Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Freya e-mail | 2003-11-20 10:38:11 | 804.
Még nem lépek fel, mert még béna vagyok ahhoz... alig három hónapja kezdtem el:))) Már szinte mindent tudok, csak gyakorolni kell, hogy automatikusan menjen és akkor fellépek majd:))) Egyébként szokott lenni hastáncest az Uránia mozi kávézójában, ott a tanárnőnk meg a haladósok szoktak fellépni:) Nagyon ügyik:) (ez a reklám helye:)))
Nem a Kossuth Zsuzsába jársz véletlenül?:) Csak úgy...


Előzmény: Dumalady (799.)
Freya e-mail | 2003-11-20 10:34:19 | 803.
:(((( Grrr....ez a rádiós témán nagyon fel tudom húzni magam... számszerűen többségben mégis kisebbségben a rockerek!!!!! Néha el lehet csípni egy-két rockműsort, nagy ritkán, még a Bridge FM volt nagyon király:) Csak hát persze azt is megszüntették.... beraktak helyette valami sz*rt, ami olyan mint a többi... hogy minek azt nem tudom. Miért nem lehet egy normális rockos rádiót üzemeltetni?? Lennének hallgatói bőven, talán több is, mint más állomásoknak, és mégsem csinálják meg...:(((( Nem értem....
Más.Barátnőm mesélte hogy volt külker gólyabálon, és a sok uncsi zene közé egyszercsak berakták a Rebel yell-t persze HIM...:), mikor épp bealudt volna, fölpattant, és visszatért belé az élet:)))) Hát igen....

:))) ja-ja... én úgy mondom ezt a "kis" hízási folyamatomat hogy "kezdek emberi külsőt felvenni":))) Azért 178 centihez 63 kiló elég kevés, nem? Mondjuk amíg nem hastáncoltam semmi bajom nem volt a 63 kilóval.... Szóval ne higgye azt senki hogy leszólom a vékonyakat! Akinek ez az alkata, legyen vékony:))


Előzmény: DarkLucia (798.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-19 18:39:39 | 802.
jaj ideugye nem lehet képeket beszúrni??
kár pedig olyan jók vannak...:((
namind1.
nagyonkár!:(
Rina mijen rég írt...
...bíztos nincs ideje:(
eziskár
nasziasztok!;)

Razorbladekiss e-mail | 2003-11-19 16:20:43 | 801.
hello; )
ilyen sokan hastáncoltok?!
Nem tudom énvalahogy nemigazán bírom az ijen indiai kultúrákat,deha nektek teccik akkor egézségetekre!;)
Mégmindig nem találjátok az interneten a Love's Requiem-et?

Zsoofi_ e-mail | 2003-11-19 15:24:07 | 800.
Hastáncolsz? :) Tök jó, én is akartam, a hugom csinálja is, nekem sajnos nincs időm rá :( Mondjuk hugomnak is mondták, hogy nem vmi hastáncos alkat. Nem mintha én az lennék... Nekünk nincs mit rázni :(( és ez elég urán festene...

Előzmény: Freya (792.)
Dumalady e-mail | 2003-11-19 13:21:07 | 799.
én nem, de szoktál fellépni?
holnap baromiyoo napom lesz:
-
tesi
rajz
rajz
egészségtan
KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY!!!


Előzmény: Freya (797.)
DarkLucia e-mail | 2003-11-19 07:07:01 | 798.
Az tök jó. márminthogy a pozitív befolyása. egyébként se lehet ezt lapos hassal csinálni. úgyhogy tök jó.

ezen már én is elmerengtem, hogy a rock mennyire népszerűbb. itt. nem is értem pölö, hogy mér' nincs egy vmire való rockrádió. mert ahányszor bekapcsolom - ha olyanom támad - egyből elázik. na jó... szóval ez van.


Előzmény: Freya (792.)
Freya e-mail | 2003-11-18 18:44:23 | 797.
Köszy:))) megpróbálom:))) van csörgőkendőm... én gyöngyös rucit szeretnék majd, de sztem varrni fogok. Anyuval..:)) Te is szoktál rázni?:))

Előzmény: Dumalady (793.)
Freya e-mail | 2003-11-18 18:42:35 | 796.
Aha:)))))

Előzmény: Dumalady (795.)
Dumalady e-mail | 2003-11-18 18:37:33 | 795.
itt vagy?
Freya e-mail | 2003-11-18 18:36:39 | 794.
Észrevettétek, hogy a "Rock" témákba a hozzászólások összesen több tízezerre rúgnak, és a "többi" műfaj beírásai összesen se közelíti meg ennek az egyharmadát:))))) Nem véletlen.. csak érdekességképp írtam:)))
Dumalady e-mail | 2003-11-18 18:36:11 | 793.
sztem a The path-ra táncolj, mert a hanglejtéseknél yool lehet rá csörgetni, télleg, vannak olyan kis izés...csörgős ruhád?
Freya e-mail | 2003-11-18 18:12:19 | 792.
:))) Igen... mondjuk...egy kis szemléletváltozás... kihozza a nőiességet, és növeli az önbizalmat. Máshogy állsz magadhoz, és nem állsz a mérlegre ötpercenként... régebben ezt csináltam, és teljesen kivoltam hogy úristen, már 64 kiló vagyok nem 63. mostmár.. hehe.. talán nem is mernék ráállni:) De őszintén szólva nem is érdekel.:)) van egy kis hasam is, ami egész szépen rezeg:))) na jó, azért gurulni nem akarok:)) az már nem olyan szép:)))
uhh, ma HIM-re hastáncoltam:))) rámjött az ötperc, és elkezdtem a Buried alive by love-ra rázni:)))) háát...:))) asszem ez volt az utolsó... bár ritmusilag nem is rossz....:)))))))


Előzmény: DarkLucia (790.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-18 16:36:55 | 791.
Dumalady!NYUGI!; )
Bírom hogy enni mindent összeszox hordani!; )/naezis milyen magyaros lett; )/

DarkLucia e-mail | 2003-11-18 14:23:13 | 790.
És ehhez a hastánchoz társul vmiféle filozófia is? vagy csak...

Előzmény: Freya (783.)
DarkLucia e-mail | 2003-11-18 14:22:25 | 789.
yehyehyehyehyeh visszaváltották. a jegyet. bár az ablaknál ülő szöszke hozta a szokásos már-megint-gondolkodnom-kell formáját, de azért dűlőre jutottunk. 1 gonddal kevesebb. mer' hát annyideannyideannyivan.

RBK írj lsz koncibeszámolót a mai napról. kiwi vagyok, milyen a DP.
Teccik a diákszigetes levél végén a "Leiratkozási infó, de nem mintha ez vkit is érdekelne..." tök állat. és a dzsásztisz.

Fanatikus death666! szállj be a ringbe!

Freya e-mail | 2003-11-17 21:08:18 | 788.
uuuhhh...Dumalady:))) mindjárt kapsz egy vödörnyi vizet a nyakadba, ha nem fejezed be:)))...(ha már a jegyeknél tartunk:))))))))))

Előzmény: Dumalady (787.)
Dumalady e-mail | 2003-11-17 18:07:52 | 787.
tééééééleg, ti milyen jegyűek vagytok?
busz, vagy esetleg villamos?
az se baj ha metró...:)

Dumalady e-mail | 2003-11-17 18:05:54 | 786.
ez tök yoo, az english summer rain dallamára olvasom a fórumot...
próbáljátok ki, bár nem nagyon lehet koncentrálni az értelmére a leveleknek, de az úgyis mind1.
start again start again start again...
jajaja.
ésmegint a végén start again...
na yoo, kezdyük újra...:)
ja és feltaláltam a zizegés és a bizsergés keverékét:bizgerzés...
no comment.
/de milyen érdekes, hogy egy no comment is mennyire kielégítő válasz tud lenni/
de lehet/biztos/, hogy csak nekem érdekes...
várjunk csak én nem ilyen szoktam lenni, ez túl komolytalan...!
attól függ mihez képest...
na yoo, mostmár tényleg komoly leszek...
"nem nevetek-nem nevetek-nem nevetek"
a francba kitaláltam egy viccet...ezt muszáj megírni, egyszerűen kihagyhatatlan...
tehát:
2 fűnyíró beszélget:
-Te is füvezel?
mi van ezzel a hónappal???
nem hiszek a horoszkópban, de ezt írta a bravo, és minden más is!!!:
...Éppen a közös munka egyengeti utadat egy nagy szerelem felé.Egyszeriben észreveszed, hogy az, akire idáig alig figyeltél, milyen vonzó, és milyen jól megértitek egymást.
baj ha fordítva van, hogy én nem akarom???
és a barátnőim, teljesen hülyék, hogy megkérdezték bejövök-e neki, de elrohant...
áááááááááá
help meeeeeeeeeeeeeee...

Razorbladekiss e-mail | 2003-11-17 17:49:59 | 785.
; )
Bocsi Freya Drága!; )Dehát a HIM-ért mindent!; )
De nemgondolod hogy e-mailozni kéne?; )
Havan valami új infó akkor természetesen TI lesztek utánam az elsők akik megtudják!; )
Namegyek énis még pármilliószor szavazni!; )


Előzmény: Freya (784.)
Freya e-mail | 2003-11-17 14:23:09 | 784.
:)))) Na, jól elintéztél Raz:)))
Ennyi cím és ki is dőltem a gép elől:))))
Asszem jobb lesz, ha megyek szavazni:))))


Előzmény: Razorbladekiss (781.)
Freya e-mail | 2003-11-17 14:09:57 | 783.
:))) Nekem is teccik ez a kifejezés:)))))) Nagyon találó!!:)))
Én is HIM-et hallgatok vagy Nightwisht..:) Meg persze a hastánczenémet (egyiptomi) lazításképp:))) néha Sarah Brightman:) Ő már nem rock:) De azért megnyugtat:))))


Előzmény: Razorbladekiss (778.)
Freya e-mail | 2003-11-17 14:05:52 | 782.
Jólvan, Dumalady, nem véletlenül ez a neved:))) Vesszük az adást, csak néha kicsit sok az "infó" és nem tudjuk feldolgozni. Én azért jövök a HIM-fórumba, mert jó a hangulat, úgyis elég nyomás van rajtam a vizsgák miatt, stb.(nem tartok panaszdélutánt:)))) és hát,...szóval néha kicsit sok az infómennyiség, amit szolgáltatsz:)))

Előzmény: Dumalady (776.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-17 12:29:40 | 781.
Gyemekeim itt van a diáksziget infomail

Sziasztok!


Jön már a 2004, úgyhogy itt egy rövidke infomail. A tartalom:

- Sziget 2004 információk
- Egyéb 2004-es fesztiválok
- Beindult a kívánsággép
- diaksziget.com Linkek - hová kattogj

Ha nem bírod visszatartani kattintási ingeredet, akkor ezt itt kiélheted:
http://www.diaksziget.com/

-----------------------------------------------------------
- Sziget 2004 infók ---------------------------------------
-----------------------------------------------------------
Sok infónk még nincs, de azt már tudjuk mikor lesz. Eddig mindig elobbre és elobbre pakolták a dátumot, de most e tendenciával ellentétesen a feszt visszakerült régi, augusztus eleji idopontjához. Így tehát a Sziget 2004 augusztus 4-11 között lesz. Jövo év elején várjuk az elso fellépo infókat, úgyhogy addig még csak a véletlen muve lehet ha mégis megtudunk valamit. Egy biztos, amint lesz bármi infó azt az alábbi oldalon megtalálod. Addig pedig a kívánsággépet ajánlom (lásd alábbi hírt).

Legfrissebb infók:
http://sziget.diaksziget.com/

------------------------------------------------------------
- Egyéb 2004es fesztiválok ---------------------------------
------------------------------------------------------------
Nem csak Sziget van a világon. A következo fesztiválokat fogjuk részletes infókkal és programokkal nyomon követni:

Summer Rocks - ? (Budapest)
Sport Sziget - 2004. június 11-13. (Budapest)
Mezotúr - ? (Mezotúr)
Volt - 2004. július 8-10 (Sopron)
Hegyalja - 2004. július 13-18 (Tokaj)
Efott - ? (?)
Muvészetek Völgye - ? (Kapolcs)
Sziget - 2004. augusztus 4-11 (Budapest)

...és majd még tán más is, csak most nem jut eszembe...

Ja és hamarosan megújul az egész fesztivál és koncert rovatunk...meglátjátok milyen jó lesz. Addig katt.

http://www.diaksziget.com/

------------------------------------------------------------
- Beindult a kívánsággép -----------------------------------
------------------------------------------------------------
Beindult a 2004es Sziget nem-hivatalos kívánsággépe. A hivatalos gép elérkezéséig itt gyüjtük a beérkezo fellépo-kívánságokat, és az eredményeket majd szépen továbbítjuk a szervezoknek. Ha szeretnéd, hogy jöjjön a Szigetre (vagy akár a Volt-ra vagy SportSzigetre - merhogy azokat is befolyásolja) az x.y. vagy a z.q. akkor kattogj az alábbiakra...

http://kivansaggep.diaksziget.com/

------------------------------------------------------------
- diaksziget.com Linkek ------------------------------------
------------------------------------------------------------
- diaksziget.com Fórumok
http://forum.diaksziget.com/
- A legújabb Sziget információk
http://sziget.diaksziget.com/
- Zenész Apróhirdetés
http://apro.diaksziget.com/
- diaksziget.com ZeNetBolt - olcsó használt és új albumok (ez hamarosan megújul)
http://bolt.diaksziget.com/
- Koncertajánló (ez még mindig elég új, de újabb lesz amint megújul)
http://koncert.diaksziget.com/
- Szigetem Oldalad - SzMSeid, Szavazás, stb.
http://szigetem.diaksziget.com/

- Mi a véleményed az Infomailrol? Túl gyakran, túl ritkán, túl hosszan, túl röviden küldjük? Segíts nekünk és mondd el a véleményed...csak válaszolj erre az emailre. Anyázz nyugodtan. Minden véleményt elolvasunk, és általában válaszolunk is.
- Ja és a diaksziget.com-al kapcsi is szivesen fogadunk mindenféle véleményeket meg ötleteket. Válaszolj erre az emailre ha van vmi mondanivalód. Ha nincs akkor is. Mint mondtam, mindent elolvasunk.

--------------------------------------------------------------
- Leiratkozási infó, de nem mintha ez vkit is érdekelne...
http://infomail.diaksziget.com/


Razorbladekiss e-mail | 2003-11-17 12:27:19 | 780.
Death 666 válaszoltam a mailedre!;)

Előzmény: death666 (779.)
death666 e-mail | 2003-11-16 17:46:54 | 779.
szia mindenkinek!!!én egy fanatikus HIM rajongó vagyok és ha gondoljátok irjatok nekem...az e-mail cimem judyt@chello.hu!!!IRJATOK

Előzmény: Razorbladekiss (778.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-16 16:49:07 | 778.
divi hip-hop-hullahop- :))))))))))))))))))))
Ez nagyon jó! ezzelfogom idegesíteni drága hugicámat!!;))) Köszi!;))
Nah igen-ha ideges vagyok akkor mindig HIM-et vagy 69eyest hallgatok és közben elszívok néhány szál cigit.....mennyei;))


Előzmény: DarkLucia (773.)
Dumalady e-mail | 2003-11-16 16:39:20 | 777.
:)

Előzmény: good girl (768.)
Dumalady e-mail | 2003-11-16 16:34:35 | 776.
nem, most komolyan, nyugodtan szóljatok, ha vmi nem túl érthető, csak már megszoktam, hogy ilyen fura hasonlatokat használok, meg minden, mert a baráti köröm/rajtatok kívül:)/érti ezeket+már genetikai hiba
sorry, de rosszul programoztak...
legalább veszitek az adást?
na yoo, most ebbe ne menjünk bele ebbe az adás dologba, de akkor is kihagyhatatlan poénok vannak benne...
ja és képzeljétek, a GC fórumon értelmes élet jelei mutatkoznak...azaz végre yött valaki aki rendszeresen jár a fórumra, mert már hosszú ideje csönd volt ott...
ha már ilyen elememben vagyok ma láttam egy hirdetőtáblát, amire valamilyen kukac volt rajzolva...aztán ráyöttem miért ilyen design-os
az a felirat:Dr Ambrus Qkac...
nem TÚL desing-os???
áhhh...mind1...:)

Dumalady e-mail | 2003-11-16 16:22:57 | 775.
:)
semmi, csak elszaladt velem a ló, most szóltam neki, hogy álljon meg...
ezt értetted?
nem akarok, én lenni a poénesős nénike, csak néha rámyön:)
de télleg, azóta se tudom, mit akartam írni...
jaaaaaaaaj neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
huhhh...áááááá
egy póóóóóóóóóóóóóóóóóóóóók!!!!!!!!!!!!!!!
ááááááááááááááááááááááááááááááááá...
5 perc múlva.
jaj isteneeeeeeeeeem áááááááááááááááááááááááááá
megint 5 perc múlva.
jaj ne, csak egy pók volt itt, mondom, mi van, jaj ne...a fejemre ereszkedett, és csak annyit éreztem, hogy csiklandozza vmi a fejemet szüntelen...
"egy piilanat alatta történt..."
:)
ezt a felnti vmit viccnek szántam, huhhh...most rámférne...
TÚL SOK A LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁBAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
áááááááááááááááááááááááááááááááááááá


Előzmény: Freya (771.)
DarkLucia e-mail | 2003-11-16 11:09:47 | 774.
már egy csomószor beírtama HIM-et remélem nem sztornózzák őket. mert így bárki-bármennyiszer-bárkire szavazhat...

Előzmény: Razorbladekiss (761.)
DarkLucia e-mail | 2003-11-16 10:59:28 | 773.
csatlakozom;

Dumalady: Igen, nekem isazt kell, hogy mondjam muszáj megtalálni az életben azt amirét érdemes élni mert egyébként nagyon szar és azt senki se szereti. nem azt mondom hogy legyél mindig hepi, de azért... érted. nekem az egyik ilyen éltetőm a HIM és a 69eyes. ha fel kell hogy dobjon vmi, vagy meg kell hogy nyugodjak akkor mindig őket hahallgatom, mindig adnak erőt (főleg Ville hangja! Imádom) de télleg

Razobladekiss: Már szavazok is 1000-rel!!! Tök jó, halovány remény! És próbálok erőszakos lenni!

Tök szar, hogy a tesók nem azt szeretik, mint mi! Mennyivel egyszerűbb lenne az élet, de ki tudja... az enyém is (az az 1 szem) is utálja a rockot és ezt a most divi hip-hop-hullahopp, dance, trance meg tudja a fene mi szart hallgat még, és fogalma sincs róla... áááhh...nem szeretem azokat, akik a divatra buknak, mintha nem allakkult volna ki az önálló egyéniségük... vagy mit is tudom én, nem érdekel, és különben is akiket lehet hülyíteni, azok meg is kapják... na, szentbeszéd 2 is megvolt


Előzmény: Razorbladekiss (772.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-16 07:45:08 | 772.
nekemis vannak ilyen "problémáim" nem csak Freyának!;)))

Előzmény: Freya (771.)
Freya e-mail | 2003-11-15 22:30:52 | 771.
Hm...Dumalady...néha valahogy nem vágom mit szeretnél mondani:))) Szerintem kicsit közérthetőbb formában fogalmazd meg fennkölt gondolataidat:) Aztán lehet hogy csak az én kommunikációs képességeim vándoroltak mínusz tartományba :PP

Előzmény: Dumalady (766.)
Freya e-mail | 2003-11-15 22:24:03 | 770.
Tyűha!:)) ez aztán a felfedezés:)))
gratulálok:)))


Előzmény: good girl (768.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-15 17:51:51 | 769.
te tiszta külyevagy márbocs

Előzmény: good girl (768.)
good girl e-mail | 2003-11-15 14:14:07 | 768.
Hogy van a nép?
himet a népnek!

én I. Solya vagyok!
a világ uralkodója!
na férre a viccet!him forever!
buried alive by love:ez az új száma!

Dumalady e-mail | 2003-11-14 18:54:32 | 767.
jó vacsorázást, mert elfelejtettem, mitz akartam írni...ehhh...





Dumalady e-mail | 2003-11-14 18:52:36 | 766.
ehhh...tudom, csak a pillanatnyi kis öhöm..."elmezavar"
de még mindig izé...
LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁTTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a francba, már, láttam a one step closert, az in the endet, soroljam még, de a honlapon úgyis tudom mik vannak:)
úristen azt látni kell, majd holnap leírom, csak az lptv-ben az episode 7:)
jesszus...


Előzmény: Freya (762.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-14 15:37:00 | 765.
Tudjuk!(legalább is én tudom!:)
Kösz Freya a megértést!:)
Jó nektek hogy viszonylag józenéket hallgatnak(a szkúterhez képest jó) a tesóitok....úgylátszik az enyém ritka hülye!:)És még ő könyörög nekem hogy vegyem rá anyámat hogy had mehessen bankba...szegényke nemtudja felfogni,hogy oda csal 14 éven felüliek mehetnek....;)
na elég ennyi a családi életből!;)Ti hogyvagytok?


Előzmény: cucka (764.)
cucka e-mail | 2003-11-14 10:54:23 | 764.
bam margera kib_ott nagy him rajongó, a deszkáján is van ilyen jel, sőt még heartagramos tetkója is van. szóval nem kell bántani, nem szivatja a him-et, télleg oda van értük.

Előzmény: Freya (763.)
Freya e-mail | 2003-11-14 08:11:15 | 763.
Raz, megbocsátjuk:) Első a tanulás!:DDDDDDD
Scooter... jaj... egy barátnőm van oda teljesen a Scooterért, de nem mesél róla, mert tudja, hogy a bandánk 90%-a a rockot szereti:))) Szerencsére a húgom HIM-es, az öcsém pedig az ilyen "deszkászenét" szereti:))) meg a dögös zenéket:) Ja! Láttátok Bam deszkás klipjét?:) öcsém folyton nézeget ilyen klipeket, (nagy deszkás), és egyszer odahívott, hogy ez nem az én kedvenceim jele? na mondom de :)) Bam kicsit kifigurázta szegény Villát.... heartagrammos öve volt, pucér felsőteste és rózsaszínra volt festve a fű... aztán ott bohóckodott... nekem nem túl szimpi az a pasi, nem csak emiatt...


Előzmény: Razorbladekiss (760.)
Freya e-mail | 2003-11-14 07:37:33 | 762.
:))) talán rá tudná beszélni hogy ugorjon át Kishazánkba:))))
Uhh, igen, vannak ilyen szörnyű depi számok..:(( Nem jó sokat hallgatni mert nagyon lehangol. Nekem is van egy eléggé disznó tesóm(a másik még normális:))), de szerintem hagyd a fenébe, nézze meg ő, aztán úgyis hozzád kerül, ezen felesleges idegeskedni. Csak Neked lesz rosszabb. Nézze aztán legyen boldog.
Húgomnak megvan a Bravo, és ki is tette Villa (mostanában így híjuk:))) képét a falra, bár elég hülyén néz ki szegénykém:)))
uhh, nem tudom elképzelni hogy hogy lehet unatkozni:) én mindig időhiányban vagyok:) régebben egyébként minden ok nélkül (vagy okkal) sokat idegeskedtem. Van is pár vágás a kezemen(buta dolog), emlékeztetőül.. nem túl nagyok, de megvannak. Valami hiányzott. Mostanra rájöttem:) mivel járok hastáncolni és egész jól megy, nagyon jól vagyok:) kiegyensúlyozott lettem, na jó, nem papolok tovább, csak ilyenkor mindig eszembe jut, hogy én is valahogy így voltam régen:))) bocsi a sok szentbeszédért:)


Előzmény: Dumalady (759.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-13 17:06:04 | 761.
FIGYELEM MINDENKI!!!!!
MENJETEK FEL A WWW.DIAKSZIGET.COM-RA!!MÁR LEHET SZAVAZNI HOGY KIK JÖJJENEK A SZIGET 2004-RE!!!MINDENKI TEGYEL LE A VOKSÁT A HIM-RE!

Razorbladekiss e-mail | 2003-11-13 16:19:24 | 760.
naemberek!
először is bocsánat hogy napok óta ilyen szűkszavúak a hozzázólásaim,de sajna nemvolt időm!:(/tanulás az okamindennek!!/
Dumalady! örülj neki hogy a tesód linkint hallgat...bár qrvára utálom a linkint,de inkább mint a szkúter-hugom élhal érte.....és ki kell bírnom,hogy naponta legalább 5percet magyaráz hogy milyenjó a diszkózene...ésha leugatom akkor meg anyám basz lehogy mér vagy ilyen szegénykével...kapja be aza "szegényke"...
áá szörnyű.nemlehet kibírni a kiscsajt.



Dumalady e-mail | 2003-11-13 16:00:18 | 759.
jaj, de most mi van akkor ha az anyukája magyar?
jaj...bocs, csak most hallgattam meg a Sleeping with ghosts-ot, és totál elkenődtem...még sírok, mindig, meg ne hallgassátok, elmegy még az élettől is a kedvetek...a másik szobában meg a tesóm nézi a linkin park interjút.TUDTOMMAL ÉN VAGYOK RAJONGÓ!kölcsönbe kaptuk, és most kellene megnéznem, csak azzal a barommal nem vagyok hajlandó egy légtérben lenni.mindjárt vége, majd megnézem én is, NÉLKÜLE...barom...
jaj, mindegy....
olyan régen nem unatkoztam már ennyire...csak nézek előre és néha sírok.hú de yoo program.
meg láttátok a bravoban a Hűha rovatot:)
áhhh...ez csak a kepen van mosoly...
mit csináááááááááááááljaaaaaak???
áááááááááááááááááá

Razorbladekiss e-mail | 2003-11-13 14:50:54 | 758.
visszaváltják
nekem visszaváltották
kicsit erőszakosnak kell lenni velük.

DarkLucia e-mail | 2003-11-13 12:08:35 | 757.
Hát ezaz! Amikor megvettem a jegyet akkor azt mondták hogy nem váltanak vissza! Csak ha elmarad. most vizsont nem marad el, csak épp a HIM nem jön. de azért teszek egy próbát, de az ilyet csak személyesen lehet elintézni, és a héten nem tudok bemenni. szóval gondoltam, addig is...

Előzmény: Razorbladekiss (754.)
Freya e-mail | 2003-11-13 07:26:02 | 756.
:)))))

Előzmény: DarkLucia (753.)
Freya e-mail | 2003-11-13 07:24:30 | 755.
Vissza lehet??? Eddig úgy volt hogy nem. Bárcsak lehetne... nem tudom, hogy szeretném-e ezt a koncit HIM nélkül... bár kiwi vagyok Ozzyra, azért annyira mégsem:))))

Előzmény: Razorbladekiss (754.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.