Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

20 Years e-mail | 2005-02-26 06:56:43 | 1850.
Ja, és most indulok felvételizni!!!!! Nagyon izgulok, szorítsatok!

Előzmény: 20 Years (1849.)
20 Years e-mail | 2005-02-26 06:26:08 | 1849.
De jó neked hogy így elfogadnak! Én nem igazán reklámozom egyik kedvencemet sem, mert rögtön leharapják a fejem. Nálunk a suliban (hál1égnek jövőre elhúzok), összesen 2 rocker srác van, velük jóban vagyok, de ők már nagyon durva zenéket hallgatnak, aztán van még egy rasmusos csaj, és egy hungarista (szintén csaj). A hungarista sem hallgat ilyesmiket, úgyhogy egyedül vagyok... legalábbis zenei téren. A kajakosokról már meséltem... Most van egy társaság, ahol a fiúk elég rockeresek, vittek volna rockbarlangba, de a szüleim közbeszóltak... És a rammsteinre se mehetek, mer1hogy összetaposnak! Komolyan, néha kedvem támad megszökni.

Előzmény: Ashtray whore (1848.)
Ashtray whore e-mail | 2005-02-25 21:13:28 | 1848.
hát igen,a placi...én népszerüsitem az osztban,és vannak annyira nyitottak,és normálisak az emberek(a normálisak),h elfogadjaák az izlésem,söt teccik is nekik...azer nem minden nap talál az ember ilyen mberkéket:)))névnapomon leadatták az every you...-t:)))még annyira nem kiterjedt a placi-ismeretük,h mást is leadassanak,de akkor is:))ja,meg brianröl néhányan mondják,h milyen b..i,és akkor mutatok nekik oylan képeket,amihez hozzá se tunnak szólni,olyan jól néz ki rajta:)))himet vmivel kevesebben szeretik,de szeretik...1ik legjobb barátnöm naon himes:)))mindig lecsórom a heartagramos karkötöjét,olyan jóóóó:)hu,h én mennyire utálom a matekot...mult évben én is jól elcsszetm(mámint nem is,hnem 2 éve...)25 pontos lett:))
Ashtray whore e-mail | 2005-02-25 21:13:27 | 1848.
hát igen,a placi...én népszerüsitem az osztban,és vannak annyira nyitottak,és normálisak az emberek(a normálisak),h elfogadjaák az izlésem,söt teccik is nekik...azer nem minden nap talál az ember ilyen mberkéket:)))névnapomon leadatták az every you...-t:)))még annyira nem kiterjedt a placi-ismeretük,h mást is leadassanak,de akkor is:))ja,meg brianröl néhányan mondják,h milyen b..i,és akkor mutatok nekik oylan képeket,amihez hozzá se tunnak szólni,olyan jól néz ki rajta:)))himet vmivel kevesebben szeretik,de szeretik...1ik legjobb barátnöm naon himes:)))mindig lecsórom a heartagramos karkötöjét,olyan jóóóó:)hu,h én mennyire utálom a matekot...mult évben én is jól elcsszetm(mámint nem is,hnem 2 éve...)25 pontos lett:))
Amon Ré e-mail | 2005-02-25 19:44:01 | 1847.
Még nincs középfokom angolból. :) Majd most fogom letenni évvégén muszáj, a szakom miatt, remélem sikerül. Lehet h franciát fogok tanulni, vagy németet, fogalmam sincs.
Én a Placebot nem ismerem annyira, de szeretem. De a HIM a legnagyobb kedvencem. NAgyon régóta szeretem őket, és sokat köszönhetek nekik.
Én meg örülök, h írt végre vki írt rajtunk kívül is, Wicked. :)
A reakcióra én is kíváncsi vagyok. :)))
Az én osztályomban csak én vok az egyetlen rocker. :/ No meg a legjobb barátnőm, és ő alteros. :)) Amúgy tele vagyunk discos divatpicsákkal.


Előzmény: 20 Years (1845.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-25 18:25:17 | 1846.

Hali
Örülök hogy végre felpezsdült a fórum:))

Olvasgatom itt a bejegyzéseket, úgylátom nagyjából hasonlóan gondolkodunk ezekben a discos témákban:)
Nekem mondjuk a legjobb haverjaim rockerek, de vannak discosok is. Néha húzzuk egymást a zenével, de csak poénból:) Sőt most hétvégére kölcsönadtam neki egy Children Of Bodom Cdt ( "oh tudod, jó diszkós számok vannak rajta" :DDD) kis meglepetés fogja érni wehehe kíváncsi vok a reakciókra

Szal valóban nehéz 1 emberről bmit ondani hogy nem ismerjük, de néha tényleg nehéz nem általánosítani. (evvel kapcs. írtam be egy sztorit a "Diszkós,Rocker,deszkás melyiket utálod jobban" fórumra) ... elég tanúlságos történet.

Az én osztályom tavaly "csúcs" volt. Azóta is van mindenféle zenei stílusú egyén, de rockerek vannak többségben, már a tanáriban is úgy emlegetik hogy a rocker osztály. És ahhoz képest hogy a "rockerek bunkók" minden rockernek normális átlaga van, ellenben a diszkós cicákkal akik szinte mindenből buknak.

nah hát ennyit akartam. üdv
írjatok :))

20 Years e-mail | 2005-02-25 12:31:17 | 1845.
Hát, nézd meg az ideit, nem nehezebb, viszont olyan szinten bugyuta hogy az hihetetlen. Nálunk a "jó" matekosnak kikiáltott lány 19 pontosat írt. (apuka, anyuka ott tanít)Hát igen a matek és én... Nem vagyunk jó barátságban. Mindig is humános voltam. Elsőnek német 0.ot jelöltem meg, 2.nak egy másik suli magyar-töri szakát. Ha az 1. helyre felvesznek, 0. után úgyis átmegyek magyar-törire, de abban a suliban a legjobb a nyelvtanítás, ezért bonyolítottam meg ennyire. Azt mondjá a német nehezebb az angol után mint fordítva!
Himékről nem tudok semmit, én inkább Placebos vagyok, én is innen szedem az infokat! Ja, miért nem tanulsz franciát vagy olaszt? Az könnyebb lenne az angol után. Egyébként én szeretem a németet. Sokan nem értenek velem egyet, de nekem a dallama is tetszik meg minden. Megvan már a középfokod angolból?


Előzmény: Amon Ré (1844.)
Amon Ré e-mail | 2005-02-24 16:55:30 | 1844.
Huhh, de jó neked. A tavalyi központi nagyon nehéz volt, sztem láttad te is. Matekból meg hülye vagyok, mint a segg. :( Nekem az 21 pontos lett. Milyen szakra mész? Én angolos vagyok, a német nem annyira tetszik, de jövőre vszínű azt kell tanulnom.
Oksi, átírom majd!
Nem tud vki valami frisset HIM-ék háza tájáról?


Előzmény: 20 Years (1843.)
20 Years e-mail | 2005-02-23 18:19:12 | 1843.
Nekem a központi egész jó lett, bár nem tudom hogy, idén nem is tanultam semmit, de jobb lett mint a tanárok kedvenceinek! 73 pont, a matek 29, a suliba ahová jelentkeztem a matek nagyon fontos, úgyhogy most felül kell magam teljesíteni németből, hogy több legyen a pont.
Fúúú, akkor amik megvannak át tudod írni? Elküldöm a pénzt az üres cdkért!
Nem tudom mi van a többiekkel, de tényleg nagy a csend....


Előzmény: Amon Ré (1842.)
Amon Ré e-mail | 2005-02-23 15:00:51 | 1842.
Én tavaly felvételiztem, és emlékszem, h én is nagyon be voltam tojva. A központimat rettenetesen lecsesztem, mer 57 pontom lett össz-vissz. :) De felvettek és nagyon örültem neki, meg tök jól értzem magam a suliban. Ne izgulj, nem fogsz mindent elfelejteni! Ha túl leszel rajta, akkor majd így visszatekintve rájössz, h nem is volt ez olyan nagy cucc. :)
Megvan a HIM összes albuma, Greatest, a válogatásalbum, Razorblade, de a Deep Shadows csak kazin van meg sajna, meg a Love Metal is, de írtad, h az már megvan.
Amúgy a többiek miért nem írnak????


Előzmény: 20 Years (1841.)
20 Years e-mail | 2005-02-23 11:15:07 | 1841.
Én váci vagyok, még a 8.-at taposom, most van a felvételi hiszti, szombaton megyek németből, aztán hétfőn szintén, csak egy másik suliba. Mondhatom síkideg vagyok, mivan ha hirtelen mindent elfelejtek?!Aztán nem alszom amíg meg nem jön az a bizonyos boríték amiben benne van a jövőm. :-)
Hogy gondolom-e?! :-) Nagyon rendi lenne Tőled! Mik vannak meg?


Előzmény: Amon Ré (1840.)
Amon Ré e-mail | 2005-02-22 18:15:21 | 1840.
Miskolc mellől írok, de Miskolcra járok gimibe. Angol kéttanra. :)
Én sem öltözöm durván, de bakancsom az van.
Csajok meg a szex... Hát ez szar. Télleg szánalmas. Mintha csak ez a két dolog létezne a világon. De előbb utóbb nekik is megjön majd az eszük, legalábbis reméljük. Nekem is elég kevés rockerismerősöm van, a legtöbb barátom inkább olyan "mindenes", szal mindent meghallgatnak, és nagyon rendesek, nagyon bírom őket. Én írhatok neked HIM CD-t, ha gondolod. :)



Előzmény: 20 Years (1839.)
20 Years e-mail | 2005-02-22 17:44:05 | 1839.
Én 14 vagyok, szintén lány. Honnan írsz?
Ja, ez így van, mármint a rockeres dolog. Mondjuk én nem öltözök olyan durván, szóval semmi acélbetét, vagy szögeskarkötő, de azért látszik hogy hova tartozom. Nekem mondjuk a legtöbb barátom diszkós, jó fejek meg minden (kajakosok, úgyhogy a legtöbb pasi), csak tipikus ,,nem tudom mi van a világban, de nem is érdekel"-szindrómában szenvednek, szóval a csajokon és a szexen kívül nincs más témájuk és ez szánalmas. nem sok olyan ismerősöm van aki rocker, de akik vannak azokkal sokkal mélyebb a kapcsolatom, meg minden.Ezt most nem tudom miért írtam, beteg vagyok, úgyhogy kicsit kuszán fogalmazok. Abba is hagyom a fejtegetést, még belekavarodok.
Lenne valaki olyan jószívű, hogy ír nekem Him Cd-t? Nekem csak a Love Metal van meg, de az is kazin. Nagyon megköszönném, sajna nincs pénzem megvenni eredetibe, viszont az üres cd-k árát plusz a postaköltséget kifizetném!


Előzmény: Amon Ré (1838.)
Amon Ré e-mail | 2005-02-22 15:58:46 | 1838.
16 leszek és igen, lány vagyok. Igazad van egyébként, nincs hozzá eszük. Bár nekem van pár csaj, akit ismerek, ők csinálják azt, h hetenként dobálják ki a pasikat, és gyűjtenek be újakat. Mondanom sem kell, h nagyon utálom őket... Viszont egy osztársam, aki szintén diszkós, szerelmes egy srácba, és váltig állítja, h az is szereti őt, holott azt se tudja, h a világon van.... Nah, erre inkább nem mondok semmit. HIába mondják neki, h nem igaz, ő mégiscsak bebeszéli magának. Lesz majd nagy pofáraesés.... :/
Nah igen, erről a rockerek ilyenek meg olyanok... Ez gáz. Sajnos vannak olyanok, akik lerontják a közvéleméynt közülünk a viselkedésükkel meg ezek, és ők csak ez alapján döntenek. Vannak olyanok, akik hallomásra már azt mondják, h na a rockerek, azok rosszak stb, stb. És már nem is akarják bennünk meglátni a jót. :(((


Előzmény: 20 Years (1837.)
20 Years e-mail | 2005-02-21 19:03:11 | 1837.
Az a jó. egyébként a rockerekről meg el van híresülve hogy bunkók meg büdösek, hanyagok ami már megint gáz. nem fogtad a lényeget. Nem tudnak játszani a pasikkal! Tudod milyen bonyolult és mennyi ész meg ilyenek kell ahhoz hogy az ember egyszerre 3 pasit ,,futtasson"? Ezeknek nincs annyi eszük. Elég sok embert ismerek. Nagyon átgondoltam, de egy ilyen dizsis csajt se ismerek, aki tudja hogy kell bánni a fiúkkal. Fú de gonosz lettem, nem szabad így általánosítani!!! Egyébként hány éves vagy? (a nemed nem kérdezem meg, asszem lány vagy.)

Előzmény: Amon Ré (1836.)
Amon Ré e-mail | 2005-02-21 18:39:44 | 1836.
Igaz, elég naivok. Nemtom, h máshol milyenek a dizsisek, de itt, ahol én lakom, ngyon durvák. A legtöbbje bunkó, és sok csaj csak játszik a srácokkal. Meg persze a srácok is a lányokkal, akiken észreveszik, h lehet. :( Szomorú. Én is nagyon jól eldumálok a padtársammal, Szabival, mi elfogadjuk egymás ízlését. :)

Előzmény: 20 Years (1835.)
20 Years e-mail | 2005-02-21 18:30:32 | 1835.
Nekem nem szokásom fikázni más együtteseket, egyedül a rasmussal vagyok így, ugyanis nem rockzenét játszanzanak! Ez kőkemény pop!!!
A discós csajok? Nem igaz hogy minden héten más pasijuk van, hiába dobják ki mindenüket ha beszélgetni nem lehet velük. Mondjuk az egyik legjobb barátnőm discós és ő például tök ari meg minden, de naiv. Azt vettem észre hogy ezek olyan naivak. A fiúk és minden más téren is. Ennek a barátnőmnek nem mertem elmondani hogy a pasija akibe halál szerelmes volt csak azért járt vele hogy megdugja. persze mivel a gyereknek nem jött össze kb. 3 hét múlva dobta a barátnőm és a csaj azóta is biztos benne hogy a pasi szerette. Több ilyen dizsis csaj ismerősöm van és mind ilyen. Hiába magyarázom neki hogy most jövök x-helyről ahol láttam amint a pasija egy másik csajjal smárol, elkezdi bizonygatni hogy dehát őbelé szerelmes a csávó. Na igen. Erre mondják, hogy aki hülye az haljon meg. na jó, azért ne, de ez akkor is idegesítő. Egyébként ezzel a rasmusos csajjal lehet a legjobban dumálni zenéről meg ilyenről, mer' a többi minden átmenet nélkül elkezd pofákat vágni meg fintorogni ha mondjuk megkérdezem hogy na hogy teccett ville, az apocalyptica meg lauri száma. Ráadásul elkezdenek fújolni a tolltartómra, mer' tele van brian molkoval meg villevel. mondhatom nagy bűn. a lényeg, hogy aki himet meg ilyeneket hallgat, csak jó ember lehet!!!


Előzmény: Amon Ré (1834.)
Amon Ré e-mail | 2005-02-20 19:29:41 | 1834.
Hi! Nah, a diszkók és a diszkósok az én rémálmaim megtestesítői. Néhanéha, ha el"megy" mellettem egy, én már kész vagyok. >(( Oké, biztos vannak köztük jó fejek, meg rendesek és normálisak, de a legtöbbjük az nagyon bunkó, és azt hiszi magáról h ő ettől lesz jófej. A diszkós csajok meg csak rázzák magukat, minden hétvégén új pasijuk van, ha végigmegyek az utcán, szemrehányóan méregetnek végig, olyan "fújjdeutálomarockereket" tekintettel, csak azért, mert én nem járok a legdivatosabb cuccokban és nem dobom ki mindenemet, mint ők. Ehh.... Nem bírom az olyan embereket, akik mindenáron bele akarnak olvadni a többi közé, és nem merik megmutatni önmagukat, nem mernek különbözni egy kicsit is másoktól, mi több, ezt még seját maguknak sem vallják be. Ez egy illúzióvilág, aminek sztem semmi értelme nincs.
Nekem is van egy osztársam, akinek a kedvence a Rasmus, és a padtársam. :) Jó fej srác ettől függetlenül, ő sem fikázza az én kedvenceimet, és én sem az övét, holott nagyon utálom Laurit meg a kis bandáját. De ha neki ez tetszik, hát oké, csak maradjon is ilyen, mint amilyen most.

20 Years e-mail | 2005-02-20 07:02:37 | 1833.
Hát, asszem igazad van, ez nem változtat semmin, de azért én ledöbbentem.A legrosszabb az egészben hogy az egészhez jó pofát kell vágnom hozzá, legalábbis a suliban. Van egy csaj, tök rasmus mániás. De ő se szidja a placebot, meg a himet, szóval hagyom. egyébként jó fej csaj.
A dizsikről, meg arról a ,,zenéről" csak annyit, hogy olyan emberek csinálják, illetve táncolnak rá, akik inkább homokba dugják a fejüket és egy olyan kényelmes kis világot teremtenek maguknak amiben szívesebben élnek mint a ,,való világban". Illetve, ez inkább azoknak a hibája akik reklámozzák ezt a zenét, és elnyomják azokat a bandákat akik ,,pofátlanul" a képedbe vágják az igazságot. Hiába élünk ,,szabad" világban, úgyis ,,fentről" diktálnak.


Előzmény: Ashtray whore (1832.)
Ashtray whore e-mail | 2005-02-19 21:25:38 | 1832.
dejóóó,én is utálom a dizsiket...pedig milyen kultur helyek...najóóó,ville szerintem biztos nem gondolta végig,h kivel is akar duettet énekelni,biztos ittas állapotban mondta apoéknak,h oké akkor dolgozzunk már 1ütt,és azt a részt,h laura is benne lesz,már nem tudta felfogni...én részemről nem szekálom tovább szegénykét,meg ez nekem semmit nem változatat azon,h mennyire szeretem a himet,mert az nem ville,meg egyébként is...tegnap néztem dvd-t,és végre láttam a poison girlt,meg when love and death...-t,meg a right here in my arms-ot,tök jó:))naa,ezaz,már dolgoznak az uj cd,alig vááárom
20 Years e-mail | 2005-02-19 19:47:49 | 1831.
Sziasztok!
Én is új vagyok, csak annyit tennék hozzá, hogy nagyot csalódtam Villében és az Apocalypticában is, nem értem hogy az ilyen profik miért állnak le ,,tollas seggdugaszokkal" énekelni. Villének gyönyörű hangja van, de Lauriii túlvonítja, ráadásul asszem a klip sztorija hogy valami csajba mindketten belezúgnak és a szellemeket hívják segítségül hogy eldöntsék kié lesz a csaj. Namármost lehetetlen, hogy valaki Ville helyett Laurit válassza. Nem tudom Ville látta-e az új rasmus klipet, de szerntem szánalmas ahogy a varjúbuzi fetreng a sárban. Nem zavarnának, csak ne sztárolnák őket annyira, a normális bandáknak meg semmi hírverés. Egyre szánalmasabb világban élünk. Nyávogsz egy sort és kikiáltanak egy ,,menő rockbanda frontemberének". Na jó abbahagyom, még megharagszanak rám.
Mellesleg nekem nagyon bejönnek az ilyen vékony, ,,lányos" pasik. Lásd. Ville, Brian Molko, és nagyon szarul esik amikor miattuk beszólogatnak, mer'hogy én nem Tiestot, meg Spy The Ghostot hallgatok és rázom magam a ,,dizsiben" mint egy kretén.

na megfékezem a határtalan optimizmusom, sziasztok!


Előzmény: Amon Ré (1830.)
Amon Ré e-mail | 2005-02-19 19:04:49 | 1830.
Helló! Én még új vagyok itt, nemrég találtam rá erre a fórumra. 15 éves vagyok és három éve vagyok HIM-rajongó. Hát igen... A tollas seggdugaszt én is nagyon utálom, és abszolút kiakasztott, mikor megtudtam, h Villével meg az Apocalypticával készít közös projektet. A HIM és az Apo a kedvenc bandám és hát... eléggé lepadlóztam. Mikor először hallottam a számot, nagyon tetszett, Ville gyönyörűen beénekelt az elején, mondtam is magamban, h milyen szép, de aztán... hirtelen belevinyogott a kis tollas... >(((
Azt hittem, leesek a székről... A refrénben meg annyira vonyít, h alig lehet hallani szegény Ville hangját. :(( Szóval az egész szám nagyon szép lenne, ha kizárólag Ville énekelne.
Who??? kérdésére: én is úgy tom, h albumtervek vannak az ősszel. :)
Razorblade Kiss, légyszi írj nekem! Újraraktuk a rendszert és elvesztettem a címedet!
Hell!

who?? e-mail | 2005-02-16 16:32:57 | 1829.
nem ugy volt hogy ősszel albumtervek vannak???
nem emlékszem pontosan, de mintha mondtak volna ilyet...vagy csak álmodtam???:x

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-02-04 17:28:25 | 1828.
HÁt a HIM színvonalát ha nem is, de az apocalipticáét mindenképpen fogja, mert néztem otársam bravóját,és abból kiderült h terveznek még 1 közös számot, csak Ville abbban nem vesz részt... hehe talán belátta h mit tett:D
Hát na nem is egyszálhurka... pont jó ahogy van. kigyúrtan hogy nézne már ki:))? ilyennek ismertük meg, akkor maradjon is ilyen. Csak hozzaa mindig önmagát,ne foglalkozzon azzal mit vár el a média,mit várnak el az emberek! Eddig is úgy érvényesült hogy olyan egyedi volt, akár a hangját,zenéjét, szövegeit, videóit, és az öltözködését tekintjük. Olyat tett le a "metál asztalára" ami eddig még nem volt ott. De mégis az utóbbi időben aggódom hogy marad e ilyen! Maradjon hű önmagához! Ne változzon meg! vagyis csak akkor ha tényleg úgy akarja nem pedig azért h mit fognak gondolni róla! Sokan gondolták úgy hogy a barátnője "miatt" változott sokat, de sztem ez hülyeség. Vagy ha tényleg így van...hm a franc se tudja, azért én nem eröltetném rá az akaratomat-ebben a témában:). Vagy lehet h tényleg a bnője miat változott,de önszántából. ez a jobbik(?) eset. na jó inkább most itt abbahagyom! A lényeg h remélem ez az utóbbi iőszakban szerzett "élményeimet" nem kell újra átélnem. Hátha idén elkápráztat egy Mo.-i fellépéssel:DD na jó, álmodj királylány...:P
na sziasztok.

who?? e-mail | 2005-01-29 16:32:52 | 1827.
szívemből szóltál...de még egy szó:VONYÍTÁS!
én még mindig azt látom az egészben, hogy seggdugasznak áll a világ!az apocaliptica is milyen "nagy" név már a szakmában!ez meg jön és baszkódik egy sort!
nem hiszem hogy a HIM olyan szörnyű lenne.ville nem egy antikrisztus típus, nincs miért félni tőle!
ja egyébként már a rolling stonesban is egyszál bél volt mick jagger, és csak ritkán lehetett koncerteken nemfélpucéran látni:D
na mindegy, lényeg, hogy rászmuszék ne nagyon roncsák már tovább a HIM színvonalát!köszi.

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-01-28 17:30:16 | 1826.
Dv
Hát egyfajta közvélemény kutatásom eredményeképp állapítottam meg hogy Villéék több bajt mint jót csináltak a duettel, pontosabban laurival... mki azt mondta hogy "érdekes" a felállás+ hogy jó lenne ha...
sőt a music.hu -n több olyan fórum is létrejött mint pl : "HIM&RASMUS=GANÉ,TRÁGYA" najó azt 100% hogy aki ezt létrehozta alapból nem csípte a HIMet de a duett váltotta ki ezt belőle...és a chatről ne is beszéljünk wehehe. eddig is érdekes vélemények voltak, de most méginkább. köszi lauri:). Eddig úgy voltam vele hogy a hangja az ok, de már azt is megutáltam a Bettersweet-beli alakítása miatt.
És persze anyám ki nem hagyta volna az alkalmat a fikázásra. a dal első hallgatásakor a fejéhez szorította kispárnát és fel sem tudott nézni a röhögéstől " ez mi? ez dal? jah hangszer van a kezükben..." meg "... de legalább Ville itt heteronak néz ki.."meg " ville hogyhogy nem félmeztelen?" " .. mért nincs kitéve a sárga karika a 12-essel a közepén.." stb határtalan a hülyeségee...
Hát remélem sürgősen kiadnak 1 új maxit...
Amugy nem úgy volt hogy 2005ben adják ki az új nagylemezüket?? mostanában nemnagyon volt időm, de már felnézek a hivatalos oldalakra.

ténleg volt a Viván az a stb... kár h Ville nem nyilatkozott :(( /csak lauri + még 1 csávó/
no B

who?? e-mail | 2005-01-27 16:48:08 | 1825.
nekem az volt az első h ne ide rakjam, meg ne oda, ne a falra....hát hova a jó isten faszába rakjam már akkor?
kisvakond e-mail | 2005-01-25 14:41:57 | 1824.
Hát jah..énse coktam szopatni, amiko jóebédhezszólanótát hallgat...ezt sosem értettem..nya mind1!

Hű..érdekesek lehettek azon a képen...mondjuk felőlem azt csinálnak amit akarnak, ha az oan übertrendi, amég jó a zenéjük.

Ashtray whore e-mail | 2005-01-24 16:15:57 | 1823.
micsoda szemétség...lefikázni a rres posztert...na az durva...olyan szar u képet láttam róluk,úristen...ville majnem válligérö hajjal,migé izzadtan,burton bajusszal...huuu,és ville is bajusszal...átmeneti mélypont,mindenkinél elöfordul...olyan jó placis videket nézegetek...:)
kisvakond e-mail | 2005-01-23 08:57:13 | 1822.
Nagymamám meglátta az ajtómon a razorblade-s plakátot és aszonta, hogy megijedne, ha "ezzel" álmodna
who?? e-mail | 2005-01-20 12:19:25 | 1821.
a bravo-ba állítólag benne van.megnéztem, h tényleg benne van-e a him.
iggen...csak úgy, hogy nem a him, hanem csak ville van laurával, megaz a.-val!nem szégyellik belerakni a 8x8cm-es képét a tollasnak?pfuj!

who?? e-mail | 2005-01-20 12:19:01 | 1820.
a bravo-ba állítólag benne van.megnéztem, h tényleg benne van-e a him.
iggen...csak úgy, hogy nem a him, hanem csak ville van laurával, megaz a.-val!nem szégyellik belerakni a 8x8cm-es képét a tollasnak?pfuj!

who?? e-mail | 2005-01-20 12:16:48 | 1819.
de tényleg, akkor mi mind ugyanarra gondolunk tollaska hangjával kapcsolatban, csak nem tudjuk kifejezni, nem?röhögtem én is, hogy nem ciki ilyen hanggal kiállni a közönség elé?
kisvakond e-mail | 2005-01-19 20:35:21 | 1818.
Nya újraolvastam a hozzászólásokat....meg is vakultam rendesen:) Én teljesen el vok zárva a külvilágtól, úgyhogy most informálódtam egy cseppet:) A bittersweet-et is csak azér láttam, mert egyik bnőm felvette nekem...hát...mikor meghallottam Ville hangját..fuh...aztán belesipít az iszonyat hangjával a tollaska és először megijedtem, aztán kitört belőlem a röhögés, mert tök szánalmas, amit ott produkál...teljesen játsza az agyát! Kicsit meglepődtem, hogy apocalyptica meg tollaska...nya mind1...

Jah hát az ősök már nem mernek Villéről, Brianról rosszat mondani, mert leordítom a fejüket...de azért én is hallgat6tam a sok köcsögséget!

who?? e-mail | 2005-01-16 09:33:09 | 1817.
szard le...én nem szoktam,de az mindegy:)
mindenki azzal szivat mostanában,hogy pasik helyett HIMestojásokat keresek, stb.
nyalják ki, ha meg nem ízlik bekaphatják!
de tényleg mindenki5éves szintre lemegy, és fikázza amit szeretek!kurvajó!

ilsa e-mail | 2005-01-12 12:37:58 | 1816.
brianra olyasmi megjegyzése volt anyámnak, hogy borzalmas a szeme, mintha szénnel kenték volna ki....na mondom persze, szénnel, okos
Ashtray whore e-mail | 2005-01-11 23:31:13 | 1815.
nemnem,élöben láttam...és mondom,micsoda tartásom van már,simán leszurhattam volna,mert westendben voltunk,és a közelben volt ilyen bicskás bolt:))))de én jólelkü vok nagyon...és még nem akarok javitóba kerülni:)))
who?? e-mail | 2005-01-11 12:06:49 | 1814.
énisénis!
ville haja sztem egyenesebb, csöpit le volt nyalva/beszárítva (mongyuk azt kétlem) és lehet ezért volt olyan öhm...furcsa.
miket mondott már megint az a szöke kisherceg?

Ashtray whore e-mail | 2005-01-10 00:37:45 | 1813.
hát,talán azert enm tul jó,mert vmi huje háttérénekes elrontja az egészet az undoritó "hangjával"...na de inkább hagyom ezt a témát,annyira idegesitö...láttam a kristófot a viváról...azta kis hüjét aki eccer érdekse dolgokat mondott még régebben himröl...nem estem neki...micsoda önkontroll...nade,ez a brianes nálam is lejátszódott,csak bátyám még ott tart h nemi identitászavar,és azóta is ezt ismételgeti...pl,mikor azt mondom egy pasira,h de rohadt undoritó,akkor is elkezdi,h legalább ugy néz ki mint eg NORMÁLIS férfi...ha ez a normális akkor én degenerált vok...
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-01-08 17:59:16 | 1812.
nemtom
de oan fura és nemtk rájönni mért

na mind1 hagyjuk


Előzmény: who?? (1811.)
who?? e-mail | 2005-01-07 13:11:25 | 1811.
ne is mondjátok...hogyhogy mi van a fülével?
holyhell e-mail | 2005-01-06 19:06:20 | 1810.
Jajj Dóri írj minél elöbb mert már nagyon hiányzol:((
Meg jó lenne összehozni megint egy talit;)
29.-én megyek a Wigwamba aznap találkozhatnánk!!!

a Bittersweet szerintem is szörnyü...

By


Előzmény: Razorbladekiss (1809.)
Razorbladekiss e-mail | 2005-01-06 11:35:46 | 1809.
sziasztok!

rég irtam de sajna nincs netem. üdv mindenkinek.
Judit igyekszek mailt irni.

a bittetsweet vmi szörnyűség sztem.

666 kisses

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-01-05 18:33:03 | 1808.
:DDD
A Placebo egyik klipjét az én anyám is látta,és hasonló kérdést tett fel...:)
mondjuk mindenre amit én hallgatok...
de hát na

azt akartam kérdezni,hogy a Bittersweetben mi van Ville fülével?


Előzmény: who?? (1807.)
who?? e-mail | 2005-01-05 17:49:54 | 1807.
anyám majdnem vett nekem egy himes pólót:)
nem tudja szegény h már vettem 3-at:Đ
a külön szülői beszólások műfajt kéne teremteni...pl ki ez a buzi a faladon?(briam m.)
mondom hogy nem buzi.
hát?
biszex:Đ
na hella gyerekek:)

Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-31 12:21:47 | 1806.
igen,a Viván énis láttam
A másik nagy kedvencünk a HIM
mert az első ugyebár a Rasmus :DDDDDDDDD

nahátna:))

Keserédes...


Előzmény: Ashtray whore (1804.)
Ashtray whore e-mail | 2004-12-30 23:46:09 | 1805.
ma meg volt vh1on ilyen rock müsor ééééés mi volt benne?solitary man...és volt még nightwish-nemo(tök ugyanaz mint tegnap viván)meg megin valami szám attól a huje rázmuszutól...és ff is volt,meg csomó britpop...
Ashtray whore e-mail | 2004-12-29 19:00:54 | 1804.
de jó!!!vesszenek a hüje szülök...:)tök jó most volt a viván djuice dj,vagy mi és afinnek volt a téma,igy adtak finn klippeket,mint HIM-Solitary man!!!!apocalyptica+ville-bittersweet(ebbe vmi huje háttérénekes tökre belenyávog,ráadásul ronda is)meg vmi rázmusz nevü izétöl a fjúnerál szong nevü szar,és Nightwish-Nemo!!!!!:))))de jóóóóóóóó:)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-12-29 14:43:36 | 1803.
tiszteletem
Amúgy én is figyelem mindig a fórumot.

Ehh ne aggódj nálunk dettó ugyanez a helyzet :))
Halálmadártól kezdve volt már minden szegény.
Volt olyan h néztünk HIM koncit a tv-ben,erre +szólal anyám: "egész jó ez a HIM amíg el nem kezd énekelni"
Jah és állandóan fikázzák a Finneket "H alkoholisták,meg azért van ott sok zenekar mert a sötétben unatkoznak..."

blalala

Hát igen ;) a szülői tolerancia felülmúlhzatatlan


Előzmény: who?? (1797.)
Ashtray whore e-mail | 2004-12-27 17:56:24 | 1802.
a solitary maneset ironikusan értettem...aki ott nönek nézi,az fogadja gratuláciomat...tudtam,h anyám süket,de hogy vak is legyen:)))de azert apo cd-t kaptam töle karácsonyra:))))ekkora baromságat...alkoholista,persze...meg drogos,és már csak azt várom,mikor derül ki róla,h igazából halott is,csak jó a sminkese...:)))na hell

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.