Click to Visit
Rock - HIM
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  

Razorbladekiss e-mail | 2003-10-15 17:39:08 | 654.
nem én kezdtem

Előzmény: Dumalady (652.)
Dumalady e-mail | 2003-10-15 16:42:51 | 653.
ezt a bravo.hu-ról szedted le?

Előzmény: Aurora. (636.)
Dumalady e-mail | 2003-10-15 16:41:15 | 652.
jaj ne, beszéljünk már másról, kicsit terhelő ez a blues izé...nem a yoo zenéért vagyunk it???

Előzmény: Razorbladekiss (646.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-15 13:13:04 | 651.
a kurvaéletbe!! jézusom nem hiszem el áááá!! megyek és utánanézek,ha valami értelmeset találok akkor megírom..
Aurora. e-mail | 2003-10-15 11:59:41 | 650.
Miért van a hivatalos himlapon kérdőjel a mo.-i dátum mellett?? Viszont senki nem tud semmit, lehet, hogy csak vaklárma. Úgy legyen!!! Mellesleg nekem aztán teljesen mindegy, hogy Ozzy milyen beteg (a kis szívtelen...), a lényeg, hogy akkor keressenek - neadjisten - vki mást a HIM mellé. De eszükbe ne jusson nemeljönni!!!
Aurora. e-mail | 2003-10-15 11:27:25 | 649.
BASSUS, BASSZUS, BASSZUS!!! OZZY LEMONDTA AZ EGÉSZ EURÓPAI TURNÉT BETEGSÉGE MIATT!!!! Ez a Danubius Online-on volt, viszont a Ticket Express NEM TUD RÓLA SEMMIT, továbbra is árusítják a jegyeket. SOS, vmi hiteles információ! Még kutakodok!
Aurora. e-mail | 2003-10-15 11:26:35 | 648.
Na, jó. De csak egy kicsit szomorítottál el. Hi-hi, de már vidám vagyok.

Előzmény: Razorbladekiss (642.)
Livi e-mail | 2003-10-14 18:20:57 | 647.
WDR

Előzmény: Razorbladekiss (644.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-14 17:43:54 | 646.
nem pont tád értettem,de többen is említették,hogy tetszik nekik az a zene.

Előzmény: Dumalady (645.)
Dumalady e-mail | 2003-10-14 17:23:41 | 645.
megőrültél, vazze???
tudod ki hallgat ilyet!!!!!!!!!!!!
meg elszoktam a zene ty-ktől is, ha két hétig nézném egyszer nem látnám a HIM-et...


Előzmény: Razorbladekiss (639.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-14 11:19:04 | 644.
melyik csatornán volt?

Előzmény: Livi (643.)
Livi e-mail | 2003-10-13 17:42:19 | 643.
Hallo! tegnap éjszaka sikeredett felvennem a terremoto fesztivált! vót benne HIM is meg Ville Valo egy röpke interjú erejéig. meg a Rasmus, szegénynek a nagy ugrálás közepette épp, hogy jött ki hang a torkán.
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-13 13:49:01 | 642.
Drága Aurora!
El kell sajnos szomorítsalak,hogy nem a pop zenén nőttem fel. Kis csitri 10 éves korom óta hallgatok Black Sabbath-ot,Deep Purple-t,Kiss-t stb.
A pop,rap,disco zene mindig távol állt tőlem.


Előzmény: Aurora. (641.)
Aurora. e-mail | 2003-10-13 13:40:40 | 641.
Már vártam legalább 1 ilyen megjegyzést. De muszáj megvédenem mundérom becsületét. Az túlzás, hogy hallgatok Bluet vagy a többi felsoroltat, mert írtam, hogy csak tetszenek azok a számok, de őket is addig hallgatom, amíg leadják a tv-ben, rádióban. Azt azért tudnotok kell, hogy naponta 1 HIM albumot tuti, hogy meghallgatok, és kb. a 10-re rakok be más zenét, de a CD-im többsége (80%) rock, de azokat se nagyon hallgatom, mert szinte abnormálisan ragaszkodok a napi HIM-Ville Valo adagomhoz. Muszáj hallanom a hangját!!! Ezzel a hanggal akár zsoltárokat is énekelhetne, tuti, hogy a lába elé ájulnék!!! Csak ennyit.

Viszont nem írtad Razorbladekiss, hogy te min nőttél fel? Kiváncsi vagyok rá. De komolyan. És tuti, hogy én nem röhögnélek ki, ha olyan. Valahol mindenkinek el kell kezdenie, és állítom, hogy a rockerek többsége is az állandóan nyomott popzenével kezdte, hisz azt ismertük, és onnan váltottunk irányt.


Előzmény: Razorbladekiss (639.)
Leples e-mail | 2003-10-13 11:29:43 | 640.
Hello!
A HIM lesz az előzenekar az egész európai turnén. Csak a jegyek egy kicsit drágák lesznek.


Előzmény: Rina (371.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-13 11:07:18 | 639.
sziasztok
jaaaj blue :( azé elég érdekes,hogy a HIM mellett mé ilyeneket is hallgattok. nademind1.

Aurora. e-mail | 2003-10-13 11:02:24 | 638.
Kösz...

Előzmény: Freya (634.)
Aurora. e-mail | 2003-10-13 10:25:01 | 637.
Mondjuk én csak 1-2 számot szeretek tőlük (pl. Fly By), és a régiek is más kategória, hisz azon nőttem fel.

Írtad Razorbladekiss, hogy neked a nyálas korszak kimaradt az életedből. Akkor miket hallgattál, amikor elkezdett érdekelni a zene? Úgy kb. 10-13 éves korod tájékán?

Kösz Zsófi a honlapot, nézem... Kár, hogy eddig csak 1 ilyen zenekar van, akik HIMet játszanak. Illetve az, hogy nem nagyon tudunk róluk. Engem pölö nagyon érdekelnének. Főleg, ha vmi igényesebb zenét is játszanának....


Előzmény: Dumalady (633.)
Aurora. e-mail | 2003-10-13 10:19:04 | 636.
Hát, igen, az alkohol... Nekem mondjuk kétszer ment ki a bokám... szintiszta józanon. Az is komoly teljesítmény!

Mégiscsak van vmicske zenei témája az említett bravo cikknek. Pl.:

Bravo: A rendkívül sikeres, Love Metal című albumotokon hallható Buried Alive By Love és a többi, igencsak kemény hangvételű dal a volt barátnôd iránt érzett dühöt tükrözik?
VILLE: Susanna volt a nagy ô az életemben, és az is marad. Még csak nem is haragszom rá, amiért elhagyott. Sôt, remélem, hogy visszakapom még ôt! Gyakorlatilag most is azon vagyunk, hogy elsimítsuk a viszályt. Öt évig voltunk együtt, a közösen eltöltött pillanatok azonban még három hónapot sem tennének ki. A jövôben mindez másképp lesz. Az album kemény hangzása inkább az alkotói munkánk jellegébôl fakad, mintsem az érzéseimbôl. A dallamot, a húzós riffeket és a szöveget ugyan még mindig egymagam írom, de az új dalok hangulatvilágát közösen alakítottuk ki. Hónapokon át tartó próbák után az alapvetô motívumokat élôben, egyszerre játszottuk fel. Tényleg nagyon büszke vagyok az új lemezre!

Bravo: Hogyan születnek a szövegek?
VILLE: Legtöbbjük komoly munka eredménye. A szövegeim valójában szavakba öntött érzések. Hosszasan és alaposan hallgatom a fejemben kavargó gondolatokat, hogy mondatokba szedve is hűen tükrözzék az érzelmeimet.

Bravo: Mégis általában ugyanazoknál a témaköröknél kötsz ki: szerelem, halál, fájdalom?
VILLE: Így igaz. De mindig más-más nézôpontból írok róluk. Továbbá senkinek sem szabad szó szerint érte(lmez)nie a szövegeimet, mivel azok pusztán a képzeletem játékának eredményei. Szerelem, halál - az élethez szükséges szimbolikus képek ezek. Tulajdonképpen minden dalomban az élet értelmét keresem.

Bravo: Az együttes neve a His Infernal Majesty (Ördögi Ôfensége) kezdôbetűibôl áll össze. Netán az ördöggel cimborálsz?
VILLE: Nem, nem hiszek a sátánban, magasztalni meg fôképp nem szoktam ôt. Azonban mindig lenyűgöztek az ördögrôl szóló mesék és egyéb történetek. Egyébként pedig be kellene látnunk, hogy mindannyiunkban ott lakozik a gonosz. Senki sem szeplôtlen!

Bravo: Buried Alive By Love című dalotok videoklipjét Bam Margera rendezte. Jackass-rajongó vagy?
VILLE: Igen! Csak csodálni tudom, mennyire ért a gördeszkázáshoz és fôleg a filmezéshez. Rendezôként nagyon penge és eszméletlen ötletei vannak. Két évvel ezelôtt Londonban ismerkedtünk össze. Bam az egyik legjobb barátom és rajong a HIM-ért. Ô is egy Heartagram tetkót varratott magára, és a gördeszkáin is a zenekarunk jele virít.


Előzmény: Razorbladekiss (628.)
Freya e-mail | 2003-10-11 19:02:36 | 635.
:)))) Nekem is ők voltak régebben a non plus ultrák:))) de én még most is szeretem néhány számukat:))) azért jó együttes voltak, de Darren szólópróbálkozásai szerintem elég... hm...szörnyűek.. nekem legalábbis nagyon nem jönnek be. Régebben volt hangzása a zenéjüknek, most nincs:( Kár, mert én nagyon csíptem Darrent :)))
Ok, majd megnézem a fórumot:)) Csak elég kevés az időm:(((( félórákat netezek és rekordmennnyiséget gépelek. Még jó hogy tanultam gépírni:)))
Amiket írtál mind nagyon jó banda..:)))) CSak az Eleven holdat nem ismerem túlzottan...na de majd utánanézek:))))


Előzmény: Zsoofi_ (624.)
Freya e-mail | 2003-10-11 18:52:57 | 634.
Köszy Aurora..:))) meg Razorbladekiss:))) Ti is nagyon szimpik vagytok meg persze a többi törzsHIMfórumozó:)))) Hiányozni fogtok:))

Jó az ízlésed Aurora:))) Bár Black II Black koncin még nem voltam ,sok jót hallottam róluk... van egy fogorvosnak tanuló barátom, és beszélt velük.....és nagyon jófejnek mondotta őket:))) Ő pedig elég kritikus és ez nagy szó Tőle:))) Szimpi a banda:)))


Előzmény: Aurora. (623.)
Dumalady e-mail | 2003-10-10 15:56:14 | 633.
Craig David tényleg supeeeeeeeeeer!!!!!!!!!
de a blue már egyre nyálasabb...


Előzmény: Aurora. (623.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-10-10 13:36:29 | 632.
Annyit tudok róluk, hogy szolnokiak (mint én :)
Szigeten voltam koncertjükön, jófejek, jó bulit csináltak, és még HIM-et is énekeltek :)
a weblapukon vannak koncertek, dalszövegek, mp3 letöltés stb.
www.extra.hu/arnyak


Előzmény: Aurora. (631.)
Aurora. e-mail | 2003-10-10 13:07:19 | 631.
Köszi Zsófi. És mit lehet tudni róluk? Koncert, weblap, egyéb netes info?

Előzmény: Zsoofi_ (627.)
naillight e-mail | 2003-10-09 19:02:04 | 630.
nemtom valaszolt e mar vki, de akkor most mint 'zenesz' megvalaszolnam igen erdekes kerdesed

igen igen, a dobok értelemszerűen hátul vannak, lehetőség szeriont színpad közepe táján, hiszen minden egyéb hangszer a dobostol és az ütemektöl függ.

a basszgitár általában a színpad bal oldalán foglal hejet, a szgitár és esetleg ritmus/másodgitár pedig jobboldalon. a bassz és a szolo közt pedig ugye az énekes(ek.)

ez az akkusztika és a megfelelö erősítőhangok(gerjedes kizarva) miatt van igy elrendezve.

persze akivetel...:)


Előzmény: Visonka (596.)
Dumalady e-mail | 2003-10-09 17:36:41 | 629.
hát nem azt csinálom?: )

Előzmény: Freya (618.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-09 13:31:52 | 628.
Kösznöm a jókívánságokat!
Háááthogy hogy is történt?? Az hosszú történet:
1 kicsit már volt bennem pia ééés elcsúsztam és elestem és részleges inszalagszakadás lett a vége.ennyi! : )
Húú én mindig a keményebb zene iránt érdeklődtem,szóval nekem a nyáladzós korszak kimaradt! a HIM-e-et imádom elég rég óta degondolom ezt tudjátok!: ))))
Freya! Én is sajnálom,hogy kevesebbet fogsz IDE írni!Szimpi vagy!: )
Naja na megyek.

Zsoofi_ e-mail | 2003-10-09 11:17:01 | 627.
Az Árnyak nevű együttes játszik minden koncertjükön 1 HIM feldolgozást :) ennyi infom van össz...

Előzmény: Aurora. (626.)
Aurora. e-mail | 2003-10-09 11:14:15 | 626.
Mindkettőt írtam.

Van olyan magyar együttes, aki HIM feldolgozást is játszik? Vagy hasonló zenét?


Előzmény: Zsoofi_ (625.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-10-09 10:59:00 | 625.
Aurora: külföldi és magyar :)

Előzmény: Aurora. (613.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-10-09 10:56:48 | 624.
Freya :)))
Ezzel a Savage Gardennel megleptél :))))))))
Ők voltak az én legeslegelső és legeslegnagyobb kedvenceim még ősidők óta!!! Ill. még most is azok (sokat hallgatom a mai napig), csakhát mióta Darren szólóban nyomul...hát visszasírom a SG-s időket....:(((( Nálam nekik történelmi jelentőségük van, szinte velük kezdtem el zenét hallgatni komolyabban.
Egyébként akkor ajánlom hogy látogass el a Savage Garden topicra :) nem túl nagy a forgalom, de azért nézd meg!
Roxette, Bryan is stimmel :)
Ezeken kívül még Ákos, Bonanza Banzai elég nagy mértékben (ja és még a Depeche Mode-ot is ide sorolnám), na meg Eleven Hold!!


Előzmény: Freya (619.)
Aurora. e-mail | 2003-10-09 10:04:14 | 623.
Igen, akartam is írni (csak annyi dolgom van/volt, mert mindig a munkahelyemről írok - nincs otthon netem), hogy én is jobbulást kívánok, Razorbladekiss! Együtt érzek veled, az tényleg sz*r. És hogy történt? Már ha gondolod elmesélni...

Tényleg sajnálom Freya, hogy ritkábban látunk itt, mert egész szimpi vagy. De remélem azért sikerül minél előbb leküzdeni ezt az otthoni-net-akadályt!

Bevallani való bűnöm?! Sokat nem tudok írni, mert 10 zenéből, amit hallgatok 5-6 HIM. Aztán jön 2-3 egyéb rock, és a maradék, a más stílus: Duranduran, Depeche Mode, A-ha, Tears For Fears, George Michael, Wham – ezek még a 80-90-es évekből (és imádom őket!). Mostani, egyéb stílus kategóriában indulóknak csak 1-2-3-4 számukat szeretem: ATB, Blue, Craig David, Sugababes, Kylie Minogue meg még egy jó páran, csak nem jegyzem meg a nevüket, de vmi hasonlók, és ezek is folyamatosan változnak. Mikor mi. Viszont akiket még muszáj megemlítenem, az a Back II Black. Amit koncerteken művelnek, az vmi fantasztikus! Meg Roy&Ádám koncertekre szoktam eljárkálni, mert hát koncertre járni muszáj! Ha tehetem, megyek is. Mert ugye a HIM-re, meg a többire várni... kicsit sok. De várom őket! Nagyon is!!


Előzmény: Freya (621.)
Aurora. e-mail | 2003-10-09 09:25:05 | 622.
Mivel a HIM-ért sem (pedig ők a No.1.!!!) veszek meg külön újságot, ezért a lent említett lapokat sem vettem meg. Viszont kiváncsiságból ellátogattam a honlapjukra, ahol a Bravonál rögtön találtam 2 Ville Valo cikket, nem tudom, hogy ez volt-e az újságban, de az egyik a kedvenceiről faggatta, a másik pedig riport volt róla, de abban nem volt semmi dezodor, meg kávé. Érdemes megnézni. Persze ezek sem kimondottan a zenéről szólnak, de legalább nem kell újságot vadászni értük.
Freya e-mail | 2003-10-09 07:38:50 | 621.
Razorbladekiss! Remélem már rendbejöttél...:((( ha nem akkor jobbulást!:)))
Tudom hogy nincs öltözködéshez kötve... szerintem az az igazi rocker vagy rockhoz húzó zeneimádó akinek gyorsabban kezd verni a szíve egy rockszámra.. de egy olyan (számára) igazi no.1 rockzenére.. a gitárok hangjára és az erőre ami belőle árad.
jajj, azt én sem bírom amikor kiskölkök "menő rocker" cuccokban dekkolnak...hö...:) Szánalmas...
Egyébként most nem fogok túl sokat írni a fórumba, mert megszűnt otthon a net. Egy kávézóból írok..:) Úgyhogy bocs, ha nem válaszolok rögtön valakinek:)


Előzmény: Razorbladekiss (604.)
Freya e-mail | 2003-10-09 07:35:10 | 620.
igaz:))))) Én legalábbis a legszimpatikusabb embereket vagy rockernek vagy rockosnak ismertem. Tehát a rock műfaján belül mozogtak többet...:)

Előzmény: Aurora. (611.)
Freya e-mail | 2003-10-09 07:28:29 | 619.
Huh, Zsoofi, Te aztán feladtad a leckét:))) Van úgy hogy inkább számokat szeretek nem együtteseket.
Imádom pl. a Savage Gardent, fujjogjon aki akar, de én akkoris csípem őket:)) bár állítólag a HIM-esekkel a SAvage-esek nincsenek jóban.. ezt igazán nem értem ,de az ő dolguk:)))
Roxette, Tina Turner,Bryan Adams, Lenny Kravitz, Sonata Arctica(húú,de imádom őket):)))bár ők rock, Tori Amos, l'amour toujours a Gigi d'agostinotól:)stb. MOst gondoljatok bele...a Spice Girlstől kezdtem ,és a HIM-ig, Sonata Arcticáig, Dimmuig jutottam:)))) egész jó, nem?:)))
Ja, és most teljesen rá vagyok kattanva a keleti zenékre. Anyuval járunk hastáncolni, és huhh, nagyon jóóóó!:))))) a zene pedig mégjobb:))) szóval ennyit a különböző stílusokról legalábbis részemről:)))
Bár amilyen műfajtól kezdek nagyon eltávolodni az a rap.... még a rapbetéteket csípem(pl. Evanescence:Bring me to life) de a rapszámoktól kiráz a hideg.... bocs, ha valaki szereti de nekem már nagyon nem jön be. Valahogy kinőttem belőle ha lehet ezt mondani:)))
Van valaki még rajtam és Aurorán kívül akinek vannak ilyen bevallandó "bűnei"?:)))))))))


Előzmény: Zsoofi_ (608.)
Freya e-mail | 2003-10-09 07:21:46 | 618.
Dumalady!
Tudod mit?:)) maradj itt ebben a fórumban, látod itt normális emberkék vannak:))) akik jó zenét szeretnek és meg tudják oldani kulturáltan a véleménynyilvánítást.....:))) hm..:))))(naillight?)..khm... jó, nem kezdem:)))


Előzmény: Dumalady (605.)
Aurora. e-mail | 2003-10-09 07:21:25 | 617.
Mert most Rasmus a divat. Gondolom. Vagy próbálnak divatot csinálni belőle, hisz még új. Egyébként minél többet hallom a számot, annál jobban tetszik, csak nem annyira ütős... mint kéne.

Előzmény: Rina (616.)
Rina e-mail | 2003-10-08 19:52:44 | 616.
a viva kezd fejlődni:))) a The Rasmus klippjét sokszor leadják, de akkor HIMet miért nem? Reméljük a koncertet minél előbb megismétlik:))))
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-08 18:44:03 | 615.
Igen,én is néztem véletlenül a vivát.
kíváncsi leszek,hogy leadják-e mégegyszer,na meg hogy a műsorajánlóba fogják-e mutatni.ha látom szólok!

Dumalady e-mail | 2003-10-08 17:12:47 | 614.
tudom, hogy nem mindegyik az, csak ezek igen...

Előzmény: Zsoofi_ (609.)
Aurora. e-mail | 2003-10-08 10:45:56 | 613.
Huh, erre nem is nagyon merek válaszolni, mert aki nem elég... hm, intelligens, az még követ vet rám. Mellesleg mire vagy kiváncsi: külföldi v. magyar? Asszem kicsit sok(k) voltam egyszerre, megyek is...

De még visszajövök!


Előzmény: Zsoofi_ (608.)
Aurora. e-mail | 2003-10-08 10:43:36 | 612.
Valóban az, attól függetlenül, hogy pl. a Numb tetszik. De vannak ilyenek, hogy tök szar az együttes, az egész csak a pénzről szól, de 1-2 jó szám azért itt is, ott-is akad. Mindentől függetlenül.

Előzmény: Razorbladekiss (607.)
Aurora. e-mail | 2003-10-08 10:41:59 | 611.
Igen, mintha a rockzene szeretete jobban összehozná a hasonszőrűeket. Ezt én is tapasztaltam. Elvégre ki, ha mi ne tartsunk össze???

Előzmény: Freya (598.)
Aurora. e-mail | 2003-10-08 10:40:36 | 610.
Hahó! Hallottátok tegnap Patriciát a Viván? Mondanom se kell, hogy én is véletlenül kötöttem ki nála/ott, a lényeg: sokan kérték az Interaktívban (nem tudtam, hogy oda kell írni a témában, de rajta vagyok), hogy ismételjék meg a HIM koncertet, amit én se láttam, és azt mondta, hogy IGEN-IGEN, MÉG EGYSZER LE FOGJÁK ADNI!!! a többivel együtt, ami persze nem érdekel. Úgyhogy ha valamelyikőtök majd látja a beharangozót, az FELTÉTLENÜL ÍRJA MEG!, mert lehet, hogy megint lecsúszunk róla. Már aki.
Zsoofi_ e-mail | 2003-10-08 07:44:20 | 609.
Dumalady: "teljesen kiforgatják a szavaimat, hülye ákosistenítő faszok..."
Ne bántsd az ákososokat! nem mindegyik fasz....
csúnya általánosítás


Előzmény: Dumalady (605.)
Zsoofi_ e-mail | 2003-10-08 07:36:22 | 608.
Aurora, Freya: Milyen dolgokat hallgattok még más műfajból? :)
Razorbladekiss e-mail | 2003-10-07 17:58:20 | 607.
nem akarok senkit sem megsérteni,de én a linkint szánalmas pénzcsináló divategyüttesnek tartom.
Remélem ezzel nem tiportam bele senki lelkivilágába.ha igen akkor sorry!

Dumalady e-mail | 2003-10-07 16:48:15 | 606.
banyek, tegnap este olyan marha nagy parázás volt!!!!!!!!!!!!!!!!
olyan gagyi volt, egy marha nagy vihar tartott ide, de olyan, hogy majdnem különleges módon hirrikán lett volna...
már ki is tört egy villanypózna üvege, de kilométeres volt a villámzás, az egész eget betöltötte...!
féltem a géphez jönni az áramvezetés miatt...
a hírekben is bemondták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jaj de szar volt...
de nem is esett, ahogy az szokott lenni!
huhhh...!!!

Dumalady e-mail | 2003-10-07 16:43:17 | 605.
hát asszem erre írják azt hogy jaja...: )
atyám!!!!!!!!
ilyen gyökér nem lehetek...
[ezt egyébként már felfedeztem egyszer, csak nem nagyon volt rá szükségem]: )
szerintem abban, nem is hagyták megnyikkanni ville-t, annyira gagyi...
egyébként én a jó értelmében vettem az "elolvadást" : )
mind1, de azon a rohadt lp fórumon olyan szemetek...
teljesen kiforgatják a szavaimat, hülye ákosistenítő faszok...
be ne menjetek oda, egy hetet nem adnak nektek elpatkolni...
most vigaztalna meg valaki...
mondtam, hogy a HIM is yoo, erre lehülyéztek, meg aztmondták hogy milyen nagy k... vagyok, hogy azt szeretem, amiért odamentem...
anyádat-gondolom-...
na mind1...
hát, nem csak én vettem észre ezeket, az osztályban közzétettem, és többen ráismertek a maguk elmélgetéseikre...


Előzmény: Freya (599.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.