Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Aurora. e-mail | 2003-11-03 11:21:30 | 704.
Talán dezertáltak. Van ennél jobb HIM fórum? Menjünk mi is oda. Khm-khm...

Előzmény: Razorbladekiss (701.)
Aurora. e-mail | 2003-11-03 11:16:49 | 703.
No comment.

Láttátok a szombat esti Az átkot? Haláli egy film volt. Na, az ilyeneket bírom. Mint horror téma.

Tényleg nem tud senki olyan megbízható helyet, ahol Nokiás HIM csengőhangot lehet leszedni? Nagyon, de nagyon bírnám, ha így szólna a telcsim! Jaaaj!


Előzmény: Razorbladekiss (701.)
Aurora. e-mail | 2003-11-03 11:14:11 | 702.
Nem, nem, nem! De jön, csak nem akkor! Igaz?

Előzmény: D.B. (699.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-02 18:06:59 | 701.
kezd valahogy mehalni ez a topic.: ( nemigazán írnak a régi törzstagok.
pl.Rina....

Razorbladekiss e-mail | 2003-11-01 08:39:15 | 700.
énis ezt mondtam.....

Előzmény: D.B. (699.)
D.B. e-mail | 2003-10-31 19:13:30 | 699.
Nem jön?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Razorbladekiss (695.)
Aurora. e-mail | 2003-10-31 11:19:43 | 698.
Aha, én is erre tippeltem, most már majd' megvakulok a fénytől... Viszont a jövőheti HIM az akkor mi? Nagyon bírnám, ha az UH-ban lennének! De ez csak álom!

Kiváncsiságból megnéztem a LP-ot, de egyik szám se tetszett, csak ez a Numb. Ez van. Vhogy nem az én stílusom. Túl sok benne a rap és kevés benne a dallam.


Előzmény: Dumalady (696.)
Aurora. e-mail | 2003-10-31 11:15:56 | 697.
Basszus!

Előzmény: Razorbladekiss (695.)
Dumalady e-mail | 2003-10-30 18:19:39 | 696.
nem, csak már én sem értem, hogy van ez...huhhh...akkor kezdjünk neki.
tehát, a múlt vasárnap előtti vasárnapon adták a HIM-et -ezt yool tudjuk:)- amit tegnap /szerdán ismételtek.a múlt vasárnap viszont adták a linkint, amiből 5 percet sikerült elcsípnem, de szeretném megnézni...azt hittem, hogy a lp-t fogják ismételni tegnap, de valószinű, hogy jövő szerdán lesz. natehát, az a lényeg, hogy végre sikerült felvennem a HIM-et, és mostmár -majdnem-minden szép és yoo...csak mi van, ha lemaradtam a linkinrőőőőőőőőőőől...
nane....
a koncert miatt is az isk.ban teljesen ideg voltam, "látni fogoooooooom látni fogoooooooooooom, jaj neeee,áááááááááááááááá, mind-járt szív-ro-ha-mot KAPOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!
áááááááá..."
vmi ilyesmi volt, csak már nem emlékszem, kicsit bejön az idiot outside :)
na mind1...
jaj de ááállat leheteeeeeeeeeeeeeeeeeeeettt a konceeeeeeeeeeeeeeeeeert!!!!!!!!
csak az lenne ha londonba látnám:)


Előzmény: Aurora. (694.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-30 14:45:55 | 695.
NEM JÖN A HIM FEBRUÁR 13,ÁN MIVEL SPANYOLORSZÁGBAN FOGNAK KONCERTEZNI!!!!!!!!!!!!!!
Aurora. e-mail | 2003-10-30 11:50:52 | 694.
Miért kéne ismételni az Ultrahangot? A LP miatt? Akkor megnyugodtam, ha igen. És hol lesz a HIM? Meg mi az, hogy még egy HIM? Az UH-ban?! Dumalady, gyújts már lsz fényt az agyamba!

Tegnap megint ott voltam a HIM koncin. Megint állat volt! Ha-ha.

Ozzy csak nem a lábát törte el újfent?


Előzmény: Dumalady (691.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-29 17:15:34 | 693.
Freya örülök hogy újr írsz!: ))
De konkrétan milyen baleset érte szegény Ozzyt???/csak úgy érdekelne:)/


Előzmény: Freya (692.)
Freya e-mail | 2003-10-29 09:43:51 | 692.
Sziasztoooook!:)))) Jujj, teljesen kivoltam hogy nem jönnek a HIM-tagok(jujj, miért nem egybe írtam???:))))) na szóval totál panic... állítólag viszont jönnek mert a barátnőm hallotta a rádióban hogy bár baleset érte, mégis jön Ozzy és persze a HIM is.... :)))) csak nem hazudnak a rádióban..:)) remélem:)))
Isteni volna:))))ááááuuuu!!!:)))))

Dumalady e-mail | 2003-10-28 18:35:06 | 691.
SZERDÁN ISMÉTLIK AZ ULTRAHANGOT? ÉS ASSZEM, LESZ YÖVŐ VASÁRNAP IS EGY HIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
éééééééééééééééééleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn!!!!!
és nagyon, yool, vagyok/mostmár/mert tudok félig gépelni, de csodás, milyen rövid idő alatt meg lehet tanulni egy egyszerű gépelős játékkal erre :)


Előzmény: Aurora. (682.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-27 13:33:19 | 690.
végülis? de ez nem készpénz,mondom hogy hallottam valakitől

Előzmény: Aurora. (689.)
Aurora. e-mail | 2003-10-27 12:21:10 | 689.
ilyen hamar megvolna a most elmaradt konci jövő évi dátuma?

Előzmény: Razorbladekiss (688.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-26 06:34:27 | 688.
FEBRUÁR 13.-ÁN PÉNTEKEN LESZ A KONCERT! AZ HOGY A HIM JÖN-E AZT NEM TOM ÉN IS CSAK HALLOTTAM EZT.
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-21 15:34:46 | 687.
Linde előtt le a kalappal! Szenzációs volt!

Előzmény: Aurora. (686.)
Aurora. e-mail | 2003-10-21 11:27:18 | 686.
azt hittem, azok a sminkje részei voltak... vagy ki tudja?! ha-ha De nagyon állat volt, az a lényeg! Főleg a gitár!!! Vagy ezt már mondtam? Na, söprök...

Előzmény: Razorbladekiss (685.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-21 10:46:12 | 685.
Télleg jól ácázta! De ki voltak dagadva a nyakán az erei,ne meg a szeme is tök karikás volt és a pupilái is ki voltak tágulva.De ez az én verzióm,lehet hogy tök tiszta volt.

Előzmény: Aurora. (684.)
Aurora. e-mail | 2003-10-21 09:32:29 | 684.
Ha te mondod! Annyira nem ismerem (nem is látszott rajta...ha-ha jól álcázza magát.)

Állítólag a TicketExp. nem váltja vissza a jegyeket, mert a koncert nem marad el, csak később lesz megtartva. Na, ja. Csak.


Előzmény: Razorbladekiss (683.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-20 17:06:34 | 683.
hát Ville hangja jó volt,csak érezni éehetett rajta hogy be volt szívva!

Előzmény: Aurora. (682.)
Aurora. e-mail | 2003-10-20 11:53:54 | 682.
Huuhhhh, Dumalady, tényleg jól vagy (ddgvbfvbgvbbvggbbbbbbbbbbbbbbbvjghkkkjkkkkksfjisb i hh stb. stb.)?! Örülök, hogy örülsz! Bár a neten nem voltam, és mivel semmit nem bízok most már a véletlenre, mindig bekapcsolom a ráadást, hogy semmiről le ne maradjak. ÉS AKKOR MOST!? HIHETETLEN!!! ANNYIRA DE ANNYIRA ANNYIRA DE ANNYIRA ANNYIRA DE ANNYIRA JÓ VOLT!!! ... A melltartó tényleg nem kellett volna! És... és nem találok szavakat arra az érzésre, amit akkor éreztem, mikor megláttam a HIMet. És Linde? ISTENI VOLT!!! Vilenek nem tetszett a hangja, remélem ez csak a technika ördöge, mert ha élőben látom-hallom majd, akkor tuti, hogy nem ezt várom el tőle. Remélem azért ennél többre telik majd!!! De ne higgyétek, hogy ennek sem tudok örülni, mert nagyon-nagyon állat volt a konci. KÖSZÖNÖM, KI VAGY AZ ... AKÁRHOL! IMÁDLAK BENNETEKET!

Előzmény: Dumalady (681.)
Dumalady e-mail | 2003-10-20 08:32:34 | 681.
bocsi, csak mindjárt telihold...:)
Dumalady e-mail | 2003-10-20 08:31:32 | 680.
sztem is, de olyan gáz volt, de mindegy, mert LÁÁÁÁTTAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!
huhhh...
milyen szép az élet mostanában nem?
hát ez tök yoo, mint egy szefo-s/nálam gagyi/
még mindig:)))))))))))))))))))))))))))))))))
érdekes foprdulatot vettem, már vagy egy éve nem éreztem ilyen yool magam, letöltöttem pár számot mp3, aztán volt a koncert, és ráadásul adták utána a numbot, és életemben először, /és utoljára is.../LÁTTAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de ne legyetek elkenődve, én is mielőt tegnap yöttem volna erre a fórumra, meghallgattam a pure morningot/Placebo/és beállt a mosott szar-szindróma, de LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!
és köszi nekteeeeeeeeeeeeek!!!!!!!!!!!
köszi, köszi, köszi, köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi ksözi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi söszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
köszi köszi köszi köszi köszi
kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
! _!_ !
elselehetmondaniiiiiiiiiiiiiiiiiiii
huuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Razorbladekiss (677.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-20 07:11:52 | 679.
én nem

Előzmény: Dumalady (678.)
Dumalady e-mail | 2003-10-19 17:49:53 | 678.
BOLDOG VAGYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Razorbladekiss (677.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-19 17:21:06 | 677.
én is láttam,fel is vettem : )))))))) annyira de annyira jó volt hogy azt elsem lehet mondani,csak az volt a gáz hogy valamelyik picsa-rajongó odadobott neki 1 melltartót,és ezzel az egész közönséget lejáratt./szerintem/
: ))))))))))))))))))))))))))))))))) király
Csak kár hogy elhalasztják a magyarországi koncit.: (


Előzmény: Dumalady (674.)
Marque e-mail | 2003-10-19 17:10:40 | 676.
minedened rendbe'?

Előzmény: Dumalady (674.)
Dumalady e-mail | 2003-10-19 17:02:26 | 675.
egészségetekre!:)
Dumalady e-mail | 2003-10-19 17:00:25 | 674.
igeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hoztam piát.../csak üdítőt.../












ghftzurhdfncjhjhjhwejhjchjhjhjhfhhhfhfhhfhhhhhhhhfjjvbzhwjsvj vjjjhhhhhhhhssssssssssssss
ez tök yoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
huuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
öngyújtók:)))))))!!!!!!!!!
nem hiszem eeeeeeeeeeeeeeeeeeeel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
H ______________________I______________________M_________________________!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lehet, hogy az utolsó szááááááám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vegetálhatok ezen tavaszig, de NEM ÉRDEKEEEEEEEEEEEEEEEEEEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!







IGEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
s ddgvbfvbgvbbvggbbbbbbbbbbbbbbbvjghkkkjkkkkksfjisb i hhjmd djhv j jj jsjndsns uhhbhbjbhjbbhfsdkuugsavhuggasuudgasuuasgguiisaghiiiagsgiiaigsiisgiaicgdjaihdhiaghd igisaidikiihdsiiihdiiiiashdiiaihdaiiidhiaiuaiiauiszhudql fqvj,nmjjjhjjjjjjjjjjjjjjldsaiughxyu44!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mindjárt leeeeesek a zsékről!!!!!!!!!!!!!!!!
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4jaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!
az utolsó mpek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.

Dumalady e-mail | 2003-10-19 16:41:29 | 673.
LÁTJÁTOK? LÁTJÁTOK? LÁTJÁTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK?????????????????????????????????????????????????????????
jaj bocs, csak elbambultam:)
ott vaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
már vagy 3 hónapja ne láttam mozogniiiiiiiii!!!!!!!!!
úristen a tv-mben vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
most van a reklám után, hajónapló HIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ÉLJEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IGEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!
yoooooooo mindeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
el sem hiszem, hogy látom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hdsfkjasdhkjfhjdjdjdsjjdehqilutrfzzgurz5urhrturhejhuhfjvrfjjefhcfehjcefjjjjefjegfuifehewiu irekfdhjefchjfjgxfhxfwjhxfwjbxfwuhwxxwfjhfwxfwxjejgwjkrgnefxjfxnghjgfhgefhc uerc ugug u ci nrcmhjfmfj4jndm fjern4 dn4m5 x rfjhmrkrjhjerhejurnb4hd hrendfjfjfhdnckfhsbndfbernjhgzhsgzhdhbdfbjrrfjrjuhdejrejrjrk,rgnmdfncbsd8irnrkik aeennmasvdfd a AMLIDNBVERE DSANASHGhhjjhfgjgjehrgGHGhvvhcdjfjbhszgdhfuzrfhfhfdshnrrewrewrhufudshdfbdffgjscbbfdfjbdfsdsfjjjjfsdndsfjdmndjdnm djjjjmfegkghjjjkjkjkjkkkkkefkkkkkkkfekkkkkkkk k ik lk lk k kk k km kbbgfjfgjfgjfjfncv rjkj ef kj k i iiiier j jjv fiff f igjjfjjjfghkvrzkskkjjkdkoikiikkdmfdhvb vvvvvvvvvvvuewihjfhhfhhfhjghghgjhghghghghfdkf fgkjztjgkighkgkjgjtzjtjhjhjhjhjhjjhjhfojogvjlvljojojkjvhkjbbhjnhhgjgjgjggjjjjjjjjjjjjjjkgdfkegtnwv vv rgf tbr iueir434rj cf543 fcu gf65j vuilhgdhbv nvmifhrv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaj, most van az a régi szám, jaj...nem jut eszembe a neve, asszem feldolgozás, vagyis nem, hanem...nem vltozteattaaaaaaaak rajta, csak eljátszák!
jaaaaaaaaaaaaaajjjjjj!!!!!!!!!
olyan yoo a refréééééén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ááááááááááááááááááááá:)
jaj, mintha betéptem volna!!!!!!!
sziinte függő leszek ettől!!!!!!!hddkj
jaj!!!!!!!!!
élvezzétek az élményt, egyszer élünk!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!
és a közönség is éljeneeeeeeeeez!!!!!!!!!!!!!!!!
jóóóóóóóól érzem magaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mert yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
régen nem éreztem máááááááááááár
mert yooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ztök yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!
reklám neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!

Dumalady e-mail | 2003-10-19 15:16:18 | 672.
konceeeeeeeeeeert???????????????
huuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!
majdnem nem jöttem fe ide, akkor nem tudom meg:)))))))))))
:1
köszi!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Razorbladekiss (671.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-19 12:05:38 | 671.
én is! : )))

Előzmény: D.B. (669.)
witch2 e-mail | 2003-10-19 07:37:41 | 670.
Sziasztok!
Ismétlés:okt. 29.


Előzmény: D.B. (669.)
D.B. e-mail | 2003-10-18 18:36:21 | 669.
Vasárnap?? DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ !!!!!!!!!!!!!!
Felveszem videóra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))))))


Előzmény: Razorbladekiss (668.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-18 17:45:28 | 668.
Egy kis javítás: vasárnap este 6kor lesz a HIM koncert,ne maradjatok le róla!

Előzmény: Razorbladekiss (666.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-18 15:09:12 | 667.
és én lettem a 666 beíró! : )

Előzmény: Razorbladekiss (666.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-18 15:07:34 | 666.
HIM konci ma a viván 6-kor!: )
Dumalady e-mail | 2003-10-18 10:44:25 | 665.
láttam

Előzmény: Aurora. (658.)
Dumalady e-mail | 2003-10-18 10:42:36 | 664.
jaj jól van na :)

Előzmény: Razorbladekiss (654.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-17 12:02:04 | 663.
bemondták már a viván is hogy ozzy nem jön. SHIT
Aurora. e-mail | 2003-10-17 11:46:25 | 662.
Most már nagyon úgy tűnik, hogy idén nem lesz koncert. A heartagramon is törölve van, egyre több helyen...

Isten áldjon benneteket, megyek bevégeztetni!

Na, talán mégsem. Találtam egy kis morzsát, miszerint jövő év elejére tették át. Persze akkor még Ozzy mindig kitörheti a lábát, nyakát, derekát, kieshet az összes foga, fejére eshet egy üllő, elfelejtheti hol-mikor-minek-hogyan-miért stb. stb. És akkor HIM-ékről ne is beszéljünk!


Előzmény: Zsoofi_ (661.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-10-17 10:33:07 | 661.
Annyit vettem ki belőle, hogy a szíve szakad meg Ozzynak, de átteszi januárra az európai turnét...a betegsége miatt, mert a személyi orvosa (vagy vmi ilyesmi) ezt javasolta neki.

Előzmény: Aurora. (660.)
Aurora. e-mail | 2003-10-17 08:37:36 | 660.
Elmentem Ozzy honlapjára (www.ozzy.com) és ott tényleg hablatyol vmit vmilyen betegségéről meg koncertekről, úgyhogy aki jól tud angolul vagy van ideje fordítgatni, az feltétlenül menjen oda, mert talán az azért hitelesebb, mint egyéb más. De nem ígérek semmi jót!
Aurora. e-mail | 2003-10-17 08:25:49 | 659.
Iszonyú optimista vagyok és bízom benne, hogy vaklárma az egész (mi mást tehetnék?). A jegyeket tuti, hogy visszaváltják, csak nem gondolják, hogy a semmiért adtam ki azt a rahedli pénzt? Úgyhogy a viva híreket egyfolytában lesem, bár ők sem teljesen hitelesek, múltkor ők is bedőltek a GunsnRoses budaörsi fellépésének. Na, keressük tovább az infokat.

Különben mi van ha ne adj isten Ozzy tényleg beteg (ja, kérem a sok alkohol senkit sem tesz egészségessé!), gyógyuljon meg! Nem kell azért mindjárt pánikolni és lemondani egy egész turnét!
Meg különben is az a fránya HIM nem tud eljönni nélküle? szervezzenek be egy előzenit és kész! Nem?


Előzmény: Razorbladekiss (657.)
Aurora. e-mail | 2003-10-17 08:20:58 | 658.
Igen, de ez nem a teljes anyag. Csak a zenei... asszem.

Előzmény: Dumalady (653.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-16 15:36:45 | 657.
ha nem jön Ozzy akkor tuti hogy a HIM sem.: (((
Rina! Tuti hogy visszaváltják a jegyeket,de jó lenne ha a konci nem maradna el mert meghülyülök.

cucka e-mail | 2003-10-16 01:47:39 | 656.
"a lényeg, hogy akkor keressenek vki mást a HIM mellé" - :)))))

Előzmény: Aurora. (650.)
Rina e-mail | 2003-10-15 19:27:59 | 655.
Elegem van Ozzy-ból!!!!! Miért nem vigyáz magára?!?!? Ha tényleg nem lesz koncert visszaváltom a jegyem, mert jövőre nem tudnék rá elmenni.....és ajánlom h visszaváltsák!!!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.