Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Doris_P e-mail | 2003-08-16 19:44:26 | 305.
Szemetek... :((

Előzmény: Rina (303.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-16 19:44:03 | 304.
sajnos...

Előzmény: Rina (303.)
Rina e-mail | 2003-08-16 08:48:58 | 303.
A cometet a Metallica nyerte....
TheRaven e-mail | 2003-08-14 03:04:17 | 302.
'A Hold ezüstös fénye világítson rád, ha elvesztetted az ösvényedet..' [visne.poet]

Szvsz a Gone With The Sin, a The Funeral Of Hearts, s The Sacrament
mint klipben, mint dalban, s szövegben kiváló..
A többi is klassz.. De ezek?!!! Ohh... Nem tok betelni velük..
Megértem miért látok oly sok szép Him-[fan]girl-t.. ;)
Nem értem a H.I.M.-ről az ócsároló kritiká[ka]t.. Miért..?!
Egyáltalán tudja vki, mit akarnak mutatni, átadni...
Sokan nem.. Akkor miért pofáznak..?! Kuss, minden seggfejnek, ki basszogatja a Him-et..
Na jó, azért nem istenek! Csak Diaboli-k.. ;>

Rina e-mail | 2003-08-12 14:43:36 | 301.
Naillight. Bocs a kirohanásomért, aztán rájöttem, h nem úgy gondoltad, csak ez volt az utolsó csepp. érted. Ejtsük is a témát, oké?

Előzmény: naillight (300.)
naillight e-mail | 2003-08-10 21:42:47 | 300.
kicsit felreertelmezted a hozzaszolasom ;)))

nem a tanarokat szidtam könyögöm...csupan annyit mondtam, aztis halkan, hogy en mar jartam par osztalyt, a fiatalsagban lek es tudom hogy a gyerekek hogy viszonyulnak a tanarokhoz. hogymonnyam magának...,)
szoval en biztos hogy beleörülnek ha minden nap egy 25-30fös huligan kaszárnya sportot uzne az idegeim gondos szejjeltepkedesebol..

mellesleg azert nem annyira fenyes a hejzet a pedagogusok köreben, leven nagyreszuk nem eppen tisztessegesen viselkedik a tanitvanyokkal.

en kifejezetten tisztelem a tanarokat, csak kurvara nem ertem, miert adja vki ijenre a fejet. de keccsegkivul szukseg van rajuk.

azert ne mondd mar hogy mikor neked bebasztak a naploba egy egyest nem kuldted el a melyentisztelt pedagogusnenit-bacsit mindenfelé...


Előzmény: Rina (299.)
Rina e-mail | 2003-08-10 19:13:40 | 299.
Először is! Arra ugrom, ha vki a pedagógusokat fikázza! Mindig próbálok nyugodt maradni, de naillight B***D MEG!!!!!! EZT NEM HISZEM EL!!!!!!
SEMMI ESETRE SE AKARJ VELEM ÖSSZEFUTNI SEHOL MERT MEGÖLLEK!!!!!! Szóval: mondjuk azért lesz vki tanár, mert szereti a gyerekeket, át akarja adni a tudást, normális embert akar faragni belőlük. Neveljük a hülye szülők lelkileg, idegileg, fizikailag sérült gyerekeit helyettük, és ez a hála?!? Manapság a legtöbb gyerek azért születik, mert nem ismerik a szüleik a fogamzásgátlás szót! Berakja bölcsödébe,óvódába. Reggel 6ra viszi(még nyitva sincs se bölcsöde, se óvóda)és este 5kor a dajkanéni indul a gyerekkel haza, mert a kedves szülő elfelejt érte jönni, vagy a kocsmában iszik.
Téged ki tanított meg írni, olvasni, számolni? Magadtól tanultad ezeket? Akkor gratulálok! Ha nem lennének tanárok, hogyan juthatnál egyetemre, hogy aztán vmi menő szakmát tanulj, és halálra keresd magad?!? A legmeghatározóbb az életedben a tanítónénid(persze anyukád után), és te azt mondod nem normális aki ezt csinálja?!? Hogy jössz te ehhez? Hogy mondhatsz olyanról véleméyt, amiről fogalmad sincs?!?! Töltöttél már 3percnél több időt 25 gyerekkel? Tartottál nekik 45perces órát a vízről, az "a" betűröl? Nem? Akkor nagyon gyorsan szívd vissza amiket montál, és ha találkozol egy tanárral, csókold meg a lábanyomát, h egyátalán hajlandó veled foglalkozni!!!!!!


Előzmény: naillight (295.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-10 11:07:44 | 298.
ezt nem rossz indulatból írtam,lehetet érzékelni a hozzászólásodon hogy nem véres,de mind1

Előzmény: naillight (297.)
naillight e-mail | 2003-08-10 11:05:16 | 297.
tudtam hogy nem birod ki



Előzmény: Razorbladekiss (296.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-10 10:57:45 | 296.
Inkább bíztatni kéne,nem?
Sok sikert Rina!!!!A díjátadót én is néztem,most a viva 1 évig nem fog HIM-et adni :-PP


Előzmény: naillight (295.)
naillight e-mail | 2003-08-10 10:10:18 | 295.
tanaaaarnak keszulsz?
minig erdekelt, hogy lesz 1 normalis emberböl tanár?
en naon nem birnam ha egy csapa huligan minden nap fullra lefarasztana... ;)


Előzmény: Rina (294.)
Rina e-mail | 2003-08-10 08:19:59 | 294.
Ahogy említettem, én nem vagyok rokker. A zenei csatorna azért kell, h tájékozódjak. Már csak abból a szempontból is fontos, hogy a tizenéves korosztály mit hallgat. Ha őket fogom tanítani(1év múlva) akkor nem árt tisztában lenni a dolgokkal....

Előzmény: AMDFan (293.)
AMDFan e-mail | 2003-08-09 22:49:09 | 293.
Hát én kicsit úgy érzem, hogy úgy kell annak akinek annyira szüksége van a zenei csatornákra, hogy a Viva-t nézze. Szóval nem akarok megbántani senkit, de a rock nem igazán arról szólt és nagyon remélem nem is arról fog szólni, hogy a média orrba szájba nyomatja.
Szóval én jól megvagyok zenei csatorna nélkül is, bár egy MTV2-t +Musicmaxot elfogadnék, de ami érdekel én is netről szerzem be.
Koncertvideók ugysincsenek TV-ben.
Éppen tegnap néztem egyébként a Bravo TV-t 3 percig mert akkor emésztettem :),
erre hallok valami ironíkus megjegyzést, hogy "mit játszunk mi thrash metalt vagy HEAVY PUNK-ot"??? :D
nemtom miről volt szó de csuklóból átraktam a Sporting - MU meccsre :)))
Szóvl ha annyira zene kell akkor benyomok valamit amit szeretek és ennyi. Teszek a Viva-ra...

Rina e-mail | 2003-08-09 18:25:33 | 292.
Én se nagyon nézek tv-t. Nincs is mit nézni. mondjuk a duna tv-n szoktak lenni jó műsorok, de sztem hagyjuk ezt.

A viván leadták a magyar comet díjátadót, és az elején régebbi cometeket vágtak össze. Hogy indult az egész, hogy változott, stb. 3másodpercre azt is bevágták h: The winner is HIM! és mutatták ahogy Ville meg a többiek vonulnak a díjért. aztán bevágtak mást, aztán 2mp-re a Ville fejét közelről. Még rövid volt a haja, 2000 v 2001 volt kiirva...
Ezt a HIMeseknek írtam, mert azért ez mégiscsak egy HIM fórum....de azért puszillak naillight! nekem nincs veled bajom, sőt örülök, h szinesíted topicunk!


Előzmény: naillight (291.)
naillight e-mail | 2003-08-09 11:30:16 | 291.
en marpedig ezt a megoldast erzem kezenfekvönek,elkapcsolok. MTV2, es ejfeltöl meg a musicmaxon megy a 120db, ott meg nirvana meg Mdick meg him meg manson meg immortal meg hammerfall meg NIN, TOOL klip van....
a mai mediaban NEKÜNK kell alkalmazkodni, leven a "közszolgálati" mint olyan ma mar nem letezik, minden a reklamokrol a nezettsegröl, a minel alacsonyabb szinvonalrol es a nagybetus penzröl szol....
szoval mivel nekem nincs mtv2m, igazabol nemis nagyon nezek TVt, letöltök egy csomo klippet ami nekem kell azt megnezem.
ha meg mindenkepp a TVböl kell, akkor fentmaradok ejfelig es megnezem.

Rina e-mail | 2003-08-09 11:23:33 | 290.
Ja! Ákos nyerte a viva comet díjat! Én neki szurkoltam, bár gondolom mennyire érdekli, h ő kapta...legalább nem az az agyvihar Pityinger égeti kis hazánkat a német gálán.
Végülis nem tartozik sehova, de azért elmondom. Néhány hete meg akartam venni az Evanesence
cd-t. Persze itt Kecskeméten nem lehetett kapni. 2 hanglemezbolt van, mostmár csak1 mert a jobbik megszűnt. Mentem szegedre, hát ott sem lehetett kapni...szóval fura...

Rina e-mail | 2003-08-09 11:14:55 | 289.
Mármint azon a 4 HIM klippen kívül. Régebbieket, vagy újabbakat...de jó is lenne....

Előzmény: Rina (288.)
Rina e-mail | 2003-08-09 11:13:47 | 288.
De van musicmax. Csak más zenei csatornákat hiányolok:( A musicmax nem rossz, de néha nem értem kik nyomnak be 69 sms-t Gareth Gates-re....de legalább HIM klippek is vannak. Bár be kéne szólni vhogy, h más klippeket is lehessen kérni tőlük.

Előzmény: Razorbladekiss (287.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-09 09:24:55 | 287.
Rina!Nálatok nincs MusicMax?Az ilyen kívánságműsoros adó,ott adnak HIM-et,meg Evanesence-t ,meg amit kérnek!De ott is elég sok az ilyen majkapapa féle.

Előzmény: Rina (285.)
Rina e-mail | 2003-08-09 08:28:31 | 286.
AMDFan, naillight! Azért szerintem jó, hogy itt vagytok. Végre normális keretek között tudunk véleményeket ütköztetni. Ez is kell.
Rina e-mail | 2003-08-09 08:23:09 | 285.
naillight. Ez már elég közhelyes, h kapcsolj el, nem kötelező nézni. Ez nem a te hibád, már sokan lejáratták. Sajnos itt már nem elég az, h kapcsolj el...mindenhol u.ez van. Mindenhol csak u.azokat nyomják. Még azért sem tudok mást nézni, mert a kábelszolgáltató szarik az ifjúságra, és csak a vivát lehet fogni....szóval ha legalább vmilyen zenét szeretnék, ezt kell néznem.
Milyen zenét szeretek? nos, nem vagyok rokker, mindenféle zenét meghallgatok, ami igényes.Párat azért írok: Neo, HS7, Ákos, Sade, Evanescence,
Ezek elég messze állnak egymástól, de ilyen szerteágazó a zenei izlésem. Nyitott vagyok bármire...

Razorbladekiss e-mail | 2003-08-09 08:08:44 | 284.
Szia,sok az igazság a hozzászólásaidban!Nem azért szeretem a HIM-et,mert Ville jól néz ki.Az már más hogy nekem is tetszik,de a zene fogott meg benne.Sok olyan állítólagos HIM rajongóval "beszélgettem" akikről látni,hogy divatból szeretik.Megkérdezem,hogy szereti-e a HIM-et ere azt feleli:
-Az akinek olyan helyes a frontembere?
És gőze nincs a HIM-ről VALOjában.

Manson,Apocalyptica,Tankcsapda,Metallica/1-2 száma/ Guns'n Roses stb.


Előzmény: AMDFan (283.)
AMDFan e-mail | 2003-08-09 03:56:03 | 283.
Az első résszel totálisan egyetértek.
A Viva nem egy zenei csatorna.
A Viva egy popzenei csatorna, ahol azt nyomják amibe a pénz van. Ezt el kell fogadni, és szerintem könnyű elfogadni. Vedd meg havonta a Hammer World c. ujsit abban azért sok hí van, persze nem(csak) a HIMről..

A második rész megint bonyolultabb kérdés, mert végülis a HIM kezdte el ezt a "love metal"-t (javítsatok ki ha tévedek), és emiatt egyedinek mondható a hangzásuk.
Az hogy nem tartozik az igazán komplex zenék közé amit játszanak az más kérdés. Személy szerint semmi bajom a HIM-mel, meghallgattam az új lemezt is...
Nem fikázom őket, mert amikor elkezdtem rockot hallgatni akkor a HIM-nek is szerepe volt benne hogy megszeressem.
Rina, Razorbladekiss, ti miket hallgattok még a HIM-en kívül?


Előzmény: naillight (282.)
naillight e-mail | 2003-08-08 20:03:39 | 282.
itt a megoldas. ha nem majkapaparol akarsz hallani, Ne, ismetlem, NE a vivat es tarsait nezzed....

(szemelye svelemeny: ha valami egyedi, akkor az szerintem semmiképp sem a HIM..)


Előzmény: Rina (281.)
Rina e-mail | 2003-08-08 18:49:57 | 281.
elfogadhatnátok(egy szó)bocs!

mainstream...hát igen. Most ezt ne vegyétek magatokra: nem semmi amikor olyan kifejezésekkel dobálóznak aminek nem ismerik a jelentését.Főleg a médiában teszik ezt. Szeretik azeket a hangzatos angol kifejezéseket, underground, mainstream, bla bla bla....minkenkit besorolnak vhova. Minek? Kérdem én? Muszály beállni a sorba? Nem lehet vmi, vki egyedi?


Előzmény: Rina (280.)
Rina e-mail | 2003-08-08 18:43:18 | 280.
Sajnos abban igazatok van, hogy csomó bravotini csak a frontember miatt szereti a HIMet, és fogalmuk sincs arról, hogy a dalok miről szólnak. Melltartókat, meg bugyikat dobálnak fel a szinpadra, lejáratva ezzel az igazi rajongókat. Higgyétek el ezek engem is nagyon idegesítenek! Az is igaz, ha sokat szerepelnének a médiában, unalmassá válnának, de azt azért el fogadhatnátok, hogy nem csak Majkapapáról szeretnénk híreket hallani, meg 50centről. Azt pedig egy valamire való műsorvezető sem engedheti meg magának, hogy adásban állástfoglal, és olyan stílusban beszél bizonyos együttesekről, ahogy kedveslilu tette. Természetesen joga van ahhoz, hogy vmit ne szeressen, de nyilvánosan ne ócsárolja. Az lenne a zenei műsorvezetők dolga, hogy minden téren tájékozottak legyenek, függetlenül attól, hogy milyen zenét szeret. Az ő dolguk a tájékoztatás, nem az állásfoglalás. Ezt bízzák csak a nézőkre és hallgatókra.
Természetesen mindenki a saját lovát dicséri. Nekem nem szokásom fikázni olyan együttest akit nem szeretek. Véleményt mondok róla, amit nem kötelező elfogadni. Mi sem vagyunk kötelesek a ti véleményeteket elfogadni. Nem is az a cél, hogy megszeressétek, vagy megértsétek a HIMet, de legalább előitéletek nélkül elfogadhatnátok a mi zenei izlésünket.

naillight e-mail | 2003-08-08 18:39:46 | 279.
ezigyvan....aki mainstreambe kerül, az elöbb utobb atvaltozik MAINSTREAMmé, kommersz állszar lesz.
ld manson es meg ezer mas.


Előzmény: AMDFan (278.)
AMDFan e-mail | 2003-08-08 18:07:34 | 278.
Sziasztok!
Végsősoron mind a kettőtöknek van igaza.
Lehet szabadon véleménytnyilvánítani, de azon sem csodálkozok, hogy egy fanatikus rajongó így reagál.
Én csak egyet kérek. Hagyjátok abba a Viva fikázását. No nem azért mert szeretem. Eddig körülbelül 1 órán keresztül néztem a Vivát (összeadva kb ennyi idő amíg átugrottam rajta :)).
Én a helyetekben örülnék neki, hogy nem adnak HIM klipeket.
Kifejtem: Sokan ( pl naillight ) azért nevezi a HIM rajongókat divatpicsának mert nagyrészük sajnos az.
Razorbladekiss-t mondjuk nem tartom annak mert eléggé fanatikusnak látszik a postjai alapján.
Lényeg, hogy hihetetlen olyan ember van aki azért szereti a HIM-et mert Valo jól néz ki, és nem a zenéjük miatt.
Ezek a "divatpicsák" sajnos szánalmas emberek akik zárkózóttak zeneileg, A HIM-et meg néhány popos szart szeretnek és ezzel vége.
Nekem semmi gondom a HIM rajongókkal addig amíg mondjuk nem fikázzák le a Dark Tranquillity-t In Flames-et stb..
Tehát ők a "divatpicsák". Persze ez csak egyfajta megközelítés, mert elég sokféleképpen lehet őket definiálni.
Az, hogy miért pont a HIM-nél ütközik ez ki? Vitathatatlanul az egyik legkommerszebb rockzenekar... (persze ez önmagában nem baj)
De ha figyelitek ugyanez van a Tankcsapdával is. Rengeteg diszkós és rapper tartja magát "csapdásnak", és már már titkolom, hogy bizony én is nagyon szeretem a zenéjüket (de főleg a koncertjeiket).
A HIM viszont egy világszerte sikeres és ismert zenekar, sok rajongóval akik közül a legtöbb lány (ez szerintem érthető, mivel tartalmilag főleg a lányok lelkületére hat) és ezek közül sokan csak mint mondtam Ville miatt szeretik őket,
meg azért mert sokan szeretik... :)
Tehát visszatérve a témára ha a Viva nem nyomja ezerrel a HIM-et (és egyáltalán semmilyen metalzenét) annak csak örülni lehet, mivel annál kevesebb a "divatrocker".
Tehát személy szerint örülök neki, hogy a kedvenc zenekaraim nem kapnak teret a médiában mert amint elkezdenék őket nyomatni, jönne a sok divatbuzi álrajongó, és rossz esetben a zenekar megérzi a nagypénz szagát és egyre popoulárisabb és szarabb zenét csinálnak.
Na nem folytatom, mert reggelig tudnám fejtegetni a dolgot.
Üdv

PS: Ha valakinek inge amit írtam nyugodtan vegye magára...

Razorbladekiss e-mail | 2003-08-08 15:32:34 | 277.
Jó.figyelj,fejezzük be. én legalább is befejezem,ugysem győzzük meg egymást,mindaketten a saját igazunkat mondjuk,és aszerint is fogunk élni,szóval nincs sok értelme vitatkozni.

Előzmény: naillight (273.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-08 15:28:05 | 276.
Akkor nézd meg jobban,mert ha 2hetenként leadnak 1 HIM klippet akkor sokat mondok!

Előzmény: courtney hate (274.)
courtney hate e-mail | 2003-08-08 10:44:25 | 275.
1bizti:szar viván eg&znap Funeral Of Heartsot nyomják..
courtney hate e-mail | 2003-08-08 10:44:25 | 274.
1bizti:szar viván eg&znap Funeral Of Heartsot nyomják..
naillight e-mail | 2003-08-08 10:08:05 | 273.
ha most egy nagy büdös paraszt bunko akarnek lenni, és miért ne akarnek, aztmondanám:

ezt beszoptad, mert ha a hivataloson nincs m.o akko masholsem lsz."

en amugy becsi kick offon ottvoltam a himen(kizarolag hejszerzes szempontjabol,utana jött a manson..), soha eletemb nem hallottam mg himet elött,e magyarul elöitelteim se voltak
de en szemelyszerint vegigszenvedtem..


olvasd el ezt megeccer
es gondold at
hol tettem en rad celzasokat? vagy szurklodast? vagy szidast?
paranoias vagy???????????,

Razorbladekiss e-mail | 2003-08-08 09:45:26 | 272.
..ezt 1 kicsit elírtam:nemtetszésedet

Előzmény: Razorbladekiss (271.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-08 09:43:39 | 271.
Azért,mert én soha de soha nem szóltam hozzá 1 mondatodhoz sem,főleg nem így,és a nemtetszsedet máshogy is kilehet fejezni!

Előzmény: naillight (270.)
naillight e-mail | 2003-08-08 09:22:11 | 270.
akkor most támadásra támadással reagálnék: |honnan tudod hogy egy sötét bunkó vagyok??|


mellesleg olvasom a hozzászólásaid, tudod sokat elárulnak az ember személyiségéről.
hadd ne peldalozzak...

Razorbladekiss e-mail | 2003-08-08 08:54:23 | 269.
Az igaz,hogy jogod van itt lenni,de én sem megyek be mondjuk 1 linkin park topicba hogy eőadjam hogy mennyire utálom őket.

a szánalmas szó rád is illik,és olyan fogalmakkal dobálózol/pl. divatpicsa/ami tök alaotalan.
nem ismersz,életedben nem láttál,nem is fogsz
Ha kifejtenéd hogy miéert vagyok divatpicsa akkor örülnék,mert rajtad kívül senki sem gondolja ezt!

P.S. Remélem tetszik a kültúrált levél,mostár csak neked kéne megválogatni a szókincsedet,mert engem leszólsz hogy káromkodok,de te is u.ezt csinálod!


Előzmény: naillight (265.)
naillight e-mail | 2003-08-07 19:21:00 | 268.
gondolom a zakar az takar akar lenni(ez deszepvolt ,),szoval akkor msot kifejtem, engedve a keresednek ;))))

szoval eletemben eleg sok koncerten voltam már, megfordultam mansonon, slayeren, metallicán,akelán,kispálon,apocalypticán,fu manchun, suck a surge on,napalm death en, deicide on, nineinchnails en, Tool on, es mindegyiken nagyon jól éreztem maga, mert nagyon nagyon jó volt a hangzás, és fergeteges hangulat volt, pont olyan, amilyenről álmodik egy koncertre járó egyén :)

A HIM merőben más volt, nem állt semmi másból, csak 10éves dajcs picsák rikácsoltak meg sirtak hogy jaj de édes az a ville. Hát amijen a rajongótábor, olyan a frontember is... Végig bazsajgott, "poén"kodott, mesedélutánt tartott, és rém eredetinek tartotta magát. egyszóval unalmas volt, kiábrándító ésa kelleténél másfél órával hosszabb(bár ezt csak azért mondom mert félpercenként néztük az orát h mikor kezdődik már a manson...). mielőtt azt az indokot hoznád fel, hogy nyilvn ismertem az általam fent emlitett andákat, ezért tudtam élvezni, elébelépnék a dolgoknak: sem a fu manchut, suck a surge t, kispált nem ismertem, mégis nagyon nagyon jó volt...


azthiszem egyszerűen unalmas és egysíkú volta koncert ez volt a baj...
hát mint tudjuk, egy dolog egy bika lemezt kiadni, és egy másik jó koncertet is adni belőle.
ettől a him még lehet jó(bár amennyit azota hallottam belőle/róla, azalapján nekem nemteccik[ebben a forumban is helye van az ellenkritikának]).




Előzmény: Rina (266.)
Doris_P e-mail | 2003-08-07 18:50:31 | 267.
Nem kerül pénzbe... Jöhetne már vki, mer mindig egyedül vagyok. :(( És én se megyek külf.re. :(( Tök depis vagyok már 3 napja...

Előzmény: Razorbladekiss (258.)
Rina e-mail | 2003-08-07 18:46:53 | 266.
Kedves naillight! Teljesen igazad van abban, hogy ez a fórum azért van, hogy eszmét cseréljünk. Állok elébe! Ha kifejtenéd mit zakar az, hogy végigszenvedted a HIMet, igérem, kultúráltan fogok reagálni:)

razorbladekiss! nyugodj meg. sajnos volt egy olyan érzésem, h Ville udvariasságból mondta, h ide is jönnek. Mit lehet egy ilyen kérdésre válaszolni? Naná, hogy azt, hogy "lehet, h hozzátok is eljutunk" Azért még nincs minden veszve, a szigeten jövőre állítólag tutira ott lesznek...tudom ez most nem vigasztal.


Előzmény: naillight (265.)
naillight e-mail | 2003-08-07 18:17:11 | 265.
ayo, hát akkor vegyük szépen sorjában...
(1.) " mia faszt keresel itt"

1/a.) Ezúton is felvilágosítanálak ama bizonyított tényről, hogy ez egy eszmecserélő, véleményközlő és kommunikációs közeg, közismertebb gyűjtőnevén fórum. Mint ilyen, lehetőséget nyújt a felhasználóknak, elen esetben fórumozóknak hogy az őt érdeklő témában az őt érdeklő hozzászólásra-akár minden előzmény nélkül-reagáljon.

(2.) "Húzzál innen a picsába nem neked írtam,hanem Rinának és a többieknek,és nem attól várom a reagálást aki 1 sötét bunkó,pont olyan mint te!"

2/a) vizsgáljuk meg a szituácót. Kultúráltan előadtam egy véleményt, mely elismerem hogy negatív irányú tartalommal bírt, de szubjektív vélemény, akár pozitív akár negatív. Az általad beírt reakció pedig a legkevésbé sem kultúrált; obszcén szavak egymásra hányva, tömkeleg értlemetlenség, az egész egyveleg értékelhető tartalma a nullához konvergál, de inkább alatta.
Ezek után a "bunkó paraszt" jelzőn el lehet gondolkodni, vajh melyik félről is mondható el.

és csakhogy kevésbé professzionális legyek, neked tényleg az lenne a legjobb ha megdöglenél,
meg a környezetednek is, szoval hajrá, ott a kötél, gyujtós, lánchíd. vagy akár a psihologus, azis rádférne.
te szánalmas divatpicsa...




Előzmény: Razorbladekiss (261.)
nano17 e-mail | 2003-08-07 17:24:46 | 264.
+,hogy én kb.2 hónapja nem láttam HIm klippet a Viván+semmi hir róla
nano17 e-mail | 2003-08-07 17:23:49 | 263.
Mit szólnátok ha a VIVÁnak irnánk levelet.A véleményünket+ hogy a Lilu tünjön el mert leköpném annyira utálom!!!!!!!!
nano17 e-mail | 2003-08-07 17:21:55 | 262.
Nyugodj+ és ne legyél öngyilkos!!!!!!!!!!!!!!!!Sajnos én is igy vagok a HIM-el,de mit tegyek.Ez a hátránya a rajongásnak.én is megnéztem de én se látttam,hogy jönnének mo.ra.Az a szenétség,hogy még a szigetre se jöttek pedig erre vártam már régóta.De eljön még a mi időnk!:)))))))))))KITARTÁS!!!

Előzmény: Razorbladekiss (261.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-07 12:53:50 | 261.
Mi a faszt keresel itt????Húzzál innen a picsába nem neked írtam,hanem Rinának és a többieknek,és nem attól várom a reagálást aki 1 sötét bunkó,pont olyan mint te!

Előzmény: naillight (260.)
naillight e-mail | 2003-08-07 10:12:09 | 260.
ha most egy nagy büdös paraszt bunko akarnek lenni, és miért ne akarnek, aztmondanám:

ezt beszoptad, mert ha a hivataloson nincs m.o akko masholsem lsz."

en amugy becsi kick offon ottvoltam a himen(kizarolag hejszerzes szempontjabol,utana jött a manson..), soha eletemb nem hallottam mg himet elött,e magyarul elöitelteim se voltak
de en szemelyszerint vegigszenvedtem..


Előzmény: Razorbladekiss (259.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-08-07 09:30:29 | 259.
A rohadt kurva büdös geci életbe!!!!!!!
/nagyon ideges vagyok és most valószínű a szövegem tele lesz káromkodással,eelőre is bocsi/

Rina,te má voltál fenn a heartagrammon és láttad a szomorú igazságot:
A KONCERT DÁTUMOKNÁL SEHOL SINCS MAGYARORSZÁG!!!!
ilyen nincs én azé élek hogy elmenjek az állítólagos novemberi HIM koncertre...nem tehetek róla,nincs pénzem elmeni Bécsbe vagy Salzburgba,egyedül ide.Nem is engednek külföldre.
De ha nem jönnek én tuti depis leszek és a depresszió végén meg öngyilkos...az a mérhetetlen ngay rajongás,imádat,csadálat ami bennem van a HIM iránt az megfogalmazhatatlan.Lehet hogy ez már beteges is de hát most mit csináljak???
a HIM az egyetlen éltetőm,őnélküle már rég kinyírtam volna magam,mert az életemnek nincs semmi értelme a HIM nélkül.Anyámék megvetne a HIM imádatom miatt ők azt akarjaák hogy tökéletes legyek nekik,nincs egy jó szavuk se hozzám,de ez már rég nem érdekel,csak a HIMnek élek....
Megnézek még pár weblapt hátha ott találok valami reményt.....

Razorbladekiss e-mail | 2003-08-06 20:12:54 | 258.
De a trefor az pénzbe kerül nem???/én ezt hallottam...
Rina! Én is megyek tüntetni,ja és amit leírtram az igaz,én is 2óráig közveszélyes állapotban voltam annyira felb...ta az agyamat...



Előzmény: Doris_P (257.)
Doris_P e-mail | 2003-08-06 18:55:26 | 257.
trefort.net-re szoktam menni...
Van egy join_me szobám, nagyon ingadozó tartalommal... Van, hogy 10en vagyunk, van hogy senki, csak én. Utóbbi szokott lenni általában. :))


Előzmény: Rina (256.)
Rina e-mail | 2003-08-06 18:50:59 | 256.
Attol függ milyen chat. én néha próbálkoztam a gyalogló chaten a HIM szobával, de az újakat le sz**ják....

Előzmény: Doris_P (255.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.