Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Livi e-mail | 2004-03-08 10:32:34 | 1304.
láttátok Ville legújabb arculatát? ezzel a szakállkával olyan mint Jézus!! lehet az elvonón nemlehetett borotválkozni??
Livi e-mail | 2004-03-08 10:29:21 | 1303.
de jó fej vagy te ville-girl! ez a helsinkis haver komoly? és hol tettél szert rá? nekem is kéne egy! akkor te frissebb infókkal rendelkezel mint a heartagram.com?
Livi e-mail | 2004-03-08 10:24:22 | 1302.
már megint mér ilyen széles? nem lehetne vhogy visszacsinálni?
Rettenthetetlen e-mail | 2004-03-07 18:01:49 | 1301.
Nah ez lesz az új nevem!! Új név új élet új lét!!!



Amúgy Ville-lány volnék!!!!!




P
L
E
A
S
E

I
M

S
O
R
R
Y
!
!
!

ville-girl e-mail | 2004-03-07 17:31:37 | 1300.
NAh OK??? haragudtok?? Én vagyok a leggyengébb láncaszem???
ville-girl e-mail | 2004-03-07 17:22:56 | 1299.
Nah meg kurva szarul fejezem ki magam!!!
Szóval remélem értitek mire gondolok/már én se/!
Elggé hülye voltam OK vállalom csak jegeljük jó mer leég a pofámról a bőr ha visszagondolok rá!!!
Who?? Én arra a Bravora gondoltam aminek pink van a címlapján!Ott nézd+jól a Bravo-klubot!!!
DE NAGYON JÓL!!!


Előzmény: ville-girl (1298.)
ville-girl e-mail | 2004-03-07 17:18:59 | 1298.
Én télleg sokat gondolkodtam hogy lehettem ekkora hülye de már mind1. Szal én valóban idegesíteni aíkartalak titeket de csak úgy hogy 2-3napon belül leírtam volna (ha nem reagáltok akkor is)!
És Raz lehet h.kisebbségi k.-m van de nem csak úgy magától jött elő! Na de most tényleg nem akarlak titeket ezzel untatni!!Szóval bocsássatok meg!!Én tisztában vagyok azzal h. szalmaláng természetem van-meggondolatlan vagyok!!

Razorbladekiss e-mail | 2004-03-07 17:16:41 | 1297.


A csetet olvastátok már? Megint szegény Emerson gépelt mindent! : )

Ez egy régebbi interjú:

Hogyan alakult meg a HIM?

-Ez egy hosszú, hosszú történet. Hivatalosan 1994-ben alakultunk,
tehát ez a tizedik évfordulónk. Régi haverok vagyunk még az iskolából,
így bizonyos értelemben olyanok vagyunk, mint a családtagok, mely
nagyban megkönnyíti a turnét, mivel nincsenek konfliktusaink, hiszen
nagyon régóta ismerjük egymást.

Hogy mentek le a koncertek?

-Ez a harmadik turnénk itt. 2000-ben játszottunk először 18-32 ember
előtt és következő alkalommal ez a szám 200-300 körül mozgott. Most
nyilván valami baj van, valamiféle vírus terjenghet, mivel hirtelen olyan
sikeresek lettünk, mint amilyenek igazából vagyunk. (Ebben a részben
nem vagyok túl biztos, hogy jól fordítottam)

Élvezed a turnézást?

-Ha jó, akkor fantasztikus, amikor nem olyan jó, szörnyű. Amikor az
ember megbetegszik a turnébuszon, egyszer csak ott van 12 ember
hasmenéssel, és terjed az influenza. De ez most jó és könnyű volt,
mert nem volt sok koncertünk, de szebb akkor turnézni, amikor egy
kicsit melegebb van.

Mit teszel, hogy a hangod a legjobb formában tudd tartani?

-Csak aludni olyan sokat, amennyit lehet, ez a legjobb dolog, amit
tehetek, mivel pokolian sok cigarettát szívok, valamint túl sokat iszom,
ez könnyen megesek a turné során. Nehéz aludni azokon a
hálóhelyeken, így segítségre van szükséged. Az alvás a legfontosabb
dolog, ezért legalább 10 órát alszom naponta.

Mi történik a buszban?

-A gitárosunk alszik, a basszistánk és a billentyűsünk sakkozik, de most
éppen néhány szerepjátékot játszanak a laptopjaikon. A csapat és én
sörözgetünk és nézzük a 'The Office"-t. Egyáltalán nem nézek TV-t, de
az egyik technikusunk megvette az első sorozatot DVD-n, és igazából
egész jó - szétröhögtem a seggem. Most vesszük meg a 2. szériát.
Szeretem fenntartani a régi rock n' roll hagyományt és jól szórakozni.

Mi a leg "rock n' roll"-osabb dolog, ami a bandával történt?

-Az Iggy Pop-pal való találkozás Németországban. Megnyertünk egy
zenei díjat, és ő volt az átadó. Később a színfalak mögött találkoztunk
vele. Ő mindig is a példaképem volt - nagyszerű volt. Abszolút
úriemberként viselkedett (szabad fordítás) és rengeteg történetet
mesélt nekünk Finnországról, mivel párszor járt már ott. Mindig
nagyszerű érzés találkozni a példaképeddel, különösen, amikor nem
kiábrándító.

Mi a legjobb dolog Finnországban?

-Szeretem a tényt, hogy az ország meglehetősen kicsi. A fővárosban,
Helsinkiben élek, és ha nem számolod a külvárosokat, mindössze egy
millió ember él ott. A központ igazán pici, így nem szükséges taxit vagy
villamost igénybe venned, hogy eljuthass akárhová.

Hogy birkózol meg a téged imádó női rajongókkal?

-Hát, nem igazán. Nem gondolkozom ilyen dolgokon. Jó, ha az emberek
érdeklődnek az iránt, amit csinálunk, de ennyi. Vicces, megtisztelnek,
elfogadnak minket, mi pedig minden alkalommal elpirulunk, amikor
meglátjuk azokat az embereket, akik sikítoznak miattunk.

Meg szoktak dobálni melltartókkal és bugyikkal?

-Igen, van néhány belőlük, de megpróbáljuk elmondani nekik, hogy
sokkal jobban örülnénk, ha cigit vagy Stella-s dobozokat dobálnának.

Mik a terveitek az év hátralévő részében?

-Egy összeállítás-albumot fogunk kiadni márciusban, ami itt áprilisban
fog megjelenni. Ez azokat a számokat tartalmazza, amiket eddig
megjelentettünk, plusz két újat, és június elejéig koncertezünk.
Aztán annyi fesztiválon lépünk fel, amennyin csak lehetséges,
remélhetőleg itt is játszunk majd a Download-on, utána októberben
stúdióba vonulunk felvenni a következő albumot.

Razorbladekiss e-mail | 2004-03-07 10:25:04 | 1296.
Judit! Dobok egy mailt!

ville-girl: és miyen elvonón?? (nem mind1,hogy drog v alkohol)
"de kössz hogy ilyen jóindulattal néztek rám" szerintem te kisebbségi komplexusban szenvedsz,mert nem ok nélkül "támadtunk" rád.
És ahelyett hogy sajnáltatnád magad kevés sikerrel,mert én ugyan most nem érzek semmmi bűntudatot,inkább átgondolnád,hogy mér nincs senkinek rád szüksége <-- ezt te mondtad!


Előzmény: ville-girl (1294.)
holyhell e-mail | 2004-03-06 23:46:07 | 1295.
ville-girl!

Szerintem nincs okod vádaskodni mert hiába,hogy Te nem úgy gondoltad de a leveledböl ez szürödött ki!!!Szóval szerintem itt most lehet kicsit durván fogalmaztam de akkor is...Gondolj bele!!!Ha Te nem tudsz minderröl és én írom be.Úgy érzem nem reagáltál volna másképpen hiszen a kedvenc együttesed énekeséröl van szó.Még jó,hogy idegesek lettünk!!!
Most csak ezt akartam,
Puszi MINDENKINEK:Judit


Előzmény: ville-girl (1294.)
ville-girl e-mail | 2004-03-06 18:17:40 | 1294.
de kössz hogy ilyen jóindulattal néztek rám.....nah igen beigazolódik a "senkinek sincs rám szüksége"elv...itt is

Előzmény: holyhell (1292.)
ville-girl e-mail | 2004-03-06 17:57:43 | 1293.
Jóvan,most nem tudom miért kell ilyennek lenni....későn gondolkoztam de már mind1.Ha én megírom hogy tudom/hiába írom oda h.nem mond6tom el/akkor is le fogom írni.Ha nem akarnám h.tudjátok bele se kezdek...most biztos köcsögnek találtok.Pedig úgy gondoltam(egész 7en törtem a fejem) hogy jogotok van tudni szóval leírom/csak ne nagyon hírjeszteljétek/ hogy elvonón van...+több baja is van/asztma,allergia/.És tudod honnan tudom??van 1 haverom és kint lakik Helsinkiben és ismeri személyesen a csapatot.Persze ne higgyétek el ha hazudósnak véltek:a ti dolgotok.Szóval nem kellene laharapni ennyiért a fejem.Ha nem bírjátok a búrám akkor mondjátok+és elhúzok-nem zavarok...

Előzmény: holyhell (1292.)
holyhell e-mail | 2004-03-06 12:59:35 | 1292.
Raz!!!Ez tetszet!!!:DDDDDDDDDDHe-he-he!!
Tényleg ville-girl most nagyon örülhetsz!!Ja és mi az,hogy nem mondhatod el???Aki mondta neked az honnan tudja??!!Várj kitalálom!!!Fogadjunk beszélt Villével és Ö mondta neki!!!:DD
Ha tényleg valami baja van akkor az nemsokára rajta lesz minden honlapon....


Előzmény: Razorbladekiss (1290.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-06 10:49:21 | 1291.
A finn Rasmus minden bizonnyal az idei év egyik legnagyobb tinisztár-várományosa a pop-metál-dark szekcióból - amolyan HIM-utód, címlap-kompatibilis frontemberrel, kello mértéku ifjúsági depresszióval, kello mennyiségu fülbemászó dallammal, továbbá az érzékenység és a rockos hevület hatásos arányával. Érdekesség, hogy míg a nemzetközi hallgatóság számára a tavalyi év óta ismert a Rasmus neve, a zenekar valójában 1997-ben adta ki elso albumát hazájában és azóta már összesen négy albumot


A pofám leszakad! hogy mernek ilyet írni,hogy HIM utód??????????????????????????????????

Razorbladekiss e-mail | 2004-03-06 10:37:25 | 1290.
Pontosan, ha nem mondhatod el,akkor mi a faszért írtad le????? hogy idegesíts minket????? akkor örülhetsz,mert sikerült!!!
ez kábé olyan,hogy tudom Ville telefonszámát,és mindennap beszélek vele,de nem mondom meg,mert nem reklám....


Előzmény: ville-girl (1287.)
who?? e-mail | 2004-03-05 18:29:18 | 1289.
láttam, láttam... detto ugyanez...majd beszartam...ha a picsákragondolsz, akik a poszterpiacon vannak..bölákk...jajaj...huhhh...
miért nem mondhatod el?akkor küldj mélt!légyszi!
te, ebben a bravoban most kitettek magukért...xtra kurvaság mindenhol!bravo, éljen...
a rockmagazin szar...affranc mindek vettem +???
eh...

holyhell e-mail | 2004-03-04 14:23:09 | 1288.
Ha nem mondhatod el akkor meg minek írod le,hogy tudod?????????!!!!!!

Előzmény: ville-girl (1287.)
ville-girl e-mail | 2004-03-03 18:55:25 | 1287.
Na hell!!Rég voltam itt...Szal vérzik a szívem mert biztos forrásból +tudtam mi baja Villének....ah annyira sajnálom......De nem mond6tom el mert azt monták nem reklám!!!
Anyám látta a mostani Bravoban Lauri kéróját:"nah nem olyan mocsokban él mint Ville...mért nem tudsz 1 ilyen aranyos embert,1üttest szeretni?"Hát azt hittem beszarok de komolyan........
Én is teremtői káoszban élek,nagyobba mint Ville...Ha anya nem lenne térdig járnék a szemétbe....láttátok a mostani Bravot???Jól nézzétek meg:-)))/a bravo-klub résznél/

holyhell e-mail | 2004-03-03 18:30:14 | 1286.
Nem kaptam mailt:(((
A szombat sajnos nem jó mert akkor meg én megyek buliba!!!
Nem baj majd legközelebb!
Ha tudsz küldj már még egy mailt!!


Előzmény: Razorbladekiss (1285.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-03 13:14:59 | 1285.
judit már írtam régebben mailt,azt nem kaptad meg?
most péntek?..... húú..megint buliba megyek,a szombat neked nem jó? (bocsi,hogy mindig akad vmi,dehát mozgalmas 7végéim szoktak lenni! : )

who?? e-mail | 2004-03-03 12:28:17 | 1284.
szavazás szavazás...nagyapangás...
holyhell e-mail | 2004-03-02 20:19:28 | 1283.
Raz most csak azért írok,hogy pénteken ráész??
Mert megyek Pestre koncertre a Kék Yuk-ba!!!
Gondoltam talizhatnánk ha Neked is jó!!!
Majd valahogy írj már vagy ide vagy mailt!!!
Pusszz

who?? e-mail | 2004-03-02 19:45:03 | 1282.
bazzeg...sorozatba 20 szavazat..ha naponta +csináljuk jók vagyunk!nem is 2 óránként lehet szavazni...irány a szoget...legyetek rosszak...hello...
who?? e-mail | 2004-03-02 19:24:18 | 1281.
bazdmeg ne vicceljél, mer szívrohamot kapok!miaz hogy a tollas jön?????????????NEEEEEEEEEE!!most jöttem elújságolni, h 20 mp-e láttama sacramentet, de szép álmokat ezzel???eh...neeee...lehet még szavazni??hát ezért fogyasztottam az áramot???azt hittem ti szavaztatok..+ én isugye..de most mi van?
bocs just beálltam ilyen villés fejfogós állásba...1szerűen nem fogom fel!szavazás hékáim, a cél szentesíti az ezközt és mentsük ami menthető! irány a sziget!Nehehhehehehheehheeeeeee........

holyhell e-mail | 2004-03-02 15:06:04 | 1280.
Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!
Raz ne is mond!!!Amikor nekem is jött az info azt hittem meghalok!!!!Fojj...Ezt még mindig nem hiszem el...
Tényleg mikor írsz mailt??

Judit


Előzmény: Razorbladekiss (1279.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-03-02 14:34:26 | 1279.
BASSZA MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

újabb infomail a szigettől: hzivtalaos információ: na kik jönnek a szigetre,na kik?!?!: HÁT PERSZE HOGY AZA KÖCSÖG,UNDORÍTÓ,SZÁNALMAS THE RASMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Razorbladekiss e-mail | 2004-02-29 11:23:22 | 1278.
nekem van musicmax-om,de nem fogok szavazni mert kurva drága... sorry

megnéztem az interneten a passion-t!:ppp eléggé valósághűen van ábrázolva,de sztem egész jó.


Előzmény: who?? (1277.)
who?? e-mail | 2004-02-28 16:14:14 | 1277.
nemtom nekem tökmind1, csak ne legyen a másik oldalán az az undormany faszfej...bölákk...
kinek jön be a mjúzikmaksz?kérhetek vmit???
szavazzon mindenki a the sacramentre oda!!!énismajd, jó?
nah többet se veszek imet...+ h az a tollas donald kacsa is benne van...huhh...
tele vagyok...nem kér vki gyümisalit?
jóvanna bólé, dehát csak 1 kis eltérés van benne...alcoholic 99.3% hehe...

Razorbladekiss e-mail | 2004-02-28 11:47:29 | 1276.
Nekem se tetszik annyira a kép,de nagyszó hogy az im-ben ennyit "pazarolnak" Villéékre!

Mindjárt március,és nem tudom,hogy akkor lesz-e még netem!
Szóval ha véletlenül pár napig eltűnnék,akkor ne lepődjetek meg.


Előzmény: holyhell (1275.)
holyhell e-mail | 2004-02-28 08:25:21 | 1275.
Sziasztok!!

Nemrég én is hozzájutottam a legújabb IM-hez (Oszt.társam által)és láttam benne a Villés posztert...Én nem tudom ki hogy van vele de nekem ez nem tetszik:((Top 50 szexi pasi(vagy valami ilyesmi)Meg az aláírt szöveg...hááááát.
Én rögtön levagdostam róla minden fölösleges hülyeséget és csak a kép maradt!
Nah jó csak ezt akartam
Puszi:Judit


Előzmény: Razorbladekiss (1272.)
who?? e-mail | 2004-02-27 18:25:41 | 1274.
raz, nyugi kb ennyi, de ha 2 bijonszé cikk között ráakadok 1 képre vmi jóról, kiuranék az ablakon az örömtől...először énis...de kezdem megszokni...najó nem...az előző számból tépdestem a lapokat oops...!
ja+ aza kosár!...
már mondtam h átázott...még jó h nem v-t találtam el...azt nem is lehetett vóna...:)
nam vagyok plázacica ezt előírom, még mielőtt bárki is hülyének tart, csak hátha...az első bravot is a kedvencek kedvenceiért vettem +
pont arra voltam kíváncsi, h milyen dezodort használ....b+

ville-girl e-mail | 2004-02-26 17:56:22 | 1273.
Hát igen ezek a justin-félék csak szar kennyérre kenve...nem is zene csak zaj.....+a plázacica otársam épp nekem ecsetelte h.mennyire gyűlöli a rockereket....."azok hisznek Istenben??arra az idegbeteg tenére még táncolni sem lehet...elvonósok+drogosok" Szal számpmra a csaj +szűnt létezni.....

Előzmény: who?? (1269.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-02-26 16:28:29 | 1272.
ja-ja,olvastam én is...szinvonal az van rendesen.
428 ft aza szar újság és villén kívül csak arra jó h kitöröljem vele a seggemet-márbocs-...
amúgy az egyik osztálytársam nekem adta a posztert.. 428 ft-ból már tudok venni cigit...jó nem a legjobbat,de az újságnál biztos h jobb.
a tollaskáék meg már megőrítenek mert minden újságban benne vannak...nem szoktam venni se bravó meg társait de kurvára idegesít h egy jó cikkük sincs benne...mindenhol gyűrűk ura + a szexi tünde-orlando vagy hogy hívják, újjra visszatért nagy örömünkre szpírsz kisasszony és még sorolhatnám... általában a boltba néha belelapozok,de csak felidegelem magam 5 másodperc alatt,hogy csak lionkin park,meg busted kell a mai tinipicsáknak...és az igényesebb zene sehol...a hammer meg ugye túl drága,nem szoktam nagyon venni,de mostabnában kezd az is elszaródni.

na befejezem,mert sohasem leszek kész az angol fohgalémazásommal...

666Razorblade Kiss


Előzmény: who?? (1271.)
who?? e-mail | 2004-02-26 15:35:05 | 1271.
vegyétek meg az im-et, benne van az 50 jó pasis részben A4-es lapon:)))
csak megint muszáj volt 1 béna szóviccet elsütniük..."9.Ville Valo A HIM frontemberét tavaly kihagytátok a listáról, pedig ő tényleg ideVALÓ... b+...

who?? e-mail | 2004-02-25 18:18:53 | 1270.
aláírtam
én 1 anonimus vagyok a szám az a 99846 volt...

who?? e-mail | 2004-02-25 18:12:22 | 1269.
a dzsásztin gyerek + 1 nagy xar...ezt mondenki tudja, csak ki az a pihentagyú barom aki beteszi hehe...
nemvagyok ám ilyen lapfüggő...najó de....ehh...
naés, tudom h most hülyének néztek, de csak az érdekes híreket vadászom...kedvencek kedvencei:ville...ehh...
+ van 1 pocornom is a lp miatt...a duplaoldal jobb alsó sarka szólt 5 mondat erejéig a koncertről...nem érdemes megvenni...viszont tegnap találtam benne egy olvasói levelet:

Leszögezem, hogy nem sértésnek szánom az alábbi sorokat, csak szeretném megírni a véleményemet.Szerintem totál felháborító h manapság az emberek milyen fogalomzavarban élnek.Röhejes amikor pink mellé odaírják, hogy "Punks not dead", vagy robbie w. mellé h rock a gatyából.Kérdem én melyik nevezhető punknak vagy rocknak?Sajnos ki kell mondjam, divat lett a punk.Pedig ez a dolog nagyon másról szól.Az egyéniségről, a különcségről, az összetartozásról...Lassan nem tudom eldönteni, hogy a velem szembejövő punknak azért van tarja mert ez a divat, vagy az önérzete miatt.Minden kis 13 éves csitrinek ott az anarchiajel a nyakában, de ha megkérdezném mit jelent akkor biztosan nem tudnának válaszolni rá.Meg miaz, h avril a punkok királynője?Hol van ő a punktól?Generációk során el fog tűnni a punkkultúra.Mi még hallgatjuk az Exploitedet de örökké ők sem zenélhetnek és az utókornak marad a divatszenny.Ez a ti hibátok is!Tudjátok hogyan kell hatni a 15 éves ostoba lányokra és ők elfogasják h az a trendi.Megérthetitek, h az igaziak miért tépik a hajukat.Úgyhopgy én azt mondom ti is csak pénzért csináltk mindent és tesztek arra, hogy minek mi a következménye.De ha egy kicsit is érdekel titeket az egész változtattok sziasztok. Punks not dead!nóri

hát igenigen...

raz a kosár!-os dolgon nevettél?:)


Előzmény: ville-girl (1264.)
who?? e-mail | 2004-02-25 17:56:05 | 1268.
köszi...orlando bloom azér jó kis tünde-playboy:)
én rendszeresen veszem a bravo-t
higgyétekel, elégsokvan ahhozképest...érted...
namegmost a címlapon szereplő nevekért vettem + az imet...kurvadrága mondhatom...
meg kíváncsi voltam a tollasra is...bölákk...
ki éneklik a greatesten az a csaj???ehem ehem...


Előzmény: ville-girl (1264.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-02-25 15:58:32 | 1267.
heló!
szokás szerint rohanok..:(
szerintem manson nem fog jönn a szigetre bár jó lenne,de szerintem ne!
a metallicaról már én is hallottam,hogy jönnek de nem vagyok oda értük,ezért annyire nem is izgat!

sztocsi e-mail | 2004-02-25 13:59:02 | 1266.
sziasztok!
nézzétek meg ezt, és ha úgy gondoljátok, hogy van értelme, akkor írjátok alá! :))
http://www.peticio.hu/?id=462

holyhell e-mail | 2004-02-24 21:12:58 | 1265.
hello mindenkinek!
Raz küldtem mailt!!!
Jahh egyébként csak azért írok,hogy ne keljen éreznetek a hiányomat!:)))
Na jó ez természetesen hülyeség volt:))
Tuddom már mit akartam!!!:Nem hallott már valaki arról,hogy Mansont is meghívták a szigetre?Ezt ma mondták nekem!Meg azt is,hogy augusztusba Metallica koncert itt M.o-n!!!Nem tudom mi igaz belöle...
Tényleg!!Még valami!!!Jön valaki márciusba a The Gathering koncertre???Én megyek.
Na most indulok tanulni:((
Puszi mindenkinek!!!

ville-girl e-mail | 2004-02-24 17:55:51 | 1264.
Persze....hát ez natürlich!!!!
a többi nem nagy etvasz/kivéve Ville/
pl:Justin az az érzelgős gané-----hát beszarok komoölyan.......
Még pajkos gondolat se volt--Ville már zenélt/5évesen kezdte.../
há nem???


amúgy milyen újságokat vesztek?


Előzmény: who?? (1260.)
ville-girl e-mail | 2004-02-24 17:50:35 | 1263.
"Az igazi kő karcol de maga nem tűr karcolást
az igazi szív inkább vérzik de nem sebez meg soha mást..."


Előzmény: Sessi (1261.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-02-24 14:47:15 | 1262.
Helo!!

Kaptam infomailt a szigettől.Nem-nem a HIM-ről nem írnak egy szót sem,de azé berakom hátha érdekel vkit.


Sziasztok!
Újabb infódózis irányul felétek...a tartalom:

- Amorphis, Chumbawamba, Children of Bodom
- Jegyárak és jegyrendelés
- Témázó - Szerinted milyen a hazai koncertközönség?
- Zenészek! - fogy az ido

Ha nem bírod visszatartani kattintási ingeredet, akkor ezt itt kiélheted:
http://www.diaksziget.com/

------------------------------------------------------------
- Eloadók a Szigeten ------------------------------------
------------------------------------------------------------
Lassan, de azért gyarapodik a Sziget nem-hivatalos eloadólistánk. A Sziget 2004 programjában
várhatóan lesz majd Amorphis, Chumbawamba, és Children of Bodom koncert. Ez persze még
csak a kezdet - lesz itt még több infó. De hogy a dátumokat is tisztán lássuk:
(a linkekre kattogva meg eljutsz a banda diaksziget.com fórumába - juhéj)

Children of Bodom - augustus 4.
Fórum - http://www.diaksziget.com/main/forum.php?band=Children%20of%20Bodom

Amorphis - augusztus 7.
Fórum - http://www.diaksziget.com/main/forum.php?band=Amorphis

Chumbawamba -augusztus 8.
Fórum - http://www.diaksziget.com/main/forum.php?band=Chumbawamba

A legfrissebb Sziget infók:
http://www.diaksziget.com/

------------------------------------------------------------
- Jegyárak és jegyrendelés ---------------------------------
------------------------------------------------------------
Jelen információink szerint a Sziget 2004re szóló helyszínen vásárolható napijegy ára 4.000 forint
lesz. A hetijegy ár - ha a tavalyi elovétel-árak szabályait követik a szervezok, akkor június 15ig
16.000 FT lesz, utána 20.000, majd a bejáratnál 24.000 pénzbe kerül majd az egész hetes
belépo.

Persze idén is lehet majd a diaksziget.com-on keresztül jegyet rendelni - mind személyes
átvétellel, mind pedig postai utánvéttel. A lényeg, hogy más jegyirodákkal ellentétben mi nem
számolunk fel semmilyen plusz "adminisztrációs költséget". Nálunk minden annyi amennyi.
Errol majd többet írunk majd ha itt az ideje (még úgyis 1-2 hónap)...

--------------------------------------------------


Előzmény: who?? (1259.)
Sessi e-mail | 2004-02-23 22:10:19 | 1261.
Sziasztok! A verseitek kurva jók. Nagyon tetszenek. Télleg. Grat!
who?? e-mail | 2004-02-23 17:49:08 | 1260.
Ville girl te tudod?(csak rejtjelesen eszélni, nehogy megtudják, hogy izé van az a betű alatt)
who?? e-mail | 2004-02-23 17:48:11 | 1259.
Elfúj a szél, mikor minden ellened
Feléget a tűz, ha harag gyúl benned
Elönt a dermesztő eső, eltemet a föld
A halál valamit megölt.
A lelket, mely felhasadt és vérzett
A lelket, amit csak te érzel át
A szíved odabent
Nem irányíthatja a szád.
Kiráz a hideg, kiver a verejték
Élettelen ájulás, vagy a halál elért?
Az élet csak egy képkeretként indult
Amit megtöltöttél emlékekkel.
Mi haszna belőle,
Miért emlékezel?
Amikor megremeg a kezed
És a lenyugvó fényt érzed
Elér az éj
Talán nem hagyja, hogy tovább élj.

(mérges voltam és elveszett)

Razorbladekiss e-mail | 2004-02-23 12:22:40 | 1258.
girl lécci ne idegelj a rasmussal ok??amúgy már pár hozzászólással ezelőtt kifejtettem hogy mi a véleményem róla...

mér szédülsz be a cigitől? amúgy a fűnél az elsőnél csak arra kell vigyázni hogy ne szívjál sokat(bár én elsőre 0.5 szívtam ami soknak számít,de én nem lettem rosszul,szar zsír volt.

jó tanács a dzsonnival ne foglalkozzatok,egy idő után úgyis megunja az irkáláést.


Előzmény: ville-girl (1257.)
ville-girl e-mail | 2004-02-23 10:32:44 | 1257.
Jah most nem kötexem de mi bajotok a Rasmus-al?sztem Laurinak kira hangja van csak nem ebben a műfajban mert az tény és VALO hogy nem áll jól neki a rock....
ville-girl e-mail | 2004-02-23 10:24:56 | 1256.
"Minek a rózsa ha tövis öleli-
Minek az élet ha könnyekkel teli?
Minek a szív ha rajta gyász lebeg
Minek az élet ha senki sem szeret?"
Suliból írok nektek most és itt járkál a tanár épp a microsoft world tulajdonságairól regél.....asszem észrevett.....na pá

holyhell e-mail | 2004-02-22 19:16:03 | 1255.
sziasztok!!!
most igazán ráérek ezért gondoltam megosztom veletek egyik versemet:
Nem hívtalak Te mégis jöttél,
Hogy elvidd az életem örökké.
Már csak kihült testem maradt,
De az is lent van a föld alatt.
Éjszaka egy hall fuvallat
Eloltja a lángot
Gyertyákkal teli síromon
Az utolsó fény is kialudt
Megnyitva ezzel egy kis kaput
A kapu mögött rám csak sötétség vár,
Örök nyugalomban engem senki nem zavar már...

Hát ez volna egy a sok költeményem közül....
Most azt hiszem megyek!!!Pusszantok mindenkit!!!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.