Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-19 15:01:18 | 1552.
Hááát nekem se tetszik ez a joanna csaja v ki a fene!!Télleg egy kurva!
Mér kell neki beleszolnia h Ville változtasson magán?,semmi köze hozzá h hogy néz ki.ha nem tetszik neki ne legyen vele.Keressen magának mást...felháborito!szar a gépem.....virosos és mindjárt lefog állni...segits!!mit csináljak!!
Moziba meg fogom holnap nézbni a Van Helsinget!!!4anmugy ismeri vki a Kárhozottak királynőjét??Az most a kedvencem:)És a másvilágot?? jujj...mit hallgatok most??:))Don't fear the reapaer..romeo&juliette...:))))Uhh Ville


Előzmény: Razorbladekiss (1548.)
holyhell e-mail | 2004-05-19 14:38:32 | 1551.
Sziasztok!!!


Már nagyon régen írtam úgyhogy gondoltam most megteszem nehogy valakinek hiányozzak:DDDD
Dóri ezt a koncertet már én is láttam de nekem sajnos nincs meg :/
Hehhe én németet tanulok!Majd egyszer lefordítom Neked:DDDDD!!!!
Puszilok Minenkit:
Judit


Előzmény: Razorbladekiss (1548.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-19 11:28:26 | 1550.
Ha tehetitek, töltsétek le a HIM akkusztikus számait.. kazza-n..

. In Joy And Sorrow
. Don't Fear [The Reaper]
. Endless Dark
. The Sacrament
. Join Me [In Death] stb..

Nahryien.. e-mail | 2004-05-19 10:44:35 | 1549.
Uhh.... ha nagyon szépen megkérlek, átmásolnád nekem azt a videokazit..????!!!
Nem kötelezem, csak kérem..

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-18 17:33:38 | 1548.
hát bassza+,nem semmi a cikk..
..Ville barátnője meg kapja be,hülye kurva kinézete van,és kurvára nem szimpi!!!
Ville Drágám MI VAN VELED???????? Muszály kalózkodnod???????????????????????????????????????????

Szerintetek meddig fog tartani ez a kalóz feeling???


jah,megvan videón a Taubertal fesztivál!!!:))A Beyond Redemption nagyon jó volt,a Pretending is nagyon jól szólt,olyan sokat kihoztak abból a számból,hogy csak úgy néztem,a Right Here In My Arms-ban Migé is énekel egy kicsit(de Ville nélkül) :)) A Funeral of Hearts gyönyörű volt,és a This Fortess of Tears is. Ezen kívül még énekelték a Poison Girl-t,a Wicked Game-t a Lose You Tonigh-t és a Join Me-t. a Gone with the sin-t hiányoltam modnjuk,de azon kivül tökéletesen meg vagyok elégedve!!:))
Voltak interjúk is közben Villével,de mivel német ezért egy szót nem értek!:-///

who?? e-mail | 2004-05-18 16:44:25 | 1547.
;oP hehe...

bammel semmi bajom, de itt a cikk, + kjó fotó van benneeee.....madonna mia!!!keresztapáim, akkor ez lenne:
(tudom, 50% szarkeverő, médiahajhász pöcsségek, de a lényeget gondolom mindenki kiszűri magának)

-Pont úgy fest, mintha ő lenne Jack Sparrow öccse

Fekete kontúr a szemek körül, vállig érő hosszú haj, muskétás bajusz és szakáll:Ville Valo(27), a HIM énekese pont úgy fest, mintha A Karib-tenger kalózaiban szereplő Jack Sparrow kapitány ikertestvére lenne.Az együttes And Love Said No-The Greatest Hits 1997-2004 című új albumát népszerűsítő kampányon a gótikus rock finn istene kalóz külsővel hódít!Ville szándékosan azonosul Jack kapitánnyal, akit a filmben Johnny Depp(40)alakít.
"Tavaly augusztusban a legnagyobb örömömre jelen lehettem A Karib-tenger kalózai helsinki premierjén" -áradozik tágra nyílt kerek szemekkel a srác. "Azóta kalózlázban égek! Már legalább tízszer láttam a mozit. Ha a második részben akad egy potya kalóz szerep akkor ide vele!" További párhuzam is felfedezhető Ville és a bálványozott kapitány között: mindketten mámorittasan bolyonganak a világban, reszelős hangon hablatyolnak, és vad mulatságokban vesznek részt!
Solitary Man című alának videoklipjében-melyet legjobb barátja, az MTV show-mestere Bam Margera rendezett még babaarccal láthatjuk az énekest.Szakállat csak késztetésre növesztett.Bamen kívül új barátnője, a 24 éves modell, Jonna beszélte rá a stílusváltásra.Tavaly év végén Ville még nagyon maga alatt volt, miután szakított akkori szerelméven, Susannával. Az új finn barátnője viszont már februárban beköltözött az énekes lakásába, melyet Ville nemrég egy helsinki gyárépület egyik szinjéből alakított át magának...

(de miért bolyonganak,hablatyolnak...csak néha, de azért vannak mikor józanok...erre mongyák azt, hogy ha dolgozni támad kedvem gyorsan leülök egy csendes sarokba míg el nem múlik...)


Előzmény: jubee (1546.)
jubee e-mail | 2004-05-18 15:26:59 | 1546.
Ya ya...de a műsora yó...mármint bamnek(csak sose csinálnak új részeket)
Szentem is jó lett a solitary,csak ilyesztő,hogy villének olyan a csípője,mint 1 jó nőnek...

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-17 17:18:01 | 1545.
hümm??

Előzmény: who?? (1544.)
who?? e-mail | 2004-05-17 11:43:40 | 1544.
bravo cikket mingyárt közlök, kalóz rajongo, mint én...najó, én ugyan nem tudok szakÁLLAT növeszteni, de mind1...az a white boys volt a tehenes..hehehe...;oP
17-i kérdés: Mit csináltok, ha olyan igazán telibe találva bemutatna 1 nénike nektek egy 1ujjast a fölcintről???Az abéakból...olyan amerikai pitésen.../később kiderült, h csak a szemüvegét igazította +...hhh

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-14 12:21:53 | 1543.
Hát...semmi bajom Bam-mel,csak ne ő rendezné a klipeket...bár a Solitary Man nem lett rossz,de a Sacrament nem tetszett.
De néha már úgy állítják be,mintha ő lenne a 6. HIM tag...


Előzmény: Moonsorrowgirl (1541.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-13 15:00:17 | 1542.
Hellosztok!!!
Én is szeretem a Jackasst:))))
Ma is azt néztük suliban....jo volt:)bár mondjuk a tehenes rész durva volt.
Birtam bamoT!!HIMes pulcsi volt rajta!!állat

Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-13 15:00:07 | 1541.
Hellosztok!!!
Én is szeretem a Jackasst:))))
Ma is azt néztük suliban....jo volt:)bár mondjuk a tehenes rész durva volt.
Birtam bamoT!!HIMes pulcsi volt rajta!!állat

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-13 13:18:50 | 1540.
Én sem akarok balhét!!!Részemről nincs harag!!!!!

Olvastátok a Sziget fellépők listáját?? Szerintem elég siralmas................


Előzmény: sacrament16 (1539.)
sacrament16 e-mail | 2004-05-12 16:30:03 | 1539.
Jó oké veszem az adást!De nem akarok már az elején összezördülni senkivel ok?Szóval csak semmi balhé ha megkérhetlek mert otthon is elég gondom van!Szóval én sem kioktatásnak!

Who??:én is szeretem a Jackasst és nem vagy hülye ez miatt inkább azok az állatok a Jackassben!


Előzmény: Razorbladekiss (1526.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-12 15:45:32 | 1538.
szió!!tényleg régen nem írtál,de jó h irsz!: )) hát,láttam egy pár részt a Jackass-ból,de annyira nekem nem tetszik... múlt héten láttam egy kis rész Ozzyékból!Az az első rész volt?De nem fogom sztem nézni sűrűn,mert általában nem vagyok itthon péntek esténként...

Előzmény: who?? (1537.)
who?? e-mail | 2004-05-12 14:12:06 | 1537.
éljen a Jackass!!!ki szereti még, vagy csak én vagyok ilyen hülye...?
Ozzy végre szinkronnal a viasaton!!!

who?? e-mail | 2004-05-12 13:49:53 | 1536.
bocs h régen nem írtam és most nem sokat, de soXor fogokírni, mert elfelejtem itten a dógokat...
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-11 13:57:22 | 1535.
valahogy nem igazán értelek...

Előzmény: Nahryien.. (1534.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-11 11:50:00 | 1534.
~°~
Tévedés..
De, elnézést a kirohanásomért..
Szárnyaimat azóta letörték - maradok itt, lenn..a Pokolban..
~°~

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-10 18:05:24 | 1533.
figyu,ő már csak ilyen,nincs igaza,de emiatt ne idegeskedj,ha vmi nem tetszik neki,azt már rögötn tönkre is teszi!: ((((sajnos.....

Előzmény: Moonsorrowgirl (1530.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-10 18:00:27 | 1532.
ez az idézet a Join Me-ből van!: )

Előzmény: -c- (1531.)
-c- e-mail | 2004-05-10 15:02:19 | 1531.
A következő idézet Nahryiennek:
"This world is a cruel place and we're here only to lose....."


Előzmény: Nahryien.. (1525.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-10 09:12:15 | 1530.
Basszus már másodszoe floodolt engem én ezt már nem birom!!!mért csinálja ezt velem??én csak egy saját topicot szerettem volna!!elegem van!!!!!:(((((((((((((((((((((((((((sirock:((

Előzmény: Razorbladekiss (1529.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-08 17:03:20 | 1529.
oh,bocsi,ez nem diszkriminálás akart lenni,de 1.alig van időm netezni 2. elis felejtettem!

Hátazért mert Thomasnak nem tetszett a topic és úgy láttam hogy flood-olt egy keveset!!vagy nem?


Előzmény: Moonsorrowgirl (1528.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-08 16:32:25 | 1528.
Szomoru vagyok:((nem látogattad meg a forumom:((psze a wickedgirlét igen!!!!!!!!!
Nah mindegy...de miért irodh Thomas büntetett vmiért????
Képzeld csak a moonsorrow énekesét is Villének hívjak!!Jó mi??:))))


Előzmény: Razorbladekiss (1491.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-08 08:21:34 | 1527.
Basszus nem tudom megniytni azta kurva freemailcímemet!!!ááááá... Judit,amint meg tudom nézni,akkor rögtön írok!!!Pussz!!

Előzmény: holyhell (1524.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-08 08:17:26 | 1526.
Télleg nem lebaszás volt,tudod,csak nem tetszett,hogy rögtön ahogy idejössz már osztod itt az észt!!De ezt nem is akartam leírni... és szó sincs róla hogy nem örülök neked,csak van nekem is önálló véleményem amit általában le szoktam írni,ezért vagy szeretnek vagy nem.

Előzmény: sacrament16 (1523.)
Nahryien.. e-mail | 2004-05-07 18:39:12 | 1525.
Hell..


"Sok balgaságot művel az Ész,
mikor Külsőből Belsőt ítélni kész.."

~6.~6.~6.~

Miért ily megtévesztő, s eltévesztő a világ..?
Gas, Migé, Lilly, s Ville semmik. Ahogy én sem. Ahogy SENKI!!!
Birtoklási vágy kell..? Haszon, nyereség..? Érdem..? Jutalom..?
Nem elég, hogy élhetsz..? hogy érezheted azt a millió illatot, ami körülvesz, s amiből csak párat ismersz..?
Nem elég, hogy hallhatsz..? hogy láthatod a színeket, azt ami felfoghatatlanná teszi léted minden pillanatát..?
Nem elég..?
Becsüld meg, hogy vannak még akik mernek szólni, hogy kimondják a dolgokat.. - a HIMre célzok, nem az itteniekre.
Találd meg a zenében azt amit az éjjeleidben keresel... s jöjj rá egy napon... tévedtél..
s döbbenj rá, döbbenj rá arra, hogy itt minden a materiális dolgok körül förög... tévesen.. s nem a mélységeken.. a bensőség fájdalmain..
Talán, nehéz.. de, anál szebb..
Tisztelem azt, aki különbként érez, s ha kérdőre vonják, válasza úgy hat a kérdezőre, hogy szava elakad.. Ha rájössz.. hogy nem mindig az az elfogadott, amit más tesz.. s ahogyan azt teszi..
akkor, majd tudni fogod magadban.. hogy az érték sosem mutatkozik meg - teljesen..
".. mert a csúfak ott teremnek azonnal.."

Becsülj. De, ne [m]értéktelenül..

holyhell e-mail | 2004-05-07 14:10:28 | 1524.
Szerintem ez nem lebaszás volt...
De abban én is egyetértek,hogy Ville kisajátításáról szó sics!!!Engem egyátalán nem érdekel,hogy néznek ki a tagok ha jó zenét játszanak:))/pedig sajnos egyre többen vannak akik kizárólag Ville miatt szeretik az együttest:(/
Én 16 leszek.
Dóri most írok mailt!!!!
Puszi:Judit


Előzmény: sacrament16 (1523.)
sacrament16 e-mail | 2004-05-07 13:24:16 | 1523.
Tök fasza hogy most olyan lebaszottnak érzem magam!Rasorblade nem örül nekem ugye?Na mind1!16 éves vagyok és még csak 4 éve Him rajongó!Te mennyi vagy?Azt hittem legalább 5 nappal kell hamarabb odamenni ahhoz hogy első sorban álljak és nem csak 5 óra!Hidd el nekem hogy szerintem megérte!Puszi:Anita

Előzmény: holyhell (1519.)
sacrament16 e-mail | 2004-05-07 13:18:54 | 1522.
Jól van na!Azért nem kell lebaszni itt engem !Mert ez nagyon olyan volt!És ost egy kicsit szar ez!

Előzmény: Razorbladekiss (1521.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-07 11:58:57 | 1521.
Figyu,veszekedés régebben volt,és olvass vissza akkor megtudod,hogy min veszekedtünk! És sztem ez hülyeség,hogy kisajátítjuk Villét,és merek beszélni Judit nevében is,hogy elég régóta vaygunk rajongók,és maximálisan csak a zenéért szeretjük a csapatot.
De azt javaslom,hogy ne szakítsuk fela régi sebeket...
Judit!! Most írok mailt mert valamit el kell mondanom,de itt a fórumon nem akarom!!! Puszi!!!!


Előzmény: sacrament16 (1516.)
holyhell e-mail | 2004-05-06 20:45:43 | 1520.
Dóri holnap mindenképpen írok!!!!
Annyi mindent akarok már mondani!!Meg már nagyon hiányoznak a leveleid is!!:((


Előzmény: holyhell (1519.)
holyhell e-mail | 2004-05-06 20:43:16 | 1519.
:))

Én Bécsben voltam márciusban a konceten!!!!
Egy nagyon kellemes csalódás volt:))Sikerült az elsö sorban állnom!/mondjuk 5 órával elötte ott voltam:))/Így közelröl láthattam és hallhattam mindent =))
Jahh és megszereztem egyik tag sörösdobozát!
Hány éves vagy????
Puszi:Judit


Előzmény: sacrament16 (1518.)
sacrament16 e-mail | 2004-05-06 17:24:28 | 1518.
Szió te is az elsők közt vagy aki ír nekem!Tényleg voltál?Aztaaaaaaaa!És milyen volt?Én még csak tv-n láttam mert fiatal korom miatt nem engedett anyám novemberben meg drága lett volna!Milyen élőben és mikor láttad?
Aláírás vagy v.mi kézfogás vagy puszi volt?Jaj istenem de irigyellek!Kurva jó faszi,de Burton sem rossz


Előzmény: holyhell (1514.)
sacrament16 e-mail | 2004-05-06 17:18:10 | 1517.
Szió!Te voltál az első aki itt üdvözölt!Megmondanád hogy mi a fene itt a vita tárgya mert legszívesebben kikaparnátok egymás szemét itt egy páran!

Előzmény: Razorbladekiss (1515.)
sacrament16 e-mail | 2004-05-06 17:14:33 | 1516.
Nem kéne veszekedni ennyit mert közös téma miatt van itt mindenki!Az a legönzőbb dolog ha valaki ki akarja sajátítani magának Ville-t vagy az egész bandát és én ezt szűrtem le az olvasottak alapján egy pár embernél akit most nem szeretnék megnevezni!Nekünk rajongóknak játszanak és nem maguknak meg nem a hírnév miatt meg nerm is azért hogy összevesszenek rajtuk hanem nekünk akik szeretik őket és a zenét amit képviselnek!Ezért élnek ők!Tehát ne veszekedjen senki!
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-06 15:39:33 | 1515.
Sziasztok!

Judit!Velem is baszakodik a freemail,de most perpillanat jó,de a mailboxos címemet használom,de a freemailesre írj ha írsz! legfeljebb a razorblade666@mailbox.hu-ról fogsz választ kapni!!!Puszi!!!

Sacrament16!Üdv!


Előzmény: holyhell (1514.)
holyhell e-mail | 2004-05-06 14:25:56 | 1514.
Én már voltam koncerten!

Dóri!!!!Nem azért nem írok mert nem akarok csak a freemail teszi ezt velem:(((
De ha még este se lesz jó akkor írok a másik címemröl!!!!!Puszillak!!!


Előzmény: sacrament16 (1513.)
sacrament16 e-mail | 2004-05-06 13:58:31 | 1513.
Sziasztok!Itt mindenki szereti a Himet?Hát ez fasza!Mert én megőrülök érte!Ki volt már élő koncerten ?Én sajna még nrm jutottam el!Ja igen sokan úgy vannak vele hogy a Him egy nyálas banda de ez nem igaz!Ezeknek zudnám leszedni a fejét aki ezt mondja!Pusza
sacrament16 e-mail | 2004-05-06 13:52:06 | 1512.
Szia én csak most kerültem ide fel de ez kurva jó hogy mindenki szereti a Him-et és szerintem is jó pali Ville!Én azt mondtam a palimnak hogy 1 szeméy van a világon akivel megcsalnám és az Ville!Na majd írj nekem ok?SzióAmúgy anita vagyok

Előzmény: skatepunkcsaj16 (1499.)
skatepunkcsaj16 e-mail | 2004-05-05 12:29:08 | 1511.
Sziasztok!
szerintem 5400 ért nem is volt olyan drága...
én 6300ért vettem, de megérte nekem így is szerintem!


Előzmény: Noczy (1426.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-04 16:53:33 | 1510.
Itt van egy hosszú cikk a Gothicáról,a diákszigetről másoltam be,még Villét is említik...

Gothicán jártunk - (2004.05.03) -

A Pecsa a liget közepén van, szóval amíg odaérsz, összegyűjtheted a majálisozó civil lakosság találó megjegyzéseit, amit a külsőd alapján tesznek. Rajtam ugyan semmi hűdepogány dolog nem volt, de azért megkaptam, hogy beteg vagyok, többen megállapították, hogy "Itt rockkoncert lesz.", egy idős úr kifejtette, h "Miattatok nem jutunk be az unijóba" (hukk!), egy kedves néni pedig megnyugtatott, h imádkozik a lelkemért. De a csúcs az a sacc hatéves kissrác volt, aki a hegyikristályomat látva nekemszegezte a kérdést: "Bácsi, azt a superman ellen hordod?"

Kapunyitás kettőkor, a beengedés EU-kompatibilis mértékben csúszik, de ez nem baj, ebből legalább látszik, hogy komolyabb háttérszervezéssel ellátott fesztiválról van szó, mert a kapunyitás minden komolyabb fesztiválon csúszik, Szigeten 6 órát, Gothicán egyet: háromra bentvagyok.

A sör 280 csapolva, de olyat nem szabad inni, mert 360 (később hirtelen 400) a dobozos, és az mindig viszi a pálmát, tudod, bár sajnos kicsit kevesebb benne a víz. Amúgy is, igyál inkább bort, az finom. ((Ne) igyál, mert az árt). Enni, na az problémásabb, ezt mindig utálom: alig lehet valamit: találtam ultravékony, tiszta, száraz (értsd: zsírmentes), biztonságos (nem lesz tőle hasmenésed) zsíroskenyeret 100asért, hagymával (haverok, buli, hagyma), meg chipset meg popcornt (hihi), szóval az egyetlen ehető és amúgy nagyon finom kaja a szendvics volt, frankón vajjal sonkával meg salival, de hát. szóval szégyellném leírni az árát. annyiért máshol már egy negyed grillcsirkét is adnának, és az például itt lehetett volna, na jó nem grill, hanem mondjuk stílszerűen véres hurka; mindegy, valami büfészerű, mert ez így gáz, én pedig éhes.

Na, és az emberkék.
Itt most hosszasan lehetne részletezni, hogy miféle csudajelmezek meg ruha-kompozíciók voltak egyeseken, és hogy ki hogy nézett ki, de az efféle nemzet- és ifjúságféltő álszent megbotránkozást, rinyálást, a lenéző, tudatlan és tájékozatlan össznépi sajnálkozást, amelyet a húszsoros bakancsok, csuklópántok, földigérő fekete köpenyek, arcfestések fölött szokás rendezni, meghagyjuk a hivatásos, a kommersz és botrányéhes tömegízlést kiszolgáló "igazi" újságíró uraknak, akiknek a beszámolóit meg lehet találni a legtöbb nagyobb internetes portálon, röhögjétek ki magatokat rajtuk kedvetekre...
Én ezzel kapcsolatban talán annyit mondanék: törődj azzal, hogy Te magad hogy nézel ki, kívül és belül, érezd jól magad a saját bőrödben, és ha önmagaddal elégedett vagy, akkor majd talán nem akadsz ki mások külsőjén. Aki folyamatosan embertársai kritizálásával foglalkozik, az éppen saját lelkének tükrébe nem mer soha belenézni (ilyenek az újságírók általában; hadd nyomjak el én is egy sztereotípiát).
Ha meg zavar, ahogy kinéznek, ne gyere el, de legalább menjél haza. Ja, és ha tornacipőben jársz rockkoncertre (ilyet is olvastam valahol valamelyik beszámolóban), akkor buta vagy, és a lábad fájni fog, és mi ki fogunk téged nevetni.

Ja igen, voltak koncertek is, de ezekkel csak elvétve szoktam foglalkozni. Egy kicsit csúszott a program, ez roppant illetlen dolog, de hát az összes létező rendezvény mindig roppant illetlen. Én személy szerint nem vártam a Moonsorrow-t, viszont vártam a Mortal Love-ot, és féltem a Beyond Surface-től. Az elején a De Factoról megállapítottam, hogy nem vagyok célközönség, mert nem tetszik az énekes pasi, és nem vagyok tinilány, de ettől függetlenül azért nagyon profin szólt, bár kicsit röhögtem, amikor a visszhang a számok között is ment, a felkonfnál meg a köszinél is, de ez biztos szokás.

Aztán kislattyogtam a WC-re, ahol megkapó látvány fogadott: szerintem ez az egyetlen rendezvény, ahol kivételesen nem csak a lány-, hanem a fiú mosdóban is kevésnek bizonyul a tükör, mert legalább 5 ifjú varjú festette magát folyamatosan..:) ezen kellemeset derültem, és ráküldtem egy kis bort. Amúgy a közönség roppant kultúrált volt, és garantáltan punkmentes: a nagyteremben leraktam a bort oldalt azokra az asztalokra, és 20 perc után rájöttem mégis megiszom. Gondoltam visszamegyek, megnézem ki itta meg, erre ott találtam, ahova raktam, még csak bele se köptek!

Aztán kicsit átnéztem a kisterembe is, ahol a számos tehetséges, ismert-kevésbé ismert magyar zenekar szerepelt az est folyamán. A hely adottságaihoz képest a színpad viszonylag jól megvolt csinálva, csak egy gerenda volt lefejelhető magasságban, a hangosítás viszont nagyon szenvedett: így például az amúgy számomra nagyon kedves Autumn Twilight első két száma folyamatos küzdelem a hangtechnikával (értsd a keverőpultos sráccal), de aztán csak belendül a dolog, és ugyanolyan jól szól, mint legutóbb, és a végén még a demóról is lement egy rég nem hallott szám, amit különösen nagy rajongás fogadott környezetemben.

Mesélték:
"egy fickó mondja nekem a tegnapi gótikán:
- Kik játszanak most?
- Dájingvis.
- Hogy??
- DYING WISH!!
- Ja a Nájtvis, jól nyomják.." Hát igen, ha a nép egy része ilyen szinten tudatlan, nem ártott volna harsányabban kirakni a programot valahova orr elé, de én nyomtattam magamnak diaksziget.com programfüzetet, mert olyat is lehet, és átütő sikert arattam vele az ismerősök körében. :P

A Mortal Love-ban azt hiszem, nem csalódtam, kényelmesen el tudtam ringatózni magammal rajta. Igazából mindig az a baj ezekkel a széphangú énekeshölgyekkel, hogy az angyali hang és a nyivákolás között ugye elég kicsi a különbség, és néha valahogy itt is ez jutott eszembe: "hát nem egy Liv Kristine, de a zene magával ragadó". Mindemellett a Mortal Love-nál és a Beyond Surface-nél is igen illúzióromboló volt, amit a frontemberek a színpadon műveltek: ha már Cat a nagy dívát adja a promo-fotókon, a dalokban, a szövegekben, akkor megpróbálhatná esetleg élőben is, a színpadon. A "sziasztok, norvégiábójöttünk, mesterségünkcímere" stílus ettől távol áll. A Beyond Surface-ről már nem is beszélve: van egy, a maga kategóriájában tehetséges zenészgárda, egy jó énekhang, és egy infantilis/idegbeteg pojáca hozzá a frontember. A legdurvább talán az volt, amikor bemondta, hogy a következő szám azoknak szól, akiknek a szíve "darabokra tört", és eközben kicsit tikkelt, idétlenül mosolygott, majd nekiállt affektálni...jaj. Sokan sokfelé Ville Valohoz és a HIM-hez hasonlítják ezt a formációt, de a látottak alapján a Beyond Surface nem veszélyezteti "Őpokoli Fensége" egyeduralmát: egyrészt mert nem is hasonlít rá a zene, másrészt meg mert az ilyen hangulatú dalokat nem csak elénekelni, hanem előadni is tudni kell: bizsergető méltósággal és átérzéssel, és ez az, amiben Valót nehéz utolérni, ezzel fogja meg (hölgy)rajongóit.

Aztán kisteremben Dethronersre jót zúzok, majd pihi a fedett szabadtéren, buborékszámolás a pocsolyában, és arra gondolok, hogy egy szál felsőben fogok hamarosan énekelni az esőben hazafelé.

Telt múlt az idő, és én kezdtem elmélyülni, tehát a fő attrakciónak szánt Moonsorrowra nem koncentráltam, úgyhogy bővebb Moonsorrow infóért menjél a Moonsorrow fórumba, hátha. De a Casketgardent azért megnéztem jól (igaz nem voltam fehérben), és ott is megállapítottam, hogy vannak még valamire való előadók a magyar underground szcénában, sőt!, csak a mikrofonodat ha hallottuk volna, ember...:)

Eddigre már a zsíroskenyér is elfogyott, úgyhogy éreztem, hí' a zegyes éjszakai: lassan elkezdtünk kiszivárogni. A ruhatárban elsőre megtalálták a kézitáskám, semmi gond nem volt vele, pedig amúgy ez a táskám a ruhatárosok réme (nem lehet felakasztani, se bilétát ráerősíteni, se semmit, gyakorlatilag csak elveszíteni lehet). Az In-Kalosok profik voltak, és maximálisan korrektek, semmilyen balhéről nem hallottam. Meg úgy általában: a rendezés szerintem semmilyen kivetnivalót nem hagyott maga után, a hely lehetőségeiből kihozták a maximumot, a közönség édes volt, az Árnyak CD dekoratív (még nem hallottam), a hangulat családias, a zene szokásosan színvonalas, csak tudjál jól választani.

Egy év múlva találkozunk

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-04 16:02:10 | 1509.
nah,kezdetek megint eltűnni...
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-03 19:08:57 | 1508.
Oh,szuper,már azt hittem hogy történt veled valami a Gothicán!;))
Azért nekem mailben hosszasan elmesélheted hogy mi volt,mert érdekel és biztos hogy nem fárasztassz vele!:))
A balatoni party nagyon ott volt,majd a részleteket eémesélem!:))Ja és most írok éppen mailt!

Na hell!!


Előzmény: holyhell (1507.)
holyhell e-mail | 2004-05-03 15:36:03 | 1507.
Sziasztok!!!

Nem tüntem el:)))Csak Gothicán voltam!!!!
Képzeljétek a Depresszió énekesével söröztem:))/na jó tudom nem nagy szám meg az az igazság,hogy nem is nagyon szívlelem az együttest de...de azért mégis:DD/
Egyébként volt valaki Gothicán??Fúúú Christian Epidemic meg Agregátor koncert valami iszonyú jó volt:))
na jó nem fárasztalak titeket!!!
Puszi

Üdv.:Judit


Előzmény: Razorbladekiss (1505.)
jubee e-mail | 2004-05-03 13:58:15 | 1506.
Nem akarod ekűűdeni nekem?????????????????

Éllyen soká Bam!!!!

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-03 13:54:17 | 1505.
JUDIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ADJ ÉLETJELET MAGADRÓL!!!!!!!

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-03 13:51:32 | 1504.
Nekem meg megvannak a maxik,de a nagylemezekből hiányzik még a Greatest Hits!

Itt van egy kis info a kövi klipről:

The video "And Love Said No", of course directed by Bam Margera, will be shooted in castle again, this time it's gonna be Fonthill in Pennsylvania. No girls this time, just green video with fog and dead trees. info: www.DarkSecretClub.com www.Heartaclub.com

tök kár h ide nem lehet képeket felrakni,pedig van egy kurva jó képem Villéről...


Előzmény: jubee (1503.)
jubee e-mail | 2004-05-03 13:45:55 | 1503.
skatepunkcsaj16 ,ezt mindenki tugggggya!!!:)

+van az összes nagylemezük,cs a maxik nincsenek:D



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.