Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Razorbladekiss e-mail | 2004-06-18 15:13:27 | 1652.
Sweethearts...remélem,hogy mindenki jól van.vérzik a szivem,hogy látom mennyire ki van halva a fórum...
Who! Anyukád nem engedi hogy kifesd feketére a körmöd? szomorú...az én szüleimnek ez a legkevesebb baja,nem igazán figyelnek rám. ...Kisses


Előzmény: who?? (1651.)
who?? e-mail | 2004-06-17 11:22:31 | 1651.
sockmindent...de most nem részletezném...de lebeszéltem mgam róla, becsületsértés, meg sötöbö...siralmas politika:finnországban betiltottak egy bizonyos kacsa mesék c. sorozatot, mert nincs "rajtuk" alsógatya v nadrád...nem tudom, nem ismerem ezta sorozatot, de ez szánalmas.a chaten mondta vki, és azt monta lánclevél...v vmi ilyasmi...
bocs ha elírom a szavakat,csak a bal kezemen kifestettem feketére a körmöm.anyu hazajött, és nem akarom h meglássa, hát most egy kézzel írock...de megéri!
tokaj...hát a magyar rock nem igazán érdekel...pedig viszonylagf közel lenne...
szörnyű...borzalmas!rádiót hallgatok, de máris a hányinger kerülget...már 1 órája lassan h bekapcsoltam de csak az everybody hurts volt valasmirevaló...


Előzmény: Razorbladekiss (1646.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-15 10:56:57 | 1650.
én nem hallottam,hogy jönne,de mondjuk engem nem is izgat mert nem jön be a zenéje.sportszigeten voltatok?


Előzmény: Wicked Girl 666 (1649.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-14 13:01:02 | 1649.
vagy nem????? érdkes a c6en leugattak hogy nemis a maiden jön......basszus.....akkor most mivan???

Előzmény: Wicked Girl 666 (1647.)
Villegirl e-mail | 2004-06-14 07:02:48 | 1648.
Én csak álmodozhatok, hogy a szüleim tokajba engedjenek :(

Előzmény: Wicked Girl 666 (1647.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-11 17:51:56 | 1647.
hallottátok hogy jön az IRON MAIDEN a hegyaljára???tök jó!!! jó itt tokaj mellett lakni ugye moonsorrowgirl?!:)
a gond csak ott kezdödik hogy nem kaptam + a3ast......most mileszvelem???uh pedig lesz replika,junkies,depresszio stb......

Razorbladekiss e-mail | 2004-06-08 18:13:16 | 1646.
mit követett el hogy igy szivatod?

Előzmény: who?? (1645.)
who?? e-mail | 2004-06-08 12:08:50 | 1645.
hello, képzeljéek!
szivatok 1 srácot.a városban hamis infókkal kirakok lapokat ezzel a szöveggel:

Párkapcsolatra vágyom!

14 éves, helyes, sármos, intelligens fiú vagyok.14 éves, vagy annál idősebb lányokat keresek.Szexpartner és komoly kapcsolat is lehet.Több kapcsolatom is volt már, úgyhogy tudom mi kell a nőknek.Máretem 21,7 cm.Csak egy kicsit "játszanánk" utána lehet házasság is. Remélem nem baj, ha gyereked lesz tőlem, mivel utálom a kotont!
Tel.szám:06203220100
Cím:Db. kishegyesi út 36. 10.em.
Csak csörgessetek, majd én visszahívlak benneteket!Hívóazonosítót írassátok ki, hogy vissza tudjalak hívni!

Debreceniek előnyben!

" Gyere bébi már nagyon éhezem a testedre, már pucéron vagyok az ágyban érted.Meghalok a szemedért és még sok mindenedért! Gyere és ugorj a nyergembe picikém!Kívánlak bébi!

Sztakhó Csaba



Heeeeheheheeee...
most megyek terjeszteni a neten, meg a fórumokon is...):o)

Razorbladekiss e-mail | 2004-06-07 18:19:44 | 1644.
ha lesz pénzem megyek,de ha igy haladok nem valószinű.

Előzmény: Wicked Girl 666 (1643.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-07 18:06:18 | 1643.
ok majd küldök!!!
ja nekem lécci szurkoljatok h.fizikából kapjam+ a 3mast!!!!! ez a hegyalja záloga!! apropó hegyalja!! ti nem jösztök?


Előzmény: Razorbladekiss (1636.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-07 18:01:40 | 1642.
Hát...szvsz amiket olvastam róla abszolút nem illik Villéhez,sőt még csúnya is.
De ha Villének Jonna kellett,akkor legyen vele boldog azt kívánom!Semmi közünk a magánéletéhez...


Előzmény: sacrament16 (1641.)
sacrament16 e-mail | 2004-06-07 17:12:16 | 1641.
De igen mindegy de csak furdal a kíváncsiság hogy ki lehet az a szerencsés és mégis hogy nézhet ki!?Amúgy nagyon bejön neki a Nightwish énekesnője aki szerintemnem is olyan szép!Na mindegy ízlések és pofonok!De azt tudni kell hogy Suzanne-nak köszönhetjük a Funeral of Heartsot!És ez jó

Előzmény: Wicked Girl 666 (1623.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-07 15:36:46 | 1640.
ok,elküldtem!!
hm...sajnos nem láttam a fimlet és nem is ismerős!:(De ha megtudok róla vmit,akkor szólok!

Fúj a freemail milyen undoritó rózsaszin...

Nem akarna vki kölcsönadni egy kis pénzt nekem?;) Le vagyok égve,jobbanmondva minuszba vagyok...és lassan már cigit sem tudok venni,nemhogy CD-t:(((


Előzmény: who?? (1637.)
who?? e-mail | 2004-06-07 12:31:36 | 1639.
Velvet Goldmine (Todd Haynes filmje)

A Velvet Goldmine 98-as film, így most, hogy Hazánkba ért, már nagyon sok alkalommal és nagyon sok helyről hallhattuk a film címét, (magyarul Bálványrock), szóval, akár jó ez nekünk, akár nem, helyből egy filmes legendával van dolgunk.

Szerintünk sokkal jobb dolog filmeket nézni, mint legendákat, de szerencsés módon elmondhatjuk, hogy amikor beültünk megnézni, azt sem tudtuk, hogy mit fogunk látni, leszámítva, hogy nagyon híres fikciós film, és hogy egy énekesnőről szól.
A film elég "érdekesen" kezdődik, fiatalok rohangálnak London utcáin, 1971-ben, olyan ruhákba ötözve, mint amiket a tévében a transzvesztita show-kon látni napjainkban. Aztán elérkezünk, ha nem is a jelenbe, de legalább 84-be, és megjelenik a keret- történet.

Mint az ABBA c. koncertfilmben, (1977), egy riporter feladatot kap, hogy készítsen anyagot egy tíz éve eltűnt rock-sztárról, van rá néhány napja. Ekkor már kezd leesni a tantusz, hogy nem is énekesnőről lesz szó, hanem egy pasiról. Nos, lényeg a lényeg, a film 90%-a a hetvenes években játszódik, és valahányszor újra felbukkan a riporter a jelen-időben, illetve 84-ben, egyből eszébe jut valami, a régi időkből, és már megint a múltban császkálunk.

A múlt. Legtöbb háztartásban akad egy-egy régi David Bowie, esetleg Brian Ferry kazi. Így nem nehéz felismerni, hogy merőben David Bowie hangzású, (de egy az egyben) számokat hallunk a koncerteken „Brian Slade” a rock-sztár előadásában. Háttérzeneként pedig igazi Brian Ferry számok is megjelennek. A Brian Slade nevű karakter fő jellemzője, hogy „biszex”, és és ezekben a fura ruhákban nyomul. Látjuk az életét, hogy hogyan kezdi a pályáját, hogyan fedezi fel egy producer, hogyan fut be, meg ilyenek. Azt is látjuk, amint meglát a színpadon egy az adott pillanatban nála nagyobb rajongó-táborral rendelkező, hasonló stílusú előadót, (szintén férfi), aki lenyűgözi. Először azt hinnénk, az előadás tett rá olyan hatást, de percek múlva meglátogatják az egyesült államokban, és bejelentik a nézőknek, hogy egymásba szerettek. innentől kezdve a zenei karrierjüket és a szerelmi életüket van módunkban figyelemmel kísérni.

De riporter barátunk sem tétlenkedik, ezekben a hetvenes évek beli felvételekben ő egy rajongó, aki be van indulva a „Bowie”-lemezekre, alias Brian Slade. És miközben a bálványozott sztárjáról készült fotókat bámulja a magazinokban felfedezi magában, hogy úgy hatnak rá, mint más srácokra a csajfotók. Rájön, hogy látens homoszexuális (ezt így mondják), és attól kezdve még sokkal felszabadítóbbnak találja Brian Slade zenéjét, sőt Brian Slade szerelmének zenéjét is, aki Curt Wild névre hallgat, és Ewan McGregor alakítja, hosszú platinaszőke frizurával, és Iggy Pop-éra hasonló bőrgatyóban, színpadon meztelen felsőtesttel.

Így halad a történet, miközben mint néző eléggé unod magad, mert olyan, mintha egy oktatófilmet néznél, valami történelmi olvasókönyvet, ami ráadásul nem is azt mutatja, ami akkoriban volt, hanem csak sejtelmesen utal arra, vagyis nem leszel okosabb rock-zene történelmi ismereteid szintjén. Leginkább csak azt érzékeled, hogy férfiak férfiakra vannak beindulva, illetve azt, hogy úgy állítják be a 70-es éveket, mintha a minimum biszexualitásról szólt volna.
De még mindig nem érteni, mire megy ki a játék, hova akar kilyukadni ez a fikciós koncertfilm.
Aztán a riporter srác (feltehetően képzeletben, de mégiscsak egy az egyben mutatják) szexuális interkurzusban vesz részt a hatalmas sztárral (Curt Wild) felcsípeti magát.


E z m á r a c é l e g y e n e s , mert 84-ben találkozik élőben is az említett Curt Wild-dal, és miközben beszél vele pár percet, szintén a riport kapcsán érdekes rokonszenv alakul ki köztük, (mintha a popsztárok imádnák, ha kocsmákban riporterek megtalálnák őket), és a nagy Curt Wild a riporternek adja a gyűrűjét, vagy brossát vagy mijét. Ez az ékszer még a film elején kerül egy kissrác birtokába, akit úgy hívnak, hogy Oscar Wilde. (Igen, a film első perce 1864-ben játszódik, és utána jön a 71-es év.) Oscar smaragdzöld vagy türkizkék ékszere szimbolikus, mintha a benne lévő homoszexualitást jelképezné. Curt Wild pedig mintha –szintén szimbolikusan Oscar ükunokája lenne. Szóval az egész azt adja ki, hogy ez az ékszer, ez a kitűző vagy mi végül a nagy Curt Wild-tól, és közvetve az üknagypapijától végül a riporterhez kerül, és feltehetően ere ment ki a játék. Az üzenet eléggé egyértelmű, arra buzdítja a látens homoszexualitást magukban felfedező fiúkat, hogy ne habozzanak, csatlakozzanak a klubhoz, vagy akármit is csinálnak, érezzék, hogy a klub támogatja őket. Tényleg olyan, mint egy választási, illetve méginkább tábor-toborzó kampány. Persze nem vitás, hogy egy ilyen üzenet nagyon sok ember számára jólesik, de attól függetlenül a film, mint film tényleg unalmas.


Meg kell még jegyezni, hogy a filmben ezek a sztárok vadul fogyasztják a keménydrogokat. Plusz, mivel a hetvenes években játszódik a történet zöme, óvszert még távolról sem látni. És egyetlen-egy szereplőt sem látunk teljesen tönkremenni a keménydrogok fogyasztásának hatására, ami egy propaganda-, vagy oktató-film esetén azért hátrány, mert még azt hihetné egy néző, hogy a keménydrogok nem is életveszélyesek. És azt is meg kell jegyezni, hogy a film valójában a rock-sztárok életét kínálja mintaként, akarva-akaratlanul (nem a mi dolgunk, hogy kitaláljuk, hogyan) az ő életformájukat reklámozva, amit akár hajlamos valaki a homoszexualitásra, akár homoszexuális, akár nem az, biztos, hogy nem tud magának megengedni, még ha akarná sem. Szívesen olvastunk volna egy ilyen „fiktív” kiírást a film végén, hogy Brian Slade 71 és 99 között kábé hány millió dollárt költőt kábítószerekre, és hogy riporterünk, ezidő alatt mennyi pénzt keresett összesen, és ebből mennyit költött koncertjegyekre, lemezekre, stb.
A film Michael Stipe (REM) mint zenei producer közreműködése, valamint Iggy Pop és David Bowie, és 70-es évek elejének (valójában meseszerű) bemutatása miatt olyan híres, amilyen, és talán mert egy bulvár-stílusú "nézzük meg a híres sztárok hálószobáját" betekintést kínál az átlagosnál kíváncsibb nézőknek.
-szörp-
és ez egy eléggé keserű hangvételű kritika...

who?? e-mail | 2004-06-07 12:31:10 | 1638.
Velvet Goldmine (Todd Haynes filmje)

A Velvet Goldmine 98-as film, így most, hogy Hazánkba ért, már nagyon sok alkalommal és nagyon sok helyről hallhattuk a film címét, (magyarul Bálványrock), szóval, akár jó ez nekünk, akár nem, helyből egy filmes legendával van dolgunk.

Szerintünk sokkal jobb dolog filmeket nézni, mint legendákat, de szerencsés módon elmondhatjuk, hogy amikor beültünk megnézni, azt sem tudtuk, hogy mit fogunk látni, leszámítva, hogy nagyon híres fikciós film, és hogy egy énekesnőről szól.
A film elég "érdekesen" kezdődik, fiatalok rohangálnak London utcáin, 1971-ben, olyan ruhákba ötözve, mint amiket a tévében a transzvesztita show-kon látni napjainkban. Aztán elérkezünk, ha nem is a jelenbe, de legalább 84-be, és megjelenik a keret- történet.

Mint az ABBA c. koncertfilmben, (1977), egy riporter feladatot kap, hogy készítsen anyagot egy tíz éve eltűnt rock-sztárról, van rá néhány napja. Ekkor már kezd leesni a tantusz, hogy nem is énekesnőről lesz szó, hanem egy pasiról. Nos, lényeg a lényeg, a film 90%-a a hetvenes években játszódik, és valahányszor újra felbukkan a riporter a jelen-időben, illetve 84-ben, egyből eszébe jut valami, a régi időkből, és már megint a múltban császkálunk.

A múlt. Legtöbb háztartásban akad egy-egy régi David Bowie, esetleg Brian Ferry kazi. Így nem nehéz felismerni, hogy merőben David Bowie hangzású, (de egy az egyben) számokat hallunk a koncerteken „Brian Slade” a rock-sztár előadásában. Háttérzeneként pedig igazi Brian Ferry számok is megjelennek. A Brian Slade nevű karakter fő jellemzője, hogy „biszex”, és és ezekben a fura ruhákban nyomul. Látjuk az életét, hogy hogyan kezdi a pályáját, hogyan fedezi fel egy producer, hogyan fut be, meg ilyenek. Azt is látjuk, amint meglát a színpadon egy az adott pillanatban nála nagyobb rajongó-táborral rendelkező, hasonló stílusú előadót, (szintén férfi), aki lenyűgözi. Először azt hinnénk, az előadás tett rá olyan hatást, de percek múlva meglátogatják az egyesült államokban, és bejelentik a nézőknek, hogy egymásba szerettek. innentől kezdve a zenei karrierjüket és a szerelmi életüket van módunkban figyelemmel kísérni.

De riporter barátunk sem tétlenkedik, ezekben a hetvenes évek beli felvételekben ő egy rajongó, aki be van indulva a „Bowie”-lemezekre, alias Brian Slade. És miközben a bálványozott sztárjáról készült fotókat bámulja a magazinokban felfedezi magában, hogy úgy hatnak rá, mint más srácokra a csajfotók. Rájön, hogy látens homoszexuális (ezt így mondják), és attól kezdve még sokkal felszabadítóbbnak találja Brian Slade zenéjét, sőt Brian Slade szerelmének zenéjét is, aki Curt Wild névre hallgat, és Ewan McGregor alakítja, hosszú platinaszőke frizurával, és Iggy Pop-éra hasonló bőrgatyóban, színpadon meztelen felsőtesttel.

Így halad a történet, miközben mint néző eléggé unod magad, mert olyan, mintha egy oktatófilmet néznél, valami történelmi olvasókönyvet, ami ráadásul nem is azt mutatja, ami akkoriban volt, hanem csak sejtelmesen utal arra, vagyis nem leszel okosabb rock-zene történelmi ismereteid szintjén. Leginkább csak azt érzékeled, hogy férfiak férfiakra vannak beindulva, illetve azt, hogy úgy állítják be a 70-es éveket, mintha a minimum biszexualitásról szólt volna.
De még mindig nem érteni, mire megy ki a játék, hova akar kilyukadni ez a fikciós koncertfilm.
Aztán a riporter srác (feltehetően képzeletben, de mégiscsak egy az egyben mutatják) szexuális interkurzusban vesz részt a hatalmas sztárral (Curt Wild) felcsípeti magát.


E z m á r a c é l e g y e n e s , mert 84-ben találkozik élőben is az említett Curt Wild-dal, és miközben beszél vele pár percet, szintén a riport kapcsán érdekes rokonszenv alakul ki köztük, (mintha a popsztárok imádnák, ha kocsmákban riporterek megtalálnák őket), és a nagy Curt Wild a riporternek adja a gyűrűjét, vagy brossát vagy mijét. Ez az ékszer még a film elején kerül egy kissrác birtokába, akit úgy hívnak, hogy Oscar Wilde. (Igen, a film első perce 1864-ben játszódik, és utána jön a 71-es év.) Oscar smaragdzöld vagy türkizkék ékszere szimbolikus, mintha a benne lévő homoszexualitást jelképezné. Curt Wild pedig mintha –szintén szimbolikusan Oscar ükunokája lenne. Szóval az egész azt adja ki, hogy ez az ékszer, ez a kitűző vagy mi végül a nagy Curt Wild-tól, és közvetve az üknagypapijától végül a riporterhez kerül, és feltehetően ere ment ki a játék. Az üzenet eléggé egyértelmű, arra buzdítja a látens homoszexualitást magukban felfedező fiúkat, hogy ne habozzanak, csatlakozzanak a klubhoz, vagy akármit is csinálnak, érezzék, hogy a klub támogatja őket. Tényleg olyan, mint egy választási, illetve méginkább tábor-toborzó kampány. Persze nem vitás, hogy egy ilyen üzenet nagyon sok ember számára jólesik, de attól függetlenül a film, mint film tényleg unalmas.


Meg kell még jegyezni, hogy a filmben ezek a sztárok vadul fogyasztják a keménydrogokat. Plusz, mivel a hetvenes években játszódik a történet zöme, óvszert még távolról sem látni. És egyetlen-egy szereplőt sem látunk teljesen tönkremenni a keménydrogok fogyasztásának hatására, ami egy propaganda-, vagy oktató-film esetén azért hátrány, mert még azt hihetné egy néző, hogy a keménydrogok nem is életveszélyesek. És azt is meg kell jegyezni, hogy a film valójában a rock-sztárok életét kínálja mintaként, akarva-akaratlanul (nem a mi dolgunk, hogy kitaláljuk, hogyan) az ő életformájukat reklámozva, amit akár hajlamos valaki a homoszexualitásra, akár homoszexuális, akár nem az, biztos, hogy nem tud magának megengedni, még ha akarná sem. Szívesen olvastunk volna egy ilyen „fiktív” kiírást a film végén, hogy Brian Slade 71 és 99 között kábé hány millió dollárt költőt kábítószerekre, és hogy riporterünk, ezidő alatt mennyi pénzt keresett összesen, és ebből mennyit költött koncertjegyekre, lemezekre, stb.
A film Michael Stipe (REM) mint zenei producer közreműködése, valamint Iggy Pop és David Bowie, és 70-es évek elejének (valójában meseszerű) bemutatása miatt olyan híres, amilyen, és talán mert egy bulvár-stílusú "nézzük meg a híres sztárok hálószobáját" betekintést kínál az átlagosnál kíváncsibb nézőknek.
-szörp-

who?? e-mail | 2004-06-07 12:23:35 | 1637.
bocs, rossz vót a gép...
doreka@freemail.hu
lécci küldd el.
és kinek van meg a velvet goldmine/bálványrock c. film???nagyon kellene, brian molko szerepel benne.a placeboból...
beszúrock egy cikket ide, és ha valaki ráismer akkor szóljon!
legyetek rosszak, hella!

Razorbladekiss e-mail | 2004-06-07 11:23:36 | 1636.
jah,akkor jó,már azt hittem,hogy rosszra küldtem!;)) ha gondoldod küldhetsz emailben válasz-véleményt!;))

Vááá tök jó,fizikából megkaptam a kettest,a matek még kérdőjel,nagyon remélem,hogy abból sem bukok+...mert ha igen akkor tuti hogy megölöm magam,a fasznak sincs kedve tanulni a nyáron...

Ti hogy álltok a bizonyítvánnyal?


Előzmény: Wicked Girl 666 (1635.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-06 18:18:17 | 1635.
nem is haragudtam volna!!! én nem arra értettem hanem arra hogy a finn szó így hangzik: Sankarihauta...de amikor csináltam a mail címem akkor beleütöttem egy H betűt ami rontja az összképet de ez van....
+kaptzam a képet köszönöm szépen!!!!!!!!!!4444


Előzmény: Razorbladekiss (1633.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-06 17:31:06 | 1634.
sorry..szóval Wicked Girl a Gril helyett ;)))igérem én is megtanulok gépelni!:DD

Előzmény: Razorbladekiss (1633.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-06 17:18:15 | 1633.
most olyat teszek,amit ritkán szoktam:elnézést kérek...ne haragudj Wicked Gril,hogy egy kicsit ingerültebben válaszoltam,de a sok stressz nem tesz jót már az amúgy se tökéletes idegeimnek.
Légyszives akkor ird le jól a címet és akkor szivesen elküldöm mégegyszer!
Who!Te is ha gondolod!


Előzmény: Razorbladekiss (1632.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-06 09:56:17 | 1632.
most akkor rosszra küldtem el??? örülnék ha megtanulnál gépelni...

Előzmény: Wicked Girl 666 (1631.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-05 18:06:22 | 1631.
uh,hát igen tiszta hülye vagyok mert a 2.ik H betü nem kellett volna és finnül akkor azt jelentené:Harcos sírhely...csak nem basztam volna el!!!!ááááááááá

Előzmény: Wicked Girl 666 (1629.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-05 09:49:06 | 1630.
elküldtem

Előzmény: Wicked Girl 666 (1629.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-05 09:05:30 | 1629.
shankarihauta@freemail.hu

Előzmény: Razorbladekiss (1628.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-05 07:32:31 | 1628.
okok,csak irjátok le az email címeteket

Előzmény: Wicked Girl 666 (1627.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-04 15:19:29 | 1627.
nekem is elküldöd ha szépen +kérlek???? lécci

Előzmény: Razorbladekiss (1626.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-04 15:06:29 | 1626.
szija who! honnan hallottad ezt a Ville+szólókarrirer?
szivesen elküldöm neked a képet a barátnőjéről csak add meg a címedet...


Előzmény: who?? (1625.)
who?? e-mail | 2004-06-04 12:48:54 | 1625.
natehát...
a klipek...nekem teccenek, nekem 70%tökmindegy, mert nekm már az is csoda ha 1általán adnak normális klipet a tvben...azontúl, a join me a kedvenc dalom...nem akarok túl sockat beszálni mert meguntok...

a kalózost nem lehet már kapni.

külgye már el nekem vki a bnőjét!csak tudni szeretném, 1ébként nem igazán érdekel.

a tatto nélküli fotó meg 1Xűen fantasztikus!/:o)

tamás bácsi, hiába töröd magad, úgyse tudsz felidegesíteni.ha meg az a célod akkor bocsi, elszóltam magam?

ja és tisztázzunk valamit.most akkor melyik filmnek a betétdala a join me???és ha vkinek megvan, el tudná küldeni?


nah,most pedig lehet h hülye vagyok már megint, denekem nem teccik ez.ville+szólókarrier?
ez ugye nem fog SEMMIKÉPPEN sem bekövetkezni?nem fog itt nekünk szólózni ugye???ugye?
és nemtom, de kicsit előtört ez a modellmánia...kicsit se érdekes h ville modellekre "vadászik".most nehogy felháboroggyon senki, nem sértésnek, szarkeverésnek szántam, csak megjegyeztem, hogy ez nem kóser hogy csak modellekkel van ville.na mind1, ne szóljunk bele.

a velvet goldmine vkinek megvan?az egy film.
nah legyetek rosszak, hello!

who?? e-mail | 2004-06-04 12:21:32 | 1624.
köszi! igen láttam, de nekem a melleslegről van meg.

Előzmény: sacrament16 (1596.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-06-03 17:01:42 | 1623.
de már nemazért de nem tökmindegy kia bnője??
lényeg h.boldog legyen mert a Suzanne után már igazán +érdemli!!! amúgy otársam mutatta van 1 pici kép az IMbe Villéről!!


Előzmény: sacrament16 (1622.)
sacrament16 e-mail | 2004-06-03 16:36:12 | 1622.
Na látod ez az!Ville mindig azt nyilatkozza hogy nincs ideje csajra,mert állandóan turné meg minden !Ha lenne neki akkor már rég cikkeznének róla és mutogatnák az újságban a képét a szerencsésnek!

Előzmény: the Reaper (1619.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-06-03 16:12:32 | 1621.
a kalózos cikket a szinvonalas bravóban lehetett olvasni...és Villét a mostani koncertképeken lehet látni már szakállaban,újdonsült barátnőjéről nem igazán vannak képek,de nekem van róla 1,ha gondolod szivesen elküldöm mailben.

Előzmény: the Reaper (1619.)
Villegirl e-mail | 2004-06-03 12:42:59 | 1620.
Nem sokat vesztettél...

Előzmény: the Reaper (1619.)
the Reaper e-mail | 2004-06-02 17:34:34 | 1619.
öhh..csak az lenne a kérdésem hogy hol van a kalózos cikk? és hol lehet látni Villét szakállal? és a csaját?? mer én még egyikből se láttam semmit...:((
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-31 08:26:33 | 1618.
értékelem én a klipeket,csak amióta Bam rendezi elment a kedvem tőlük... a Sacrament egyes jeleneteitől hányni tudnék...nagyon nem illik hozzájuk.
amúgy jó hogy ott van Bam,mert nagyon sokat segit Villééknek,és azért csak más mint egy manager.
Csak ne ő rendezné a klipeket...;)


Előzmény: Wicked Girl 666 (1616.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-31 08:21:38 | 1617.
Hát akkor érezd jól magad!;)

Előzmény: Thomas (1613.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-30 17:18:18 | 1616.
én is úgy gondolom nem a klip a lényeg de ha már +dolgoznak érte akkor szeressük a klipeket is!!!

Előzmény: Razorbladekiss (1612.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-30 16:52:01 | 1615.
jó csak szóltam előre mielőtt még annyival elintéznéd;)

Előzmény: Thomas (1614.)
Thomas e-mail | 2004-05-30 15:10:30 | 1614.
Elnézést, kit fikáztam?
Ha jól emlékszem nem intéztem el a HIM-et annyival, hogy szar/szemét...


Előzmény: Wicked Girl 666 (1611.)
Thomas e-mail | 2004-05-30 15:07:13 | 1613.
Valamilyen szinten megértetted a lényeget, bár az túlzás, hogy sok időm lenne. És nem próbálom idegesíteni a jónépet, csak a véleményemet írtam le, kissé beleszarós stílusban. Valaki ezt sértőnek vette, hát úgy kell neki. Ilyenkor persze ráteszek egy kis lapáttal, mert az mókás így a vizsgaidőszak kellős közepén.

Előzmény: Razorbladekiss (1608.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-30 07:36:14 | 1612.
én még mindig azt mondom,hogy a klip nem fontos,dehamár itt tartunk,nagyon bejön a Gone with the sin klipje.Illik a dalhoz,a szöveghez és Villéhez is. A Join me klipjei valahogy engem nem fognak meg,nem tom hogy miért,pedig imádom a számot. Az újjabbak közül meg a The Funeral of Hearts,nagyon jó a környezet,jól van megcsinálva. De a Buried Alive By Love a The Sacrament meg a Solitary Man klipje(tehát amiket Bam drágám rendezett) azok sztem egy nagy rakás fos az előzőekhez képest...
Mondjuk nekem a Greatest Lovesongs vol.666 és a Razorblade Romance a 2 kedvenc albumom nameg a 666 Ways to Love EP. És kurva nagy csalódás volt a DS&BH,másra számítottam,igaz az is jó,és szeretem azt az albumot is,de elvesztette a varázsát egy kicsit...de viszont a Love Metal annál inkább bejön!;)


Előzmény: Wicked Girl 666 (1610.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-29 17:15:20 | 1611.
Vegyél már példát rólam:) én is sok zenekart kibaszottul utálok mégsem megyek be a fórumjaikra fikázni őket(pedig tudnék mit írni az ilyen LP-TCS félékre)....
szóval lécci:)


Előzmény: Thomas (1579.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-29 17:09:09 | 1610.
HI all.
Nektek melik a kedvenc klipetek a HIMtől?
Én maradok a Join me(ice valo version) és a HEartache every moment-nél ez utóbbi annyira jól van "összevágva" hogy nagyon imádom!
de a Wicked game sem semmi:)
de ami elég gáz az a Solitary man!! eleinte teccet de csak a szám miatt de már nem az igazi...

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-29 07:17:00 | 1609.
Juhé és Ville már nyilatkozott is a következő albumról:

According to Ville, he has more than 14 songs ready "more or less, the
entire album". He simply didn't have the time to arrange them with the
band. That will happen in July/August. No producers have been approached
yet, it all depends on the new label HIM will sign to. As he said, for the
first time, future HIM sound, WILL depend and be influenced on the sort of
label HIM will sign to. In the same way, as Ville said, it depends on the
record label and the whole philosophy and plans on whether Bam will direct
the new videos in the future. When asked to describe his ideas about
future sound, he said he plans for a heavier sound, more fast. This time,
he did not insist on "U2 meet Black Sabbath" as he told us back in
Tavastia NYE. According to Ville, all new album track titles are ready,
but this time he intends to keep them secret as more as possible.

-Ville shocked us once more when we got a strange answer when asking him
if he thinks about a solo career in the future. He said that that might
happen and that would be in the form of him recording acoustic songs.

Razorbladekiss e-mail | 2004-05-28 14:36:21 | 1608.
:D

hm...tulajdonképpen akkor csak azért irogatsz ide,mert 1. sok időd van.2. próbálod idegesíteni a jónépet?;)
namind1,engem aztán abszolút nem zavarsz...

Szia Moonsorrowgirl! Köszi megvagyok,csak ne lenne iskola meg annyi vizsga!:(


Előzmény: Thomas (1604.)
Wicked Girl 666 e-mail | 2004-05-27 17:40:58 | 1607.
HIM4EVER
Thomas e-mail | 2004-05-27 16:48:32 | 1606.
Szia Múnszaró görl! Köszi jól, kissé fáradtan.

Előzmény: Moonsorrowgirl (1605.)
Moonsorrowgirl e-mail | 2004-05-27 16:45:07 | 1605.
Sziasztook!!!!!hogy vagytok??
Thomas e-mail | 2004-05-27 16:23:19 | 1604.
"jaaaaaajj, nem vagy egy kicsit nagyképűűűűű???" muhahaha!!! :D
hát igen, képzeld, ez a thomas egy ilyen nagyképű, bunkó paraszt! phö!!! :)))
Egyébként roppant vicces, ahogy próbálod felvenni a kesztyűt, ami tulajdonképpen nincs is, hehe... Nem baj, jó tudni, hogy ilyen BELEVALÓ csaj vagy ;)


Előzmény: Razorbladekiss (1602.)
Razorbladekiss e-mail | 2004-05-27 15:53:23 | 1603.
mi lenne,hamár vége szót ejtenétek a HIM zenéjéről is,nem csak hogy miket irtak az idióta bravóba????

Előzmény: jubee (1601.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.