Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Razorbladekiss e-mail | 2005-04-25 12:56:02 | 1900.
figyu,villénél az sem igaz amit kérdez....:) és ezt már jó pár évvel ezelőtt nyilatkozta lehet,sőt biztos hogy nem emlékszik rá. :)
brian nem tudom,hogy reagált-e erre vmit, lehet hogy el sem jutott hozzá az interjú.


Előzmény: 20 Years (1899.)
20 Years e-mail | 2005-04-24 18:34:21 | 1899.
Jaj de rossz... végülis egy műfajt képviselnek, utálom ha fikázzák egymást... Najó nem egy műfaj, de a tudatlanok azthiszik. És erre Brian reagált valamit? (akárhogy nézem a placebo nem tud olyan mélyre süllyedni mint a scooter...)

Előzmény: Razorbladekiss (1898.)
Razorbladekiss e-mail | 2005-04-24 15:56:57 | 1898.
ezt nyilatkozta,de végülis ezt brianre mondta...


"
Megjelenésetek után Villét Jim Morrisonnal, David Bowie-val és Marc Bolannal hasonlították össze. Nem féltek attól, hogy az emberek elfelejtik, hogy Ville Valo önálló ember?
Migé: A sajtónak és a rajongóknak szüksége van egy biztos pontra. Mikor Morrison először lépett fel, neki is biztos ki kellett állnia az összehasonlításokat. Ez normális.
Ville: Gondolkodom a dolgon. Sosem értettem. Ha valaki egyenlővé tesz Jim Morrisonnal csak azért, mert hullámos a hajam, és hasonló a hajszínem, az totál hülyeség. Az új fotósorozatokban valami újat próbáltam ki: játszani szeretnénk a kinézetünkkel, a fellépésünkkel és a zenénkkel. Rövid haj, make-up - kiváncsi vagyok, hogy a jövőben kikhez fognak hasonlítnai.

Esetleg Placebo?
Ville: Az ég szerelmére! Utálom Brian Molkot, ő minden idők legrosszabb énekese. Jim Morrisontól Placebóig - micsoda ugrás! Mi jön legközelebb, a Scooter? (nevet) "


Meg még olvastam vhol hogy nem szívleli őket,de azt nem tudom berakni.

20 Years e-mail | 2005-04-23 12:28:53 | 1897.
Mit mondott a placebora? Erről nem is tudtam...
Razorbladekiss e-mail | 2005-04-18 17:19:34 | 1896.
örülök,hogy egyetértetek! :)
jaja ville lefikázta a placebot,(bár az ő nyilatkozataiból ki tudja h mi igaz) attól én még szeretem azt a zenét....
én is kiváncsi vagyok már az úk albumra,remélem ütős,de mégis "érzéki" lesz. ;)

20 Years e-mail | 2005-04-17 20:15:12 | 1895.
Ehe, kretén, ha a Rasmus topicba írtam volna elszégyellném magam, de így a világon semmi közöd sincs hozzá h kit fikázok, mert ez a HIM topic. Nem kötelező idelátogatni. Sőt szerintem senki sem örül az ilyen negatív beszólásoknak csak kelted itt a feszültséget.
Jaj nagyon kéne az új lemez!!! Tényleg Amon, még valamikor megbeszéltük h tudsz nekem írni cdt, e-mailben meg tudjuk beszélni? Ha nem gond? Rohadtul le vagyok égve, és nem tudom megvenni. A címem:tumbikitti@freemail.hu, léccike írj!
Most megint nem fogtok rólam hallani 1 hétig, a változatosság kedvéért (gondolom ez meglepő) edzőtáborban leszek, és 1 óra amíg betölt...
Na Puszi mndenkinek!!!

(jah, és ha egy csaj meg tudná változtatni villét akkor minden elismerésem az övé lenne)


Előzmény: Rasmus-Girl (1892.)
Ashtray whore e-mail | 2005-04-17 18:55:08 | 1894.
hát pont ez az.ha volnánk olyan érzéketlen köcsögök,h a rasmus topicjába irunk,akkor oké,szolj be nyugodtan,de igy spontán beirva eléggé nevetséges,csak magadat járatod le...egyébként ville is lefikázta az én kedvenc bandámat,és ugyanugy imádom.pedig ö nem egy beszólogatos fanocska volt...akarock uj albumot!!!!!ááááááá
Razorbladekiss e-mail | 2005-04-17 13:30:30 | 1893.
cö.

mindenkinek lehet véleménye nem? és ez egy fórum...

ja és nem a rasmus topicban mondtunk róla negatív véleményt,de mindegy kislány.


Előzmény: Rasmus-Girl (1892.)
Rasmus-Girl e-mail | 2005-04-16 20:33:45 | 1892.
Mindenki tisztában van vele h a Rasmus csak rokkosított poppot játszik de nem kellene ki fikázni őket.Sztem senkinek nem esne jól ha éppen azt az együttest vagy előadót bántanák v fikáznák ami neki éppen a legnagyobb kedvence.nIncs igazam???sztem meg így van!!Ez amúgy nekem nagyon rosszul esik!És nagyonsokszor meg is szoktam az olyan embereket utálni akik kigúnyolják őket..nem lehet megférni 1más mellett????na akkor próbáljatok meg!!!!Kössz!

Előzmény: 20 Years (1835.)
Razorbladekiss e-mail | 2005-04-14 10:24:27 | 1891.
A dvd asszem április 25 vagy vhol igy a cd meg asszem szeptember és egy új szám meg mintha augusztusban jön ki de ez nem biztos.

Előzmény: Ashtray whore (1889.)
Amon Ré e-mail | 2005-04-11 10:29:52 | 1890.
Egyelőre fogalmunk sincs, mert nem sok semmit hallani a HIMről mostanság, sajna. Írtam már régebben, h a Headbangernél lehet kapni egy Video-collection-t, amin az 1997-2004-es klipek vannak. Új CD-ről még nemtok.

Előzmény: Ashtray whore (1889.)
Ashtray whore e-mail | 2005-04-07 19:57:08 | 1889.
ejtsük.mikor lesz dvd???van már uj hir a cd-ről?
Amon Ré e-mail | 2005-04-02 12:10:12 | 1888.
Igen, egyrészt unalmas, másrészt meg felesleges erről beszélgetnünk. Remélem azt senki nem gondolja Jonnáról h Ville volt az első és utolsó pasi életében. ÉS különben is.... Jussy kinézetét is megváltoztatta? Mert sztem nem. Sőt, lehet h általa ismerte meg Villét. De ezt nemtom. Mindenesetre sztem ejtsük ezt a témát.
Razorbladekiss e-mail | 2005-04-02 11:04:01 | 1887.
jajj honnan tudod,hogy Jonna változtatta meg a külsejét? és mi van abban,hogyha Jussival is járt? Villének sem ez az első nő az életében,ott volt Suzanna is aki negyed ennyit sem törődött vele. De sztem szálljatok már le erről az egész témáról,mert kezd unalmas lenni. Egészen biztos vagyok benne,hogy szereti Villté,meg amúgy is sztem elég sok pénze van Jonnának is és nincs szüksége sztem Ville pénzére.
De nem értem hogy miért vagy ilyen ellenséges vele,amikor nem is ismered.Én sem ismerem,de amit olvastam és halottam róla az idáig pozitiv...


Előzmény: DORY17 (1885.)
Ashtray whore e-mail | 2005-04-01 20:40:36 | 1886.
honnan tod,h vele járt???téééleg???nem a jyrkivel?jéééééééééézusom,nightwish mint pop???ááá,télleg szar vok kategorizálásban,de nem ennyire...:))franz ferdinandra értettem...én nem tom h álljak jonnához...sztem 30hoz közeledve már sok rocksztár nem olyan,mint azelött,mint huszonéves korában,és ez talán természetes,és talán villénél is ez van,sajna,de szentem ezert nem jonna a felelös,nem hiszem h öt egy csaj rá tudná birni,h változtassa meg a külsejét gyökeresen,vhogy nem igazán nézem ki belöle...persze,lehet h igen,de abban benne van az ö akarata,és ameddig jó zenét jáccanak,addig mind1,h ville nagyon jól néz ki,vagy kevésbé...
DORY17 e-mail | 2005-04-01 12:06:46 | 1885.
Szerintem meg ha jonnamigrénke szeretné Villét, akkor nem akarná megváltoztatni a kinézetét /szakáll+bajusz+rövid haj/ !
És tuti, hogy csak a pénze miatt van Villével!
Hogy miért mondom ezt?
Hát azért, mert migrénke Ville előtt a 69 eyes egyik tagjával, Jussival járt!!!!!
Migrén a finn rocksztárokat kedveli!

Razorbladekiss e-mail | 2005-03-31 15:32:49 | 1884.
Szerintem is Jonna csak még egy ember aki odafigyel Villére a többi bandatagon,Bamen és Silkén kívül...és ez csak jó,hogy Ville ne tegye teljesen tönkre magát.

Igen,jön megint a Nightwish. De a HIM-ről nem tudok semmit,sztem nincs sok esély arra hogy jöjjenek a szigetre,de persze azért reménykedjünk.


Előzmény: Amon Ré (1883.)
Amon Ré e-mail | 2005-03-31 09:31:45 | 1883.
Hello mindenki!
Szerintem Villének nagyon jól áll a hosszú haj, bár először kicsit meglepődtem, mikor olvastam ezt. De télleg tetszik! Aki Jonnát csezsegeti, h Villét h behálózza meg minden, az hülyeség. Villének sztem van annyi esze, hogy amint Jonna elkezdené ezt, azonnal dobná. Nem hiszem, h "papucs" jellegűnek ismernénk. :)
Igaz, télleg boldognak látszik ezen a képen, és vhogy egészségileg is jopbban néz ki. És sztem EZT köszönheti a barátnőjének. Mi csak örülhetünk, ha a kedvenc bandánk frontemberének jól telnek a napjai. ÉS reméljük, h egész életében boldog lesz.
Nekem is a Razorblades időszaka tetszett, de a Wicked Game 2. verziós klip... Nah, az nagyon tetszik. :) Egyébként évek óta ez a kedvenc számom tőlük. Ugye nem a Nigwishra írtad, h pop, Ashtray??? :)) Jönnek megint koncira? És a HIM? Ők nem jönnek?

Ashtray whore e-mail | 2005-03-29 21:21:26 | 1882.
de régen nem voltam...de jó,h vannak még normális rajongók...im-net fórumon ez a hajvágás egyte jelentett az apokalipszissel...de azörnyü...nem tom én ugy vok vele,h nekem a kis-buzis időszak(rr főleg) teccett naon,de most ettől elvonatkoztatva a zene az elsö.azer remélem lesz még olyan szép,mint régen,de ö mindenhogy szép:))mint brian molko:) a placebot egyébként 'pleszibó'-nak ejtik,vagy angolul plesszibo,ahogy molkoka mondaná:))eccer ki is akadt és elmondta,h nem kell ejteni a csapatnevet,az aranyos volt...én hallgatok még HIM mellett természetesen placit,aztán apo-t is (bár mostanában kevésbé)rammsteint naon szeretem,cure-t is most ne rég fedeztem fel,és imádom,meg uristen kezdek elpoposodni,de nagyon szeretem a franz ferdinandot,és nightwisht persze:)télleg jön vki a koncira??annyira jó,h ilyen soxor jönnek hozzánk...na hell
Razorbladekiss e-mail | 2005-03-29 13:14:19 | 1881.
Sztem se rossz a haja,persze elsöre fura lesz ugyanúgy mint a bajusz+szakáll...nekem legjobban a DS&BH idején tetszik a haja,mondjuk a Pretending klipjében,de én sosem akadtam ki azon hogy most úristen sapkát hord és rövidebb lett a haja. Ő nem vmi popsztár,szóval nem kéne,hogy a kinézete is befolyásolja a közönséget.
Ezt már egyszer régen beraktam,de nem árt mégegyszer:Nem azért kezdtem el zenélni, hogy szexszimbólumnak
könyveljenek el. Szép, hogy az emberek úgy gondolják, hogy jól nézek ki, de a zene fontosabb nekem a félmesztelen fotósorozatoknál és a magazinok címlapjain való szereplésnél."
Ville Valo

De hamarosan kiderül minden hisz jön lassan az új album,és az majd mindent elárul,hogy lesz-e a zenében változás vagy visszatér-e a régi HIM...

666 kisses



Előzmény: 20 Years (1880.)
20 Years e-mail | 2005-03-29 08:34:54 | 1880.
Nem is áll neki olyan szörnyen a rövid haj! Olyan férfias lett tőle, és van rajta pár kiló plusz is, nem? Mondjuk, fura lesz megszokni, ha nekem valaki azt mondja Ville Valo, akkor egy fekete sapkás, hosszú hajú, sovány férfi jut az eszembe, de igazad van, a zene a lényeg!
Sztem a legjobban a Funeral Of Heartsban néz ki, ott nagyon dögös.


Előzmény: Razorbladekiss (1879.)
Razorbladekiss e-mail | 2005-03-27 16:54:26 | 1879.
Ezen a linken nézheted meg Villét:
http://www.livejournal.com/community/valo_daily/493640.html#cutid1

Nekem is jobban tetszene hosszú hajjal,mint mondjuk a DS&BH idején,de az utóbbi időben nagyon szörnyű volt a haja (pl.Bittersweet klip) zsiros és ápolatlan volt szóval sztem ezzel igy sokkal ápoltabbnak néz ki és nincs olyan "hulla kinézete"... de ha a zene az ugyanaz akkor végülis nem mindegy hogy milyen?
Így legalább leszállnak róla azok az idióta rajongók akik csak a kinézete miatt szeretik.


Előzmény: 20 Years (1878.)
20 Years e-mail | 2005-03-27 11:25:36 | 1878.
Sziasztok! Hol láttál róla képet rövid hajjal? Nem tudom h Jonna miatt vágatta e le, de ha tényleg levágatta, megőrülök, úgy nézhet ki mint egy egér...:-( "Ki vonhatna törvényt a szerelmesek felett, a szerelem törvény önmaga felett" (vagy valami ilyesmi) A lényeg h szeresse Villét, akkor minden rendben. Egyébként hogy jöttek össze? Sztem tök szép csaj, jó kicsit (nagyon) irigylem, de ha Ville boldog vele... Ráfér.
Razorbladekiss e-mail | 2005-03-26 18:45:00 | 1877.
Jajj mindenki ezt mondja,hogy Jonna tehet mindenről...miért? ismeritek? sztem nem,akkor meg minek ítélkeztek? Ville nem hülye és sztem pont nem a "hajas ügyeibe" fog beleszólni. már olyat is hallottam hogy nem hagyja Villét hogy rock zenét hallgasson...sztem nevetséges.

Előzmény: DORY17 (1876.)
DORY17 e-mail | 2005-03-25 08:59:36 | 1876.
Na, itt vagyok!
Mit szóltok a rövidhajú Villéhez?
Ez is jonna miatt van...:(

szeddala e-mail | 2005-03-23 18:24:19 | 1875.
hello mindenkinek!
Én is HIM rajongó vagyok, de csak most fedeztem fel ezt az oldalt!Valaki beszélgessen velem!!?

szeddala e-mail | 2005-03-23 18:23:13 | 1874.
hello mindenkinek!
Én is HIM rajongó vagyok, de csak most fedeztem fel ezt az oldalt!Valaki beszélgessen velem!!?

Razorbladekiss e-mail | 2005-03-20 10:51:58 | 1873.
Sziasztok

Réka irtam már rég emailt,csak nem válaszoltál.

Amúgy meg sztem hülye általánositás,hogy a diszkósok minde bunkók és utáljál a rockereket. Nekem egyik legjobb barátnőm nem rockot hallgat,és jár E-klubba meg Bankba,még sem hurrogja le a rockereket. És ugyanúgy a rockerek közt is vannak bunkók,szóval ez sztem nem zenei izlés kérdése.

Kisses&Love

20 Years e-mail | 2005-03-20 10:16:44 | 1872.
Na, újra itthon! Sajnos Magyarország kurvára nem hiányzott, az itthoni utakon lehetetlen aludni, ahogy átjöttünk a határon mindenki felébredt és nem bírtunk aludni... de azért örülök hogy újra itt vagyok, hétfőn megyek egy másik táborba, most épp a válogatottal (csak serdülőválogatott), úgyhogy 1 hétig megint kuss lesz a részemről.
Én a a Placebot, placebonak ejtem, vagy plászibónak, de a placebo kényelmesebb. A himen és a placin kívül hallgatok még Rammsteint, őket i9s nagyon nagyon szeretem, kedvencem a Du riechst so gut, az Engel, a Sonne, meg az összes többi, aztán Apocalyptica, Nirvana, Metallica, Corn, Marilyn Manson, Nightwish, In Flames.
Ez a 69eyes milyen zene? Mihez lehet leginkább hasonlítani? Szégyellem, mert úgy látom itt mindenki ismeri, de én nem.:-(((

ilsa e-mail | 2005-03-19 15:43:51 | 1871.
na hi, régen jártam már itt....
wicked girl:a placebot én személy szerint "plészbó"nak mondom...de magyarban is van olyan szó, h placebó, és akkor így már egyszerűbb:D
én is észrevettem, h már annyira nem érdekelnek az ilyen kis cikkek, riportok, nem töltögetek klippeket, mint az őrült, már elég az is, h hallgatom a himet, és akkor úgy ok...:)

Amon Ré e-mail | 2005-03-15 12:17:05 | 1870.
Hali!

Hát, feltöltődött, csak kevesen írnak. :( Pedig én majdnem mindennap felnézek.
Remélem, h ez a fórum nem fog kihalni. :)
Nos, én nem nagyon hallgatopk Placebot. :) Vhogy nekem az túl egyszerű banda. De szeretem őket, h félreértés ne essék. Egyébként hallgatom: 69 Eyes, Nightwish, Nevergreen, The Cure, Sonata Arctica, Theatre of Tragedy, Apocalyptica, Wisdom, Junkies is egy kicsit, meg Ossian. De őket kevésbé csípem. tuti h kifelejtettem még vmit, de nagyjából őket szeretem. A többségben természetesen a finnek állnak.
A 2004es válagatáslemezhez télleg van DVD, azon ugye egy helsinki koncert van. Apropó, nem tudjátok, h jön-e a HIM a Szigetre, vagy vmikor koncertre? A 69 Eyes jön, és arra nagyon szeretnék elmenni!!!
Nekem is tele van tetoválva a fal poszterekkel, suliban még nincs szekrényünk, de jövőre fogjuk megkapni, és akkor az lesz az első dolgom, h beragasztok egy HIM posztert. :)
Egyik haverom biztosítószeget szúrt Ville szemébe meg Lindéébe is (a két kedvencem, argggghhhh >[[). Még szerencse h nem látszott annyira.
Írjatok! HELL!!!!!!!!!!!




Előzmény: Wicked Girl 666 (1869.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-14 13:38:57 | 1869.

Tiszteletem HIMfan társaim:)
Én írnék gyakrabban is , de nincs túl sok időm, úgyhogy max hetente tok jönni. :(
de látom szépen feltöltödött a fórum:) pedig többször volt már a kihalás szélén

Amúgy HIMen & Placebon kívül még mit hallgattok?
Most ez ciki kérdés, de a Placebo nevét hogy kell kiejteni, mert eddig már sok verziót hallottam:)

DVD? komoly? már a legújjabb válogatáslemeznél is vmi dvd-ről beszéltek, de akkor engem basztak át a Headbaanger-ben,mert 6000ft volt és "csak" CD. na mindegy. annyira nem is érdekel.nekem elég a CD-n hallható szám, meg a klipek. bár azt is csak 5X 6X nézem meg. TAlán öregszem vagy mi van velem, hogy kinőttem (?) abból a korszakból amikor minden,legeeslegapróbb cikket is megszereztem, hóviharban mentem az újságoshoz. Most meg? de persze ugyanúgy szeretem csak már nem ilyen "apróságokra" építek. De persze egy poszterért még mindig elmennék:)) nemcsak otthon van minden kidekorálva poszterekkel, de már ami felmaradt, azt kezdem suliba is hordani. Először a szekrénybe, aztán már a faliújságnál járok. De amikor legutóbb vki kihibajavítózta Ville szemét, na azért leperkáltam gyújtóval a falról az illető Hooligans poszterét:)

Na csak így tovább

U.i.: a CDre a reakció az volt,hogy "MEGSÜKETÜLTEM" és egy darabig jegeljük a CD cserét weheheeh


Amon Ré e-mail | 2005-03-08 19:50:15 | 1868.
Jó utat 20 Years!
Hát igen, szerintem sem nagyon fog megjelennia könyv magyraul, mer a magyarországi HIM-rajongói színvonal.. Hát sajnos elég alacsony, és nem hiszem, h valaki le fogja fordítani a könyvet.
Ville télleg szívből énekel, és ez láccik is a koncerteken, de főleg a dalaikon érződik. Láttam egy HIM-koncit, és Villének könnyes volt a szeme a Gone With The Sinnél.
Tudjátok, barátommal már egy éve együtt vagyunk, és ő egy vérbeli HIM-rajongó. Tulajdonképpen a HIMnek köszönhetjük, h együtt vagyunk. :)) Úgyhogy én többszörösen hálás vagyok Villéknek. :)


Előzmény: 20 Years (1867.)
20 Years e-mail | 2005-03-08 07:15:12 | 1867.
Na megint itt vagyok! Most megyek 1 hétre Horvátba, sőt 10 napra edzőtáborba, úgyhogy valószínű nem tudok feljönni, azért ha lesz lehetőségem felugrom, csak nagyon lassan tölti ezt az oldalt. Egyébként ha him-könyv lesz is, magyarul 1000% hogy nem jelenik meg, ergo én nem tudom elolvasni, mert németet tanulok. Még az sem bizti hogy angolul megjelentetik. :-( Szerintem.
Egyébként én azt bírom a himben, hogy ville meg a többi is olyan szívből csinálja a zenét. Úgy igazán lélekből énekelnek és ezért tudja az ember átérezni a fájdalmukat (mer'általában nem arről énekel h milyen szép az élet...)Csak aztmondják h a koncerteken 3/4ed részben csajok vannak. .. és ide se nagyon írnak hímneműek...
Na még 3 körül beugrok aztán irány horvát!!!

Puszi


Előzmény: Amon Ré (1866.)
Amon Ré e-mail | 2005-03-06 18:30:33 | 1866.
Héjj, hali, ti se tűnjetek el!!!
Amon Ré e-mail | 2005-03-04 20:12:55 | 1865.
Hali!
Hát eltűntem, nem nagyon van időm írni mostanában! Tavayl tán még Amcsiban voltak a Sziget idején. De jó lenne, ha most jönnének. Mennék tuti, persze csak barátom kíséretében. :)) Ő is nagy HIMes. :) HIM-könyv? Én ilyenről nemtok, de azt tudom, h finnül vann. Vmi Siennen Viemä vagy mi. De biztos, h rosszul írtam le. Hello!!!


Előzmény: 20 Years (1863.)
DORY17 e-mail | 2005-03-04 12:39:17 | 1864.
Szia Wicked Girl 666 /Gótlady/ !!!
És a HIM könyvről mit tudtok?
Őszintén: csak hallottam, hogy lesz.

20 Years e-mail | 2005-03-03 16:21:53 | 1863.
Szia Amon! Úgy eltűntél! Én sajna nem tudom jönnek e Villéék, de nagyon remélem, bár tavaly sem voltak, pedig előtte 3 évig mindig. Nem tudjátok miért nem voltak? Pedig tavaly már kiengedtek volna anyumék...:-( Megkérdeztem oszttársamat (a rasmusosat), hogy lesz-e dvd, ő aztmondta igen, de sajna ő sem tudja mikor jelenik meg.:-( Mondjuk nekem úgyse lesz rá lóvém, de majd megkérek valakit h írja fel nekem. :-)
Na sziasztok!

Him and Placebo 4ever!


Előzmény: Amon Ré (1862.)
Amon Ré e-mail | 2005-03-02 18:31:42 | 1862.
HEllo! NA végere, h tudok írni. Annyira nincs időm mostanság. Nem tudja vki, h jönnek-e Villéék a sSzigetre? Mer akkor biztos hogy elmegyek. És a 69 Eyes? Őket is nagyon nagyon szeretném már látni.
A HIM DVDről nem nagyon tok semmit, de azt tudom, h a Headbangerben lehet kapni egyet, amin 97-től az összes klipjük rajta van. Sztem nem az az új, de nem tudom!

Wicked Girl 666 e-mail | 2005-03-02 17:51:00 | 1861.
cső Dory én wok az gótlady


üdv néked:)


Előzmény: DORY17 (1855.)
hily69 e-mail | 2005-03-01 10:07:31 | 1860.
Én már nagyon szeretnék elmenni egy him koncertre!
pussz:hily69 :(


Előzmény: who?? (1764.)
hily69 e-mail | 2005-03-01 09:58:23 | 1859.
Szerintem ne szidja mindenki az új számot mert nekem tetszik!!!Szerintem elég tűrhető lett még ha a kis genya L. vinyog benne.
Én imádom Ville hangját és nekem más nem is számított csak hogy halhatom őt!
na pussza
hily69


Előzmény: Valaki (1.)
20 Years e-mail | 2005-03-01 08:46:52 | 1858.
Vácon a Boronkayba, itt a legjobb a nyelvtanítás, és csak azért 18 létszámú az osztály mert német 0. és mi németesek ugyebár mindig kissebségben vagyunk. :-( Ha felvesznek, valószínű 0.után átmegyek egy másik suliba, magyar-töri szakra, mert itt a boronkayban, nagyon erős a matek és előbb utóbb megbukok :-)
Mondjuk a vivan reklámozták is, úgyhogy lehet hogy leadják, de biztos olyan időpontban amiről senki sem tud és lemaradok róla. :-(
Pénteken megyek az egyik discós barátnőm szülinapját megünnepelni, az a kívánsága, hogy menjek, ill.vigyem el őt dancelni, úgyhogy drukkoljatok hogy túléljem!!!
Ja és ma délután is felvételizek csak egy másik suliba, szintén németből, de ezt csak 3.nak jelöltem meg, úgyhogy nem olyan fontos!
Na puszi
UI: Ashtray, te honnan írsz?


Előzmény: Ashtray whore (1857.)
Ashtray whore e-mail | 2005-02-28 15:28:51 | 1857.
szal a kimaradt részek:hova(mámint melyik suliba),és dejóóóóóóóóóó,én is németes vok,és rammék miatt mosmá valamennyire szeretem is.))
Ashtray whore e-mail | 2005-02-28 15:21:03 | 1856.
háááááááááááát,a viva szinvonalának ismeretében ebben annyira nem lennék biztos....majd akkor nézem a németet...azér megawattba belenézek,hááááátha:)))jelentkeztél te????????ha 18 fős az durrrva lehet:)))a mi suleink elég jó hirü,de mégis 36an vunk...pont mint a fokok a placinál:)))nekem a tolltartómba vannak:)))ilyen kis szexuálisan zavarodott korszakbol még,szal mindenki lecsajozza,én meg idegeskedem rajta:)))discmanem hátulján meg virit a heartagram:)))körömlakkból:)))na drukkolok a felvételihez:))a dvdröl én még nem hallottam semmit:(((
DORY17 e-mail | 2005-02-27 10:38:23 | 1855.
Tuti, hogy jól sikerült a felvételid.
A Rammstein koncit pedig BIZTI leadják a VIVÁn.
Tudtok valamit az új HIM DVD-ről?

20 Years e-mail | 2005-02-27 09:49:52 | 1854.
na itt vagyok! Szóval, az írásbeli valószínű jó lett, mert behívtak szóbelire, aztán 3 órát álltam (ugyebár a T-betű az abc végén van). Halálra stresszeltem magam, de ahogy bementem csak az járt a fejemben hogy ,,el kell érnem hogy felvegyenek", aztán kérdeztek egy csomó mindent, családról, barátokról, kajakról, mit ettem reggel, milyen ruha van rajtam, milyen az idő kint meg ilyenek, én meg nyomtam a szöveget megállás nélkül, sőt még viccet is meséltem nekik németül (sokáig tartott bemagolni, de megérte :-)! Szerintem elégedettek voltak velem, legalábbis úgy tűnt, szóval nagyon örülök!!!!!!!!!!! Ennek örömére este összeugattam a pasimmal, de nem lényeg mert még hétfőig úgyis síkideg leszek, akkor lehet betelefonálni a suliba hogy össz. hány pontom lett. 76 jelentkező volt egy 18 létszámú osztályba! Kösz hogy szurkoltatok, Brian velem volt, legalábbis a németfüzetem elejére ő van felragasztva és nem érdekelt hogy nem igazán kellett volna, bevittem magammal, szerencsére nem kérdezték meg ki az, meg ilyenek.
Ma meg azt álmodtam, hogy Villének van egy plusz jegye a Rammstein koncertre és az edzőtársam és engem akar elvinni. Olyan extázisban ébredtem! Aztán itt a szörnyű valóság... Tényleg összetaposnának? Ennyire durva egy rammstein koncert? (asszem ez hülye kérdés, mindegy.:-) De majd leadják a vivan nem? (ha nem, akkor is mondjátok hogy igen, mert beleroppanok ha egyáltalán nem láthatom h milyenek voltak:-(

Puszi mindenkinek, örülök hogy kicsit pezsdül a fórum!!!!!


Előzmény: Ashtray whore (1853.)
Ashtray whore e-mail | 2005-02-26 23:36:51 | 1853.
huuuuuuuuuuu,a felvételi....utálom a szóbeliket...bloááá...vhogy azér még is felvettek...na hajráááááááá!brian és ville legyen veled!jah,hát kénytelenek elfogadni,erös személyiség vok:))))na jóóó nem,alapból ilyen rendesek:))ááááá,de jó,te se mész rammra...nekem a szivem szakad meg....de az 1ik fasz oszttársam(utálom,de naon)mondta,h ne mennyek,mer eltaposnak...el is ment a kedvem...szal megközelitöleg 20 óra mulva (hehe,majnem 20years)sirógörcsöt fogok kapni...:(
Amon Ré e-mail | 2005-02-26 17:57:25 | 1852.
Hello! Ohh, felpezsdült a fórum, végre. :))
Hogy sikerült a felvételi 20 Years? Remélem jól. Üdv az új tagnak!!!

DORY17 e-mail | 2005-02-26 16:24:18 | 1851.
Én szorítok Neked!
Sikerült belépnem a Rock-ba!!!!!!
YEEE!!!!
Én is nagyon-nagyon-nagyon szeretem a HIM -et!!!
Mostantól rendszeresen fórumozok itt is!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.