Click to Visit
Rock - Placebo
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  

Dumalady e-mail | 2003-10-29 17:03:48 | 688.
:)
Yoo szórakozást, nekem holnap össz.3 órám lesz:)))))))))))))))))


Előzmény: Lullaby (687.)
Lullaby e-mail | 2003-10-29 15:38:21 | 687.
Ez az!Hallgatok egy kis Placebot...felvágom az ereim és akkor jöhet a VÉRES-WHERE IS THE LOVE? felirat.Jaj,bocseszka,csak ezt muszáj voltr leírnom!
HOLNAP FRANCIA FILMEST!!!!!

Dumalady e-mail | 2003-10-29 12:36:07 | 686.
velem is ez volt, csak én 2 héttel ezelőtt voltam ilyen boldog, sőt...de én már egy éve nem voltam ilyen, és ráadásul nem a szerelemtől, de a föld felett jártam 10 centivel:)))))))
hadd ne soroljam miért, ja és télleg yoo ötlet lenne, de vagy úgy írjátok rá a where is the love feliratot, hogy olyan töredezett, vagy akár véres is, vagy folyós legyen feketén, de inkább a töredezett, de a kicsit graffiti-sen...
ok:)


Előzmény: Lullaby (684.)
black-eyed e-mail | 2003-10-29 07:26:51 | 685.
Na,történt vkivel,vmi jó???(Lullabyn kívül,mert Ő most boldog)
MI is az a Bruised and Broken?Én +próbáltam letölteni,de csak vmi kódolt szöveg jött le!

Lullaby e-mail | 2003-10-28 19:39:02 | 684.
Áhhh!
Mi történt velem???TISZTA JÓ!!!
Csütörtökön FRANCIA,azaz F R A N C I A filmest lesz!!!Azok a kedven filmjeim...és ami a legjobb,hogy a KEDVENC filmemet HAJNALI 2től adják!!!
KIJELENTEM!A koncert óta elsőzör BOLDOG VAGYOK!!!! =)))))))
Na,ezért kell sokat szenvedni,látjátok?Azért hogy az ilyen dolgoknak örülhessünk!!!!

Lullaby e-mail | 2003-10-28 19:02:41 | 683.
Ez tiszta jó ötlet!!!!
Én is +csinálom!Csak azt is alá kellene írni,hogy where is the love?,mert nem bizti hogy mindenkinek leesik!
Visszatérve a boldogságra,én nem vagyok az.Hiába voltam koncerten,hiába hallgatom/nézem őket,távoliak!
Ja,és arról a srácról...nekem is volt ilyen szintű.Ma már tom,hogy nem volt semmi értelme,csak annyi,hogy tanultam belőle.+persze erősebbé tett!Mert tudjátok,amibe nem halunk bele attól erősebbek leszünk. =)))


Előzmény: christaa (681.)
Dumalady e-mail | 2003-10-28 18:28:35 | 682.
igen igen, csak lehet, hogy azok a bizonyos emberek, akikről részben volt szó, akik nem tudják/akarják kimutatni a valódi önmagukat, le fogják szaggatni a papírokat, a kis fikák.):

Előzmény: christaa (681.)
christaa e-mail | 2003-10-28 18:06:30 | 681.
Hát igazatok van mindenben...az idézetek szebbnél szebbek, és igazak is...tényleg félnek az emberek kimutatni szeretetüket, és ez nagyon rossz...én sem is félig meddig ezek közé tartozok...másnak mindig el merem mondani hogy szeretem meg minden, de mikor ott a lehetőség hogy neki mondjam....vmi visszatart......sajnos, én nagyon sokat szenvedtem egy srác miatt -gondolom ti is voltatok igy- már több mint egy éve szeretem/szerettem őt, nem tudom hogy melyik, briannek igaza van, hogy nem lehet teljesen kiiktatni az életedből a volt szerelmed, és nekem tényleg ő az/volt az igazim....nagyon szemét volt vele, tényleg bizonyos fokig "tönkretett", miatta voltam annyira ki, amikor az üvegajtót is betörtem, és kórházba kerültem, sokszor próbálkoztam, mondtam neki h hiányzik -persze nehéz volt kimondani-, és semmi....ugyhogy, engem már ez is visszatart, és az egész ...nem lehetsz folyamatosan boldog, de kellenek olyan percek, amiktől napokig annak érzed magad...nekem ez december végétől, a február elejéig tetőzött, amikor kilátástalan volt, hogy fogom tudni majd használni a kezem megint szept4-i tartott, csak a koncert óta van, de tényleg, azóta megváltozott az életem, azthiszem "újjászülettem":)
Abbból a mély gödörből kimásztam, és most boldog vagyok, de tele belső félelmekkel.....amik ellen próbálok tenni.

nem is untatlak tovább titeket, csak még azt elmondom, hogy pár osztálytársammal, kitaláltuk azt, hogy van a Where is the love, a black eyed peas-től, és van benne az a kérdőjel, amit mindenhova rakosgatnak. Elhatároztuk, hogy kinyomtatjuk pár száz példányba, és kitesszük az utcákon buszokra, villamosokra, házakra, oszlopokra, szóval mindenhova, persze a tömegesebb helyeken, és hát ezzel is próbáljuk felhívni a figyelmet hogy WHERE IS THE LOVE??

Lullaby e-mail | 2003-10-28 17:21:31 | 680.
Sing for your lover like blood from a stone
And sing for your lover who's waiting at home
If you sing when you're high and you're dry as a bone
Then you must realise that you're never alone
And you'll sing with the dead instead
...... instead
Hát nem gyönyörű?

Lullaby e-mail | 2003-10-28 15:35:23 | 679.
Juli!A rockinformból már elküldtem nekd a cikket! =)) Vagy + akarod venni?
Szerintem is félünk,tökre igazad van.Csak mégis...annyira rossz.Ez nem fog változni,embrek vagyunk.
Persze nem minden ember van azzal úgy,hogy nem mutatja az érzelmeit.Nekem van egy oszttársam,és annyira kis szeretetreméltó.Én + annyira köcsög vagyok vele sokx...nem kapja vissza azt a a szeretetet,amit ad.
És ezzel sokan így vagyunk...nagyon sokan nem kapjuk azt vissza,amit mi adunk.Ha végre szeretk vkit és +próbálom kimutatni,NA AZT BIZTOS nem kapom vissza.ÉS ez csalódást eredményez.Azt hogy legközelebb +játszom magam,hogy ne lásson senki SEMMIT rajtam.És aztán rájöttem hogy ez így jó.Az én dolgom hogy mennyire szeretek valakit,és mennyire nem.So,idővel teljesen jégcsappá válok,hideg leszek.Pedig belül nem vagyok az,csak egész egyszerűen nem akarok újabb sebeket.
Na,röviden ennyi.
Juli,te + szép idézetet írtál! =)

vega713 e-mail | 2003-10-28 09:12:10 | 678.
Casey, mennyibe kerül a Rockinform???

Előzmény: Casey (674.)
vega713 e-mail | 2003-10-28 09:06:34 | 677.
Hát igen, lullaby a barátságunkat (is) a Placebonak köszönhetjük!:]]]

Egyrészt a boldogságot sztem az emebr állandóan hajkurássza, végülis ebből áll az élet. De hát semmi nem tarthat örökké, és a boldogság se! mert megunnánk, egy idő után, és elvesztené az értékét.
Sztem van szereteta világon, csak az emberek nem mutatják ki, mert félnek. A csalódástól, a reakciótól, mindentől. Inkább magukban tartják, pedig nem kéne. Kimondani meg kimutatni... két teljesen különböző dolog. Mondhatod brákinek: szeretlek, de ha kimutatod, csak akkor lehet elhinni. Csak az emebr sajnos nem találja mindig befogadóképesnek szeretteit. Pl. ha nincs olyan hangulatod, és vki mégis megölel, hát az idegesítő tud lenni. És ilyenkor (is) az emeberek csak magukra gondolnak, és nem ölelnek vissza, ami a másiknak szarul esik. Pedig ez megtörtén(het)ik frdítva is. persze könnyű beszélni, csinálni nehezebb?
Casey boldog e? hát ezt én nem tudohatom, de sztem nem is lehet kijelenteni, hogy bldog vagy sem, mert a boldogság csak egy-egy pillanat, perc, legjobb esetben óra lehet. De nem napok, hetek. Azthiszem.

Oké, befejezm a bölcselkedést, mielőtt megőrültök tőlem. JA, idézetek. A kedvencem:

"Emberi kibírni mindent, és menni tovább,
még akkor is, ha nem élnek már bennünk
remények és csodák"
/hemmingway/


Előzmény: Lullaby (676.)
Lullaby e-mail | 2003-10-27 17:55:56 | 676.
Casey!
Sokat gondolkodtam mit írhatnék...és most fogalmazótott meg.Szép az az idészet...le is írom majd az idézetes füzetembe.
Nekem mit adott a Placebo?Igen,az a koncert engem is boldoggá tett,nemtom mennyi ideje BOLDOG voltam...de ugyanakkor jött a mélypont.Beszéltem a legjobb barátnőmnek róluk,és le se szarta,és elegem lett...kurva szarul esett/esik és nem bírom azt +emészteni,hogy ezt csinálja.(+ mást is..de az most mind1)
ÉS akkor jött Vega(713)! =))) És megértett/meghallgatott és ez tiszta jó,so a Placebo révén nekem is lett egy naon jó barátom! =)))
Aztán gondolkozom a boldogságon,hogy az leszek-e valaha...ezt már annyiszor mondtam,hogy IGEN,ha valami,akkor azt +fogadtam hogy BOLDOG LESZEK!!!
És mindig azzal vagyok elfoglalva hogy a boldogságot hajkurászom....pedig ez nem vezet célra.
,,A boldogság olyan pillangó,melyet ha kergetünk,soha nem érhetjük el,de ha leülünk csndben,leereszkedik ránk."
Sztem ezt az idézetet...főleg msotanában.
A világról pedig annyit,hogy nem nagyon veszem észre,hogy van szeretet.
1.)annyira kevésszer mondjuk egymásnak
2.)annyira kevésszer mutatjuk ki
Ez pedig engem elszomorít....de az még jobban,hogy az a fajta vagyok,aki nem tudja kimutatni a szeretetét.Ugyanakkor ha szeretek vkit,az őszinte.
És hiszek abban,hogy ezt 1x egy pasi viszonozni fogja...
Na,asszem annyi,bocs ha hülyeségeket beszélek,de legalább őszinte. =)


Előzmény: Casey (665.)
Lullaby e-mail | 2003-10-27 17:41:01 | 675.
Mééé Casey boldog?Én nem ezt vettem ki...namind1,akkor újraolvasom!
Áhh...nekem a mostani pozitív hozzáállásom = a nullával!
Tök hülye vagyok...full kész!Fekszek az ágyban és elegem van,egyfolytába nyávogok,NEM ÉRZEM AZ ÍZEKET!!!Mikor gyógyulok már meg?
Gyerekek,mikor találkozunk már???
CASEY...na?

Casey e-mail | 2003-10-27 17:06:54 | 674.
Vega713 :) kösz a reakciót :* Elolvastam a cikket az októberi Rockinformban...nem írt semmi újat a koncertel kapcsolatban de azért tetszett..ráadásul nemis azt az újságot akartam megvenni(nem is tuttam, hogy benne van) végülis ez lett belőle...tök véletlenül...hehe de mivel véletlenek nincsenek..egyszerüen csak belebotlok dolgokba..néha jó dolgokba..és ezt szeretem az életben!

Can you find me space, find me space...

vega713 e-mail | 2003-10-27 15:40:11 | 673.
Ja és Casey egyáltalán nem voltál nyálas! Amúgy meg ő az élő példa (de utálom ezt a szót) hogy magány, egyedüllét szenvedés után megtalálja az ember a párját!
vega713 e-mail | 2003-10-27 15:36:45 | 672.
NA, apám gépéről egy kis időre visszatértem....
(Mivel az egyén elromlot, és nem tok semmit se csinálni... a szerelő meg nemtom mikor jön...)

Szal, üzenem midnen lelkibajosnak (magamnak is)
SZARJATOK MINDENRE! (jó értelemben)
Sztem a Placeboban az a jó, hogy midnen alkalomhoz passzol. És tényleg. Szal ha szar kedvetek van/idegesek vagytok/örültök stb. dúdoljatok Placebot! Nekem ez ebszokott jönni. Jelen pillanatot az édes érdektelenséggel jellemezném. Szarok mindenre, És mi jött ki belőle? Kihítvak felelni fizikából.... jól van szarok rá. Ha kapok egy 1est, na és? Majd kijavítom, egy év múlva már nem is fogok emlékezni rá! 4est kaptam, epdig bele se néztem, és sztem azér, mert oylan kurva nyugodtan álldigáltam a táblánál, hogy a tanár nem hitte el hogy nem tanultam!

Where is the love? Kérdésre a válasz NEM SEHOL! VAn, csak még nem találtuk meg! (kivéve Casey-t, te mázlista. :]) És csak akkor tudjuk majd igazán értékleni, és tnulni belőle, ha előtte szencedtünk elegtet! Mert sajna szenvedés nélkül nincs boldogság! Elég szraul hangzik, tudom, de igaz. NYugtatsson titeket az, hogy minél több rossz dolog törtéink, utána annál szebbnek tűnik egy apró jó dolog is, és annál boldogabbak lesztek tőle!
NA jó tudom, ez nem túlságosan megnyugtató, de kitartás! csak ezt tudom tanácsolni! Ja meg persze hallgassatok Placebot:]]

Casey, köszi a dicséretet! A számom pedig 713. Bonyolult, tudom, nagyon hosszú számsor:]]
Lullaby holnap lesz számtechem vsz. tudok írni, e-mailt, de ha nem, akkor kézzel írott levelet kapsz!

Ha apám máskor is ideenged, még írok! Szurkoljatok hogy jöjjön aza tetves szerelő minél előbb!!!!!

Casey e-mail | 2003-10-26 22:34:43 | 671.
"Megpróbálunk felelősségteljes logikus életet élni, de nem mondhatjuk meg a szívünknek mit érezzen. Néha a szívünk oda visz minket, ahova sosem hittük volna, máskor a szívünk a legédesebb, legkedvesebb részünk lehet.Miatta egyszerre vagyunk szerencsétlenek, mérgesek, izgatottak és zavartak. De legalább a szívem már nyitott..Újra érzek, lélegzek!"
Casey e-mail | 2003-10-26 22:31:37 | 670.
Uram! Tégy alkalmazkodóvá engem, hogy együtt élhessek harmóniában azokkal akikkel TORKIG VAGYOK!!!!!!!!!!!!!! Ámen
Casey e-mail | 2003-10-26 22:00:54 | 669.
DAMN THE GOVERNMENT
DAMN THE KILLING
DAMN THE LIES
Fuck! it's not ok...

Casey e-mail | 2003-10-26 21:57:40 | 668.
Érzelmi viharok színtere e hely
ahova szívesen jár Casey mint egy érzelmes ember..itt...hol mások is tudják mit érez néha..
olvasni a sorokat: 'Mintha én írtam volna!'

De van valami ami mindig bennem van:



Casey e-mail | 2003-10-26 21:57:39 | 667.
Érzelmi viharok színtere e hely
ahova szívesen jár Casey mint egy érzelmes ember..itt...hol mások is tudják mit érez néha..
olvasni a sorokat: 'Mintha én írtam volna!'

De van valami ami mindig bennem van:



Casey e-mail | 2003-10-26 21:53:11 | 666.
EHEH kicsit nyáladzom :DD
Casey e-mail | 2003-10-26 21:51:58 | 665.
"Lehet, hogy nem Te vagy akit keresek de miért érzem biztosan mégis Te lehetsz,
annyira fáj, hogy egyszersem érhetek hozzád, szeretnélek szeretni ha te is akarnád....
Szerelmes vagyok mert hiányzott az érzés, tudom, nem tudod, hogy ÉN létezem, bár engem keresnél és megtalálnánk egymást..ebben reménykedem!"

El tudom képzelni mit érzel csajos :\

Sokáig voltam egyedül..elég sokáig ahhoz, hogy érezzem a magányt. Az, hogy imádom a Placebot és imádom Brian Molkot ez adott némi energiát...nem csak én voltam..befordulva együtt a félelmeimmel...néha örülve annak, hogy nincs egy hülye barátom és örülni, hogy nincs kivel vitázni, nem kell kinek magyarázkodni...erős lettem...magamra számíthattam és Én döntöttem el mit hogy csinálok..és jó volt, hogy nem kellett beszámolni senkinek. De volt a dolognak egy másik oldala: esténként nagyon rossz volt. Sokat nézegettem különféle "Placebos oldalakat" és a Tour t. Mindig megnéztem: Na ma vajon merre koncerteznek..és elképzeltem milyen jó lenne ottlenni..az összesen..és ez nem volt baj mert lefoglalt..sőt..úgy éreztem az életem része lett..nem számított semmi más..csak a Placebo. Kellett valami amibe kapaszkodhatok..Nem ismertem igazán mi a boldogság....de amikor megláttam, hogy 03.09.04 Hungary Petofi Csarnok..boldog voltam :) Mégis ezután következett a mélypont: Totálisan magam alá kerültem..ugyanis próbáltam keresni valakit aki eljön velem a koncertre..és..a legtöbben mégcsak nem is ismerték őket nemhogy szeressék...totál kiborított! Aztán történt valami: találtam egy partnert, legjobb barátnőm lett...Ő nem igazán ismerte öket..csak 3 számot: Every you..Bitter end..Passive agressive..és eljött velem..(amugy jol erezte magat és azota Placebot hallgat) :PPP Fertőzöm vele :DDD jó értelemben.....:DDDD Visszatérve: az a rossz az egyedüllétbe, hogy félsz..legalábbis én nagyon féltem. A legjobban attól, hogy egyedül maradok..de nem lehet így..a világ nem lehet ennyire szar..hiszen máris van egy jó benne :D Asszem röviden ennyi..


Előzmény: Lullaby (662.)
christaa e-mail | 2003-10-26 21:15:48 | 664.
Hát, én is elég kész vagyok...legszívesebben a föld alá ásnám magam...mingyárt itt a szar holnap, és ugy elcseeszte a kedvemet....ráadásul kész sem vagyok semmivel, sötőtben festem a körmom, szerencsére nem látom milyen szar lett, mert fekete, de villanyhoz nincs erőm odalépni...SZARRRRRRRRR MINDEN!!!!!!!
Jó ötlet Lullaby h szarjuk le, csak miután egy jó idejig leszarsz mindnet, már nem megy tovább, és akkor már nemm tuccc leszarni semmit, és olyan leszel mint most mi... ugyhogy örülök neki, és ennek az egész szarnak....UTÁLOM A TELET, csak a hangulat jó néha...de szar az egész, fázol, bármit is veszel fel, és azért sielő cuccot nem szivesen veszek fel ... hamar sötétedik....nem látni a kiutat az út végén!!!!

És télleg: "WHERE IS THE LOVE??"
télleg nincs sehol semmi hasonló...
Ráadásul franciát is el akartam kezdeni, de télen mostmár nem fogom, majd ha jön az "új korszak".....

)csó69 e-mail | 2003-10-26 19:16:35 | 663.
Jaj, ne legyél ilyen! Én a Cure Lullaby-ától biztosan egyből meggyógyulnék! Szard le a világot, a fő, hogy Te OK legyél!

Előzmény: Lullaby (662.)
Lullaby e-mail | 2003-10-26 18:45:12 | 662.
ÜZENEM MINDENKINEK,hogy:
"Jesus loves me, this I know
'Cause the bible tells me so
Little ones to him belong
They are week, but he is strong
Yes, jesus loves me
Yes, jesus loves me
Yes, jesus loves me
The bible tells me so"
Ja,és még vmi!!!
FUCK THE TEACHERS
FUCK THEIR KILLING
FUCK THEIR LIES!!!!
És bassza + magát az összes be nem kapcsolódó számítógép,és a kva vasárnap este!!!
És rohadjon meg a hétfő reggel,a fizika és a töri kistannáral együtt!!!
UTÁLOM UTÁLOM ÉS UTÁLOM!!!
Beteg vagyok,3 hete...basszátok+!
Mind1 mit hallgatok nem lesz jobb..na jó,azért a Long Divisionnak nincs párja!!!Imádom!!!
Legalább vmi,amit szeretek!És most én is mélyponton vagyok...NEM TUDOM KIBESZÉLNI MAGAMBÓL!!!Legjobb barátnőm már nincs...és vasárnap este van!!
ÉS a tankönyvek se állnak a kezemre!És nem akarok meghalni!!!DE A LOTTÓT MEG AKAROM NYERNI és akkor megyünk koncertre + mindenhova!!!
Bár attól nem lesz szebb az emberek élete...és kérdezem én:,,Where is the love?"
És válaszolok is: sehol....
Elegem van,de télleg betelt a pohár.
Nem csodálom,hogy mindenki kivan...az idő is zsar.Amiatt vagyok beteg!!!Akárhogy öltözök fel beteg leszek!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Na,gyereke még végezetül annyit,hogy:
,,Your love for me will die''

Dumalady e-mail | 2003-10-26 17:27:16 | 661.
jaj, Lullaby, remélem már yool vagy...
én meg hidegrázást kapok mindentől...még attól is,mikor beirányítja a CD-t a lejátszó...
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
meg az a 23.-i ünnep, tudjátok...
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
és még egyszer brrrrrrrrrrrrrr...
utáloooooooooooooooooooooooooooooooom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és holnap meg már iskola, be kel szarni, banyek, mostmá tele van a tököm vaaaaazzzzzeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
idegességemben még egy almacutkát is képes vagyok már úgy 40 perce enni, és szétharaptam egy magot is VAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na most már elég, tudja vki, hol vannak most azok a dolgok/személyek, akik esetleg egy "csipetnyi" boldogságot csempészhetnének ebbe a zavaros világba?!
tele van a hócipőm, szar az ősz, szar a tél, szar a suli, és szar a véleményük az embereknek, arról, hogy milyen zenét szeretnek!!!!!!!!!!!!!!
egy hete még 10 centivel a föld felett jártam, de látjátok, már is hiányzik az amikor yobban felpörögtem, mint 2 deka speedtől!
csezdkiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
qegkjhgblalxgj
emlékeztek, láttam a placebo-t a him-et a linkin parkot, és már kész voltam...
-dsjgkbedvmcomost láttam aaaaaaa majka klipjét, és nem hülyéskedek most -kivételesen- de megdermedtem, és még arra semvolt energiám, hpogy elvegyxem a szemem onnan...
jaj dse most newn tudom mirt írjak,mert annyi mindent írnék, csak nem akarok untatni titeket, de most már beszaráááááááááááááás!!!!!!!!!!!!!!!!!
most hallgattam merg a from the inside-ot, és kétségbe vagyok esve, de mostmár szét akarok verni mindent.
és pont.

Casey e-mail | 2003-10-26 14:09:07 | 660.
PLACEBO THE BEST!!!!
Casey e-mail | 2003-10-26 14:09:06 | 659.
PLACEBO THE BEST!!!!
Casey e-mail | 2003-10-26 14:09:05 | 659.
PLACEBO THE BEST!!!!
Casey e-mail | 2003-10-26 14:09:05 | 659.
PLACEBO THE BEST!!!!
Casey e-mail | 2003-10-26 14:09:03 | 659.
PLACEBO THE BEST!!!!
Casey e-mail | 2003-10-26 14:06:28 | 658.
Én akarok lenni a 666 bejegyző
Casey e-mail | 2003-10-26 14:00:53 | 657.
Hi gyerekek..Teccik a Then the Clouds Will Open For me....és jo az oldal is amit Vega7mittudoenhanyas csinalgat :))))) Thx for all names :)
vega713 e-mail | 2003-10-25 19:11:40 | 656.
sixsix: az én vagyok, elvileg.... de mit írtam??????
sixsixsix e-mail | 2003-10-25 18:53:36 | 655.
Kaptam egy e-mailt vega713@freemail.hu-tól!Az te vagy nem?
Szinte egész szünetben nem tudtam Placebot hallgatni, mert tönkre ment a hifink!:(((((((((


Előzmény: vega713 (644.)
*!!!Mókuska!!!* e-mail | 2003-10-24 12:16:53 | 654.
Hol lehet beszerezni Placebo-s cuccokat? Aki tud ilyet lécci írja meg nekem.Előre is köszi!!! Ide írjatok email-t:punk-mokuska@freemail.hu
vega713 e-mail | 2003-10-23 22:19:24 | 653.
Hát igen, christaa, lefoglaltam a közlési jogot:]]]]]]]]]
ha vkit érdekel az első két fejezet - általam kicsit átdolgozva- itt már olvasható:
http://members.chello.hu/krizso.bela

christaa e-mail | 2003-10-23 20:39:12 | 652.
Jaja, az télleg tök jó lenne....de ntélleg nem.
Köszi hogy segitetek, de most még nincs, vagy ha van, majd vega segit:)átírni..:)

mo-nica e-mail | 2003-10-23 20:21:31 | 651.
Sziasztok!!
Lullaby gyógyulj meg!!!!
Mi van veletek?Hogy vagytok?
Hát én nem tudom ,hogy hogy lehetek ennyire szerencsétlen de állandóan a zene tv-ket nézem, és várom mikor adnak már Placebot, de kb.1 hónapja láttam 1-2*!!Na ti meg azt írjátok,hogy most többször is volt,és én megint lemaradtam!!Na mindegy:((((!!
Gondolom most szünetben pihiztek és jó sok Placebot hallgattok,én is hallgatnék csak sajna tanulnom kell:(((
Tök jó lenne ha az a hír járná hogy visszajönnek Magyarországra koncertet adni, mert hogy annyira tetszett nekik itt....biztos nem hagynám ki!!!Azonban ez most egy ideig azt hiszem nem aktuális...
Na pusz mindenkinek!!!

Lullaby e-mail | 2003-10-23 19:32:42 | 650.
Jaj,7 hete!!!!!!!!
7 hete tiszta jól voltam,nem volt gondom semmire,csak arra,hogy az előttem nemtom hány méterre álló Mr.Molko-t szugeráljam,hogy VAAAZZZZEEE NÉZZÉÉÉ RÁM!!!
Msot meg Eyeshight to The Blind-ot hallgatok!
,,My mother told me..."
Lázas vok...de a faszom ki van.Olyan szinten vok,hogy SÍRTAM A DR.SZÖSZIN!!!!!!!!
Áhh.....

vega713 e-mail | 2003-10-23 18:31:50 | 649.
ÁHHHHHH, casey egyetértek, szaros gépek! BESZART A HANGAFAL!!!!!!!!! felrobbanok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na mind1, véülis nem ma akartam megnézni az összes klipet, mert ha vki elfelejtete volna

MA 7 HETE VOLT A KONCERT!!!!!

na, azért ne betegdjetek le:]]], gondoljátok azt: akkor (legalább) boldogok voltunk!:]]]

Casey e-mail | 2003-10-23 16:18:57 | 648.
nekem meg a kurva gépem lett beteg..összeszedett valami szar vírust...megis öltem volna magam ha rámászik a Placebós cuccaimra..akisgennyláda!!! KINYIRTAM A GECIBEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Lullaby (647.)
Lullaby e-mail | 2003-10-23 11:33:05 | 647.
ÁÁÁÁ BETEG LETTEM!
És annyira kész voltam tegnap,és egy hülye,idióta 6éves kiscsajt kellett hallgatnom a vonaton,ÚGY KIHAJÍTOTTAM VOLNA!!!!
ÁÁÁÁÁ!!!
Most meg ilyen szar genya gyógyszert kell bevennem....aspirin c,ismeritek???
Msot nyomtattam képeket,az lesz a rajzos mappámon! =))
Chris: én segítek neked fordítani....persze ha tok.
na pussz!

Balage Mester e-mail | 2003-10-22 23:20:58 | 646.
Sziasztok!!!
Emlékszem nekem a barátnőm mutatta meg először a Placebo-t.Hát én annyit mondtam mi ez a szar,meg fujj.
DE!!!!!Meghallgattam az új cd-jüket és elkezdett tetszeni a zenéjük,nem tudom miért de vmiért nagyon megfogott a zenei világuk.Talán azért mert ők is különcök mint gyermekkorom kedvence a DM!!!!

Most hogy meghallgattam a régebbi zenéiket is most teljesen rákattantam,hát ennek a Molkonak valami qva jó hangja van.

Pedig én régen kimondottan utáltam az ilyen zenéket,és ezért is igaz a mondás hogy az ember mindig változik.

Na csak ennyi aztán PÁ-PÁ!!!!

Üdv nektek:BALAGE MESTER a mester

pure morning e-mail | 2003-10-22 20:46:23 | 645.
ááá.gyerekek.nagyon király.sztem jönnek a szigetre.milyen ujságban van interju gyrekek?mnnyátok csak.és a hir.
TASTE IN MAN-ES FRIZUM LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETT

vega713 e-mail | 2003-10-22 18:31:45 | 644.
sixsixsix: már bocsi, de miről beszélsz???:]]] kicsit megvagyok keverve....
Christaa: nekem elküldhetnéd, ja ha akrod, én felrakom a honlapomra:] vega713@freemail.hu
Lullaby: kézzel utálok írni... illetve úgy szeretek írni, ha tudom mit akarok (pl.: naplót) de mondjuk a fordítások... leírom, áthúzom, megint leírom, áthúzom... általában darabokra tépem a papírt:]]]

sixsixsix e-mail | 2003-10-22 15:51:57 | 643.
Mit írtál nekem vega, hibás volt! Azt amikor Brian Spice Girlst énekel?
christaa e-mail | 2003-10-22 15:31:41 | 642.
Jaj, igen tegnap este leadták a Taste in men-t a z Mtve-n, ugy beizguktam, hogy nem tudtam elaludni:)))na mindegy. Télleg lefordítom, próbálom minnél hamarabb, sajnos nem tudom hogy felrakni netre, nem vagyok ilyen ügyes, de majd szeretnék egy ki segítséget kérni, mert van egy két mondat, amit nem sikerül értelmesre csinálni, már az első 2 fejezet kész van, majd e-mail-ben elküldöm nektek ha kell., csak az esetleges hibákat előbb kijavitom majd...

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  
51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  
76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  
101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  
126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.