Click to Visit
Rock - a rock és a sátánizmus kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

Odal e-mail | 2004-02-25 01:51:19 | 491.
Engem például szeret a Sátán. Tegnap mondta.

Előzmény: Lolina (489.)
valentin e-mail | 2004-02-24 23:52:08 | 490.
Most rövidebben írtál, gratulálok! Ezt nevezem evolúciónak. Csak így tovább!
Hogy minek írok ide, azt nem tudom. Ha Lenina 25 éves kora ellenére írhat ide, akkor én miért ne?


Előzmény: Lolina (487.)
Lolina e-mail | 2004-02-24 21:04:19 | 489.
Ezzel nem értek egyet, a sátán szerintem nem szeret senkit, ami a másikat illeti korekt

Előzmény: Odal (488.)
Odal e-mail | 2004-02-24 20:40:01 | 488.
A rock és a sátánizmus kapcsolata a következő: a Sátán szereti a rockot és a rock szereti a Sátánt.
Egyéb épületes kérdés?

Lolina e-mail | 2004-02-24 15:55:27 | 487.
Tudom, hogy oda van írva, szoktam is használni. DE hangsúlyozom De amikor a régi beírásokat néztem akkor nem használtam mert úgy túl hosszadalmas lett volna.
Ha a mostaniakra gondolsz szeretem megszólítani az embert.
És ez is hosszú lesz, amúgy nem kell, hogy elolvasd amit írok de akkor nem értem minek jársz forumozni. Köszi KEDVES valentin


Előzmény: valentin (485.)
Lolina e-mail | 2004-02-24 15:35:28 | 486.
norrsken nem azt mondtam, hogy én ateista lennék bocs...
hanem azt hogy én ezeket olvastam, és Te Ti mit gondoltok erről


Előzmény: norrsken (483.)
valentin e-mail | 2004-02-24 15:32:52 | 485.
Oda van írva a hozzászólások jobb felső sarkába, hogy "VÁLASZ ERRE" fehér betűkkel, ha rákattintasz, nem kell minden egyes beírásodhoz odatenni annak a személynek a nevét, akihez soraidat intézni kívánod.
Ja, ha rövidebben írnál, többen elolvasnák (mint pl. én is) a dolgaidat. Egy picit fogalmazhatnál tömörebben, ha megoldható.


Előzmény: Lolina (482.)
dead soul e-mail | 2004-02-24 13:53:17 | 484.
hja, az már mindjárt más. bocs.

Előzmény: Lolina (481.)
norrsken e-mail | 2004-02-24 08:41:30 | 483.
"a Sátán nem egy Isten ő egy bukott angyal volt, lesz, van."

sztem, meg nem volt, nincs és nem is lesz.

hát...nem úgy beszélsz, mint egy ateista...


Előzmény: Lolina (476.)
Lolina e-mail | 2004-02-23 18:46:10 | 482.
"2. egyértelmű stephen king ellen-írás, a szerző szvsz egy könyvét sem olvasta. én se sokat tőle, de sztem többet tud mint a gagyi ponyvahorror zombi/vámpír/darabolós gyilkos írók "

Nem olyan biztos gondold csak végig van benne v.mi. Én is szeretem a horrort és néha nekem is vannak gonosz gondolataim. Amúgy Stephen King csak egy példa volt, lehetne Hithock vagy más v.ki is.

"3. abszolut baromság. ezt én még nem vettem észre. csak egy idióta veszi komolyan a sátános szövegeket (bár nem sokszor találkoztam velük) "

Evvel sem értek 1-et. Mert ezt ki is használják. Vegyünk 1 1szerű pl. lát egy nő a tévében egy férfit hófehér fogak, deltás váll. (ez egy szupernormális inger) Ezért ő azt a cuccot veszi meg amit a pasi reklámozott.
De vegyünk egy másik pl. van ugye a kakukk aki más fészkébe rak tojást. Amikor kikel a tojásból kilökdösi a többi fiókát, de ha mégsem akkor kitátja a csőrét ami rikitóbb mint a többi ezért az anya madár nem a saját fiókáit hanem a kakukkot eteti. (ez is szupernormális inger)
(csináltak egy kisérletet miszerit a madár a rikitó sárga csővet is tömte minnél sárgább és minnél nagyobb)
asszem egy kicsit bonyolult lett de remélem megérted.

"ezeket a cuccokat biztos vmi idióta őskeresztény írta."

Képzeld ezt nem keresztény írta hanem egy ateista ember...



Előzmény: haska (479.)
Lolina e-mail | 2004-02-23 18:32:54 | 481.
Ha itt tartunk kedves dead soul bigott=vakhitű,vakbuzgó,szenteskedő személy.
dead soul e-mail | 2004-02-23 18:06:47 | 480.
bigott = vakbuzgó. így már ismi?

Előzmény: Lolina (474.)
haska e-mail | 2004-02-23 16:56:06 | 479.
2. egyértelmű stephen king ellen-írás, a szerző szvsz egy könyvét sem olvasta. én se sokat tőle, de sztem többet tud mint a gagyi ponyvahorror zombi/vámpír/darabolós gyilkos írók

3. abszolut baromság. ezt én még nem vettem észre. csak egy idióta veszi komolyan a sátános szövegeket (bár nem sokszor találkoztam velük)

4. uezt eljátszották a judas priesttel a slayerrel, ozzyval sorolhatnám. mi az h bizonyítottan? komplett baromság.

ezeket a cuccokat biztos vmi idióta őskeresztény írta.


Előzmény: Lolina (477.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-02-23 12:35:30 | 478.
igen,a Biblia szerint télleg az,és ott is van hogy a száma a 666...

Előzmény: Lolina (476.)
Lolina e-mail | 2004-02-22 18:57:23 | 477.
Ezeket most olvastam kiváncsi lennék mit gondoltok róla:
"A sátánimádók természetesen nem egyformán közveszélyesek, és különböző mértékben veszik komolyan önmagukat és tevékenységüket. Nagyon sokan vannak közöttük, akik nincsenek is tisztában azzal, mivel játszanak. Fontos azonban átlátni azt, hogy a destruktív eszmék iránti vonzódás nagyon gyakran függ össze olyan hagyományos pszichológiai problémákkal, mint az önbizalomhiány, a depresszió és az elidegenedés, és a jelek szerint ezek a problémák gyakran nem maradnak a családban."

"A sátánimádás nem egyszerűen rituálék formájában nyilvánul meg, hanem – legfőképpen a tudatlanságnak köszönhetően – mára már beszivárgott az élet szinte minden területére. Az okkult ritualizmus különféle formáit a ponyvaregényektől a médiáig sok csatorna népszerűsíti. Az egyik leghatékonyabb népszerűsítő műfaj a horror: könyvben, videón, CD-ROM-on korlátlan választék vár a ???thriller”-rajongókra. Magyarországon is kedveltek a népszerű horrorszerző, Stephen King regényei, amelyek a rettegés és a halál izgalmát kínálják az arra vágyó nagyközönségnek. Könyveiben alapmotívumnak számítanak a vámpírok és a szörnyeteg pszichopaták, a jövendőmondás, a kísértetjárás."

"A sátánizmus másik fő terjesztője a rockzene, amelyen keresztül a divat révén a tinédzserek jelentős részét eléri. A heavy metal zenét játszó rockzenekarok sokszor okkult jeleket, szimbólumokat használnak öltözetükön, lemezborítóikon, és gyakran dalszövegeikben is a Sátánt dicsőítik. Sok fiatal csak külsőségeknek tekinti ezeket, de a gyengébb személyiségű, befolyásolható kamaszok könnyen kerülhetnek általa a sátánista okkultizmus hatása alá."

"hetvenes-nyolcvanas évek egyik legnépszerűbb zenekara, az ausztrál AC/DC ???Highway to Hell” (Út a pokolba) című albumának borítóján az együttes énekese a Sátánt idéző alakban, szarvakkal és bojtos farokkal látható. Egyik dalszövegük bizonyítottan motívumot szolgáltatott egy 1985-ben Amerikában történt brutális gyilkosságsorozathoz, amelynek elkövetője az együttes rajongója volt. Tevékenysége megdöbbentő pontossággal idézte fel az AC/DC ???Night Prowler” (Éjszakai portyázó) című dalának világát."

Lolina e-mail | 2004-02-22 18:43:32 | 476.
Kedves Miss_Hell (397)
Igaz vannak akik azt mondják a Sátán száma 66 de én úgy tudom a 9 az Ő száma (Mert az mindig önmagába tér vissza)
A 666-ot meg azért mondják, én legalábbis így tudom, mert Isten száma 0 7 ateljeség szám és ezért a Sátán a 6)
Javítsatok ki a ha tévedek.

norrsken (401)
a Sátán nem egy Isten ő egy bukott angyal volt, lesz, van.

Részemről egyenlőre ennyi.

Lolina e-mail | 2004-02-22 14:03:38 | 475.
Na lassan haladok(3-4 oldal)

Murdoc69 (280)
"szeretem a titokzatos, természetfeletti dolgokat"
De ennek ellenére te mégis a racionális magyarázatot fogadod el, hogy van most ez?

Lee(281)
Nem attól vagy szabad, hogy nem tartozol sehova, hogy nem kötöd magad v.kihez, v.mihez4
És egyáltalán nálad mit jelent a nyitottság?

Murdoc69 (283)
"A vallásos emberek (szerintem) szűklátókörű, elvakult emberek."
Szerintem meg nem azok, mert hisznek v.miben még nem vakok.

Lee ha nem tartod magad vallásosnak akkor minek kéred Isten segítségét?(Mondjuk jogod van hozzá de ez érdekelne.)
Lee (361)
(a többi isten) Csak azt mond meg miért nem írhatsz róluk? (nem azt hogy kik csak miért nem írhatsz?)

Ck (330)
Ezen nevetnem kell én még nem hallottam papot így beszélni( de lehetséges)

Nerco (338)
A sátánisták legbelső körében csendben, halkan cselekszenek. Nem írják ki a homlokukra "Hé haver tegnap éjjel feláldoztunk egy szűzet"
Mert a legbelső kör igenis elmegy ember áldozatokig, és te se hinnéd de bankárok, tanárok... stb. tagjai, és sose tudnak kiszállni.

Murdoc69 (346)
Köszz hogy leírtad helyettem.

Haska (353)
Akkor se jut pokolra egy ember ha nincs megkeresztelve. Csak egy pl. meghal egy ember nincs megkeresztelve de élvezettel ölt na az pokolra jut.
Pl. szerintem Hasfelmetsző Jack azért nem jutott oda mert őt bántotta, hogy ölt de ő súlyos lelki sérült volt. (picit utána olvastam)

Necro (360)
Ez hülyeség van egy történet miszerint a pokol megtelt csak egy hely van. Kijön Lucifer a pokol kapuján, és végigkérdezi az embereket ki mit tett, azok sorolják: loptam, csaltam, öltem...stb. Az utolsó ezt mondja én sosem tettem semmit. És ő kerül be mert amikor mellett megöltek egy aszzonyt nem segített, de amikor ellophatott volna valamit azt se tette meg. Semmit sem tett ezért ő jut a pokolra.

Lolina e-mail | 2004-02-22 12:50:18 | 474.
Kedves dead soul:
Szerintem nem vagyok sőt tutira nem vagyok szenteskedő. Nem olvastam a Bibliát nem járok minden nap templomba, hetente egyszer betévedek, de sajnos két hete nem voltam.
Amúgy én is úgyanúgy kárőrvendő vagyok, bosszúálló...stb.
Tehát én se vagyok Szent.
Elolvastam azokat az írásokat és nekem ez volt a hozzáfűzni valóm nem azért mert Szent lennék cak én így gondolom.

dead soul e-mail | 2004-02-22 11:46:04 | 473.
te kegyetlenül bigott vagy.

Előzmény: Lolina (472.)
Lolina e-mail | 2004-02-21 16:24:33 | 472.
Most már elolvastam 5-6ig.
Murdoc69 (181 bejegyzés)
ezeket Isten sugallatára írták és cak azok vannak benne amiket az egyház is elfogadott pl. máris mennybemenetele nincs benne a Bibliában mégis tudjuk
Te is ezt vallod:? "A gép forog az Alkotó pihen." Pedig több tudós is bizonyította ha Isten nem lenne egy fűszál se mozogna.

Roachgirl (207;209)
A modern sátánizmust Aleister Crowley alapította. Jelszava: "Tégy amit akarsz!"
Anton Szandor La Vey pedig létrehozta a Sátán Egyházát. szerinte ez a "a teset és az anyag vallása."

Shrine (216)
Mért a Sátán segítségét jó kérnni? Az Ő segítségébe nem buksz bele?

237 elötti és utáni bejegyzések
Azok szar idők voltak tény, de minden szentnek maga felé hajlik a keze tartja a mondás.
Ti sosem vagytok önzőek?

Murdoc69 (243)
És a sajtot? Azt is a szerzetesek készítettek elősször?!

Lee (261)
Isten jobban örül egy megtértnek mint ezer igaznak

Murdoc69 (267)
Igenis a keresztényeknek is van önálló gonolatuk esetleg a birkáknak nincsen!

Lolina e-mail | 2004-02-21 15:29:33 | 471.
Végre a fenébe mennyit szenvedtem amíg ide kerülte! Szeretnék pár dolgot hozzá fűzni a leírtakhoz! De mivel csak a 7 oldaltól a 10-ig olvastam el a dolgokat, és az asztalomra írkáltam a hozzá fűzéseket remélem kiigazodtok rajta.

Elősször is mm4e:
A Bibliát nem egyszer kell elolvasni, mert tudni akarom miben hisz más. hanem folyamatosan forgatni kell. És nem úgy kell forgatni 77 oldal aztán 80 oldal... stb. hanem mindig fell kell csapni valhol. Úgy jó olvasni (habár én még nem olvastam el soha csak Mózes 5 könyvét)

Utána nem tudom kiírta de:
Ha pillanatnyi élvezeteket hajszolsz sose leszel boldog.
Amúgy az se boldog aki mások kárára gazdagszik meg mert a lelkiismertete mindig üldözi.
Hiszen: "Amikor gyöngéden beszélsz egy nővel, vagy hatalmasokkal alkudozol, vagy locsogó ostobasággal vitatkozol, tudjad hogy mögötted áll a halál és válladon át hallgatja a párbeszédet. csontarca figyelmes és vigyorgó. Mert akármilyen szavakkal vitatod is igatad, a halál tudja, hogy vitádban az utolsó szót ő mondja ki. Gondolj mindig erre mikor ígérsz, alkuszol vagy érvelsz."
Mikor majd a halálos ágyadon fekszel majd Te is felteszed a kérdést: "Mit tettem az életemmel, mit tudok felmutatni a javamra, segítettem egyáltalán valaha?"
És az előtte lévő gazdagás amit összeszedtél egy pillanat alatt semmi lesz! Tudod mint Robinsonnak se ért semmit a pénz a szigeten.

Amúgy ha valaki nem hisz Istenben miért írja nagy betűvel a nevét egyáltalán minek írja le?

Én is ismerek rockert aki hívő, és nem a Sátánban hanem Istenben hisz.
És hogy valaki feketébe öltözik?
Bárki szokott én is de nem azért mert Sátánista vagy rocker lennék hanem azért mert ilyenkor az emberek békén hagynak.

Aztán kedves Valaki:
"Az ördögnek is lehetnek sebei amik fájank."
És ezért azt akarja az embernek is fájjon ezért szúr ki vele. Ő is egy teremtmény nem azonos Istennel de meg akraja mutatni neki hogy ő jobb, erősebb.

És Borchee (remélem ez a neved)
A 164 írásodra Lehetne kérdezni: mi lett előbb a tojás vagy a tyúk?

És Grizen 168 bejegyzés:
Ugyan az 1.9999999=2 mégis nehéz megérteni miért.

Bocsánat ha valamit elírtam de már két és fél órája ezt nézetem és nagyon fáj a fejem, de le kellett írnom( mert le kell radíroznom amiket az asztalomra írtam)
Remélem vágtátok mit akartam ezzel írni,mondani, sugallni.

Boader e-mail | 2004-02-05 22:04:47 | 470.
Ma indult el a http://www.keresztenyseg.hu fórum, ahol Sátáismusról is van fórum, szóval lehet kezdeni fórumozni jól! :)
Lenina e-mail | 2004-02-05 12:57:23 | 469.
Ahogy én nézem, egy biztos: a sátánizmus (az itt jelenlévők elmondása alapján) mindent tagad, tehát nem csak Istent, hanem minden más vallás létjogosultságát is (ugye?), az igazi buddhista pedig azt mondja (legjobb tudomásom szerint) "Sok út vezet az igazsághoz" ... vagy valami hasonló, de a lényeg az, hogy a buddhista nem mondja azt, hogy a keresztény (meg a többi monoteista stb) "hülye", hanem azt mondja: "az is egy út" éppúgy azon az úton is el lehet jutni oda, ahová el akarunk jutni ...

De lehet, hogy vannak más különbségek is ...
Csak szerettem volna ezt az illetékesektől hallani :(
Mármint leginkább arra lennék kíváncsi, hogy a sátánizmus nem-e egy "lopott buddhizmus"?!


Előzmény: dead soul (468.)
dead soul e-mail | 2004-02-03 12:20:44 | 468.
mé', van különbség?

Előzmény: Lenina (467.)
Lenina e-mail | 2004-02-02 15:09:10 | 467.
Lehet, hogy már kérdeztem, de jobb többször, mint egyszer sem ;)
Ugyan mondjátok már meg, hogy itt szerintetetk mi a különbség a sátánizmus és a buddhizmus között?

Grizon e-mail | 2004-01-30 18:01:24 | 466.
Hú öregem...Neked segítségre van szükséged...Szerintem menjél mielőbb bne a suliorvoshoz és mond ezt el neki is, aztán majd kapsz 1 beutalót egy olyan helyre ahová való való vagy...Jujj, csak aztán nehogy rám szabadítsál vmi démont a következő idézésnél, inkább visszaszívom...

Előzmény: Soulreaper (462.)
stevie e-mail | 2004-01-30 12:04:44 | 465.
Ugyanez a véleményem.

Előzmény: Böjte (439.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-01-30 09:38:47 | 464.
Nagy az Isten állatkertje!

De télleg Soulreaper, hogy téped ki Krisztus szívét??Meséld már el lécci!;))


Előzmény: dead soul (463.)
dead soul e-mail | 2004-01-30 09:21:22 | 463.
örömüket leljék a holtak a jó halálában?

a halott gyerekek látják a lényeget?

kitéped Krisztus szívét?

az ilyen embereket figyelve néha elgondolkozom, hogy akkor most én vagyok hülye, vagy rajtam kívül mindenki más, és igazából a világ egy nagy pszichiátria-osztály?


Előzmény: Soulreaper (462.)
Soulreaper e-mail | 2004-01-30 07:52:38 | 462.
Lássátok amint a keresztény világ kiközösíti az ördögimádókat és a sátánistákat pedig a halott gyerekek látják a lényeget mert én még egyszer kitépem Krisztus szivét és a holtaknak adom hogy örömüket leljék a jó halálában mert lehet hogy nem is a jó a "jó"
haska e-mail | 2004-01-22 23:01:58 | 461.
akkor te üdvözölsz majd én meg nem. tudod megbolondított a világ. nagyon is tudom milyen a kereszténység. és köszönöm nem kérek belőle.

Előzmény: Charlotte (460.)
Charlotte e-mail | 2004-01-22 17:42:37 | 460.
Érdekes téma:)Személyszerint a sátánizmust magát egy eltorzított ideának tartom!Tiltakozik az egyház ellen...Közben szídja a kereszténységet,amikor a kettőnek SEMMI KÖZE EGYMÁSHOZ!Sajnos az egyházat is emberek alkotják:(!MINDEN EMBERI RENDSZER TÖKÉLETLEN!Jézust nem kapcsolom az egyházhoz!Már a mágiát is a sötét erőknek tulajdonítják...EZ egy rohadt nagy marhaság!Léteztek igazi keresztény mágusok is(lásd Loretta levelei tanítványának,Jézus),csak a materializmus és a fizikai világ megbolondította az ostoba embereket!Olyan ellen tiltakoznak,amiről gőzük sincs......

Előzmény: AnK (405.)
haska e-mail | 2003-10-23 14:00:28 | 459.
de dr. grétsy haska ott segít, ahol tud:))
haska e-mail | 2003-10-23 13:59:14 | 458.
ofkorsz nát:))

Előzmény: dead soul (457.)
dead soul e-mail | 2003-10-23 12:52:39 | 457.
egyéni szoc. prob, végülis ha vki Amerikában van ,annak nem muszáj tudnia a magyar nyelv helyes használatát:)

Előzmény: haska (456.)
haska e-mail | 2003-10-23 11:21:19 | 456.
egyébként és nem egyépként
nem hívését hanem hitét
félre ne érts, nem b.sztatásból írtam


Előzmény: Dark Lord (452.)
norrsken e-mail | 2003-10-22 13:48:31 | 455.
a sátánizmus is inkább filozófia, mint vallás...

Előzmény: doros (454.)
doros e-mail | 2003-10-22 08:34:58 | 454.
Én egfyáltalán nem vagyok vallásos, de ha választanom kellene Sátánista lennék.
norrsken e-mail | 2003-10-21 11:01:27 | 453.
hát igen...
milyen jól összefér egymással a "szeresd felebarátaidat" meg az inkvizíció...

Dark Lord e-mail | 2003-10-20 15:54:39 | 452.
(ELOSZOR IS NEMTOK EKEZETET IRNI MERT AMERIKABAN VAGYOK ES A SULIBOL IROK)
Igazad van, de kihagytad az egyhaz kegyetlenkedeset!!!
Tudjuk jol aki nem hitt Istemben, es ha az egyhaz ezt a szemelyt elkapta, kegyetlenul megkinozta hogy "terjen a jo utra"!!!! Egyepkent en sem hiszek Istenben, de tiszteletben tertom masok hogyismondjam " hiveset"


Előzmény: kitiara (441.)
Peter Filth e-mail | 2003-10-20 15:16:38 | 451.
Teljesen egyetértek veled (ezért is vok ateista)

Előzmény: Böjte (442.)
blackdingostar e-mail | 2003-10-11 18:25:51 | 450.
Kifejtenéd bővebben arany bogaram?

Előzmény: Juncus (448.)
dead soul e-mail | 2003-10-08 19:32:42 | 449.
szerintem te nem...

Előzmény: Juncus (448.)
Juncus e-mail | 2003-10-08 11:18:04 | 448.
Hi!Szerintem kamasz korban vagy.Kis hülye!!!!!!!

Előzmény: blackdingostar (425.)
kitiara e-mail | 2003-09-20 18:47:01 | 447.
Nah mé van itt ekkora pangás?
A sátánistákat szerintem komolyan kellene venni,mert nem mondanak hülyeséget!

Böjte e-mail | 2003-09-08 18:36:07 | 446.
Neked meg mi bajod van,de komolyan?Vagy csak egyszerűen baszogatni akarsz,már bocs a kifejezésért!

Előzmény: v.o.n. (445.)
v.o.n. e-mail | 2003-09-07 19:05:22 | 445.
Úristen, de megható.

nincs egy zsepid? :)


Előzmény: Böjte (442.)
norrsken e-mail | 2003-09-07 14:58:30 | 444.
:)

Előzmény: Unodare (443.)
Unodare e-mail | 2003-09-06 19:04:03 | 443.
kössz

Előzmény: norrsken (438.)
Böjte e-mail | 2003-09-06 16:31:45 | 442.
Igazad van, nézzük meg csak Vatikánt,mennyire gazdag már!Bort isznak és vizet prédikálnak,azt hangoztatták, éljünk szerény szegénységben,de ők mindig csak kaptak,ha vagyonukat elvették tőlük, akkor pedig siránkoztak.Az egyház a középkorban igazi kiskirályság volt,a szerencsélen parasztoknak(örültek, ha maguk éhen nem haltak) meg adózniuk kellett még az egyháznak is.

Előzmény: pengcso (436.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.