Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

who?? e-mail | 2004-04-03 10:55:10 | 1402.
1ébként minden ember néha észrevétlenül elejt önző dolgokat.éppen ezért nem lehet azzal a jelzővel illetni senkit, h nagyképű...de hülyén fogalmazok má megin...najó, tudom, h nem bölcselkedni születtem, de a kedvenc mondásom az, h

"A lehetetlen csupán egy nagy szó amellyel a kisemberek dobálóznak, mert számukra könnyebb egy készen kapott világban élni, mint felfedezni magukban az erőt a változtatásra.A lehetetlen nem tény, hanem vélemény.A lehetetlen nem kinyilvánítás, hanemkihívás.A lehetetlen lehetőség.A lehetetlen múló pillanat.
A lehetetlen nem létezik."

erre mit látok? az im mellékletben szép nagy betűkkel ott áll.a kurva szájukat...

who?? e-mail | 2004-04-03 10:49:06 | 1401.
az igen...azt a "hírnevet"...:) nem vagy normális, de ez hozzátartozik az élethez...

én már aláírtam azt, de nem sock értelme volt...hhh...5 percenként felteszem a kérdést magamnak/másnak :én na ki jön a szigetre? rászmusz!

akkor most tiszta lappal indulunk?
hhh...végre

Razorbladekiss e-mail | 2004-04-03 08:14:22 | 1400.
who-nak igaza van!! ez egy him fórum,bár ez az utóbbi hozzászólásokban nem látszik...
Livi e-mail | 2004-04-02 18:30:17 | 1399.
huhuhuhúúúú!
benne vagyok a popcornban!
épp amikor tekerem össze a plakátomat konci után
hhha! végre híres lettem!
egyébként rajtam kívül van még beszámoló a koncertről is csak egykét dolgot jól elferdítettek!
de a popcorntól nem is számítottam másra!

who?? e-mail | 2004-04-02 16:49:06 | 1398.
a szennylapok....tudod mit, inkább csíráknak nevezzük azokat, úgy rövidebb...mostmár csak más tól nézem...de ha a címlapra ráírják h him, aztán meg a 3 centis apróbetűt keresem 70 oldalon, az gáz, befejeztem...de ez még him fórum?raznak igaza van, már bocs mindenkitől, de vizsgálja meg mindenki kívülállóként a fórumot!igaz, h néha én legalább értek hozzá, meg idősebb vagyok beszólások kicsit gázak, de ha még 1X meglátom a tollas, vagy ahhoz kapcsolódó anyagokat, kurvára bebaszon a képernyőt oszt csá...befejeztem és kész.kb 3-4 nap múlva jövök ide, reméem addigra lecsillapodnak a kedélyek.de télleg most nem érzitek, h tökre jó volt régen a fórum tényleg, én még itt voltam freyánál, és k jó fej, csak annyit mondok el. és azt hittem, ha feljövök erre a fórumra lesz 1 saját világunk ahova elbújhatunk a külső támadások ellen.de itt is csak az van mint a rohanó, meg nem értő világban.tök elveszettnek érzem magam, és nincs akihez odamehetnék kiönteni a szivem... ez kurva gáz.

Előzmény: Razorbladekiss (1388.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-04-02 16:39:32 | 1397.
olvastam régi hozzászólást!
és nem csak bennem van a hiba (na jó részben! de csak részben!)


Előzmény: Razorbladekiss (1389.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-04-02 16:34:55 | 1396.
NA jó lehet h.túl lőttem egy kicsit a célon...
De hidd el én eleget szívtam az életben és nem csak saját hibáimból...nem akarom magam sajnáltatni de ez van(szal +ne halljam még 1x azt h.nekem kinyalják a seggem mert ez messze van az igazságtól).
Amit elértem az mind saját erőből van mer nekem sose hullott semmi az ölembe mint másnak...na de ez télleg nem önsajnálat...
és rengeteget veszekedtem rengeteg emberrel de azt h.divat lennék sose mondta senki---mert mindenki tudja mi a dörgés...szóval nincs olyan dolog amit ne mernék +tenni
és még vmi:
A divatrocker az aki azért öltözik úgy mint 1 igaz rocker mert a stílus teccik neki
de én azért öltözöm úgy mert maga a zene teccik nekem
de ne higgyétek el ha úgy jobb nektek én tudom/érzem a dolgokat és nem kötöm fel magam csak azért mert ti nem hisztek nekem...
BYE


Előzmény: holyhell (1386.)
who?? e-mail | 2004-04-02 16:32:04 | 1395.
gyerekek, ne ugorjon má ki ville az ablakon...:/

Előzmény: holyhell (1373.)
who?? e-mail | 2004-04-02 16:28:03 | 1394.
azért ez már mégiscsak túlzás...nem kellene túlreagálni, és a rajongó szó 1 kurvanagy köcsögság...legalábbis sztem...inkább mongyuk azt, h eh..mind1.

Előzmény: Rettenthetetlen (1370.)
who?? e-mail | 2004-04-02 16:22:05 | 1393.
raz minek kell jópofizni, én szeretem azokat az embereket, akik megmongyák a véleményüket és nem a hátuk mögül vágják a kést a hátadba.
amugy az hozzátartozik, h nem minden him rajongót kell szeretni, ízlések és pofonok.
gondolkodtam,-ami egyébként nem szokásom- és nem akarok senkit lebaszni, vagy megsérteni, de azért ez tényleg sock volt Rettenthetetlentől...
jah és még annyit, h a világ 5 legrosszabb dolgai közé mostmár felzárkózott egy nem zenei jellegű faszság...ha már az is baj, ha rossz a kedved és tököd tele van mindennel, erre azt mongyák, h azér mutassál már vmi szeretetet/tiszteletet irántunk.legszivesebben levetném magam a házról, de a sors itt is közbeszól, mert a 2.on lakunk...kurvajó...


Előzmény: Razorbladekiss (1368.)
Livi e-mail | 2004-04-02 15:24:24 | 1392.
Holyhell te hol álltál bécsi koncerten?
csináltál képeket? monasterybe mentél utána?
nagy szemetek voltak h nem jöttek el

Livi e-mail | 2004-04-02 15:20:32 | 1391.
csak annyi h ma lesz HIM a 3sat-on 01.15-kor kezdődik a terremoto fesztivál:))))
Livi e-mail | 2004-04-02 15:18:04 | 1390.
Jézusom mi folyik itt??
HIM topic ez még egyáltalán?

Razorbladekiss e-mail | 2004-04-01 16:35:49 | 1389.
te hülye vagy!!!!

Nem is ismerted őket,akkor meg mit ugatsz????????????? Nagyon jóba voltam Rinával Freyával és még sorolhatnám,senkivel nem volt még bajom a fórumon csak VELED!!!!

ilyenkor nem gondolkodsz el,hogy esetleg benned van a hiba?????


Előzmény: Rettenthetetlen (1384.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-04-01 16:31:46 | 1388.
: DDDDDDD azt hieszed hogy idegesitessz???? kurvára nem!!!most is röhögve irok,annyira hülye vagy!!!!!!!!!

És te hogy merted a szádra venni Ville nevét,ha már itt tartunk????????????

:DDDDDDDDDDDD stilusod van?????persze-persze a körömlakkos cipöddel....és én mér vagyok divatrocker??? AZA SABLON AMIT TE CSINÁLSZ!!!

amúgy Judit kurvára nem nyalja a seggem,hanem 1 kurva aranyos és OKOS lány,akivel azonos nézeteink vannak és jól megértjük egymást!!!

És megsugom,hogy a Black Sabbath-on és Pink Floydon nőttem fel 9 éves korom óta,apukám jóvoltából!!
És nem is tudom,hogy ki veszi a bravót meg az ilyen szennylapokat!!!

De idefigyelj,keresd meg a fórumon naillight-ot vagy haskát és mond el ezeket amiket nekünk mondtál!! kiváncsian várom hogy mit reagálnak....




Előzmény: Rettenthetetlen (1385.)
holyhell e-mail | 2004-03-31 19:34:33 | 1387.
Igen ezért vagy egy pöcs mert elsö benyomásra itélsz. kis szerencsétlen csak sajnálni tudlak...
Fárassz mást a hülyeségeddel...Majd ha kicsit tapasztaltabb leszel majd akkor okoskodj...Ha az élettöl nem csak jót kapod hanem a roszat is...Gondolom anyuci otthon jól kinyalja a segged azért ilyen nagy a pofád...


Előzmény: Rettenthetetlen (1383.)
holyhell e-mail | 2004-03-31 19:26:34 | 1386.
Egyátalán nem nyalom Dóri seggét csak tudod ö ért valamit a dolgokhoz nem úgy mint te.........
Hol láttad a HIM-et? bravo girl.. <- tudod mindenki magából indul ki!
azt meg ne próbáld elhitetni itt mindenkivel,hogy Raz nem volt szimpatikus mert amikor ide toltad a mocskos undorító pofád majd elájultál örömödbe,hogy válaszolt neked.....
A lakkos tornacipöd elég nagy személyiségzavar habár lehet,hogy azt hiszed a parányi agyaddal,hogy nagyon egyedi szerintem én ráhánynék egy nagyot!!!
Arról meg ne beszéljünk,hogy Ville kire nézne szivesen mert én voltam a koncerten és figyeltem,hogy az ilyen tipikus undorító divatszarokat le se köpte.....És te is ide tartozol....


Előzmény: Rettenthetetlen (1385.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-31 17:31:40 | 1385.
A RASMUS zenéjét most is szeretem csak azt nem bírom h.assziszik olyabn mint a HIM.......


Neked milyen életfelfogásod van??? Tisztára mint nagyanyám(csak 60 évvel idösebb---há mi az?)
amúgy hol láttad elöször a HIMet? bravo girl?
én előbb hallottam mint láttam szal a zenéje fogott ++!!!!
És sose áriáztem Ville testéről neked!
amúgy szted mindenki csak Villéért szereti a csapatot?? vedd észre magad!
kurvára idegesítő h.neked minden másképp van mindig....ez a FELTŰNÉSI VISZKETEKSÉG!!!!!!
A TE FAJTÁD ÚGY ÍRTANÁM MINT HITLER A ZSIDÓKAT!!!
TE A NAGY "ROCK-SZAKÉRTŐ"HÁ BEHELOK....:DDDDDDDDDDDD
ÉS HOGY MERED A RAZIRBLADE KISS NEVET BEMOCSKOLNI AZZAL H.VISELED?????
ENNYIT ÉRSZ:::SEMMIT!!!!!!
KIS DIVAT GECI!!! AZ IQ-D ALAPJÁN!!!!
ÉS ANYÁDNAK EMBERKEDJ TE KÖCSÖG FASZNYALÓ!!!!!!


Előzmény: Razorbladekiss (1377.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-31 17:20:27 | 1384.
nem mer te nem is szereted a csapatot csak ürügy h. az "észt" osztohógat6sd itt
és minden jó arcot elüldöztél innen+!!!!!
szánalmas vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4


Előzmény: Razorbladekiss (1378.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-31 17:17:39 | 1383.
sZóval kössz a divat rockeres mesét engem ez nenm érint viszont ezek tudatában te mit keresel itt?????????????????????????????????????????
Nekem van stílusom.
lehet h.a te sablongeci felfogásodnak nmagas pl: a lakkos t.cipő de garantáltan 1edi!!!!
Arra a seggarcra + azé írtam jót mert első benyomása rossz volt és rá akartam döbbenteni milyen vaksi (nem csak hülye)
1 szar geny állat te + nyalod a seggét!! látod ez vagy te!!!
Ha téged látna Ville hát Razt már nenm lenne lelkiereje +nézni,
eszméletlen h.ilyen emberek szabadlábon járkálnak


Előzmény: holyhell (1373.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-31 16:38:23 | 1382.
+fejelem a monitort......mégis......
Nem veszem maagamra a divat rockeres meséd bár ezek tudatában nem értem mit keresel itt....


Előzmény: holyhell (1373.)
holyhell e-mail | 2004-03-31 14:07:25 | 1381.
Dóri Te is nagyon vigyázz!!!Nem szeretném ha valami bajod lenne!!! =)))))

Előzmény: Razorbladekiss (1380.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-31 13:24:23 | 1380.
ja igen a vámpiroktól kell tartani!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vigyázz Judit!!!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Előzmény: holyhell (1379.)
holyhell e-mail | 2004-03-30 19:20:18 | 1379.
Mi van ville-girl vagy rettenthetetlen:DDD
Azért nem írsz mert nem tudsz ezekre mit mondani???he-he-he:DDDDD
Hát igen...szerintem jól leégetted magad itt mindenki elött!
Ja és nehogy azt hidd,hogy hiányzik a hozzászólásod!!Söt még örülök is,hogy nem írsz!!!
Húú...miket írtam...jézusom...mingyárt rámküldöd a vámpír barátaid és kiszívják a vérem:DDDDvagy feláldozol a sátánista szektáddal:DDDDD HEHEHEHE


Előzmény: Razorbladekiss (1378.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-29 18:07:18 | 1378.
ja,ja ez volt az első hozzászolásaid egyike:


"El sem hiszem hogy végre veled "beszélek"Razorbladekiss!Régóta figyelem a a fórumot,aztán regisztráltam csak elcsesztem és nem tudtam hozzászólni,aztán jött az új gép és végre sikerült ! Olyan jó itt!!! "

Még mindig ugy gondolod,hogy olyan jo itt??

Razorbladekiss e-mail | 2004-03-29 11:27:55 | 1377.
:DDDDDDDDDDDDDD

jaj rettetnthetelen,mond miota szereted a HIM-et? félév?
ja és azt is megemlitem,hogy TE szereted a rasmust,csak mi szépen megtárgyaltuk,hogy milyen szar és akkor már te sem szeretted.

és elég rég óta vagyok itt,és valoszinű idősebb is vagyok NÁLAD szóval,te engem ne oktass ki,mert igen,tapasztaltab vagyok mint TE és az életfelfogásom is másabb!

Jaj,és téged nem röhögne ki Ville??? Kurvára utálja a sikitos kis kurvákat,akik csak azt nézik hogy hogy néz ki,és milyen zsexi felsöteste van stb...

Hát ezért zenélnek????? Hogy sok hülye kis picsa min TE elvegye a kedvét a koncertezéstől????


Hát kurvára nincs igazad,és ne ugasd le azokat az embereket akik többet értenek a zenénél nálad!!!!

És tudod,nem én vagyok a főnök,de régota figyelem a topic alakulását,és a jó arcok a régiek mind elhúztak,meg ritkán járnak!! És az ilyen faszokra mint TE kurvára nincs szükség!!


Isengard e-mail | 2004-03-29 09:30:46 | 1376.
Üdv!
Már bocs hogy beleszólok de pont hétvégén kaptam kioktatást 16 éves feliratos pólos(Ossian C.Corpse)gyerekektől hogy hol a helyem de csak nevetni tudtam mert kb. alsósok voltak mikor már mondjuk B.Metalt hallgattam. Hiába a ruha teszi az embert. Imádom még a elvont depis góticákat is csak tudnám mi bajuk lehet az elkent sminken kívűl? Ismeritek a 69eyes Gothic girl című számát király cinizmus...


Előzmény: holyhell (1374.)
baby_bat e-mail | 2004-03-28 19:04:21 | 1375.
nemtudom hogy már aláirtátok e, ha nem akkor légyszi irjátok, ez egy petíció hogy akarjuk a himet a szigetre..:)
ha már igen akkor sorry..

http://www.peticio.hu/?id=462

holyhell e-mail | 2004-03-28 18:50:38 | 1374.
mi az,hogy szégyelnéd magad a helyünkben???!!!Légyszives!Legalább ne röhögtess.....
Én a te helyedben szégyelném magam!Mégpedig azért mert te egy tipikus divatember vagy!Sajnos mostanában nagyon sok az ilyen ember akinek nics saját egyénisége és megy a birkacsorda után...
mert azt hiszi,ha felveszi az együtteses pólókat akkor ö lesz a kemény rockerlány....meg ha játsza a sátánistát:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ezek mind nagyon röhelyesek és ha magadba nézel és átlátsz azon a hatalmas büszkeségeden rájössz te is ide tartozol....De sebaj még max két év (remélem még annyi sem)és ezek eltünnek a picsába...köztük te is!!!Most hiába fogsz nekem sértö dolgokat írni (EGYÉBKÉNT NEM ÉRDEKEL,AMIKET MOST ÍRTÁL AZON IS OLYAN DE OLYAN JÓKAT NEVETTEM:DDDDDDDD) egyszer majd elhiszed nekem!!!


Üdv.: Judyt


Előzmény: Rettenthetetlen (1371.)
holyhell e-mail | 2004-03-28 18:34:50 | 1373.
Elöször is ne becézgess engem,hol jöhetsz te ahoz....
Most nem tudom biztos nagyon büszke vagy magadra,hogy jól kiosztottál minket(föleg szegény Dórit akinek ráadásul még igaza is van)de nem hinném,hogy ezzel valamit megváltoztattál vagy elértél volna.........
Nem hinném,hogyha Dórit meglátná Ville akkor öngyilkos lenne mert szerintem a te sátános kabátodtól:DDD elöbb kiugrana az ablakon....Na de hát biztos most sincs igazam,talán még beléd is szeretne!Föleg a körömlakkos tornacipödbe nagyon szép látványt lennél ==))))
Azt meg ne mond,hogy nem volt a szíved csücske mert amikor ide toltad a mocskos pofád elsö mondatod valami ilyesmi volt:"jaj de jó!Razorbladekiss személyesen!Úgy örülök,hogy itt lehetek köztetetek!"
Szerintem jobb lenne ha örökre kussolnál és hagynál minket békén!


Előzmény: Rettenthetetlen (1369.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-28 17:21:00 | 1372.
JA és tedd el a kisbunkókészleted amit karácsonyra kaptál mer kurvára nem áll jól...ezek szerint magad is utálod

Előzmény: Razorbladekiss (1367.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-28 17:16:19 | 1371.
CSAK HISZED KICSIM.....de hiába tépem a szám én úgyis megsértlek titeket már a puszte jelenléttemmel is s ha még merek is szólni akkor már a a fejem veszik....hát ennyit rólatok---HIM "rajongók"én szégyelem magam helyettetek
1edül Who?? az aki aranyos meg jófej meg stb,..de a többi...pfúúú,,,


Előzmény: holyhell (1359.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-28 16:58:06 | 1370.
És nem kell jópofát vágnod tőled ezt hogy is várnánk el..ah...ugyan.....töled...:DDD
Téged nyilvánosan ki kellene végezni mer veszélyes vagy az emberiségre......
de mindig tanul az ember:Ne szeresd a HIMet mer Razorblade kiss +ver!!!!húha!!
CSak én nem félek tőled mert a HIM a mindenem és nem tudom te mennyit tennél meg értük de én bármit és az az igazi rajongó akit a csapat érdekel nem a többi rajongó.......


Előzmény: Razorbladekiss (1368.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-28 16:49:57 | 1369.
Mégis mi a faszt hiszel magadról basszus ki a halál farka vagy te az atyaúristen?!Te engem csak ne akarjál kioktatni(majd pont te...kac-kac)
Te sem voltál a szívem csücske soha mer mindig csak azt akartad jelképezni h.te milyen tapasztaltmeg te mindig megmondod mindenkinek a a magadét vagy és te mennyire érett(nek hiszed magad)...Persze más nem szeretheti a csapatot csak te, és ez tudod mi???KURVA NEGY ÖNZŐSÉG!!! AZT HISZED TE VAGY A MINDEN6Ó KÖZBE EGY KURVÁRA ELMEBASZOTT KISCSAJ VAGY......HA A SZÜLŐORVOS HELYÉBE LETTEM VOLNA AMIKOR SZÜLETTÉL A RADIÁTORON VERTELEK VOLNA SZÉT......nem vagy normális komolyan nem lehet téged kibírni....és ez is HIM "rajongó" beszarás......Ville ezt látná öngyilkos lenne...de +értem


Előzmény: Razorbladekiss (1368.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-28 13:49:26 | 1368.
Jas és még valami Rettenthetetlen:

Az ilyen rajongók mint te,azok nem illenek a HIM-hez!!!! Már akkor nem voltál szimpi amikor bekerültél a ville-girl neveddel voltál,aztán egyfolytában itt sajnáltatod magad,aztán volt aza titkos és szigoruan bizalmas dolog is,és annál is azt szürted le,hogy mi vagyunk a bunko szemét állatok,aztán meg a mostani kurva nagy beszolásod is...
De annó még próbáltam magamban tartani az ellenszenvemet,meg majd csak megszeretlek vhogy...
de minden régi fórumozó elment,Rina,Freya....és jönnek folyamatosan az új arcok,és hát ez van nem minden HIM rajongoért vagyok oda,nem mindegyiket szeretem...
És nekem aki már elég rég ota vagyok itt,meg kell szoknom minden embert aki betéved ide,és jópofát kéne vágni mindegyikhez,de én kurvára nem ilyenvagyok!!!
Lehet hogy ezeket amiket leirtam csak Judit fogja megérteni,mert a többiek nem ismernek,de ugy éreztem hogy le kellett irnom.

666 Razorbladekiss

Razorbladekiss e-mail | 2004-03-28 10:47:10 | 1367.
Én nem szidok senkit,csak a véleményemet írom le,ami nem mindig szalonképes! De tudod who,kurvára utálok jópofizni,és még jobban utálom a kétszinü embereket!!Tehát van önálló véleményem.

És minek lenne fórum,ha mindenkinek egyezne a véleménye??

who?? e-mail | 2004-03-28 09:12:32 | 1366.
láttam 1 hdf-666 renszámot! igaz, hogy lada vót, de mind1:o)
who?? e-mail | 2004-03-27 14:35:35 | 1365.
ahogy oilvasom az írásokat, csak azt tudom mondani...:Most akkor mi van?

a sátánista dolog rendben van, de azért még nem kellene 1mást ennyire támadni.viszomt az igaz, h hülyének néznek az emberek...naés? én személy szerint 1 nagy kakinak tartom, hogyha az emberek túl prűdek hozzám..mind1, döncsétek el magatok között...és darkmoon!télleg sztem azért vagyunk itt, hogy a himet szeressük.tudod, love HIM, love him. najó ez hülye viccvót.a mobilomra feltettem a "your sweet six six six" üdvözletet...


Előzmény: holyhell (1364.)
holyhell e-mail | 2004-03-27 13:50:12 | 1364.
darkmoon!

Ki ócsárolja a Him-et???Szerintem aki itt van mindenki imádja öket!!!Ezt honnan vetted?!


Előzmény: darkmoon (1362.)
holyhell e-mail | 2004-03-27 13:47:46 | 1363.
Dóri a szívemböl szóltál!!!! =)))))

Előzmény: Razorbladekiss (1360.)
darkmoon e-mail | 2004-03-27 12:05:43 | 1362.
Miért ócsároljátok a -][=][--][--][\/][- et?
Sztem nincs velük semmi baj!

Razorbladekiss e-mail | 2004-03-27 09:29:56 | 1361.
ja és ajánlom a www.scythe.hu-t!! Hátha rájössz egy-két dologra,amire még eddig nem sikerült!!

Előzmény: Rettenthetetlen (1358.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-27 09:27:03 | 1360.
Ismét egyetértek Judit!!

És a keresztes dolog,szerintem rossz példa volt,mert a keresztény vallás elfogadott de a sátánizmus nem. És neharagudj feltünőbb jelenség,ha a kabátodon ott virit a Sátán felirat,mintha vkinek a nyakában a kereszt....szerintem rosszul mutatod ki a feltünési viszketegségedet vagy fogalmam sincs,de most nem fogom magamba tartani a véleményemet,tőlem aztán megsértődhetsz,őszintén szólva kurvára leszarom: szerintem te egy tapasztalatlan tini kislány vagy,akinek még kurva sokmindent meg kell tanulnia,és ráadásul túl érzékeny is vagy...aztán még te csodalkozol hogy mért nincs szüksége rád senkinek....hát ezért!!!


Előzmény: holyhell (1359.)
holyhell e-mail | 2004-03-27 08:23:46 | 1359.
Nem akarom megcáfolni amit most írtál mert biztos neked van igazad...........De egy sátánista szektából nem lehet ilyen könnyen kilépni....Aki egyszer belép az ott is marad...Ezért írtam le a múltkor,hogy nagy felelöség....
Azt írod jó három éve kerültél be egy ilyen "csapatba"(hogy a te szavaiddal fogalmazzak)!!!Gondolj bele 3 éve hány éves voltál???!!!11-12.Nehogy azt gondold valaki komolyan venne egy ennyi éves gyereket....Föleg egy szektába....
Max ha a többiek is ennyi évesek, de akkor viszon ez a "csapat" egy hülyeség ami félelemre és kalandra vágyó gyerekek találmánya....


Előzmény: Rettenthetetlen (1358.)
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-26 17:37:27 | 1358.
kezdjük ott h.az hülyeség h.ciki úgy viselni ha nem vagyok sátánista......ilyen alapon az sem viselhetne keresztet a nyakába aki nem jár templomba v.nem hisz Istenben......
És az az égés ha vki azt hiszi Ő a Sátán fia, még úgy is hívatja magát de ha +kérdem kijaz a Devil há padlót fog.ugyanez a srác még keresztet is hord a nyakába(szánalmas inkompotencia)
ehhez mit szólsz?
engem mindig vonzottak a sötét dolgok és így kerültem be (jó 3éve) egy sátánista csapatba...de 1év múlva leléptem mert mégse az én világom( az én világom a vámpírok)de a kabát már megvolt és annyira szeretem+annyi emlék fűz hozzá h.nem válok meg tőle csak azért.....sorry
Amúgy+az a sátánista aki belülről érzi h. a SÁTÁNt akarja szolgálni......


Előzmény: holyhell (1354.)
who?? e-mail | 2004-03-25 19:50:02 | 1357.
én hiszem hogy vannak...ha követnek az gáz.../tapasztalat/
de úgy beparáztam, na mind1,mert nem tépem a számat tovább...

a sátán dologról + anynit, h engem nem érdekel, h mit gondolnak. ha én 1Xre akarom a himet és a metallicathirdetni, és ha nekem úgy esik jól Xarok bele őszintén+mondva...ma itt volt db-ben a viva, de nem mentem ki, mert úgysincs meg nekik asolitary men számomra...

Dóri és Judit.hmm...én + a szolnoki barátnőm is ien páros vagyunk hehe..


Előzmény: Razorbladekiss (1355.)
holyhell e-mail | 2004-03-25 18:26:29 | 1356.
Megkaptam és már válaszoltam is rá!!!
Puszi!!!


Előzmény: Razorbladekiss (1355.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-25 17:23:11 | 1355.
Pont ugyanezt akartam írni,mielőtt még elolvastam volna Judit,a hozzászólásodat!: )
Szóval maximálisan egyet értek Veled!!

Én is nagyából egyt értek a sátánistákkal,de nem lépnék be egy közösségükben sem,mert ami már elhangzott,nagy felelősség...
Hát nem tudom...vámpirok léteznek??!! : ))

Judit,most küldtem mailt!!


Előzmény: holyhell (1354.)
holyhell e-mail | 2004-03-25 14:38:52 | 1354.
Rettenthetetlen!

Te sátánista vagy??Csak azért mert Sátán nevét úgy viselni,hogy nem vagy az azért szerintem az kibaszott nagy égés...
Én rentgeteg mindent tudok a sázánizmusról söt még sátánistákat is ismerek a Him-en kívül csak sátánista együtteseket hallgatok de én nem vallom magam annak hiszen a sátánizmus egy vallás és ez a vallás igen nagy felelöséággel jár...
Majdnem minden elvükkel egyetértek de nem gyakorlom a dolgod az elöbb leírtak miatt...
Na jó nem folytatom ezt a dolgot tovább...
Talán még annyi,hogy a sátános kabbátod elég furán nézhet ki sum41-es pólóval...
Mostcsak ezt akartam és tényleg nem megbántásképpen írtam le ezt a dolgot!!!!
Puszi:Judyt

Ja,Dóri mikor írsz mailt????


Előzmény: Rettenthetetlen (1350.)
Rockerliza e-mail | 2004-03-24 20:39:47 | 1353.
Már nem azért, de ki nem szarja le a musicmaxot! Ha szereted a HIM-et, úgyis megveszed a CD-t. Olyan lényeges az a klipp?

Előzmény: Rettenthetetlen (1351.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.