan hülye, hogy ez adja jelszónak. Ezek szerint van. Aztán ha már sikerült akkor írok valamit ide vagy az ő fórumára. Na mindegy. Barátaimmal nem tenném meg ezt csak ellenségekkel.
Így utólag is bocs Feeder. Remélem emiatt nem leszünk haragba. Amúgy szerintem az szemetebb dolog lett volna ha aztán nem szólók hogy én voltam.

SethFeeder e-mail | 2004-04-14 11:56:55 | 247.
Kedves yellow,
Az hogy vannak olyan emberek akik beirogatnak és szidják azt a zenét amit szeretünk előfordul. Ha van ilyen, akkor le kell szarni és nem jelszókitalálással az ő nevében irogatni...mert ez még nagyobb szemétség.
Szóval, ezt szerintem ne folytasd.
Voltak Feeder fórumok ahol szidták a Feeder-t...és nem találtam ki a srác jelszóját csak azért hogy beirogassak fórumokba. Ez nem szép dolog!
komolyan!
(A magyar Coldplay site-on is valaki beírt Bolgár György nevében valamilyen politikai dolgot...hát ha valaki velem tenne ilyet azt jól elküldeném a picsába!)
Most bocs hogy ilyen agresszívan írok, de ilyet tényleg nem kéne tenni! Nem ér annyit az egész dolog.

Yellow e-mail | 2004-04-13 18:10:28 | 246.
Sziasztok

Mondom nem nehéz ez. A Coldplay-t én adtam a kedvenc témáihoz. Találtam egy másik oldalt ahol ott van csak már 1 honapja nem irt akkor is csak egy kettőt, de oda is jó ez a jelszó. De nem leszek szemét, nem alacsonyodok le az ő szintjére. Különben az oldal címe www.zeneforum.hu (vagy net)

Amúgy nagyon-nagyon sok embernek elsőre ki lehet találni a jelszavát ha már egy kicsit ismered az illetőt.
Én amúgy nem szoktam ezt csinálni.

RHCP fan e-mail | 2004-04-13 17:43:22 | 245.
hm ezt tényleg nem volt nehéz kitalálni :D
ed voltam.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
még mindig csodálkozok rajta h vki hogy lehet ennyire hülye...és persze a Coldplay kedvenc téma... :D azér remélem még egyszer legalább ellátogat ide és meglátja h miket írogatunk a nevében....
:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

ed89 e-mail | 2004-04-13 17:36:57 | 244.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
csatlakozom az előttem szólóhoz: YELLOW TE TÉNYLEG NEM VAGY SEMMI!!!hááát és én mág egyik haveromat gyanusítgattam, mert ő szokott állandóan másokat szivatni, álnév, stb...
de azzal h nincs fenn más fórumokon azt akarod mondani h csak azér regisztráltatta magát h a Coldplay-t tudja szidni?!nemsemmi...nem hittem volna h ilyen elmebetegek még léteznek...... :D
Seth, én utálom az ilyen pletykalapokat de ha a kezembe kerül egy, már csak azért is átlapozom h megnézzem, ki hogy szidja Christ és Gwynethet és egy jót röhögjek...ja meg azér is jó mer esetleg van benne kép, de pölö olyat még nem láttam h Chrisől egy normális kép jelent meg volna vhol, mindig csak az ilyen utcán elkapott paparazzifotók Gwynethtel....

lumino e-mail | 2004-04-13 09:35:10 | 243.
Sziasztok!

Nos, egy darabig most úgy tűnik én nem jövök errefele, mert lassan vége a félévnek, zh-k és vizsgák közeledtét látom...
De azért néha felnézek, ha találkozó van kilátásban, akkor egy mailt valaki eresszen meg ide: lumino@wiw.hu. Megpróbálok majd elmenni. Zsu, Seth, szervezkedjetek, aztán meg szóljatok! Köszi!
Yellow! Hát nem vagy semmi! ;-) Ez a rhcp csávó... Elkeserítő, egyeseknek mennyi ideje van.
Vadmacs, ugye Te kérdezted, melyik magyar együttes áll zeneileg a legközelebb a Coldplay-hez? Nos, szerintem a jelenlegi "piacon" nincs ilyen, de aki jó "britrock"-os zenét szeretne, annak szerettel ajánlom figyelmébe a magyar The Puzzle zenekar Csak játék című, nemrégiben megjelent albumát. Üdítő darab! Hanganyaghoz: http://www.universalmusic.hu/puzzle/ Éredemes belehallgatni. ;-)
No, legyetek ügyesek, meg take care!
Csók mindenkinek!

Yellow e-mail | 2004-04-13 06:36:12 | 242.
Sziasztok

Nem tudom ti hogy voltatok vele de nekem nem tetszett a RCHP fun beszólása. Így kb. 10 mp kemény munkával rájöttem a jelszavára és a nevében bocsánatot kértem tőletek. Eredetileg nem ez volt a célom reménykedtem, hogy más fórumukon is fent van ezzel a névvel de sajna nem. Pedig az lett volna a jó :-)))))))

Zsuzsi:) e-mail | 2004-04-12 21:06:19 | 241.
Hello!

Boldog Szülinapot Guy!!! :P
És mindenkinek kellemes húsvétot!!!

Ed, ez az rhcp fan ez egyik haverod? :D
egyetértek, én is szeretem az rhcp-t, de azért vannnak nyálas számaik...


Előzmény: vadmacs (240.)
vadmacs e-mail | 2004-04-12 19:05:18 | 240.
Halihó!

Hazajöttem.
Csak hárman voltatok a találkán? Jól elvoltatok?
Péntek délután sokat gondoltam rá, hogy most Pesten kéne lennem, de hát sajna nem jött össze, de most már itthon vagyok és a legközelebbi randevúnkra 100 százalék, hogy elmegyek!

Én nem tudok kiigazodni ezen az RHCP-s srácon, aki irogatja a hülyeségeit!!!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.